Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-14, 14:10   #2611
DeKajka
Zakorzenienie
 
Avatar DeKajka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 910
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez martaj9 Pokaż wiadomość
Będę opłacać na pewno. Nie chcę leżec na porodówce i czekać na czyjąś łaskę Najlepiej iść do szpitala i podpytać położne o tę możliwość. Koleżanka mi mówiła, że od niedawna jest przepis, który zakazuje przychodzić położnym na porody jeśli skończyły dyzur i nie upłynął jakiś określony czas, ale połozne sie wspieraja i dają namiary na te które będą pomocne A Ty będziesz opłacać u siebie? Ten link http://www.szkolabobas.pl/
Jesli nie bedzie mnie to bardzo duzo kosztowac to tez oplace ..boje sie ze jak tego nie zrobie to potraktuja mnie tak jak moja siostre , jak jedna z wielu .

to jest szkoła rodzenia w Bialystoku..
__________________
Adaś__ ur. 03.11.2012 . godz. 01.25, 3kg, 54 cm , 10 pkt__

Na pamiątkę ...
''Pod moim sercem, inne serce bije...
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane..''

12 _ 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 _ Adasiowe szczęście !

Edytowane przez DeKajka
Czas edycji: 2012-05-14 o 14:14
DeKajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:10   #2612
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Dane wprowadzone - info dla dziewczyn, które do mnie napisały
dzięki
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:19   #2613
martaj9
Rozeznanie
 
Avatar martaj9
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 770
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

kaamilka1 takie wiadomości to miód dla moich oczu
Cytat:
Napisane przez EdziaO Pokaż wiadomość
no a teraz się witam

dziś mam USG o 20. Juz mi w tym momencie lata czy poznam płeć czy nie. Żeby tylko dobrze wyszłoOgólnie w temacie płci-powiem szczerze, że bardzo chcę wiedzieć. Natomiast totalnie nie rozumiem chęci posiadania dziecka określonej płci. Jest mi to mega obojętne. Ale chciałbym wiedzieć czy mieszka tam on czy onaNatomiast na dziś-chce wiedzieć, że małe jest zdrowe. Już mam serce w gardle, a gdzie tam do 20...
Cytat:
Napisane przez Today_Tommorow Pokaż wiadomość
Witam si w nowym tyg

Jutro mam USG z badaniem przeziornosci, zaczynam sie strasznie stresowac mimo ze wiem ze bedzie wszystko oki



Co do szkoly rodzeniaja nie bede chodzic, w pierwszej ciazy nie chodzilam i jakos sadze ze cos by to zmienilo

Ula witamy

Hugolina
gratuluje synka

Mystiqque jak masz chwilke to mozesz podopisywac plci maluszkow do listy a i moze troszke "pokoloruj" nasze datypoordu to tylko taa moja podpowiedz

Nie stresuj się. Na pewno badania będą w porzadku.
Judkam
nie przesadzilas kochana, ja sama z pewnoscia bym cicho nie siedziala wiedzac ze chodzi o moje dziecko, nikt nie ma prawa doprowadzac Twjego dziecka do lez jakikolwiek byl by powod

Weronisia sluzy Ci ciaza, promienniejaca jestes na tych zdjatkach a przecez to byl 9 m-c

MiniaKinia jak zawitasz do UK odwiedz jeszcze Gorga w Asda tez sa sliczne rzeczy dla maluszka i w podobnym cenach do Primarka ale co najwazniejsze material jest o wiele lepszy

Marti moj mezus by sie dal pokroic za pomelo
Cytat:
Napisane przez ausente Pokaż wiadomość
niestety nie mam skanera a więc tylko kamerką było robione. Zresztą Kijanka tak się kręciła,że i tak nie dużo widać na zdjęciu ;P
To dlatego takie rozmazane. Najwazniejsze, że maluszek zdrowiutki
Cytat:
Napisane przez marti86 Pokaż wiadomość
Kochane jaki krem na rozstepy polecacie??
Ja stosuje baby dream fur mama tak jak madzius90

