Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-14, 14:56   #2641
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Czesc mamuski!
Kurcze ale Wy piszecie!! ledwo nadrobilam jedno a tu juz nastepne
Ja dzisiaj mam dobry dzien, wyspalam sie i tylko raz wstawalam w nocy siku:P obiadek mialam od wczoraj bo tz w niedziele gotuje a on zawsze wiecej zrobi;D takze dziisaj sie postanowilam jakos ladnie ubrac, posprzatalam troche w kuchni i tyle Czytam sobie Was.. i odpoczywam

Wszystkie chyba juz wklejalyscie fotki brzuszkow wiec wklejam i ja Po obiedzie mam taki;D rano jest mniejszy i to sporo. ale wieczorem.. jeszcze wiekszy zawsze na wieczor mi rośnie heh
Wklejam tez zdjecie z tunika, ktora dzisiaj pierwszy raz zalozylam.. nigdy nie nosilam bo luzna ale dzisiaj wydala mi sie calkiem fajna.. co myslicie?

aa.. mam pytanie.. co sadzicie o kupowaniu dziecięcych ciuszkow w lumpkach? Ja widzialam mnostwo slicznych! wiele z metkami, nawet nie uzywane, a inne w swietnym stanie. Moja kuzynka wszystko praktycznie kupowala dla synka w lumpakch i nadal kupuje a zawsze jest super ubrany! Macie jakies opory przed takimi zakupami dla maluszkow? bo ja chyba zaczne polowanie niedlugo...

madzius
I co sadzisz o jakosci tych bodow z biedro? chyba sa ok co? ciagle mysle czy wziac... ale chcialam jakis uniwersalny kolor bo jak sie okaze ze jednak chlopiec... to rozowe nie bardzo
oczywiscie ze bede kupowac w lumpkach bo po co przeplacac a tam sa naprawde czesto fajne, nieuzywane ciuszki))
śliczny brzuszek wogole sliczna jestes
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:07   #2642
Dojotka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Dojotka1987
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 453
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
ze co? o boze no wlasnie ..ja bananow tez jem duzo lekarz powiedzial wrecz ze mam je jesc bo maja duzo blonnika moze nie je kilka dziennie bo az tak nie mam ochoty na nie ale jem bardzo czesto
ja czytalam ze nie mzona jesc tunczyka, a w innym znowu zalecali bo duzo kwasu omega a ja bardzo lubie)i jem, siostra tez jak byla po plamieniu w ciazy jadla co dzien tunczyka bolekarz jej kazal, tak samo jak co drugi dzien jadla wtedy wątrobke ktorej tez podobno nie mozna ..a donosila juz pozniej bez zadnych problemow
banany sa pyszne i zdrowe! maja duzo witamin wiec ta wiadomośc mnie dosc bardzo zaskoczyla;/ ale nie uwierzylam;p
no ja właśnie ostatnio wyczytałam w "Rodzice" ze tuńczyka i łososia powinno sie jeść najwięcej 100gr w tygodniu a ja łubie łososia i powiem wam ze po tym artykule mnie odrzucilo;p ale słuchając wszystkiego i wszystkich to w końcu doszłabym do wniosku, że nic nie powinnam jeść;/

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
oczywiscie ze bede kupowac w lumpkach bo po co przeplacac a tam sa naprawde czesto fajne, nieuzywane ciuszki))
śliczny brzuszek wogole sliczna jestes
ja uwielbiam ciuchoraje;p na początku chodziłam bo potrzebowałam spodni do pracy, bo dość szybko sie brudzą w smarach olejach itp itd no ale potem coraz częściej znajdowałam rzeczy bardzooo bardzo ładne, eleganckie i dobre jakościowo a co najważniejsze z metkami z zapasowymi guzikami;p ale cos ostatnio nic nie mogę sobie znaleźć;/ jakoś wenę straciłam;/
a dla dziecka jeszcze nie mam nic;p ale za 2-3 miesiace zaczne sie rozgladac;p tylko musze miejsce w szafce zrobic na rzeczy dziecka a to bedzie bardzoooo trudne;/;p

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez wieka22 Pokaż wiadomość
a mi się wydaje,że już czuję takiego motylka...a jestem w 13tyg...
ostatnio czułam na usg te ruchy które widziałam na ekranie(oczywiście wtedy gdy gin nie wiercił sondą) mąż mówi, że sobie wkręcam...noe zna się, co nie???
to ja jak trzymam reke na brzuszku to czuje jak dzidzi serce bije;p podobno to nie mozliwe ale ja wierze ze tak jest
__________________

Edytowane przez Dojotka1987
Czas edycji: 2012-05-14 o 15:05
Dojotka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:08   #2643
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Jaki brzusio słodki
Każdej brzuszek rośnie na wieczór
A tuniczka fajna
Dziękuję!!!
Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
U nas w lumpku za ścianą sprzedają nowe ciuszki z Mothercare z niskimi cenami
Ale używane- nie wiem. Wiem, że niektóre dziewczyny kupują w lumpkach ciuszki dla maluszków, wiadomo trzeba je porządnie wyprać, żeby nie doprowadzić do jakiejś wysypki czy coś
Wiadomo, ze wyprac treezeba nawet kilka razy u wyprasowac. Ja myślę, że bede kupowac! a takich slicznych ciuszkow i za taka cene to nigdzie nie kupie..

