Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-27, 20:12   #4711
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Pewnie jest, jak wszędzie Ale tam chyba były jakieś pytania weryfikacyjne, na które oczywiście zapomniałam odpowiedzi
Ja tez .

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Witam

Czy korzystałyście kiedyś z Konsultacji z makijażystami w Sephorze? Warto? Czego można się na nich spodziewać?
Opryszczki i zapalenia spojowek .

A mowiac powaznie to niczego dobrego sie spodziewac nie mozesz. Unikaj zwlaszcza szminek, blyszczykow, kredek i tuszy. Pros o wyczyszczenie pedzla przy Tobie, gdy beda Cie malowac .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 20:23   #4712
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczyny, a Wy piszecie o podkladzie z Guerlain czy o meteorytach - ze maja byc w kolorze 01??? Bo nadrabiam zaleglosci w czytaniu i sie troche pogubilam. Gdyby chodzilo o podklad to bylaby dla mnie wiadomosc roku, bo 02 nawet latem wyglada u mnie ciut za ciemno i od dawna marze o wprowadzeniu 01 do Polski. I czy to by sie tyczylo wszystkich podkladow czy tylko Tenue?


Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 20:26   #4713
candy_girl8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 233
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[QUOTE=Joskelyn;44837581]Dziewczyny, a Wy piszecie o podkladzie z Guerlain czy o meteorytach - ze maja byc w kolorze 01??? Bo nadrabiam zaleglosci w czytaniu i sie troche pogubilam. Gdyby chodzilo o podklad to bylaby dla mnie wiadomosc roku, bo 02 nawet latem wyglada u mnie ciut za ciemno i od dawna marze o wprowadzeniu 01 do Polski. I czy to by sie tyczylo wszystkich podkladow czy tylko Tenue?

Chodzi o podkład Guerlain Tenue de Perfection A czy dotyczy to wszystkich podkładów, to nie wiem.
candy_girl8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 20:53   #4714
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44837328]Ja tez .



Opryszczki i zapalenia spojowek .

A mowiac powaznie to niczego dobrego sie spodziewac nie mozesz. Unikaj zwlaszcza szminek, blyszczykow, kredek i tuszy. Pros o wyczyszczenie pedzla przy Tobie, gdy beda Cie malowac .[/QUOTE]

Aż tak źle :-D? Liczyłam cicho na pomoc w doborze podkładu

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 21:18   #4715
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Aż tak źle :-D? Liczyłam cicho na pomoc w doborze podkładu

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
Oj jeśli chodzi o panie pracujące w Sephorze to nie liczyłabym na to, mi do prawie czarnych brwi dobrały rudo-brązową kredkę Ale jeśli masz na myśli konsultacje co mają teraz być z różnych firm, to możesz być zadowolona. Mojej siostrze makijażystka Chanel zrobiła piękny make-up i bardzo ładnie dobrała jej kolory
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 21:30   #4716
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Aż tak źle :-D? Liczyłam cicho na pomoc w doborze podkładu

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
Jesli chodzi o odpowiedni odcien to polecam wziac probke, lub isc z rana, bo to sephorowe swiatlo bardzo zdradliwe jest.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 21:37   #4717
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44839140]Jesli chodzi o odpowiedni odcien to polecam wziac probke, lub isc z rana, bo to sephorowe swiatlo bardzo zdradliwe jest.[/QUOTE]

