Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-19, 20:44   #4501
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
włosy farbowane na ciemno/czarno nie tylko sprawiają wrażenie grubszych ale i takie są. Całe lata kiedyś farbowałam się na ciemno i te ciemne farby powlekają włosy wszystkie ubytki w łusce są wypełnione a im częściej sie farbuje tym włos jakby bardziej się pogrubiał bo dochodzą kolejne warstwy no i są też dzięki temu bardziej błyszczące. Zauważcie jak się farbuje włosy(zdrowe, nie wymaltretowane wcześniej) na jakieś brązy czy czernie jak przez pewien czas od zafarbowania włosy lśnią jak lustro, naturalne o ile nie są ekstra zdrowe to nie mają aż takiego połysku. Wystarczy jednak farby odstawić i po kilku miesiącach jak farbka się będzie powoli wypłukiwać na światło dzienne wyjdą wszystkie zniszczenia które były wcześniej "maskowane" przez nią Natomiast z jaśniejszymi farbami jest na odwrót bardziej "wyżerają", włos staje się cieńszy
Potwierdzam ( i moje włosy też ).
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 21:55   #4502
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
haha
też jestem ciekawa, jakbym wyglądała w platynie, ale do tego pewnie nie dojdzie, dążę do jasnego blondu i raczej nie dalej
Super fotka
Na moje oko w platynie byłoby fajnie , a może nawet w takim chłodnym odcieniu platyny kurka nie wiem jak nazwać ten kolor

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nie ma :P
Lily lolo po zakorektorowaniu pryszczy i zaczerwienień daje radę. Dokupiłam korektor blondie i będę testować jeszcze razem z nim w najbliższym czasie.
Czaję się jeszcze na Bare Faced Beauty, chyba kolor innocent. Spróbowałabym Meow, ale zupełnie nie wiem, jaki kolor dobrać
Nie no jak pomyślę o Twoich przejściach z nakładaniem to utwierdzam się w przekonaniu że to nie dla mnie
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 22:59   #4503
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
a co mi tam, zarzucę fociszem
Tak moje włosy wyglądały tydzień temu, od tego czasu zdążyły nieco zrudzieć.

wybaczcie głupkowatą minę to taka reakcja obronna, nie jestem fotogeniczna więc jak widzę skierowany we mnie obiektyw robię głupie miny żeby nie było, że chcę wyglądać dobrze a nie umiem

edit: Wiem, że kolor komina nie jest najszczęśliwszy, w rzeczywistości to niemal neonowy ciemny oranż, zahipnotyzował mnie i jak go kupowałam to myślałam, że nie będę go w ogóle nosić

O jaaa, ja mam dokładnie TAK SAMO! Co rusz fotka to ja takie głupie miny robię, bo się wstydzę ładnie zapozować, po czym i tak wyjdzie, że i tak nie jestem fotogeniczna ,jak myślałam. Ale ładny masz kolorek! Nie jest taki neonowy, jak ten mój był


Ja mam dokładnie tak samo jak Ingran- na pierwszy rzut oka nie poznałabym Cię, bo też mam obraz Ciebie w czarnych włosach w lokach A tu taka niespodzianka


Zgadzam się z iamsolucky platynka do Twojego stylu jak ulał!
__________________

Ostatnie farbowanie: 22.02.2016r.
Zapuszczam włosy -51 cm (29.02.16)
Pół drogi do celu i zadowolenie- 60 cm
Wymarzony cel:70 cm



Mój last.fm

Edytowane przez imaginacja93
Czas edycji: 2013-03-19 o 23:01
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 23:16   #4504
_Dante_
Raczkowanie
 
Avatar _Dante_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Ciepły, czerwony koc z frędzlami
Wiadomości: 116
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Fiasco świetnie wyglądasz. Właśnie tak z pazurem, zawadiacko. I chyba bardziej świeżo - ciemne loczki były cudowne, ale mam wrażenie, że wyglądałaś ciut poważniej. A może to kwestia minki.

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Dlaczego nie? Będzie pasowało do fartucha
O! No fakt. Można powiedzieć, że wyglądałabym wręcz sterylnie.

