Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-01, 15:38   #4381
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
mądrości tyle, wow, słowa takie trudne, wow, pojazd taki wielki, wow, w temacie tak bardzo...

Chciałaś być elokwentna, ale wyszło tylko śmiesznie :-D opary wizazowego odmętu? Możliwości kognitywne? Wtf? Łyknęłaś parę nowych słów i chcesz się popisać czy co?

Śmieszne to Wy jesteście dziewczynki. Dla Was to słowa ze słownika wyrazów obcych, wręcz egzotyka :-D Cóż, słownik od sadzenia farmazonów na wizażu sie nie poszerza :-D
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 18:45   #4382
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dajcie spokój z pyskówkami, bo to OT. Ty idź do fryzjera, my do słownika i git.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 12:01   #4383
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 447
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Byłam kolejny raz w Lorenco na farbowaniu. Ktoś mówił żebym uważała, ale nie zauważyłam żeby jakość wykonania usługi była gorsza albo podejście Pani Aliny. Cała wizyta wyglądała jak za pierwszym razem. Znowu jestem zadowolona
Zielona Herbata 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 11:11   #4384
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

To ja w takim razie już teraz z czystym sumieniem polecę Panią Małgorzatę z salonu Micygała na Łokietka. Byłam tam na akcji ratunkowej moich włosów, po raz pierwszy wyszłam od fryzjera z przeświadczeniem, że każda złotówka była dobrą inwestycją. Wcześniej korzystałam z jej usług tylko raz, 3 lata temu czesała mnie na specjalną okazję, a wtedy poleciła mi ją dobra znajoma.

Ogromny plus za szalenie przyjazną atmosferę i profesjonalizm. Będąc tam dokładnie wiedziałam co się dzieje na danym etapie, ile będzie trwał, jakie produkty będą/są używane, jakie numery, o jakim stężeniu i nawet nie musiałam o to pytać - o wszystkim informowano mnie na bieżąco. Zaangażowana w pracę z klientem, dokładna, dodatkowo posiada 25. lat doświadczenia (wcześniej w Psich Budach u Zygmunta). Z czystym sumieniem mogę zarekomendować, bo zrobiła dla moich włosów coś cudownego, a nie było łatwo ze skalą zniszczeń, z jaką do niej przyszłam (przesuszone, przejaśnione, wykruszające się).

Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2014-10-06 o 11:14
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 11:28   #4385
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 447
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Moja radość nie trwała długo... Po jednym umyciu zauważyłam, że mam rudawą poświatę na włosach a w niektórych miejscach jakby takie jasne pasemka. Nie wiem, czy może włosy zostały nierównomiernie pokryte? Po pierwszym farbowaniu nie miałam takiej sytuacji, kolor baardzo długo trzymał się i włosy wyglądały dobrze.I teraz co nie wiem co robić. Zapłaciłam 200zł tak jak zawsze a zapowiada sie,że jeszcze kilka myć i będę miała jakiś dziwny kolor.
Zielona Herbata 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 11:44   #4386
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Zielona Herbata 1 Pokaż wiadomość
Moja radość nie trwała długo... Po jednym umyciu zauważyłam, że mam rudawą poświatę na włosach a w niektórych miejscach jakby takie jasne pasemka. Nie wiem, czy może włosy zostały nierównomiernie pokryte? Po pierwszym farbowaniu nie miałam takiej sytuacji, kolor baardzo długo trzymał się i włosy wyglądały dobrze.I teraz co nie wiem co robić. Zapłaciłam 200zł tak jak zawsze a zapowiada sie,że jeszcze kilka myć i będę miała jakiś dziwny kolor.
ja jak byłam ostatnio u Aliny w Lorenco chciałam mieć zrobiony na głowie zimny jasny brąz i taki został mi zrobiony ALE po dwóch myciach kolor wyblakł zupełnie do tego który miałam wczesniej. Wróciłam do p. Aliny, która zaproponowała mi podobny kolor ale inny rodzaj farby. Efekt był taki że miałam czarne włosy (musiałam isc do innego fryzjera na dekoloryzacje) na dodatek czarne mieniące się na czerwono (którą poświate mam do tej pory). I tak niestety skończyła się moja przygoda z tym salonem fryzjerskim, więc nie polecam.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 13:13   #4387
natizadziorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Tak a propos jeszcze dobrego salonu fryzjerskiego we Wrocławiu...


