Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-29, 14:55   #271
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
30 day shred z Jillian Michaels, 30 dniowy cykl ćwiczeń na całe ciało - najładniej działa na uda i ręce, ale na brzuch trochę też. 3 poziomy każdy 10 dni, każdy ok 27 minut tylko trwa a są efekty
ja robię cykle po 5 dni i 2 dni przerwy (właśnie kończę 3ci cykl), musisz mieć ciężarki i matę.

A jak coś na brzuch to mi się fajnie ćwiczyło "i want those abs" tamilee webb, podoba mi się bo trwa tylko 15 minut (są 2 poziomy trudnosci) a są efekty. Więc to sobie włączam od czasu do czasu.
O to może sobie załączę te Tamilee Webb. Ciężarków nie mam, tylko takie wielkie tż, a ich nawet dwoma rękoma nie podniosę No i ja lubię swoje ręce (uważam, że co jak co, ale ręce i dłonie mi się udały) :P
Na yt znajdę filmiki? czy muszę ściągać z chomika? i jeszcze mi wytłumacz jak z tymi poziomami, robi się jeden,a po jakimś czasie drugi czy jak się chce? to trwa ileś dni czy ćwiczy się ile chce?



Słyszałyście Red Lips - To co nam było? Wkręciło mi się
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 18:07   #272
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Ja ściągałam z chomika wszystko.
Tamilee są 2 poziomy i nie wiem jak powinno się je ćwiczyć, nie znalazłam też odp w internecie. Niektóre dziewczyny robią oba poziomy, ja robię tylko pierwszy. Drugi mi się nie podoba strasznie dużo ćwiczeń na boku, nie lubie takich bo się obijam o podłogę.
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 18:24   #273
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Ja ściągałam z chomika wszystko.
Tamilee są 2 poziomy i nie wiem jak powinno się je ćwiczyć, nie znalazłam też odp w internecie. Niektóre dziewczyny robią oba poziomy, ja robię tylko pierwszy. Drugi mi się nie podoba strasznie dużo ćwiczeń na boku, nie lubie takich bo się obijam o podłogę.
Może Agnesuk będzie wiedziała ruszam od jutra z Tamilee, zobaczymy co z tego będzie




Miał być spokojny wieczór we dwoje,a znowu będzie chlanie Idę szykować zagrychę ale za to odwaliłam się jak milion dolarów bo potem kluuubbb
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 19:43   #274
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Albo Sandej, ona ćwiczyła z jakimiś DVD.

Poka fotę jak wyglądasz jak jesteś odwalona jak milion dolarów
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 13:02   #275
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
SlodkoOstra, podaj adres to potowarzyszymy Ci w tej niedoli i wcale nie skusiło mnie zdanie "alkoholu mamy pod dostatkiem"


Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Ja ściągałam z chomika wszystko.
Tamilee są 2 poziomy i nie wiem jak powinno się je ćwiczyć, nie znalazłam też odp w internecie. Niektóre dziewczyny robią oba poziomy, ja robię tylko pierwszy. Drugi mi się nie podoba strasznie dużo ćwiczeń na boku, nie lubie takich bo się obijam o podłogę.


będą foczki, będą, ostatnio praktycznie nie ma mnie w domu - albo praca albo latanie z licencjatem.
właśnie - rzuciłam tą cholerną robotę na prezentach. kumpela napisala grafik i powiedziala zeby dac znac co nam pasuje a co nie. no to dalam znac ze 1go absolutnie nie moge przyjsc. i co? i okazalo sie, ze zadna z dziewczyn nie pomyslala, zeby mnie zastapic, obdzwonilam wszystkie, zadna nie mogla, potem do szefowej mowie jak sytuacja wyglada, ona mi na to ze ją to zaczyna draznic (fakt, ze dwa razy musialam na szybko kogos szukac, bo mi cos wypadalo na uczelni, mogla sie wkurzyc) i ze jak nikogo nie znajde to musze przyjsc i tyle. no to jej podziękowałam za wspolprace.
bedzie wiecej czasu na zoo <3

no, a poza tym to plywalam w morzu o 2 w nocy :P

postaram sie dzis ogarnac te zdjecia.
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 14:35   #276
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Szaruch, nago?


Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Albo Sandej, ona ćwiczyła z jakimiś DVD.

