Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-14, 17:37   #4291
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez sucha1 Pokaż wiadomość
Witam, jakiś czas temu po przeczytaniu wieluuuuu stron pamiętnika zrobiłam sobie cosmelan i mam takie pytanie kończy mi się krem hydra-vital faktor k czym to można zastąpić ?? szkoda mi trochę kasy na ten krem ,wiem że już nie raz był ten temat poruszany ale tych stron jest tyle że nie chce mi się już tego czytać...
mozesz ,mozesz Kup avene maseczke nawilzajaca,albo daj sobie spokoj i zacznij ta przeslawna masc bepathen uzywac
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 21:32   #4292
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dziex mam nadzieję że pomoże ta maseczka zamówiłam jeszcze svr xerial5 bo ktoś tam gdzieś polecał mam nadzieję że pomoże bo od kiedy mam nowy cos 2 skóra schodzi mi codziennie i jestem czerwona jak burak nie wiem o co chodzi z tymi kremami ten pierwszy z zestawu był troszkę ciemniejszy i skóra mi się tak nie łuszczyła
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 09:03   #4293
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Laseczki mam tyle pracy przy Szymku że nawet nie pochwaliłam się że smaruje twarz neostrata HQ skin lightening.
Ma 2 procent hydrochinonu, jest delikatniejsza niz pigmanorm.
Na razie smaruje sie 2 tygodnie i moje plamiska z brązowych zrobiły się mocno czerwone.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 14:23   #4294
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

ja przed cosmelanem używałam ten HQ skin lightening na piegi przez kilka miesięcy ,na początku trochę zjaśniały i oczywiście radocha była ale troszkę słońca wyszło i szybko piegi wróciły także na piegi tego nie polecam szkoda kasy i długo się musiałam smarować żeby chociaż troszkę zjaśniały lepiej kupić cos bo po cosmelanie odrazu widać efekty
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 18:17   #4295
nenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 78
GG do nenya
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewuszki

coś Was mało na forum - pewnie do świąt się przygotowujecie?
A Cati to wiadomo - przy maluszku duzo roboty

Sucha, ja uzywałam Avenkę, bepanthen, teraz maseczkę Biotherm i kosmetyki z B.U.- fajne jest serum na blizny ż żelem haliuronowym
nenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 19:13   #4296
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

serum na blizny hmmm kusząco brzmi bo mam jakieś dwie małe nie wiem skąd chyba po ospie ciekawe czy coś by to pomogło napewno wyprubuję dzięki nenya
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 19:52   #4297
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Laseczki mam tyle pracy przy Szymku że nawet nie pochwaliłam się że smaruje twarz neostrata HQ skin lightening.
Ma 2 procent hydrochinonu, jest delikatniejsza niz pigmanorm.
Na razie smaruje sie 2 tygodnie i moje plamiska z brązowych zrobiły się mocno czerwone.
Cati gdzie kupiłaś HQ i ile kosztował?Mnie platyna chyba nie pomogła,w kazdym razie efektu wow nie ma....200zł jestem w plecki.I nie jestem pewna czy coś nowego mi nie wyłazi....za mało daję filtra chyba ale jak dac przepisowe ml filtra tonującego.Ogólnie mam zwątpienie na wszystko
Ucałuj Szymusia
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-18, 08:53   #4298
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam u Was tez tak zimowo ? i mroźnie ? ja w domku bo sobie z synkiem troche chorujemy , przynajmniej tego przedswiatecznego szalu nie widze , nie znosze tego ....
SzatAnus - obawiam sie ,ze nasze plamki to juz zostana z nami na zawsze w mniejszym lub wiekszym stezeniu , skoro na dluzsza mete nie da sie ich usunac , zawsze beda wracac , rozumiem Twoja bezsilnosc , ja juz nie mam sil i poki zima korzystam z korektorow i wiekszej ilosci pudrow , mojej wrazliewej cerze taka "pierzynka" na twarzy sie przyda , deprecha bedzie znow na wiosne jak bede chciala wyjsc z domu bez takiej ilosci tapety ;( , chyba juz taki live...
pozdrawiam Was , trzymajcie sie bo zimno !
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 09:40   #4299
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Cati gdzie kupiłaś HQ i ile kosztował?Mnie platyna chyba nie pomogła,w kazdym razie efektu wow nie ma....200zł jestem w plecki.I nie jestem pewna czy coś nowego mi nie wyłazi....za mało daję filtra chyba ale jak dac przepisowe ml filtra tonującego.Ogólnie mam zwątpienie na wszystko
Ucałuj Szymusia
Na a;llegro neostrata jakieś 120 zł, sklep Estetyka. W ogole te specyfiki najlepiej przez internet, we Wrocławiu w sklepie jakieś 30 zł drożej.., Używam neostraty od jakiegoś czasu , efektów porażających brak, w tym tempie może za jakieś 10 lat zejdą
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 10:30   #4300
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

