Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-23, 22:56   #1201
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja mialam
kiedys jak mialam ciemne, potem jasne, teraz, zawsze sie slyszy
Yhym, no bo ja się sama w tych włosach źle czuję, ten rudawy blond do mnie w ogóle nie pasuje Najgorzej, że przez długi czas nic z tym prawdopodobnie nie zrobię..
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 22:59   #1202
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Yhym, no bo ja się sama w tych włosach źle czuję, ten rudawy blond do mnie w ogóle nie pasuje Najgorzej, że przez długi czas nic z tym prawdopodobnie nie zrobię..
No to wspolczuje
kiedys po dekolorze mialam taki dosc jasny zoltawy blond-wygladałam strasznie i czułam sie przez to milion razy gorzej wiem co to znaczy. wtedy postanowilam trudno zniszcze wlosy obetne ale koloru takiego miec nie bede
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 23:07   #1203
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No to wspolczuje
kiedys po dekolorze mialam taki dosc jasny zoltawy blond-wygladałam strasznie i czułam sie przez to milion razy gorzej wiem co to znaczy. wtedy postanowilam trudno zniszcze wlosy obetne ale koloru takiego miec nie bede
No ja mam teraz właśnie tak samo, przez te włosy odechciało mi się wychodzić, malować itp. bo i tak wiem, że źle wyglądam. Na długości i tak trochę stracę, bo zniszczenia są nieuniknione, ale obawiam się, że nawet jak osiągnę wymarzony kolor to i tak nie bd on do mnie pasował.. Tak sobie myślę.. może oddam się w ręce specjalistek i pokażę Wam zdjęcie całej twarzy z włosami po farbowaniu i oceniłybyście czy wracać do brązu czy zostawić blond. Bo ja już sama nie wiem co robić, w tym co mam aktualnie źle się czuję.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 23:13   #1204
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No ja mam teraz właśnie tak samo, przez te włosy odechciało mi się wychodzić, malować itp. bo i tak wiem, że źle wyglądam. Trochę na długości stracę, ale obawiam się, że nawet jak osiągnę wymarzony kolor to i tak nie bd on do mnie pasował.. Tak sobie myślę.. może oddam się w ręce specjalistek i pokażę Wam zdjęcie całej twarzy z włosami po farbowaniu i oceniłybyście czy wracać do brązu czy zostawić blond. Bo ja już sama nie wiem co robić, w tym co mam aktualnie źle się czuję.
Wstaw do albumu, pozapraszaj dziewczyny do przyjaciol.
Jaki problem
Obiektywna ocena pomoze.

BTW wlasnie zobaczylam Twoj podpis, ale mam speeda
Masz synka, ale fajnie
I jest z pazdziernika jak ja

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Ja na dzis lece bo i tak jutro musze z rana wstac...zasiedzialam sie, a jeszcze dzis musze ogarnac sobie kilka rzeczy.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 23:47   #1205
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wstaw do albumu, pozapraszaj dziewczyny do przyjaciol.
Jaki problem
Obiektywna ocena pomoze.

BTW wlasnie zobaczylam Twoj podpis, ale mam speeda
Masz synka, ale fajnie
I jest z pazdziernika jak ja

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Ja na dzis lece bo i tak jutro musze z rana wstac...zasiedzialam sie, a jeszcze dzis musze ogarnac sobie kilka rzeczy.
To wstawię po najbliższym farbowaniu, o ile komuś będzie się chciało oglądać moją facjatę

A no, mam Niedługo roczek mu minie

Ja też już się kładę, dobranoc
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 09:02   #1206
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
To wstawię po najbliższym farbowaniu, o ile komuś będzie się chciało oglądać moją facjatę

A no, mam Niedługo roczek mu minie

Ja też już się kładę, dobranoc
O jaa ale duzy chłopak juz
a jak radzisz sobie z nauką(chyba ze juz sie nie uczysz to zwracam honor)?
Ciezko?

A zdjecia ocenimy i ja pierwsza polece radzic

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

HA! Moj diabelski plan mi wyliczył że farbowanie zapowiada mi się na 31 lipca
Oczywiscie TEGO ROKU
No chyba ze wzgledy techniczne przesuną go na 1 sierpnia, ale to najpóźniej.
A co! Chyba ze sie zdygam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 09:51   #1207
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

exclusive wrzuc zdjecia to ocenimy i ci doradzimy tak bedzie najlepiej

Ja mam plan farbowac dopiero w polowie sierpnia, tez niewiem czy tyle wytrzymam ale musze zeby nie niszczyc tak wloskow ale chodze teraz czesto na basen i saune i kolor mi sie jeszcze szybciej spiera...
mam nadzieje ze Londa 18 mnie nie zawiedzie...bo jak patrzylam to innym laskom ladnie wychodzi
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 10:30   #1208
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cześć witam się z rana i zmykam na spacer z sunią taka ładna pogoda że szkoda siedzieć w domu dziś robię kąpiel. Farba przyjdzie do mnie dziś lub jutro więc alfe planuje tak czy siak zrobić dopiero jutro żeby moja głowa tak nie cierpiała jak ostatnio
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 10:39   #1209
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!

