Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-19, 08:48   #4051
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No to się bardzo cieszę, że jesteś zadowolona. Jak tak tam będziemy jeździć to może tramwaj zrobią xD

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hahaha, mysle ze cala Wysoka bylaby nam wdzieczna

Tak sobie mysle, o tej naszej Ani, ile osob mnie o nia pyta, pisze maile na pw czy blogowego, i jeszcze te osoby moge zrozumiec, ktore pytaja mnie o zdanie nt.ich wlosow (chociaz co ja tam wiem, pisze subiektywnie i ciesza mnie kolejne zadowolone klientki Ani), ale osob ktore pisza tylko o adres, niestety juz nie. I to nie chodzi o moja, tutaj zyczliwosc. Nikt nie powinien tutaj nikomu tego zarzucac, bo nazwa salonu podana byla nawet w tym miesiacu, a jesli ktos nie ma czasu/ochoty/nie widzi/nie wie jak szukac/tego tutaj tyle jest/ to uwaga - cofnijcie sie o 27 postow, liczac od tego, a link w odpowiedzi Szugar zaprowadzi Was do celu.
Zrozumcie, to ze polecamy Anie, lubimy ja nie oznacza, ze co strone bedziemy podawac namiary. Bo komus nie chce sie wpisac salonu Looxus w google, jak Was przeraza wyszukiwarka watku. Litosci. Mamy XXI wiek.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 15:55   #4052
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez an_pl Pokaż wiadomość
Umówiłam się do jednego i drugiego, na razie tylko na konsultację. Przez tel powiedziano mi, że Wierzbicki sam raczej nie farbuje włosów, wybiera sobie klientki i jakiś pan Tomek zajmuje się tym w salonie. Nie zależy mi na akurat tym SALONIE, tylko na tym FRYZJERZE. No cóż, zobaczę jak to się potoczy na miejscu. Dzwoniąc do Kessary odniosłam wrażenie, że obaj z panów, czyli Tomek i Michał wspólnie zajmują się klientką. Bardziej skłaniam się ku wizycie w Kessarze. Chcę zrobić piękny czekoladowy brąz, co wbrew pozorom nie jest takie łatwe. Usłyszałam już: "ten kolor się jeszcze wypłucze", "to nie jest rudy"- mimo marchewkowych włosów, "to poprawimy następnym razem"-następnego razu nigdy już tam nie będzie; moje ulubione to "jak pani mogła w ogóle się spodziewać,że to się uda na pani włosach!"-mimo moich kilkukrotnych upewnień. Wszystko to w "wiodących" wrocławskich salonach, ceny po ok. 500-600zł za tą masakrę. Żyg.ć się chce tym brakiem profesjonalizmu... Aż odechciewa się kolejnych prób, ale trzeba w końcu znaleźć dobrego fryzjera, jeżeli nie chce się mieć nudnych włosów
Ja bym u wierzbickiego nie farbowala. Powiesz co chcesz a on I tak zrobi jak uwaza. Mi, zimie w typie królewny sniezki, zrobił ciepły jasny brąz wyplukujacy sie na rudy. Koszmar! Za to cięcie polecam
iivii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 22:00   #4053
arszeniks
Raczkowanie
 
Avatar arszeniks
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 311
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Mam pytanie co do salonu Looxus przy brzozowej

od daawna kusi mnie żeby rozjaśnić trochę włosy, orientuje się któraś ile by to mogło kosztować dla włosów długości "do cycków"? bo widzę farbowanie od 100zl w górę a nie wiem czy moja studencka kieszeń to udźwignie:P
arszeniks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 09:11   #4054
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Zadzwoń zapytaj, Ania telefon odbiera to Ci wszystko powie. Myślę, że 2 stówki. To też zależy raczej co chcesz zrobić - jeśli masz czarne i chcesz rozjaśnić do platyny to zapomnij, Ania Ci tego nie zrobi. Nie że nie umie, tylko odmówi, bo jest przeciwna tego typu zabiegom, zresztą ja już też po moich radosnych eksperymentach.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Bo komus nie chce sie wpisac salonu Looxus w google, jak Was przeraza wyszukiwarka watku. Litosci. Mamy XXI wiek.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ech, no właśnie.

To ostatni raz:

Ania
Salon Looxus
ul. Brzozowa 44 - Wysoka

tel. 695 964 455.

