Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-20, 08:54   #3511
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A gdzie taka promocja?
wysyłali maila z informacją
Cytat:
Napisane przez Olilili Pokaż wiadomość
Ja własnie mialam dokupić ale po sprawdzeniu w dekalkulatorze chyba juz nie zaryzykuję :/ Czy jest mozliwe aby dekalkulato sie mylił ?
raczej nie, jeżeli pokazuje datę, czasem pisze że zły kod i wtedy jest jeszcze nadzieja, że może produkt jest całkiem świeży i nie rozpoznaje kodu bo jest nowy. Ja moich rzeczy jeszcze nie widziałam, ale paczka już na mnie czeka-dam znać jak u mnie z datami.
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
w sklepie Victorias Beauty była dziś do północy darmowa wysyłka
dokładnie tak, załapałam się prawie w ostatniej chwili
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 20:44   #3512
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Witajcie Kobietki - wróciłam Pogoda była raczej spacerowa niż plażowa, ale jodu i rybek troszkę łyknęłam Tak mnie bolą łydki od spacerowania, że szok Oj za dużo wożę tyłek autem

W skrzynkce pocztowej czekał na mnie SS z.....partial shipment Wynika z niego, że wysłali tylko balsam Clarinsa. Kremu i szamponu już nie mają i nie będą mieć Kasa za nie podobno została zwrócona, ale żadnego info jeszcze nie mam i ciekawe jak podzielili Tyle zachodu i tak wielkia kaszana

Idę zamknąć okno, bo dzisiaj u mnie w mieście Doda grasuje, a ja zmęczona jestem podróżą
Idę do wyrka
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 07:43   #3513
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
W skrzynkce pocztowej czekał na mnie SS z.....partial shipment Wynika z niego, że wysłali tylko balsam Clarinsa. Kremu i szamponu już nie mają i nie będą mieć Kasa za nie podobno została zwrócona, ale żadnego info jeszcze nie mam i ciekawe jak podzielili Tyle zachodu i tak wielkia kaszana
Nie chcę Cię martwić, zwłaszcza w kontekście wszystkich wcześniejszych kłopotów, ale właśnie dostałam balsam Clarins Eau Tranquility i on ma kod 507140 -- czyli jest z 2005 roku. Wygląda więc na to, że kasę będą Ci oddawać za wszystko i szarpałaś się właściwie po nic Ja właśnie zabieram się do pisania do nich maila -- w sumie chyba wszystkie wcześniejsze purchawki im odpuszczałam, ale skoro i tak mnie z góry kasują 30% więcej za potencjalne upominanie się o swoje, to niech im to bokiem wyjdzie.

Aha, paczka faktycznie musi być przepakowywana w Szwecji, bo rzeczywiście przyszła (po tygodniu) bez deklaracji celnej, jako polecony priorytet z Posten Sverige. Co ciekawe, nieodebrane rzeczy życzą sobie zwrócić do Malmö -- wiemy więc już, gdzie szukać truskawkowego magazynu

Edytowane przez Sala
Czas edycji: 2010-06-21 o 07:46
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 08:46   #3514
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Nie chcę Cię martwić, zwłaszcza w kontekście wszystkich wcześniejszych kłopotów, ale właśnie dostałam balsam Clarins Eau Tranquility i on ma kod 507140 -- czyli jest z 2005 roku. Wygląda więc na to, że kasę będą Ci oddawać za wszystko i szarpałaś się właściwie po nic Ja właśnie zabieram się do pisania do nich maila -- w sumie chyba wszystkie wcześniejsze purchawki im odpuszczałam, ale skoro i tak mnie z góry kasują 30% więcej za potencjalne upominanie się o swoje, to niech im to bokiem wyjdzie.

