Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-07-05, 13:18   #31
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 464
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Trinu08 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej i ja meldujê siê w nowej czê¶ci w±tku.

Dziêki za kciuki ale nie uda³o siê wynik negatywny....³uk ³adnie na górkê jedziemy i nagle noga tak mi siê zaczê³a trz±¶æ jak nigdy , nigdy wcze¶niej mi siê to nie zdarza³o i zgas³ ....nigdy nie mia³am problemów z górk± no ale pani E powiedzia³a ,¿e mogê kontynuowaæ egzamin pomimo tego ,¿e negatywny no to ja ,¿e ok chcê na miasto i sobie nie poje¼dzi³am wymusi³am na pierwszym mo¿liwym skrzy¿owaniu .... teraz trzeba dokupiæ znowu godziny ale pani E bardzo mi³a mimo wszystko wiêc chcia³abym na ni± trafiæ nastêpnym razem
Nastêpnym razem bêdzie lepiej, wiem to.
Po jednym zga¶niêciu silnika koniec?
Jeszcze bardziej siê bojê swojego egzaminu.
Sylwia1900r jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:31   #32
koszyk
Wtajemniczenie
 
Avatar koszyk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: B-B
Wiadomo¶ci: 2 198
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Trinu08 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej i ja meldujê siê w nowej czê¶ci w±tku.

Dziêki za kciuki ale nie uda³o siê wynik negatywny....³uk ³adnie na górkê jedziemy i nagle noga tak mi siê zaczê³a trz±¶æ jak nigdy , nigdy wcze¶niej mi siê to nie zdarza³o i zgas³ ....nigdy nie mia³am problemów z górk± no ale pani E powiedzia³a ,¿e mogê kontynuowaæ egzamin pomimo tego ,¿e negatywny no to ja ,¿e ok chcê na miasto i sobie nie poje¼dzi³am wymusi³am na pierwszym mo¿liwym skrzy¿owaniu .... teraz trzeba dokupiæ znowu godziny ale pani E bardzo mi³a mimo wszystko wiêc chcia³abym na ni± trafiæ nastêpnym razem
Szkoda, ¿e siê nie uda³o ile jazd musisz wykupiæ?
__________________
koszyk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:31   #33
Minnieee
Raczkowanie
 
Avatar Minnieee
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Trinu08 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej i ja meldujê siê w nowej czê¶ci w±tku.

Dziêki za kciuki ale nie uda³o siê wynik negatywny....³uk ³adnie na górkê jedziemy i nagle noga tak mi siê zaczê³a trz±¶æ jak nigdy , nigdy wcze¶niej mi siê to nie zdarza³o i zgas³ ....nigdy nie mia³am problemów z górk± no ale pani E powiedzia³a ,¿e mogê kontynuowaæ egzamin pomimo tego ,¿e negatywny no to ja ,¿e ok chcê na miasto i sobie nie poje¼dzi³am wymusi³am na pierwszym mo¿liwym skrzy¿owaniu .... teraz trzeba dokupiæ znowu godziny ale pani E bardzo mi³a mimo wszystko wiêc chcia³abym na ni± trafiæ nastêpnym razem
Szkoda Nastêpnym razem pójdzie lepiej, na pewno!
Ale w³a¶nie - nie mog³a¶ powtarzaæ górki? Mi samochód te¿ za pierwszym podej¶ciem zgas³, ale E. powiedzia³, ¿e mam jeszcze drug± próbê.

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Poka¿ wiadomo¶æ
Jak jeste¶cie to zapytam.
Jazd mamy wszystkich godzin 30, a w tych 30 godzinach mia³am tylko 2 godziny æwiczenia ³uku, a resztê mia³am na mie¶cie.
Czy to jest prawid³owe? Czy wy te¿ mia³y¶cie tak krótko placu, zrobi³am poprawnie ³uk dopiero kilka razy a ju¿ jazdy wykoñczy³am.
Oczywi¶cie na mie¶cie robiê wszystko ³±cznie z zawracaniem w bramach czyli wjazdach do posesji i mi wychodzi, tylko ¿e to nie to samo bo nie muszê siê wtedy perfekcyjnie mie¶ciæ w liniach.
Ja w swoich 30 godzinach by³am 3 razy na placu. Za pierwszym razem na 2 godziny, pó¼niej gdzie¶ tak w po³owie godzin i ostatni raz tu¿ przed koñcem godzin. Pó¼niej dokupi³am sobie 5 godzin i w tym równie¿ chcia³am zawitaæ na plac, wiêc oczywi¶cie tam pojechali¶my
Sylwia1900r - widzê, ¿e zaczyna Ciê stres dopadaæ. Nie martw siê, bêdzie dobrze, zobaczysz!
__________________
Jedno z marzeñ zosta³o spe³nione :
27.06.2011 r. - prawo jazdy zdane
Minnieee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 14:23   #34
Taran
Raczkowanie
 
