zerwanie umowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-30, 08:20   #1
madleine89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 612

zerwanie umowy


zapisałam się do klubu z myślą o chodzeniu na konkretne zajęcia (ten klub jako jeden z niewielu w moim mieście miał je w grafiku i dlatego się na niego zdecydowałam). Niestety po 1/2 miesiąca okazało się,że te zajęcia znikają z planu. Przed zapisaniem się na zajęcia pytałam się,czy jest ryzyko,że znikną i dostałam odpowiedź,że ludzie chcą na nie chodzić,a więc dlaczego miałyby zniknąć. Z powodów zdrowotnych są to jedne z niewielu ćwiczeń,które mogę wykonywać. Teraz się okazuje,że znikają z grafiku.
Czy mogę zerwać umowę z winy klubu? Czy mimo wszystko przy zrywaniu umowy będę musiała zapłacić karę?

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

dodam,że mam karnet open,a więc niby mogę chodzić na inne zajęcia,ale z względów zdrowotnych mogę wykonywać tylko te,które znikają z grafiku
__________________
każdy dzień może być piękniejszy


preferki do wymianek
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=356
madleine89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 11:11   #2
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: zerwanie umowy

Przeczytaj dokładnie umowę, którą podpisałaś i tam najpierw sprawdź czy jest coś wspomniane o sytuacji, którą opisujesz. Powinny być tam opisane warunki odstąpienia od umowy.
Jeżeli nie ma, to najpierw powinnaś się udać do klubu i tam zasięgnąć informacji jak zamierzają rozwiązać tą sytuację. Jeżeli faktycznie przed zawarciem umowy rozmawiałaś z pracownikiem i zapewnił Cię, że zajęcia nie znikną z grafiku, to jest to wprowadzenie klienta w błąd.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.