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Today trzymamy mocno kciuki, które jak zwykle nie zawodzą

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

wpisz w google szkoła bobas kielce

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

DeKajka kurde nie doczytałam adresu, ale w Kielcach jest też ta szkoła. Może to filia? Nie wiem
Ja właśnie dlatego chcę opłacic położną, żeby ktoś sie mna zajmował po ludzku
__________________
28.08 2010 Nasz Dzień

19.11.2012 Moje szczęście- Mikołajek
martaj9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:27   #2614
asia84
Rozeznanie
 
Avatar asia84
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 594
GG do asia84
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Witam znowu Ja w sobotę zaczęłam 10 tydzień W piątek byłam na usg. Niestety w mojej przychodni jest taki sprzęt, że gin nawet nie mogła mi zrobić wydruku, więc tylko mąż szybko zrobił fotkę telefonem :/ Średnio było coś widać, ale dzidzia ma już 28 mm Wg usg termin mam na 11.12. Za trzy tygodnie idę prywatnie na usg, więc będę miała już lepszy wydruk i będzie więcej widać.
Wyczytałam gdzieś tu po drodze o kompocie z rabarbaru Ostatnio moja mama mówiła, że rabarbar ma jakiś szkodliwy kwas i lepiej odpuścić sobie go w ciąży, ale nei wiem dokładnie ile w tym prawdy.
Czy któraś z Was chodzi może na jakieś zajęcia typy aktywna ciąża? Ja przed ciążą chodziłam na jakieś zajęcia sportowe i teraz trochę mi tego brakuje. Wolałam nie ryzykować na początku ciąży jakimś aerobikiem, dlatego zrezygnowałam z zajęć, ale dzisiaj wyczytałam o tej aktywnej ciąży i że zapraszają od 12 tyg. Mam zamiar wypytać moją gin o to podczas następnej wizyty.
Miłego dzionka
__________________
http://s4.suwaczek.com/20111210610114.png

Helenka - 15.12.12 moja ukochana córeczka
asia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:27   #2615
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

http://wiadomosci.onet.pl/wideo/kont...y,77149,w.html
troszke mnie to zniesmaczylo..tzn oczywiscie jej sprawa ale 3,5 letnie dziecko to juz lekka przesada
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:29   #2616
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
http://wiadomosci.onet.pl/wideo/kont...y,77149,w.html
troszke mnie to zniesmaczylo..tzn oczywiscie jej sprawa ale 3,5 letnie dziecko to juz lekka przesada
No mnie też. A podobno swojego drugiego syna karmiła do 5 r.ż.
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:29   #2617
martaj9
Rozeznanie
 
Avatar martaj9
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 770
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
http://wiadomosci.onet.pl/wideo/kont...y,77149,w.html
troszke mnie to zniesmaczylo..tzn oczywiscie jej sprawa ale 3,5 letnie dziecko to juz lekka przesada
Mnie też jak to zobaczyłam kilka dni temu a potem w telewizji.
__________________
28.08 2010 Nasz Dzień

19.11.2012 Moje szczęście- Mikołajek
martaj9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 14:30   #2618
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Dobra Dziewczynki, ja uciekam do domku, a potem na budowę, bo przyjeżdżają dzis deski podłogowe.

I trzymajcie jkutro kciuki o 9 Mam badanie NT.