Avatar Taran
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 124
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

To latanie nogi na sprzêgle to wynik stresu. Mi pomaga³o zatrzymanie siê na chwilê i parê g³êbokich wdechów. Nastêpnym razem bêdzie lepiej
__________________
Logika stosowana do analizy ludzkich zachowañ czêsto zawodzi. Stephen King "Sklepik z marzeniami"
Taran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 14:39   #35
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 2 948
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez koszyk Poka¿ wiadomo¶æ
Joan nie p³akaj, Ty ju¿ nied³ugo sama bêdziesz je¼dzi³a.. tzn po egzaminie
ale egzamin dopiero we wrze¶niu :P ja nie wytrzymam tych 2 miesiêcy

co do godzin na ³uku, to ja ich nie mia³am du¿o, g³ównie z tego wzglêdu, ¿e nie sprawia³ mi problemu na jazdach, zawsze fajnie wychodzi³ - no ale pomimo tego, obla³am go na egzaminie heh
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 15:48   #36
karolciab93
Raczkowanie
 
Avatar karolciab93
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpacie :)
Wiadomo¶ci: 249
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Trinu08 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej i ja meldujê siê w nowej czê¶ci w±tku.

Dziêki za kciuki ale nie uda³o siê wynik negatywny....³uk ³adnie na górkê jedziemy i nagle noga tak mi siê zaczê³a trz±¶æ jak nigdy , nigdy wcze¶niej mi siê to nie zdarza³o i zgas³ ....nigdy nie mia³am problemów z górk± no ale pani E powiedzia³a ,¿e mogê kontynuowaæ egzamin pomimo tego ,¿e negatywny no to ja ,¿e ok chcê na miasto i sobie nie poje¼dzi³am wymusi³am na pierwszym mo¿liwym skrzy¿owaniu .... teraz trzeba dokupiæ znowu godziny ale pani E bardzo mi³a mimo wszystko wiêc chcia³abym na ni± trafiæ nastêpnym razem
kurcze szkoda .. ale te¿ siê dziwie ¿e po jednym zga¶niêciu ju¿ negatywny ... z tego co mi wiadomo to dopiero za drugim razem mog± przerwaæ egzamin .. :/ a ta noga to pewnie stres.. ja tak nie mia³am ale du¿o osób mi mówi³o ¿e na ³uku czy te¿ na górce noga na sprzêgle im skaka³a jak szalona.. nie martw siê kochana , dokupisz te godzinki , poæwiczysz jeszcze wszystko i na pewno kolejny raz bêdzie Twój

Sylwia1900r skoro nie czujesz siê pewnie to racja ., godziny mog± siê przydaæ chocia¿ przyznam szczerze ¿e ja to w ogóle siê nie czu³am jak sz³am na ten egzamin hehe.. po prostu chêæ zdania oczywi¶cie by³a ale bardziej mi zale¿a³o na tym ¿eby chocia¿ na miasto wyjechaæ i zobaczyæ jak to jest.. ja te¿ nie lubiê rond z kilkoma pasami .. szczególnie jak mam np zjechaæ na 3 zje¼dzie i musze ¶mign±æ na pas wewnêtrzny a potem przed zjazdem zmieniæ na zewnêtrzny i dopiero zjechac .. to by³o dla mnie straszne :/


Minnieee to rozpoczynamy odliczanie oby szybciutko siê wszystko potoczy³o
__________________
".Bo s± dwa rodzaje bólu (...). Cierpienie fizyczne i cierpienie duchowe. Cierpienie fizyczne siê znosi. Cierpienie duchowe siê wybiera."
Éric-Emmanuel SchmittOskar i pani Ró¿a

Wygralam walkê o marzenia : Projekt 'Prawo jazdy' zakonczony powodzeniem!
karolciab93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 16:11   #37
ulpu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 310
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Hej
Pisa³am w poprzedniej czê¶ci w±tku, ¿e obla³am na 1 egzaminie na placu (teoria bezb³êdnie) i ¿e terminy w moim WORDZie s± dopiero na po³owê sierpnia. Ale! Dzwoni³am dzieñ w dzieñ do WORDu i pyta³am, czy co¶ siê zwolni³o i siê uda³o - mam drugi egzamin ju¿ w ten pi±tek, trzymajcie za mnie kciuki, podczas 1-go egzaminu zgas³o mi auto (chocia¿ zdarza mi siê to ju¿ bardzo, bardzo rzadko), mam nadziejê, ¿e w pi±tek uda mi siê chocia¿ wyjechaæ na miasto