Znam kilka co prawda naprawdę dobrych, ale najbardziej lubię chodzić do Upiększalni, gdyż tam mogę skorzystać również z usług kosmetycznych.




Ze swojego doświadczenia mogę najbardziej polecić Panią Anetę Lech - może ktoś zna
Bardzo dobra fryzjerka, w sumie zna się na rzeczy, jest elokwentna, kontaktowa, zawsze pyta się czego klient oczekuje.


Nie wiem, czy ktoś z Was jeszcze szuka salonu, bo widzę, że temat zszedł już bardziej w tematykę włosów, ale tak się chciałam tylko wtrącić
natizadziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-07, 19:39   #4388
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 447
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
ja jak byłam ostatnio u Aliny w Lorenco chciałam mieć zrobiony na głowie zimny jasny brąz i taki został mi zrobiony ALE po dwóch myciach kolor wyblakł zupełnie do tego który miałam wczesniej. Wróciłam do p. Aliny, która zaproponowała mi podobny kolor ale inny rodzaj farby. Efekt był taki że miałam czarne włosy (musiałam isc do innego fryzjera na dekoloryzacje) na dodatek czarne mieniące się na czerwono (którą poświate mam do tej pory). I tak niestety skończyła się moja przygoda z tym salonem fryzjerskim, więc nie polecam.

Jakoś odniosła się do tego ? Mówiła dlaczego tak wyszło, czy raczej wciskała jakiś kit? I czy musiałaś ponownie płacić ,czy potraktowała to jako reklamację? Aż się teraz boje ponownie myć głowę
Zielona Herbata 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 07:05   #4389
gosiek678
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 190
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Byłam w Salon fryzjerski Wasilewski atelier. Mam mieszane uczucia po wizycie..
Mam zrobione sombre, ścięcie dosłownie 1 cm i włosy były prostowane. Za całość zapłaciłam 290 zł, co mnie powaliło na kolana, z resztą Łukasz (właściciel) widział że nie jestem w stanie tyle zapłacić, musiałam połowę kwoty dopłacić bo nie miałam tyle przy sobie. Na początku przed zabiegiem stawka była 130 zł za sombre plus ewentualnie 70 zł za ściąganie koloru jeżeli pierwotnie coś by źle wyszło. Oto efekt- dodaje zdjęcie- co o tym sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sombre.jpg (29,0 KB, 315 załadowań)
gosiek678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 16:10   #4390
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Mnie się podoba, kolor baaardzo ładny, ścięte też ładnie. Ale jeśli wstępnie umawialiście się na inną cenę to 300 zł to faktycznie dużo.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 17:15   #4391
aga nr 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Mi się też podoba.
Kolor piękny.
aga nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 19:20   #4392
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aga nr 1 Pokaż wiadomość
Mi się też podoba.
Kolor piękny.
Ktoś tu może polubi brąąąąązyyyyy
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 06:56   #4393
aga nr 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ktoś tu może polubi brąąąąązyyyyy
Szugar,
cholewka... a żebyś wiedziała, że mi ćwieka zadaliście z tymi brązami, hahaha !