Ania nie przyjmuje w czwartki.
Zaparkować można dosłownie pod oknem salonu, autobus tam dojeżdża tylko to może ktoś inny wytłumaczy, bo ja się znam tylko na tramwajach we Wro, serio. Z tego co wiem można znaleźć dojazd na jakdojade.pl.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 10:16   #4055
arszeniks
Raczkowanie
 
Avatar arszeniks
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 311
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Niee, z blondu ciemnego i tez nie na platyne :p no chyba tak zrobie ze zadzwonie, myslalam ze moze ktoras byla i wie
arszeniks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 13:05   #4056
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez arszeniks Pokaż wiadomość
Niee, z blondu ciemnego i tez nie na platyne :p no chyba tak zrobie ze zadzwonie, myslalam ze moze ktoras byla i wie
Ja bym dzwonila, bo cena moze wahac sie w zaleznosci od tego co chcemy i zuzytych materialow. Wiem tylko, ze jest taniej niz w renomowanych salonach. Wczoraj dostalam maila z zadowoleniem kolejnej klientki Ani, miala podobnie wlosy robione do mnie, tzn.wyrownanie czesci odrost a poprzednie farbowanie+multum pasemek, ze strzyzeniem zaplacila 250zl i pisze, ze bedzie tam wracac, bo nigdy nie byla tak zadowolona z koloru i ciecia jednoczesnie. Byc moze sama sie tutaj odezwie, bo naklanialam ja do tego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 19:22   #4057
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja idę w poniedziałek, tak mi głowę zatrułyście tymi pasemkami Ale co zdecyduję na miejscu to nikt nie wie
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 21:52   #4058
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ja idę w poniedziałek, tak mi głowę zatrułyście tymi pasemkami Ale co zdecyduję na miejscu to nikt nie wie
nie tylko Tobie ciekawa jestem co wymyślicie, wstawisz zdjęcie? Proszę

Mi nawet TŻ ostatnio coś wspomniał, że może jednak ten kolor co chciałam (czyt.o tym co rozmawiałyśmy tutaj) to nie taki zły pomysł. Ale nie, nie poddaje się chociaż najbliższe mi osoby podpuszczają mnie. Sama po prostu nie mogę się już doczekać pasemek u Ani, jednak wiem, ze to tylko mój wymysł, bo nadal jest ładnie i da się z tym żyć a włosy odpoczną.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 13:41   #4059
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
nie tylko Tobie ciekawa jestem co wymyślicie, wstawisz zdjęcie? Proszę

Mi nawet TŻ ostatnio coś wspomniał, że może jednak ten kolor co chciałam (czyt.o tym co rozmawiałyśmy tutaj) to nie taki zły pomysł. Ale nie, nie poddaje się chociaż najbliższe mi osoby podpuszczają mnie. Sama po prostu nie mogę się już doczekać pasemek u Ani, jednak wiem, ze to tylko mój wymysł, bo nadal jest ładnie i da się z tym żyć a włosy odpoczną.
Jeśli to ten kolor, który masz na blogu, to jest ładny, nie robiłabym z nim nic Taki brąz jest bardzo ładny i jest Ci w nim do twarzy. Włosy wyglądają na jednolite i zadbane

Wstawię. Zrobię zdjęcie przed i po
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 21:16   #4060
maly_kropek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: /dev/null
Wiadomości: 1
Send a message via Skype™ to maly_kropek
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Tak się naczytałam tych Waszych komentarzy, że dzisiaj odwiedziłam Anię.

Jak nie lubię fryzjerów i raczej nie korzystam z ich usług (mam kręcone włosy i mało kto potrafi coś z nimi zrobić) tak wyszłam mega zadowolona XD

Chciałam ombre, ale Ania doradziła mi takie lekkie, bardziej naturalne. Od ciemnego do jasnego brązu. Była to moja pierwsza w życiu koloryzacja, więc tym bardziej jestem zadowolona, bo wyglądają bardzo naturalnie - jakby rozjaśnione słońcem. Poza tym podcięła mi je ładnie, aby się zagęściły na dole (po długimmm leczeniu miałam rzadkie włosy, teraz zaczęłam wcierać Placentę i Jantar i góra mi mocno zgęstniała, jest kupę baby hair).

Włosy są mięciutkie, mimo, że mają skłonność do przesuszania się i loczki są delikatne o mocnym skręcie.

Bardzo podobało mi się także, że Ania wszystko mi opowiedziała, co będzie robić i na koniec nie męczyła ich suszarką. Pozwoliłyśmy im w sumie naturalnie wyschnąć i złapać skręt.