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że są ok, ale nie wiem jak będzie po praniu i użytkowaniu
Ale doświadczone Mamusie mówiły, że są w porządku

Cytat:
Napisane przez asia84 Pokaż wiadomość
Brzuszek masz fajny W tunice wyglądasz bardzo dobrze
Jeśli chodzi o ciuszki z lumpków, słyszałam, że jest to nawet wskazane przy maluszkach, bo ciuszki takie są już kilkakrotnie prane, więc wszystkie szkodliwe substancje z barwników, które mogły być w ubranku są już sprane. Z drugiej strony ciekawe czy środki odkażające, którymi ciuszki są traktowane spierają się po pierwszym praniu, bo jak nie to co za różnica czy wypiorę kilka razy ubranko z lumpka żeby sprać środek odkażający, czy ze sklepu, żeby wyprać barwnik...
A ja kupiłam body z Biedry Pierwszy zakup dla maluszka Jedne w beżowe misie, a drugie w czerwone żyrafy. Te były najbardziej unsex
Dziękuję !! kochane jestescie, ze tak komplementujecie ! to bardzo mile
a ciuszki.. no wlasnie jedyne co mnie martwi to te srodki odkazajace... ale na przykladzie kuzynki widzialam ze wszystko bylo w porzadku. A różnica taka., ze np. za siate pelna ciuszkow w lumpku zaplacisz ok 20zł a w sklepie to czasami jedne body tyle kosztuja. Nie wspomne juz o ubrankach na starsze dzieci. Takze w lumpkach sie bardzo opalca kupowac, u nas jest bardzo tanio a ciuszki sliczne.
Ooo w bezowe misie byly? szkoda, ze nie widzialam.. przegapilam.. w zyfary tez juz nie bylo. Bede polowac teraz na lidla
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:09   #2644
asia84
Rozeznanie
 
Avatar asia84
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 594
GG do asia84
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

ja uwielbiam ciuchoraje;p na początku chodziłam bo potrzebowałam spodni do pracy, bo dość szybko sie brudzą w smarach olejach itp itd no ale potem coraz częściej znajdowałam rzeczy bardzooo bardzo ładne, eleganckie i dobre jakościowo a co najważniejsze z metkami z zapasowymi guzikami;p ale cos ostatnio nic nie mogę sobie znaleźć;/ jakoś wenę straciłam;/
a dla dziecka jeszcze nie mam nic;p ale za 2-3 miesiace zaczne sie rozgladac;p tylko musze miejsce w szafce zrobic na rzeczy dziecka a to bedzie bardzoooo trudne;/;p[/QUOTE]

Ja ostatnio kupiłam sobie w lumpku dwie pary spodni ciążowych. Co prawda brzucha jeszcze nie mam, ale będą na przyszłość. W sumie dałam 21zł za dwie pary. Jedne jeansy z szarym pasem bawełnianym, a drugie czarne bardziej sportowe z czarnym pasem, można je spiąc na rybaczki
__________________
http://s4.suwaczek.com/20111210610114.png

Helenka - 15.12.12 moja ukochana córeczka
asia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:11   #2645
Dojotka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Dojotka1987
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 453
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez asia84 Pokaż wiadomość
ja uwielbiam ciuchoraje;p na początku chodziłam bo potrzebowałam spodni do pracy, bo dość szybko sie brudzą w smarach olejach itp itd no ale potem coraz częściej znajdowałam rzeczy bardzooo bardzo ładne, eleganckie i dobre jakościowo a co najważniejsze z metkami z zapasowymi guzikami;p ale cos ostatnio nic nie mogę sobie znaleźć;/ jakoś wenę straciłam;/
a dla dziecka jeszcze nie mam nic;p ale za 2-3 miesiace zaczne sie rozgladac;p tylko musze miejsce w szafce zrobic na rzeczy dziecka a to bedzie bardzoooo trudne;/;p