Niech to szlag, 22-giego jestem u Ani... może wyjść tak, że wyjdę z ciemniejszymi włosami bądź pasemkami...
aga nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 09:15   #4394
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja idę 18 i może też się na ciemne przerzuce ...bo ten blond strasznieeee mi włosy zniszczył
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 10:47   #4395
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez gosiek678 Pokaż wiadomość
Byłam w Salon fryzjerski Wasilewski atelier. Mam mieszane uczucia po wizycie..
Mam zrobione sombre, ścięcie dosłownie 1 cm i włosy były prostowane. Za całość zapłaciłam 290 zł, co mnie powaliło na kolana, z resztą Łukasz (właściciel) widział że nie jestem w stanie tyle zapłacić, musiałam połowę kwoty dopłacić bo nie miałam tyle przy sobie. Na początku przed zabiegiem stawka była 130 zł za sombre plus ewentualnie 70 zł za ściąganie koloru jeżeli pierwotnie coś by źle wyszło. Oto efekt- dodaje zdjęcie- co o tym sądzicie?
Mi się szalenie podoba, świetnie to wygląda. Jednak cena zwala z nóg, zwłaszcza, ze umawialiście się na kwotę spoooooro niższą. Wytłumaczył jakoś skąd tak wysoka cena?
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 10:58   #4396
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Możecie polecić jakąś tanią fryzjerkę, która robi ładne upięcia czy fryzury? Najlepiej w okolicach Arkad, Placu Legionu albo rynku, chociaż dalej też może być.
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 11:59   #4397
gosiek678
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 190
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Źle zrobiłam bo nie zapytałam skąd ta cena. w cenniku jest 100 zł za Sombre; przed rozpoczęciem zabiegu powiedzial ze 130 zl ale jak kolor nie wyjdzie to zrobi dekoloryzjacje i to doplata 70 zł (wydalo mi sie to dziwne, bo uwazam ze fryzjer powienien zrobic tak aby bylo dobrze i jezeli zrobi blad to go poprawic w ramach tej ceny a nie ciagnac jeszcze wiecej) ale dobra powiedzialam "OK". Wlosy podcial mi minimalnie i wyprostowal prostownica. Po czym podal cene: 290 zł. Nawet nie miałam tyle przy sobie, dałam mu połowę kwoty a resztę musiał mi przywieźć człownek rodziny bo w okolicy jego salonu nie ma bankomatu a on nie ma terminalu płatniczego. Ogólnie to rozumiem, że się "ceni" ale 290 zł to stanowczo za dużo. Mam nauczkę, następnym razem DOKŁADNIE wypytam o cenę i przebieg zabiegu.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

http://fryzjer-wroclaw.eu/ i https://www.facebook.com/WasilewskiAtelier?fref=ts

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

cennik na stronie chyba jest nieauktualny bo nawet za prostowanie keratynowe jest 200 zł a on mi powiedział że u niego jest po 360 zł ..
gosiek678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 21:34   #4398
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez gosiek678 Pokaż wiadomość
Źle zrobiłam bo nie zapytałam skąd ta cena. w cenniku jest 100 zł za Sombre; przed rozpoczęciem zabiegu powiedzial ze 130 zl ale jak kolor nie wyjdzie to zrobi dekoloryzjacje i to doplata 70 zł (wydalo mi sie to dziwne, bo uwazam ze fryzjer powienien zrobic tak aby bylo dobrze i jezeli zrobi blad to go poprawic w ramach tej ceny a nie ciagnac jeszcze wiecej) ale dobra powiedzialam "OK". Wlosy podcial mi minimalnie i wyprostowal prostownica. Po czym podal cene: 290 zł. Nawet nie miałam tyle przy sobie, dałam mu połowę kwoty a resztę musiał mi przywieźć człownek rodziny bo w okolicy jego salonu nie ma bankomatu a on nie ma terminalu płatniczego. Ogólnie to rozumiem, że się "ceni" ale 290 zł to stanowczo za dużo. Mam nauczkę, następnym razem DOKŁADNIE wypytam o cenę i przebieg zabiegu.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

http://fryzjer-wroclaw.eu/ i https://www.facebook.com/WasilewskiAtelier?fref=ts

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

cennik na stronie chyba jest nieauktualny bo nawet za prostowanie keratynowe jest 200 zł a on mi powiedział że u niego jest po 360 zł ..
Pewnie gdybyś zapytała, to by Ci powiedział, tak jak moja poprzednia fryzjerka, (robiłam to samo, ale cena była za każdym razem inna, więc w końcu zapytałam) że miałam dodatkową odżywkę masaż itd Dla mnie to naciąganie w bardzo złym stylu, bo jednak umawialiście się na dużo niższą kwotę.

Widzę, że na facebooku jest Twoje zdjęcie i chyba też Twój komentarz? Ciekawe czy jakoś na niego zareaguje.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 06:05   #4399
aga nr 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja idę 18 i może też się na ciemne przerzuce ...bo ten blond strasznieeee mi włosy zniszczył
Moniczorek,
u mnie to samo, hehe.