Ja za wszystkie dziś i jutro rano też trzymam

miłego popołudnia
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:31   #2619
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez asia84 Pokaż wiadomość
Witam znowu Ja w sobotę zaczęłam 10 tydzień W piątek byłam na usg. Niestety w mojej przychodni jest taki sprzęt, że gin nawet nie mogła mi zrobić wydruku, więc tylko mąż szybko zrobił fotkę telefonem :/ Średnio było coś widać, ale dzidzia ma już 28 mm Wg usg termin mam na 11.12. Za trzy tygodnie idę prywatnie na usg, więc będę miała już lepszy wydruk i będzie więcej widać.
Szkoda, że taku dup.owaty sprzęt

Cytat:
Napisane przez asia84 Pokaż wiadomość
Wyczytałam gdzieś tu po drodze o kompocie z rabarbaru Ostatnio moja mama mówiła, że rabarbar ma jakiś szkodliwy kwas i lepiej odpuścić sobie go w ciąży, ale nei wiem dokładnie ile w tym prawdy.
To prawda, zawiera kwas szczawiowy, który jest szkodliwy- szczególnie właśnie w ciąży

Cytat:
Napisane przez asia84 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was chodzi może na jakieś zajęcia typy aktywna ciąża? Ja przed ciążą chodziłam na jakieś zajęcia sportowe i teraz trochę mi tego brakuje. Wolałam nie ryzykować na początku ciąży jakimś aerobikiem, dlatego zrezygnowałam z zajęć, ale dzisiaj wyczytałam o tej aktywnej ciąży i że zapraszają od 12 tyg. Mam zamiar wypytać moją gin o to podczas następnej wizyty.
Miłego dzionka
Ja na żadne zajęcia nie chodziłam, ale na necie znalazłam fajne ćwiczenia z piłką na każdy trymestr i tak się zastanawiam czy kupić tę piłkę

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Mojitooo Pokaż wiadomość
Dobra Dziewczynki, ja uciekam do domku, a potem na budowę, bo przyjeżdżają dzis deski podłogowe.

I trzymajcie jkutro kciuki o 9 Mam badanie NT.

Ja za wszystkie dziś i jutro rano też trzymam

miłego popołudnia
Będę trzymać
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:37   #2620
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Szkoda, że taku dup.owaty sprzęt


To prawda, zawiera kwas szczawiowy, który jest szkodliwy- szczególnie właśnie w ciąży




[/COLOR]
Będę trzymać
no podobno9 jest szkodliwy ale zawiera tez wiele witamin i raz na jakis czas mozna-tez o tym czytalam zanim ten kompot zrobilam i stwierdzilam ze bez przesady..zrsezta nie ma go w produktach zakazanych
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:38   #2621
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

madzius90 wrzucisz linka do tych cwiczen z pilka?? kiedys mialam zapisane ale usunelam, a takie cwiczenia fajna sprawa musze swoja pilke wyciagnac i nadmuchac

Mojitoo
__________________


synuś
córeczka
synuś

Edytowane przez judkama
Czas edycji: 2012-05-14 o 14:40
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 14:38   #2622
Dojotka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Dojotka1987
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 453
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez asia84 Pokaż wiadomość
Witam znowu Ja w sobotę zaczęłam 10 tydzień W piątek byłam na usg. Niestety w mojej przychodni jest taki sprzęt, że gin nawet nie mogła mi zrobić wydruku, więc tylko mąż szybko zrobił fotkę telefonem :/ Średnio było coś widać, ale dzidzia ma już 28 mm Wg usg termin mam na 11.12. Za trzy tygodnie idę prywatnie na usg, więc będę miała już lepszy wydruk i będzie więcej widać.
Wyczytałam gdzieś tu po drodze o kompocie z rabarbaru Ostatnio moja mama mówiła, że rabarbar ma jakiś szkodliwy kwas i lepiej odpuścić sobie go w ciąży, ale nei wiem dokładnie ile w tym prawdy.
Czy któraś z Was chodzi może na jakieś zajęcia typy aktywna ciąża? Ja przed ciążą chodziłam na jakieś zajęcia sportowe i teraz trochę mi tego brakuje. Wolałam nie ryzykować na początku ciąży jakimś aerobikiem, dlatego zrezygnowałam z zajęć, ale dzisiaj wyczytałam o tej aktywnej ciąży i że zapraszają od 12 tyg. Mam zamiar wypytać moją gin o to podczas następnej wizyty.
Miłego dzionka
Z tego, co słyszałam to, jeżeli przed ciąża uprawiałaś jakiś sport, (który nie zagraża dziecku) to możesz go kontynuować bez obaw, ale oczywiście uważając na siebie i co najważniejsze nie przemęczać sie.... Ja dużo pływałam a jak zaszłam w ciąże przestalam, bo bałam się sie ze złapie jakiegoś syfa w wodzie;/ i lekarz powiedział ze nie powinnam od razu odstawić pływania tylko stopniowo, bo dla organizmu jest to normalne... Wiadomo, ze jak ktoś podnosi ciężary lub wyczynowo jeździ konno to raczej nie powinien tego robić, bo jest za duże zagrożenie upadkiem...
Też myślałam o jakiś ćwiczeniach ale póki co to zostają mi długieee spacery
__________________
Dojotka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:38   #2623
asia84
Rozeznanie
 