proszę, niech mi któraś puści pw w linkiem do fejsa


może nie na temat, ale w zeszłym roku byłam na weselu w Dominowie, o tu http://www.avangarda.lublin.pl/ bardzo mi się podobało
o dzieki wielkie co prawda to dominow ale zawsze jakis trop.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dziewczyny miałyście tak, że Wasi znajomi, rodzina mówili Wam, że w np. poprzednich włosach było lepiej? Bo ja co chwilę słyszę, że w ciemnych mi było ładnie a te do mnie w ogóle nie pasują, i już sama nie wiem czy oni przypadkiem nie mają racji (bo jedna, dwie osoby to OK, do przeżycia, ale ja słyszę to niemal od każdego)..
ja tak mialam poki wszyscy nie zaakceptowali ze bede blondynka i maja dac mi spokoj. u mnie to bylo pod wzgledem zazdrosci albo strachu o mnie, ze ludzie sie ogladaja... dzis po tylu latach w blondzie kazdy mowi ze moja natura to byla pomylka i wygladam mlodziej i promienniej i tak najwazniejsze jak sie sami w kolorze czujemy a nie to co ktos gada.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No ja mam teraz właśnie tak samo, przez te włosy odechciało mi się wychodzić, malować itp. bo i tak wiem, że źle wyglądam. Na długości i tak trochę stracę, bo zniszczenia są nieuniknione, ale obawiam się, że nawet jak osiągnę wymarzony kolor to i tak nie bd on do mnie pasował.. Tak sobie myślę.. może oddam się w ręce specjalistek i pokażę Wam zdjęcie całej twarzy z włosami po farbowaniu i oceniłybyście czy wracać do brązu czy zostawić blond. Bo ja już sama nie wiem co robić, w tym co mam aktualnie źle się czuję.
pokaz foty podpowiemy

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Cześć witam się z rana i zmykam na spacer z sunią taka ładna pogoda że szkoda siedzieć w domu dziś robię kąpiel. Farba przyjdzie do mnie dziś lub jutro więc alfe planuje tak czy siak zrobić dopiero jutro żeby moja głowa tak nie cierpiała jak ostatnio
czyli robisz dalej na kapieli.
ech, perfekcjonistka
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 11:18   #1210
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

czesc wczoraj bylam na konsultacji z sprawie koloru u fryz i oczywiscie w srode dzialamy o 9 rano A tak pozatym codziennie rano sie opalam na balkonie a wieczorem poprawiam solarka UWAGA na 5min bo takie lampy maja ze szokZdjecia po farbowanku wstawie oczywiscie mam nadzieje ze nie bede plakacPod koniec tygodnia spadam do siebie poza miasto wiec nie bede miala dostepu do neta juz wkoncu odpoczne w przyrodzie , pozniej wyjazd na mazury mnie czeka Pogoda przepiekna
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 11:19   #1211
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej!


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Asiu nieee myslalam o czyms na porost

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------


Ale masz chyba dobry?
a to nie, nic od lutego nie biorę
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dziewczyny miałyście tak, że Wasi znajomi, rodzina mówili Wam, że w np. poprzednich włosach było lepiej? Bo ja co chwilę słyszę, że w ciemnych mi było ładnie a te do mnie w ogóle nie pasują, i już sama nie wiem czy oni przypadkiem nie mają racji (bo jedna, dwie osoby to OK, do przeżycia, ale ja słyszę to niemal od każdego)..
ja teraz tak mam ,ale na korzyść blondu
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No ja mam teraz właśnie tak samo, przez te włosy odechciało mi się wychodzić, malować itp. bo i tak wiem, że źle wyglądam. Na długości i tak trochę stracę, bo zniszczenia są nieuniknione, ale obawiam się, że nawet jak osiągnę wymarzony kolor to i tak nie bd on do mnie pasował.. Tak sobie myślę.. może oddam się w ręce specjalistek i pokażę Wam zdjęcie całej twarzy z włosami po farbowaniu i oceniłybyście czy wracać do brązu czy zostawić blond. Bo ja już sama nie wiem co robić, w tym co mam aktualnie źle się czuję.
wstaw doradzimy
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 11:20   #1212
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja tak mialam poki wszyscy nie zaakceptowali ze bede blondynka i maja dac mi spokoj. u mnie to bylo pod wzgledem zazdrosci albo strachu o mnie, ze ludzie sie ogladaja... dzis po tylu latach w blondzie kazdy mowi ze moja natura to byla pomylka i wygladam mlodziej i promienniej i tak najwazniejsze jak sie sami w kolorze czujemy a nie to co ktos gada.