Aha, paczka faktycznie musi być przepakowywana w Szwecji, bo rzeczywiście przyszła (po tygodniu) bez deklaracji celnej, jako polecony priorytet z Posten Sverige. Co ciekawe, nieodebrane rzeczy życzą sobie zwrócić do Malmö -- wiemy więc już, gdzie szukać truskawkowego magazynu
No trudno, z nimi to albo jest dobrze, albo tragicznie
To pewnie ta podwyżka zwana vatem była na pokrycie ich kosztów trnasportu do Szwecji
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 09:41   #3515
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dzien dobry
no a ja własnie dostałam maila z paypala że Zenek zwocil całe co do grosika VAT 57,50 zł - za absoluty i błyszczydla lancome
teraz chciałabym upolowac nie koniecznie na truskawie baze smashboxa zielona
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 10:39   #3516
Olilili
Raczkowanie
 
Avatar Olilili
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 463
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Nie chcę Cię martwić, zwłaszcza w kontekście wszystkich wcześniejszych kłopotów, ale właśnie dostałam balsam Clarins Eau Tranquility i on ma kod 507140 -- czyli jest z 2005 roku. Wygląda więc na to, że kasę będą Ci oddawać za wszystko i szarpałaś się właściwie po nic Ja właśnie zabieram się do pisania do nich maila -- w sumie chyba wszystkie wcześniejsze purchawki im odpuszczałam, ale skoro i tak mnie z góry kasują 30% więcej za potencjalne upominanie się o swoje, to niech im to bokiem wyjdzie.

Aha, paczka faktycznie musi być przepakowywana w Szwecji, bo rzeczywiście przyszła (po tygodniu) bez deklaracji celnej, jako polecony priorytet z Posten Sverige. Co ciekawe, nieodebrane rzeczy życzą sobie zwrócić do Malmö -- wiemy więc już, gdzie szukać truskawkowego magazynu
Ja sie własnie zastanawiam czy nie targowac sie z nimi o zwrot kasy za fluid na noc clarinsa, byl z lutego 2007 takze ma ponad 3 lata :/ bo ten z 2008 to sobie juz chyba odpuszczę ...
Widziałyscie wrzucili maseczki w promocji ...
__________________
życie jest tak krótkie,że nie ma sensu marnować je na smutek ...
Olilili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 11:17   #3517
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

nie żeby mnie kusiły zakupy na tru - bo jakoś kompletnie straciłam do nich serce
ale gęba sucha a tu widzę to:
http://pl.strawberrynet.com/skincare...043/?CatgId=82

wiecie może czy to sie stosuje jako maseczkę którą potem trzeba zmyć czy jako kremik można? do wchłonięcia?
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 11:39   #3518
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
nie żeby mnie kusiły zakupy na tru - bo jakoś kompletnie straciłam do nich serce
ale gęba sucha a tu widzę to:
http://pl.strawberrynet.com/skincare...043/?CatgId=82

wiecie może czy to sie stosuje jako maseczkę którą potem trzeba zmyć czy jako kremik można? do wchłonięcia?
Na temat stosowania nie wiem nic, ale to chyba żadna wielka superoferta, -15%?

Natomiast a propos Biothermowych produktów, bo mi się przypomniało. W Sephorze są teraz te zestawy Biosource/Aquasource:
http://www.sephora.pl/pl/cid11411/biotherm.html
(pianka do mycia twarzy (20ml), termalny tonik (30ml) i krem Aquasource (20ml))

W połączeniu z obniżką z okazji Dni VIP wychodzi 23 PLN z groszami. Może się komuś przyda do wypróbowania albo jako zestaw na urlop.
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 11:50   #3519
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Na temat stosowania nie wiem nic, ale to chyba żadna wielka superoferta, -15%?

Natomiast a propos Biothermowych produktów, bo mi się przypomniało. W Sephorze są teraz te zestawy Biosource/Aquasource:
http://www.sephora.pl/pl/cid11411/biotherm.html
(pianka do mycia twarzy (20ml), termalny tonik (30ml) i krem Aquasource (20ml))

W połączeniu z obniżką z okazji Dni VIP wychodzi 23 PLN z groszami. Może się komuś przyda do wypróbowania albo jako zestaw na urlop.
ja sie właśnie dziś wybieram do sephory - również po ten zestawik
cena taka kusząca że nie wiem czy sie na 2 sztuki nie zdecyduje... choć mam tyle do kupienia że pewnie poskąpie ....
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 11:59   #3520
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczyny jak się nie a karty w sephorze to sam sms pewnie nie wystarczy do zniżki?
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 12:01   #3521
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ja sie właśnie dziś wybieram do sephory - również po ten zestawik
cena taka kusząca że nie wiem czy sie na 2 sztuki nie zdecyduje... choć mam tyle do kupienia że pewnie poskąpie ....
Dobrze, że Ci tą zniżkę w końcu dali

Ja jedne zakupy załatwiłam w sobotę, z niewielkim bólem zdecydowałam się na to nowe Even Better z Clinique. Jak mnie drastycznie nie upiększy, to będę zła Zestaw Biotherm na razie zgarnęłam jeden (zastanawiałam się, czy na niego też będzie zniżka, zazwyczaj "promocje nie łączą się ze sobą"), ale też sądzę, że wrócę po co najmniej jeszcze jeden, zanim skończą się dni VIP.