Avatar asia84
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 594
GG do asia84
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez martaj9 Pokaż wiadomość
Mnie też jak to zobaczyłam kilka dni temu a potem w telewizji.
Dla mnie to też jest niesmaczne. Wydaje mi się, że po takim czasie pokarm traci część swoich wartości odżywczych i wcale dziecku w takim wieku nie jest potrzebny. Myślę, że tak długie karmienie to bardziej potrzeba matki, która boi się, że zostanie "odtrącona" i przestanie się czuć potrzebna dziecku. Poza tym takie duże dziecko jak chłopiec na filmie, powinno być chyba już uczone po mału pojęcia prywatności i intymności. Ciekawe czy ta matka chodzi po domu przy synu z gołymi piersiami... Pomijam już to jak jej zapewne jej piersi wyglądająpo 4 latach karmienia :/

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość

To prawda, zawiera kwas szczawiowy, który jest szkodliwy- szczególnie właśnie w ciąży
O dobrze, że to potwierdziłaś. W takim razie dziewczyny uważajcie na rabarbar!
__________________
http://s4.suwaczek.com/20111210610114.png

Helenka - 15.12.12 moja ukochana córeczka
asia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:40   #2624
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

edzia trzymam kciuki
mojito bede trzymac rowniez)

pisalyscie o smarowaniu oliwka się , ja od kilku dni smaruje pare razy dziennie piersi bo nie moge dzis to mnie szczypia, pieka, bola, staly sie ostatnio suche az złuszczone na sutkach tak jakby skora schodzila..no nie moge ujechac ..oliwka pomaga ale na chwile
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:40   #2625
wieka22
Rozeznanie
 
Avatar wieka22
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lu
Wiadomości: 658
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Kasia_11_83 Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno. Na pierwszej stronie, na liście jest tyle dziewczyn, a udziela się tylko garstka. Mam nadzieje, że u pozostałych OK i brak czasu odciąga je od wizażu.
Dziewczynki piszcie Jak wasze dzidzie?
ja się melduję z krzaczorów
czytam...nie mam kiedy nawet pisaćchyba pójdę na L4 to nadgonię chociaż wizaż
byliśmy ostatnio na wizycie-wszystko dobrze, maluszek zakrywał się rączkami przed usg
ma 5 cm a wygląda jak miniaturka człowieka, ryczę za każdym razem jak o tym pomyślęot baba w ciąży
__________________
Juliusz ur. 30.05.2011
Aleksander ur. 08.06.2012
Usia ur. 08.07.2013


coming soon lipiec'2016
wieka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:41   #2626
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Czesc mamuski!
Kurcze ale Wy piszecie!! ledwo nadrobilam jedno a tu juz nastepne
Ja dzisiaj mam dobry dzien, wyspalam sie i tylko raz wstawalam w nocy siku:P obiadek mialam od wczoraj bo tz w niedziele gotuje a on zawsze wiecej zrobi;D takze dziisaj sie postanowilam jakos ladnie ubrac, posprzatalam troche w kuchni i tyle Czytam sobie Was.. i odpoczywam