czyli robisz dalej na kapieli.
ech, perfekcjonistka
W moim przypadku sprawa wyglądała tak że ja od zawsze czułam się blondynką i mimo że z wiekiem moja natura ciemniała ja dalej utrzymywałam że jestem blond nie daj Boże ktoś mi powiedział że mam ciemne włosy to mnie wściekłość ogarniała haha pewnego pięknego dnia się zawzięłam poszłam po dwa rozjaśniacze do sklepu i zrobiłam sobie swoje pierwsze żółtko na głowie. Wyglądało to paskudnie ale mimo wszystko miałam motyle w brzuchu że wreszcie mam swój wymarzony blond i nikt mi już nie powie że jest inaczej znajomi mówili że jest 'dziwnie' no ale wiadomo szok a kolor stopniowo robił się jaśniejszy i jaśniejszy aż wrescie pokochałam go bezgranicznie i dziś kogo bym nie zapytała mówi że nie wyobraża sobie mnie w innym kolorze moja mama typowa czarnula ciemna karnacja ciemne oczy czarne włosy z natury. Kilka razy mi się eksperymenty do głowy wkradały i przykładałam jej przedłużki do swojej buzi przed założeniem jej na głowę to mówiła " Nie moje dziecko! Nie kombinuj wyglądasz okropnie!" haha ale ma racje w czarnych włosach czułabym się jak w peruce.

I tak Kochana jeszcze ten jeden raz zrobię na kąpieli zakochałam się w swoim obecnym kolorze i teraz ciężko mi jest cokolwiek kombinować bo aż serce boli jakby miało coś wyjść nie po mojej myśli uwielbiam swój biały blond
ale następna koloryzacja już nie ma że boli jadę bez rozjaśniacza jakoś wrzesień będzie już po wakacjach to mogę eksperyment zrobić
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 11:55   #1213
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc wczoraj bylam na konsultacji z sprawie koloru u fryz i oczywiscie w srode dzialamy o 9 rano A tak pozatym codziennie rano sie opalam na balkonie a wieczorem poprawiam solarka UWAGA na 5min bo takie lampy maja ze szokZdjecia po farbowanku wstawie oczywiscie mam nadzieje ze nie bede plakacPod koniec tygodnia spadam do siebie poza miasto wiec nie bede miala dostepu do neta juz wkoncu odpoczne w przyrodzie , pozniej wyjazd na mazury mnie czeka Pogoda przepiekna
oby wyszedl piekny kolor i oczywiscie natychmiast nam sie tutaj pochwal- no i wypytaj fryz czym cie farbowala zebys na przyszlosc wiedziala...

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
W moim przypadku sprawa wyglądała tak że ja od zawsze czułam się blondynką i mimo że z wiekiem moja natura ciemniała ja dalej utrzymywałam że jestem blond nie daj Boże ktoś mi powiedział że mam ciemne włosy to mnie wściekłość ogarniała haha pewnego pięknego dnia się zawzięłam poszłam po dwa rozjaśniacze do sklepu i zrobiłam sobie swoje pierwsze żółtko na głowie. Wyglądało to paskudnie ale mimo wszystko miałam motyle w brzuchu że wreszcie mam swój wymarzony blond i nikt mi już nie powie że jest inaczej znajomi mówili że jest 'dziwnie' no ale wiadomo szok a kolor stopniowo robił się jaśniejszy i jaśniejszy aż wrescie pokochałam go bezgranicznie i dziś kogo bym nie zapytała mówi że nie wyobraża sobie mnie w innym kolorze moja mama typowa czarnula ciemna karnacja ciemne oczy czarne włosy z natury. Kilka razy mi się eksperymenty do głowy wkradały i przykładałam jej przedłużki do swojej buzi przed założeniem jej na głowę to mówiła " Nie moje dziecko! Nie kombinuj wyglądasz okropnie!" haha ale ma racje w czarnych włosach czułabym się jak w peruce.

I tak Kochana jeszcze ten jeden raz zrobię na kąpieli zakochałam się w swoim obecnym kolorze i teraz ciężko mi jest cokolwiek kombinować bo aż serce boli jakby miało coś wyjść nie po mojej myśli uwielbiam swój biały blond
ale następna koloryzacja już nie ma że boli jadę bez rozjaśniacza jakoś wrzesień będzie już po wakacjach to mogę eksperyment zrobić
moja mama tez czarna od 30 lat a cory blondynki- moja sis zloty blond, ja popielaty oczywiscie farbowane, bo natury to mialysmy ciemny blond/jasny braz popielaty

pokazalabys wiecej fotek wlosow, masz takie piekne dalabys oko mi nacieszyc, bo ja tak kocham biale blondy
za swoim bialym tesknie ale u mnie to tylko rozjasniacz i nie chce tego znow przechodzic...
doplucze swoje dzis plukanka a co! dawno tego nie robilam- beda mi sie zdawaly srebrniejsze- bielsze to dam im spokoj

to samo co ty czulam po blondzie- jak mnie skopali w salonie loreala tyle ze ja mialam zloty blond w bez wpadajacy i wygladalam strasznie, ale radosc byla ze juz nie mam swoich ciemnych a potem juz wzielam sprawy w swoje lapki i 2 farbowania i mialam jasny popielaty, a pozniej skandynawski przez 5 lat i biale
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 12:06   #1214
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
O jaa ale duzy chłopak juz
a jak radzisz sobie z nauką(chyba ze juz sie nie uczysz to zwracam honor)?
Ciezko?

