Piechotą do lata będę szła :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-16, 23:23   #1
tobec
Raczkowanie
 
Avatar tobec
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 61

Piechotą do lata będę szła :)


Witajcie Dziewczyny Zakładam nowy wątek, gdyż albo oślepłam już po 10h za kółkiem, albo nie widzę nic, co mogłoby łączyć ze sobą te osoby, które przez całą wiosnę (oj tam, oj tam. powiedzmy, że zaczyna się ona kilka dni wcześniej ) będą racjonalnie się odżywiać i ćwiczyć przynajmniej 3/4h w tygodniu I tą piechotką, bez katorżniczych diet, a z głową, dojdziemy razem do lata, z nowym ciałkiem!

Ze swojej strony: mam na imię Ola, lat 21, 65kg przy 167 cm i marzenie wysportowanej sylwetki <3 Znajdzie się ktoś, kto będzie trwał w postanowieniach wiosennych ze mną?
__________________
-> 58 kg! + wysportowana sylwetka

Do NOT say you “can’t”! You can say, “I don’t want to”. You can say, “I’m not willing to put forth the effort”. But DO NOT say you CAN’T! - Tony Horton


Focus T25 + Ewa Chodakowska

tobec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 08:29   #2
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

Cześć, widzę że masz podobny wzrost i wagę co ja Chociaż jesteś pare latek młodsza I mamy podobne cele...mi również zależy bardziej na wyglądzie nić kilogramach, z aktywności fizycznej: biegam (oj czekam na wiosnę, czekam...chcę biegać co 2 dzień 10 km, czasem pływam (nie mogę za bardzo bo włosy mi od chloru się okropnie niszczą), do tego taniec (2 h tygodniowo latynoskich) i pora może wrócić do tenisa ziemnego? No i codzienne ćwiczenia w domu Obecnie z Jillian..daje w kość

Nawet jeśli nie będę się aktywnie udzielać, z racji tego, że jestem na innym wątku, to będę podglądać jak Ci idzie
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 09:24   #3
lenka_01
Raczkowanie
 
Avatar lenka_01
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 100
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

Hej Bardzo chętnie się do Ciebie dołączę, gdyż mam podobny cel Zaczęłam już co prawda ze 2, 3 tyg temu, ale to chyba nic
O mnie: Ola, 19 lat, 65 kg, 168 cm Tak więc w tej kwestii różnimy się od siebie, autorko, tylko wiekiem i jednym centymetrem
lenka_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 11:51   #4
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

czesc zalezy co w twoim wydaniu znaczy racjonalne odzywianie
ja sie odchudzam od polowy grudnia-waga ani drgnela cm polecialy juz ponad 10...staram sie zdrowo jesc-w lutym wogole nie jadlam slodyczy ale to bez sensu...pije wode i zdrowe herbatki i codzien cwicze po 30 minut na rowerku i steperku-czasem dluzej jak mam ochote...wynik to lepsza kondycja i znikajacy celulit wiec jakies efekty sa...poza przekleta waga...
mam 28 lat 164 cm 64 kg. moj cel to 60,59 kg...wiecej nie trzeba-lubie swoje ksztalty
juz jestem na jakis watkach ale moze tu mi sie tez spodoba jak przyjmiecie
a mam na imie aga
milego wekendu
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 12:25   #5
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

Cześć i czołem

Dołączam, chociaż jestem już na jednym wątku (który sama założyłam ), ale może dzięki dwóm wątkom będę miała większą motywację. Mam zamiar odchudzać się nie tylko przez całą wiosnę, ale i lato, a zdrowe nawyki żywieniowe wcielić w życie już na zawsze. Co do mnie to tak: mam na imię Oliwia, obecnie kończę gimnazjum, szesnaście lat na karku. Ważę 60kg przy wzroście 157cm, moim marzeniem jest zejść do 55kg, a potem się zobaczy
Ćwiczę codziennie po około godzinę, ale pływam też 2x w tygodniu, ćwiczę na wf-ie, jeżdżę na rowerku stacjonarnym. Jem pięć małych posiłków dziennie, brak słodyczy i fast-foodów, nie słodzę herbaty, staram się unikać gazowanych napojów.

