Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-03, 19:05   #1201
alexxx555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Hej dziewczyny:P przez parę dni używałam szamponu fioletowego z Joanny + płukanki z fioletu gencjanowego, co trochę rozjaśniło moje włosy, ale nadal są za "żółto-rudawe". Z tej racji mam pytanie, czy zrobić kąpiel rozjaśniającą, czy może użyć jakiegoś popielatego blondu, żeby uzyskać ładną,ciepłą platynę ?

załączam foto :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (82,7 KB, 39 załadowań)
alexxx555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 20:41   #1202
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Hej kiedyś się już Was radziłam i mi pomogłyście mam nadzieję ze tym razem tez mnie nie zostawicie z katastrofą na głowie.

Jakiś czas temu zeszłam z ciemnego brązu do blondu. Ostatnie farbowanie to Loreal Preference Sztokholm po której wyszła tragedia. Odrosty rude, reszta włosów siwo bura...udało się to zmyć... do żółci heh..
Miesiąc równo minął i postanowiłam rozjaśnić odrosty i ochłodzić kolor - dzisiaj użyłam Palette C10. No i jeszcze gorzej. Odrosty pomarańczowe reszta włosów to hm.. jasny o wiele za jasny blond ze srebrnymi pasmami gdzieniegdzie tak jasnymi że prawie przezroczystymi. Ogólnie odrosty pomarańczowe a reszta za jasna i za srebrna. Chciałabym teraz to przyciemnić i uzyskać jasny, naturalny blond, trochę beżowy, piaskowy, nie ciepły raczej chłodny ale tez nie ultra popielaty. Widziałam na internecie niezłe wyniki po mieszaniu farb Londa. Myślalam nad tym ale które połączyć? Nie mam teraz jak kupić profesjonalnych a nie wiem jak rozjaśnić odrosty i jednocześnie wyrównać włosy na nieco ciemniejszy .

Nie mogę teraz umieścić zdjęcia swoich włosów ale mają wydaje mi się ten poziom co załączony próbnik (oczywiście plus srebrny połysk i platynowe pasma). pozostałe zdjęcia to coś co mniej więcej chciałabym miec na głowie..

Pomożecie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor-22-bezowy-blond-ringi-53-55cm-075-080g-20szt.jpg (24,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Amanda-Seyfried-in-Givenchy.jpg (74,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3838.jpg (36,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 61721.jpg (41,0 KB, 17 załadowań)
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 05:39   #1203
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

kitka ubiję cię chyba , gdzie ty mieszkasz, że ciągle masz taką ładną pogodę

U mnie dziś znowu leje... Chyba zaczynam się przyzwyczajać , jak któregoś dnia wstanę i nie będzie lało to się zdziwię


Dziewczyny ma któraś z Was shopper z Zary? Chciałam zapytać czy jest wygodny i czy dużo się w niego mieści
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 06:33   #1204
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Hej
Pogody w tym roku pewnie nie bedzie , najpierw zima dluga i ostra , brak wiosny ,lato nie najlepsze tez ma poczatki ,co widac ...
Ja nawet obuwia jeszcze nie zdazylam zmienic i wyjac letniego ciagle kurtka i buty za kostke W sklepach takie piekne kolorowe ubrania letnie ale gdzie w tym wyjsc w taka pogode az odechciewa mi sie zakupow
Dzis uderzam znow na solarke , bo inaczej przemienie sie w wampira to juz moj 4 raz

Lece do pracy , zajrzej pozniej tam i siam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 09:41   #1205
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Ninedin Trójmiasto ale dzisiaj już też chłodno

za to w weekend normalnie w sandałkach pomykałam, wczoraj też


a shopper ma moja Mama, chodzi Ci o ten duży, klasyczny? http://www.zara.com/webapp/wcs/store...C4%84CZK%C4%84

ma i jest bardzo zadowolona dla mnie byłby trochę za duży, ale jak lubisz takie wielkie torby to Ci się spodoba chociaż na stronie są teraz też mniejsze wersje

mieści się duuużo, nigdy nic nie mogę znaleźć w tej Mamy torbie pół życia tam nosi

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2013-06-04 o 09:43
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 10:47   #1206
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cześć dziewczynki! Witam wszystkie blondynki, brunetki i szatynki, z roślinkami strączkowymi w brzuchu i bez, zza granicy i tubylców. Zaliczyłam fizjologię na 4+ (jupiijaajeej!), w piątek egzamin i w kolejnym tygodniu trzy następne.
A teraz idę kręcić krem z marchewy.

