Dermena Men, stosował ktoś? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-27, 17:42   #1
glaca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1

Dermena Men - czy to działa?


Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś używał/używa lotionu Dermena Men na męskie wypadanie włosów? W opisie produktu czytam, że jest on przeznaczony na androgenowe wypadanie włosów - niweluje skutki działania DHT. W składzie nie widzę jednak niczego takiego (przynajmniej wg mojej wiedzy), co faktycznie mogłoby przeciwdziałać wypadaniu włosów tego rodzaju np. popularnego finasterydu.
Czy ktoś używał tego produktu? Jakie opinie/oceny? Czy on działa? Warto stosować?
glaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 10:17   #2
takon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dermena Men - czy to działa?

podbijam, tez jestem ciekaw
takon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 11:44   #3
WhiteSmile
Raczkowanie
 
Avatar WhiteSmile
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 123
Dermena Men, stosował ktoś?

Witam.
Mam typowe łysienie androgenowe przy PCOS i spory hirsutyzm. Moje włosy lecą dosłownie garściami z głowy, są wszędzie. Byłam na konsultacji dermatologicznej i nawet konsultant krajowy ds dermatologii powiedział że nic się nie da zrobić, bo wszystko nasili mi hirsutyzm i najlepiej jakbym się ogoliła na łyso i kupiła peruke No dobra, w wieku 50 lat to okej, ale nie w wieku 17 !! I tu moje pytanie, otrzymałam wcierkę i szampon który nie istnieje i nigdy nie istniał , w żadnej aptece nie mogą się rozczytać co to jest Bo chodzi o to, że preparaty typu LOXON/Piloxidil wsiąkają w krwiobieg i odżywiają wszystkie włoski, czyli te co mam na szyi i buzi również.

I tu moje pytanie. Mogę stosować Dermene Men, dla mężczyzn z androgenowym wypadaniem włosów? Dermatolog powiedział, że mam robić co chce
WhiteSmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 17:33   #4
Rawia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 26
Dot.: Dermena Men, stosował ktoś?

Rozeznaj się w temacie palmy sabałowej Ostatnio lekarz wspomniał o niej przy przepisywaniu Loxonu na łysienie androgenowe.
Rawia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 11:24   #5
WhiteSmile
Raczkowanie
 
Avatar WhiteSmile
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 123
Czy kobieta może używać szamponów dla mężczyzn?

Cierpię na PCOS i łysienie androgenowe. Moje pytanie brzmi tak jak w tytule. Czy mogę używać szamponów dla mężczyzn na łysienie androgenowe? Np Dermena Men, Seboradin Men ? Nie ma szamponu na ten typ łysienia dla kobiet, a wcierki typu LOXON/Piloxidil odpadają, bo wsiąkają w krwiobieg, a cierpię na duży hirsutyzm. Mam dopiero 17 lat, a włosów ma mniej niż moja babcia. Byłam u konsultanta krajowego ds dermatologii i innego dermatologa i powiedzieli, że nie ma na to rady. A jak się zapytałam o te szampony to usłyszałam "Niech Pani robi co chce".
WhiteSmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 11:34   #6
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Odp: Czy kobieta może używać szamponów dla mężczyzn?

Ja bym uzywala . Mysle , ze ich meskosc polega na tym , ze problem jest raczej meski i ewentualnie zapach . Rozwazalas kuracje ampulkowa przeciwwypadaniu vichy lub kerastase ? Ponoc naprawde pomagaja , sa z dedykacja dla mezczyz i kobiet . No i jeszcze jest bardzo droga , troche bolsena metoda mikroiniekcji u lekarzy med estetycznej . Slyszalam od znajomej dermatolog , ze bardzo dobrze dziala przy lysieniu androgennym .
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 11:43   #7
WhiteSmile
Raczkowanie
 
Avatar WhiteSmile
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 123
Dot.: Odp: Czy kobieta może używać szamponów dla mężczyzn?

No wlasnie mam problem typowo męski. Duże zakola, prawie łysy czubek..
WhiteSmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-02, 09:08   #8
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Czy kobieta może używać szamponów dla mężczyzn?

jak najbardziej mozna. Slyszalam, ze meskie szampony roznia sie zapachem i ciemnym opakowaniem. Nie wiem ile w tym prawdy, ale ja wiele razy uzywalam i zadnej roznicy nie zauwazylam od mojego szamponu.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 17:42   #9
meg67
Raczkowanie
 
Avatar meg67
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 50
Dot.: Czy kobieta może używać szamponów dla mężczyzn?

Moja znajoma używała ampulek vichy dercos i naprawde jej pomogły. Sprobuj ich uzywac przynajmniej 2-3 miesiące, zobaczysz ze beda efekty
meg67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 19:25   #10
WhiteSmile
Raczkowanie
 
Avatar WhiteSmile
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 123
Dot.: Czy kobieta może używać szamponów dla mężczyzn?

U mnie koszmarnie z kasą. Szkoła, leki, co chwila jakiś inny lekarz :/ Mam jakąś wcierke z hydrokortyzolem od dermatologa, bo przetłuszczają mi się włosy, a niedługo przyjdzie dermena men Później będę uzywać szamponu z ampułkami na łysienie androgenowe z Seboradinu.

Mam robić tak, że pierwsze mycie normalnym, zwykłym szamponem, a drugie tym leczniczym ?
WhiteSmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 22:38   #11
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czy kobieta może używać szamponów dla mężczyzn?

A próbowałaś samorobionych wcierek z ekstraktami? Podczytywałam kiedyś stronę lysienie.info gdzie dużo osób na własną rękę próbowało jakoś walczyć z tym problemem, kiedy już lekarze nie pomagali, nie wiem jak jest teraz, ale może mają jakąś tańszą alternatywę dla kuracji vichy
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 22:28   #12
MMarius
Raczkowanie
 
Avatar MMarius
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 77
Dot.: Dermena Men, stosował ktoś?

przy łysieniu androgenowym podstawą leczenia jest Propecia a nie jakieś scamowe witaminki czy szampony
MMarius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-23 23:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.