Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-02, 20:43   #4201
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja się już umówiłam na koniec lipca, bo nam wesele, ale zaklepałam już termin, bo to jest masakra u niej teraz wolny termin znaleźć

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 20:44   #4202
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ja się już umówiłam na koniec lipca, bo nam wesele, ale zaklepałam już termin, bo to jest masakra u niej teraz wolny termin znaleźć

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie strasz mnie, bo wyjdzie na to, że impreze pod fryzjera będę ustalać to sie rozminiemy, szkoda.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 20:48   #4203
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ania jedzie na Woodstock na początku sierpnia, a ja akurat 2 mam wesele, więc to musze wszystko poustalać. U mojej dziewczyny od rzęs i paznokci tez juz mam termin zaklepany. Sierpień to jakiś szalony weselny miesiąc i z terminami krucho.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 19:20   #4204
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Szugar piekny masz braz!!

no idzie lato to i jasniejsza chciałabym byc

wlosy mam w miare zdrowe a mi sie dekoloryzacji zachciało:P

jak was czytam to mam wrazenie ze Ania to czarodziejka;P

zadzwonie i zapytam, dzieki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 19:55   #4205
merigold277
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć, szukam dobrego fryzjera we Wrocławiu, który pomoże mi powrócić do naturalnego koloru- dobierze kolor najbardziej adekwatny do odrostu i najlepiej jeszcze doradzi jakąś ciekawą fryzurkę. Miło by było jakby jeszcze zrobił to w miarę tanio, ale liczę na jak najlepszy efekt, więc jestem w stanie zapłacić więcej pieniędzy i być zadowolona, niż farbować się za kilka miesięcy znowu. Wiem, że to nie takie łatwe, ale wiem też, że są ludzie, którzy potrafią zdziałać cuda.

Edytowane przez merigold277
Czas edycji: 2014-06-03 o 19:57
merigold277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 22:46   #4206
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
Szugar piekny masz braz!!

no idzie lato to i jasniejsza chciałabym byc

wlosy mam w miare zdrowe a mi sie dekoloryzacji zachciało:P

jak was czytam to mam wrazenie ze Ania to czarodziejka;P

zadzwonie i zapytam, dzieki
Dzięki

Trochę czaruje, ale obawiam się, że jesli jestes czarna, taka naprawdę czarna, to niewiele można zdziałać, bo wydaje mi się, że Ania chyba nie zrobi ci klasycznej dekoloryzacji. Chyba że pasemkami.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 07:14   #4207
aga nr 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ach, Szugar,
jakie cudne masz te włosy i w ogóle jaka śliczna z Ciebie dzioucha, naprawdę jesteś "szugar" !


Co do dekolaryzacji :
nigdy nie robiłam, ale radziłabym ostrożnie. Moje koleżanki robiły - bardzo niszczy włosy, potem żałowały w sumie...
aga nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 08:29   #4208
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ania jedzie na Woodstock na początku sierpnia, a ja akurat 2 mam wesele, więc to musze wszystko poustalać. U mojej dziewczyny od rzęs i paznokci tez juz mam termin zaklepany. Sierpień to jakiś szalony weselny miesiąc i z terminami krucho.
Dzieki umowilam sie na poczatek lipca. Nie moge sie doczekac

Robilas juz wczesniej regeneracje z Joico? Ja co prawda nie u Ani, ale efekty do pierwszego mycia mi sie trzymaly, wiec jestem ciekawa jak to u Ciebie wypadnie





Cytat:
Napisane przez aga nr 1 Pokaż wiadomość
Ach, Szugar,
jakie cudne masz te włosy i w ogóle jaka śliczna z Ciebie dzioucha, naprawdę jesteś "szugar" !


