Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-18, 21:19   #1201
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

hej, czy ten sklep sprzedaje oryginalne produkty semilac?
bo są o 5 zł tańsze niż gdzieś indziej
https://kosmetyki-sklep24.pl/tagi/semilac

i od razu: jaką czerwień polecacie na początek? zależy mi na soczystej, mocnej, kryjącej takiej dość wyzywającej
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 21:27   #1202
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Witam serdecznie. Od dłuższego czasu czytam wątek, ponieważ chcę zacząć robić hybrydę. Doświadczenie mam w żelu, natomiast hybryda to dla mnie nowość... zamierzam zaopatrzyć się w bazę Gelish. Na stronie nailharmony przeczytałam, że bazę utwardza się w lampie UV 1min, jednak moja lampa ma czasy : 90 i 120 sekund, czy jeżeli utwardzę bazę o 30sekund dłużej nie wpłynie to negatywnie na trwałość hybrydy ?

Kolejne pytanie: Jeżeli paznokcie mam przedłużone żelem i na to położona hybrydę, to przy uzupełnianiu po np 3 tygodniach wystarczy spiłować hybrydę i nałożyć nową czy trzeba również uzupełnić żel i dopiero na to hybryda ?

Koleżanka bardzo zachwala hybrydy z firmy Jessica, ale coś mało informacji jest o tych hybrydkach ;/
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 06:04   #1203
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
hej, czy ten sklep sprzedaje oryginalne produkty semilac?
bo są o 5 zł tańsze niż gdzieś indziej
https://kosmetyki-sklep24.pl/tagi/semilac

i od razu: jaką czerwień polecacie na początek? zależy mi na soczystej, mocnej, kryjącej takiej dość wyzywającej
..
ee..hmmm....ja zazwyczaj natrafiam na semilaka w takiej własnie cenie,zazwyczaj kosztują po 21zł
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 06:27   #1204
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Od dłuższego czasu czytam wątek, ponieważ chcę zacząć robić hybrydę. Doświadczenie mam w żelu, natomiast hybryda to dla mnie nowość... zamierzam zaopatrzyć się w bazę Gelish. Na stronie nailharmony przeczytałam, że bazę utwardza się w lampie UV 1min, jednak moja lampa ma czasy : 90 i 120 sekund, czy jeżeli utwardzę bazę o 30sekund dłużej nie wpłynie to negatywnie na trwałość hybrydy ?

Kolejne pytanie: Jeżeli paznokcie mam przedłużone żelem i na to położona hybrydę, to przy uzupełnianiu po np 3 tygodniach wystarczy spiłować hybrydę i nałożyć nową czy trzeba również uzupełnić żel i dopiero na to hybryda ?

Koleżanka bardzo zachwala hybrydy z firmy Jessica, ale coś mało informacji jest o tych hybrydkach ;/
przecież możesz wyjąć dłoń po 1 min a nie musisz czekać az upłynie 90 sek? ja mam lampę led gdzie najkrótszy czas to 30 sek, bazę trzymam tylko 10 sek (po prostu wyjmuję rękę wcześniej).
Co do hybrydy na żelu: spiłowujesz, uzupełniasz żel i dopiero malujesz hybrydą. Inaczej będziesz miała żelowy odrost który po pokryciu hybryda będzie nieładnie i nierowno wyglądał (w miejscu odrostu będzie po prostu bruzda). Hybryda jest tylko do malowania/nadania koloru więc paznokieć żelowy musisz potraktowac jako "bazę"-jak malujesz na naturalnym to jest on równy na swojej powierzchni; analogicznie musi wyglądać żelowy żeby to wszystko miało estetyczny wygląd.

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

dark01- na all sa w przedziale cenowym 21-26zł plus przesylka wiec czasem wychodzi taniej kupic te drozsze a czasem te tansze. Zalezy od kosztow przesylki.
Np. ja kupilam na probe 1 kolor za 25 zl (przesylka do 3 szt gratis). Na stronce za 21 musialabym zaplacic 8.50 za przesylke czyli razem zaplacilabym 29,50 a nie 25. To przy jednej sztuce. Ale jakbym kupowala wiecej to juz znowu bardziej sie oplaca drozsza przesylka ale tanszy produkt
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 07:51   #1205
Selvan
Raczkowanie
 