Ja ostatnio kupiłam sobie w lumpku dwie pary spodni ciążowych. Co prawda brzucha jeszcze nie mam, ale będą na przyszłość. W sumie dałam 21zł za dwie pary. Jedne jeansy z szarym pasem bawełnianym, a drugie czarne bardziej sportowe z czarnym pasem, można je spiąc na rybaczki
o to faktycznie Ci sie udalo) kurcze, narobiłas mi ochoty i chyba sie wybiore na zakupy)
__________________
Dojotka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:37   #2646
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Wszystkie dane dopisane!
Mamy pierwszą płec
Pieknie to wygląda na pierwszej stronie!
Nie moge sie doczekac, aż lista bedzie różowo-niebieska
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:39   #2647
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
oczywiscie ze bede kupowac w lumpkach bo po co przeplacac a tam sa naprawde czesto fajne, nieuzywane ciuszki))
śliczny brzuszek wogole sliczna jestes
to bedziemy się chwalic swoimi łowami ciucholandowymi ok? Ja od jutra zaczynam! będę w 2, moze 3 lumpkach. Mam nadzieję, że znajde cos dla malenstwa albo dla siebie Poluję na takie jeansy rurki z pasem elastycznym wszytym albo leginsy ciazowe ale podobno maja byc w lidlu. Zobaczymy gdzie znajde i jaka cena.
Bardzo pieknie dziękuję za taki komplement, jesteś baaardzo miła
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 15:40   #2648
emylka86
Zakorzenienie
 
Avatar emylka86
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 3 799
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

z grubsza przeglądnęłam sobie wasze posty ale nie mam siły nadrobić dokładniej, a nie było mnie tylko przez 1 dzień ; p

na kakao ochoty narobiły takiej, iż teraz je ze smakiem pałaszuję : )

gratuluję wszystkim udanych wizyt, ach kiedy ten czwartek i moja wizyta <niecierpliwa> ; p

a mam pytanko co za leki bierzecie? mi ginekolog nie kazał nic brać poza kwasem foliowym i tak się zastanawiam na co bierzecie te inne leki... ?

aaaaaaa no i brzuszki piękne macie, ja swój wrzuce po wizycie u lekarza : )))
__________________
Michałek 16.12.2012

Borysek 09.10.2015

zapraszam do klików w banerek
emylka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:42   #2649
happy_eve
Wtajemniczenie
 
Avatar happy_eve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 950
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Today_Tommorow Pokaż wiadomość
Witam si w nowym tyg

Jutro mam USG z badaniem przeziornosci, zaczynam sie strasznie stresowac mimo ze wiem ze bedzie wszystko oki
Kciuki

Cytat:
Napisane przez EdziaO Pokaż wiadomość
no a teraz się witam

dziś mam USG o 20. Juz mi w tym momencie lata czy poznam płeć czy nie. Żeby tylko dobrze wyszłoOgólnie w temacie płci-powiem szczerze, że bardzo chcę wiedzieć. Natomiast totalnie nie rozumiem chęci posiadania dziecka określonej płci. Jest mi to mega obojętne. Ale chciałbym wiedzieć czy mieszka tam on czy onaNatomiast na dziś-chce wiedzieć, że małe jest zdrowe. Już mam serce w gardle, a gdzie tam do 20...
I za Ciebie kciuki

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Hej Kochane !!!

Jestem już po badaniach genetycznych !!!

Tak jak myślałam, mój ginek w piątek troszeczkę, źle zmiarzył maluszka i z dzisiejszego USG ma 7, 69 cm. Czyli 13 tyd. i 6 dzień. Zmieściłam się na styk z tymi badaniami.

Maluch jest zdrowiutki- patologii ciąży nie stwierdzono.
Przezierność karkowa - 1,14 mm
Serducho- 171/min
Wszystkie organy wykształcone prawidlowo

Lekarz rewelacyjnie mnie zbadał, robił USG przez brzuszek z 30 min a później z 30 min dowcipnie Mój mąż cały czas miał uśmiech na twarzy- pierwszy raz był ze mną na USG.

Maluch spał więc troszeczkę musieliśmy go rozruszac. Dostałam zaświadczenie z pomiarami i zdjecia organów dla mojego lekarza prowadzącego i dla siebie z sześc zdjec 3d- widac śliczną buźkę i jesetm zakochana Usta ma po moim mężu

Jestem w szoku, że miałam takiego farta i to wszystko na NFZ Wszystko dzięki mojemu prowadzącemu ciąże- świetny facet i tyle

A i pewnie jesteście ciekawe czy znam płec??
Lekarz z 15 min walczył z maluszkiem aby sie rozkraczył, ale zasłaniał się nóżkami.. Raz je unosił wiec lekarz mógl tam zajrzac, ale były blisko wiec jako tako warg sromowych nie było widac, ale nic więcej tam nie było tzn. nie było męskich narządów. Powiedział, że na dzień dzisiejszy stwerdza, że będę miała córeczkę. No, ale na 100 % dowiem się na połówkowych i zobaczymy czy sie potwierdzi.
Super, gratuluję

Cytat:
Napisane przez ausente Pokaż wiadomość
Witajcie
Nie zbyt wyraźne zdjęcie ale jest
Trochę widać

Cytat:
Napisane przez Mojitooo Pokaż wiadomość
Dobra Dziewczynki, ja uciekam do domku, a potem na budowę, bo przyjeżdżają dzis deski podłogowe.