Poka fotę jak wyglądasz jak jesteś odwalona jak milion dolarów
Zassałam sobie z chomika, jutro ruszam
Wyczytałam, żeby robić I część,a jak przestanie męczyć to ćwiczyć I i II i tak mam zamiar robić :P

Jak dostanę zdjęcia to zobaczę czy faktycznie tak wyglądałam czy to tylko mój wyimaginowany obraz postrzegania samej siebie




Myślałam, że nie mam kaca. Ale pojechałam teraz zatankować i do sklepu i jednak nie jest dobrze
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 20:51   #277
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

kocham imprezy a pamiętasz wszystko? ja ostatnio budzę się w nieswoim łóżku, w obcym pokoju, w dżinsach i staniku rozglądam się, wtf a koło mnie tz w gaciach i skarpetkach ;D urwał nam się film
od tamtej pory nie pijemy :P
zauważyłam jak bardzo pozytywnie na sylwetkę wpływa zupełny brak alkoholu! już prawie wcale nie mam cellulitu, brzuch robi się coraz fajniejszy, a efekty z ćwiczeń są widoczne już kolejnego dnia
nie chwaliłam sie, ale nadal ćwiczę robię postępy, zmieniła się postawa mojego ciała, odczuwam też zmiany w kondycji psychicznej! szczególnie po zajęciach z boksu, czuję się nie tylko bardziej silna fizycznie, ale i mentalnie. Bardzo polecam wszystkim udział w takich zajęciach, po których mogłybyście poczuć się równie dobrze

a poza tym przygarnęłam dwa małe kociaki mam już PIĘĆ kotów :P kurde mam nadzieję, że znajdę dla nich rodziny zanim pojadę na wakacje :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-30, 23:43   #278
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Szaruch, nago?


Myślałam, że nie mam kaca. Ale pojechałam teraz zatankować i do sklepu i jednak nie jest dobrze
w bieliźnie :P
też myślałam, że nie mam - bo w sumie nie miałam... przyszedł koło 11 jak już w zoo siedziałam ;p

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
kocham imprezy a pamiętasz wszystko? ja ostatnio budzę się w nieswoim łóżku, w obcym pokoju, w dżinsach i staniku rozglądam się, wtf a koło mnie tz w gaciach i skarpetkach ;D urwał nam się film
od tamtej pory nie pijemy :P
zauważyłam jak bardzo pozytywnie na sylwetkę wpływa zupełny brak alkoholu! już prawie wcale nie mam cellulitu, brzuch robi się coraz fajniejszy, a efekty z ćwiczeń są widoczne już kolejnego dnia
nie chwaliłam sie, ale nadal ćwiczę robię postępy, zmieniła się postawa mojego ciała, odczuwam też zmiany w kondycji psychicznej! szczególnie po zajęciach z boksu, czuję się nie tylko bardziej silna fizycznie, ale i mentalnie. Bardzo polecam wszystkim udział w takich zajęciach, po których mogłybyście poczuć się równie dobrze

a poza tym przygarnęłam dwa małe kociaki mam już PIĘĆ kotów :P kurde mam nadzieję, że znajdę dla nich rodziny zanim pojadę na wakacje :P
bogowie, zwykle to była wymówka ale ostatnio naprawdę NIE MAM CZASU ćwiczyć ale motywacja jest - moja siostra ma coraz lepsze nogi więc "jak to?! ona może, a ja nie?!" xD a poza tym moja nowa miłość jest 'fit', to przecież przy takim facecie nie mogę być flaczkiem :P
kumpela dziś stwierdziła że promienieję

obiecane foki i Szaruch w umundurowaniu i nowych włosach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3344.jpg (52,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3373.jpg (55,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3384.jpg (42,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3389.jpg (44,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3400.jpg (45,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3437.jpg (62,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3442.jpg (52,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3654.jpg (50,9 KB, 28 załadowań)
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 11:21   #279
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

: love::l ove::lo ve::lov e::love : : love::l ove:




o ranyyyyyyy jakie słodkie!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! głaskałaś je!!!!!!!???????
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 14:03   #280
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Aga, a robisz ciasto z przepisu, czy to w proszku? :P pytam, bo karpatkę uważam za mega trudne ciasto, które czasami lepiej smakuje z tego proszku :P
kilka razy udało mi się zrobić samodzielnie
kupuję magiczne pudełeczko i robię
sama jeszcze nigdy nie robiłam ale muszę spróbować.


Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Melduję się - ja i moje 58,3kg, mimo @ Wczoraj wciągnęłam z tego wszystkiego milkę malinową - bez niej nie dożyłabym do wieczora, też mnie przeczołgał pierwszy dzień @ jak Laurę, może to tak pogoda...?

W każdym razie zostało mi 9 dni do urlopu, już się nie mogę doczekać! Wszystko zaplanowane, śmigamy poznawać kolejny kawałek świata, tym razem z parą przyjaciół
no widzisz, brawo!
szybko zleci, zobaczysz

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
potem wrzucę fotki foczek, specjalnie dla Ciebie
a czy szybko poszło? ja wiem? znamy się już 2 lata, zakończyliśmy związki w tym samym czasie (on też 4-letni) i...
powiem Wam, że nigdy w życiu się tak z nikim nie dogadywałam. te same pasje, poglądy, możemy godzinami rozmawiać.
oficjalnie niby nic nie ma, ale obydwoje chcemy
ahh.. jak cudownie się to czyta

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Znowu siadło mi gardło, tym razem chyba na dobre. Mam tydzień żeby się wyleczyć. A dziś obrona pracy podyplomowej. Trzymajcie kciuki!!! Jeszcze kilka godzin i będę nareszcie wolnym człowiekiem
trzymam mocno!!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Chyba nie dam rady z Insanity, nie mam czasu. Dopiero wróciłam do domu i będę jadła 3 posiłek Albo będę sobie robiła po prostu przerwę jak nie będę miała kiedy i już.


Mi zawsze karpatka wychodzi do kitu. Albo kremu za mało albo ciasto nie faluje się tak jak powinno jak masz dobry pomysł to podziel się!


Dostałam w SP za 10zł. żel do mycia twarzy z Iwostinu bo robiliśmy duże zakupy. Bomba bo u mnie ten żel kosztuje ponad 3 dychy
Insanity wymaga czasu, niestety Ja wracam do II rudny p90x
raz na jakiś czas fajnie sobie zrobić taki trening z insanity
może spróbuj 30days z Jillian? też jest fajne.

wiesz co, no ja robię wszystko tak jak jest napisane na pudełku haha.
nie mam specjalnych rad


Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
kocham imprezy a pamiętasz wszystko? ja ostatnio budzę się w nieswoim łóżku, w obcym pokoju, w dżinsach i staniku rozglądam się, wtf a koło mnie tz w gaciach i skarpetkach ;D urwał nam się film
od tamtej pory nie pijemy :P
zauważyłam jak bardzo pozytywnie na sylwetkę wpływa zupełny brak alkoholu! już prawie wcale nie mam cellulitu, brzuch robi się coraz fajniejszy, a efekty z ćwiczeń są widoczne już kolejnego dnia
nie chwaliłam sie, ale nadal ćwiczę robię postępy, zmieniła się postawa mojego ciała, odczuwam też zmiany w kondycji psychicznej! szczególnie po zajęciach z boksu, czuję się nie tylko bardziej silna fizycznie, ale i mentalnie. Bardzo polecam wszystkim udział w takich zajęciach, po których mogłybyście poczuć się równie dobrze

a poza tym przygarnęłam dwa małe kociaki mam już PIĘĆ kotów :P kurde mam nadzieję, że znajdę dla nich rodziny zanim pojadę na wakacje :P
o cholerka, no to niezła impreza musiała być
ćwiczenia są lekarstwem na wszystko nawet na doła pomaga mi porządny HITT trening
a jak tam 'bułki'? schodzą? ja zaczełam masować i ugniatać to dziwne coś i całe nogi mam w siniakach...
w ogóle jestem cała w siniakach i krwiakach od poi
5? o cholerka pokazuj foty!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
bogowie, zwykle to była wymówka ale ostatnio naprawdę NIE MAM CZASU ćwiczyć ale motywacja jest - moja siostra ma coraz lepsze nogi więc "jak to?! ona może, a ja nie?!" xD a poza tym moja nowa miłość jest 'fit', to przecież przy takim facecie nie mogę być flaczkiem :P
kumpela dziś stwierdziła że promienieję

obiecane foki i Szaruch w umundurowaniu i nowych włosach
wystarczy 30 minut dziennie , znajdziesz?
meeeega zdjęcia
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 14:56   #281
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.