A zdjecia ocenimy i ja pierwsza polece radzic

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

HA! Moj diabelski plan mi wyliczył że farbowanie zapowiada mi się na 31 lipca
Oczywiscie TEGO ROKU
No chyba ze wzgledy techniczne przesuną go na 1 sierpnia, ale to najpóźniej.
A co! Chyba ze sie zdygam
Nie jest ciężko, powiedziałabym, że normalnie Wcześniej chodziłam do szkoły z kierunkiem który mnie w ogóle nie interesował, dobrze, że ze względu na małego przeniosłam się do szkoły zaocznej (chciałam poświęcać mu jak najwięcej czasu), bo dopiero teraz jestem zadowolona z tego w jakim kierunku moja edukacja podąża, i wiem że nic nie jest na marne

Dzięki

Dasz radę Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja mam plan farbowac dopiero w polowie sierpnia, tez niewiem czy tyle wytrzymam ale musze zeby nie niszczyc tak wloskow ale chodze teraz czesto na basen i saune i kolor mi sie jeszcze szybciej spiera...
mam nadzieje ze Londa 18 mnie nie zawiedzie...bo jak patrzylam to innym laskom ladnie wychodzi
Też jej używałam, i na odrostach wyszła mi fajnie Jasno i przez pierwsze dni po farbowaniu miałam wrażenie, że popielato (?)

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Cześć witam się z rana i zmykam na spacer z sunią taka ładna pogoda że szkoda siedzieć w domu dziś robię kąpiel. Farba przyjdzie do mnie dziś lub jutro więc alfe planuje tak czy siak zrobić dopiero jutro żeby moja głowa tak nie cierpiała jak ostatnio
Hej Czekam na zdj efektów

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc wczoraj bylam na konsultacji z sprawie koloru u fryz i oczywiscie w srode dzialamy o 9 rano A tak pozatym codziennie rano sie opalam na balkonie a wieczorem poprawiam solarka UWAGA na 5min bo takie lampy maja ze szokZdjecia po farbowanku wstawie oczywiscie mam nadzieje ze nie bede plakacPod koniec tygodnia spadam do siebie poza miasto wiec nie bede miala dostepu do neta juz wkoncu odpoczne w przyrodzie , pozniej wyjazd na mazury mnie czeka Pogoda przepiekna
Ciekawa jaki będzie efekt końcowy Pochwal się koniecznie

Udanego wyjazdu, odpoczywaj i baw się dobrze

asiabb1983, Lavia15, Carolajn, blond bunny - Zdjęcia wrzucę po następnym farbowaniu, które planuję robić na początku sierpnia. Jak coś to dam znać tu na forum co i jak

U mnie praktycznie każdy mówi, że w ciemnych włosach mi było lepiej, nie usłyszałam jeszcze, żeby jaśniejsze mi bardziej pasowały. No i w sumie mi samej ten aktualny kolor się nie podoba, jest taki hmmm wiewiórkowaty (jak to mówi mój tż ).
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 12:16   #1215
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
moja mama tez czarna od 30 lat a cory blondynki- moja sis zloty blond, ja popielaty oczywiscie farbowane, bo natury to mialysmy ciemny blond/jasny braz popielaty

pokazalabys wiecej fotek wlosow, masz takie piekne dalabys oko mi nacieszyc, bo ja tak kocham biale blondy
za swoim bialym tesknie ale u mnie to tylko rozjasniacz i nie chce tego znow przechodzic...
doplucze swoje dzis plukanka a co! dawno tego nie robilam- beda mi sie zdawaly srebrniejsze- bielsze to dam im spokoj

to samo co ty czulam po blondzie- jak mnie skopali w salonie loreala tyle ze ja mialam zloty blond w bez wpadajacy i wygladalam strasznie, ale radosc byla ze juz nie mam swoich ciemnych a potem juz wzielam sprawy w swoje lapki i 2 farbowania i mialam jasny popielaty, a pozniej skandynawski przez 5 lat i biale
Ja to się po ojcu urodziłam bielusieńka mama jak mnie w szpiatalu zobaczyła to wzięła inne dziecko w ręce bo myślała że ja nie jej bo on typowy blondyn z niebieskimi oczami (czego mu z całych sił zazdroszczę!) a ze mama typowa czarnula to z wiekiem się zaczęłam zmieniać i jestem teraz tak po środku.. strasznie mnie to wkurza że mi się tak natura przez lata zmieniła. Zdjęć włosów bym chętnie więcej zrobiła ale zdupił mi się aparat że tak brzydko powiem i te co do tej pory wstawiałam to telefonem robione po odroście się spróbuję trochę więcej pogimnastykować może coś więcej trzasnę albo Tż zmolestuje żeby mi porobił