Co do dekolaryzacji :
nigdy nie robiłam, ale radziłabym ostrożnie. Moje koleżanki robiły - bardzo niszczy włosy, potem żałowały w sumie...
Za to Ania jest mistrzem ratowania wlosow po dekoloryzacji


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 09:19   #4209
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aga nr 1 Pokaż wiadomość
Ach, Szugar,
jakie cudne masz te włosy i w ogóle jaka śliczna z Ciebie dzioucha, naprawdę jesteś "szugar" !
dzięki No ja własnie robiłam dekoloryzację z czerni, wyszła mi zieleń i był płacz
Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Dzieki umowilam sie na poczatek lipca. Nie moge sie doczekac

Robilas juz wczesniej regeneracje z Joico? Ja co prawda nie u Ani, ale efekty do pierwszego mycia mi sie trzymaly, wiec jestem ciekawa jak to u Ciebie wypadnie
No właśnie nie, ale te końce, co kiedyś były zielone mam okropnie suche po Brazylii, tam bylo baaardzo gorąco i dosłownie słońce paliło włosy. Więc próbuje już wszystkiego, bo teraz idzie lato i nie chcę skończyć z sianem na jesień.Tez się boję, że będzie to jednorazowa sprawa, ale Ania pmi powiedziała, że jeszcze po zabiegu nałoży mi jakiś preparat mega zamykający łuski, i jesli będe myc delikatnym szamponem to powinno chwilę trzymać. Zobaczymy.

Cytat:
Za to Ania jest mistrzem ratowania wlosow po dekoloryzacji
Co fakt to fakt
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 10:26   #4210
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

dziewczyny. Poszukuję fryzjera do farbowania włosów. Mam ciemny chłodny brąz i chce zmienić na rudy. I żeby cena nie była jakaś super ekstra duża.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 10:55   #4211
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Mam ciemny chłodny brąz i chce zmienić na rudy.
Grzeszysz
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-06, 10:57   #4212
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Grzeszysz
Każda osoba powtarza mi, że oszalałam, bo chce zmienić naturalny ładny kolor na rudy :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 10:59   #4213
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

No co mam powiedzieć, tutaj w wątku ze 3 osoby, w tym ja, oddałyby pół życia za Twój kolor

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 22:56   #4214
nieznana4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 158
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam!
Szukam fryzjera, który wie, jak się strzyże włosy kręcone- kiedyś był pan Dawid na Cybulskiego, ale już tam nie pracuje i nie mogę go znaleźć. Miał taką fajną metodę strzyżenia- owijał kosmyk wokół palca i delikatnie go ciachał z boków. Skręt był świetny.
A może znacie kogoś, kto się zna na kręconych?
nieznana4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 10:09   #4215
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 447
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A ja jestem załamana. Byłam u fryzjera dokładnie opowiedziałam moją włosową historie a jest bardzo długa. Powiedziałam czego chciałabym uniknąć itp. Ostatecznie wybrałyśmy kolor, troche miałam wątpliwości i powiedziałam, że wydaje mi się trochę za ciemny, ale Pani przekonała mnie, że wcale nie będzie ciemny i żebym się nic nie martwiła, bo wszytsko wyjdzie jak powinno.Zaufałam. I wyszło... czarno.. myłam już milion razy włosy szamponem przeciwłupieżowym i nic, kolor ani drgnie. A zapowiadało się tak fajnie . Nie wiem co mam zrobić teraz z tym kolorem
Zielona Herbata 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 11:28   #4216
Dobrawa951
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław



---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez nieznana4 Pokaż wiadomość
Witam!
Szukam fryzjera, który wie, jak się strzyże włosy kręcone- kiedyś był pan Dawid na Cybulskiego, ale już tam nie pracuje i nie mogę go znaleźć. Miał taką fajną metodę strzyżenia- owijał kosmyk wokół palca i delikatnie go ciachał z boków. Skręt był świetny.
A może znacie kogoś, kto się zna na kręconych?
Dawid pracuje teraz przy ul. Komuny paryskiej 14A. Salon nazywa się HAIR LINE. Jest na facebooku

Edytowane przez Dobrawa951
Czas edycji: 2014-06-07 o 11:28
Dobrawa951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 16:41   #4217
noutmeg
Przyczajenie
 
Avatar noutmeg
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

cześć dziewczyny,
dawno tu nie zaglądałam, i już widzę, że przez ostatnich 5 stron tylko Ania i Ania...