No i wróciłam przyjemnie rozpieszczona masą fajnych próbek i tak sobie pomyślałam, że po nerwach z Truskawką miła to odmiana. Dzisiaj co prawda odpisują mi różne osoby na jeden mail, co osoba to inna treść, ale odpisuję tylko na te odpowiedzi, które mi opowiadają, i właśnie mi napisali, że zwracają kasę za ten balsam Clarinsa z 2005 roku.

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak się nie a karty w sephorze to sam sms pewnie nie wystarczy do zniżki?
Raczej na pewno nie -- zniżka nabijana jest na podstawie karty i związanego z nią numeru klienta.
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 12:03   #3522
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Na temat stosowania nie wiem nic, ale to chyba żadna wielka superoferta, -15%?

Natomiast a propos Biothermowych produktów, bo mi się przypomniało. W Sephorze są teraz te zestawy Biosource/Aquasource:
http://www.sephora.pl/pl/cid11411/biotherm.html
(pianka do mycia twarzy (20ml), termalny tonik (30ml) i krem Aquasource (20ml))

W połączeniu z obniżką z okazji Dni VIP wychodzi 23 PLN z groszami. Może się komuś przyda do wypróbowania albo jako zestaw na urlop.
A jak się ma jeszcze kartę kredytową Millenium to dodatkowo 5% zniżki czyli razem 25%
wzoraj byłam w szczecińskiej Sephorze i kupiłam tylko krem do biustu Eris Obsługa była straszna - pierwszy raz taką spotkałam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:08   #3523
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A jak się ma jeszcze kartę kredytową Millenium to dodatkowo 5% zniżki czyli razem 25%
wzoraj byłam w szczecińskiej Sephorze i kupiłam tylko krem do biustu Eris Obsługa była straszna - pierwszy raz taką spotkałam
no 25% to już naprawde coś

dziś sie obkupie w to co porzebuje a potem to już zbieram na zakupy między świętami -30%
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:14   #3524
Olilili
Raczkowanie
 
Avatar Olilili
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 463
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Dobrze, że Ci tą zniżkę w końcu dali

Ja jedne zakupy załatwiłam w sobotę, z niewielkim bólem zdecydowałam się na to nowe Even Better z Clinique. Jak mnie drastycznie nie upiększy, to będę zła Zestaw Biotherm na razie zgarnęłam jeden (zastanawiałam się, czy na niego też będzie zniżka, zazwyczaj "promocje nie łączą się ze sobą"), ale też sądzę, że wrócę po co najmniej jeszcze jeden, zanim skończą się dni VIP.

No i wróciłam przyjemnie rozpieszczona masą fajnych próbek i tak sobie pomyślałam, że po nerwach z Truskawką miła to odmiana. Dzisiaj co prawda odpisują mi różne osoby na jeden mail, co osoba to inna treść, ale odpisuję tylko na te odpowiedzi, które mi opowiadają, i właśnie mi napisali, że zwracają kasę za ten balsam Clarinsa z 2005 roku.



Raczej na pewno nie -- zniżka nabijana jest na podstawie karty i związanego z nią numeru klienta.
jak po angielsku napisalas proszac o zwrot kasy za przeterminowany produkt,mozesz napisać bo ja z angielskim jestem na bakier a chcialabym aby zrozumieli
__________________
życie jest tak krótkie,że nie ma sensu marnować je na smutek ...