Fajny dzień.
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-06-04 o 10:49
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 11:21   #1207
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki! Witam wszystkie blondynki, brunetki i szatynki, z roślinkami strączkowymi w brzuchu i bez, zza granicy i tubylców. Zaliczyłam fizjologię na 4+ (jupiijaajeej!), w piątek egzamin i w kolejnym tygodniu trzy następne.
A teraz idę kręcić krem z marchewy.

Fajny dzień.
hahaha cześć Wariat
gratuluję zdania egzaminu, ja właśnie uczę się na ostatnie zaliczenie w piątek mam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 11:51   #1208
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Hej kiedyś się już Was radziłam i mi pomogłyście mam nadzieję ze tym razem tez mnie nie zostawicie z katastrofą na głowie.

Jakiś czas temu zeszłam z ciemnego brązu do blondu. Ostatnie farbowanie to Loreal Preference Sztokholm po której wyszła tragedia. Odrosty rude, reszta włosów siwo bura...udało się to zmyć... do żółci heh..
Miesiąc równo minął i postanowiłam rozjaśnić odrosty i ochłodzić kolor - dzisiaj użyłam Palette C10. No i jeszcze gorzej. Odrosty pomarańczowe reszta włosów to hm.. jasny o wiele za jasny blond ze srebrnymi pasmami gdzieniegdzie tak jasnymi że prawie przezroczystymi. Ogólnie odrosty pomarańczowe a reszta za jasna i za srebrna. Chciałabym teraz to przyciemnić i uzyskać jasny, naturalny blond, trochę beżowy, piaskowy, nie ciepły raczej chłodny ale tez nie ultra popielaty. Widziałam na internecie niezłe wyniki po mieszaniu farb Londa. Myślalam nad tym ale które połączyć? Nie mam teraz jak kupić profesjonalnych a nie wiem jak rozjaśnić odrosty i jednocześnie wyrównać włosy na nieco ciemniejszy .

Nie mogę teraz umieścić zdjęcia swoich włosów ale mają wydaje mi się ten poziom co załączony próbnik (oczywiście plus srebrny połysk i platynowe pasma). pozostałe zdjęcia to coś co mniej więcej chciałabym miec na głowie..

Pomożecie?


laska z 3 foty farbuje schwarzkopf sredni blond , tez mi sie podoba jej kolor i sobie zapisalam nazwe tu jej blog :

http://alexis1989.pinger.pl/a/2012/6/13/
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 13:47   #1209
_Dante_
Raczkowanie
 
Avatar _Dante_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Ciepły, czerwony koc z frędzlami
Wiadomości: 116
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Hej,

Wracając do mojego poprzedniego wpisu...podirytowana włosami a' la Nicole Kidman postanowiłam zaryzykować i kupiłam sobie granatowy szampon Joanny. Z farby zrezygnowałam, bo nie chciałam katować włosków (to mój pierwszy raz z farbą i rozjaśnianiem, więc muszę dojść do siebie po takim szoku ).

Efekt jest widoczny, a jednocześnie bardzo subtelny. Ryży odcień zniknął, a pozostał beżowy złotawy ton - ładny.

Novelove gratulacje. Co studiujesz? Ja właśnie zaliczyłam patofizjologię na 4+, więc może jakiś pokrewny kierunek męczę...

Edytowane przez _Dante_
Czas edycji: 2013-06-04 o 13:53
_Dante_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 13:50   #1210
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Kitka
To trzymamy mocno kciukasy!

