Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-05, 07:29   #2761
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez madzinka Pokaż wiadomość
dziewczyny, a powiedzcie, co do skórek lepsze: cążki czy radełko? ja na razie tylko cążkami operuję, ale zastanawiam się nad radełkiem...
Mnie w szkole uczyli, że radełkiem można sobie uszkodzić macierz jeśli nieodpowiednio się go używa
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 09:09   #2762
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja sie przyznaje ze ja wcześniej nie używałam cążek ani radełka. Po kąpieli odsunac trochę skórki i tyle, jakoś nigdy nie rosły . Dopiero zaczyznając z hybryda zaczęłam co kolwiek robić w tym kierunku i wyszlo na to ze totalnie nie potrzebnie.
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 09:09   #2763
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ale niewprawna ręka może sobie i cążkami zrobić krzywdę.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 09:23   #2764
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

To wiem ;p i może nie tyle krzywde sobie zrobilam tylko wizualnie kupa wyszla bo skorki raptem zaczely odstawaci, zadzierac sie ( to juz kilka lat temu udalo mi sie zwalczyc ) i zazely jakby odrastac w zastraszajacym tempie ;p Kiedys nawet mama mi pokazywala jak robic z uzyciem cazek (a ona na 200% potrafi ) i tez bylo tak samo ;p No mozliwe ze tam nie mam co wycinac ;p
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 10:04   #2765
niezapominajka17
Raczkowanie
 
Avatar niezapominajka17
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 106
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

dziewczyny, a oprócz odżywek i olejków do paznokci, to co polecacie na naprawde pękane, suche dłonie? mam znajomą, której musze pomóc zregenerować ręce do wiosny, a jest naprawdę tragedia z nią. trochę patrzyłam na ofertę CZ - parafina i te sprawy, ale się zastanawiam, co jest najskuteczniejsze.
niezapominajka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 10:11   #2766
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Parafina sqma w sobie nic nie zdziala. Ona tylko tworzy film, zatrzymuje wilgoc. Jesli sie na jia zdecydujesz to najpierw koniecznie natrzyj lapki czyms maksymalnie odzywczym, a na to parafina, zeby sie wchlanialo.
Nie wiem jak wygladaja jej dlonie ale ja bym najpierw sprobowala cieply olej kokosowy, rybki witaminowe, rekawiczki foliowe i do ciepelka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 15:48   #2767
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja polecam krem Nivea, o taki:


Albo z Neutrogeny Mailna Nordycka, krem albo balsam (ma gęstszą konstystencję).

Oboje z TŻ mamy alergiczną skórę i po jednym dniu bez rękawiczek pękają nam dłonie na kostkach i palcach. Te kremy są wtedy idealne.

Dodatkowo ja odkąd oliwkuje paznokcie to i całe ręce w sumie i skóra już tak nie pęka. Mieszankę możesz zrobić sama (poczytaj na wątku o olejowaniu co dzieczyny proponują), ale może lepiej bez olejku rycynowego, bo podbno potrafi wysuszać.


A co do skórek jeszcze. Co zrobić jak ktoś nie chce mieć ich odsuwanych (nawet nie mowie o wycinaniu). Moja koleżanka nie chciała z nimi nic robić i zrobiłam tak, że nie pomalowałam skórek, ale wiadomo, że to nie zawsze jest równo. Jakoś ją przekonywać do tego czy nie? Może jak to SH kupie to wtedy jej zrobić?

Edytowane przez Magdutka
Czas edycji: 2015-02-05 o 15:50 Powód: dopisanie pytania
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 16:11   #2768
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Ale niewprawna ręka może sobie i cążkami zrobić krzywdę.
To prawda zanim nauczyłam się robić to prawidłowo, to miałam skórki postrzepione a nie wycięte

Cytat:
Napisane przez niezapominajka17 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a oprócz odżywek i olejków do paznokci, to co polecacie na naprawde pękane, suche dłonie? mam znajomą, której musze pomóc zregenerować ręce do wiosny, a jest naprawdę tragedia z nią. trochę patrzyłam na ofertę CZ - parafina i te sprawy, ale się zastanawiam, co jest najskuteczniejsze.
Przede wszystkim twoja znajoma musi regularnie zacząć dbać o dłonie nawet najlepsze preparaty nie dadzą dobrego efektu jeśli nie stosuje się codziennie kremów
Ze swojej strony polecam kosmetyki profesjonalne z bielendy, choć do najtańszych nie należą ale są bardzo skuteczne
Trochę tańsze są z ziaji, ale ich jeszcze nie testowałam, więc nie wiem jak działają jeśli któraś z was miała je to powiedzcie czy warto je kupić
__________________