Edytowane przez karola_plm
Czas edycji: 2014-03-20 o 21:34
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 17:30   #282
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Jakie foki urocze


Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
kocham imprezy a pamiętasz wszystko? ja ostatnio budzę się w nieswoim łóżku, w obcym pokoju, w dżinsach i staniku rozglądam się, wtf a koło mnie tz w gaciach i skarpetkach ;D urwał nam się film
od tamtej pory nie pijemy :P
zauważyłam jak bardzo pozytywnie na sylwetkę wpływa zupełny brak alkoholu! już prawie wcale nie mam cellulitu, brzuch robi się coraz fajniejszy, a efekty z ćwiczeń są widoczne już kolejnego dnia
nie chwaliłam sie, ale nadal ćwiczę robię postępy, zmieniła się postawa mojego ciała, odczuwam też zmiany w kondycji psychicznej! szczególnie po zajęciach z boksu, czuję się nie tylko bardziej silna fizycznie, ale i mentalnie. Bardzo polecam wszystkim udział w takich zajęciach, po których mogłybyście poczuć się równie dobrze

a poza tym przygarnęłam dwa małe kociaki mam już PIĘĆ kotów :P kurde mam nadzieję, że znajdę dla nich rodziny zanim pojadę na wakacje :P
Pooooka koty!!!!!!!

Ja nienawidzę spać u kogoś po pijaku chyba że gdzieś poza miastem. Bo jak jesteśmy u nas w mieście to muszę wrócić do domu, wziąć prysznic i położyć się pod swoją kołdrą

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
Insanity wymaga czasu, niestety Ja wracam do II rudny p90x
raz na jakiś czas fajnie sobie zrobić taki trening z insanity
może spróbuj 30days z Jillian? też jest fajne.
O to zaraz oblukam Jillian i zadecyduję :P
To musi być coś co mnie nie znudzi po tygodniu. Tż dalej ćwiczy z insanity

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Też tak lubię czasami, aczkolwiek z TŻem uwielbiam siedzieć i się lenić i rzadko są konflikty telewizyjne (no chyba że ja chcę Tap madl, a on ligę mistrzów ). Ale nienawidzę być sama w domu w nocy!!!!

Dziewczynki moje, obroniłam się w piątek i tym samym zakończyłam edukację! Jestem przeszczęśliwa.
Aaa gratulacje!

Przede mną właśnie 5 samotnych nocy



Wkurzam się dzisiaj
Bo cały tydzień chodzę 10:30-18:30 + dwie godziny w samochodzie. Więc cały dzień wyjęty z życia bo ani rano nic nie zrobię ani wieczorem. W dodatku ja wrócę o 19:30, a R. po 21:00 wyjdzie do pracy i tyle widzenia się I tak do soboty. Ehh trzymajcie mnie bo mam ochotę iść po L4
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 19:20   #283
_Ewela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Monia, dasz rade! Zmiany w nowej pracy zawsze sa trudne, nowe warunki pracy, godziny itp. Szybko sie przestawisz, same plusy ( tak jak pisalas w klubie )

Baniaaaaaaaa miiiiiiiiistrz nie pamietam kiedy ostatnio zabalowałam, ale moze nawet i lepiej . Urwany film to zło Ty z TZ to niezłe chlory

Karola, gratuluje ukonczonej edukacji! Ale moj TZ obronił podyplomowke i jeszcze by poszedl sie "gdzies pouczyc" podziwiam za checi i gratuluje!


cos jeszcze miałam pisac aha wiem, Wy tu gadu gadu o karpatce, a ja zadnego ciasta nie umiem robic ale w czwartek robiłam krokiety o! zeby nie było ze jakaś lewa jestem
_Ewela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 21:18   #284
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Ewela
Ale ja jeszcze w starej pracuje, dwa tygodnie, i taki mi grafik dowalili



Ja dzisiaj zrobiłam placki z cukinii

Miałam wrzucić piosenki na mp3 do samochodu,a żadna www mi nie chce ściągać ani z wrzuty ani z yt
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 18:41   #285
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

siema kociaki, co tu taka cisza?
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 19:19   #286
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

za ten zgon nawet mi nie wstyd :P
Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość

o cholerka, no to niezła impreza musiała być
ćwiczenia są lekarstwem na wszystko nawet na doła pomaga mi porządny HITT trening
a jak tam 'bułki'? schodzą? ja zaczełam masować i ugniatać to dziwne coś i całe nogi mam w siniakach...
w ogóle jestem cała w siniakach i krwiakach od poi
5? o cholerka pokazuj foty!
Buły są coraz mniejsze, z dnia na dzień widzę różnicę! chociaż paradoksalnie w udzie mam 52 cm tęsknię za czasami gdy miałam w udzie 48 cm, ale chyba nigdy do nich nie wrócę, ćwiczę intensywnie trzeci miesiąc, i nic, także pogodziłam się z losem i rzeźbię uda po prostu :P z resztą cm w ogóle nie rusza. w tyłku też by mi mogło trochę spaść, a nic nie leci. no nic, ważne, że mięśnie są coraz lepiej widoczne, a ciało bardziej zbite, nie ma mowy o galarecie moim nowym problemem są rozstępy na tyłku (podniósł się! )