więc pewnie się szarpnę i z ciężkim sercem (ale bez strachu hehe) pójdę i zostawię jej górę pieniędzy

ale chciałam zapytać, może któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tym miejscem... ponieważ z kasą u mnie krucho, szukałam jakichś alternatyw i znalazłam Akademię Technik Fryzjerskich http://www.atf.com.pl/ na świętego Antoniego. ogólnie jest to "szkoła" dla fryzjerów, wszystko ładnie pięknie, najlepsze że mam z pracy prawie pod nosem (a w pracy chyba jestem częściej niż w domu! ). rzekomo za bycie "workiem" treningowym można tam mieć nową fryzurę zupełnie za darmo. nie wiem dokładnie, bo nie chcę dzwonić do nich i zawracać głowy bez uprzedniej "inwentaryzacji w warunkach zastanych"...
zajrzałam na ich fanpage na fejsie, ale niestety nie ma tam zbyt wielu informacji na jakikolwiek temat. od 4 listopada gromadzi się tam chyba jedynie programistyczny kurz.

dlatego zwracam się z uprzejmym pytaniem do Was, szanowne Panie - czy to miejsce w ogóle dalej istnieje? czy można tam pójść, zadzwonić, napisać i zapytać o taką usługę? i przede wszystkim - jeśli ktoś był, korzystał - czy WARTO?
__________________
noutmeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 21:09   #4218
nieznana4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 158
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Dobrawa951 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------



Dawid pracuje teraz przy ul. Komuny paryskiej 14A. Salon nazywa się HAIR LINE. Jest na facebooku
Dzięki!
Zastanawiam się nad nim i panią Anią- ale chwalicie ją głównie za farby i nie wiem, czy zajmie się moimi falami aby wydobyć z nich pełnię skrętu?
nieznana4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 22:53   #4219
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez nieznana4 Pokaż wiadomość
Dzięki!
Zastanawiam się nad nim i panią Anią- ale chwalicie ją głównie za farby i nie wiem, czy zajmie się moimi falami aby wydobyć z nich pełnię skrętu?
Ja odkąd chodzę do Ani jestem bardziej zadowolona z moich loków w sumie jest jedyną fryzjerką, którą moje włosy lubią

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2014-06-07 o 22:54
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-07, 22:56   #4220
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A gdzie ta słynna Ania przyjmuje?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 22:58   #4221
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez noutmeg Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny,
dawno tu nie zaglądałam, i już widzę, że przez ostatnich 5 stron tylko Ania i Ania...

więc pewnie się szarpnę i z ciężkim sercem (ale bez strachu hehe) pójdę i zostawię jej górę pieniędzy

ale chciałam zapytać, może któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tym miejscem... ponieważ z kasą u mnie krucho, szukałam jakichś alternatyw i znalazłam Akademię Technik Fryzjerskich http://www.atf.com.pl/ na świętego Antoniego. ogólnie jest to "szkoła" dla fryzjerów, wszystko ładnie pięknie, najlepsze że mam z pracy prawie pod nosem (a w pracy chyba jestem częściej niż w domu! ). rzekomo za bycie "workiem" treningowym można tam mieć nową fryzurę zupełnie za darmo. nie wiem dokładnie, bo nie chcę dzwonić do nich i zawracać głowy bez uprzedniej "inwentaryzacji w warunkach zastanych"...
zajrzałam na ich fanpage na fejsie, ale niestety nie ma tam zbyt wielu informacji na jakikolwiek temat. od 4 listopada gromadzi się tam chyba jedynie programistyczny kurz.

dlatego zwracam się z uprzejmym pytaniem do Was, szanowne Panie - czy to miejsce w ogóle dalej istnieje? czy można tam pójść, zadzwonić, napisać i zapytać o taką usługę? i przede wszystkim - jeśli ktoś był, korzystał - czy WARTO?
Moje koleżanki tam chodziły jakieś 2lata temu. Chwaliły sobie, bo każdy krok jest wykonywany przez ucznia pod kątem nauczyciela. Żadna tam włosów nie farbowała, ani nie ścinała wymyślne, ot zwykły cieniowanie czy podcinanie końcówek. Tyle o nich słyszałam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
A gdzie ta słynna Ania przyjmuje?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wpisz w wyszukiwarkę wątku salon Looxus, znajdziesz dokładne namiary