http://www.sklep.bio-med.pl/p/pl/278...niajacy+2.html

tu jest za 109.90
ja z tej stronki zamawiałam
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 13:56   #4301
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanus płaciłam niecałe 130 zł i zamawiałam przez allegro ze sklepu Estetyka
Pokusiłam się na niego bo na KWC w dziale hiperpigmentacja tylko on ma pozytywne opinie
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-18, 14:05   #4302
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Szatanus płaciłam niecałe 130 zł i zamawiałam przez allegro ze sklepu Estetyka
Pokusiłam się na niego bo na KWC w dziale hiperpigmentacja tylko on ma pozytywne opinie
Tez mnie te opinie skusiły...Używam gdzieś od 20 września, czyli prawie trzy miesiące i jedyne, co o nim moge na razie powiedzieć to tyle, że jest dość wydajny
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 13:25   #4303
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Tez mnie te opinie skusiły...Używam gdzieś od 20 września, czyli prawie trzy miesiące i jedyne, co o nim moge na razie powiedzieć to tyle, że jest dość wydajny
mi chyba starczy na krócej bo ładuje go że ho ho ho
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 17:26   #4304
marwik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny dziękuję za odzew
Jestem swieżo po konsultacji z nowym lekarzem (już trzecim)
cosmelan odradza jesli nie chcę byc uwiązana do niego do końca swych dni(inaczej nie ma sensu wg pani tego robic)
proponuje za to inno-peel whitening
że niby fajny
napewno na wątkach cosmelanowych gdzieś mi sie ta nazwa rzuciła w oczy ,
muszę pogrzebać czy ktoś juz taki peeling stosował
narazie widzę że tani , a pomyslałam że pani odradza comelan bo ten drugi cenowo razy 2 więc większy zysk
a tu nie...
więc na wyprobowanie się skuszę pewnie

moja twarz mnie nienawidzi za te eksperymenty

Edytowane przez marwik
Czas edycji: 2009-12-19 o 17:28
marwik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 17:36   #4305
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzięki dziewczyny.Właśnie dostałam próbki kremów Malu Wilz.Nie znam ich ale właśnie idę poczytać co dobrego robią
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 20:21   #4306
nenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 78
GG do nenya
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Laseczki

jutro wyjeżdżam w Tatry więc już dziś chciałam:

z całego serca życzyć Wam
radosnych i spokojnych Świąt
spełnienia marzeń, nawet tych najskrytszych
śniegu, prezentów i smakołyków

ściskam mocno

Ilona
nenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 20:56   #4307
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Mnie tez moze nie być przez kilka dni więc życzę Wam:

Dużo śniegu,
smacznej rybki,
lekkiej i niegroźnej chrypki,
uśmiechu od ucha do ucha
w Święta pogody ducha !
No i super Szczęśliwego Nowego Roku

Nenya bedziesz niedaleko mnie

Dziewczynki i życzę Wam aby w przyszłym Roku WSZYSTKIM WAM zniknęły jakiekolwiek plamy i byście były wiecznie piekne i młode
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 11:27   #4308
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Radosnych i rodzinnych Świąt, Plamki
Udanej walki z plamami i doczekania na preparat, który w końcu i stuprocentowo je zlikwiduje!
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 15:16   #4309
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Niech się spełnią świąteczne życzenia, te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku, tego życzę Wam w Nowym Roku kochane cosmelanki
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 21:51   #4310
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