Już 7 h po zabiegu i jeszcze się nie puszą Cud!!!

Także dołączam do grona fan-clubu Ani Polecam!
maly_kropek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 10:47   #4061
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 447
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Też szukam fryzjera,muszę zrobić coś z moimi włosami ,bo po nieudanych farbowaniach mają już straszny kolor chyba skuszę się na Anie szkoda ,że ten salon jest tak daleko,bo wolałabym jechać najpierw na konsultację ,czy w ogóle można uratować moje włosy niż od razu umawiać się w ciemno
Zielona Herbata 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-23, 14:25   #4062
fascinata
Raczkowanie
 
Avatar fascinata
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 435
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witajcie.

Poszukuję fryzjera, któremu mogę bez stresu oddać moje włosy w dniu ślubu Czy znacie kogoś kto ma doświadczenie w tego typu uczesaniach, które jakby nie patrzeć muszą wytrzymać w znośnym stanie naprawdę długo

Oczywiście bez czesania próbnego się obędzie, ale ponieważ do fryzjera chodzę naprawdę rzadko to nie mam nawet punktu zaczepienia

Z góry stokrotne dzięki
__________________
razem od 10.06.2002
ślub 02.08.2014
fascinata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 15:57   #4063
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez fascinata Pokaż wiadomość
Witajcie.

Poszukuję fryzjera, któremu mogę bez stresu oddać moje włosy w dniu ślubu Czy znacie kogoś kto ma doświadczenie w tego typu uczesaniach, które jakby nie patrzeć muszą wytrzymać w znośnym stanie naprawdę długo

Oczywiście bez czesania próbnego się obędzie, ale ponieważ do fryzjera chodzę naprawdę rzadko to nie mam nawet punktu zaczepienia

Z góry stokrotne dzięki
Podczepiam się pod prośbę
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 18:44   #4064
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez maly_kropek Pokaż wiadomość
Także dołączam do grona fan-clubu Ani Polecam!
Super, bardzo się cieszę

Cytat:
Napisane przez fascinata Pokaż wiadomość
Z góry stokrotne dzięki
Zaraz sobie przypomnę, gdzie mają salon te dwie siostry Ukrainki, które pracowały w Redoxie. Jedna z nich czesała mi tego warkocza, którego wklejałam i podobno upięcia ślubne robią mistrzowskie.

Wyleciało mi z głowy kompletnie, ale zapytam Anie jutro.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Mam!

Salon Anna Volkova

https://pl-pl.facebook.com/SalonAnnaVolkova
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 14:45   #4065
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Oczywiście żadnych magicznych pasemek nie ma Po 2 latach wróciłam do brązu na poziomie 4 i aktualnie jestem w nim zakochana!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1395672172887.jpg (52,1 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1395672221131.jpg (55,7 KB, 178 załadowań)
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 14:47   #4066
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Te zdjęcia się w ogóle wygrywają z aplikacji mobilnej? Bo ich nie widzę.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 17:11   #4067
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Te zdjęcia się w ogóle wygrywają z aplikacji mobilnej? Bo ich nie widzę.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zdjęcia są
Przepiękny kolor i włosy
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 17:23   #4068
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

No wlasnie widze, że się wgrały, ale na komorce mi się nie wyświetlają.

Dzieki Szkoda, że słońca nie było, bo przy sztucznym świetle to wiadomo. Ale widac, że końce przesuszone, więc następnym razem poddam się rekonstrukcji Joico, jeśli któraś z Was jest zainteresowana to zdam relację na pewno.

Ania mówi, że klientki do niej dzwonią i wszystkie chcą sie umawiac na "magiczne pasemka", więc Caate widze zrobila rewolucję pasemkową na Wizażu
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 21:10   #4069
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 447
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

szugarbejb- piękne włosy! To jest brąz? mi ostatnio fryzjerka taki kolor zrobiła i ja załamana kłóciłam się z Nią ,że to jest czarny a miał być ciepły brąz. Chyba mało się znam na kolorach
Zielona Herbata 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 21:27   #4070
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dzięki Zrobię w słońcu, kiedy pogoda się poprawi, będzie lepiej widać.

To jest brąz na poziomie 4, czyli wychodzi nawet, że w nomenklaturze fryzjerskiej - JASNY Chyba Color Touch 4.44 z kroplami blondu na poziomie 6, żeby pigment lepiej złapal (Ania mi tłumaczyła, ale ja i tak tego za bardzo nie kumam ).