Wszystkie chyba juz wklejalyscie fotki brzuszkow wiec wklejam i ja Po obiedzie mam taki;D rano jest mniejszy i to sporo. ale wieczorem.. jeszcze wiekszy zawsze na wieczor mi rośnie heh
Wklejam tez zdjecie z tunika, ktora dzisiaj pierwszy raz zalozylam.. nigdy nie nosilam bo luzna ale dzisiaj wydala mi sie calkiem fajna.. co myslicie?

aa.. mam pytanie.. co sadzicie o kupowaniu dziecięcych ciuszkow w lumpkach? Ja widzialam mnostwo slicznych! wiele z metkami, nawet nie uzywane, a inne w swietnym stanie. Moja kuzynka wszystko praktycznie kupowala dla synka w lumpakch i nadal kupuje a zawsze jest super ubrany! Macie jakies opory przed takimi zakupami dla maluszkow? bo ja chyba zaczne polowanie niedlugo...

madzius
I co sadzisz o jakosci tych bodow z biedro? chyba sa ok co? ciagle mysle czy wziac... ale chcialam jakis uniwersalny kolor bo jak sie okaze ze jednak chlopiec... to rozowe nie bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (67,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (79,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (125,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (125,4 KB, 34 załadowań)
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:41   #2627
weronika23
Zakorzenienie
 
Avatar weronika23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ok. Jasła
Wiadomości: 3 353
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

czarnamadonna masz racje jak napije sie szkanke czy 2 to nic mi nie bedzie jakby tak patrzec to co 2 rzecz nie do zjedzenie bo szkodzi alebo cos tam zawiera ehhhh wszytsko w umiarze
weronika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:42   #2628
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
madzius90 wrzucisz linka do tych cwiczen z pilka?? kiedys mialam zapisane ale usunelam, a takie cwiczenia fajna sprawa musze swoja pilke wyciagnac i nadmuchac
Jak wrócę do domu to poszukam czy mam gdzieś zapisanego linka, bo pamiętam, że drukowałam te ćwiczenia ze strony i teraz nie mogę znaleźć

Cytat:
Napisane przez asia84 Pokaż wiadomość
Dla mnie to też jest niesmaczne. Wydaje mi się, że po takim czasie pokarm traci część swoich wartości odżywczych i wcale dziecku w takim wieku nie jest potrzebny. Myślę, że tak długie karmienie to bardziej potrzeba matki, która boi się, że zostanie "odtrącona" i przestanie się czuć potrzebna dziecku. Poza tym takie duże dziecko jak chłopiec na filmie, powinno być chyba już uczone po mału pojęcia prywatności i intymności. Ciekawe czy ta matka chodzi po domu przy synu z gołymi piersiami... Pomijam już to jak jej zapewne jej piersi wyglądająpo 4 latach karmienia :/
zgadzam się
Dla mnie to jest dziwne

Cytat:
Napisane przez asia84 Pokaż wiadomość
O dobrze, że to potwierdziłaś. W takim razie dziewczyny uważajcie na rabarbar!
Tak samo jak szczaw
Ale podobno jak do zupy szczawiowej dodaje się jajko to ono jakoś "neutralizuje" ten kwas
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:43   #2629
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez asia84 Pokaż wiadomość
Dla mnie to też jest niesmaczne. Wydaje mi się, że po takim czasie pokarm traci część swoich wartości odżywczych i wcale dziecku w takim wieku nie jest potrzebny. Myślę, że tak długie karmienie to bardziej potrzeba matki, która boi się, że zostanie "odtrącona" i przestanie się czuć potrzebna dziecku. Poza tym takie duże dziecko jak chłopiec na filmie, powinno być chyba już uczone po mału pojęcia prywatności i intymności. Ciekawe czy ta matka chodzi po domu przy synu z gołymi piersiami... Pomijam już to jak jej zapewne jej piersi wyglądająpo 4 latach karmienia :/