Mam do Was pytanie - czy która¶ z Was mia³a na egzaminie parkowanie prostopad³e ty³em? O tym, ¿e taki manewr mo¿e byæ jednym z obowi±zkowych na egzaminie dowiedzia³am siê dopiero z karty, któr± dosta³am po oblaniu! W mojej szkole mówili, ¿e parkowanie prostopad³e ty³em nie jest wymagane na egzaminie i nigdy nikt ze mn± nie æwiczy³ tego manewru (tu muszê podziêkowaæ mojemu tacie, który raz wzi±³ mnie na jaki¶ odludny plac swoim autem i próbowa³ tego nauczyæ, ale ciê¿ko to po³apaæ, kiedy parkuje siê ty³em ko³o tylko jednego auta - brakuje wtedy punktu odniesienia z drugiej strony). Parkowa³a która¶ z Was w ten sposób na egzaminie? Jak egzaminatorzy ka¿± najczê¶ciej parkowaæ?

Ach, i jak to jest z hamowaniem awaryjnym i hamowaniem w wyznaczonym miejscu?
__________________


Edytowane przez ulpu
Czas edycji: 2011-07-05 o 16:12
ulpu jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 16:30   #38
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Wróci³am z pracy.
Ale mam w✂✂✂✂a... Dosta³am dzi¶ przecudn± wiadomo¶c na telefon o tre¶ci: "zamówione prawo jazdy do odbioru w urzêdzie" i tu siê rado¶æ koñczy... bo i co z tego skoro w najblizszym czasie nie mogê go odebraæ tylko czekaæ minimum tydzieñ... i to przez "widzimisie" moich rodziców, którzy jutro jad± na pogrzeb mojej cioci, który jest na 11, ale oni sobie wymy¶lili ¿e musz± byæ tam ju¿ o 8 rano a potem mój tata jest codziennie w pracy...
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 16:34   #39
karolciab93
Raczkowanie
 
Avatar karolciab93
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpacie :)
Wiadomo¶ci: 249
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez ulpu Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
Pisa³am w poprzedniej czê¶ci w±tku, ¿e obla³am na 1 egzaminie na placu (teoria bezb³êdnie) i ¿e terminy w moim WORDZie s± dopiero na po³owê sierpnia. Ale! Dzwoni³am dzieñ w dzieñ do WORDu i pyta³am, czy co¶ siê zwolni³o i siê uda³o - mam drugi egzamin ju¿ w ten pi±tek, trzymajcie za mnie kciuki, podczas 1-go egzaminu zgas³o mi auto (chocia¿ zdarza mi siê to ju¿ bardzo, bardzo rzadko), mam nadziejê, ¿e w pi±tek uda mi siê chocia¿ wyjechaæ na miasto

Mam do Was pytanie - czy która¶ z Was mia³a na egzaminie parkowanie prostopad³e ty³em? O tym, ¿e taki manewr mo¿e byæ jednym z obowi±zkowych na egzaminie dowiedzia³am siê dopiero z karty, któr± dosta³am po oblaniu! W mojej szkole mówili, ¿e parkowanie prostopad³e ty³em nie jest wymagane na egzaminie i nigdy nikt ze mn± nie æwiczy³ tego manewru (tu muszê podziêkowaæ mojemu tacie, który raz wzi±³ mnie na jaki¶ odludny plac swoim autem i próbowa³ tego nauczyæ, ale ciê¿ko to po³apaæ, kiedy parkuje siê ty³em ko³o tylko jednego auta - brakuje wtedy punktu odniesienia z drugiej strony). Parkowa³a która¶ z Was w ten sposób na egzaminie? Jak egzaminatorzy ka¿± najczê¶ciej parkowaæ?

