Wymienię najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-12, 19:30   #301
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Właśnie zajrzałam do szafki, że mam całe, nowiusieńkie serum Ziaja PRO, to cudo: http://inermis.pl/index.php?str=prod...kat=321&subkat=
ukryciorku, z olejków jednak zrezygnuję, zamówiłam dzisiaj swój ulubiony do kąpieli z Profarmu, serum Ziaja brzmi fajnie, jestem skłonna pozbyć się Lancome za jakąś łączoną wymianę z pielęgnacji, oczywiście nie wszystko co wypisałam

Cytat:
Napisane przez Ankie83 Pokaż wiadomość
Witaj Podoba mi się sporo rzeczy w Twoim wątku . Na razie nie piszę co, bo nie wiem czy cokolwiek wpadnie Ci w oko w moim wątku . Zapraszam
niestety to, co by mnie mogło zainteresować, ma już nowe właścicielki

Cytat:
Napisane przez a1n2i3a Pokaż wiadomość
Szkoda Madlaine, że tylko taka mała wymiana, no ale ok. Mam jeszcze za to pytanie o bazę Lancome - jak z jej datą ważności?, gdyż poczytałam sobie że została wycofana z produkcji i od jakiegoś czasu jest baza Lancome cils booster xxl

A z kosmetyków wybrałabym:
TIGI odżywka do włosów
Smashbox sztuczne rzęsy
Smashbox błyszczyk do ust Lip Gloss
baza do rzęs Lancome Triple Care
baza ma kod E029, ktoś chyba na wizażu przeliczał, że data produkcji to styczeń 2008 r. ale głowy uciąć nie dam musiałabym poszukać, co dziewczyny pisały o tej bazie, ale to już nie dzisiaj, bo jestem padnięta

Cytat:
Napisane przez ANGEL-A8 Pokaż wiadomość
kochana to nie jest ten szampon;( czy nic już u mnie nie znajdziesz? podoba mi się u Ciebie jeszcze Chanel, Soleil Tan de Chanel- co konkretnie za niego szukasz?
szkoda w wątku nic więcej niestety nie widzę, wszystko czego szukam w pierwszej kolejności wymieniłam w wish-list w pierwszym poście

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
witam,
coś u mnie za puder Shiseido L1 i/lub krem pod oczy Collistar?
pozdro.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251095
becca przejrzę jutro Twój wątek, bo widzę sporo dokładek i chyba coś bym wyszperała dla siebie, w oko tak na szybko wpadły mi cienie Versace i brązowa kredka Guerlain,
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 19:39   #302
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Przekupka: 83 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

No dobrze: to w tej chwili mam nową żurawinkę w słoiku + serum Ziaji. Dawaj znać co jeszcze i dobijamy targu. (spirulina wchodzi w grę w uzupełniaczu, taką akurat mam, mogę Ci do tego zaproponować mój słój po żurawinie, nie przesypywałam do niego maski, tylko używałam z woreczka, więc jest w zasadzie nówka). Co do reszty musiałabym dopytać w sklepie na kiedy mi ściągną, bo tych naczynkowców nie posiadam niestety.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 20:55   #303
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D


Niestety nic więcej nie wypatrzyłam u Ciebie. Do kolorówki ciężko mnie przekonać, ponieważ używam jej sporadycznie
Jeśli chciałbyś wymienić odlewka Passage d'Enfer w atomizerze - jest ok. 5 ml na 3*5ml serum z Biotherm, to daj znać na pw,
Acha i czy mogłabym poprosić o dosłowną kropelkę Cedre SL do testów? Opętał mnie ten zapach (nutowo, opisowo) i teraz poszukuję źródełka Cedru namacalnego
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 21:05   #304
a1n2i3a
Raczkowanie
 
Avatar a1n2i3a
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

ok Madlaine nie musisz nic szukać tak tylko się domyślałam, że baza musi mieć już z roczek skoro jakiś czas temu ją wycofano, no ale nie ważne - będzie chociaż na przetestowanie. W takim razie jeśli jesteś nadal zainteresowana wymianką według postu 301 - to zapraszam na PW
a1n2i3a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 22:51   #305
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Przekupka: 82 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

czy coś u mnie wypatrzysz?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 23:55   #306
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

dolozylam dzis roz Shiseido oraz cien Smashboxa, daj znac coż Cie najbardziej interesuje, to moze cos znajde, ale jesli chodzi o kolorowke