Edytowane przez Gejszalicious
Czas edycji: 2015-02-05 o 16:13
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 19:45   #2769
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

A jak z kwestią dbania o higienę cążek i radełek - używacie je tylko dla siebie, czy dla osób którym robicie paznokcie też? Co potem? Jakie preparaty? Bo raczej w domowych warunkach mało kto posiada autoklaw, czy sterylizator...
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 20:33   #2770
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

yeeeyyyy ;p
A ja sie dzisiaj dowiedzialam ze moja ulubiona pani bedzie miec w marcu hybrydy Canni , do tego mase innych cudow ;p W tej chwili ma sporo tansze Sally Hansen lakiery i narazie pojedyncze rzeczy z MakeUp Revolution Do tego jakies hybrydy jakiejs polskiej firmy. No zobaczymy ;p
Niby jakies hybrydy sa z Delii , niewiem co to ma byc ale zaraz pogooglam ;p

Edytowane przez diabliczka66
Czas edycji: 2015-02-05 o 20:35
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 08:00   #2771
Selvan
Raczkowanie
 
Avatar Selvan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 355
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Myosottis Pokaż wiadomość
A jak z kwestią dbania o higienę cążek i radełek - używacie je tylko dla siebie, czy dla osób którym robicie paznokcie też? Co potem? Jakie preparaty? Bo raczej w domowych warunkach mało kto posiada autoklaw, czy sterylizator...
Jak pracowałam w przychodni stomatologicznej to kosmetyczki przynosiły narzędzia do sterylizacji w autoklawie. Braliśmy za to po parę zł. od pakietu. Były też salony, które miały podpisaną umowę i codziennie sterylizowaliśmy im to co przynieśli. Myślę, że to dobre rozwiązanie. Na dodatek profesjonalnie to wygląda jak wyciągasz przy klientce wysterylizowane narzędzia z zabezpieczonej torebki.
Selvan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 08:37   #2772
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Myosottis Pokaż wiadomość
A jak z kwestią dbania o higienę cążek i radełek - używacie je tylko dla siebie, czy dla osób którym robicie paznokcie też? Co potem? Jakie preparaty? Bo raczej w domowych warunkach mało kto posiada autoklaw, czy sterylizator...
ja używam środka incidin lub incidur póki co mam tylko jedne cążki, więc noszenie ich do sterylizacji raczej jest mało opłacalne, a dezynfekuję je następująco: zaraz po użyciu psikam je którymś z powyższych preparatów, gdy wyschną myje je w wodzie z płynem do mycia naczyń, potem powtarzam krok 1, gdy wyschną wkładam do czystego woreczka strunowego tak samo robię z pilnikami, póki co zbieram na sterylizator kulkowy i wanienkę do dezynfekcji
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 09:07   #2773
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Myosottis Pokaż wiadomość
A jak z kwestią dbania o higienę cążek i radełek - używacie je tylko dla siebie, czy dla osób którym robicie paznokcie też? Co potem? Jakie preparaty? Bo raczej w domowych warunkach mało kto posiada autoklaw, czy sterylizator...
W salonach też żadko mają autoklawy
Ja dezynfekuję cażki i kopytka w wanience preparatem Aldewir - opłukuję z widocznych resztek, na godzinę do wanienki, potem myję i suszę

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
ja używam środka incidin lub incidur póki co mam tylko jedne cążki, więc noszenie ich do sterylizacji raczej jest mało opłacalne, a dezynfekuję je następująco: zaraz po użyciu psikam je którymś z powyższych preparatów, gdy wyschną myje je w wodzie z płynem do mycia naczyń, potem powtarzam krok 1, gdy wyschną wkładam do czystego woreczka strunowego tak samo robię z pilnikami, póki co zbieram na sterylizator kulkowy i wanienkę do dezynfekcji
Sterylizator kulkowy to żadna metoda, już podobno myjka ultradźwiękowa jest lepsza
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 09:15   #2774
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

też używam Aldewiru powiedz mi - wykonujesz nowy roztwór na każdą kąpiel czy do jednego wrzucasz narzędzia kilka razy? Może głupie pytanie, ale co forum to inna opinia ;/ ja za każdym razem robie nowy i zastanawiam się czy to konieczne. Moja wanienka do kąpieli nie jest szczelnie zamykana ;/ tylko ma taką klapke z góry
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 09:23   #2775
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Wy to w myjce ultradźwiękowej ten roztwór robicie czy jak? Mam takie ustrojstwo w domu i jakoś zawsze stało nieprzydatne. Może wkoncu się przyda.
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 09:24   #2776
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
też używam Aldewiru powiedz mi - wykonujesz nowy roztwór na każdą kąpiel czy do jednego wrzucasz narzędzia kilka razy? Może głupie pytanie, ale co forum to inna opinia ;/ ja za każdym razem robie nowy i zastanawiam się czy to konieczne. Moja wanienka do kąpieli nie jest szczelnie zamykana ;/ tylko ma taką klapke z góry
Doczytałam się gdzieś, że roztwór nalezy wymieniać codziennie, więc staram się dezynfekowac wszystkie narzędzia na raz (mam 2 komplety). Jak mam parę dni przerwy między klientkami to robię nowy roztwór.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 09:27   #2777
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ok dzięki za odpowiedź czyli jednak dobrze robiłam że za każdym razem wrzucałam do nowego roztworu
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 12:31   #2778
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