Ach, i jak to jest z hamowaniem awaryjnym i hamowaniem w wyznaczonym miejscu?
witam oczywi¶cie bede trzymaæ kciuki cieszê sie ze uda³o Ci siê zdobyæ szybszy termin z tego co ja wiem to jedyne parkowanie prostopad³e jakie jest na egzaminie to w³a¶nie prostopad³e ty³em.. dziwne ze I. Ci mówi³ takie rzeczy skoro ono jest bardzo czesto.. chyba ze po prostu u Cb w wordzie nie kaza tak parkowaæ .. sama nie wiem .. ja mia³am parkowanie prostopad³e przodem czyli podobno to najprostsze

hamowanie awaryjne na arkuszu egzaminu praktycznego jest ale jak to wygl±da to nie mam pojêcia .. chodzi chyba o to ¿eby zachamowaæ wtedy tylko hamulcem bez sprzêg³a.. ale nie chce Cie wprowadzaæ w b³±d niech dziewczyny to wyt³umacz±.
a hamowanie do zatrzymania we wskazanym miejscu te¿ jest, mam to zaznaczone jako pozytywne a nie mówi³ mi zeby sie zatrzymac ko³o jakiegos drzewa czy co¶.. tak jak dziewczyny pisa³y byæ mo¿e zaliczaj± do tego punktu zatrzymanie siê przed ¶wiat³ami .. sama nie wiem :/

w kazdym b±d¼ razie ¿ycze powodzenia
__________________
".Bo s± dwa rodzaje bólu (...). Cierpienie fizyczne i cierpienie duchowe. Cierpienie fizyczne siê znosi. Cierpienie duchowe siê wybiera."
Éric-Emmanuel SchmittOskar i pani Ró¿a

Wygralam walkê o marzenia : Projekt 'Prawo jazdy' zakonczony powodzeniem!
karolciab93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 16:59   #40
_Katriina_
Raczkowanie
 
Avatar _Katriina_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 80
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Dziêkuje wszystkim za przywitanie.
Mam nadziejê, ¿e jutro bêdzie du¿o lepiej.
Na pocz±tku nie by³am a¿ tak bardzo zestresowana bo ju¿ wcze¶niej je¼dzi³am z bratem. Mój wczorajszy stres wynika³ g³ównie z tego, ¿e s±dzi³am, ¿e pojedziemy na jaki¶ plac i tam bêdziemy æwiczyæ podstawy na uboczu. Wyobra¼cie sobie moje zaskoczenie jak mi powiedzia³a, ¿e pojedziemy normaln± drog± z powrotem. O ma³o co zawa³u dosta³am.
_Katriina_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 16:59   #41
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 464
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez ulpu Poka¿ wiadomo¶æ

Mam do Was pytanie - czy która¶ z Was mia³a na egzaminie parkowanie prostopad³e ty³em? O tym, ¿e taki manewr mo¿e byæ jednym z obowi±zkowych na egzaminie dowiedzia³am siê dopiero z karty, któr± dosta³am po oblaniu! W mojej szkole mówili, ¿e parkowanie prostopad³e ty³em nie jest wymagane na egzaminie i nigdy nikt ze mn± nie æwiczy³ tego manewru (tu muszê podziêkowaæ mojemu tacie, który raz wzi±³ mnie na jaki¶ odludny plac swoim autem i próbowa³ tego nauczyæ, ale ciê¿ko to po³apaæ, kiedy parkuje siê ty³em ko³o tylko jednego auta - brakuje wtedy punktu odniesienia z drugiej strony). Parkowa³a która¶ z Was w ten sposób na egzaminie? Jak egzaminatorzy ka¿± najczê¶ciej parkowaæ?

Ach, i jak to jest z hamowaniem awaryjnym i hamowaniem w wyznaczonym miejscu?
Parkowanie prostopad³e - wje¿d¿a siê przodem pomiêdzy dwa auta, tj zwyczajne proste parkowanie na parkingu i wyje¿d¿a siê w stronê z której siê przyjecha³o, na ten sam pas mamy wróciæ z którego wje¿d¿a³y¶my.

Parkowanie równoleg³e do krawê¿nika tj wjazd pomiêdzy dwa auta tylko mamy stan±æ bokiem i równiutko ko³o chodnika i tu wje¿d¿amy ty³em a wyje¿d¿amy przodem.

Hamowanie awaryjnego nie wymagaj± teraz na egzaminie bo by³y wtedy wypadki, kto¶ kogo¶ wtedy pukn± w ty³.
Awaryjnie hamujesz gdy pieszy wyskoczy ci w ostatnie chwili przed maskê nie musisz u¿ywaæ sprzêg³a.