Edytowane przez Olilili
Czas edycji: 2010-06-21 o 13:15
Olilili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:31   #3525
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no 25% to już naprawde coś

dziś sie obkupie w to co porzebuje a potem to już zbieram na zakupy między świętami -30%

Mejkap tylko sie pochwal co kupisz z fotami najlepiej - daj nacieszyc oko
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 14:35   #3526
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

dziewczyny odpadłam
napisałam już na wątku sephorowym
generlanie sephora potraktowała mnie na równi z truskawką
zostaje douglas....

dostałam maila że korzystanie przeze mnie z karty mojego męża jest NIELEGALNE i jeśli będe kontynuować takie zakupy i wykorzystywanie promocji pana Damiana to zablokują konto;
napisałam im że w związku z tym gratuluje marketingu i ide na zakupy do douglasa
no słów mi brak!!!!
dobrze że w czwartek noc zakupów - mam nadzieje że w dougim będzie -20%
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 16:02   #3527
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Mejkap, normalnie ręce mi opadły... Wszyscy się powoli wypinają na swoich klientów jak widać Nie denerwuj się za bardzo, w Twoim stanie lepiej się oszczędzaj

Odebrałam dzisiaj dwie paczuszki z tru... Krem do twarzy Clarins - 2007 rok, balsam do ciała - 2005... Idę do nich pisać. To była promocja kosmetyków bez opakowań a nie przeterminowanych
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 17:45   #3528
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Mejkap, o jakim korektorze z MUFE mowilas kiedys?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 19:23   #3529
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Witaj James

No to napisałam do tych truskawkowych paskud i kazali mi zdjęcia kodów wysłać... Czyżby mi nie wierzyli? Zaraz im wyślę... w najlepszej rozdzielczości

Mejkap, małż mówi, że może zadzwonić do Twojej S. bo ma ochotę na kogoś dzisiaj pokrzyczeć
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 19:36   #3530
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Witaj James

No to napisałam do tych truskawkowych paskud i kazali mi zdjęcia kodów wysłać... Czyżby mi nie wierzyli? Zaraz im wyślę... w najlepszej rozdzielczości

Mejkap, małż mówi, że może zadzwonić do Twojej S. bo ma ochotę na kogoś dzisiaj pokrzyczeć
Puścić go na nich, puścić !
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2010-06-21 o 19:46
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:06   #3531
mag11111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: s
Wiadomości: 141
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cześc dziewczyny, nie było mnie prawie pól roku na forum . Zajrzałąm też na tru - przez 5 miesięcy nic nie oglądałam - bo wszystko już miałam. Jestem raczej z tych co jak zużyją to kupują i szok. chciałam puder clinique i tusz do rzęs a ceny mnie powaliły. Faktycznie tru się skończyła a szkoda bo szczecińska sephora jest na prawdę do bani - omijam szerokim łukiem. Jedynie zostaje douglas - który jest przemiły w porówaniu do sephory, Mój małżonek wprost nienawidzi tego sklepu i zresztą ja też.
mag11111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:13   #3532
dotakam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 42
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A jak się ma jeszcze kartę kredytową Millenium to dodatkowo 5% zniżki czyli razem 25%
A to jakiś szczególny typ karty ma być, czy wszystkie kredytowe Millenium. No i co im powiedzieć, żeby ten rabat naliczali. Ja chyba nie wiedziałam do dzisiaj, że mam taki bonus...
__________________
-
Pozdrawiam
dotakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:18   #3533
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Witaj James

No to napisałam do tych truskawkowych paskud i kazali mi zdjęcia kodów wysłać... Czyżby mi nie wierzyli? Zaraz im wyślę... w najlepszej rozdzielczości

