Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-19, 10:10   #1
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Red face

Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie


Byłam u fryzjera prosząc o kontrastowe blond-brąz pasemka w sumie wyszły platynowo czarne ale nie powiem wyszło ładnie i wszystko było ok do pierwszego mycia...pasemka stały się pasemkami tylko tuż przy głowie..reszta się zlewa a włosy nie są już tak czarująco gładkie i lśniące tylko napuszone sianko!!(wycieniowała mi je dość mocno i teraz pół głowy to sterczące puszące się drutki szczególnie zaraz po umyciu)
Próbowałam je "ujarzmić" brylantyną w wosku ale nie wyszło a koniec końców przesadziłam i musiałam je ponownie umyć bo je przetłuściłam.
Dobry szampon, odżywka w sumie fryzjerka mi proponowała hmm jak to się nazywało żeby nie skłamać w każdym bądź razie chodziło o coś z jedwabiem - o konsystencji żelu ale ta cena - 50 zł to jak dla mnie za drogo
Mam nadzieję, że pomożecie
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 10:21   #2
fisz.ka
Przyczajenie
 
Avatar fisz.ka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7
Dot.: Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie

ja ostanio zakupilam sobie sunsilk do wygladzenia wlosow mozna go stosowac na sucho i mokro.ja polecam do suchego stosowania- napewno nie przesadzisz wtedy z iloscia.pozatym musisz dobrze nawilzyc wlosy- to czyni cuda.a wiec jakas odzywa regenerujaco-nawilzajaca.ja kiedys stosowalam ekinos w puszce-rewelacja aczkolwiek cena ok 40zl.ale sie oplaca.nakladasz na wilgotne wlosy czekasz w cieple(pod folia albo w kapieli) splokujesz i masz!naprawde gladkie i lsniace wlosy.
fisz.ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 10:25   #3
fisz.ka
Przyczajenie
 
Avatar fisz.ka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7
Dot.: Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie

ha zapomnialam jeszcze ze mozesz sprobowac wlosu w plynie ziaja tez dobry noi tani.masz do wyboru z kielkami pszenicy, jeswabiem i proteinami-chyba.musisz poszperac na polce w sklepie.noi oczywiscie nafta kosmetyczna na ktorej etapie jestem ostatnio.naprwde swietna rzecz-tylko nie spodziwaj sie efektow natychmiastowych.ja po kilku tyg.czuje ze mam naprwde lepsze wlosy!!!!dzialaj wiec!!wszystkie chwyty dozwolone-do odwaznych swiat nalezy)
fisz.ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 10:41   #4
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie

Ale szybka odpowiedź

"..ekinos w puszce-rewelacja aczkolwiek cena ok 40zl.."

Właśnie szukam czegoś niedrogiego, mam dość długie i gęste włosy dlatego odżywka to u mnie moment i szkoda mi wydawać na nią aż tyle pieniędzy.. noo hehe gdybym zarabiała więcej to na pewno bym się nie zastanawiała ale przy pracy na pół etatu..ehh
Co do tej nafty - jak się jej używa i jak często? Wow po kilku tygodniach masz efekty ale pewnie się opłaca czekać
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 10:52   #5
fisz.ka
Przyczajenie
 
Avatar fisz.ka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7
Dot.: Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie

oplaca oplaca.naprawde czyni cuda.mi mniej wlosy wypadaja i juz nie sa takie sianowate tym bardziej ze mam je pocieniowane na calej dlugosci.tak wiec efekt moich cieniowan byl mocno widoczny poprzez rozpierzenie sie wszystkich warstw) teraz mam ladnie wszystko ulozone i lsniace.czekac sie oplaca.poszepraj sobie na forum wpisujac nafta kosmetyczna w szukaj a tam znajdziesz wiele wskazowek dotycz.jej uzytkowania.ja ostatnio zastosowalam z zoltkiem nakladajac ja na suche wlosy i tak sobie chodzilam z godzine z tym.aha przy nakladaniu zrobilam sobie odrazu masaz skory glowy)nakladam ja raz w tygodniu i splukuje dobrym szamponem.
fisz.ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 11:01   #6
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie

Rossi ja uwazam że nafta nie jest rozwiązaniem-jestem przeciwna.Spróbuj moze serum z avonu(zapobiegające puszeniu ok.12 zl)lub mleczko wybladzajace z fruktisa loreala,kup sobie szamponik z jedwabiem z glisskura.Teraz wloski sa po zabiegu chem.i czy dobrze zrozumialam jasne wloski po umyciu sa tylko przy odrostach-czyzby ciemna farba sie splukiwal koloryzujac koncowki na ciemno?
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 11:05   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie

Rossi a jakiej odżywki teraz używasz? Jakiego szamponu? Moze to w nich tkwi problem? Jak suszysz włosy? Układasz je?