O dobrze, że to potwierdziłaś. W takim razie dziewczyny uważajcie na rabarbar!
mysle ze ugotowany rabarbar szkodliwy nie jest.ja tam go jem.moaja mam tez jadla, siostra tez i urodzily.
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 14:44   #2630
Dojotka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Dojotka1987
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 453
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
edzia trzymam kciuki
mojito bede trzymac rowniez)

pisalyscie o smarowaniu oliwka się , ja od kilku dni smaruje pare razy dziennie piersi bo nie moge dzis to mnie szczypia, pieka, bola, staly sie ostatnio suche az złuszczone na sutkach tak jakby skora schodzila..no nie moge ujechac ..oliwka pomaga ale na chwile
Ja oliwka smaruje sie dwa razy dziennie rano i wieczorem po myciu na mokre ciało... Potem delikatnie wycieram sie a nawet tak tylko poklepuje sie ręcznikiem i czekam jak wchłonie sie;p
__________________
Dojotka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:47   #2631
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość
czarnamadonna masz racje jak napije sie szkanke czy 2 to nic mi nie bedzie jakby tak patrzec to co 2 rzecz nie do zjedzenie bo szkodzi alebo cos tam zawiera ehhhh wszytsko w umiarze
dokladnie teraz malo co chemii nie ma, malo co szkodliwe nie jest wiec czlowiek nic by nie mogl jesc

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

wyszlam na chwile na balkon i jaaaak ziiiimno masakra
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:47   #2632
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Wszystkie chyba juz wklejalyscie fotki brzuszkow wiec wklejam i ja Po obiedzie mam taki;D rano jest mniejszy i to sporo. ale wieczorem.. jeszcze wiekszy zawsze na wieczor mi rośnie heh
Wklejam tez zdjecie z tunika, ktora dzisiaj pierwszy raz zalozylam.. nigdy nie nosilam bo luzna ale dzisiaj wydala mi sie calkiem fajna.. co myslicie?
Jaki brzusio słodki
Każdej brzuszek rośnie na wieczór
A tuniczka fajna

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
aa.. mam pytanie.. co sadzicie o kupowaniu dziecięcych ciuszkow w lumpkach? Ja widzialam mnostwo slicznych! wiele z metkami, nawet nie uzywane, a inne w swietnym stanie. Moja kuzynka wszystko praktycznie kupowala dla synka w lumpakch i nadal kupuje a zawsze jest super ubrany! Macie jakies opory przed takimi zakupami dla maluszkow? bo ja chyba zaczne polowanie niedlugo...
U nas w lumpku za ścianą sprzedają nowe ciuszki z Mothercare z niskimi cenami
Ale używane- nie wiem. Wiem, że niektóre dziewczyny kupują w lumpkach ciuszki dla maluszków, wiadomo trzeba je porządnie wyprać, żeby nie doprowadzić do jakiejś wysypki czy coś

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
madzius
I co sadzisz o jakosci tych bodow z biedro? chyba sa ok co? ciagle mysle czy wziac... ale chcialam jakis uniwersalny kolor bo jak sie okaze ze jednak chlopiec... to rozowe nie bardzo
Wydaje mi się, że są ok, ale nie wiem jak będzie po praniu i użytkowaniu
Ale doświadczone Mamusie mówiły, że są w porządku

Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość
czarnamadonna masz racje jak napije sie szkanke czy 2 to nic mi nie bedzie jakby tak patrzec to co 2 rzecz nie do zjedzenie bo szkodzi alebo cos tam zawiera ehhhh wszytsko w umiarze
No dokładnie
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:47   #2633
Dojotka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Dojotka1987
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 453
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
mysle ze ugotowany rabarbar szkodliwy nie jest.ja tam go jem.moaja mam tez jadla, siostra tez i urodzily.
ja ostatnio słyszałam ze sie bananów nie powinno jeść bo mogą być przyczyna poronienia;/ ale jakoś w ogóle w to nie wierze, chociaż sie przestraszyłam bo jem po kilka bananów dziennie;/
__________________
Dojotka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:48   #2634
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Dojotka1987 Pokaż wiadomość
Ja oliwka smaruje sie dwa razy dziennie rano i wieczorem po myciu na mokre ciało... Potem delikatnie wycieram sie a nawet tak tylko poklepuje sie ręcznikiem i czekam jak wchłonie sie;p
ach zebym ja taka byla wytrwala..mailam sie co dzien smarowac ale oczywiscie co dzien o tym zpominam..no i smaruje tylko piersi ..nie wiem czy one rosna teraz i dlatego tak sczzypia, swedza, bola czy co myslalam ze w drugim trymestrze to juz nie bolą
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:49   #2635
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
http://wiadomosci.onet.pl/wideo/kont...y,77149,w.html
troszke mnie to zniesmaczylo..tzn oczywiscie jej sprawa ale 3,5 letnie dziecko to juz lekka przesada
Rany, nie wyobrażam sobie karmić przez 3,5 roku...Przecież to już na tyle duże dziecko, że powinno się też budować w nim jakąś granicę wstydu Tak mi się przynajmniej wydaje, a tym bardziej u 5 latka.
Dobrze, że do 18 roku życia synów nie karmi
__________________
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:49   #2636
asia84
Rozeznanie
 
Avatar asia84
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 594
GG do asia84
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Dojotka1987 Pokaż wiadomość
Z tego, co słyszałam to, jeżeli przed ciąża uprawiałaś jakiś sport, (który nie zagraża dziecku) to możesz go kontynuować bez obaw, ale oczywiście uważając na siebie i co najważniejsze nie przemęczać sie.... Ja dużo pływałam a jak zaszłam w ciąże przestalam, bo bałam się sie ze złapie jakiegoś syfa w wodzie;/ i lekarz powiedział ze nie powinnam od razu odstawić pływania tylko stopniowo, bo dla organizmu jest to normalne... Wiadomo, ze jak ktoś podnosi ciężary lub wyczynowo jeździ konno to raczej nie powinien tego robić, bo jest za duże zagrożenie upadkiem...
Też myślałam o jakiś ćwiczeniach ale póki co to zostają mi długieee spacery
Ja co prawda nie uprawiałam jakiegoś strasznie męczącego wyczynowego sportu, ale chodziłąm na zajęcia z tańca brzucha. Wiadomo, że tam ruchy skupiają się głównie na biodrach i miednicy, więc po konsultacji z instruktorką, póki co zrezygnowałam z zajęć.

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość

Wszystkie chyba juz wklejalyscie fotki brzuszkow wiec wklejam i ja Po obiedzie mam taki;D rano jest mniejszy i to sporo. ale wieczorem.. jeszcze wiekszy zawsze na wieczor mi rośnie heh
Wklejam tez zdjecie z tunika, ktora dzisiaj pierwszy raz zalozylam.. nigdy nie nosilam bo luzna ale dzisiaj wydala mi sie calkiem fajna.. co myslicie?

aa.. mam pytanie.. co sadzicie o kupowaniu dziecięcych ciuszkow w lumpkach? Ja widzialam mnostwo slicznych! wiele z metkami, nawet nie uzywane, a inne w swietnym stanie. Moja kuzynka wszystko praktycznie kupowala dla synka w lumpakch i nadal kupuje a zawsze jest super ubrany! Macie jakies opory przed takimi zakupami dla maluszkow? bo ja chyba zaczne polowanie niedlugo...

madzius
I co sadzisz o jakosci tych bodow z biedro? chyba sa ok co? ciagle mysle czy wziac... ale chcialam jakis uniwersalny kolor bo jak sie okaze ze jednak chlopiec... to rozowe nie bardzo
Brzuszek masz fajny W tunice wyglądasz bardzo dobrze
Jeśli chodzi o ciuszki z lumpków, słyszałam, że jest to nawet wskazane przy maluszkach, bo ciuszki takie są już kilkakrotnie prane, więc wszystkie szkodliwe substancje z barwników, które mogły być w ubranku są już sprane. Z drugiej strony ciekawe czy środki odkażające, którymi ciuszki są traktowane spierają się po pierwszym praniu, bo jak nie to co za różnica czy wypiorę kilka razy ubranko z lumpka żeby sprać środek odkażający, czy ze sklepu, żeby wyprać barwnik...