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej Czekam na zdj efektów

asiabb1983, Lavia15, Carolajn, blond bunny - Zdjęcia wrzucę po następnym farbowaniu, które planuję robić na początku sierpnia. Jak coś to dam znać tu na forum co i jak
zdjęcia są w albumie nic nie było zmieniane od poprzedniej koloryzacji więc kolor pewnie wyjdzie identycznie ale jak zrobię jakieś świeże to wstawię. Na Twoje efekty koloryzacji również czekam i trzymam kciuki żeby dobrze wyszło i żebyś była zadowolona
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-07-24 o 12:18
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 12:32   #1216
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

dziewczyny czy wsrod nas sa te co nosza grzywke na bok, taka na skos, bo pamietam ze caskada na pewno i ktos jeszcze?
dokad wam ta grzywka siega jesli zaczeszecie ja na prosto? do nosa? do brody?
kurcze, zapuszczam moja i zapuszczam, a chyba ma teraz najgorsza dlugosc- bo za uchem sie nie trzyma i ciagle mi w oczy wpada
zastanawiam sie czy duzo mi jeszcze brakuje....
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 12:38   #1217
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Hej
byłam od rana z Mamą załatwiać sprawy, musiałam przyjechać do domciu, bo Mama miała dzisiaj rezonans, a później wychodzimy na rodzinną kolację, mamy co świętować

kupiłam butki w Reserved, takie do pomykania, granatowe mokasynki, leciutkie i super wygodne no i skórzane-zamszowe jak w kapciach się chodzi takie wygodne
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dziewczyny miałyście tak, że Wasi znajomi, rodzina mówili Wam, że w np. poprzednich włosach było lepiej? Bo ja co chwilę słyszę, że w ciemnych mi było ładnie a te do mnie w ogóle nie pasują, i już sama nie wiem czy oni przypadkiem nie mają racji (bo jedna, dwie osoby to OK, do przeżycia, ale ja słyszę to niemal od każdego)..
tak, mi większość osób mówiła, że w ciemniejszym kolorze lepiej o włosach często słyszę komplementy, że kolor i stan super, ale że lepiej byłoby mi w trochę ciemniejszych
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc wczoraj bylam na konsultacji z sprawie koloru u fryz i oczywiscie w srode dzialamy o 9 rano A tak pozatym codziennie rano sie opalam na balkonie a wieczorem poprawiam solarka UWAGA na 5min bo takie lampy maja ze szokZdjecia po farbowanku wstawie oczywiscie mam nadzieje ze nie bede plakacPod koniec tygodnia spadam do siebie poza miasto wiec nie bede miala dostepu do neta juz wkoncu odpoczne w przyrodzie , pozniej wyjazd na mazury mnie czeka Pogoda przepiekna
nie mogę się doczekać Twojego farbowania, równie mocno jak swojego
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziewczyny czy wsrod nas sa te co nosza grzywke na bok, taka na skos, bo pamietam ze caskada na pewno i ktos jeszcze?
dokad wam ta grzywka siega jesli zaczeszecie ja na prosto? do nosa? do brody?
kurcze, zapuszczam moja i zapuszczam, a chyba ma teraz najgorsza dlugosc- bo za uchem sie nie trzyma i ciagle mi w oczy wpada
zastanawiam sie czy duzo mi jeszcze brakuje....
ja niby miałam na bok, ale widziałaś co się z moją grzywką działo
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 12:52   #1218
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Miałyście może doświadczenia z brązowymi szamponetkami na blond włosach? Spierają się do końca?

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Ja to się po ojcu urodziłam bielusieńka mama jak mnie w szpiatalu zobaczyła to wzięła inne dziecko w ręce bo myślała że ja nie jej bo on typowy blondyn z niebieskimi oczami (czego mu z całych sił zazdroszczę!) a ze mama typowa czarnula to z wiekiem się zaczęłam zmieniać i jestem teraz tak po środku.. strasznie mnie to wkurza że mi się tak natura przez lata zmieniła. Zdjęć włosów bym chętnie więcej zrobiła ale zdupił mi się aparat że tak brzydko powiem i te co do tej pory wstawiałam to telefonem robione po odroście się spróbuję trochę więcej pogimnastykować może coś więcej trzasnę albo Tż zmolestuje żeby mi porobił

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

zdjęcia są w albumie nic nie było zmieniane od poprzedniej koloryzacji więc kolor pewnie wyjdzie identycznie ale jak zrobię jakieś świeże to wstawię. Na Twoje efekty koloryzacji również czekam i trzymam kciuki żeby dobrze wyszło i żebyś była zadowolona
Ja to jako dziecko byłam jasna a potem zbrązowiałam (tato blondyn, mama brunetka) no i zostałam szatynką

Oglądnełam zdjęcia, piękny, jasny kolor

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tak, mi większość osób mówiła, że w ciemniejszym kolorze lepiej o włosach często słyszę komplementy, że kolor i stan super, ale że lepiej byłoby mi w trochę ciemniejszych
Mi każdy mówi, że w czarnych było najlepiej, no ale między tym co mam a czarnym to jest przepaść Najchętniej bym przyciemniła włosy, ale nie chcę się tak szybko poddać, tyle walczę już o ładny blond, więc postanowiłam dać włosom ostatnią szansę w siepniu, a potem pozwolić im odpocząć.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 12:58   #1219
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziewczyny czy wsrod nas sa te co nosza grzywke na bok, taka na skos, bo pamietam ze caskada na pewno i ktos jeszcze?
dokad wam ta grzywka siega jesli zaczeszecie ja na prosto? do nosa? do brody?
kurcze, zapuszczam moja i zapuszczam, a chyba ma teraz najgorsza dlugosc- bo za uchem sie nie trzyma i ciagle mi w oczy wpada
zastanawiam sie czy duzo mi jeszcze brakuje....