Cytat:
Napisane przez imaginacja93 Pokaż wiadomość
Dante[/B], też pochwalę się naturalnym kolorkiem, nie wiem, czy prędzej dawałam Przy nasadzie są takie popielate, ale wraz z dlugością ocieplają się:p
Ładny kolor - mam wrażenie, że są bardziej intensywne niż moje tzn. konkretniejszy kolor. Chociaż w sumie są nawet podobne.

Cytat:
Napisane przez imaginacja93 Pokaż wiadomość
Przecież Ty masz śliczny naturalny, ewidentny blond! Świetny jest Za jasny na brąz Ja mam podobnie- raz są bardziej mysie, a w pokoju, w pół- naturalnym świetle są takie jasnobrązowe (chyba, nie odróżniam ciemnego blondu od jasnego brązu) ze złotą poświatą, to zależy Ale najbrzydsze są niestety zimą :/ A w słońcu śliczne
Dziękuję. : >

Jednak chęć zmiany korci bardzo.


Swoją drogą chyba Was nie pytałam o korektory pod oczy, a ostatnio (przez nieprzespane noce) moje cienie stały się jeszcze bardziej wyraziste.

Na cienie pod oczami lepiej nakładać zwykły korektor cielisty czy jakieś tonujące (żółte?).

Edytowane przez _Dante_
Czas edycji: 2013-03-19 o 23:28
_Dante_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 23:31   #4505
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez imaginacja93 Pokaż wiadomość
Oj, zgadzam się z tą granicą- jak ktoś ma ciemny blond, to ludzie mówią, że jest szatynem. Ja w sumie też mam problem z odróżnieniem, mój naturalny kolor też jest ciężko stwierdzić, jaki ma poziom, czy 6 czy 5 :p Moje szybko płowieją na taki ciepły kolorek

Dokładnie, blond kojarzy się ludziom z tlenionym, jasnym kolorem


A propos farb, to jednak Joaśka dobra jest, skoro dała sobie radę. A przy kolejnych farbowaniach odrost się Ci wyrównywał? Czy nadal nie uzyskiwałaś tego koloru, który chciałaś?

Czytałam, że na rudości dobry jest popiel
-------------------------------------------

Dante
, też pochwalę się naturalnym kolorkiem, nie wiem, czy prędzej dawałam Przy nasadzie są takie popielate, ale wraz z dlugością ocieplają się:p


Vampierz, jaki to może być poziom? Ciemny blond czy jasny brąz?


Przepraszam za post pod postem, ale nie wiem, co się stało, że tak załączyło
Nie, odrost zawsze był cieplejszy i troszkę ciemniejszy, ale przy farbowaniu co 2 tyg. trudno to było zauważyć.

Wydaje mi się, że to już brąz, bo wygląda na równy na całej długości i nierozświetlony.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 23:53   #4506
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Nie no jak pomyślę o Twoich przejściach z nakładaniem to utwierdzam się w przekonaniu że to nie dla mnie
Hah, nie każde minerałki są tak złośliwe

Ja tam nigdy nie farbowałam włosów, boję się trochę przesuszenia i tego, że mogłyby jeszcze bardziej wypadać :/
U fryzjera też nie byłam od kilku lat. Cały czas zapuszczam, ale w ogóle nie widać tego, żeby rosły Co najwyżej się bardziej skręcą hmm...
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 09:43   #4507
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez imaginacja93 Pokaż wiadomość

Ja mam dokładnie tak samo jak Ingran- na pierwszy rzut oka nie poznałabym Cię, bo też mam obraz Ciebie w czarnych włosach w lokach A tu taka niespodzianka


Zgadzam się z iamsolucky platynka do Twojego stylu jak ulał!

Potwierdzam

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez _Dante_ Pokaż wiadomość

Jednak chęć zmiany korci bardzo.


Swoją drogą chyba Was nie pytałam o korektory pod oczy, a ostatnio (przez nieprzespane noce) moje cienie stały się jeszcze bardziej wyraziste.