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 07:42   #4222
aga nr 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Zielona Herbata 1 Pokaż wiadomość
A ja jestem załamana. Byłam u fryzjera dokładnie opowiedziałam moją włosową historie a jest bardzo długa. Powiedziałam czego chciałabym uniknąć itp. Ostatecznie wybrałyśmy kolor, troche miałam wątpliwości i powiedziałam, że wydaje mi się trochę za ciemny, ale Pani przekonała mnie, że wcale nie będzie ciemny i żebym się nic nie martwiła, bo wszytsko wyjdzie jak powinno.Zaufałam. I wyszło... czarno.. myłam już milion razy włosy szamponem przeciwłupieżowym i nic, kolor ani drgnie. A zapowiadało się tak fajnie . Nie wiem co mam zrobić teraz z tym kolorem
Zielona Herbata,
a na kogo w końcu padł Twój wybór ?
Gdzie dokładnie byłaś, no i ile zapłaciłaś za usługę ?

Jeszcze w kwestii Dawida z "Hair Line" - potwierdzam, strzyże naprawdę super.
Byłam i BARDZO ładnie pocieniował moje gęste, długie włosy.
Plan mój wygląda tak :
że na strzyżenie będę chodzić do Dawida a na koloryzację do Ani.
aga nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 19:42   #4223
noutmeg
Przyczajenie
 
Avatar noutmeg
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Moje koleżanki tam chodziły jakieś 2lata temu. Chwaliły sobie, bo każdy krok jest wykonywany przez ucznia pod kątem nauczyciela. Żadna tam włosów nie farbowała, ani nie ścinała wymyślne, ot zwykły cieniowanie czy podcinanie końcówek. Tyle o nich słyszałam
dzięki za odpowiedź!
chyba zdecyduję się tam zadzwonić, ponieważ nie mogę sobie teraz pozwolić na wydanie 300 zł u fryzjera. chociaż nie ukrywam, Ania, "magiczne pasemka", kusi, kusi...

wiem doskonale czego chcę, więc nie powinno być żadnych wątpliwości i nieporozumień na tle uzyskanego koloru/odcienia oraz długości włosów. w ogóle fryzura, która mi się marzy jest bardzo prosta

zdam relację, o ile uda mi się tam dostać, oraz jeśli coś pójdzie nie tak, to już zaczynam odkładać do skarbonki na wizytę u Ani...
__________________
noutmeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 20:35   #4224
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez noutmeg Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź!
chyba zdecyduję się tam zadzwonić, ponieważ nie mogę sobie teraz pozwolić na wydanie 300 zł u fryzjera. chociaż nie ukrywam, Ania, "magiczne pasemka", kusi, kusi...

wiem doskonale czego chcę, więc nie powinno być żadnych wątpliwości i nieporozumień na tle uzyskanego koloru/odcienia oraz długości włosów. w ogóle fryzura, która mi się marzy jest bardzo prosta

zdam relację, o ile uda mi się tam dostać, oraz jeśli coś pójdzie nie tak, to już zaczynam odkładać do skarbonki na wizytę u Ani...
No dokładnie jeśli nawet poczujesz dezorientacje w rękach osoby, która się Tobą zajmie to można zrezygnować z usługi, normalna sprawa. Sama rezygnuję z pracy i na Anię odłożyłam już dawno kaskę, więc rozumiem temat

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 06:45   #4225
aga nr 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Oooo właśnie, a propose pracy i z góry przepraszam za off topic :

szukam intensywnie pracy we Wrocławiu, niestety, od kilku miesięcy nie mogę nic znaleźć.
Byłam już na kilku rozmowach, ale niestety nie udało się...
Gdyby któraś z Was coś wiedziała o jakiejś pracy, to proszę dajcie mi znać !


Szukam pracy typowo biurowej : Asystentka / Sekretarka / Referent administracyjno-biurowy / Obsługa Klienta / Fakturzystka.
W zasadzie w każdej pracy biurowej dam sobie radę, mam już duże doświadczenie.

Jak dalej nie znajdę, to niestety będę musiała chyba "wracać z podkulonym ogonem" na Śląsk, a plan był zupełnie inny gdy niedawno przeprowadzałam się do Wrocławia...