Mejkap, małż mówi, że może zadzwonić do Twojej S. bo ma ochotę na kogoś dzisiaj pokrzyczeć
Hej Redziku ,
jutro musze isc na wydzial i zachacze o S. Chce sobie kupic ten zielony cien. Ladna zielen ciezko znalezc. Pamietam, ze Mejkap o jakims korektorze mowila i chetnie zerkne choc boje sie, ze bedzie ciemny (potrzebuje czegos minimum 2 tony jasniejszego od najjasniejszego Magic HR).
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:23   #3534
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny, nie było mnie prawie pól roku na forum . Zajrzałąm też na tru - przez 5 miesięcy nic nie oglądałam - bo wszystko już miałam. Jestem raczej z tych co jak zużyją to kupują i szok. chciałam puder clinique i tusz do rzęs a ceny mnie powaliły. Faktycznie tru się skończyła a szkoda bo szczecińska sephora jest na prawdę do bani - omijam szerokim łukiem. Jedynie zostaje douglas - który jest przemiły w porówaniu do sephory, Mój małżonek wprost nienawidzi tego sklepu i zresztą ja też.
Wczoraj miałam okazję się o tym przekonać osobiście Pisałam o tym na wątku sephorowym - gorszej obsługi w Sephora jeszcze nie spotkałam jak w Szczecinie
Cytat:
Napisane przez dotakam Pokaż wiadomość
A to jakiś szczególny typ karty ma być, czy wszystkie kredytowe Millenium. No i co im powiedzieć, żeby ten rabat naliczali. Ja chyba nie wiedziałam do dzisiaj, że mam taki bonus...
2 lata temu bank Millenium zaproponował mi jako klientce Sephora kartę kredytową Millenium Sephora - za darmo. Limit do 3000 zł. Jak za darmo to się zgodziłam. Do calkiem niedawna płacąc nią w Sephora nie było dodatkowego rabatu, a tylko wydana nią kwota niezależnie od sklepu była przeliczana na punkty tak jak w przypadku czarnej karty Sephora. Kilka dni temu zadzwoniono do mnie z banku i powiedzieli, ze ta karta została zmieniona i teraz płacąc nią w wybranych sklepach otrzymuje się zwrot 5% za każde zakupy nawet przecenione. Wybór sklepów nie jest jakiś super rewelacyjny, ale lepsze to niż nic Na stronie Millenium jest opis tej karty
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:24   #3535
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dotakam Pokaż wiadomość
A to jakiś szczególny typ karty ma być, czy wszystkie kredytowe Millenium. No i co im powiedzieć, żeby ten rabat naliczali. Ja chyba nie wiedziałam do dzisiaj, że mam taki bonus...
Chyba chodzi o kartę Millenium - Sephora, kiedyś mi taką proponowano

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20157494]Hej Redziku ,
jutro musze isc na wydzial i zachacze o S. Chce sobie kupic ten zielony cien. Ladna zielen ciezko znalezc. Pamietam, ze Mejkap o jakims korektorze mowila i chetnie zerkne choc boje sie, ze bedzie ciemny (potrzebuje czegos minimum 2 tony jasniejszego od najjasniejszego Magic HR).[/QUOTE]

A lepiej się choć troszkę czujesz?

Zieleń niesamowita, ale nie dla mnie, szkoda w sumie

A jakie Ty masz oczka? Trzymam kciuki, żebyś znalazła dla siebie odcień korektora. A jak jaśniejszy od Magica to faktycznie musi być baaardzo jasny
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:37   #3536
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Chyba chodzi o kartę Millenium - Sephora, kiedyś mi taką proponowano



A lepiej się choć troszkę czujesz?

Zieleń niesamowita, ale nie dla mnie, szkoda w sumie

A jakie Ty masz oczka? Trzymam kciuki, żebyś znalazła dla siebie odcień korektora. A jak jaśniejszy od Magica to faktycznie musi być baaardzo jasny

Ja mam brazowe oczy. Mam kilka fioletow i szarosci w paletkach, ale zielen tylko jedna.

Po odstawieniu smazenia na oleju i ograniczenia chleba, slodyczy, napojow gazowanych jest troche lepiej.
Ale zeby nie bylo tak milo mam bolace migdalki i mam prawdopodobnie angine . Ja to mam taki dar, ze co roku w lecie chora jestem .

A co do tych cieni MUFE to mizialam sie kiedys nimi w S. Tak dobrze sie trzymaja, ze zmyc ich nie moglam . Dostalam smsa ze znizka i cos bym sobie kupila. Nie wiem jednak co. Nowe bronzery z Chanela za ciemne, Lakiery z Chanela niezbyt dobre. Nowe cienie Diora mi nie pasuja. Klinika nie lubie. YSL oprocz tuszu tez nie ma nic fajnego. Meteoryty nowe z Guerlain mi nie pasuja. Poza tym mam kilka swoich pudelek i nie uzywam. Nie mam co kupic . Szkoda, zeby sie znizka zmarnowala, a ze przypomnialo mi sie o tych cieniach to wybor padl na MUFE .