Tez miałam pasemka i działo się z nimi to samo co u Ciebie. Pomagał krem wygładzajacy sunsilk, nakładałam go na mokro w niewielkiej ilości.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-19, 11:28   #8
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie

polecam maske profesjonalna wygladzającą LISS EXTREME
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 11:39   #9
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Post Dot.: Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie

Neonko mam jasno blond z ciemnym bo aż czarnym prawie brązem pasemka - przy głowie (może tak do 10 cm) są ładnie uwidocznione pasemko za pasemkiem ale im niżej tym bardziej napuszone, rozpierzone tak jak napisała Fiszka przez co się zlewają w taki jednolity prawie szarawy Musiałabym ich chyba z tydzień nie myć żeby na całej długości były pasemka

Lexie obecnie używam szamponu Timotei do włosów blond i Revlon'a ( którego polecam rewelacyjnie wydajny!! pieni się niesamowicie!) Co do odżywki to właśnie szukam tej jedynej ;P Właśnie kończy mi się Hair Solutions z oriflame'u - super ale nie wygładza tak jak potrzebują tego moje włosy, służyła mi też z Dove'a ale to też nie to (włosy łatwo sie rozczesuje ale są wygładzone) Potem najczęściej szuszarka i raczej bez układania (bo to i tak na marne po 5-ciu minutach brrr..)

Sunsilk krem (krem? czy odżywka)- która to seria? Ta fioletowa?
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 11:42   #10
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie

Poprawka "..włosy łatwo się rozszesują ale NIE sawygładzone.." - niestety
Szczęśliwa18 jaka jest cena tej maski i gdzie ją mozna dostać?
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 11:48   #11
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie

na allegro 39 zl polecam super wygladza i odzywia wloski !!
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-20, 09:06   #12
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie

Dziękuję no własnie poszukam na allegro
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 09:14   #13
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie

Rossi,
też ma to samo, zazdroszczę dziewczynom które mają gładkie, proste, takie śliskie włosy, gdyż pasemka na takich włosach wyglądają ślicznie, mi się robią sianowate i na mojej głowie tez zlewają się te pasemka.:-(
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 12:32   #14
LadyB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 57
Dot.: Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie

Problem polega na tym ze wasze włosy mają tendencje do przesuszania się robi sie siano na koncówkach i wygląda to nie ładnie i nie zdrowo one potrzebują nawilżenia. ja proponuje odstawic wszelakie szampony naturalne typu palmoliw czy timotej. Nie posiadaja odpowiednich skłdników których brakuje waszym włosom. Polecam zielona serie PantinProvi (chyba tak to się pisze) używajcie szampon i odzywke towystarczy. Moja rada nie sięgajcie nigdy po 2w1 bo w takim zestawieniu niema rezultatów nawet gdyby to był rewelacyjn firma. Porozmawiajcie ze swoim fryzjerem doradzi wam jakie odżywki bądź maski stosować co prawda są one drogie ale też bardzo wydajne!!!!! ja za moją zapłaciłam 30 zł a starczyła mi na 5 miesięcy!!!dostałam maske honey cream mask byłam z niej bardzo zadowolona juz po pierwszym zastosowaniu było widać rezultaty. gdy włosy nawilżycie znikną wasze problemy. Pamiętajcie ze suszark lakiery pianki prostownica itp. niszcza je i wysuszają! Pozdrawiam mam nadzieje ze pomogłam
LadyB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 12:44   #15
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie

Ja używam teraz serii regenerującej Pantine do włosów suchych i zniszczonych, boję się wydać pieniędzy na drogie kosmetyki, które i tak pewnie na mnie nie zadziałają.
Chociaż, jak moja koleżanka-fryzjerka nałożyła mi odzywkę Loreal -Intense repair, to miałam ładne włosy, później ja jej użyłam w domu i takiego efektu nie było.Włosy były takie jak zawsze, no może przez pierwsze dwa mycia zauważyłam różnicę, ale potem dzieje się tak jak z innymi odzywkami, nie widzę żadnej różnicy na moich włosach między tanimi a drogimi kosmetykami.
Myślicie, że problem moze tkwić w innym rodzaju wody kranowej, innej suszarki, lepszej szczotki które ona posiada? Albo moze to jej lepsza umiejętnosc modelowania?
Sama nie wiem.Dlatego boję się wydać kupę pieniędzy na drogie kosmetyki, bo i tak nie zapewnią mi takiego efektu.
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 12:46   #16
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie

A czy picie wody wpływa na nawilżenie włosów?
Ja piję mało płynów, no i tak się teraz staram żeby pić dużo wody,mam też suchą skórę. Myślicie, że przez to moje włosy nie będą takie suche?
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 12:50   #17
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie

ile kosztuje ta nafta kosmetyczna
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 13:38   #18
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Dot.: Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie

Ja osobiście nie polecam nafty kosmetycznej...Kiedyś takowa miałam...pamietam, że nałożyłam ja na włoski i szczęsliwa, ze mam piekne, lśniące włosy pojechałam na zakupy. Niestety o efektach przekonałam się dopiero po kilkugodzinnych zakupach we Wrocławiu...Włosy sterczały każdy w inna strone, były jakieś takie własnie naelektryzowane, sianowate... Moja nafta kosztowała kilka zł;
Pozdr.
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 14:06   #19
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie

Hej,
a czy mi ktoś odpowie???
)
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-20, 14:12   #20
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie

Cytat:
Napisane przez Seagirl
A czy picie wody wpływa na nawilżenie włosów?
Ja piję mało płynów, no i tak się teraz staram żeby pić dużo wody,mam też suchą skórę. Myślicie, że przez to moje włosy nie będą takie suche?
z tego co wydaje mi się że słyszałam to nie ma to zbyt dużego wpływu. gdyby tak było to chyba piłabym kilka litrów dziennie gdyby to miało nawilżyć moje włoski
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 14:22   #21
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie

Cytat:
Napisane przez sylwia18
z tego co wydaje mi się że słyszałam to nie ma to zbyt dużego wpływu. gdyby tak było to chyba piłabym kilka litrów dziennie gdyby to miało nawilżyć moje włoski
A ja mam troszkę nadzieję że tak, bo przecież skórę trzeba również nawilżać od środka, wydaje mi się że włosy też przy tym trochę korzystają.
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 14:24   #22
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie

Cytat:
Napisane przez Seagirl
Ja używam teraz serii regenerującej Pantine do włosów suchych i zniszczonych, boję się wydać pieniędzy na drogie kosmetyki, które i tak pewnie na mnie nie zadziałają.
Chociaż, jak moja koleżanka-fryzjerka nałożyła mi odzywkę Loreal -Intense repair, to miałam ładne włosy, później ja jej użyłam w domu i takiego efektu nie było.Włosy były takie jak zawsze, no może przez pierwsze dwa mycia zauważyłam różnicę, ale potem dzieje się tak jak z innymi odzywkami, nie widzę żadnej różnicy na moich włosach między tanimi a drogimi kosmetykami.
Myślicie, że problem moze tkwić w innym rodzaju wody kranowej, innej suszarki, lepszej szczotki które ona posiada? Albo moze to jej lepsza umiejętnosc modelowania?
Sama nie wiem.Dlatego boję się wydać kupę pieniędzy na drogie kosmetyki, bo i tak nie zapewnią mi takiego efektu.
A moze któras z was wypowiedziała by się na ten mój temacik i pytanko?
Chętnie poznam inne opinie.
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 19:27   #23
Taira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 84
Dot.: Sposoby na gładkie i lśniące włosy - piszcie

Ja polecam Garnier Fructis Style wygladzajace mleczko do wloskow jest swietne,mam ten sam problem z wloskami,jednoczesnie wygladza i prostuje wloski i nie obciaza ich!Jestem bardzo zadowolona a cena to ok 12zl mysle ze nie drogo za 200ml,a produkt jest bardzo wydajny.Mam wloski tak za ramionka i jedno nacisniecie(ma taki dozowniczek)starcza na cale moje wloski,polecam i pozdrawiam
Taira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.