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2009-01-12 o 23:56
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 09:00   #307
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

przepraszam za zwłokę w odpowiedziach, ale się w domu wszyscy pochorowaliśmy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
No dobrze: to w tej chwili mam nową żurawinkę w słoiku + serum Ziaji. Dawaj znać co jeszcze i dobijamy targu. (spirulina wchodzi w grę w uzupełniaczu, taką akurat mam, mogę Ci do tego zaproponować mój słój po żurawinie, nie przesypywałam do niego maski, tylko używałam z woreczka, więc jest w zasadzie nówka). Co do reszty musiałabym dopytać w sklepie na kiedy mi ściągną, bo tych naczynkowców nie posiadam niestety.
Spirulinę bardzo bym chciała musisz jakoś wycenić swoje skarby, bo nie wiem jak to inaczej porównać

Cytat:
Napisane przez Twitter Pokaż wiadomość

Niestety nic więcej nie wypatrzyłam u Ciebie. Do kolorówki ciężko mnie przekonać, ponieważ używam jej sporadycznie
Jeśli chciałbyś wymienić odlewka Passage d'Enfer w atomizerze - jest ok. 5 ml na 3*5ml serum z Biotherm, to daj znać na pw,
Acha i czy mogłabym poprosić o dosłowną kropelkę Cedre SL do testów? Opętał mnie ten zapach (nutowo, opisowo) i teraz poszukuję źródełka Cedru namacalnego
Twitter, piszę PW

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
czy coś u mnie wypatrzysz?
to mi się w oko rzuciło, ale muszę poczytać dokładniej
Clarins Restorative Serum 30ml, tester pełnowymiarowy, użyte 4 razy

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
dolozylam dzis roz Shiseido oraz cien Smashboxa, daj znac coż Cie najbardziej interesuje, to moze cos znajde, ale jesli chodzi o kolorowke
Chloestic, udało mi się przetestować cień Diora, bardzo ładny kolor, ale za jasny, więc niestety nie przyda mi się

Cytat:
Napisane przez a1n2i3a Pokaż wiadomość
ok Madlaine nie musisz nic szukać tak tylko się domyślałam, że baza musi mieć już z roczek skoro jakiś czas temu ją wycofano, no ale nie ważne - będzie chociaż na przetestowanie. W takim razie jeśli jesteś nadal zainteresowana wymianką według postu 301 - to zapraszam na PW
piszę PW
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 09:08   #308
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Przekupka: 83 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
przepraszam za zwłokę w odpowiedziach, ale się w domu wszyscy pochorowaliśmy



Spirulinę bardzo bym chciała musisz jakoś wycenić swoje skarby, bo nie wiem jak to inaczej porównać



Twitter, piszę PW



to mi się w oko rzuciło, ale muszę poczytać dokładniej
Clarins Restorative Serum 30ml, tester pełnowymiarowy, użyte 4 razy



Chloestic, udało mi się przetestować cień Diora, bardzo ładny kolor, ale za jasny, więc niestety nie przyda mi się



piszę PW
Za żurawine i spirulinę płaciłam ok. 50 zł (czyli 100), za serum ok. 30. Zdrowiej moja droga, coś ostatnio choróbska szaleją!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 11:08   #309
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Za żurawine i spirulinę płaciłam ok. 50 zł (czyli 100), za serum ok. 30. Zdrowiej moja droga, coś ostatnio choróbska szaleją!
Lencja choruje już od soboty, a mnie coś brało, ale nie umiałam zidentyfikować, w środku nocy obudziłam się z bólem lewej strony twarzy, najpierw myślałam, że może odzywa się moja ostatnia ósemka, przypominając o konieczności wyrwania, ale jak już się dobudziłam to okazało się, że to raczej ucho, no i niestety mam stan zapalny, dostałam już wczoraj leki, ale jestem wprost nieprzytomna z bólu, jakby mnie ktoś bejsbolem po twarzy zdzielił, dzisiaj dostałam Ketonal, żeby jakoś funkcjonować, ale Ketonal działa tez ogłupiająco, więc czuję się średnio i kółko się zamyka, pocieszam się, że jeszcze jeden dzień i powinna być odczuwalna poprawa

wyżaliłam się więc wracając do wymiany, poczytałam jeszcze trochę w sieci o produktach Bielendy i gdybyś miała coś z tych produktów byłoby fantastycznie, bo chętnie bym wypróbowała przed zakupem pełnowymiarowych opakowań/albo zamieniła na maskę żurawinową, bo ta ze spiruliną ma dość podobne działanie,