Trzymam kciuki zarówno za swój cel, jak i za Wasze!
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 15:16   #6
Neffik
Zadomowienie
 
Avatar Neffik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 1 300
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

I ja dołączam wzrost 170cm, waga nie wiem ile dokładnie, ale coś koło 63 kg (może więcej), cel to 57kg. Chcę to osiągnąć głownie dzięki ćwiczeniom, dietę raczej trzymam
__________________
Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.

Neffik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 16:13   #7
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 536
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

Hej Laski może i ja dołączę, wracam do odchudzania po przerwie przez uraz pleców, jestem na innym ojczystym wątku ale chętnie będę tutaj zaglądać.

To tak, Karolina lat 19, 64kg, wzrost 168cm waga docelowa 58-55kg (seksi ciałko )
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 20:44   #8
grosz_ek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

witam

ja zaczynam od jutra -- wiem, wiem - to najlepsze powiedzenie
ale mam nadzieję, że tym razem wytrwam w swoim postanowieniu

aktualna waga 63 kg przy wzroście 170 cm
docelowa waga 55 kg

może się uda do lata
grosz_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 20:52   #9
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

a gdzie autorka watku witajaca nas serdecznie??:P
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 20:11   #10
lenka_01
Raczkowanie
 
Avatar lenka_01
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 100
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

zniknęła autorka?
lenka_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 20:42   #11
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

to zesmy se popisaly ze hoho nie lubie czegos takiego...po co zasmiecac neta? trzymajcie sie dziewczyny i chudnijce zdrowo
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 23:41   #12
tobec
Raczkowanie
 
Avatar tobec
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 61
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

Autorka wątku jest. Niestety nie mam czasu na zaglądanie częste tutaj Studiuję, pracuję.

Po raz tysięczny podeszłam do Insanity Asylum, mam nadzieję je skończyć tym razem Zawsze poddawałam się przed samą metą. Dzisiaj vertical plyo, jutro powinno być wolne, aczkolwiek wczoraj byłam cały dzień w trasie więc nie ćwiczyłam. Tak więc jutro speed and agility <3

Ktoś wyżej zadał pytanie odnośnie racjonalnego żywienia. Oczywiście 5 posiłków dziennie, zredukowane do najmniejszych ilości przetworzone jedzenie, zero słodkich napoi, jak i słodycze w normalnych ilościach.
__________________
-> 58 kg! + wysportowana sylwetka

Do NOT say you “can’t”! You can say, “I don’t want to”. You can say, “I’m not willing to put forth the effort”. But DO NOT say you CAN’T! - Tony Horton


Focus T25 + Ewa Chodakowska

tobec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 17:12   #13
kule_czka
Raczkowanie
 
Avatar kule_czka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

Cześć dziewczyny!

Dołączam do Was! wiek 22, waga ok. 64 kg, wzrost 168cm. Od grudnia staram się w miarę regularnie ćwiczyć, jednak dopiero teraz zaczęłam obserwować zmiany, to co na moje ciało i duszę działa najlepiej!
Czekam na wiosnę, a przynajmniej na to, aż śnieg stopnieje i rozpoczynam bieganie na świeżym powietrzu. Obecnie 4-5 razy w tygodniu skakanka, zumba, ćwiczenia cardio na przemiennie.

Cel-zobaczyć 5 z przodu na wadze i ujędrnić ciało
kule_czka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 18:11   #14
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

hej kuleczka ja tez od grudnia cwicze po pol godzinki i tez lepiej sie czuje fizycznie mam duzo energii i nie jestem ospala i celulit mi sie z 80% zmniejszyl to jest piekne waga stoi malpa ale cm polecialy pieknie witaj w gronie cwiczacych

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

tobec pilnuj watku swojego wogole nie wiem o czym ty mowisz? jakies lacinskie kurde nazwy??
w podpisie widze ze ci sie udalo pieknie schudnac-brawo ja mniej jem i zdrowiej-nie pilnuje 5 posilkow, nie mam do tego glowy, ale napoi slodkich wogole nie pije tylko herbatki zielone i czerwone i wode, slodycze jem w granicach normy-czasem odmawiam jak mnie nie ssie tlustego nie jem bo mam problem z cholesterolem...