Hamowanie w wyznaczonym miejscu to przed ¶wiat³ami, przed lini± ci±g³±, przed stopem i wtedy zaliczone.
Sylwia1900r jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 17:01   #42
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez karolciab93 Poka¿ wiadomo¶æ
zetuzetia witamy prosze nam zdawaæ relacje po ka¿dej je¼dzie chêtnie przyjmujemy tak¿e ¿ale i za¿alenia i wykorzystujemy okazjê do trzymania kciuków
Racja

Cytat:
Napisane przez koszyk Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a widzia³y¶cie to http://www.youtube.com/watch?v=mGGfKWAagLs ? Znalaz³am na innym w±tku


Cytat:
Napisane przez Trinu08 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej i ja meldujê siê w nowej czê¶ci w±tku.

Dziêki za kciuki ale nie uda³o siê wynik negatywny....³uk ³adnie na górkê jedziemy i nagle noga tak mi siê zaczê³a trz±¶æ jak nigdy , nigdy wcze¶niej mi siê to nie zdarza³o i zgas³ ....nigdy nie mia³am problemów z górk± no ale pani E powiedzia³a ,¿e mogê kontynuowaæ egzamin pomimo tego ,¿e negatywny no to ja ,¿e ok chcê na miasto i sobie nie poje¼dzi³am wymusi³am na pierwszym mo¿liwym skrzy¿owaniu .... teraz trzeba dokupiæ znowu godziny ale pani E bardzo mi³a mimo wszystko wiêc chcia³abym na ni± trafiæ nastêpnym razem
Obla³am pierwszy egzamin na górce .
Te¿ z powodu mojej buntowniczej nogi

Cytat:
Napisane przez Minnieee Poka¿ wiadomo¶æ
Kciukasy zaci¶niête!
Dziêkujê

Cytat:
Napisane przez ulpu Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
Pisa³am w poprzedniej czê¶ci w±tku, ¿e obla³am na 1 egzaminie na placu (teoria bezb³êdnie) i ¿e terminy w moim WORDZie s± dopiero na po³owê sierpnia. Ale! Dzwoni³am dzieñ w dzieñ do WORDu i pyta³am, czy co¶ siê zwolni³o i siê uda³o - mam drugi egzamin ju¿ w ten pi±tek, trzymajcie za mnie kciuki, podczas 1-go egzaminu zgas³o mi auto (chocia¿ zdarza mi siê to ju¿ bardzo, bardzo rzadko), mam nadziejê, ¿e w pi±tek uda mi siê chocia¿ wyjechaæ na miasto

Mam do Was pytanie - czy która¶ z Was mia³a na egzaminie parkowanie prostopad³e ty³em? O tym, ¿e taki manewr mo¿e byæ jednym z obowi±zkowych na egzaminie dowiedzia³am siê dopiero z karty, któr± dosta³am po oblaniu! W mojej szkole mówili, ¿e parkowanie prostopad³e ty³em nie jest wymagane na egzaminie i nigdy nikt ze mn± nie æwiczy³ tego manewru (tu muszê podziêkowaæ mojemu tacie, który raz wzi±³ mnie na jaki¶ odludny plac swoim autem i próbowa³ tego nauczyæ, ale ciê¿ko to po³apaæ, kiedy parkuje siê ty³em ko³o tylko jednego auta - brakuje wtedy punktu odniesienia z drugiej strony). Parkowa³a która¶ z Was w ten sposób na egzaminie? Jak egzaminatorzy ka¿± najczê¶ciej parkowaæ?

Ach, i jak to jest z hamowaniem awaryjnym i hamowaniem w wyznaczonym miejscu?
Parkowania prostopad³ego ty³em nie ma .
Ale ja np zawsze w bramy itd wje¿d¿a³am ty³em .

A co do hamowania to dyskutowa³y¶my o tym na samym koñcu poprzedniej czê¶ci
[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;27951031]Wróci³am z pracy.
Ale mam w✂✂✂✂a... Dosta³am dzi¶ przecudn± wiadomo¶c na telefon o tre¶ci: "zamówione prawo jazdy do odbioru w urzêdzie" i tu siê rado¶æ koñczy... bo i co z tego skoro w najblizszym czasie nie mogê go odebraæ tylko czekaæ minimum tydzieñ... i to przez "widzimisie" moich rodziców, którzy jutro jad± na pogrzeb mojej cioci, który jest na 11, ale oni sobie wymy¶lili ¿e musz± byæ tam ju¿ o 8 rano a potem mój tata jest codziennie w pracy...[/QUOTE]
A nie masz jakiego¶ znajomego/znajomej, która by Ciê mog³a podrzuciæ, czy co¶? Rzucisz co¶ na paliwo i mo¿e siê kto¶ znajdzie .
I nie denerwuj siê, bo z³o¶æ piêkno¶ci szkodzi!