I trzymajcie jkutro kciuki o 9 Mam badanie NT.

Ja za wszystkie dziś i jutro rano też trzymam

miłego popołudnia
I kolejne kciuki
Ale dużo wizyt w tym tygodniu Ja chyba kończę maraton, bo mam w sobotę

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość

Wszystkie chyba juz wklejalyscie fotki brzuszkow wiec wklejam i ja Po obiedzie mam taki;D rano jest mniejszy i to sporo. ale wieczorem.. jeszcze wiekszy zawsze na wieczor mi rośnie heh
Wklejam tez zdjecie z tunika, ktora dzisiaj pierwszy raz zalozylam.. nigdy nie nosilam bo luzna ale dzisiaj wydala mi sie calkiem fajna.. co myslicie?
Spory brzuszek A tunika ładna



Patrzyłam na gazetkę lidla. Body może kupię, ale te rzeczy ciążowe nie bardzo mnie zainteresowały. Jakieś takie nijakie
P.S.Nie nadążam z nadrabianiem

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Wszystkie dane dopisane!
Mamy pierwszą płec
Pieknie to wygląda na pierwszej stronie!
Nie moge sie doczekac, aż lista bedzie różowo-niebieska
Dobra robota z 1 stroną!
__________________
Tymcio 01.12.2012
happy_eve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:42   #2650
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Wszystkie dane dopisane!
Mamy pierwszą płec
Pieknie to wygląda na pierwszej stronie!
Nie moge sie doczekac, aż lista bedzie różowo-niebieska
Ojej ojej!! co za zaszczyt mnie spotkał!!
slicznie dziękuję za dopisanie do listy!! Ale fajnie Hehe zupelnie jak wtedy gdy Wam napisalam ze to ma byc dziewczynka, chyba tez bylam pierwsza wtedy. Hehe to chyba jakis znak.. moze pierwsza z Was wszystkich bede miala maluszka na swiecie?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:46   #2651
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Ojej ojej!! co za zaszczyt mnie spotkał!!
slicznie dziękuję za dopisanie do listy!! Ale fajnie Hehe zupelnie jak wtedy gdy Wam napisalam ze to ma byc dziewczynka, chyba tez bylam pierwsza wtedy. Hehe to chyba jakis znak.. moze pierwsza z Was wszystkich bede miala maluszka na swiecie?
Może to jest jakaś przepowiednia?

Jejku chciałabym już urodzic, meczy mnie bycie w ciązy, a Was?
Też macie takie odczucie dziwne?
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 15:55   #2652
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

happy_eve
Dziękuję a brzuszek wieczorem jeszcze większy!

Dziewczyny mi sie takie gastro włączylo od obiadu... ze nie przestaje jesc.. po obiedzie zaraz zjadlam chyba z 6 ciastek jeżyków, pozniej wypilam sok.. teraz wlasnie skonczylam jeść deser lodowo-owocowy z bita smietaną.. Brzoskwinie, winogron, lody czekoladowe, bita smietana i rodzynki.. mniaaam! wczoraj tez z tż'em zjedlismy po takiej misce.. czuje, ze chyba tyję.. ;D
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2012-05-14 o 15:57
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:56   #2653
martaj9
Rozeznanie
 
Avatar martaj9
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 770
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Mojitooo Pokaż wiadomość
Dobra Dziewczynki, ja uciekam do domku, a potem na budowę, bo przyjeżdżają dzis deski podłogowe.

I trzymajcie jkutro kciuki o 9 Mam badanie NT.

Ja za wszystkie dziś i jutro rano też trzymam

miłego popołudnia
Trzymamy mocno
__________________
28.08 2010 Nasz Dzień

19.11.2012 Moje szczęście- Mikołajek
martaj9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:57   #2654
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Może to jest jakaś przepowiednia?

Jejku chciałabym już urodzic, meczy mnie bycie w ciązy, a Was?
Też macie takie odczucie dziwne?
mnie od soboty bardzo meczy bo zauwazylam jakei to stresujące kiedy to plamienie mialam to naprawde sie przerazilam..caly weekend przeryczalam bo wciaz mi sie wydawalo ze widze krew az mnie tż potrzasnal (nie doslownie) ze mam nie histeryzowac bo jest ok.no i jest plamien nie mam ale nprawde zawsze myslalam ze ciąza to taki cudowny stan, a mnie meczy to czekanie i te stresy ze jeszcze tyle zostalo..no ale nic trzeba wytrwac !!!
ja wlasnie mailam przytulanie z kibelkiem po tym jak poczulam od wspollokatorki (zajmuje drugi pokoj naszego mieszkanka, wyprowadza sie za dwa tygodnie ufff) gotowane jaja...no masakra tak mnie odrzucilo ze wchodzilam trzy razy do kuchni i spowrotem do kibla az w koncu weszlam z dezodorantem dokuchni i pomoglo
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:59   #2655
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Dzięki Laseczki za oklaski i gratki za wizytę

Zdjęcie dodam jutro, bo mam problem z kartą pamieci z aparatu.