Bielenda, Ideal Skin, Błękitna maska algowa z rutyną i witaminą C - ta byłaby świetna dla męża, bo on przechodzi od jesieni zabiegi IPL , więc wszystko co pomaga walczyć z rumieniem i naczynkami mile wskazane
Bielenda, Ideal Skin, Peeling cukrowy do ciała z trzciną cukrową
2-fazowy płyn do zmywania makijażu

zresztą śmiało proponuj swoje rozwiązania, ewentualnie zawsze możesz coś jeszcze ode mnie dobrać, o ile cokolwiek Cię interesuje
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 13:54   #310
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Przekupka: 83 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Lencja choruje już od soboty, a mnie coś brało, ale nie umiałam zidentyfikować, w środku nocy obudziłam się z bólem lewej strony twarzy, najpierw myślałam, że może odzywa się moja ostatnia ósemka, przypominając o konieczności wyrwania, ale jak już się dobudziłam to okazało się, że to raczej ucho, no i niestety mam stan zapalny, dostałam już wczoraj leki, ale jestem wprost nieprzytomna z bólu, jakby mnie ktoś bejsbolem po twarzy zdzielił, dzisiaj dostałam Ketonal, żeby jakoś funkcjonować, ale Ketonal działa tez ogłupiająco, więc czuję się średnio i kółko się zamyka, pocieszam się, że jeszcze jeden dzień i powinna być odczuwalna poprawa

wyżaliłam się więc wracając do wymiany, poczytałam jeszcze trochę w sieci o produktach Bielendy i gdybyś miała coś z tych produktów byłoby fantastycznie, bo chętnie bym wypróbowała przed zakupem pełnowymiarowych opakowań/albo zamieniła na maskę żurawinową, bo ta ze spiruliną ma dość podobne działanie,

Bielenda, Ideal Skin, Błękitna maska algowa z rutyną i witaminą C - ta byłaby świetna dla męża, bo on przechodzi od jesieni zabiegi IPL , więc wszystko co pomaga walczyć z rumieniem i naczynkami mile wskazane
Bielenda, Ideal Skin, Peeling cukrowy do ciała z trzciną cukrową
2-fazowy płyn do zmywania makijażu

zresztą śmiało proponuj swoje rozwiązania, ewentualnie zawsze możesz coś jeszcze ode mnie dobrać, o ile cokolwiek Cię interesuje
Zdaje się, że moja mamcia ma tą dwufazę do dem. nieruszoną, bo ma tego pół łazienki, a ostatnio się nie malowała (coś ją diabelnie uczuliło, brrr). Sprawdzę u mamci i dam znać. Więc jeśli byłaby ta dwufaza to co byś powiedziała na zestaw: spirulina + spora porcja żurawiny (mogę Ci wtedy np. dać taką porcję na 2-3 razy na wypróbowanie, w słoju) + serum + demakijaż?

Jak poczytałam o tych infekcjach to poszłam po szalik i czapkę. Normalnie lepiej zapobiegać niż leczyć. Zwłaszcza, że ja świeżo wylazłam z wirusowego zapalenia górnych i dolnych dróg oddechowych.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 14:41   #311
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Przekupka: 83 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

Dobra wiadomość - mamcia ma nieruszaną dwufazę, wszystkie kosmetyki mają długą datę ważności, bo zaopatrywałyśmy się tuż przed Świętami.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 23:01   #312
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
Przekupka: 64 pkt / 100% pozyt.
GG do Nevada87
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

Madlaine to znowu ja

Więc chciałabym błoto Borghese i teraz wymyśliłam sobie jeszcze zestawik Lancome Attraction, jutro będę gruntownie przebudowywać wątek, także jak zajrzysz wieczorem to na pewno znajdziesz coś nowego
Napisz wtedy tutaj lub u mnie co byś chciała za powyższe, pozdrawiam.
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 09:47   #313
ANGEL-A8
Wtajemniczenie
 