ja również jestem w trakcie zapuszczania i mam wrażenie że końca nie widać. mam zamiar totalnie z niej na jakiś czas zrezygnować i nosić przedziałek po środku lub też delikatnie po boku ale delikatnie jak panie ze zdjęć niżej. Aktualnie moja grzywa sięga do brody i na szczęście nadaje sie już do chowania za ucho czy spinania w wysokiego kuca czy koczek - taki był cel. Miałam już dość frędzelków walających się po mojej buzi niestety zanim dorówna długością reszcie włosów to miną chyba wieki i strasznie mnie to wkurza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d (1).jpg (85,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d (2).jpg (40,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (55,0 KB, 16 załadowań)
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 12:59   #1220
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość

Oglądnełam zdjęcia, piękny, jasny kolor
Dziękuję
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 13:15   #1221
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej
byłam od rana z Mamą załatwiać sprawy, musiałam przyjechać do domciu, bo Mama miała dzisiaj rezonans, a później wychodzimy na rodzinną kolację, mamy co świętować

kupiłam butki w Reserved, takie do pomykania, granatowe mokasynki, leciutkie i super wygodne no i skórzane-zamszowe jak w kapciach się chodzi takie wygodne

tak, mi większość osób mówiła, że w ciemniejszym kolorze lepiej o włosach często słyszę komplementy, że kolor i stan super, ale że lepiej byłoby mi w trochę ciemniejszych

nie mogę się doczekać Twojego farbowania, równie mocno jak swojego

ja niby miałam na bok, ale widziałaś co się z moją grzywką działo
pamietam jakie jazdy z nia byly jak sterczala jak antenka

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Miałyście może doświadczenia z brązowymi szamponetkami na blond włosach? Spierają się do końca?



Ja to jako dziecko byłam jasna a potem zbrązowiałam (tato blondyn, mama brunetka) no i zostałam szatynką

Oglądnełam zdjęcia, piękny, jasny kolor



Mi każdy mówi, że w czarnych było najlepiej, no ale między tym co mam a czarnym to jest przepaść Najchętniej bym przyciemniła włosy, ale nie chcę się tak szybko poddać, tyle walczę już o ładny blond, więc postanowiłam dać włosom ostatnią szansę w siepniu, a potem pozwolić im odpocząć.
nie spieraja sie do konca- zostaje blotnista poswiata

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
ja również jestem w trakcie zapuszczania i mam wrażenie że końca nie widać. mam zamiar totalnie z niej na jakiś czas zrezygnować i nosić przedziałek po środku lub też delikatnie po boku ale delikatnie jak panie ze zdjęć niżej. Aktualnie moja grzywa sięga do brody i na szczęście nadaje sie już do chowania za ucho czy spinania w wysokiego kuca czy koczek - taki był cel. Miałam już dość frędzelków walających się po mojej buzi niestety zanim dorówna długością reszcie włosów to miną chyba wieki i strasznie mnie to wkurza
te panie ładne ale mi sie cos takiego nie podoba jak na mnie zle by mi bylo, jeszcze mocniej bym sobie buzie wyciagnela
no nic musze zaczekac jeszcze te 2-3 cholerne cm, to ja bede wsadzac za ucho i jakos bedzie.
mam ja do czubka nosa na razie...
ale jak na to ze cale zycie do brwi nosilam rowna to i tak juz dlugo wytrzymalam

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

ja siebie bardziej widze w czyms takim:

http://www.google.pl/imgres?start=17...21&tx=42&ty=72

http://www.google.pl/imgres?start=10...20&tx=57&ty=63

http://niedostepnaa.pinger.pl/m/8765439

ale jeszcze ciut za ucho mi braknie i to wkurza....
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 13:19   #1222
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
te panie ładne ale mi sie cos takiego nie podoba jak na mnie zle by mi bylo, jeszcze mocniej bym sobie buzie wyciagnela
no nic musze zaczekac jeszcze te 2-3 cholerne cm, to ja bede wsadzac za ucho i jakos bedzie.
mam ja do czubka nosa na razie...
ale jak na to ze cale zycie do brwi nosilam rowna to i tak juz dlugo wytrzymalam

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

ja siebie bardziej widze w czyms takim:

http://www.google.pl/imgres?start=17...21&tx=42&ty=72

http://www.google.pl/imgres?start=10...20&tx=57&ty=63

http://niedostepnaa.pinger.pl/m/8765439

ale jeszcze ciut za ucho mi braknie i to wkurza....
Ja całe życie praktycznie nosiłam takie spore grzywy na całe czoło więc zachciało mi się zmiany i postanowiłam zrezygnować całkiem zobaczymy jak się będę czuła - zawsze będę mogła szybko wrócić do grzywy. Musisz być cierpliwa bo jak już tyle zapuściłaś to teraz szkoda ciąć jeszcze trochę i będziesz mogła chować za ucho
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 13:43   #1223
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Dziewczyny no nie słuchajnie ze ktoś mowi jak Wam lepiej, jak nie chcecie sluchac olejcie, powiedzcie "to ja mam sie dobrze czuc i tyle".
Aczkolwiek jak "10 osób mowi ci ze jestes pijany cos w tym musi byc..." Madre stare przysłowie, wnioski wyciagnijcie same.