Jesli dla Ciebie to jest czarny, to chyba masz na mysli coś w rodzaju jasnej czekolady? To w nomenklaturze fryzjerskiej jest średni/ciemny blond No ale to trzeba wytłumaczyć klientce i pokazać, a jak wiemy 99% fryzjerów tego nie robi i w efekcie człowiek ląduje z niebsieskimi, bo chciał orzech
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 21:50   #4071
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 447
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

No właśnie teraz wydaje mi się ,że po prostu się nie dogadałam z fryzjerką ,bo obie myślałyśmy o brązie ,tylko ,że każda widziała go inaczej
Zielona Herbata 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 21:51   #4072
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Powinna Ci pokazać paletę, i spytać o jaki odcień Ci chodzi. I wytlumaczyć, czemu taki NIE WYJDZIE
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 22:00   #4073
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 447
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Myślicie ,że Ania będzie potrafiła mi dobrać kolor włosów tak aby pasował do mojego typu urody ?Nie lubie fryzjerów ,którzy robią wszystko co się im powie bez żadnej sugestii ze swojej strony
Zielona Herbata 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 22:42   #4074
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Przede wszytskim dobierze Ci kolor do stanu Twoich włosów. Bo może pasować do Ciebie dany kolor, ale być może za pierwszym razem nie da rady go uzyskać na Twoich włosach. Na pewno na temat całego procesu dostaniesz wyczerpujące informacje i Ania Ci wytłumaczy po kolei co, jak i dlaczego.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 23:10   #4075
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Zielona Herbata 1 Pokaż wiadomość
szugarbejb- piękne włosy! To jest brąz? mi ostatnio fryzjerka taki kolor zrobiła i ja załamana kłóciłam się z Nią ,że to jest czarny a miał być ciepły brąz. Chyba mało się znam na kolorach
tak, to jest zdecydowanie brąz. I to piękny, jak dla mnie daleko mu do czarnego. Czerń jest tylko jedna

Paleta zbudowana jest z dziesięciu poziomów jasności:
1. czarny
2. ciemny brąz
3. brąz
4. jasny brąz
5. ciemny blond
6. blond
7. jasny blond
8. bardzo jasny blond
9. bardzo bardzo jasny blond
10. platyna

Do tego dochodzą kierunki kolorów:
.0 naturalny, pogłębiony
.1 popielaty
.2 opalizujący
.3 złoty
.4 miedziany
.5 machoniowy
.6 czerwony
.7 palisander (orzech)

Także, zawsze pierwsza liczba oznacza kolor podstawowy, natomiast drugą nadajemy jej dodatkowy refleks. Co u Szugar sie zgadza, jest to ciepła poświata, która automatycznie rozjaśnia włosy, a nie pogłebia np. jakby to zrobiła popielata poświata.

Dobrze być świadomym takich rzeczy, gdyż w tych nazwach nasza wizja może rozminąć się z fryzjera, jeśli nie zasiądziemy z nim razem przed kartą próbek kolorów i nie zobaczymy, co dokładnie on ma na myśli, nazywając ten kolor tak, a nie inaczej.


Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No wlasnie widze, że się wgrały, ale na komorce mi się nie wyświetlają.

Dzieki Szkoda, że słońca nie było, bo przy sztucznym świetle to wiadomo. Ale widac, że końce przesuszone, więc następnym razem poddam się rekonstrukcji Joico, jeśli któraś z Was jest zainteresowana to zdam relację na pewno.

Ania mówi, że klientki do niej dzwonią i wszystkie chcą sie umawiac na "magiczne pasemka", więc Caate widze zrobila rewolucję pasemkową na Wizażu
ależ Ty jesteś piękna! I to już nie chodzi tylko o te dłuuuugie włosy, ale o Twoją osobę i to jak razem się prezentujecie. Genialnie.

Mi też tęskno za kolorem ciemniejszym, ale natura moja mi się na tyle podoba, że Ania na pewno coś korzystnego dla mnie wymyśli. Nieśmiało wstawię swoje włosy, po 4miesiącach od koloryzacji - pasemkami.