Avatar Selvan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 355
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
top utwardza sie 30sek nie 10. 10 to baza.
takie kulczki powietrza ktore znikaja jak naloze wiecej topu i pzrejade po nich pedelkiem.
Top, a ja myślałam o bazie. Debil ze mnie. Przepraszam.
Cytat:
Napisane przez ewica84 Pokaż wiadomość
uzywałyście moze hybryd la femme?ciekawa jestem waszych opinii jak z kryciem i ze sciaganiem
Ja tylko tych 3 w 1. U mnie nie było problemu ze ściąganiem, ale u dwóch innych osób był i chyba było to związane, z tym, że babka w hurtowni kazała im nałożyć 1 warstwę cieniutką jako bazę a potem tak grubą by było dobre krycie i znowu cienką na wierzch Chyba coś jej się pomieszało. Z cienkimi warstwami nawet przy 6 problemu ze ściąganiem nie było.
Krycie było kiepskie. Jasny a'la fiji z essie potrzebował 6 warstw. Czerwień i fiolet 4,5 warstwy. Dosyć cienkie, bo tylko takie daję nauczona alergią po nieutwardzonym odpowiednio żelu.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Od dłuższego czasu czytam wątek, ponieważ chcę zacząć robić hybrydę. Doświadczenie mam w żelu, natomiast hybryda to dla mnie nowość... zamierzam zaopatrzyć się w bazę Gelish. Na stronie nailharmony przeczytałam, że bazę utwardza się w lampie UV 1min, jednak moja lampa ma czasy : 90 i 120 sekund, czy jeżeli utwardzę bazę o 30sekund dłużej nie wpłynie to negatywnie na trwałość hybrydy ?

Kolejne pytanie: Jeżeli paznokcie mam przedłużone żelem i na to położona hybrydę, to przy uzupełnianiu po np 3 tygodniach wystarczy spiłować hybrydę i nałożyć nową czy trzeba również uzupełnić żel i dopiero na to hybryda ?

Koleżanka bardzo zachwala hybrydy z firmy Jessica, ale coś mało informacji jest o tych hybrydkach ;/
Może wpłynąć, za długo utwardzaną bazę będzie trudniej usunąć przez rozpuszczanie.
Jak nie ma brzydkiego ugięcia między żelem a hybrydą to, o ile nakładasz bazę na całą płytkę (żel i odrośnięty paznokieć), to teoretycznie możesz to tak zrobić. Ale to chyba jest wbrew sztuce, bo paznokieć żelowy musi mieć strukturę by się trzymać.
Jak nakładasz hybrydę na żel to bez sensu nakładać bazę. Na zmatowionym żelu lub zostawionej warstwie inhibicyjnej będzie się trzymał.

Edytowane przez Selvan
Czas edycji: 2014-09-19 o 07:02
Selvan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 09:16   #1206
Anka7997
Raczkowanie
 
Avatar Anka7997
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 96
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny jak myślicie warto zrobić kurs manicure hybrydowego? Dowiem się tam czegoś więcej niż już wiem czy tylko chodzi o papier? Ewentualnie myślałam nad szkoleniem w kierunku zdobienia farbkami akrylowymi. Czy ma to większy sens czy tyle samo można się nauczyć z Youtube? Mam szansę szkolić się u instruktorki MM, która robi prześwietne paznokcie.
Anka7997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 09:33   #1207
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

jakbym miala isc na kurs to wlasnie jakis z technik zdobienia op art albo bizu. Na sam kurs techniki nakladania hybrydy bym nie poszla.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-19, 09:47   #1208
Anka7997
Raczkowanie
 
Avatar Anka7997
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 96
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
jakbym miala isc na kurs to wlasnie jakis z technik zdobienia op art albo bizu. Na sam kurs techniki nakladania hybrydy bym nie poszla.
op art to malowanie farbkami?
Anka7997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 10:16   #1209
andzia1617
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
lakiery hybrydowe artlak