Cytat:
Napisane przez karolciab93 Poka¿ wiadomo¶æ
witam oczywi¶cie bede trzymaæ kciuki cieszê sie ze uda³o Ci siê zdobyæ szybszy termin z tego co ja wiem to jedyne parkowanie prostopad³e jakie jest na egzaminie to w³a¶nie prostopad³e ty³em.. dziwne ze I. Ci mówi³ takie rzeczy skoro ono jest bardzo czesto.. chyba ze po prostu u Cb w wordzie nie kaza tak parkowaæ .. sama nie wiem .. ja mia³am parkowanie prostopad³e przodem czyli podobno to najprostsze

hamowanie awaryjne na arkuszu egzaminu praktycznego jest ale jak to wygl±da to nie mam pojêcia .. chodzi chyba o to ¿eby zachamowaæ wtedy tylko hamulcem bez sprzêg³a.. ale nie chce Cie wprowadzaæ w b³±d niech dziewczyny to wyt³umacz±.
a hamowanie do zatrzymania we wskazanym miejscu te¿ jest, mam to zaznaczone jako pozytywne a nie mówi³ mi zeby sie zatrzymac ko³o jakiegos drzewa czy co¶.. tak jak dziewczyny pisa³y byæ mo¿e zaliczaj± do tego punktu zatrzymanie siê przed ¶wiat³ami .. sama nie wiem :/

w kazdym b±d¼ razie ¿ycze powodzenia
Z tego co ja wiem to jest tylko przodem, wiele razy mi o tym I. mówi³ jak panikowa³am na ten temat
Ty³em jest tylko równoleg³e
__________________
Blogujê


Edytowane przez LunatyczkaBB
Czas edycji: 2011-07-05 o 17:03
LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 17:05   #43
andziutek
Zadomowienie
 
Avatar andziutek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 1 296
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Poka¿ wiadomo¶æ
ale egzamin dopiero we wrze¶niu :P ja nie wytrzymam tych 2 miesiêcy

co do godzin na ³uku, to ja ich nie mia³am du¿o, g³ównie z tego wzglêdu, ¿e nie sprawia³ mi problemu na jazdach, zawsze fajnie wychodzi³ - no ale pomimo tego, obla³am go na egzaminie heh

Hehe, sk±d ja to znam! Równie¿ nie spêdzi³am zbyt wiele czasu na jazdach na placu, bo radzi³am sobie z nim ¶wietnie. A na pierwszym egzaminie obla³am oczywi¶cie na ³uku, zabijaj±c pacho³ek Tak¿e, jak widaæ, stres mo¿e naprawdê nam pokrzy¿owaæ plany, mimo, ¿e jeste¶my przygotowane bardzo dobrze.

A co do latania nogi na sprzêgle podczas egzaminu, to w zasadzie tylko na placu tak mam, po wyjechaniu na miasto, stopa siê ju¿ ,,uspokaja".

Ogólnie dla mnie najbardziej stresuj±cy moment z ca³ego egzaminu to przygotowanie do jazdy. Stres wtedy osi±ga u mnie maksimum, bo obawiam siê, ¿e zapomnê o którym¶ elemencie (w³±czenie ¶wiate³, dostosowanie zag³ówka czy te¿ spuszczenie rêcznego przed jazd±). Wtedy zanim dam znaæ egzaminatorowi , ¿e jestem gotowa i mogê ruszaæ po ³uku, to minie dobrych kilka minut.

Dziewczyny, trzymajcie kciuki - jutro moja trzecia próba I tak na marginesie - witam Was, bo w tym w±tku siê jeszcze nie udziela³am, mimo, ¿e go regularnie ,,podgl±dywuje".
__________________
''W ka¿dym detalu, akordzie i d¼wiêku
Bez Ciebie ¿ycie nie mia³o by sensu...
Nic bez Muzyki
Wszystko dla Muzyki...''

OSTR- 'Pegaz'
andziutek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 17:21   #44
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Lunatyczka dziêkujê ju¿ och³onê³am z reszt± nie ma czemu zaszkodziæ
a no w³a¶nie wszyscy którzy maj± samochody i PJ pracuj± albo maj± samochody zepsute

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

andziutek powodzenia na egzaminie
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 17:24   #45
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez andziutek Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, trzymajcie kciuki - jutro moja trzecia próba I tak na marginesie - witam Was, bo w tym w±tku siê jeszcze nie udziela³am, mimo, ¿e go regularnie ,,podgl±dywuje".
Witaj .
Wiêc o której mamy trzymaæ?
Gdzie zdajesz?