Na cienie pod oczami lepiej nakładać zwykły korektor cielisty czy jakieś tonujące (żółte?).
Ale pomyś sobie jak bardzo farba niszczy włosy, nawet ten rozjaśniacz z Joanny którego używam ( a ma tylko 3% wody utlenionej), sprawia że włosy są trochę przesuszone i widać że ich struktura różni się od włosów na których rozjaśniacza nie było.Włosy nie są zniszczone ale widać niewielką różnice.
Może spróbuj naturalnych sposobów pokrzywy i kory dęby jeśli chcesz przyciemnić, miodu i rumianku jeśli chcesz trochę rozjaśnić.
Są równiez płukanki do włosów coś w stylu srebrnej płukanki, tyle że nadające rudy lub kasztanowy odcień.
Polecam HM burżuja mi się bardzo dobrze sprawdza




---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Hah, nie każde minerałki są tak złośliwe

Ja tam nigdy nie farbowałam włosów, boję się trochę przesuszenia i tego, że mogłyby jeszcze bardziej wypadać :/
U fryzjera też nie byłam od kilku lat. Cały czas zapuszczam, ale w ogóle nie widać tego, żeby rosły Co najwyżej się bardziej skręcą hmm...
Niby tak ale jak pomyślę o moich 2 lewych rękach jeśli chodzi o makijaż to chyba sobie daruję. Zresztą chyba znalazłam swój ideał
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 11:15   #4508
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

fiasco, zgadzam się z "górą", pasowałaby do ciebie platynka
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 13:08   #4509
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dziewczyny a widziałyście nowe bronzery bell ?
Wydają się mieć chłodne i jasne odcienie
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 14:18   #4510
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Ale pomyś sobie jak bardzo farba niszczy włosy, nawet ten rozjaśniacz z Joanny którego używam ( a ma tylko 3% wody utlenionej), sprawia że włosy są trochę przesuszone i widać że ich struktura różni się od włosów na których rozjaśniacza nie było.Włosy nie są zniszczone ale widać niewielką różnice.
Może spróbuj naturalnych sposobów pokrzywy i kory dęby jeśli chcesz przyciemnić, miodu i rumianku jeśli chcesz trochę rozjaśnić.
Są równiez płukanki do włosów coś w stylu srebrnej płukanki, tyle że nadające rudy lub kasztanowy odcień.
Polecam HM burżuja mi się bardzo dobrze sprawdza
1. też polecam korektor HM
2. Jest też henna do włosów, w różnych kolorach
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 17:46   #4511
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Niby tak ale jak pomyślę o moich 2 lewych rękach jeśli chodzi o makijaż to chyba sobie daruję. Zresztą chyba znalazłam swój ideał
Ideał? A jaki?
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 18:21   #4512
babyrose
Rozeznanie
 
Avatar babyrose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez kObra. Pokaż wiadomość
Odcień "Snow White" - ewidentnie wpada w mocno różowy odcień (może na zdjęciu tego nie widać, ale naprawdę jest to świnkowaty odcień ), na twarzy dość mocno bieli i różni się od True Ivory. W sumie, pewnie go też wykorzystam, ale zdecydowanie wolę odcień TI.
wiesz może jak się ma ten kolor do colorstaya ivory?
babyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:15   #4513
_Dante_
Raczkowanie
 
Avatar _Dante_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Ciepły, czerwony koc z frędzlami
Wiadomości: 116
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Ale pomyś sobie jak bardzo farba niszczy włosy, nawet ten rozjaśniacz z Joanny którego używam ( a ma tylko 3% wody utlenionej), sprawia że włosy są trochę przesuszone i widać że ich struktura różni się od włosów na których rozjaśniacza nie było.Włosy nie są zniszczone ale widać niewielką różnice.
Może spróbuj naturalnych sposobów pokrzywy i kory dęby jeśli chcesz przyciemnić, miodu i rumianku jeśli chcesz trochę rozjaśnić.
Są równiez płukanki do włosów coś w stylu srebrnej płukanki, tyle że nadające rudy lub kasztanowy odcień.
Polecam HM burżuja mi się bardzo dobrze sprawdza

Przyciemnienie odpada, bo mam jasną oprawę oczu, ale ostatnio właśnie wojuję z miodem, rumiankiem i czasem z cytryną. Widzę minimalną różnicę, a może to tylko złudzenie.