Avatar ANGEL-A8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 566
Przekupka: 63 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

madlaine czy oprócz żelu Fekkai nad. puszystość będziesz zainteresowana mgiełką nabłyszczającą Fekkai? Masz tyle fajnych rzeczy, że ja na pewno coś bym wybrała u Ciebie. Wstępnie (tradycyjnie) podoba mi się Biother serum albo Shiseido Luminizing ale nie tylko
__________________


ANGEL-A8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 11:23   #314
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dobra wiadomość - mamcia ma nieruszaną dwufazę, wszystkie kosmetyki mają długą datę ważności, bo zaopatrywałyśmy się tuż przed Świętami.
to ja poproszę o napisanie, na co mogę liczyć za Lancome i myślę, że jutro lub w poniedziałek mąż mógłby nadać przesyłkę, a żeby było śmieszniej dzisiaj jest w Toruniu

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Madlaine to znowu ja

Więc chciałabym błoto Borghese i teraz wymyśliłam sobie jeszcze zestawik Lancome Attraction, jutro będę gruntownie przebudowywać wątek, także jak zajrzysz wieczorem to na pewno znajdziesz coś nowego
Napisz wtedy tutaj lub u mnie co byś chciała za powyższe, pozdrawiam.
Agato, Lancome poleci na 100% do ukryciorka, zaczęłyśmy już wcześniej negocjacje, czy na samo błoto B. nadal byłabyś chętna, czy raczej nie bardzo ?

Cytat:
Napisane przez ANGEL-A8 Pokaż wiadomość
madlaine czy oprócz żelu Fekkai nad. puszystość będziesz zainteresowana mgiełką nabłyszczającą Fekkai? Masz tyle fajnych rzeczy, że ja na pewno coś bym wybrała u Ciebie. Wstępnie (tradycyjnie) podoba mi się Biother serum albo Shiseido Luminizing ale nie tylko
Mgiełkę mogłabym przyjąć, daj znać jaka pojemność i ile zostało, oraz co byś chciała za te oba produkty ode mnie
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 11:33   #315
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Przekupka: 83 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
to ja poproszę o napisanie, na co mogę liczyć za Lancome i myślę, że jutro lub w poniedziałek mąż mógłby nadać przesyłkę, a żeby było śmieszniej dzisiaj jest w Toruniu



Agato, Lancome poleci na 100% do ukryciorka, zaczęłyśmy już wcześniej negocjacje, czy na samo błoto B. nadal byłabyś chętna, czy raczej nie bardzo ?



Mgiełkę mogłabym przyjąć, daj znać jaka pojemność i ile zostało, oraz co byś chciała za te oba produkty ode mnie
Maseczka Spirulina (op uzupełniające + słoik ode mnie, serum Ziaja PRO (to o którym rozmawiałyśmy), spora odsypka Żurawiny, płyn dwufazowy Bielenda Prof., zrobię Ci jeszcze próbeczkę maski uspokajającej Ziaja PRO

Myślę, że wysyłka też byłaby poniedziałek, wtorek. Jesli jest dogadane to poproszę o PW, czy namiary się nie zmieniły, a ja Ci wyślę aktualny namiar na mnie.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 12:09   #316
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

Madlaine, u Ciebie podoba mi się:

Bubchen Baby Bad płyn do kąpieli z rumiankiem i rozmarynem, połowa z 200 ml
Serge Lutens Un Bois Vanille flakonik 50 ml, brakuje ok. 10 ml, nie mam kartonika
odlewka Premier Figuier Extreme - 20 ml

CSP Vanille Canelle ok. 35/50 ml, kartonik
Annick Goutal Les Nuits d'Hadrien EDP kartonik, 30/50 ml
CHANEL maskara Exceptionnel intense volume and curl nowa miniatura 3 g w kartoniku z instrukcją nakładania, odcień czerni 10 smokey noir
Estee Lauder Lash XL nowa miniatura 3,5 g, odcień 01 black
Estee Lauder Double Wear - najnowszy tusz tej marki, odcień 01 Black, miniaturka o pojemności 2,8 ml, raz przetestowany, pięknie wydłuża, ale moje rzęsy potrzebuję też pogrubienia
woda kwiatowa z rózy Sanoflore z certyfikatem BIO - butelka z niebieskiego szkła z atomizerem, kupiona w grudniu, 250 ml, ubytek jakieś 10 ml

Wiem, że za dużo jak na jeden puder. Coś bym wybrała w zależności od tego jak Ty to widzisz. Chociaż w pierwszej kolejności wolałabym wymienić się na jakies hydrolaty i maseczki oczyszczające z ziół czy glinek bo są mi w tym momencie niezbędne...
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 12:42   #317
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