[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;27952333]Lunatyczka dziêkujê ju¿ och³onê³am z reszt± nie ma czemu zaszkodziæ
a no w³a¶nie wszyscy którzy maj± samochody i PJ pracuj± albo maj± samochody zepsute [/QUOTE]
Na pewno nie jest tak ¼le .
Wszyscy nagle samochody maj± zepsute . A mo¿e kto¶ z rodziny?
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 17:28   #46
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

W³asnie rodzina jedzie na ten pogrzeb, kolejna czê¶æ rodziny pracuje, a znajomych mam daleko i z reszt± nie znaj± tego miasta
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 17:32   #47
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;27952532]W³asnie rodzina jedzie na ten pogrzeb, kolejna czê¶æ rodziny pracuje, a znajomych mam daleko i z reszt± nie znaj± tego miasta [/QUOTE]
To mo¿e jakim¶ pks-em, czy poci±giem, skro tak bardzo nie chcesz czekaæ?
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 17:39   #48
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

ale musze byæ na 9 rano w pracy a nie mam autobusu powrotnego, z reszt± sama nie znam miasta i musze jechaæ z tat± bo on akurat je dobrze zna
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 17:45   #49
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;27952818]ale musze byæ na 9 rano w pracy a nie mam autobusu powrotnego, z reszt± sama nie znam miasta i musze jechaæ z tat± bo on akurat je dobrze zna[/QUOTE]
To chyba jednak bêdziesz musia³a poczekaæ. Ale im d³u¿ej siê czeka, tym wiêksza rado¶æ
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 17:52   #50
liwiusz
Rozeznanie
 
Avatar liwiusz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 521
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Pamiêtacie mnie jeszcze?
Widzê du¿o nieznajomych twarzy, w±tek wci±¿ siê rozwija i dobrze - hej Wam Kilka dawnych, ¿eby nie powiedzieæ starych buzi/nicków te¿ mi siê tu przewinê³o - cze¶æ kochane!

D³ugo mnie tu nie by³o, musia³am zrobiæ sobie odwyk od kursowych tematów i chyba dobrze mi to zrobi³o, bo ju¿ nie spogl±dam têskno na L-ki, a cieszê siê z tego, ¿e mogê samodzielnie pomykaæ bez glêdzenia (uroczego, ale jednak wci±¿ glêdzenia) instruktora nad uchem, ¿e to powinnam zrobiæ tak, a to tak, kiedy mi jest tak kompletnie niewygodnie
__________________
It's okay to love them both. I did.



liwiusz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 17:57   #51
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez liwiusz Poka¿ wiadomo¶æ
Pamiêtacie mnie jeszcze?
Widzê du¿o nieznajomych twarzy, w±tek wci±¿ siê rozwija i dobrze - hej Wam Kilka dawnych, ¿eby nie powiedzieæ starych buzi/nicków te¿ mi siê tu przewinê³o - cze¶æ kochane!

D³ugo mnie tu nie by³o, musia³am zrobiæ sobie odwyk od kursowych tematów i chyba dobrze mi to zrobi³o, bo ju¿ nie spogl±dam têskno na L-ki, a cieszê siê z tego, ¿e mogê samodzielnie pomykaæ bez glêdzenia (uroczego, ale jednak wci±¿ glêdzenia) instruktora nad uchem, ¿e to powinnam zrobiæ tak, a to tak, kiedy mi jest tak kompletnie niewygodnie
Jasne, ¿e pamiêtamy!
Nawet pamiêtam, ¿e w avatarze mia³a¶ lizaka .
Jak tam?
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 18:02   #52
karolciab93
Raczkowanie
 
Avatar karolciab93
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpacie :)
Wiadomo¶ci: 249
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Poka¿ wiadomo¶æ

Z tego co ja wiem to jest tylko przodem, wiele razy mi o tym I. mówi³ jak panikowa³am na ten temat
Ty³em jest tylko równoleg³e
kurcze tak tak w³a¶nie to mia³am na my¶li ¼le przeczyta³am sobie i nagmatwa³am haha dziêkuje ze wyprostowanie mojej wypowiedzi


andziutek witam i kciuki ju¿ zaci¶niête
__________________
".Bo s± dwa rodzaje bólu (...). Cierpienie fizyczne i cierpienie duchowe. Cierpienie fizyczne siê znosi. Cierpienie duchowe siê wybiera."
Éric-Emmanuel SchmittOskar i pani Ró¿a