To ja kilka pytań:

Na domowy uzytek to wystarczy tylko skinsept do dezynfekcji?

Jak piszecie, że dezynfekujecie pilniki, to papierowe też?

I ostatnie pytanie. Jaką polecacie polerkę do paznokci?


A do tego... No mała klapa. Wczesniej tego nie zauważyłam, ale zdjęłam dzisiaj hybrydę i widzę zaczerwienienia pod płytką, dosłownie na 2, 3 paznokciach. Jeden mnie pobolewa. Wydaje mi się, że to od nieumiejętnego zdjęcia jednej z pierwszych hybryd, bo mam to od połowy paznokcia w stronę białej części. Paznokcie rosnące są eleganckie (co pewnie też jest troszkę zasługą olejkowania).

Na razie skróciłam ile się dało, żeby ich nie narażać na naprężenia i zrobię hybrydki jak mi przyjdzie puder akrylowy od Roses (wyczekuje z niecierpliwością).

Ale właśnie z tym problemem jest związane moje pytanie o polerkę, bo widać matowienie mi również nie służy. Chciałabym nałożyć hybrydę na wypolerowane pazurki, tak jak kiedyś radziła e-Urszula.
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 13:09   #2779
psychodelicznie
Raczkowanie
 
Avatar psychodelicznie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Antwerpia, Belgia
Wiadomości: 156
GG do psychodelicznie
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ok dzięki za odpowiedź czyli jednak dobrze robiłam że za każdym razem wrzucałam do nowego roztworu

Przy dezynfekcji chemicznej konieczne jest zmienianie roztworu codziennie tak jak kolezanka wyzej napisala, w salonie dodatkowo musi byc opis z nazwa, stezeniem, data wykonania, waznoscia i podpisem osoby wykonujacej. Po skonczeniu zabiegu narzedzia mogace przerwac ciaglosc naskorka(czyli metalowe instrumenty) bezposrednio wkladamy do wanienki z roztworem, trzymamy tyle ile zyczy sobie producent, myjemy pod biezaca woda i osuszamy. Niepotrzebne jest ich wczesniejsze mycie. Ja uzywam Viruton plus, a wczesniej Ultradesmit AF.

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
To ja kilka pytań:

Na domowy uzytek to wystarczy tylko skinsept do dezynfekcji?

Jak piszecie, że dezynfekujecie pilniki, to papierowe też?

I ostatnie pytanie. Jaką polecacie polerkę do paznokci?

.
AD1Skinsept jest preparatem sluzacym do odkazania skory, a nie do dezynfekcji narzedzi czy powierzchni przy/na ktorej pracujesz. Wiec nie

AD2 Teoretycznie tak, jednak aby pilnik nie rozwalil sie ani rozwarstwil po wyjeciu z roztworu musi byc po prostu dobrej jakosci - a nie z kiosku za zlotowke

Ad3 Nie podam konkretnej firmy, ale polecam polerki z roznym poziomem gradacji by moc indywidualnie dobrac sobie stopien wypolerowania.
__________________
Z milosci do piekna...
psychodelicznie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 13:28   #2780
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dzięki za odpowiedzi W takim razie jeśli chodzi o kwestię pytania pierwszego. Jeśli płyn będzie przeznaczony do dezynfekcji narzędzi, to czy na własny użytek wystarczy? Z tej samej firmy widzę "Incidur".
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 13:29   #2781
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Sterylizator kulkowy to żadna metoda, już podobno myjka ultradźwiękowa jest lepsza
Dzięki za radę w takim razie rozwiąże zakup myjki

Dziewczyny, na ile zastosowań wystacza wam Aldewir?
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 13:31   #2782
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
To ja kilka pytań:

Na domowy uzytek to wystarczy tylko skinsept do dezynfekcji?

Jak piszecie, że dezynfekujecie pilniki, to papierowe też?