Jestem zakochana w tej słodkiej buźce, non stop oglądam zdjecia z USG


......................... ...

Pisałyście o szkole rodzenia- ja będę uczęszczac Moje koleżanki chodzą i są bardzo zadowolone !

Mysti- piękna jest pierwsza strona ! Już nie mogę się doczekac kiedy na 100 % poznam płec Chociaż czuje, że córeczka pozostanie córeczką

Widziałam gazetkę z Lidla i ja na pewno wybiorę się po leginsy

Jeju jestem dzisiaj taka rozkojarzona przez to USG, że tylko o tym myślę

Dzisiaj dopiero poczułam, ze jestem w ciąży ! Tak jak wcześniej nie czułam tego instynktu i nie czułam nic do dziecka to dzisiaj pokochałam je na maksa ! Jest tylko moje ! Nie da sie opisac tego uczucia !
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja

Edytowane przez kaaamila1
Czas edycji: 2012-05-14 o 16:01
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:04   #2656
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Mystiquee
Być może hehe ale by były jaja!!

a ogolnie, to mnie teraz nie męczy bycie w ciąży. Czuje sie wyśmienicie wiec jest dobrze najgorsze byly 2 tygodnie- 7 i 8, to byla istna masakra, myslalam ze te mdlosci i wymioty nigdy sie nie skoncza. Ale mam to juz za sobą Teraz tylko cieszyc sie z dobrego samopoczucia i apetytu
Ja pewnie e 3 trymestrze zaczne nazekac i bede chciala juz urodzic.. ale jak juz tyle przeszlam to przejde jeszcze wiecej

Dziewczyny, mam do Was takie pytanie jeszcze. Czy ktoraś z Was juz wie, ze będzie miala poród przez cesarskie cięcie? Pytam dlatego, ze ja prawdopodobnie bede miala cc. W dziecinstwie mialam wypadek i przecielam sobie nozem oko, bylo szyte i jestem pod kontrola okulisty, teraz to juz raz na rok ale pamietam jak wspominala ze porod tylko przez cc. Ja mam blizny rogówkowo- siatkówkowe a jedym ze wskazan do cc jest wlasnie zły stan siatkówki oka. W środę jestem umowiona do mojej okulistki i wlasnie nie wiem czy ona mi powinna jakies zaswiadczenie wystawic czy co, ale chyba tak. Czy ktoras z Was miala podobna sytuację i orientuje się w tym temacie? Bardzo proszę o odp.
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:08   #2657
martaj9
Rozeznanie
 
Avatar martaj9
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 770
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez wieka22 Pokaż wiadomość
ja się melduję z krzaczorów
czytam...nie mam kiedy nawet pisaćchyba pójdę na L4 to nadgonię chociaż wizaż
byliśmy ostatnio na wizycie-wszystko dobrze, maluszek zakrywał się rączkami przed usg
ma 5 cm a wygląda jak miniaturka człowieka, ryczę za każdym razem jak o tym pomyślęot baba w ciąży
Gratulacj. Cieszymy się z Tobą
Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Czesc mamuski!
Kurcze ale Wy piszecie!! ledwo nadrobilam jedno a tu juz nastepne
Ja dzisiaj mam dobry dzien, wyspalam sie i tylko raz wstawalam w nocy siku:P obiadek mialam od wczoraj bo tz w niedziele gotuje a on zawsze wiecej zrobi;D takze dziisaj sie postanowilam jakos ladnie ubrac, posprzatalam troche w kuchni i tyle Czytam sobie Was.. i odpoczywam

Wszystkie chyba juz wklejalyscie fotki brzuszkow wiec wklejam i ja Po obiedzie mam taki;D rano jest mniejszy i to sporo. ale wieczorem.. jeszcze wiekszy zawsze na wieczor mi rośnie heh
Wklejam tez zdjecie z tunika, ktora dzisiaj pierwszy raz zalozylam.. nigdy nie nosilam bo luzna ale dzisiaj wydala mi sie calkiem fajna.. co myslicie?

aa.. mam pytanie.. co sadzicie o kupowaniu dziecięcych ciuszkow w lumpkach? Ja widzialam mnostwo slicznych! wiele z metkami, nawet nie uzywane, a inne w swietnym stanie. Moja kuzynka wszystko praktycznie kupowala dla synka w lumpakch i nadal kupuje a zawsze jest super ubrany! Macie jakies opory przed takimi zakupami dla maluszkow? bo ja chyba zaczne polowanie niedlugo...