Ja powiem Wam ze jestem taka happy ze mam ten kolor, no po prostu nie moge sie zachwycic. Co mycie inny Teraz nawet nie muszę farbowac co chwila bo mam ciagle co innego.

Od NIKOGO nie usłyszalam ze wygladam gorzej.
A dzis kolega/znajomy powiedzial mi jak go spotkalam ze moj nowy kolor jest "pociagający" co by nie mialo to znaczyc.
I ze wygladam pieknie, tak inaczej (oby w dobrym znaczeniu), swiezo i promiennie. No TAKIE slowa od faceta to nie może być źle!

Co nie zmienia faktu ze wlosy nadal lekko suche, jak kolor sie wyplukuje wygladają jak wypłowiałe, bez wyrazu...dlatego bedzie ten matrix za tydzień, oj bedzie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 13:51   #1224
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny no nie słuchajnie ze ktoś mowi jak Wam lepiej, jak nie chcecie sluchac olejcie, powiedzcie "to ja mam sie dobrze czuc i tyle".
Aczkolwiek jak "10 osób mowi ci ze jestes pijany cos w tym musi byc..." Madre stare przysłowie, wnioski wyciagnijcie same.


Ja powiem Wam ze jestem taka happy ze mam ten kolor, no po prostu nie moge sie zachwycic. Co mycie inny Teraz nawet nie muszę farbowac co chwila bo mam ciagle co innego.

Od NIKOGO nie usłyszalam ze wygladam gorzej.
A dzis kolega/znajomy powiedzial mi jak go spotkalam ze moj nowy kolor jest "pociagający" co by nie mialo to znaczyc.
I ze wygladam pieknie, tak inaczej (oby w dobrym znaczeniu), swiezo i promiennie. No TAKIE slowa od faceta to nie może być źle!

Co nie zmienia faktu ze wlosy nadal lekko suche, jak kolor sie wyplukuje wygladają jak wypłowiałe, bez wyrazu...dlatego bedzie ten matrix za tydzień, oj bedzie
ja tam się nie martwię, sama wiem, że taki jasny blond to nie mój kolor i od dawna kiepsko się w nim czuję, więc luzik
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 13:56   #1225
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja tam się nie martwię, sama wiem, że taki jasny blond to nie mój kolor i od dawna kiepsko się w nim czuję, więc luzik
Ja tez sie dziwnie czułam i brakowało odwagi...
zastanawialam sie dlaczego ja mam taką świnkowatą w kolorze twarz>
a ona wcale nie taka swinska, to kolor taki odcien jej nadawal!
dalej jest rumiana, rozowa ale mniej swinkowata!
i odrost mam ponad 1 cm a nie widac go od razutrzeba sie przyjrzec bo jest szary w porównaniu z reszta wlosow. ALE nie wydaje sie juz CZARNY!!!tylko popielaty blond!
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 14:00   #1226
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziewczyny czy wsrod nas sa te co nosza grzywke na bok, taka na skos, bo pamietam ze caskada na pewno i ktos jeszcze?
dokad wam ta grzywka siega jesli zaczeszecie ja na prosto? do nosa? do brody?
kurcze, zapuszczam moja i zapuszczam, a chyba ma teraz najgorsza dlugosc- bo za uchem sie nie trzyma i ciagle mi w oczy wpada
zastanawiam sie czy duzo mi jeszcze brakuje....

Ja juz od dluzszego czasu nosze taka grzywke na bok nie wyobrazam sobie siebie bez grzywki :P Mi siege mniej wiecej do noska jak zaczesalam teraz na prosto mi jak wiatr wieje to tez niestety w oczy wpada ale taki urok grzywek

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Nie jest ciężko, powiedziałabym, że normalnie Wcześniej chodziłam do szkoły z kierunkiem który mnie w ogóle nie interesował, dobrze, że ze względu na małego przeniosłam się do szkoły zaocznej (chciałam poświęcać mu jak najwięcej czasu), bo dopiero teraz jestem zadowolona z tego w jakim kierunku moja edukacja podąża, i wiem że nic nie jest na marne

Dzięki

Dasz radę Trzymam kciuki



Też jej używałam, i na odrostach wyszła mi fajnie Jasno i przez pierwsze dni po farbowaniu miałam wrażenie, że popielato (?)