I ostatnie pytanie. Jaką polecacie polerkę do paznokci?
Ja mam osobny pilnik dla każdej klientki, nie dezynfekuje w roztworze tylko pryskam płynem do dezynfekcji narzędzi.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 13:34   #2783
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi W takim razie jeśli chodzi o kwestię pytania pierwszego. Jeśli płyn będzie przeznaczony do dezynfekcji narzędzi, to czy na własny użytek wystarczy? Z tej samej firmy widzę "Incidur".
Jeśli robisz zabiegi tylko sobie, ewentualne mamie/siostrze to nie musisz kupować specjalistycznych preparatów o ile żadna z was nie jest nosicielka chorób zakaźnych czy jeśli nie macie jakichś grzybków itp wtedy wystarczy wygotowac narzędzia przez kilka minut, a pilniki odkazić spirytusem
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 13:35   #2784
psychodelicznie
Raczkowanie
 
Avatar psychodelicznie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Antwerpia, Belgia
Wiadomości: 156
GG do psychodelicznie
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi W takim razie jeśli chodzi o kwestię pytania pierwszego. Jeśli płyn będzie przeznaczony do dezynfekcji narzędzi, to czy na własny użytek wystarczy? Z tej samej firmy widzę "Incidur".
Jak najbardziej, niewazna jest firma a substancja czynna zawierajaca np. aldehyd glutarowy
__________________
Z milosci do piekna...
psychodelicznie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 13:42   #2785
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Dzięki za radę w takim razie rozwiąże zakup myjki

Dziewczyny, na ile zastosowań wystacza wam Aldewir?
Ja używam gdzieś od lipca i jeszcze trochę mi zostało. Robię roztwór 5% - 20ml Aldewiru na 400ml wody
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 13:52   #2786
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dzięki więc jest dość wydajny
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 13:57   #2787
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Jeśli robisz zabiegi tylko sobie, ewentualne mamie/siostrze to nie musisz kupować specjalistycznych preparatów o ile żadna z was nie jest nosicielka chorób zakaźnych czy jeśli nie macie jakichś grzybków itp wtedy wystarczy wygotowac narzędzia przez kilka minut, a pilniki odkazić spirytusem
Cytat:
Napisane przez psychodelicznie Pokaż wiadomość
Jak najbardziej, niewazna jest firma a substancja czynna zawierajaca np. aldehyd glutarowy

Własnie jak bym robiła mamie czy cioci to bym się nawet nad tym nie zastanawiała. Ale chodzi o to, że jednak przychodzą koleżanki. Co do pilników czy patyczków, to rzeczywiście mogę im kupić po jednym i podpisać.

Ale co do cążków czy kopytka to już tak nie jest przecież. A w sumie mam dostęp do tych produktów, o których pisałam wyżej za niewielką kwotę, więc może warto zainwestować.
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 14:06   #2788
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Aaaa to już inna sprawa w takim razie zainwestuj w któryś z tych preparatów, one są dość wydajne, więc twoja kieszeń na tym mocno nie ucierpi
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 14:18   #2789
madzinka
Raczkowanie
 
Avatar madzinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa, Łódź
Wiadomości: 183
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Mnie w szkole uczyli, że radełkiem można sobie uszkodzić macierz jeśli nieodpowiednio się go używa
a widzisz, no to chyba pozostanę przy cążkach, bo jeszcze sobie nimi jak na razie krzywdy nie zrobiłam poza tym jestem samoukiem hybrydowym, więc tym bardziej chyba w radełko nie będę inwestować.

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez niezapominajka17 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a oprócz odżywek i olejków do paznokci, to co polecacie na naprawde pękane, suche dłonie? mam znajomą, której musze pomóc zregenerować ręce do wiosny, a jest naprawdę tragedia z nią. trochę patrzyłam na ofertę CZ - parafina i te sprawy, ale się zastanawiam, co jest najskuteczniejsze.
możesz kupić taką parafinę z CZ i zrobić koleżance raz na tydzień taki zabieg z parafiną, maseczką, olejowaniem itp., ale dobrze dziewczyny piszą, że o dłonie koleżanka musi dbać codziennie - zwłaszcza teraz zimą. Według mnie najlepszy jest krem Dove intensive, taki <proszę podawać linki do kosmetyków KWC na Wizażu> dobra jest też Mixa - ja w ciągu dnia mam ten Dove, a na noc Mixę właśnie
__________________

Do you know that hue of my new blue jeans?

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-02-09 o 06:32 Powód: link
madzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 14:19   #2790
psychodelicznie
Raczkowanie
 
Avatar psychodelicznie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Antwerpia, Belgia
Wiadomości: 156
GG do psychodelicznie
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cazkami czy metalowym kopytkiem tez mozna uszkodzic sobie macierz grunt to nauczyc sie tym poslugiwac i wycinac tylko to co konieczne
__________________
Z milosci do piekna...
psychodelicznie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.