Normalnie wahanie mam...
Ty jesteś przede mną kilka dni, to co - idziemy w brązy, hihihi ?


Powiem tak : mnie się te ciepłe jasne brązy szalenie podobają... jednak nie wiem nawet jak się nazywają i czy na moich rozjaśnionych idzie taki kolor uzyskać w ogóle.
U mnie zawsze próby przyciemniania skończyły się ZRUDZIENIEM włosów - po jakimś czasie miały jakby rudy / czerwonawy odcień... a to doprowadzało mnie do totalnej rozpaczy !!!

Co robić ?
aga nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-12, 12:43   #4400
gosiek678
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 190
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

tak, dodałam ten komentarz specjalnie ale chyba nie jest idotą, skoro musiałam mu donieść pieniądze, bo nawet nie miała tyle przy sobie

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

mam nauczkę i tyle

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

co myślicie o saunie ozonowej?
gosiek678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 21:32   #4401
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez gosiek678 Pokaż wiadomość
co myślicie o saunie ozonowej?
Akurat jestem w trakcie "kuracji", na dniach mam mieć drugą sesję z przewidzianych 3, więc wtedy z pewnością napiszę coś więcej na podstawie swojego przypadku

Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2014-10-12 o 21:34
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 12:49   #4402
Consi_
Raczkowanie
 
Avatar Consi_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 35
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A co myślicie o salonie VIP na Reja?
Consi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 22:28   #4403
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Spoko, wiadomo jak zła fryzura może zepsuć nastrój Na małokognitywny xD

A ja przyszłam się pożalić, że przez Was musiałam się dziś u Ani zapisać już na grudzień, bo rezerwujecie terminy jak wściekłe xD Dałybyście sobie spokój
uwielbiam Was

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja idę 18 i może też się na ciemne przerzuce ...bo ten blond strasznieeee mi włosy zniszczył
Cytat:
Napisane przez aga nr 1 Pokaż wiadomość
Niech to szlag, 22-giego jestem u Ani... może wyjść tak, że wyjdę z ciemniejszymi włosami bądź pasemkami...
a ja ide w piatek, 17tego
ale u mnie tylko strzyżenie, i chyba pierwszy raz w życiu podróż autobusem odbędę do Ani, to sie nazywa poświęcenie chociaż ona też się poświęca dla mnie i przychodzi wcześniej
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 06:15   #4404
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Autobusem nie jest tak zle
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 16:27   #4405
aga nr 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Potwierdzam.
Nie jest tak źle autobusikiem.
aga nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 08:59   #4406
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Autobusem nie jest tak zle




Cytat:
Napisane przez aga nr 1 Pokaż wiadomość
Potwierdzam.
Nie jest tak źle autobusikiem.
Mialyscie racje, nawet autobusem jestem w stanie dojeżdżać do Ani farbowac juz chyba nie bede, sama ona stwierdzila, ze nie widac tego mojego odrostu. Jest jakbym miala naturalne ombre w mocnym swietle. Pasemka to byla najlepsza decyzja jaka moglam podjac dla swoich wlosow

A Wy jak, juz brunetki jestescie?

Ktos pytal o strzyzenie Ani, moje jest proste co prawda ale widze jak dobrze prowadzi moje wlosy i po ferelnym strzyzeniu rok temu (u Sandry z palacyku na Kościuszki), zapuszcze je jak sobie wymarzylam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1413705533919.jpg (29,5 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1413705544074.jpg (27,8 KB, 197 załadowań)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 14:37   #4407
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Mega! W porównaniu z tym co miałaś to ekstra. Nie widać w ogóle zniszczeń, kolor jest super naturalny.

Hehe, ostatnio widziałam Cię w Dominikańskiej i myślę podejdę, ale nie chciałam Ci przeszkadzać bo miałaś sporo klientek
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 16:02   #4408
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Mega! W porównaniu z tym co miałaś to ekstra. Nie widać w ogóle zniszczeń, kolor jest super naturalny.