A Ty masz? Co Ty tam Aga ugniatasz, założę się, że nie masz już buł :P

A kociaków już nie mam, znalazłam dla nich dom już drugiego dnia!
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 11:31   #287
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

A ja mam buły, przekrwione oczy, spuchniętą dłoń i kiepski humor, ale WHO CARES jak to mówi moja koszulka

Nawet nie wiecie jak miło się Was czyta, gdy zamiast matrycy macie wieeeeeelkiego lcd
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 19:09   #288
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Buły są coraz mniejsze, z dnia na dzień widzę różnicę! chociaż paradoksalnie w udzie mam 52 cm tęsknię za czasami gdy miałam w udzie 48 cm, ale chyba nigdy do nich nie wrócę, ćwiczę intensywnie trzeci miesiąc, i nic, także pogodziłam się z losem i rzeźbię uda po prostu :P z resztą cm w ogóle nie rusza. w tyłku też by mi mogło trochę spaść, a nic nie leci. no nic, ważne, że mięśnie są coraz lepiej widoczne, a ciało bardziej zbite, nie ma mowy o galarecie moim nowym problemem są rozstępy na tyłku (podniósł się! )

A Ty masz? Co Ty tam Aga ugniatasz, założę się, że nie masz już buł :P

A kociaków już nie mam, znalazłam dla nich dom już drugiego dnia!
ja doszłam do 50cm w udzie! jestem prze szczęśliwa z tego powodu!!
ale widzę,że schodzą, cellu też jest jakiś mniejszy, także jestem zadowolona
zamierzam jeszcze kupić sobie bańki chińskie i je wykończyć totalnie! Tobie też polecam! zobacz w google jakie są efekty, no kopara opada!!

kociaki na pewno będa miały dobrze
jejjjj jakie Ty masz dobre serduszko

Moniaaa - podziw i szacun dla tża
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 19:57   #289
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
ja doszłam do 50cm w udzie! jestem prze szczęśliwa z tego powodu!!
ale widzę,że schodzą, cellu też jest jakiś mniejszy, także jestem zadowolona
zamierzam jeszcze kupić sobie bańki chińskie i je wykończyć totalnie! Tobie też polecam! zobacz w google jakie są efekty, no kopara opada!!

kociaki na pewno będa miały dobrze
jejjjj jakie Ty masz dobre serduszko

Moniaaa - podziw i szacun dla tża
a ja kojarzyłam, że zeszłaś do 48! masz 50?! o matko, w życiu bym nie powiedziała patrząc na zdjęcia super masz uda
nie wierzę, że masz jeszcze cellulit, przy intensywności Twoich ćwiczeń! ja mam coraz mniej !
na bańki czaję sie już od kilku lat xD wydaje mi sie, że jarałabym się nimi tydzień, a później rzuciła w kąt i zapomniała o ich istnieniu :P ale widziałam efekty, faktycznie zayebioza
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 21:31   #290
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Ja w pracy wyjęłam jedną bańkę i sobie udo zassałam, ale przez jeansy muszę kupić tylko po co mi cale opakowanie jak mi jedna bańka potrzebna

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
siema kociaki, co tu taka cisza?


Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

Buły są coraz mniejsze, z dnia na dzień widzę różnicę! chociaż paradoksalnie w udzie mam 52 cm tęsknię za czasami gdy miałam w udzie 48 cm, ale chyba nigdy do nich nie wrócę, ćwiczę intensywnie trzeci miesiąc, i nic, także pogodziłam się z losem i rzeźbię uda po prostu :P z resztą cm w ogóle nie rusza. w tyłku też by mi mogło trochę spaść, a nic nie leci. no nic, ważne, że mięśnie są coraz lepiej widoczne, a ciało bardziej zbite, nie ma mowy o galarecie moim nowym problemem są rozstępy na tyłku (podniósł się! )
No co Ty? Ty masz 52cm? Ja mam 54!
Nie mierzyłam uda chyba z pół roku, ale ostatnio przyśniło mi się, że mam 58cm, obudziłam się i od razu chwyciłam za centymetr pomyślcie jaką ulgę poczułam jak zmierzyłam



Byłam wczoraj na urodzinach koleżanki z pracy ... 60tych
Ehh fajną mam ekipę, szkoda dziewczyny zostawiać. Pod koniec imprezy mówi "nie ☠☠☠☠☠☠☠ tylko polewaj, nie ma co trzeźwieć"

A jutro jedziemy ze znajomymi na weekend na mazury Tylko nie mamy noclegu bo spontan i jakby co zostaną nam namioty
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 21:59   #291
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Monia, 52 i w sumie dobrze się czuję mam dziwne poczucie smukłych nóg, a 52 to w sumie nie jest tak malo :P
ale jak masz 54 to niepotrzebnie narzekasz i porównujesz się do foki

60tych? qwa to tak jakbyś z basią banią piła szczerze mówiąc, to ja wolę starszych ludzi :P oczywiście - tych wyluzowanych, zrzęd nie toleruję :P młode laski bywają okrutne, nieprzyjemne i niesympatyczne
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 22:20   #292
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
a ja kojarzyłam, że zeszłaś do 48! masz 50?! o matko, w życiu bym nie powiedziała patrząc na zdjęcia super masz uda
nie wierzę, że masz jeszcze cellulit, przy intensywności Twoich ćwiczeń! ja mam coraz mniej !
na bańki czaję sie już od kilku lat xD wydaje mi sie, że jarałabym się nimi tydzień, a później rzuciła w kąt i zapomniała o ich istnieniu :P ale widziałam efekty, faktycznie zayebioza
kiedyś zeszłam...jak byłam wychudzona totalnie przez stres i nerwy.
cellulitu mam odrobinkę tylko już już ledwo go widać. Ostro pracuję nad udami, dlatego nie wyglądają tak źle squaty i inne takie
bańki kupię i będę wciągać te paskudne 'bułki'

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ja w pracy wyjęłam jedną bańkę i sobie udo zassałam, ale przez jeansy muszę kupić tylko po co mi cale opakowanie jak mi jedna bańka potrzebna



No co Ty? Ty masz 52cm? Ja mam 54!
Nie mierzyłam uda chyba z pół roku, ale ostatnio przyśniło mi się, że mam 58cm, obudziłam się i od razu chwyciłam za centymetr pomyślcie jaką ulgę poczułam jak zmierzyłam



Byłam wczoraj na urodzinach koleżanki z pracy ... 60tych
Ehh fajną mam ekipę, szkoda dziewczyny zostawiać. Pod koniec imprezy mówi "nie ☠☠☠☠☠☠☠ tylko polewaj, nie ma co trzeźwieć"

A jutro jedziemy ze znajomymi na weekend na mazury Tylko nie mamy noclegu bo spontan i jakby co zostaną nam namioty
weź sobie jedną z pracy haha! po ile masz u siebie?

54cm to i tak nie tak dużo! najgorsze są te fałdy wew ud. grrrrrrrrrrr!
też miałam taki sen! w nocy o 4:37 mierzyłam obwód, pamiętam jak dziś

mam wtręt do alko
takie wyjazdy muszą być mega baw się dobrze!
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 22:31   #293
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Monia, 52 i w sumie dobrze się czuję mam dziwne poczucie smukłych nóg, a 52 to w sumie nie jest tak malo :P
ale jak masz 54 to niepotrzebnie narzekasz i porównujesz się do foki

60tych? qwa to tak jakbyś z basią banią piła szczerze mówiąc, to ja wolę starszych ludzi :P oczywiście - tych wyluzowanych, zrzęd nie toleruję :P młode laski bywają okrutne, nieprzyjemne i niesympatyczne
Ona jest za☠☠☠ista, mogłabym mieć taką osobę w rodzinie
I dlatego tyle czasu się nie mierzyłam bo jak widziałam centymetr więcej to od razu panika i samopoczucie -100 :P

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
weź sobie jedną z pracy haha! po ile masz u siebie?