Czy poleca je ktoś ? czytałam dużo pozytywnych opinii na ich temat i zastanawiam się nad ich kupnem ? Pomożecie ? z góry dziękuję za odp
andzia1617 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 10:23   #1210
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: lakiery hybrydowe artlak

już nie raz był poruszany temat tych lakierów na innych wątkach o lakierach hybrydowych i szczerze powiem że kompletnie nikt ich nie poleca
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 10:30   #1211
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: lakiery hybrydowe artlak

bardzo proszę nie tworzyć nowych wątków tylko zadawać pytania już w istniejących wątkach o tej samej tematyce /czuszka82
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-19, 13:47   #1212
JAGA_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Uwielbiam ten dzień, gdy kurier przynosi mi nowe lakiery. Dziś dostarczył mi moje zamówienie z Indigo. Złożyłam je głównie ze względu na ich obłędne balsamy. Przy okazji wzięłam trzy lakiery - Adriatic, Tokio Style i Jupiter Effect. Nowe hybrydki mają świetne pędzelki, krótsze i szersze niz w starej wersji. Dla porównania wrzucam zdjęcie,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-09-19 14.37.04.jpg (80,6 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-09-19 14.37.35.jpg (83,1 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez JAGA_
Czas edycji: 2014-09-19 o 13:49
JAGA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 13:52   #1213
Gahla
Raczkowanie
 
Avatar Gahla
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Chyba się w takim razie przerzucę na Indigo.
Bo te długie, cienkie w Mollonie potrafią mnie do szału doprowadzić
Gahla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 13:56   #1214
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

A ja czekam na kuriera z Indigo i doczekać się nie mogę
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 14:10   #1215
JAGA_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja zamawiałam w środę wieczorem. Płytkę dostałam.
JAGA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 14:36   #1216
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Jaga a ja zamawiałam w środę przed południem
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 15:48   #1217
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez JAGA_ Pokaż wiadomość
Uwielbiam ten dzień, gdy kurier przynosi mi nowe lakiery. Dziś dostarczył mi moje zamówienie z Indigo. Złożyłam je głównie ze względu na ich obłędne balsamy. Przy okazji wzięłam trzy lakiery - Adriatic, Tokio Style i Jupiter Effect. Nowe hybrydki mają świetne pędzelki, krótsze i szersze niz w starej wersji. Dla porównania wrzucam zdjęcie,
Koniecznie pokaż jak wygląda adriatic na pazurkach
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 16:57   #1218
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Do mnie przed sekundą też kurier zapukał do drzwi z tym, że ja zamawiałam Semilaci nowe
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 18:07   #1219
aarchideis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny, pracuję na lakierach schellac, które kupuję na allegro za 58 zl, znalazlam sprzedawce, ktory wydawal sie wiarygodny, zamowilam u niego dwa razy, raz 4 lakiery i raz 3, razem mam 7 kolorow i roznia sie one wobec siebie konstystencja, jest taki, ktorym maluje mi sie super, swietnie sie rozprowadza, a inny kolor- tropix byl duzo gestszy, mocny kolor, a malowalam na 3 warstwy, raz zdazylo sie, ze sie zmarszczyl (cienkie warstwy) i odprysl po kilku dniach. Lakiery kupiłam w tym samym czasie, maja okolo miesiaca, podejrzewam, ze moze to byc wina tego, ze lakier jest stary, co myslicie?
I czy macie sprawdzonego sprzedawce lakierow cnd schellac? Moze to byc tez hurtownia w warszawie, ale nie chcialabym, zeby jego cena przekroczyla 65zl.
I przy okazji pytanko, czy moga byc jakies konsekwencje zbyt dlugiego naswietlania?
Buziaki
aarchideis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-19, 18:19   #1220
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Gahla Pokaż wiadomość
Chyba się w takim razie przerzucę na Indigo.
Bo te długie, cienkie w Mollonie potrafią mnie do szału doprowadzić
A ja właśnie uwielbiam mojego mollona za ten pędzelek! Poprzednie hybrydy miałam z grubymi pędzelkami i tylko denerwowały, nie można było nabrać odpowiedniej ilości lakieru, nie można było precyzyjnie pomalować paznokcia...