O! Burżuja bardzo lubię.
_Dante_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:51   #4514
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

kusicie, dziewczyny... aż jestem ciekawa, czy by mi się udało do platyny zejść
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 20:21   #4515
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Możesz spróbować.... Ale żeby w razie draki na nas nie było
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 21:10   #4516
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
kusicie, dziewczyny... aż jestem ciekawa, czy by mi się udało do platyny zejść
A próbowałaś farb profesjonalnych? Z takich jakie już masz mogłoby się udać uzyskać platynę albo coś blisko tego.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 21:25   #4517
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ideał? A jaki?
No ten nowy Rimmel
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 22:01   #4518
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
No ten nowy Rimmel
Też go mam. Fajny jest, potwierdzam Ideałem byłby, jakby miał w sobie troszkę mniej różu, ale jak na łatwo dostępny w każdej drogerii podkład jest świetny
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 22:08   #4519
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
No ten nowy Rimmel
Prawda. Fajny jest. Trochę za mało kryjący jak dla mnie, bo jak wyjdę na mróz, szczególnie gdy jest wiatr jednak widać, że policzki są zaczerwienione. Liczyłam, że to przykryje. Gdyby był średnio kryjący byłby ideałem. Wybaczyłabym mu nawet ten jego mdlący zapach.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 04:47   #4520
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Sabriel i iamsolucky dziękuję za analizę, teraz to już na pewno kupię ten krem jak tylko kończy się mój uriage. Zastanawiam się tylko jaką wersję wybrać? Dla skóry suchej i normalnej; dla tłustej czy dla naczynkowej? Mam typową cerę mieszaną i zawsze wybierałam opcję cera tłusta/mieszana, ale jak dotąd takie kremy podkreślały u mnie suche skórki a na czole i tak była latarnia Myślicie, że warto ryzykować z tym dla cery suchej/normalnej czy może jednak brać na naczynka (chociaż naczynek na twarzy nie mam - uda to już inna historia )?

I jeszcze jedno pytanie. Czy sunbrella ma osławiony Parsol? Chodzi mi czy można na niego stosować normalną kolorówkę czy nie. Mam ochotę na kuleczki APC, ale jeśli mam zdestabilizować filtr, to z nich zrezygnuję.
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^



Edytowane przez Amu_Ikuto
Czas edycji: 2013-03-21 o 05:46
Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 14:59   #4521
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
A próbowałaś farb profesjonalnych? Z takich jakie już masz mogłoby się udać uzyskać platynę albo coś blisko tego.
O tym myślałam... Mignęła mi przed oczami gdzieś na mieście hurtownia fryzjerska, muszę tam zajrzeć Choć kupowanie w drogerii jest strasznie wygodne
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 17:41   #4522
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
O tym myślałam... Mignęła mi przed oczami gdzieś na mieście hurtownia fryzjerska, muszę tam zajrzeć Choć kupowanie w drogerii jest strasznie wygodne
Wygodne ale farby drogeryjne nie dają tak dobrego efektu jak profesjonalne. Serio. Moje włosy baaardzo wolno pochłaniają farbę i zmieniają kolor (z ciemnych na blond). Drogeryjny Garnier nie dawał sobie rady z odrostami, wychodziły pomarańczowe mimo, że trzymałam maksymalnie długo. Farba fryzjerska w normalnych domowych warunkach sprawdza się o niebo lepiej. Jest droższa, fakt, ale tak naprawdę pierwszy zakup jest duży bo kupujesz dużą wodę i do tego farbę. Potem przez pewien czas musisz kupować tylko farbę bo woda na jakiś czas starcza (spokojnie kilka farbowań). Jeśli włosy masz tej długości co na zdjęciu to starczy Ci na długo, tubka farby też pewnie wystarczy na dwa farbowania.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 18:01   #4523
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Amu_Ikuto Pokaż wiadomość
Sabriel i iamsolucky dziękuję za analizę, teraz to już na pewno kupię ten krem jak tylko kończy się mój uriage. Zastanawiam się tylko jaką wersję wybrać? Dla skóry suchej i normalnej; dla tłustej czy dla naczynkowej? Mam typową cerę mieszaną i zawsze wybierałam opcję cera tłusta/mieszana, ale jak dotąd takie kremy podkreślały u mnie suche skórki a na czole i tak była latarnia Myślicie, że warto ryzykować z tym dla cery suchej/normalnej czy może jednak brać na naczynka (chociaż naczynek na twarzy nie mam - uda to już inna historia )?