Hehe, ostatnio widziałam Cię w Dominikańskiej i myślę podejdę, ale nie chciałam Ci przeszkadzać bo miałaś sporo klientek

Miło słyszeć, szczególnie że odkąd zmieniłam pracę porzuciłam pielęgnację na rzecz...snu. Dopiero dzisiaj pierwszy raz, od 3miesiecy mam olej na włosach.

Widziałaś mnie przed wizytą u Ani (piątek) czy po?
Jak jesteśmy we dwie, to podejdź, będzie mi bardzo miło ...zobaczyć Twoje włosy na żywo

Własnie zrobiłam takie małe podsumowanie, jak się zmieniły moje włosy odkąd są w rękach Ani
Na drugim zdjęciu, zaznaczone jest dążenie do celu - czerwona kreska wyznacza najkrótsze pasma, linię prostą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy_podsumowanie.jpg (57,1 KB, 228 załadowań)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2014-10-19 o 16:04
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 18:33   #4409
aga nr 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Miło słyszeć, szczególnie że odkąd zmieniłam pracę porzuciłam pielęgnację na rzecz...snu. Dopiero dzisiaj pierwszy raz, od 3miesiecy mam olej na włosach.

Własnie zrobiłam takie małe podsumowanie, jak się zmieniły moje włosy odkąd są w rękach Ani
Na drugim zdjęciu, zaznaczone jest dążenie do celu - czerwona kreska wyznacza najkrótsze pasma, linię prostą.
Efekt ?
Meeeeega !


Masz przepiękne te włosy teraz, i w ogóle śliczna i miła z Ciebie dziewczyna.
Wiem, bo znam Cię z "widzenia" i zakupów. ( Inglot )

No i jeszcze jedno :
Kochana, chyba musisz mnie przeszkolić z naturalnych metod regeneracji włosów !
Jesteś zwolenniczką olejowania itd. ?
Napisz coś więcej, pleaseeeee.


---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Aaaaa, już widzę.
Prowadzisz bloga - ok, idę czytać.
aga nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 18:49   #4410
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aga nr 1 Pokaż wiadomość
Efekt ?
Meeeeega !


Masz przepiękne te włosy teraz, i w ogóle śliczna i miła z Ciebie dziewczyna.
Wiem, bo znam Cię z "widzenia" i zakupów. ( Inglot )

No i jeszcze jedno :
Kochana, chyba musisz mnie przeszkolić z naturalnych metod regeneracji włosów !
Jesteś zwolenniczką olejowania itd. ?
Napisz coś więcej, pleaseeeee.


---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Aaaaa, już widzę.
Prowadzisz bloga - ok, idę czytać.

to jak taka miła jestem, to prosze mi się przedstawić następnym razem
owszem, traktuję wszystkich indywidualnie i staram się w tej pracy, ale fajnie wiedzieć z kim się ma do czynienia



Moja pielęgnacja nie jest typowo naturalna, jestem też fanką marki Davines (Szczególnie maski Nounou), olejku Welli i pielegnacji Kerastase.
Myślę, że kluczem było zmniejszenie częstotliwości farbowania włosów. Zdałam sobie sprawę, że włosy mam z natury kręcone, bardzo suche, cienkie i delikatne. Stąd też pomysł do naturalnego koloru i moja wielka determinacja, ten kto mnie zna to wie, że jak ja tego dokonałam, to znaczy że się da bo fioła mam na punkcie włosów brązowych o chłodnym odcieniu.

Po prostu, od juz 2-3 lat stosuje olej, jeden Khadi na wypadanie. Zagęścił mi czuprynę o jakie 1,7cm w obwodzie kucyka i tyle. Racjonalnie dobieram pielęgnacje do czasu i tego co mam na głowie, wciąż szukam. Np. teraz zakochałam się w szamponie Orientana i czuję, że to będzie ten gdzie kilka butli zużyję pod rząd, chwalę sobie bardzo maskę Organique Anti-Age i Natura Siberica (stare wersje do włosów farbowanych) oraz Balsam na kwiatowym propolisie. To tyle, na blogu raczej tego tak nie znajdziesz, chyba że z denek wywnioskujesz co lubię

Przepraszam za spam
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.