Racja, najlepiej przy testowaniu wyjść z perfumerii na światło dzienne i sprawdzić kolor.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 22:40   #4718
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hmm, wiesz co, nie do końća. Widze po sobie, ze majac żółty odcien cery w takich mi najlepiej. Macowe zóltki sa dla mnie idealne, a beze musza meic dodatek zolci inaczej dysonans między twarza i szyja widoczny na zdjeciach nawet jak w przypadku Tenue
Musiałabym Cie na żywo zobaczyć, aby Ci powiedziec, jaki jestes odcień
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ddiano, jeszcze nie tak dawno sama bym nie wiedziała, co potrzebuję, co mi pasuje ale w końcu sie nauczyłam rozpoznawać, jaki odcien, tonacja podkładu bedzie/jest dobra, a jaka nie. Chociaz zdarzają się wypadki przy pracy, jak choćby z tym Tenue, co na poczatku myślałam, ze jest dobry, a okazało się, co okazało
Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Skąd wiecie jakie brać,ja jakoś nie mam pojęcia czy żółtek czy beżyk do mnie pasuje.Jedyne co wiem to to,iż róże mi nie pasują,bo uwidaczniają mi naczynka
Dziewczyny, a jak dobieracie podkladu, do szyji czy do twarzy? Bo u mnie maja rozne kolory, szyja i dekolt sa zoltawe, a twarz jest ciemniejsza i bardziej rozowawa. Widzialam niedawno na jakims filmiku, ze babka dopierala podklady tak, ze kladla trzy podobne odcienie podkladu obok siebie na zuchwie dziewczyny i ten ktory byl najmniej odznaczajacy sie, byl dobry. Z kolei inna pokazywala na sobie cos w stylu does and dont's, jedna strone pomalowala sobie pod kolor szyi, zolty odcien, tak ze w porownaniu do drugiej strony gdzie dala bardziej rozowy podklad pod twarz, wygladal nawet supernienaturalnie (ale, jak pomalowala oba lica to juz wygladalo to normalnie i szyja sie nie odznaczala).

No chyba, ze macie ten sam kolor na szyi i na twarzy, ja niestety nie. Pomimo tego, ze sie nie opalam celowo, mieszkam w bardzo slonecznym klimacie nawet w zimie, i nawet bez podkladu szyja i twarz wygladaja roznie i nie sposob tego zniwelowac Mam nawet wrazenie, ze moja cera i cale cialo sie przyciemnilo na stale, kiedys bylam bardziej blada, nie wiem czy to mozliwe


Widzialyscie juz te swatche nowego rozu Clinique Beda moje, tylko nie wiem ktory, wszystkie, oprocz Ginger Pop mi sie podobaja! Ciekawe kiedy dotra do Europy.
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 22:42   #4719
candy_girl8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 233
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczyny, czy któraś z Was będzie w najbliższym czasie coś zamawiać z iHerba? Kusi mnie ten krem z retinolem i chętnie bym z kimś wzięła go "na pół"albo nawet cały gdybym mogła się podłączyć pod zamówienie Nie mam karty kredytowej, tylko zwykłą iPKO. Pieniążki mogę wpłacić nawet przed zlożeniem zamówienia na konto.
candy_girl8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 22:44   #4720
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez candy_girl8 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was będzie w najbliższym czasie coś zamawiać z iHerba? Kusi mnie ten krem z retinolem i chętnie bym z kimś wzięła go "na pół"albo nawet cały gdybym mogła się podłączyć pod zamówienie Nie mam karty kredytowej, tylko zwykłą iPKO. Pieniążki mogę wpłacić nawet przed zlożeniem zamówienia na konto.
Kredytowka jest zbedna. Wazny jest CVV/CVV2. Jest to trzycyfrowy numer znajdujacy sie na odwrocie karty kolo podpisu. Jesli go masz to mozesz placic w sieci karta.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 23:09   #4721
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Oj jeśli chodzi o panie pracujące w Sephorze to nie liczyłabym na to, mi do prawie czarnych brwi dobrały rudo-brązową kredkę Ale jeśli masz na myśli konsultacje co mają teraz być z różnych firm, to możesz być zadowolona. Mojej siostrze makijażystka Chanel zrobiła piękny make-up i bardzo ładnie dobrała jej kolory
Chciałam się wybrać na konsultacje z YSL W sumie nic nie tracę, a ciekawa jestem czy się dowiem czegoś nowego. Chyba, że faktycznie sprzedadza mi opryszczkę :-D




[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44839140]Jesli chodzi o odpowiedni odcien to polecam wziac probke, lub isc z rana, bo to sephorowe swiatlo bardzo zdradliwe jest.[/QUOTE]

Ze z doborem podkładu panie Sephorzanki mają problemy to wiem. Bogatsza o doświadczenia najpierw proszę o próbki, testuję i ewentualnie kupuję. Dziwnym trafem zawsze za ciemny kolor mi proponują...

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 23:16   #4722
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Chciałam się wybrać na konsultacje z YSL W sumie nic nie tracę, a ciekawa jestem czy się dowiem czegoś nowego. Chyba, że faktycznie sprzedadza mi opryszczkę :-D





Właśnie też się chciałam zapisać na konsultacje, żeby mi doradzili w kwestiach makijażu ale jak sobie uświadomiłam przez powyższy wpis, że np mogą mi grzebać w oku kredką, którą wcześniej grzebali X liczbie innych pań to brr... Chyba się rozmyśliłam
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 23:36   #4723
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44832798]Corii, przyszedl nasz krem z retinolem z IHerbu.[/QUOTE]

Podlinkujesz?