madzius
I co sadzisz o jakosci tych bodow z biedro? chyba sa ok co? ciagle mysle czy wziac... ale chcialam jakis uniwersalny kolor bo jak sie okaze ze jednak chlopiec... to rozowe nie bardzo
Brzuszek sliczny. Tuniczka jak najbardziej pasuje. Odnośnie ciuchów z lumpka jestem za. Sa piekne i niedrogie. Mnie tylko wkurzja te harpagany jak się chcą o szmatę zabić

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Mystiquee
Być może hehe ale by były jaja!!

a ogolnie, to mnie teraz nie męczy bycie w ciąży. Czuje sie wyśmienicie wiec jest dobrze najgorsze byly 2 tygodnie- 7 i 8, to byla istna masakra, myslalam ze te mdlosci i wymioty nigdy sie nie skoncza. Ale mam to juz za sobą Teraz tylko cieszyc sie z dobrego samopoczucia i apetytu
Ja pewnie e 3 trymestrze zaczne nazekac i bede chciala juz urodzic.. ale jak juz tyle przeszlam to przejde jeszcze wiecej

Dziewczyny, mam do Was takie pytanie jeszcze. Czy ktoraś z Was juz wie, ze będzie miala poród przez cesarskie cięcie? Pytam dlatego, ze ja prawdopodobnie bede miala cc. W dziecinstwie mialam wypadek i przecielam sobie nozem oko, bylo szyte i jestem pod kontrola okulisty, teraz to juz raz na rok ale pamietam jak wspominala ze porod tylko przez cc. Ja mam blizny rogówkowo- siatkówkowe a jedym ze wskazan do cc jest wlasnie zły stan siatkówki oka. W środę jestem umowiona do mojej okulistki i wlasnie nie wiem czy ona mi powinna jakies zaswiadczenie wystawic czy co, ale chyba tak. Czy ktoras z Was miala podobna sytuację i orientuje się w tym temacie? Bardzo proszę o odp.
Tkie zaświadczenie powinien Ci wydać lekarz specjalista
__________________
28.08 2010 Nasz Dzień

19.11.2012 Moje szczęście- Mikołajek
martaj9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:09   #2658
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Wracam od lekarza i jest wszystko dobrze
serduszko bilo, widzialam na monitorze.. bialo-czarny obraz i pulsujące serducho
za 3 tygodnie pierwsza wizyta prewencyjna z badaniem USG

badanie krwi itd. dopiero przy kolejnej wizycie.. myślałam, ze dzisiaj porobią te badania.. no nic, kazdy lekarz ma swoj plan działania
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:09   #2659
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Dzięki Laseczki za oklaski i gratki za wizytę

Zdjęcie dodam jutro, bo mam problem z kartą pamieci z aparatu.

Jestem zakochana w tej słodkiej buźce, non stop oglądam zdjecia z USG


......................... ...

Pisałyście o szkole rodzenia- ja będę uczęszczac Moje koleżanki chodzą i są bardzo zadowolone !

Mysti- piękna jest pierwsza strona ! Już nie mogę się doczekac kiedy na 100 % poznam płec Chociaż czuje, że córeczka pozostanie córeczką

Widziałam gazetkę z Lidla i ja na pewno wybiorę się po leginsy

Jeju jestem dzisiaj taka rozkojarzona przez to USG, że tylko o tym myślę

Dzisiaj dopiero poczułam, ze jestem w ciąży ! Tak jak wcześniej nie czułam tego instynktu i nie czułam nic do dziecka to dzisiaj pokochałam je na maksa ! Jest tylko moje ! Nie da sie opisac tego uczucia !
Jeejku, jak pięknie to opisalas!! juz nie moge sie doczekac kiedy dodasz fotki!! ale Ci zazdroszcze!! hehe pewnie caly czas patrzysz na swoje dzieciątko!! mały wielki cud!
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 16:10   #2660
happy_eve
Wtajemniczenie
 
Avatar happy_eve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 950
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Wracam od lekarza i jest wszystko dobrze
serduszko bilo, widzialam na monitorze.. bialo-czarny obraz i pulsujące serducho
za 3 tygodnie pierwsza wizyta prewencyjna z badaniem USG

badanie krwi itd. dopiero przy kolejnej wizycie.. myślałam, ze dzisiaj porobią te badania.. no nic, kazdy lekarz ma swoj plan działania
Super, że wszystko ok
__________________
Tymcio 01.12.2012
happy_eve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:11   #2661
wieka22
Rozeznanie
 
Avatar wieka22
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lu
Wiadomości: 658
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
happy_eve
Dziękuję a brzuszek wieczorem jeszcze większy!
u mnie tak samo, rano deska, a popołudniu chodz\ę z rozpiętymi spodniami...

już się nie mogę doczekać okrągłego brzuszkaa Wy?
w końcu wyciągnę spodnie ciążowe
__________________
Juliusz ur. 30.05.2011
Aleksander ur. 08.06.2012
Usia ur. 08.07.2013


coming soon lipiec'2016
wieka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:13   #2662
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Matko dziewczyny jak ja dzisiaj narzekam....