Proszę Was o pomoc / rady...
aga nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 12:22   #4226
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Zielona Herbata 1 Pokaż wiadomość
Nie wiem co mam zrobić teraz z tym kolorem
Chytry dwa razy traci.
Jakbyś poszła do kogoś polecanego w wątku to nie dość, że miałabyś ładną fryzurę, nie marnowałabyś pieniędzy na szampon i wodę i nie musiałabyś kombinować, co zrobić, żeby mieć ładne włosy. A teraz nic już raczej nie zrobisz, bo wyjście z ciemnych włosów to kosztowna i niszcząca dla włosów dekoloryzacja albo czekanie kilka lat, żeby włosy odrosły.

Cytat:
Napisane przez aga nr 1 Pokaż wiadomość
Proszę Was o pomoc / rady...
Przejdź się na dział "Praca", tam dziewczyny powinny coś poradzić. Na pewno dużo ogłoszeń o pracę jest w centrach handlowych (wczoraj byłam w Pasażu i w Renomie i dosłownie w co drugim sklepie kogoś szukają), ale na stanowisko sprzedawcy/doradcy klienta, nie wiem, czy to Cię interesuje.

Ja jestem po zabiegu Joico i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona. Obawiałam się, że to będzie zabieg do pierwszego mycia, ale minęło 5 dni, ja już 4 razy myłam włosy, a wciąż są bardziej miękkie niż przed zabiegiem.

Edit: byłam w salonie Perfect u pani Basi na rzęsach (bardzo polecam, dziewczyna jest super dokładna i świetnie dobiera kształt rzęs do kształtu oka, a ceny baaardzo konkurencyjne) i chwilę podglądałam fryzjerki przy pracy i naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Jedna z nich strzygła pana, bardzo był zadowolony, a jedna strzygła dziecko-dziewczynkę, i dziewczynka też bardzo ładnie. Jak ktoś wie, czego chce, czyli dokładnie jaki kolor i fryzurę to myślę, że spokojnie można zaryzykować.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2014-06-15 o 12:26
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 09:27   #4227
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aga nr 1 Pokaż wiadomość
[B]

Jeszcze w kwestii Dawida z "Hair Line" - potwierdzam, strzyże naprawdę super.
Byłam i BARDZO ładnie pocieniował moje gęste, długie włosy.
:
Czy ktoś mógłby załączyć jakąś fotke dzieł pana Dawida?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 10:38   #4228
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny poszukuję fryzjera na już, próbowałam zapisać się do Pani Ani, ale niestety nie ma w tym tygodniu wolnych terminów, a wyjeżdżam na weekend i mi bardzo zależy na dobrym ścięciu. Mam długie włosy, chciałabym zachować długość, ale zależy mi, by ktoś nadał kształt i objętość fryzurze. Najbardziej o to drugie mi chodzi, bo mam zupełnie proste(a przez to oklapłe) włosy. A no i szukam kogoś, kto potrafi zrobić fajną grzywkę. Cenowo chciałabym się zmieścić w 120/130 złotych.
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 10:47   #4229
AaaMarta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 064
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
Dziewczyny poszukuję fryzjera na już, próbowałam zapisać się do Pani Ani, ale niestety nie ma w tym tygodniu wolnych terminów, a wyjeżdżam na weekend i mi bardzo zależy na dobrym ścięciu. Mam długie włosy, chciałabym zachować długość, ale zależy mi, by ktoś nadał kształt i objętość fryzurze. Najbardziej o to drugie mi chodzi, bo mam zupełnie proste(a przez to oklapłe) włosy. A no i szukam kogoś, kto potrafi zrobić fajną grzywkę. Cenowo chciałabym się zmieścić w 120/130 złotych.

Z czystym sumieniem polecam p. Kingę z salonu Nena na Kotlarskiej


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
AaaMarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 05:12   #4230
xxkiciaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxkiciaxx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Oleśnica/Wrocław/Opole
Wiadomości: 142
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej. Szukam dobrej fryzjerki na swoj slub, z Wrocka, Olesnicy lub okolic. Dodam, ze nie jestem stad i nikogo nie znam. Najlepiej fryzjer z dojazdem do domu
__________________
Maluszek 4 wrzesień 2015
xxkiciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.