Edytowane przez agafisia
Czas edycji: 2013-03-19 o 18:13
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 18:18   #15
kule_czka
Raczkowanie
 
Avatar kule_czka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

Agafisia ja miałam przestój w ćwiczeniach w styczniu ze względu na chorobę, co do cellulitu- widzę, że się zmniejszył, jednak na pewno do redukcji o 80% to mi jeszcze brakujee :P Więc chylę czoła!
kule_czka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 18:26   #16
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

no bo ja glownie steper i rower wiec to nogi cwiczy...ale duzy mialam i fajnie zlazi bez kremow znika...ja w marcu jestem juz 2 raz chora a miedzy 1 a drugim rzem ciotka byla wiec tez mam zastoj w cwiczeniach...
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 18:33   #17
lenka_01
Raczkowanie
 
Avatar lenka_01
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 100
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

Podziwiam was dziewczyny. Mi tak ciężko zabrać się za ćwiczenia... Tak bym chciała mieć jakąś kompankę do ćwiczeń Leń ze mnie straszny!
lenka_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 19:08   #18
kule_czka
Raczkowanie
 
Avatar kule_czka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

lenka_01 ćwiczenia po krótkim czasie stają się prawdziwą przyjemnością! Warto posłuchać swojego ciała, jeśli jakieś ćwiczenia Cię nudzą, czujesz wyraźną niechęć- poszukaj innych! Jest mnóstwo możliwości, bieganie,pływanie, ćwiczenia w domu, siłownia, aerobik.. tym bardziej, że nadchodzi wiosna, w związku z czym ilość możliwości wzrasta! Sama zobaczysz- jak się porządnie spocisz, wreszcie poczujesz, że żyjesz :P
kule_czka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 19:39   #19
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

ja cwicze od grudnia i dalej mi ciezko ale jak spojrze w lustro na znikajacy celulit to jakos sie przemecze pol godzinki a nieraz mam takiego powera ze godzinke szaleje ale teraz jestem polamana chorobska jakas i wogole nie mam sily i ochoty na cwiczenia...pocieszam sie tym ze tez nie mam ochoty na jedzenie
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 19:56   #20
kule_czka
Raczkowanie
 
Avatar kule_czka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

Kochana, jak trening nie będzie sprawiał trudności- to znak, że nie przyniesie efektów J tam jak czuję się po ćwiczeniach wykończona to jestem turbo szczęśliwa :P Gorzej właśnie u mnie z tym jedzeniem, jedzenia to moja pasja największa, a brak czasu na gotowanie sprawia, że jem wszystko co wpadnie. a dodatkowo śnieg za oknem podsyca mój apetyt, ale zmienię to!
kule_czka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 20:11   #21
lenka_01
Raczkowanie
 
Avatar lenka_01
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 100
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

Chyba muszę zacząć coś na świeżym powietrzu gdy będzie trochę cieplej, a mam spore problemy z kręgosłupem przez co wiele ćwiczeń mi odpada. Bardzo chciałabym biegać, ale mam taką kondycję że po kilku minutach dopada mnie zadyszka przez co się zniechęcam.
lenka_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 20:21   #22
kule_czka
Raczkowanie
 
Avatar kule_czka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

Lenka_01- w internecie można znaleźć informacje na temat planu rozpoczęcia biegania. Rozpoczynasz od 1 minuty truchtu po czym robisz 5 minut marszu i tak na przemian przez 40 minut. Po tygodniu czas marszu zmniejsza się, a czas biegu zwiększa. http://jak-biegac.pl/plan-treningowy...acych-biegaczy tu masz pięknie wytłumaczone, ja napisałam dosyć chaotycznie :P Mi w bieganiu pomaga utworzenie np.playlisty 40 minutowej, dopóki się nie skończy ja nie kończe treningu. Oczywiście jeszcze 40 minut nie przebiegnę, ale już jest dużo lepiej niż na początku-tyle, że na bieżni. Zobaczymy jak to będzie w plenerze.
kule_czka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 20:52   #23
lenka_01
Raczkowanie
 
Avatar lenka_01
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 100
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

o, to muszę tak zacząć, dziękuję za radę
lenka_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 23:37   #24
tobec
Raczkowanie
 
Avatar tobec
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 61
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

Cytat:
Napisane przez kule_czka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Dołączam do Was! wiek 22, waga ok. 64 kg, wzrost 168cm. Od grudnia staram się w miarę regularnie ćwiczyć, jednak dopiero teraz zaczęłam obserwować zmiany, to co na moje ciało i duszę działa najlepiej!
Czekam na wiosnę, a przynajmniej na to, aż śnieg stopnieje i rozpoczynam bieganie na świeżym powietrzu. Obecnie 4-5 razy w tygodniu skakanka, zumba, ćwiczenia cardio na przemiennie.