-------------------------------------------------------------------------

Dziewczyny, przychodzę do Was z prośbą. Wiem, że była tu już kiedyś o tym mowa. Polećcie mi proszę dobrego lekarza w Warszawie, który wytnie/usunie mi laserem znamię. Pieprzyk zrobił mi się latem, ale widzę, że od tego czasu już mi się powiększył więc chcę się go pozbyć jak najszybciej. Dzięki
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 23:53   #4724
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Hej
Nie dotarłam dzisiaj do SP przy Pl. Zbawiciela, bo gdy wyszłam z ZT to sypał śnieg, a po drugie byłam już totalnie wymęczona. Jednak mobilność z brzuchem w 9 m-cu ciąży graniczy z cudem oczywiście moja psychika do tego dopuścić nie chce, ale ciało się buntuje.
Zamówiłam polecany krem Biodermy i Ziaji w aptece internetowej przy okazji robienia innych zakupów. Mam nadzieję, że szybko dojdą i będę mogła ratować twarz

Poza tym skorzystałam dzisiaj z rabatu -20% w netowym Douglasie i kupiłam ten krem tonujący Bobbi Brown. Zaszalałam i wzięłam dwa odcienie - Light oraz Light to Medium - bo oba dają fajny efekt na mojej twarzy.

Za to w stacjonarnym Douglasie ponowiłam zakup swoich ulubieńców Bobbi - błyszczyka Buff #4 oraz żelu do brwi Mahogany.

Jak dojdą do mnie paczki to mogę już spokojnie iśc na porodówkę
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 00:48   #4725
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Podlinkujesz?
Jasne.

http://www.iherb.com/Life-Flo-Health...4&sr=null&ic=2

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Hej
Nie dotarłam dzisiaj do SP przy Pl. Zbawiciela, bo gdy wyszłam z ZT to sypał śnieg, a po drugie byłam już totalnie wymęczona. Jednak mobilność z brzuchem w 9 m-cu ciąży graniczy z cudem oczywiście moja psychika do tego dopuścić nie chce, ale ciało się buntuje.
Zamówiłam polecany krem Biodermy i Ziaji w aptece internetowej przy okazji robienia innych zakupów. Mam nadzieję, że szybko dojdą i będę mogła ratować twarz

Poza tym skorzystałam dzisiaj z rabatu -20% w netowym Douglasie i kupiłam ten krem tonujący Bobbi Brown. Zaszalałam i wzięłam dwa odcienie - Light oraz Light to Medium - bo oba dają fajny efekt na mojej twarzy.

Za to w stacjonarnym Douglasie ponowiłam zakup swoich ulubieńców Bobbi - błyszczyka Buff #4 oraz żelu do brwi Mahogany.

Jak dojdą do mnie paczki to mogę już spokojnie iśc na porodówkę
Na pewno na porodowce bedziesz wygladac szalowo . Na kiedy masz termin?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 06:08   #4726
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Hej
Nie dotarłam dzisiaj do SP przy Pl. Zbawiciela, bo gdy wyszłam z ZT to sypał śnieg, a po drugie byłam już totalnie wymęczona. Jednak mobilność z brzuchem w 9 m-cu ciąży graniczy z cudem oczywiście moja psychika do tego dopuścić nie chce, ale ciało się buntuje.
Zamówiłam polecany krem Biodermy i Ziaji w aptece internetowej przy okazji robienia innych zakupów. Mam nadzieję, że szybko dojdą i będę mogła ratować twarz

Poza tym skorzystałam dzisiaj z rabatu -20% w netowym Douglasie i kupiłam ten krem tonujący Bobbi Brown. Zaszalałam i wzięłam dwa odcienie - Light oraz Light to Medium - bo oba dają fajny efekt na mojej twarzy.

Za to w stacjonarnym Douglasie ponowiłam zakup swoich ulubieńców Bobbi - błyszczyka Buff #4 oraz żelu do brwi Mahogany.