Dante
Dzięki, dzięki Raczej nie, bo ja turystykę i rekreację i szczerze mówiąc nie mam pojęcia, co ta piekielna fizjologia robiła w moim planie. Znaczy trochę to sens miało, bo jako że awf, to ta fizjo była od strony układu krążenia i oddechowego przede wszystkim, te wszystkie testy wydolnościowe, adaptacyjne bla, bla...
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 14:11   #1211
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ninedin Trójmiasto ale dzisiaj już też chłodno

za to w weekend normalnie w sandałkach pomykałam, wczoraj też


a shopper ma moja Mama, chodzi Ci o ten duży, klasyczny? http://www.zara.com/webapp/wcs/store...C4%84CZK%C4%84

ma i jest bardzo zadowolona dla mnie byłby trochę za duży, ale jak lubisz takie wielkie torby to Ci się spodoba chociaż na stronie są teraz też mniejsze wersje

mieści się duuużo, nigdy nic nie mogę znaleźć w tej Mamy torbie pół życia tam nosi
Kitka zazdroszczę pogody u mnie dziś znowu leje i tak jeszcze przez dwa dni (oczywiście według prognozy
Tak o ten klasyczny shopper mi chodzi. Lubię duże torby Poczytałam opinie, że jest bardzo niewygodna, ciężka sama w sobie (faktycznie, jak ją macałam wydawała się ciężka), dużo "papierów" i innych różności noszę. Podobno nie jest za bardzo pakowna Nie mogę się zdecydować pomiędzy tą z Zary, a taką z Venezii : http://www.venezia.pl/torba-p-6221-125-14.17.125.html
Potrzebuję coś prostego, co będzie modne dłużej niż jeden sezon i będzie nadawało się na codzienne "do pracy" i "na uczelnię"

Nove szajbusie gratuluję zdanego egzaminu
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 14:28   #1212
_Dante_
Raczkowanie
 
Avatar _Dante_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Ciepły, czerwony koc z frędzlami
Wiadomości: 116
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Novelove no to faktycznie inny kierunek. Fizjologia była fajna, ale pato jest (przynajmniej dla mnie) ciekawsza.

Swoją drogą ten palette c10 z twojego podpisu bardzo fajnie się prezentuje. Teraz mam zagwozdkę czy bardziej podoba mi się ten kolor, czy viking od l'oreala.
_Dante_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 14:35   #1213
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Kitka zazdroszczę pogody u mnie dziś znowu leje i tak jeszcze przez dwa dni (oczywiście według prognozy
Tak o ten klasyczny shopper mi chodzi. Lubię duże torby Poczytałam opinie, że jest bardzo niewygodna, ciężka sama w sobie (faktycznie, jak ją macałam wydawała się ciężka), dużo "papierów" i innych różności noszę. Podobno nie jest za bardzo pakowna Nie mogę się zdecydować pomiędzy tą z Zary, a taką z Venezii : http://www.venezia.pl/torba-p-6221-125-14.17.125.html
Potrzebuję coś prostego, co będzie modne dłużej niż jeden sezon i będzie nadawało się na codzienne "do pracy" i "na uczelnię"
jest dość ciężka, bo to skóra naturalna ale to już naprawdę jak uważasz, mnie ten model już się trochę przejadł

a pogody u mnie dzisiaj też nie ma i modlę się o brak deszczu jutro, bo mam pogrzeb a nie chcę się doprawić przeziębieniem, i tak już tydzień z gilem chodzę

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez _Dante_ Pokaż wiadomość
Novelove no to faktycznie inny kierunek. Fizjologia była fajna, ale pato jest (przynajmniej dla mnie) ciekawsza.