Korektorow nie uzywam bo nie widzialam takiego jasnego. Zainteresowala mnie firma Becca (tam jest cos jasnego), ale oczywiscie musialabym w sieci kupic. Przypomnialo mi sie o MUFE, wiec tez zerkne na korektory.
Jakbys cos potrzebowala z S. to krzycz.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-06-21 o 20:40
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:52   #3537
dotakam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 42
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Ech, to moja przez Sephorę nie była wyrabiana. Przejrzałam listę partnerów oferujących zniżki do tej mojej karty i Sephory tam niestety nie było, kolejnej kredytowej nie będę przecież wyrabiać. Mariola -wielkie dzięki za odpowiedź
__________________
-
Pozdrawiam
dotakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:58   #3538
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20151980]Mejkap, o jakim korektorze z MUFE mowilas kiedys?[/QUOTE]

full cover
taki w tubce
ja mam 04 chyba i jest dosyć jasny - nie wiem czy niższe numery są jeszcze jaśniejsze...
ma super krycie!

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Witaj James

No to napisałam do tych truskawkowych paskud i kazali mi zdjęcia kodów wysłać... Czyżby mi nie wierzyli? Zaraz im wyślę... w najlepszej rozdzielczości

Mejkap, małż mówi, że może zadzwonić do Twojej S. bo ma ochotę na kogoś dzisiaj pokrzyczeć
niech dzwoni do centrali!!!!!
dojechałam w końcu do sephory już taka zrezygnowana ale trafiłam na przemiłą panią z którą zapełnienie koszyka było przyjemnościa
i rabat nie był problemem
i dostałam do zakupów 2 fajne próbki kremików wypasionych ( guerlina i clarinsa jakieś orchidowe); + 2 odlewki podkładów;
jeszcze planuje pędzle dokupić w promo która od jutra a potem na pół roku sie obrażam na sephore za te jaja co mi robili
kupiłam podkład, puder, błyszczyk ( wymiankowy sephorowy) i zestaw mini biothermu;
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 22:18   #3539
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20158291]Ja mam brazowe oczy. Mam kilka fioletow i szarosci w paletkach, ale zielen tylko jedna.

Po odstawieniu smazenia na oleju i ograniczenia chleba, slodyczy, napojow gazowanych jest troche lepiej.
Ale zeby nie bylo tak milo mam bolace migdalki i mam prawdopodobnie angine . Ja to mam taki dar, ze co roku w lecie chora jestem .

A co do tych cieni MUFE to mizialam sie kiedys nimi w S. Tak dobrze sie trzymaja, ze zmyc ich nie moglam . Dostalam smsa ze znizka i cos bym sobie kupila. Nie wiem jednak co. Nowe bronzery z Chanela za ciemne, Lakiery z Chanela niezbyt dobre. Nowe cienie Diora mi nie pasuja. Klinika nie lubie. YSL oprocz tuszu tez nie ma nic fajnego. Meteoryty nowe z Guerlain mi nie pasuja. Poza tym mam kilka swoich pudelek i nie uzywam. Nie mam co kupic . Szkoda, zeby sie znizka zmarnowala, a ze przypomnialo mi sie o tych cieniach to wybor padl na MUFE .

Korektorow nie uzywam bo nie widzialam takiego jasnego. Zainteresowala mnie firma Becca (tam jest cos jasnego), ale oczywiscie musialabym w sieci kupic. Przypomnialo mi sie o MUFE, wiec tez zerkne na korektory.
Jakbys cos potrzebowala z S. to krzycz.[/QUOTE]

O, do brązowych to ten zielony cień będzie przepiękny!!!

No tak - jeden problem trochę się uciszył, a dopadł Cie drugi. Ale na szczęście ten drugi o wiele łatwiejszy do leczenia Chociaż to!