A ja kupiłam body z Biedry Pierwszy zakup dla maluszka Jedne w beżowe misie, a drugie w czerwone żyrafy. Te były najbardziej unsex
__________________
http://s4.suwaczek.com/20111210610114.png

Helenka - 15.12.12 moja ukochana córeczka
asia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:51   #2637
Dojotka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Dojotka1987
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 453
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez asia84 Pokaż wiadomość
Ja co prawda nie uprawiałam jakiegoś strasznie męczącego wyczynowego sportu, ale chodziłąm na zajęcia z tańca brzucha. Wiadomo, że tam ruchy skupiają się głównie na biodrach i miednicy, więc po konsultacji z instruktorką, póki co zrezygnowałam z zajęć.
mysle ze dobrze zrobilas
__________________
Dojotka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:51   #2638
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Dojotka1987 Pokaż wiadomość
ja ostatnio słyszałam ze sie bananów nie powinno jeść bo mogą być przyczyna poronienia;/ ale jakoś w ogóle w to nie wierze, chociaż sie przestraszyłam bo jem po kilka bananów dziennie;/
ze co? o boze no wlasnie ..ja bananow tez jem duzo lekarz powiedzial wrecz ze mam je jesc bo maja duzo blonnika moze nie je kilka dziennie bo az tak nie mam ochoty na nie ale jem bardzo czesto
ja czytalam ze nie mzona jesc tunczyka, a w innym znowu zalecali bo duzo kwasu omega a ja bardzo lubie)i jem, siostra tez jak byla po plamieniu w ciazy jadla co dzien tunczyka bolekarz jej kazal, tak samo jak co drugi dzien jadla wtedy wątrobke ktorej tez podobno nie mozna ..a donosila juz pozniej bez zadnych problemow

Edytowane przez czarnamadonna1982
Czas edycji: 2012-05-14 o 14:53
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:52   #2639
wieka22
Rozeznanie
 
Avatar wieka22
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lu
Wiadomości: 658
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość
w 19 a teraz duzo szybciej i sie zastanawialam czy to too dzis tze czulam i jestem juz pewna
a mi się wydaje,że już czuję takiego motylka...a jestem w 13tyg...
ostatnio czułam na usg te ruchy które widziałam na ekranie(oczywiście wtedy gdy gin nie wiercił sondą) mąż mówi, że sobie wkręcam...noe zna się, co nie???
__________________
Juliusz ur. 30.05.2011
Aleksander ur. 08.06.2012
Usia ur. 08.07.2013


coming soon lipiec'2016
wieka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:54   #2640
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Dojotka1987 Pokaż wiadomość
ja ostatnio słyszałam ze sie bananów nie powinno jeść bo mogą być przyczyna poronienia;/ ale jakoś w ogóle w to nie wierze, chociaż sie przestraszyłam bo jem po kilka bananów dziennie;/
Bananow nie powinno sie jesc w ciazy?? pierwsze slysze.. tymbardziej, ze ja przez pierwsze 2 miesiace to jadlam non stop banany na zmiane z biszkoptami bo tylko to moglam.. po wszystkim innym mnie mdlilo.
A rabarbar, fakt ma kwas szczawianowy ale po ugotowaniu chyba nie trzeba sie martwic? Poza tym nie popadajmy w panike, wszystko z umiarem i będzie dobrze
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.