Swoją drogą ten palette c10 z twojego podpisu bardzo fajnie się prezentuje. Teraz mam zagwozdkę czy bardziej podoba mi się ten kolor, czy viking od l'oreala.
mi c10 wyszedł praktycznie biało, a viking ciemniej i bardzo popielato
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 14:59   #1214
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Hejo
Pytalyscie o balsam brazujacy, ja uwielbiam ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...drniajacy.html
ja uzywam do ciemnej karnacji, wiec juz po pierwszej aplikacji widze roznice

U mnie zimno,pada, nawet w chalupie jakos wywialo i chlodno jest wiec laze w bluzie.
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 15:02   #1215
_Dante_
Raczkowanie
 
Avatar _Dante_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Ciepły, czerwony koc z frędzlami
Wiadomości: 116
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mi c10 wyszedł praktycznie biało, a viking ciemniej i bardzo popielato
Lubię białe włosy, ale u mnie chyba ta opcja byłaby kiepskim pomysłem.
Chociaż...w sumie mogłoby być nawet ciekawie. Jestem mała i blada, więc upodobniłabym się trochę do Daenerys z Gry o tron.
_Dante_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 15:22   #1216
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Hejo
Pytalyscie o balsam brazujacy, ja uwielbiam ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...drniajacy.html
ja uzywam do ciemnej karnacji, wiec juz po pierwszej aplikacji widze roznice

U mnie zimno,pada, nawet w chalupie jakos wywialo i chlodno jest wiec laze w bluzie.
widziałam je ostatnio w promocji w Rossie były i zastanawialam sie nad nim. A nie robi zacieków? jak dla mnie to musi byc do jasnej karnacji koniecznie



u mnie burzowo dzisiaj ciemno i ponuro i postanowiłam złagodzić mój odrost londa 18 wyszło jak zwykle bardzo popielato, ale dzisiaj jakos wyjątkowo mnie piekła w łeb wczesniej tak nie miałam
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 15:26   #1217
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Hejo
Pytalyscie o balsam brazujacy, ja uwielbiam ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...drniajacy.html
ja uzywam do ciemnej karnacji, wiec juz po pierwszej aplikacji widze roznice

U mnie zimno,pada, nawet w chalupie jakos wywialo i chlodno jest wiec laze w bluzie.
tez mam go i moge polecic jesli chodzi o efekt jest dobry , zapach moglby byc troche bardziej "pachnacy" jednak


wyszlo slonce chociaz chlodno i bez kurtki ani rusz
Lece zobacze co slychac w "krzakach"
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 15:45   #1218
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jest dość ciężka, bo to skóra naturalna ale to już naprawdę jak uważasz, mnie ten model już się trochę przejadł

a pogody u mnie dzisiaj też nie ma i modlę się o brak deszczu jutro, bo mam pogrzeb a nie chcę się doprawić przeziębieniem, i tak już tydzień z gilem chodzę

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------


mi c10 wyszedł praktycznie biało, a viking ciemniej i bardzo popielato
Mnie szczerze mówiąc też się trochę opatrzył ten model Wszystkie firmy mają podobny model, nawet Venezia Nie wspominam już o bazarach...., gdzie roi się od "zarek".

U mnie świeci ostre słońce i leje deszcz
Opalona jestem już tyle ile trzeba, nogi tylko...., ale zawsze mam problem z opaleniem nóg. Do solarium niestety nie mogę chodzić
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 16:16   #1219
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
laska z 3 foty farbuje schwarzkopf sredni blond , tez mi sie podoba jej kolor i sobie zapisalam nazwe tu jej blog :

http://alexis1989.pinger.pl/a/2012/6/13/
O dziękuję Robiłam kiedyś nim ale strasznie mi włosy zniszczył.. To było zaraz po schodzeniu z brązu i kolor wyszedł nijaki. Dam mu jeszcze jedna szansę chociaż boje się, że znowu moje włosy sobie nie poradzą z nim..
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 16:23   #1220
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
O dziękuję Robiłam kiedyś nim ale strasznie mi włosy zniszczył.. To było zaraz po schodzeniu z brązu i kolor wyszedł nijaki. Dam mu jeszcze jedna szansę chociaż boje się, że znowu moje włosy sobie nie poradzą z nim..

ja tez bym chciala przyciemnic wlosy, ale nie jestem pewna na 100%.. i wlasnie nie mam upatrzonej farby, cykam sie:P
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 17:26   #1221
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Hejo
Pytalyscie o balsam brazujacy, ja uwielbiam ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...drniajacy.html
ja uzywam do ciemnej karnacji, wiec juz po pierwszej aplikacji widze roznice