Cel-zobaczyć 5 z przodu na wadze i ujędrnić ciało
Widzę, że podobne cele w tym wątku mamy. Więc trzymajmy się razem! Powodzenia i podrzuć jakąś ciekawą zumbę

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość


tobec pilnuj watku swojego wogole nie wiem o czym ty mowisz? jakies lacinskie kurde nazwy??
w podpisie widze ze ci sie udalo pieknie schudnac-brawo ja mniej jem i zdrowiej-nie pilnuje 5 posilkow, nie mam do tego glowy, ale napoi slodkich wogole nie pije tylko herbatki zielone i czerwone i wode, slodycze jem w granicach normy-czasem odmawiam jak mnie nie ssie tlustego nie jem bo mam problem z cholesterolem...
Będę się starała, ale widzisz jakie pory mi przysługują co do odwiedzania internetu Dzisiaj pół dnia spędziłam w notatkach. I tak czas wolny po pracy zleciał.
Udało mi się schudnąć prawie 20 kg, ale to przez długi czas, z wieloma przystankami i wieloma kilogramami, które wróciły, później znów uciekły. Tylko wiesz jaki jest problem? Teraz, kiedy te 84kg ważyłam jakieś 2 czy 3 lata temu, nie widzę różnicy i nie doceniam siebie. A niestety mało zdjęć mam z okresu takiej wagi. A ciuchów starych już dawno się pozbyłam

Sama na sobie, Kochana, przekonałam się, że 5 posiłków to najskuteczniejsze co może być. To właśnie dzięki temu (i ćwiczeniach 8minutes) schudłam kiedyś do 72kg (reszta z czasem przyszła). I staram się jak mogę by się pilnować. Idealna nie jestem, dużo razy nie uda mi się zaplanować wszystkiego. Plus pracuję w sklepie ze słodyczami niemieckimi, którymi mogę teoretycznie obżerać się do woli. I to trochę mało podbudowujące jest

I moje łacińskie nazwy: Insanity Asylum/p90x - programy treningowe, dzięki którym nie tylko widzę spadek tłuszczu, ale widzę też wielką poprawę kondycji. Jestem zakochana po prostu w nich i szerzę miłość do nich tam gdzie tylko mogę

Cytat:
Napisane przez lenka_01 Pokaż wiadomość
Podziwiam was dziewczyny. Mi tak ciężko zabrać się za ćwiczenia... Tak bym chciała mieć jakąś kompankę do ćwiczeń Leń ze mnie straszny!
Kochana zmobilizuję Cię do nich tak, jak sama siebie zmobilizowałam do regularności: http://weheartit.com/entry/48622616/via/tobec
http://weheartit.com/entry/45731196/via/tobec
dla mnie wymarzone sylwetki, do której brnę <3
nie chcę byś chuda. Chcę mieć umięśnione ramiona, brzuch, nogi. Chcę być zdrowa i piękna <3


A ja dzisiaj trochę za dużo jajeczek zjadłam takich wielkanocnych czekoladowych (aż na 4 się połasiłam), więc jutro tylko 1 małe! Nie tknęłam za to coca coli, którą przekocham i to mnie zabija. Ćwiczyłam, oczywiście insanity asylum, minut 40, część vertical plyo, bo stwierdziłam, że nie mam ochoty na speed & agility. Jutro może pokuszę się o zumbe, bo powinnam w końcu nie robić tak ostrych ćwiczeń - niestety każdy mięsień błaga o pomstę do nieba. Więc potańczę trochę. Niestety przede mną powoli weekend na uczelni = tragiczne jadłospisy + zero ćwiczeń :< obym ie dała się KFC i czipsom zapijanym piwem - PILNUJCIE MNIE! <3

Dobranoc
__________________
-> 58 kg! + wysportowana sylwetka

Do NOT say you “can’t”! You can say, “I don’t want to”. You can say, “I’m not willing to put forth the effort”. But DO NOT say you CAN’T! - Tony Horton