54cm to i tak nie tak dużo! najgorsze są te fałdy wew ud. grrrrrrrrrrr!
też miałam taki sen! w nocy o 4:37 mierzyłam obwód, pamiętam jak dziś

mam wtręt do alko
takie wyjazdy muszą być mega baw się dobrze!
Nie wiem, ale pewnie drogo bo tutaj wszystko jest drogo, nic nie kupuje w nowej pracy się rozejrzę :P

Tylko doła mam, że sezon się zaczął,a ja nie wyglądam tak jakbym chciała

Edytowane przez moooniaaaa
Czas edycji: 2013-07-05 o 22:33
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 08:59   #294
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
kiedyś zeszłam...jak byłam wychudzona totalnie przez stres i nerwy.
cellulitu mam odrobinkę tylko już już ledwo go widać. Ostro pracuję nad udami, dlatego nie wyglądają tak źle squaty i inne takie
bańki kupię i będę wciągać te paskudne 'bułki'
no i dobrze szczerze mówiąc, od jakiegoś czasu na szczęście mniej podobają mi się wychudzone dziewczyny, wyrosłam z tego o wiele lepsze są takie sylwetki jak właśnie Twoja - wyrzeźbione, wysmuklone na maxa, ale nie wychudzone i wyniszczone dietą

na silowni mam jedną gwiazdę wygląda jakby miała się zaraz przewrócić i jest PRZEZROCZYSTA! serio O_O zdecydowanie mogę powiedzieć, że wygląda jak anorektyczka. ciągle zaiwania na orbitreku, schodzi z niego, waży się, i tak w kółko takie problemy są smutne

a Ty skaczesz na skakance? kurcze ja przez wakacje nie mam boksu i aerobiku wakacje mam przewidziane na sierpień, więc lipiec mam na dopracowanie wyglądu i całkowitą eliminację cellu :P na siłowni mało mam sprzętu na nogi właśnie a od sqatów mam wrażenie, że siadają mi kolana :P
Cytat:
54cm to i tak nie tak dużo! najgorsze są te fałdy wew ud. grrrrrrrrrrr!
też miałam taki sen! w nocy o 4:37 mierzyłam obwód, pamiętam jak dziś
też tak mam
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Tylko doła mam, że sezon się zaczął,a ja nie wyglądam tak jakbym chciała
ale chyba w miarę trzymałaś dietę może za mało ćwiczyłaś?

wiecie co, ja już wyglądam coraz lepiej, ale przez mój wysoki wzrost mam wrażenie, że jestem wielka i gruba, nie wiem co ja mam z tym zrobić
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 14:32   #295
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość

o ranyyyyyyy jakie słodkie!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! głaskałaś je!!!!!!!???????
niet, one nie są oswojone, żeby mogły przeżyć na wolności

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość

wystarczy 30 minut dziennie , znajdziesz?
meeeega zdjęcia
teraz już tak

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość

Ja dzisiaj zrobiłam placki z cukinii

Miałam wrzucić piosenki na mp3 do samochodu,a żadna www mi nie chce ściągać ani z wrzuty ani z yt
torrenty najlepsze


żyję! po dwóch tygodniach szaleństw, spania po 3-4h, picia, spontanów, jeżdżenia stopem po kaszubach i siedzenia w domku nad jeziorem wróciłam do domu, po drodze zaliczając koncert Iron Maiden :P spałam dziś do 14

no i pierwszy raz w życiu usłyszałam, że jestem drugą połową

R. już wrócił do Niemiec, musi tam mieszkac jeszcze przez kilka miesięcy, będziemy kombinować żeby się jak najszybciej zobaczyc

no i... wracam! koniec z białymi bułami ;p

dzisiaj zjadłam:
I - muesli crunchy bananowe z czekoladą polane jogurtem naturalnym, do tego wrzuciłam nektarynki, winogrona i łyżeczkę cukru pyyyycha!
II - 2 kromki chleba żytniego z serem żółtym i papryką
III - pstrąg, kasza jęczmienna, surówka z marchewki, brokuły



dziewczyny, idę wieczorem na grilla, nie chcę znowu chlać, powiedzcie mi czy sączenie wieczorem soczku typu redds/radler ma sens czy już lepiej normalnego browara wypić?
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 10:36   #296
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

ja bym normalnie piwo łoiła
w sumie ono jest nawet takie trochę dietetyczne, bo dzięki temu, że jest moczopędne, pozbywamy się nadmiaru wody tak to rozumie mój móżdżek xD
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 17:24   #297
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Wróciłam, zjarałam się, spiłam i jestem szczęśliwa