U mnie zimno,pada, nawet w chalupie jakos wywialo i chlodno jest wiec laze w bluzie.
Hej wszystkim

U mnie raz świeci słońce i za chwilę znów leje

Kylie a przed nałożeniem tego balsamu brązujęcego trzeba wykonać jakiś peeling?I czy nie zostawia smug?Pytam bo jestem zielona bo nigdy nie używałam balsamów brązujących a chciałabym wypróbować.Masz dla mnie jakieś wskazówki
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 17:26   #1222
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
ja tez bym chciala przyciemnic wlosy, ale nie jestem pewna na 100%.. i wlasnie nie mam upatrzonej farby, cykam sie:P
zalezy jak bardzo przyciemnić Koleżanka robiła sobie naturią beżowy blond z 6% i naturalnym blondem -kolory wychodzą identycznie jak na zdjęciu.

Tym Schwarzkopfem robiłam po rozjaśnianiu jak mi włosy nie chciały przyjmować farb. Kolor wyszedł hm... średni blond. Potem zjaśniał do takiego jak na pudełku, podobał mi się choć przez mój "podkład" wyszedł rudawy

A ja właśnie postanowiłam urozmaicić mój blond i zrobić różowe ombre
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 17:51   #1223
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
widziałam je ostatnio w promocji w Rossie były i zastanawialam sie nad nim. A nie robi zacieków? jak dla mnie to musi byc do jasnej karnacji koniecznie



u mnie burzowo dzisiaj ciemno i ponuro i postanowiłam złagodzić mój odrost londa 18 wyszło jak zwykle bardzo popielato, ale dzisiaj jakos wyjątkowo mnie piekła w łeb wczesniej tak nie miałam


Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim

U mnie raz świeci słońce i za chwilę znów leje

Kylie a przed nałożeniem tego balsamu brązujęcego trzeba wykonać jakiś peeling?I czy nie zostawia smug?Pytam bo jestem zielona bo nigdy nie używałam balsamów brązujących a chciałabym wypróbować.Masz dla mnie jakieś wskazówki
na prawde szczerze polecam
ja robie peeling calego ciala raz w tyg, wiec u mnie zaciekow nie robi, bo to co sie nawarstwilo to zdzieram, a od peelingo do peelingu mam ładna opalenizne i zaznaczam,że absolutnie nie jest to oplenizna pomaranczowa
Radze nie nakladac go za duzo,bo podczas smarowania "rozmnaza" sie jakos na skorze i robi sie go nie potrzebna ilosc i warstwa, pieknie sie rozsmarowuje i za chwileczke juz wsiaka w skorke
czasem nawet jak sie spieszylam i na wariata nakladalam to zaciekow i smug nie mialam. Wiadomo trzeba uwazac w okolicach kolan, kostek czy piet, a takze lokci

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tez mam go i moge polecic jesli chodzi o efekt jest dobry , zapach moglby byc troche bardziej "pachnacy" jednak


wyszlo slonce chociaz chlodno i bez kurtki ani rusz
Lece zobacze co slychac w "krzakach"
ja rowniez jestem z niego zadowolona
Ładnie kawka pachnie i jak dla mnie nie smrodzi tak strasznie samoopalaczem jak to maja inne w zwyczaju.
Pamietam mialam kiedys jakis brazujacy, chyba z Kolastyny i jak sie nim posmarowalam to po taru minutach śmierdziałam takim zjełczałym spalonym masłem
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 19:01   #1224
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

hej!


Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki! Witam wszystkie blondynki, brunetki i szatynki, z roślinkami strączkowymi w brzuchu i bez, zza granicy i tubylców. Zaliczyłam fizjologię na 4+ (jupiijaajeej!), w piątek egzamin i w kolejnym tygodniu trzy następne.
A teraz idę kręcić krem z marchewy.