Jak dojdą do mnie paczki to mogę już spokojnie iśc na porodówkę
no i rzecz jasna
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2014-01-28 o 06:10
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 08:12   #4727
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Witam

Czy korzystałyście kiedyś z Konsultacji z makijażystami w Sephorze? Warto? Czego można się na nich spodziewać?
Wmówienia sobie,że potrzebujesz podkładu 2-3 tony ciemniejszego ,bo opalona lepiej wyglądasz
Zdarzają się wyjątki od reguły,ale to chyba ktoś musiałby Ci podpowiedzieć do kogo się udać na taką konsultację.

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Aż tak źle :-D? Liczyłam cicho na pomoc w doborze podkładu

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
Popieram James , lepiej wziąć próbki i liczyć na własny instynkt. Światła w perfumeriach są okrutne i okropnie przekłamują kolor. Ja czasami prosze o wypożyczenia lusterka i staram się wyjść z perfumerii w miejsce gdzie jest jak najwięcej światła dziennego.........wtedy dopiero mogę ocenić kolor podkładu.
Pomimo zwerbalizowania potrzeb ostatnio zostałam obdarowana próbkami ( zdjęcie słoiczka z podkładem Garlę już wrzucałam) jeden jest 2 tony za ciemny , a drugi idzie w różowe tony.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 08:45   #4728
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a Wy piszecie o podkladzie z Guerlain czy o meteorytach - ze maja byc w kolorze 01??? Bo nadrabiam zaleglosci w czytaniu i sie troche pogubilam. Gdyby chodzilo o podklad to bylaby dla mnie wiadomosc roku, bo 02 nawet latem wyglada u mnie ciut za ciemno i od dawna marze o wprowadzeniu 01 do Polski. I czy to by sie tyczylo wszystkich podkladow czy tylko Tenue?

Rozmawiałyśmy o najnowszym Tenue de Perfection


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Hej
Nie dotarłam dzisiaj do SP przy Pl. Zbawiciela, bo gdy wyszłam z ZT to sypał śnieg, a po drugie byłam już totalnie wymęczona. Jednak mobilność z brzuchem w 9 m-cu ciąży graniczy z cudem oczywiście moja psychika do tego dopuścić nie chce, ale ciało się buntuje.
Zamówiłam polecany krem Biodermy i Ziaji w aptece internetowej przy okazji robienia innych zakupów. Mam nadzieję, że szybko dojdą i będę mogła ratować twarz

Poza tym skorzystałam dzisiaj z rabatu -20% w netowym Douglasie i kupiłam ten krem tonujący Bobbi Brown. Zaszalałam i wzięłam dwa odcienie - Light oraz Light to Medium - bo oba dają fajny efekt na mojej twarzy.

Za to w stacjonarnym Douglasie ponowiłam zakup swoich ulubieńców Bobbi - błyszczyka Buff #4 oraz żelu do brwi Mahogany.

Jak dojdą do mnie paczki to mogę już spokojnie iśc na porodówkę

Gratuluję zakupów i za szybkie dojście paczek



Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak dobieracie podkladu, do szyji czy do twarzy? Bo u mnie maja rozne kolory, szyja i dekolt sa zoltawe, a twarz jest ciemniejsza i bardziej rozowawa. Widzialam niedawno na jakims filmiku, ze babka dopierala podklady tak, ze kladla trzy podobne odcienie podkladu obok siebie na zuchwie dziewczyny i ten ktory byl najmniej odznaczajacy sie, byl dobry. Z kolei inna pokazywala na sobie cos w stylu does and dont's, jedna strone pomalowala sobie pod kolor szyi, zolty odcien, tak ze w porownaniu do drugiej strony gdzie dala bardziej rozowy podklad pod twarz, wygladal nawet supernienaturalnie (ale, jak pomalowala oba lica to juz wygladalo to normalnie i szyja sie nie odznaczala).

No chyba, ze macie ten sam kolor na szyi i na twarzy, ja niestety nie. Pomimo tego, ze sie nie opalam celowo, mieszkam w bardzo slonecznym klimacie nawet w zimie, i nawet bez podkladu szyja i twarz wygladaja roznie i nie sposob tego zniwelowac Mam nawet wrazenie, ze moja cera i cale cialo sie przyciemnilo na stale, kiedys bylam bardziej blada, nie wiem czy to mozliwe

Metodą prób i błędów ja biorę próbki na tzw. oko, unikając podkładów w tonacji różowej Podkłady w sztucznym świetle są zazwyczaj jaśniejsze i tonacja mniej wyraźna, czyli często dostajemy nie to co chcemy