Czas na małe podsumowanie:
Cel - dojście do naturalnego koloru na całej długości, zatem trzeba było wyrównać poziomy: odrost, a sprana farba. Pasemka jak widać zrobiły robotę, bo były nałożone również na naturalny odrost, i jak Ania obiecała po 3miesiącach zmyją się i tak też sie stało. Także, jestem bardzo zadowolona, bo tymi pasemkami mogę (tzn. Ania to robi) tonować różnicę kolorów jakie mam na głowie, aby ładnie wyglądały, a fakt że farba się wypłuka po 3miesiącach jest sprawdzony i bardzo mnie cieszy. Oznacza to, że dojście do naturalnego koloru stało się dla mnie osiągalne, bez potrzeby chodzenia z typową kreską, mówiącą iż farbę porzuciłam

Dwa pierwsze zdjęcia z soboty, trochę więcej na blogu, ale jak już tak chwalę to pokaże, jak to po "spraniu" wygląda dwa ostatnie, są natomiast po wizycie i "magicznych" pasemka, których nie widać na pierwszy rzut oka, a robotę robią

Dla sprostowania, moje pasemka był dobierane wg moich potrzeb, zależało mi na tym, aby jak najmniej inwazyjna to była koloryzacja. Nie oznacza to bowiem, że Ania tylko takie pasemka robi, jak już Szugar zdążyła napisać dostosowuję koloryzację, cięcie do preferencji klienta, jego urody i stanu włosów, i dla mnie w tym tkwi cały sukces. I moje zadowolenie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1140365.jpg (62,6 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1140367-001.jpg (67,6 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1110471.jpg (84,4 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1110473.jpg (79,4 KB, 104 załadowań)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2014-03-24 o 23:21
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 07:53   #4076
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
ależ Ty jesteś piękna! I to już nie chodzi tylko o te dłuuuugie włosy, ale o Twoją osobę i to jak razem się prezentujecie. Genialnie.
Ja i moja osoba bardzo dziękujemy Najlepiej czuję się w takim kolorze, rozjaśniłam do ciemnego blondu tylko dlatego, że mój eks mnie namawiał, a ja durna posłuchałam. Never again.

Cytat:
Mi też tęskno za kolorem ciemniejszym, ale natura moja mi się na tyle podoba, że Ania na pewno coś korzystnego dla mnie wymyśli. Nieśmiało wstawię swoje włosy, po 4miesiącach od koloryzacji - pasemkami.
Kolor jest świetny i nic bym z nim nie robiła, naprawdę. raz, że włosy pięknie lśnia, dwa - kolor do Ciebie pasuje bardzo, do oczu, do karnacji, do wszystkiego.
W ogóle tak jak pisałam wczesniej kolor wygląda na jednoloity z refleksami iw życiu nie powiedziałabym, że miałas jakies przeboje z farbą. Fakt, końce masz troche przesuszone jak ja, ale to kwestia maks. roku, żeby Ci odrosły, a do tego czasu dociązania i nawilżania.

Bardzo ladnie

Cytat:
i dla mnie w tym tkwi cały sukces. I moje zadowolenie.
No właśnie
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 08:13   #4077
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 447
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

caate- che takie włosy!! i kolor ich stan! Ja mam jasną cere,niebieskie oczy i w takich ciemniejszych kolorach wyglądam jak śmierć a tak bardzo mi się podobają !
Zielona Herbata 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 08:17   #4078
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Zielona Herbata 1 Pokaż wiadomość
Ja mam jasną cere,niebieskie oczy i w takich ciemniejszych kolorach wyglądam jak śmierć
Trochę nie chce mi się wierzyć, bo do pewnych typów takiego typu urody ciemne wlosy pasują. Dobry fryzjer dobierze Ci odcień.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zima.jpg (36,5 KB, 63 załadowań)
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 08:33   #4079
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 447
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Długo farbowałam na jasne kolory coś w stylu karmelu(dobrze się w nich czułam i dobrze wyglądałam) , jak ostatnio fryzjer zrobił mi wg niego ciemny brąz a wg mnie czarny, to wyłam chyba przez tydzień,bo wyglądałam na chorą ,bladą i Bóg wie co jeszcze :P Rysy mi się wyostrzyły i wszystkie niedoskonałości na cerze były uwidocznione.A może ,to kwestia przyzwyczajenia? już sama nie wiem ,chyba zadzwonie do Ani,bo jak patrze na Wasze włosy ,to zazdroszcze
Zielona Herbata 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 08:45   #4080
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

No przejście z blondu na czerń zawsze jest szokiem, wiadomo, że inaczej się wygląda, trzeba się przyzwyczaić Ale też tak jak we wszytskim - najważniejsze jest dobranie koloru do całego twojego jestestwa, a niewielu fryzjerow to potrafi. Anię można do tego polecić jak najbardziej
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.