I wiecie co, pieprzę to, popatrzyłam na laski na plaży i jestem zadowolona ze swojej figury. Nie wiem czy to wpływ R. czy alkoholu, ale pełna akceptacja nastąpiła

I jeździliśmy taką łódką z silnikiem, nie wiem jak to się nazywa, ale mogłam nawet poprowadzić
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 22:34   #298
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

po prostu jestes taka dupera !
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 11:01   #299
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

O rany, to ja jestem pulpetem, jak zresztą od początku na tym wątku nie dość że jestem karłowata to mam najwięcej w udzie hahhha <nie wiem czy to zabawne :P >

Co do cellulitu to też mam, a jakże po 5 miesiącach chodzenia na basem 2 razy w tygodniu NIC się nie ruszył, ćwiczę, masuję i nic. Ale ostatnio przeczytałam jakiś wywiad z Jillian Michaels w którym mówiła, że nie może się swojego cellulitu pozbyć i od tego czasu przestałam się przejmować

Monia: placki z cukinii? jak robisz? starta cuknia, mąka, jajko?


Bania: rany jaka Ty jesteś kochana z tymi wszystkimi kociakami kocia Dobra Wróżka


Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ja w pracy wyjęłam jedną bańkę i sobie udo zassałam, ale przez jeansy muszę kupić tylko po co mi cale opakowanie jak mi jedna bańka potrzebna
hahahaha

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
no i dobrze szczerze mówiąc, od jakiegoś czasu na szczęście mniej podobają mi się wychudzone dziewczyny, wyrosłam z tego o wiele lepsze są takie sylwetki jak właśnie Twoja - wyrzeźbione, wysmuklone na maxa, ale nie wychudzone i wyniszczone dietą

na silowni mam jedną gwiazdę wygląda jakby miała się zaraz przewrócić i jest PRZEZROCZYSTA! serio O_O zdecydowanie mogę powiedzieć, że wygląda jak anorektyczka. ciągle zaiwania na orbitreku, schodzi z niego, waży się, i tak w kółko takie problemy są smutne


ale chyba w miarę trzymałaś dietę może za mało ćwiczyłaś?

wiecie co, ja już wyglądam coraz lepiej, ale przez mój wysoki wzrost mam wrażenie, że jestem wielka i gruba, nie wiem co ja mam z tym zrobić
Właśnie odwrotnie, jak się jest wysokim to wygląda się szczuplej, według mnie. Jesteś wysoka i masz piękną figurę zawsze wysokie dziewczyny wyglądają lepiej, widać choćby po aktorkach - te drobne nigdy nie będą mieć takich pięknych nóg jak te wysokie (np. Eva Longoria vs Cameron Diaz).

Mi też się ostatnio podobają umięśnione, ale TŻ, jak mu pokazałam na zdjęciu jaki bym chciała umięśniony brzuch to się skrzywił. Jemu się podobają bardziej:
http://i2.pinger.pl/pgr452/5f1ecedc0...rzuchniebd.jpg
niż
http://www.slumpedover.com/images/20..._woman_abs.jpg

chociaż mi się bardziej ten drugi podoba

Szaruch: w ogóle mi się dziś śniłaś wyglądałaś jak na zdjęciu z fokami, pewnie dlatego że wczoraj oglądałam nic więcej nie pamiętam z tego snu poza tym
Super z R., trzymam kciuki bo początkową relację ciężko utrzymać na odległość.

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
ja bym normalnie piwo łoiła
w sumie ono jest nawet takie trochę dietetyczne, bo dzięki temu, że jest moczopędne, pozbywamy się nadmiaru wody tak to rozumie mój móżdżek xD


Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Wróciłam, zjarałam się, spiłam i jestem szczęśliwa

I wiecie co, pieprzę to, popatrzyłam na laski na plaży i jestem zadowolona ze swojej figury. Nie wiem czy to wpływ R. czy alkoholu, ale pełna akceptacja nastąpiła
suuuuuper



W następny weekend jadę do Zakopanego!! na 2 dni tylko ale i tak
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 11:35   #300
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

SłodkoOstra, to ja mam najwięcej w udzie ) Jednak staram się na tym nie skupiać i mówię sobie, że mój wzrost wszystko wyciąga Proporcje zachowane!

Za 2h mam rozmowę o pracę, kolejną
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-24 18:29:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.