Tak jak niedawno chciałam byc w ciąży, to teraz już nie chce i to nie dlatego, że mam mdłości itd... Po prostu nie chce miec już brzucha, nie chce sie meczyc, łazic jak wielka krowa z brzuchem, z cyckami jak donicami...
Na nic nie mam ochoty, chce żeby dziecko już wyszło
Albo chociaż chce pójśc na to pieprzone usg, żeby zobaczyc swoje maleństwo, może mnie to podbuduje?

A jeszcze tyle czekania
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:17   #2663
happy_eve
Wtajemniczenie
 
Avatar happy_eve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 950
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez wieka22 Pokaż wiadomość
u mnie tak samo, rano deska, a popołudniu chodz\ę z rozpiętymi spodniami...

już się nie mogę doczekać okrągłego brzuszkaa Wy?
w końcu wyciągnę spodnie ciążowe
Ja też

Jak tam z operacją synka? Wiadomo kiedy będzie?
__________________
Tymcio 01.12.2012
happy_eve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:18   #2664
karolla12
Rozeznanie
 
Avatar karolla12
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 770
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Witam i od razu mówię,że nie zdążyłam wszystkiego nadrobić

Widzę,że same dobre wiadomości po usg i wizytach-to bardzo cieszy i nastraja pozytywnie.

Brzuszki macie przecudnie ciążowe U mnie też już spory,szczególnie wieczorem.

Od tygodnia męczą mnie zaparcia i wzdęcia.Już nie wiem co mam z tym robić!!! Jem owoce,warzywa,otręby,nie jem tłustego (często).Wczoraj tak mi brzuch wywaliło,że czułam jakby mi ktoś w środku balon na siłę pompował Jak macie jakiś sprawdzony sposób to się podzielcie.

Co do smarowania.Ja smaruję się na zmianę,wieczorem balsamem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży z PALMERSA z masłem kakaowym,a rano krem z PHARMACERIS M.Po palmersie mam super miękką,nawilżoną skórę,efekt super.Jedyna wada to zapach,dla mnie zbyt słodki,intensywny,ale da się wytrzymać.Pharmaceris ładnie pachnie i ogólnie też +.Jak skończę te opakowania zamówię MUSTELĘ,bo podobno jest rewelacyjna,tylko ta cena....

Ja znowu spadam,Umówiłam się z koleżanką na kijki.Dzisiaj zaliczamy wały Wisły.
karolla12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:19   #2665
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Dojotka1987 Pokaż wiadomość
ja ostatnio słyszałam ze sie bananów nie powinno jeść bo mogą być przyczyna poronienia;/ ale jakoś w ogóle w to nie wierze, chociaż sie przestraszyłam bo jem po kilka bananów dziennie;/
O tym to ja nie słyszałam słyszałam tylko, że jak się je je w dużych ilościach to potęgują zaparcia

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Wiadomo, ze wyprac treezeba nawet kilka razy u wyprasowac. Ja myślę, że bede kupowac! a takich slicznych ciuszkow i za taka cene to nigdzie nie kupie..
Ja muszę się rozejrzeć, czy są dla noworodków ubranka u mnie w mieście w lumpkach. Moja koleżanka miała jakiś czas temu lumpek właśnie z ubrankami tylko dla dzieciaczków, ale niestety nie poszło jej

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Nie moge sie doczekac, aż lista bedzie różowo-niebieska


Cytat:
Napisane przez happy_eve Pokaż wiadomość
Patrzyłam na gazetkę lidla. Body może kupię, ale te rzeczy ciążowe nie bardzo mnie zainteresowały. Jakieś takie nijakie
Ja się chyba skuszę na te body z długim rękawem i na legginsy ciążowe

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Jejku chciałabym już urodzic, meczy mnie bycie w ciązy, a Was?
Też macie takie odczucie dziwne?
Mnie czasem męczy jak np. nie mogę oddychać bo mam taką wysuszoną śluzówkę nosa, że aż mnie boli jak oddycham, albo jak chodzę po mieście czy wchodzę po schodach i jestem zmęczona jakbym nie wiem jaki wysiłek przeszła

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Wracam od lekarza i jest wszystko dobrze
serduszko bilo, widzialam na monitorze.. bialo-czarny obraz i pulsujące serducho
za 3 tygodnie pierwsza wizyta prewencyjna z badaniem USG
Cieszę się, że wszystko ok

W załączeniu- zdjęcia strony z M jak mama odnośnie oznaczeń z usg
A tej strony z ćwiczeniami z piłką na każdy trymestr za nic nie mogę znaleźć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2652.jpg (104,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2653.jpg (120,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2654.jpg (98,8 KB, 9 załadowań)
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:20   #2666
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Matko dziewczyny jak ja dzisiaj narzekam....