Dziękuję Ci kochana za pamięć, ale akurat mam smsa do S. i jadę w środę na 2 dni na rozpustę Sephorową (muszę spr. ile jest ich w Krakowie ).
Na liscie mam nowe meteoryty (pozbyłam się właśnie starych 03), pędzel do nich, cienie jakies też bym chętnie przygarnęła i jakiegoś porządnego sypańca Podkład też potrzebuję, ale jakos nic mi nie pasuje ostanio... Lakiery Chanelowe też mi sie podobały, ale podobno kiepskie są... A Klinika też nei lubie A nowe jedynki YSL widziałaś? Super nasycone, mają tez piękny szmaragd, ale jak te MUFE tak sie trzymaja to podejrzewam, ze nic ich nie przebije

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
full cover
taki w tubce
ja mam 04 chyba i jest dosyć jasny - nie wiem czy niższe numery są jeszcze jaśniejsze...
ma super krycie!


niech dzwoni do centrali!!!!!
dojechałam w końcu do sephory już taka zrezygnowana ale trafiłam na przemiłą panią z którą zapełnienie koszyka było przyjemnościa
i rabat nie był problemem
i dostałam do zakupów 2 fajne próbki kremików wypasionych ( guerlina i clarinsa jakieś orchidowe); + 2 odlewki podkładów;
jeszcze planuje pędzle dokupić w promo która od jutra a potem na pół roku sie obrażam na sephore za te jaja co mi robili
kupiłam podkład, puder, błyszczyk ( wymiankowy sephorowy) i zestaw mini biothermu;
Mejkap, ten korektor zakryje wszelkie niespodzianki?

Dobrze, że trafiłaś na super panią! Należało Ci się A jak się w ogóle czujesz? Przeszły mdłości?

Jaki błyszczyk masz? I przypomniałaś mi, że chciałam mgiełkę do ciała Biothermu
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 23:16   #3540
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
O, do brązowych to ten zielony cień będzie przepiękny!!!

No tak - jeden problem trochę się uciszył, a dopadł Cie drugi. Ale na szczęście ten drugi o wiele łatwiejszy do leczenia Chociaż to!

Dziękuję Ci kochana za pamięć, ale akurat mam smsa do S. i jadę w środę na 2 dni na rozpustę Sephorową (muszę spr. ile jest ich w Krakowie ).
Na liscie mam nowe meteoryty (pozbyłam się właśnie starych 03), pędzel do nich, cienie jakies też bym chętnie przygarnęła i jakiegoś porządnego sypańca Podkład też potrzebuję, ale jakos nic mi nie pasuje ostanio... Lakiery Chanelowe też mi sie podobały, ale podobno kiepskie są... A Klinika też nei lubie A nowe jedynki YSL widziałaś? Super nasycone, mają tez piękny szmaragd, ale jak te MUFE tak sie trzymaja to podejrzewam, ze nic ich nie przebije [COLOR="Silver"]
Z nowych meteorkow akurat 03 nie pamietam. Pamietam za to, ze 01 sa bardzo podobne do Mythicow (przy pierwszym spojrzeniu myslalam, ze to one) a 02 maja mnostwo pomaranczowych kulek. YSL nie lubie bardzo. Mialam limitowanke Horizon dla granatu a przede wszystkim turkusu. Pigmentacja mierna bardzo, rozcierac sie nie dalo (scieraly sie) i co najbardziej zadziwiajace w cieniach za 200 zloty na bazie Art DEco zbieraly sie w zalamaniu i blakly w kilka godzin. Przy Guerlain czy Diorach jest do dla mnie nie do pomyslenia. Potem mialam limitowanke z Pania z kokarda na Pupie. Czern byla raczej jakims wyblaklym niewiadomo czym. Rowniez mierna pigmentacja i krotkie trwanie na bazie Art Deco. Potem mialam ta paletke, ktore zakupilysmy chyba wszyskie w bezach. Bylo lepiej niz w poprzednich, ale szalu nie bylo. Omijam YSL szerokim lukiem.


btw: ja do pedzli Sephorowych sie zrazilam. Prane zawsze w szamponie dla dzieci, uzywalam do nich odzywki najpierw Pantene potem YES to Carrots. NAdmiar wilogoci zbieralam recznikiem papierowych. Zawsze pedzle zadbane etc. Pedzle do cieni i rozu sprawuja sie dobrze (mam po kilka sztuk) natomiast wysuwane pedzle do pudru wolaja o pomste do nieba. Po okolu pol roku z obydwu bardzo wylazi wlosie. Nie da sie ich uzywac chyba, ze chce miec kilkanascie wlosow na twarzy. Wlosie mozna po prostu wyjac.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-06-21 o 23:18
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.