Hej Czekam na zdj efektów



Ciekawa jaki będzie efekt końcowy Pochwal się koniecznie

Udanego wyjazdu, odpoczywaj i baw się dobrze

asiabb1983, Lavia15, Carolajn, blond bunny - Zdjęcia wrzucę po następnym farbowaniu, które planuję robić na początku sierpnia. Jak coś to dam znać tu na forum co i jak

U mnie praktycznie każdy mówi, że w ciemnych włosach mi było lepiej, nie usłyszałam jeszcze, żeby jaśniejsze mi bardziej pasowały. No i w sumie mi samej ten aktualny kolor się nie podoba, jest taki hmmm wiewiórkowaty (jak to mówi mój tż ).

oo popielato ? To super bo na takim efekcie mi zalezy...a pokalabys mi zdjecia po farbowaniu ta londa?bylabym bardzo wdzieczna
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 14:01   #1227
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja tez sie dziwnie czułam i brakowało odwagi...
zastanawialam sie dlaczego ja mam taką świnkowatą w kolorze twarz>
a ona wcale nie taka swinska, to kolor taki odcien jej nadawal!
dalej jest rumiana, rozowa ale mniej swinkowata!
i odrost mam ponad 1 cm a nie widac go od razutrzeba sie przyjrzec bo jest szary w porównaniu z reszta wlosow. ALE nie wydaje sie juz CZARNY!!!tylko popielaty blond!
Ty się czułaś świnkowato a ja się czuję jak skwarka dlatego tak czekam na TEN dzień
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 14:03   #1228
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
W moim przypadku sprawa wyglądała tak że ja od zawsze czułam się blondynką i mimo że z wiekiem moja natura ciemniała ja dalej utrzymywałam że jestem blond nie daj Boże ktoś mi powiedział że mam ciemne włosy to mnie wściekłość ogarniała haha pewnego pięknego dnia się zawzięłam poszłam po dwa rozjaśniacze do sklepu i zrobiłam sobie swoje pierwsze żółtko na głowie. Wyglądało to paskudnie ale mimo wszystko miałam motyle w brzuchu że wreszcie mam swój wymarzony blond i nikt mi już nie powie że jest inaczej znajomi mówili że jest 'dziwnie' no ale wiadomo szok a kolor stopniowo robił się jaśniejszy i jaśniejszy aż wrescie pokochałam go bezgranicznie i dziś kogo bym nie zapytała mówi że nie wyobraża sobie mnie w innym kolorze moja mama typowa czarnula ciemna karnacja ciemne oczy czarne włosy z natury. Kilka razy mi się eksperymenty do głowy wkradały i przykładałam jej przedłużki do swojej buzi przed założeniem jej na głowę to mówiła " Nie moje dziecko! Nie kombinuj wyglądasz okropnie!" haha ale ma racje w czarnych włosach czułabym się jak w peruce.

I tak Kochana jeszcze ten jeden raz zrobię na kąpieli zakochałam się w swoim obecnym kolorze i teraz ciężko mi jest cokolwiek kombinować bo aż serce boli jakby miało coś wyjść nie po mojej myśli uwielbiam swój biały blond
ale następna koloryzacja już nie ma że boli jadę bez rozjaśniacza jakoś wrzesień będzie już po wakacjach to mogę eksperyment zrobić

u mnie z kolei rodzice oboje blond takze wiadomo ze ja tez jestem blondaskiem i inny kolor by mi nie pasowal moj Tz tez blondyn i zawsze mowie mu ze bedziemy miec oboje ladne blond aniolki w przyszlosci

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej
byłam od rana z Mamą załatwiać sprawy, musiałam przyjechać do domciu, bo Mama miała dzisiaj rezonans, a później wychodzimy na rodzinną kolację, mamy co świętować

kupiłam butki w Reserved, takie do pomykania, granatowe mokasynki, leciutkie i super wygodne no i skórzane-zamszowe jak w kapciach się chodzi takie wygodne

tak, mi większość osób mówiła, że w ciemniejszym kolorze lepiej o włosach często słyszę komplementy, że kolor i stan super, ale że lepiej byłoby mi w trochę ciemniejszych

nie mogę się doczekać Twojego farbowania, równie mocno jak swojego

ja niby miałam na bok, ale widziałaś co się z moją grzywką działo
pokaz mokasynki
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 14:08   #1229
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Lavia, jasne pokażę, tylko jak wrócę wrzuciłabym teraz, ale nie chce mi się pójść po kabel do telefonu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 14:16   #1230
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
ja również jestem w trakcie zapuszczania i mam wrażenie że końca nie widać. mam zamiar totalnie z niej na jakiś czas zrezygnować i nosić przedziałek po środku lub też delikatnie po boku ale delikatnie jak panie ze zdjęć niżej. Aktualnie moja grzywa sięga do brody i na szczęście nadaje sie już do chowania za ucho czy spinania w wysokiego kuca czy koczek - taki był cel. Miałam już dość frędzelków walających się po mojej buzi niestety zanim dorówna długością reszcie włosów to miną chyba wieki i strasznie mnie to wkurza
Podoba mi się taka fryzura, śmiem nawet powiedzieć, że kiedyś takową miałam, tylko trochę krótszą grzywkę rozłożoną na boki. Teraz stanowczo wolę mieć przedziałek na boku i grzywkę na boku, wydaje mi się, że bardziej mojej kwadratowej twarzy pasuje

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pamietam jakie jazdy z nia byly jak sterczala jak antenka
Widziałam na blogu kitki zdjęcie tej grzywki

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie spieraja sie do konca- zostaje blotnista poswiata
Szkoda
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-07-24 o 14:19
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.