I jeszcze jedno pytanie. Czy sunbrella ma osławiony Parsol? Chodzi mi czy można na niego stosować normalną kolorówkę czy nie. Mam ochotę na kuleczki APC, ale jeśli mam zdestabilizować filtr, to z nich zrezygnuję.
Chodzi o ten dermedic tak? Ma parsol, ale jest stabilny. Czytałam, że kremy do cery naczynkowej u osób które takowej cery nie mają mogą wywołać odwrotny efekt... Masz suche skórki? Jeśli tak to zainwestuj w dobre nawilżanie. Może ten do skóry suchej będzie nawilżający. W sumie przy cerze tłstej też powinno się intensywnie nawilżać a nie wysuszać
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 02:32   #4524
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Chodzi o ten dermedic tak? Ma parsol, ale jest stabilny. Czytałam, że kremy do cery naczynkowej u osób które takowej cery nie mają mogą wywołać odwrotny efekt... Masz suche skórki? Jeśli tak to zainwestuj w dobre nawilżanie. Może ten do skóry suchej będzie nawilżający. W sumie przy cerze tłstej też powinno się intensywnie nawilżać a nie wysuszać
Skoro tak piszesz to sobie dam z nim spokój. Wezmę ten dla cery suchej i normalnej chociaż zawsze jakoś miałam przed nimi dziwny lęk - wiem, głupie I tak, dalej mówię o tym dermedicu. Jeszcze spróbuję gdzieś dorwać skład tego do cery suchej i jezeli nic w nim uczulającego nie będzie to go kupię Ostatnio miała Uriage mineralny i całkiem go lubię, jedyną jego wadą jest podkreślanie suchych skórek, które niestety mi się zdarzają mojej cery po prostu nie da się nawilżyć. O dziwo na razie najlepiej ( w sensie częściowo) udaje się to paście cynkowej i acne-dermowi (oczywiście nie razem), więc może jak wyeliminuję wysuszanie filtra (podkreślanie skórek), to może zacznę wyglądać jak człowiek.

I jeszcze jedno, dziewczęta jest w ogóle coś takiego jak korektor pod oczy inglot we wkładzie? W sensie taki do wsadzenia do paletki? Jak tak, to jak się sprawują?
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 15:28   #4525
_Dante_
Raczkowanie
 
Avatar _Dante_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Ciepły, czerwony koc z frędzlami
Wiadomości: 116
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Juhuu! Chyba znalazłam mój podkład idealny.

Nie wiem jeszcze czy to chwilowy zachwyt spowodowany porównaniem z wcześniejszymi wpadkami, czy naprawdę tak dobrze pasuje, ale i tak jestem bardzo zadowolona!

W końcu dorwałam podkład stosunkowo jasny, który nie ma w sobie różowego pigmentu, nie jest pomarańczowy, nie ciemnieje, dobrze kryje i w dodatku ma przyjemną konsystencję kremu, a moja buzia nie świeci się po nim jak latarnia.

Odcień bardzo ładny - jasny żółty, ale taki ciepły, a nie sino-bury. Może mógłby być jaśniejszy, ale bardzo ładnie się dopasowuje, więc nie narzekam.

Mowa o podkładzie Mary Kay (full coverage foundation) Ivory 200.

Jak tylko pożyczę od koleżanki aparat, to zamieszczę zdjęcie. A póki co swatch z internetu:

http://i208.photobucket.com/albums/b...r/IMGP8692.jpg

To oczywiście ten najjaśniejszy.