A ja laseczki życzę nam wszystkim idealnej cery i zdrówka bo tego niestety nie możemy kupić
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 22:49   #4311
aga75kuba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez sucha1 Pokaż wiadomość
Witam, jakiś czas temu po przeczytaniu wieluuuuu stron pamiętnika zrobiłam sobie cosmelan i mam takie pytanie kończy mi się krem hydra-vital faktor k czym to można zastąpić ?? szkoda mi trochę kasy na ten krem ,wiem że już nie raz był ten temat poruszany ale tych stron jest tyle że nie chce mi się już tego czytać...
Witam,
jestem jeden dzień po zabiegu. Mi pani dermatolog poleciła jak już mi się skończy hydra-vital factor k żeby nie płacić 200 PLN Pharmaceris x-ray liposubtilium dostępny tylko w aptekach koszt około 30 złotych to krem regenerująco-łagodzący po radioterapii.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Prawda jest taka że po każdy zabiegu będzie nawrót jeśli ma się skłonność do hiperpigmentacji. Nie ma złotego środka. Ważne jest aby stosować kremy z wysokimi filtrami 50+ zawsze a opalając się smarować kilka razy a nie raz.
aga75kuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 14:02   #4312
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Radosci , Odpoczynku , Spokoju oraz samych milych chwil w gronie rodzinnym w te Świeta zycze Wam plamiste
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 01:39   #4313
0chydka
Raczkowanie
 
Avatar 0chydka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z domu głównie
Wiadomości: 37
GG do 0chydka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Wszystkiego ale to wszystkiego naj naj najlepszego z okazji świat lasencje.
W poniedziałek biegam na fraksel, ma ponoć te cienie po plamach którym cosmelan nie poradził do końca rozjaśnić , ale robię go na pory - ponoć ma zwęzić (lekarz polecał, testował sam na sobie)
Na początku na rozjaśnienie tych cieni IPL sugerował - jak powiedziałam ze mieliśmy powalczyć z rozlazłymi porami zmienił koncepcje na fraksel (w miejscach które tego wymagają - policzki) tam tez są cienie i powinny pójść razem z porami - obiecywał. IPL na początku proponował bo na same pozostałości po plamach tańszy niż feaksel. Fraksel ma też "zagęścić" trochę skórę pod oczami (dolne powieki) wiec zmarszczki będa płytsze i ogólnie mniejsze - pożyjemy zobaczymy.
Zabiegów powinno być kilka choć nie wiem ile - (same poliki 450 zł u mnie) - proszę opiszcie swoje ewentualne doświadczenia z fakselem, z góry dzięki .
Pozdrawiam i jeszcze raz smacznej, ciepłej i serdecznej końcówki świąt .
0chydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 18:11   #4314
kuferek4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam wszzystkie przemiłe osoby z tego wątku. Mam jedno małe pytanie - Co ze skutecznością osławionego soku z buraczków? Czytałam wybiórczo wpisy z 2006 r. i niejaka niunia (pisownia nieco skrócona) zdecydowała się wypróbować tę metodę. Pamietacie, czy coś z tego wyszło?
Pozdrawiam świątecznie i niecierpliwie czekam na odpowiedź.
kuferek4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 07:12   #4315
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Sok z buraków napewno nie zaszkodzijak dodac do niego marchewke i inne warzywne cudazastapi pycnogenol ach gdyby nie mycie tej sokowirówki Szymusiowi od cioci Cati ostro sie wziełas do roboty z plamiskami,walcz kobieto Zajadam sie makiełkami..przez te świeta maku jak narkomanka wciągłam hi hi..uwielbiam...Szatanu s kup neostrade albo pigma..inne badziewia lepiej sobie darowac..szkoda kasy...Moge Ci troche pigma podrzucic jak chcesz to wyprobujesz sobie.. Roc mi sie konczy te filtrowanie bokiem mi wychodzi Ochydka szczerze???? bez sensu jesli chodzi o plamy,co do ujędrniania to ...IPL brrrrr koszmar..drugi raz bym nie dała sie namówic..i guzik tak widziałam efekty LApi jak tam senne zimowe przysypianie? A LEKUŚ to gdzie Beatka a ty neostrade masz tak??? i co oprócz wydajnosci zero efektu?pigma pigma..lub cosmelankiem kremikiem...Teraz nareszcie nasza pora odplamiania słońce spokojniejsze,tropików brak...Krioterapia sama w sobie powinna rozjasniac...bo tak zimno ostatnio bylo...Jak Gwiazdorek?prezenty udane...TŻ-owie sie spisali...C ałusy soczyste dla wszystkich
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 09:10   #4316
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Beatka a ty neostrade masz tak??? i co oprócz wydajnosci zero efektu?pigma pigma..lub cosmelankiem kremikiem...Teraz nareszcie nasza pora odplamiania słońce spokojniejsze,tropików brak...
To nie tak, że neostrata nic mi daje, są jaśniejsze, ale to tak wolno idzie! I myślę, że jaśnieją dzięki wcześniejszej terapii wstrząsowej cosmelanem. Smaruje nepostratą tylko raz dziennie, muszę przerzucić się na rano i wieczór, przynajmniej wykończę ją przed wiosenno-letnim słońcem...
Miłej poświątecznej niedzieli
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 11:26   #4317
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja stosuje neostrate i jasnieją, ale wiadomo że nigdy do końca nie zejda i zawsze latem będą powracać.