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez aarchideis Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pracuję na lakierach schellac, które kupuję na allegro za 58 zl, znalazlam sprzedawce, ktory wydawal sie wiarygodny, zamowilam u niego dwa razy, raz 4 lakiery i raz 3, razem mam 7 kolorow i roznia sie one wobec siebie konstystencja, jest taki, ktorym maluje mi sie super, swietnie sie rozprowadza, a inny kolor- tropix byl duzo gestszy, mocny kolor, a malowalam na 3 warstwy, raz zdazylo sie, ze sie zmarszczyl (cienkie warstwy) i odprysl po kilku dniach. Lakiery kupiłam w tym samym czasie, maja okolo miesiaca, podejrzewam, ze moze to byc wina tego, ze lakier jest stary, co myslicie?
I czy macie sprawdzonego sprzedawce lakierow cnd schellac? Moze to byc tez hurtownia w warszawie, ale nie chcialabym, zeby jego cena przekroczyla 65zl.
I przy okazji pytanko, czy moga byc jakies konsekwencje zbyt dlugiego naswietlania?
Buziaki
W podwarszawskich Ząbkach w hurtowni mają CND Shellac, nie wiem czy tylko vinylux czy hybrydy też...
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 21:13   #1221
Anka7997
Raczkowanie
 
Avatar Anka7997
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 96
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

A ja dzisiaj robiłam pazurki 3 klientkom. Czuję się cudownie . Wreszcie mogłam sie wyładować"paznokciowo" Sobie robię jutro, bo noszę już 3 tygodnie te same.
Anka7997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 16:45   #1222
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ostatnio moje paznokcie mają lakierowy detoks przez praktyki i są skrócone. Co działało na ich niekorzyść, w przyszłym tygodniu mam w planach manicure hybrydowy. Stąd moje pytanie czy kładłyście kiedyś cienką warstwę żelu pod bazę hybrydową? Odmaczałyście to później? Wiem że na pewno żel by pozostał i nawet pasowałoby mi to gdyż nie musiałabym polerować naturalnego paznokcia. Czy żel trzymał na tyle mocno całość że mani nie ruszyło?
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 18:57   #1223
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dzisiaj kupiłam sobie nową lampę led (taką małą 9W) i jestem już po pierwszym mani. Powiem Wam, że znowu chce mi się hybrydować Bardzo nużyło mnie trzymanie po 2 minuty paznokci w zwykłej uv, do tego stopnia, że wolałam nie pomalować w ogóle...

Na pierwszy ogień poszedł nowy semilac poppy red. Kolorek ładny, ale po dwóch warstwach nadal są prześwity


Sent from my iPad using Tapatalk
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 19:01   #1224
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Zauważyłam że Semilaci mają to do siebie że wymagają 3 warstw. Ja mam trzy kolory, dwóch już używałam i przy obu stosuje trzy warstwy niestety
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 19:15   #1225
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Lakiery hybrydowe cz. 2

Mam też z semilaca peach milk i pink doll i te są zupełnie inne - gęstsze i 2 warstwy kryją wystarczająco dobrze. Ten poppy red jest baaaardzo rzadki...

Jakie masz kolory?

Sent from my iPad using Tapatalk

Edytowane przez soulie
Czas edycji: 2014-09-20 o 19:16 Powód: dopisek
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 19:20   #1226
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja dziś zrobiłam swoje pierwsze hybrydki
również użyłam semilac ale dwie warstwy w zupełności wystarczyły (odcień coral beach)
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 19:25   #1227
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

...
Niektóre Semilaki wymagają 2 a niektóre 3 warstw bo są jakby półtransparentne.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 19:29   #1228
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Mam też z semilaca peach milk i pink doll i te są zupełnie inne - gęstsze i 2 warstwy kryją wystarczająco dobrze. Ten poppy red jest baaaardzo rzadki...

Jakie masz kolory?

Sent from my iPad using Tapatalk
mam Banana i Gold Disco i tych używam po 3 warstwy. Nie używałam jeszcze Amazon Forest ale po pomalowaniu wzornika wydaje mi sie że temu kolorowi wystarczą dwie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 19:37   #1229
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
mam Banana i Gold Disco i tych używam po 3 warstwy. Nie używałam jeszcze Amazon Forest ale po pomalowaniu wzornika wydaje mi sie że temu kolorowi wystarczą dwie

Amazon Forest jest przepiękny Bardzo niespotykany kolor. Przykuł dziś mój wzrok na wzorniku. Ogólnie nie przepadam za zieleniami, ale ten jest super


Sent from my iPad using Tapatalk
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 19:47   #1230
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

potwierdzam, jest świetny gdzieś tam wyżej albo na poprzedniej stroni wrzucałam mój pomalowany patyk ze wzornika ciekawi mnie jak na pazurkach będzie wyglądał
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.