Tak jak niedawno chciałam byc w ciąży, to teraz już nie chce i to nie dlatego, że mam mdłości itd... Po prostu nie chce miec już brzucha, nie chce sie meczyc, łazic jak wielka krowa z brzuchem, z cyckami jak donicami...
Na nic nie mam ochoty, chce żeby dziecko już wyszło
Albo chociaż chce pójśc na to pieprzone usg, żeby zobaczyc swoje maleństwo, może mnie to podbuduje?

A jeszcze tyle czekania
Kochana ja również miałam ciężkie dni..moje codzienne wymioty i niemożnośc funkcjonowania tak jak wcześniej doprowadzało mnie do szału..aż do dzisiaj jak zobaczyłam moje maleństwo ! Teraz wszystkie złe nastroje przegoniłam !

Kiedy masz teraz USG ?
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:28   #2667
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość

Jejku chciałabym już urodzic, meczy mnie bycie w ciązy, a Was?
Też macie takie odczucie dziwne?
Ja również chciałabym, żeby już było po albo mieć po prostu taką 100% pewność, że wszystko będzie dobrze - ciąża będzie bezproblemowa, poród bezbolesny

W ogóle zaczęłam czytać informacje z pierwszej strony odnośnie przygotowania do porodu co ze sobą zabrać. Czytam i myślę: przecież ja w ogóle nie jestem przygotowana. Jakby to miało być w tym tygodniu
A potem dopiero zaczęłam myśleć racjonalnie. Bez przesady kto słyszał, żeby na tym etapie być przygotowanym
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:30   #2668
martaj9
Rozeznanie
 
Avatar martaj9
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 770
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Wracam od lekarza i jest wszystko dobrze
serduszko bilo, widzialam na monitorze.. bialo-czarny obraz i pulsujące serducho
za 3 tygodnie pierwsza wizyta prewencyjna z badaniem USG

badanie krwi itd. dopiero przy kolejnej wizycie.. myślałam, ze dzisiaj porobią te badania.. no nic, kazdy lekarz ma swoj plan działania
No i superr!
__________________
28.08 2010 Nasz Dzień

19.11.2012 Moje szczęście- Mikołajek
martaj9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:30   #2669
wieka22
Rozeznanie
 
Avatar wieka22
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lu
Wiadomości: 658
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez happy_eve Pokaż wiadomość
Ja też

Jak tam z operacją synka? Wiadomo kiedy będzie?
Eve jak miło, że pamiętasz
kolejny termin przepadł, bo mąż miał anginę i było ryzyko, że Julek mógł się zarazićto już 4 podejście(bo dziś też dzwonili)więc zaczynam podejrzewać już jakieś fatum, albo inne przesłanie...
a też nie chcemy go operować jak będzie większy, bo będzie miał większą świadomość, będzie pamiętał i szpital i ból...(mąż był operowany jak miał 5 lat i uważa to za największą traumę życiową)

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Matko dziewczyny jak ja dzisiaj narzekam....

Tak jak niedawno chciałam byc w ciąży, to teraz już nie chce i to nie dlatego, że mam mdłości itd... Po prostu nie chce miec już brzucha, nie chce sie meczyc, łazic jak wielka krowa z brzuchem, z cyckami jak donicami...
Na nic nie mam ochoty, chce żeby dziecko już wyszło
Albo chociaż chce pójśc na to pieprzone usg, żeby zobaczyc swoje maleństwo, może mnie to podbuduje?

A jeszcze tyle czekania
mi też się tak śpieszyło do porodu, a potem ryczałam, że chcę z powrotem mieć brzuch...
po prostu my baby chyba tak mamy

nie martw się, zobaczysz jak jest fajnie jak się czuje ruchy maluszkajak będzie reagował na dotykanie brzucha, sama rozkosz no prawie...
__________________
Juliusz ur. 30.05.2011
Aleksander ur. 08.06.2012
Usia ur. 08.07.2013


coming soon lipiec'2016
wieka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:33   #2670
martaj9
Rozeznanie
 
Avatar martaj9
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 770
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Matko dziewczyny jak ja dzisiaj narzekam....

Tak jak niedawno chciałam byc w ciąży, to teraz już nie chce i to nie dlatego, że mam mdłości itd... Po prostu nie chce miec już brzucha, nie chce sie meczyc, łazic jak wielka krowa z brzuchem, z cyckami jak donicami...
Na nic nie mam ochoty, chce żeby dziecko już wyszło
Albo chociaż chce pójśc na to pieprzone usg, żeby zobaczyc swoje maleństwo, może mnie to podbuduje?

A jeszcze tyle czekania
Ach te hormony! Dziś masz taki nastrój a jutro będziesz pisać jaki to wspaniały stan. No.. Nikt nie powiedział, że będzie lekko
__________________
28.08 2010 Nasz Dzień

19.11.2012 Moje szczęście- Mikołajek
martaj9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.