A dobierać odcienie nauczyłam się dopiero szukając podkładów mineralnych, gdzie odcieni i poziomów jaśności jest multum to dopiero była zabawa Wcześniej - mając do wyboru ubogą kolorystykę podkładów płynnych celowałam w jasne beże teraz wolę odcienie z podtonem żółtym/złotym, które dobrze tonują zaczerwienienia i ożywiają skórę.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 10:05   #4729
candy_girl8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 233
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Jamestown- dziękuję
candy_girl8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-28, 10:25   #4730
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

James, dzięki za linka. Popatrze na krem jak wrócę do domu


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 10:41   #4731
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44840994]Na pewno na porodowce bedziesz wygladac szalowo . Na kiedy masz termin?[/QUOTE]
hehe dzięki będę się starać
Termin mam między 4-10 luty (w zależności od tego jaki lekarz liczy, jak się okazuje nie zawsze to takie oczywiste )

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
no i rzecz jasna


Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Gratuluję zakupów i za szybkie dojście paczek
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
A dobierać odcienie nauczyłam się dopiero szukając podkładów mineralnych, gdzie odcieni i poziomów jaśności jest multum to dopiero była zabawa Wcześniej - mając do wyboru ubogą kolorystykę podkładów płynnych celowałam w jasne beże teraz wolę odcienie z podtonem żółtym/złotym, które dobrze tonują zaczerwienienia i ożywiają skórę.
Podziwiam, bo ja jakoś do minerałów nie miałam cierpliwości - do dobrania właściwego koloru.
Za to dzięki Bobbi Brown wiem, jakie odcienie się u mnie sprawdzają - muszę mieć kapkę pomarańczu, w samych żółtkach wyglądam zbyt ziemiście. Niestety prawie wszystkie kolory podkładów na polskim rynku są dla mnie albo za jasne, albo za ciemne, dlatego jestem wierna Bobbi B.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 10:50   #4732
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
wiem,że mam raczej ciepła tonację,jednak czy żółtek czy beżyk to już tego nie wiem
Zawsze można zaryzykować i wziąć neutral,prawda?

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------


Teraz
od jutra do 14 lutego dni Vip:
-15% przy zakupach powyżej 200zł i -20% dla Goldów przy zakupach powyżej 400zł __________________

muuaah dziękuję, nie dostałam smsa
__________________
bruised but never broken

Edytowane przez jennifer777
Czas edycji: 2014-01-28 o 10:52
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 10:57   #4733
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

nie do konca w temacie kosmetykow
ale tu troche fanek consow jest,

w sklepie http://www.butymarkowe.pl/ do konca lutego z haslem wizaz10% jest znizka 10% na wszystko [przecenione tez]


Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2014-01-28 o 12:47
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 11:13   #4734
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
hehe dzięki będę się starać
Termin mam między 4-10 luty (w zależności od tego jaki lekarz liczy, jak się okazuje nie zawsze to takie oczywiste )
Zatem będzie mały wodniczek ja jestem z 09 lutego

Cytat:
Podziwiam, bo ja jakoś do minerałów nie miałam cierpliwości - do dobrania właściwego koloru.
Za to dzięki Bobbi Brown wiem, jakie odcienie się u mnie sprawdzają - muszę mieć kapkę pomarańczu, w samych żółtkach wyglądam zbyt ziemiście. Niestety prawie wszystkie kolory podkładów na polskim rynku są dla mnie albo za jasne, albo za ciemne, dlatego jestem wierna Bobbi B.

Oj, długo dojrzewałam do testów, ale naprawdę! warto się poświecić Poza tym jak już się znajdzie właściwy odcień w jednej firmie to z innymi idzie zdecydowanie prościej. Jest punkt odniesienia i łatwiej coś sobie wyszukać w necie. Teraz do efektu jaki dają minerały porównuję wszystkie podkłady płynne i trudno mi jest cokolwiek fajnego znaleźć Ale już najtrudniej dobrać mi odpowiedni odcień. Gama kolorystyczna podkładów dostępnych u nas jest bardziej niż uboga, o czym zdałam sobie sprawę dopiero po przygodzie z minerałami.

Ja do BB podchodziłam raz, ale jako że Pani konsultantka nie była łaskawa zrobić mi próbki (byłam w ZT) to odpuściłam testy.


Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
muuaah dziękuję, nie dostałam smsa

Do mnie przyszedł katalog pocztą.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 11:18   #4735
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez candy_girl8 Pokaż wiadomość
Jamestown- dziękuję
Prosze.

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
James, dzięki za linka. Popatrze na krem jak wrócę do domu
Prosze.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
hehe dzięki będę się starać
Termin mam między 4-10 luty (w zależności od tego jaki lekarz liczy, jak się okazuje nie zawsze to takie oczywiste )
Bede trzymac kciuki w tym terminie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 11:33   #4736
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak dobieracie podkladu, do szyji czy do twarzy? Bo u mnie maja rozne kolory, szyja i dekolt sa zoltawe, a twarz jest ciemniejsza i bardziej rozowawa. Widzialam niedawno na jakims filmiku, ze babka dopierala podklady tak, ze kladla trzy podobne odcienie podkladu obok siebie na zuchwie dziewczyny i ten ktory byl najmniej odznaczajacy sie, byl dobry. Z kolei inna pokazywala na sobie cos w stylu does and dont's, jedna strone pomalowala sobie pod kolor szyi, zolty odcien, tak ze w porownaniu do drugiej strony gdzie dala bardziej rozowy podklad pod twarz, wygladal nawet supernienaturalnie (ale, jak pomalowala oba lica to juz wygladalo to normalnie i szyja sie nie odznaczala).

No chyba, ze macie ten sam kolor na szyi i na twarzy, ja niestety nie. Pomimo tego, ze sie nie opalam celowo, mieszkam w bardzo slonecznym klimacie nawet w zimie, i nawet bez podkladu szyja i twarz wygladaja roznie i nie sposob tego zniwelowac Mam nawet wrazenie, ze moja cera i cale cialo sie przyciemnilo na stale, kiedys bylam bardziej blada, nie wiem czy to mozliwe


Widzialyscie juz te swatche nowego rozu Clinique Beda moje, tylko nie wiem ktory, wszystkie, oprocz Ginger Pop mi sie podobaja! Ciekawe kiedy dotra do Europy.
No dlatego ja nigdy nie dobiore sobie podkladu idealnego. Moja twarz jest blada, ale raczej rozowawa, a szyja blada, ale jednoczesnie bardzo zoltawa. Jesli dobiore pod kolor twarzy, to szyja mega sie odznacza innym podtonem, a jesli pod kolor szyi to nic sie nie odcina, ale twarz wyglada dziwnie - malo swiezo i starzej jakos

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 11:36   #4737
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
hehe dzięki będę się starać
Termin mam między 4-10 luty (w zależności od tego jaki lekarz liczy, jak się okazuje nie zawsze to takie oczywiste )
Będę mocno trzymać kciuki żeby wszystko poszło gładko i bezproblemowo
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 11:42   #4738
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

http://www.fragrantica.com/news/Vikt...nbon-5067.html

Cudo. Czuje sie juz skuszona.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 11:52   #4739
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
W przypadku Tru polecam płacenie PayPalem bez podpiętej karty (trzeba najpierw doładować sobie konto odpowiednią kwotą) albo kartą typu pre-paid.
Mam podpieta karte, nigdy tak pesymistycznie nie myslalam. PP troche mnie przerasta, jakos nie potrafilam robic tych przelewow z wbk. Ale jak tak radzice, to zaglebie sie w temat. Dziekuje





[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44825368]Szukalam ich juz jakis czas temu bezskutecznie. Pamietam, ze mialam dwa pudla (nie pytaj ), jedno wymienilam i tyle. Wydaje mi sie, ze u mojej mamy przez pomylke musialo zostac. Bede u niej dopiero w marcu-kwietniu.
Jak znajde to napisze Ci PW i sobie pozyczysz na pare dni.

[/QUOTE]

Bu, jak mam nie pytac jak dwa pudla mialas tych blyskotek? w takim razie czekam na PW i jeszcze raz dziekuje za propozycje bardzo hojna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2014-01-28 o 11:58
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 13:16   #4740
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44837328]Ja tez .



Opryszczki i zapalenia spojowek .

A mowiac powaznie to niczego dobrego sie spodziewac nie mozesz. Unikaj zwlaszcza szminek, blyszczykow, kredek i tuszy. Pros o wyczyszczenie pedzla przy Tobie, gdy beda Cie malowac .[/QUOTE]
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.