Focus T25 + Ewa Chodakowska


Edytowane przez tobec
Czas edycji: 2013-03-19 o 23:40
tobec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 09:58   #25
grosz_ek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

Cytat:
Napisane przez kule_czka Pokaż wiadomość
w internecie można znaleźć informacje na temat planu rozpoczęcia biegania (...) http://jak-biegac.pl/plan-treningowy...acych-biegaczy (...) Mi w bieganiu pomaga utworzenie np.playlisty 40 minutowej, dopóki się nie skończy ja nie kończe treningu. Oczywiście jeszcze 40 minut nie przebiegnę, ale już jest dużo lepiej niż na początku-tyle, że na bieżni. Zobaczymy jak to będzie w plenerze.
ja czekam na troszkę cieplejsze dni, i zamierzam się zmierzyć z bieganiem w terenie. info z www b. przydatne, bo obawiam się, że w plenerze będzie ciężko. póki co biegam na bieżni od 30 do 60 min. 3x w tygodniu, ale bieżnia to takie skakanie - większość roboty za nas odwala przez co jest łatwiej
grosz_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 10:00   #26
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

kuleczka ja jestem len ogromny dlatego ciezko mi cwiczyc ale cwicze juz 4 miesiac z przerwami na chorobe staram sie jak nigdy jesc tez uwielbiam ale sie nauczylam zdrowo jesc i staram sie polowe mniej a jak biegam to mnie po 2 minutach kolka okrutna lapie...nie wiem czemu? namowilam meza na kupno dzilaeczki-tam bede rowerem jezdzic i grzebac w ziemi wiec taki wysilek na pewno sprawi mi frajde
tobec fajnie ze jestes no 20 kilo roznicy to bardzo duzo ja ze swoim 64 moglabym byc-gdyby nie boczki i uda grube...lubie kobiece ksztalty ja sie pozbylam ciuchow z wagi 56 a 5 posilkow odpada-maz na rozne zmiany pracuje i jem z nim...z reszta nie mam glowy do pilnowania... jem snaidanie, obiad, po obiedzie czasem jakas przekasake-owoc, i kolacje bialkowa albo wazywna... nie mam problemu z cola przekaskami...czasem na slodkie sie skusze...wiec nie jest zle...nie jem panierek i tlustych rzeczy sosow ciezkich itp-gotowane pieczone lub parowane...
od grudnia waga stoi w miejscu ale ponad 10 cm spadlo z brzucha talii i pupy-i to ladnie widac...moja zmora sa boczki-ale to cwiczeniami je zniszcze
na uczelnie rob sobie salatki w pojemniki to nie bedzie cie kusilo niezdrowe zarcie

dziewczyny mierzymy sie i wazymy 1 kwietnia?
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 10:40   #27
lenka_01
Raczkowanie
 
Avatar lenka_01
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 100
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

Ja się ważę co sobotę, wiem że to może za często ale mam lepszą motywację. Czasami np w piątek albo w czwartek wieczorem mnie strasznie kusi na coś słodkiego albo zwiększenie porcji kolacji i wiem że normalnie bym uległa ale jak pomyślę sobie że jutro czy pojutrze się ważę to mi się odechciewa bo chciałabym zobaczyć jak najmniej na tej wadze
lenka_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 10:54   #28
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

ja mialam schowana wage przez miesiac, ale teraz stoi pod lozkiem-co dzien rano wlaze na nia...wiem bez sensu, ale nie umiem sie powstrzymac i wiem ze warto sie mierzyc...ja mierze talie brzuch pupe i uda...
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 16:22   #29
kule_czka
Raczkowanie
 
Avatar kule_czka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

Ja też zaprzyjaźniłam się z centymetrem, a co do wagi- fajnie zobaczyć mniejszą liczbę, ale nie przykładam do tego takiej wagi :p masłoo maślane tralala

agafisia- 1 kwietnia to chyba nie najlepsza data na pomiar, toż to święta są :P Chyba, że nie dasz się ponieść emocjom
kule_czka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 16:41   #30
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Piechotą do lata będę szła :)

nie nie ja nie obzeram sie bo sa swieta jak jest cos pysznego to po troszeczku...nawet juz ciasta potrafie odmowic to piatek 29 marca moze byc?

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

ja mialam faze na punkcie wagi zwlaszcza ze stoi w miejscu ale olewam to...wzne ze cm spadaja a to widac
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.