Może znajdę coś lepszego, ale póki co jestem bardzo zadowolona. Dostałam go w prezencie, więc nie miałam okazji przetestować innych odcieni. Jestem bardzo ciekawa jak sprawdziłyby się jaśniejsze podkłady z tej samej serii.

Edytowane przez _Dante_
Czas edycji: 2013-03-22 o 15:43
_Dante_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 16:49   #4526
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez _Dante_ Pokaż wiadomość
Juhuu! Chyba znalazłam mój podkład idealny.

Nie wiem jeszcze czy to chwilowy zachwyt spowodowany porównaniem z wcześniejszymi wpadkami, czy naprawdę tak dobrze pasuje, ale i tak jestem bardzo zadowolona!

W końcu dorwałam podkład stosunkowo jasny, który nie ma w sobie różowego pigmentu, nie jest pomarańczowy, nie ciemnieje, dobrze kryje i w dodatku ma przyjemną konsystencję kremu, a moja buzia nie świeci się po nim jak latarnia.

Odcień bardzo ładny - jasny żółty, ale taki ciepły, a nie sino-bury. Może mógłby być jaśniejszy, ale bardzo ładnie się dopasowuje, więc nie narzekam.

Mowa o podkładzie Mary Kay (full coverage foundation) Ivory 200.

Jak tylko pożyczę od koleżanki aparat, to zamieszczę zdjęcie. A póki co swatch z internetu:

http://i208.photobucket.com/albums/b...r/IMGP8692.jpg

To oczywiście ten najjaśniejszy.

Może znajdę coś lepszego, ale póki co jestem bardzo zadowolona. Dostałam go w prezencie, więc nie miałam okazji przetestować innych odcieni. Jestem bardzo ciekawa jak sprawdziłyby się jaśniejsze podkłady z tej samej serii.
Masz jakieś porównanie z nowym Rimmelem kolor 010?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 16:54   #4527
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Masz jakieś porównanie z nowym Rimmelem kolor 010?
O to to
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 18:48   #4528
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dante, muszę cię zasmucić te podkłady od co najmniej 2 lat nie są produkowane, choć niedobitki można nadal znaleźć na allegro. Chyba że wznowili produkcję
Miałam podkład ale w wersji Medium Coverage, kurcze fajnie trwały był, ale ciemniał, miałam kolor 104 czyli teoretycznie najjaśniejszy chłodny, i był tragicznie sztucznie brzoskwiniowy, oksydował na naprawdę paskudny kolor
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 20:00   #4529
_Dante_
Raczkowanie
 
Avatar _Dante_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Ciepły, czerwony koc z frędzlami
Wiadomości: 116
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Dante, muszę cię zasmucić te podkłady od co najmniej 2 lat nie są produkowane, choć niedobitki można nadal znaleźć na allegro. Chyba że wznowili produkcję
Miałam podkład ale w wersji Medium Coverage, kurcze fajnie trwały był, ale ciemniał, miałam kolor 104 czyli teoretycznie najjaśniejszy chłodny, i był tragicznie sztucznie brzoskwiniowy, oksydował na naprawdę paskudny kolor
No to ładny prezent dostałam. Podarowała mi go koleżanka pracująca w aptece...chmm...myślałam, że go dostała jako próbkę lub coś w ten deseń. Ciekawe czy jest bardzo wiekowy. Chociaż był nieotwarty, więc nie powinnam narzekać - nie podrażnił mnie ani nic z tych rzeczy.

Rimmela jeszcze nie testowałam.

W takim razie będę szukać dalej. Może w końcu znajdę taki podkład, który będzie naprawdę dobrze dopasowany.

Edytowane przez _Dante_
Czas edycji: 2013-03-22 o 20:02
_Dante_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 10:35   #4530
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

chyba że wznowili produkcję jakbym znalazła odcień 100 albo 102 w wersji matującej to pewnie znowu bym się pokusiła bo poza ciemnieniem i dziwnym wykończeniem całkiem nieźle go wspominam. A ciemnienie mogło mieć związek z niedostatecznym nawilżeniem skóry
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.