Byłam na kilku fraxelach i szczerze mówiąc dupa blada
Po zabiegach miałam wrażenie że jest jeszcze gorzej i że plamy sie rozprzestrzeniły na większym obszarze. Teraz gdy tylko w tych miejscach umyję buzie to zaraz jest czerwona i do dzisiaj wiem gdzie przyłożono mi laser.

Szymuś dziękuje za całuski mały bąbel rosnie jak na drożdżach
Zaczyna się świadomie uśmiechać
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 14:06   #4318
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam , jak sie macie ?

ja nadal spie Michell , bez ciepla i slonka sie nie "wydole" a tej zimy urlop zamiast pod palmami mam na stoku ...


mam pyt. z zakresu medycyny estetycznej -czy ktoras z Was robila sobie jakis fajny peeling czy zabieg zeby odswiezyc buzke ? jakos mi te kaloryfery nie sluza , czuje ,ze zarowno twarz jak i cialko nie dotlenione ,cos by trza z tym zrobic ....
ktoras mi cos podsunie moze ?

co do cosmelanu to znow odstawilam i plamu znow wrocily , takze z moich testow wynika ,ze trzeba non stopes smarowac te 2x w tyg lub raz chociaz , innej rady niet....

Cati - buziaki dla maluszka i pozdrowienia dla Ciebie
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 17:41   #4319
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka podobno Retin też dobry na plamy ale to łuszczenie mnie kur...wykonczyDzieki za dobre checi ale nic mi nie da próbka pigma bo i tak nie mam jak go kupicZastanawiam się nad neo. Teraz mam jakby trochę jaśniejsze(moze to po platynie?)ale zostało mi kilka jakby piegów ale strasznie ciemnych które sie rzucają w oczyi potrzebuję coś punktowego

Beata chyba za krótko walczysz z plamami bo jesteś niecierpliwa ale z czasem jej nabierzesz

Catiś Usciski i całusy dla Szymusia:cmok :
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-12-28 o 17:55
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 01:50   #4320
0chydka
Raczkowanie
 
Avatar 0chydka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z domu głównie
Wiadomości: 37
GG do 0chydka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej hej lachony
siedzę z poparzoną buzią po frakselu, poliki i powieki jakbym piła przez miesiące na mrozie i jakby mnie lano regularnie po twarzy co 2 dzień - masakra. Mam nadzieję że bedzie efekt - chodzi mi głównie o zwężenie porów na polikach, zmazaniu kilku - dosłownie 6-ciu cieni po plamach (cosmelan sczyścił plamiska ale cienie zostały) i powieki maja się zagęścić, i oby się ziściło.
Powiem że troche mnie podłamałyście informacją że nie skuteczny albo mało skuteczny ten fraksel, - bo tani nie jest a bolesny...łola błoga .
Buziaczki dla Szymka niech cieszy się beztroską w ramionach mamy (biedaczek jeszcze tyle go w życiu czeka ech przedszkola, szkoły, egzamin, zarosty, krosty, trądziki, łysienie, zmarchy, no i co gorsza wszelakie problemy skórno-sylwetkowo-urodowe wybranki swojego serca- aż włos się na głowie jeży jak sobie człowiek uświadomi, a to tylko wierzchołek góry lodowej hihi) - no lekko chłop nie będzie miał, my już połowę mamy za sobą - to tak na pociechę hihi .
Dziewczyny słyszałyscie coś o zabiegach wyszczuplających typu: focus rf, ultracontur, Lipo Royal czy body by thermage, tzn chodzi mi o informacje dotyczące skuteczności w walce z cellulitem lub pozbyciem się tkanki tłuszczowej tam gdzie ćwiczenia się nie sprawdzają np w okolicy kolan.
Dzięki za wszystkie odpowiedzi pozdrawiam wszystkie urocze salamandry
0chydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.