Wygralam walkê o marzenia : Projekt 'Prawo jazdy' zakonczony powodzeniem!
karolciab93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 18:02   #53
liwiusz
Rozeznanie
 
Avatar liwiusz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 521
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Poka¿ wiadomo¶æ
Jasne, ¿e pamiêtamy!
Nawet pamiêtam, ¿e w avatarze mia³a¶ lizaka .
Jak tam?
Ano mia³am, mia³am.
Niestety nie doczeka³am siê jeszcze na swoje prywatne autko, wiêc ci±gle je¿d¿ê samochodem rodziców. Trochê ubolewam nad tym faktem, bo suma sumarum wychodzi na to, ¿e poruszam siê po drodze tylko w weekendy, ale dobre i to dla pocz±tkuj±cego kierowcy. Oswoi³am siê ju¿ z du¿ymi autkami i nie wyobra¿am sobie, jak mog³abym je¼dziæ teraz jakim¶ pierdzikó³kiem
__________________
It's okay to love them both. I did.



liwiusz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 18:08   #54
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez liwiusz Poka¿ wiadomo¶æ
Ano mia³am, mia³am.
Niestety nie doczeka³am siê jeszcze na swoje prywatne autko, wiêc ci±gle je¿d¿ê samochodem rodziców. Trochê ubolewam nad tym faktem, bo suma sumarum wychodzi na to, ¿e poruszam siê po drodze tylko w weekendy, ale dobre i to dla pocz±tkuj±cego kierowcy. Oswoi³am siê ju¿ z du¿ymi autkami i nie wyobra¿am sobie, jak mog³abym je¼dziæ teraz jakim¶ pierdzikó³kiem
To i tak wiêcej je¼dzisz ni¿ ja .
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 18:11   #55
liwiusz
Rozeznanie
 
Avatar liwiusz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 521
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Poka¿ wiadomo¶æ
To i tak wiêcej je¼dzisz ni¿ ja .
No niby nie narzekam, bo jak ju¿ wsi±dê to machnê przewa¿nie co¶ ko³o 100-130 km, ale wola³abym mieæ ju¿ co¶ w³asnego i je¼dziæ krócej a czê¶ciej.

Oj, dalej tak rzadko?
__________________
It's okay to love them both. I did.



liwiusz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 18:13   #56
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Lunatyczka ja ju¿ dosyæ czekam, dok³±dnie jutro mija 7 miesiêcy od rozpoczêcia kursu
Liwiusz witamy! jasne, ¿e Ciê pamiêtam
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 18:16   #57
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez liwiusz Poka¿ wiadomo¶æ
No niby nie narzekam, bo jak ju¿ wsi±dê to machnê przewa¿nie co¶ ko³o 100-130 km, ale wola³abym mieæ ju¿ co¶ w³asnego i je¼dziæ krócej a czê¶ciej.

Oj, dalej tak rzadko?
No niestety..
Samochodu swojego nie mam, na co dzieñ podró¿ujê Mercedesami i innymi takimi (tak.. komunikacja miejska), a z rodzicami te¿ bardzo rzadko je¿d¿ê (chocia¿ jak ju¿ siê to zdarzy to mogê prowadziæ).

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;27953482]Lunatyczka ja ju¿ dosyæ czekam, dok³±dnie jutro mija 7 miesiêcy od rozpoczêcia kursu
Liwiusz witamy! jasne, ¿e Ciê pamiêtam [/QUOTE]
Wiem, wiem.. No ale skoro nic nie mo¿esz zrobiæ to pozostaje jedynie czekaæ cierpliwie (w miarê mo¿liwo¶ci)
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 18:19   #58
liwiusz
Rozeznanie
 
Avatar liwiusz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 521
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Poka¿ wiadomo¶æ
No niestety..
Samochodu swojego nie mam, na co dzieñ podró¿ujê Mercedesami i innymi takimi (tak.. komunikacja miejska), a z rodzicami te¿ bardzo rzadko je¿d¿ê (chocia¿ jak ju¿ siê to zdarzy to mogê prowadziæ).
Oj... to szkoda trochê
__________________
It's okay to love them both. I did.



liwiusz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 18:21   #59
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez liwiusz Poka¿ wiadomo¶æ
Oj... to szkoda trochê
No szkoda, prawko jest, ale le¿y w portfelu i tyle z niego jest
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-05, 18:29   #60
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

http://www.youtube.com/watch?v=mGGfKWAagLs
jak dla mnie ustawione:
1)elka jest ma³o oznakowana, mo¿e ma nazwê szko³y z ty³u
2)elki musz± byæ piêciodrzwioewe
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.