Fajny dzień.
gratuluje


własnie wróciłam z kijków i ćwiczeń ...padam ze zmęczenia , ale było super to mój pierwszy raz był
jutro aero i potem codziennie kijki i ćwiczenia mam zamiar do wakacji tj.wczasów popracować jeszcze nad sylwetką i zgubić jeszcze co nieco
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 19:26   #1225
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

hej dziewczyny!
ja ciągle dążę do popielatego blondu (już prawie 4 miesiące), aczkolwiek miałam chwile zwątpienia bo nie podobała mi się ruda poświata, myślałam czy nie wrócić do popielatej szóstki ale w końcu machnęłam ręką i pomyślałam co tam włosy, ważniejszy uśmiech na twarzy
nie chcę farbować włosów co 2-3 tygodnie, bo mi lecą od 2 miesiący po rozjaśniaczu, także moje dążenie do blondu potrwa chyba z rok
moim zdaniem jest minimalnie więcej popielato aczkolwiek pewnie inni nie zauważą większej różnicy
poprzednim razem (31 marca) pofarbowałam alfaparfem 8,21 i to był błąd ale nie miałam wtedy koloru 8,1 więc musiałam użyć tej co miałam w zapasie
a allwaves nie jest tak popielaty jak alfaparf (wiem bo sprawdzałam na jednym pasemku), więc nie zaryzykowałam go na całości
mam jeszcze majirel 8,1, być może użyję następnym razem albo wymieszam resztki alfaparfu (8,1 z 8,21 bo zostało mi z nich po 1/3 tubki)
tak ogólnie to ta 8-ka moim zdaniem jest ciemna i wygląda bardziej jak 7-ka, myślę czyby nie pomieszać 8 z 9-ką albo dać wodę 12-kę zamiast 9-ki (w miarę jedzenia apetyt rośnie hihi kiedyś marzyłam o 7-ce a teraz nawet ta 8-ka wydaje mi się bardzo ciemna)
którą opcję radzicie?

dodaję fotki:
1 - po drugim farbowaniu, - alfaparf 8,21
2 - przed trzecim farbowaniem - tak mi się to wypłukało
3 - po trzecim farbowaniu - alfaparf 8,1
4 - kolor do którego dążę - córka z lewej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3090-.jpg (20,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3833-.jpg (39,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3985.jpg (22,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3978.jpg (59,5 KB, 52 załadowań)
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 19:47   #1226
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Caskado jak juz wrociłaś to moze sie Ciebie poradze.
Kupilam ost te tabletki i biore je 2x dziennie.
https://elixirzdrowia.pl/produkt/193...tek-nord-farm/
wiem,że przy nich powinno sie uzupełniac magnez,ale zazwyczaj preparaty z magnezem maja rozniez wit B1, ktorej ja wg ulotki dostarczam organizmowi 100 % przy dwoch tabletkach dziennie.
Pojsc do apteki i zapytac o jakis preparat, ktory juz nie zawiera wit b1 czy moze masz juz jakis sprawdzony i mogłabyś polecic
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 20:45   #1227
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Hej!

Podczytuję Was ale ostatnio nie mam ani czasu ani weny, żeby coś pisać, może to przez tą dobijającą pogodę. Jak ja marzę o prawdziwym lecie

Kylie spóźnione wszystkiego najlepszego z okazji urodzin?

Kitka jak samopoczucie, lepiej się czujesz czy dalej ciągle śpisz?
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 20:48   #1228
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Kylie mi ten Lirene śmierdział samoopalaczem może nie tak mocno, ale śmiardolił ale to chyba każdy capi


Milka spać już tak nie śpię, ale niestety zaczęłam haftować
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 20:56   #1229
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cześć dziewczyny
a ja bardzo lubie samoopalacz z loreala, nie smierdzi i daje naprawde ladny kolor opalenizny
ten z lirene na mnie nie dziala w ogole
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 22:14   #1230
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

Milka spać już tak nie śpię, ale niestety zaczęłam haftować
To niefajnie ale dobrze chociaż, że to tylko w pierwszych miesiącach a nie przez całą ciążę. Niedługo na pewno będzie lepiej
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.