Charlotta, perfumy wolę wymienić na inne, masek oczyszczających poza tym co w wątku nie mam, nie używam raczej, bo taka moja uroda że nie mam problemu z porami, a to, co się czasem pokaże załatwiam maseczką z aspiryny, z masek mogłabym jeszcze zaproponować algi witaminowe CLarena, ale też nie szukasz, więc nie wiem

ukryciorku skrobię PW
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 12:46   #318
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Przekupka: 83 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Charlotta, perfumy wolę wymienić na inne, masek oczyszczających poza tym co w wątku nie mam, nie używam raczej, bo taka moja uroda że nie mam problemu z porami, a to, co się czasem pokaże załatwiam maseczką z aspiryny, z masek mogłabym jeszcze zaproponować algi witaminowe CLarena, ale też nie szukasz, więc nie wiem

ukryciorku skrobię PW
Bardzo się cieszę
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 12:49   #319
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Przekupka: 83 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

Lecę na trening, odezwę się jak wrócę, jakby co.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 12:52   #320
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

Z zapachów mam jeszcze odlewkę Rose Kashmirie Les Parfums de Rosine. Jakieś 17 ml. Myślę, że poczekamy z ewentualną wymianką. Zgłoszę się do Ciebie później najwyżej
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 15:20   #321
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Przekupka: 82 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

to daj znać, jak poczytasz o serum
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 15:45   #322
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

up
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 15:50   #323
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
to daj znać, jak poczytasz o serum
czytałam, ale niestety nie takiej pielęgnacji szukam
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 16:51   #324
ANGEL-A8
Wtajemniczenie
 
Avatar ANGEL-A8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 566
Przekupka: 63 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

Madlaine, mgiełki ubyło jakieś 1/6 ze 125ml. W sumie ubytek niewielki Jeśli nadal jesteś zainteresowana kosmetykami fekkai to u Ciebie podoba mi się najbardziej Shiseido Luminizing(to prasowaniec?) lub Biotherm Serum
__________________


ANGEL-A8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 18:27   #325
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

ANGEL puder shiseido trafi najpewniej do becca, serum moge spokojnie oddać i chyba nawet powinnam coś jeszcze dorzucić
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 19:07   #326
ANGEL-A8
Wtajemniczenie
 
Avatar ANGEL-A8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 566
Przekupka: 63 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

To fajnie A co ewentualnie mogłabys dorzucić?
__________________


ANGEL-A8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 19:24   #327
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

Cytat:
Napisane przez ANGEL-A8 Pokaż wiadomość
To fajnie A co ewentualnie mogłabys dorzucić?
a jakie kosmetyki Cię interesują ? ewentualnie jakie próbki, bo mam w domu sporo rzeczy, pewnie by się coś ciekawego znalazło, tylko nie wiem, czego szukać
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 19:50   #328
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Przekupka: 28 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

cos u mnie za:
- puder shu uemura
- złoty róż shu uemura
- żel pod przysznic nuxe
edit: i błyszczk l'occitane

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=301735
__________________
next life - KNK

Edytowane przez kamisio
Czas edycji: 2009-01-15 o 20:05
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 20:06   #329
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
cos u mnie za:
- puder shu uemura
- złoty róż shu uemura
- żel pod przysznic nuxe

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=301735
znalazłam :
- serum RoC
- MAC błyszczyk Lipglass piękny cielisty kolor C-thru, raz przetestowany na dłoni

ale to za mało, za wszystko co wymieniłeś, zwłaszcza że nie wiem, czy powinnam chomikować kolejne serum, na dodatek z niedługim terminem, może masz jeszcze coś poza wątkiem, co mógłbyś zaproponować ?
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 20:29   #330
Dazzling
Raczkowanie
 
Avatar Dazzling
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 400
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

Niebardzo mam cokolwiek z Twojej wishlisty, ale zapytam- może coś u mnie? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=301620

U Ciebie interesuje mnie żel anyżowy I Coloniali i Shimmer Amber.
__________________
DOSTęP DO NETA BARDZO NIEREGULARNY zA WSZELKIE OPóźNIENIA Z GóRY PRZEPRASZAM


Szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post11031510


Kramik wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=301620


Dazzling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.