L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-02, 20:28   #31
avacorgan
Raczkowanie
 
Avatar avacorgan
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 135
Dot.: Loreal Excellence super jasny popielaty blond

za późno już zafarbowałam góra jest bardzo jasna, dół ma rudawe refleksy, nie jest aż tak tragicznie, ale zadowolona nie jestem
avacorgan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 10:35   #32
Pipi6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: Loreal Excellence super jasny popielaty blond

Jak masz parę centymetrów tego rudego, to zawsze możesz obciąć. Albo same końcówki spróbować rozjaśnić. Ja mam odwrotnie: ruda góra i jasny dół i wolałabym się tego jasnego trzymać. Niebieski szampon nie działa, farba jasny blond te białe włosy robi mi na niebiesko, a góry nie rusza (sprawdzałam na pasemku na szczęście). Postanowiłam odczekać tydzień chociaż i rozjaśnić jeszcze raz. Także myslę, że Tobie będzie łatwiej.

Mam pytanie do Patkik: dwa dni po rozjaśnianiu wyszły Ci niebieskie włosy, a po jakim czasie to się zmyło? Jaki jest Twój naturalny kolor i jaki był odcień po rozjaśnainiu? Dzięki z góry.
Pipi6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 14:13   #33
Patkik
Raczkowanie
 
Avatar Patkik
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Seven Heaven
Wiadomości: 48
GG do Patkik
Dot.: Loreal Excellence super jasny popielaty blond

Cytat:
Napisane przez Pipi6 Pokaż wiadomość
Jak masz parę centymetrów tego rudego, to zawsze możesz obciąć. Albo same końcówki spróbować rozjaśnić. Ja mam odwrotnie: ruda góra i jasny dół i wolałabym się tego jasnego trzymać. Niebieski szampon nie działa, farba jasny blond te białe włosy robi mi na niebiesko, a góry nie rusza (sprawdzałam na pasemku na szczęście). Postanowiłam odczekać tydzień chociaż i rozjaśnić jeszcze raz. Także myslę, że Tobie będzie łatwiej.

Mam pytanie do Patkik: dwa dni po rozjaśnianiu wyszły Ci niebieskie włosy, a po jakim czasie to się zmyło? Jaki jest Twój naturalny kolor i jaki był odcień po rozjaśnainiu? Dzięki z góry.

Zmylo sie zaraz tego samego dnia bo nie chcialam sie tak pokazac na ulicy i myalm wlosy z 10 razy szamponem przeciwlupizowym, chociaz niebieski poblask w sloncu zostal ; ?? Naturalny kolor to ciemny blond, a frzyjerka dwa dni wczensiej rozjasniajac mi wlosy zrobila mi na glowie jajo ; ??
__________________
((;
Patkik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 06:39   #34
Pipi6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: Loreal Excellence super jasny popielaty blond

Dzięki, ja chyba jeszcze raz z rozjaśniaczem zaryzykuję, bo jak się okazuje mam prawie czarne włosy, chociaż w dzieciństwie byłam blondyneczką.
Pipi6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 21:03   #35
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Loreal excellence creme blony

Witajcie Ja koloryzowałała włosy bardzo bardzo jasnym blondem perłowym z Excellence. Kładłam go na bardzo jasny blond popielaty też z Excellence (znudził mi się już 9.1). Naturalny kolor włosów średni blond srebrzysty(mam włosy o bardzo srebrzystym połysku) z naturalnymi białawymi pasemkami (mam je od dziecka). Ja tak naprawdę mieszałam 9.1 czyli bardzo jasny blond poielaty z 10.21 bardzo bardzo jasnym blondem perłowym. Zaznaczam, że tę mieszankę kładłam w całości na bardzo jasny blond popielaty. Ekekt po farbowaniu fantastyczny. Włosy wyszły w odcieniu przedstawionym na pudełku tego perłowego. Mnie zawsze wychodzi o wiele jaśniej niż na próbniku. Wieczorem wiadomo, że kolor był ciemniejszy od opakowania. Tak jest zawsze. Niesttety ta mieszanina wypłukuje się na zbyt intensywny i zbyt ciepły odcień. Miejscami był on nawet pod rudy! Pierwszy raz przytrafiło mi się, że kolor wypłukał się na rudo. Przypuszczam, że na ciemniejszym blondzie może wyjść rudo. Ja naprawiłam już szkodę Loreal Excellence Supreme 03 (extra jasny blond popielaty) ten kolor znowu wyszedł mi jak na opakowaniu. Ale mnie nie jest dobrze w popielach i położyłam na to profesjonalną farbę Goldwella i mam odcień w kolorze naturalnej dziecięcej platyny.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 19:52   #36
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

Cytat:
Napisane przez Bettinah_77 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny

Zwracam sie do Was z prosba.Wczoraj pofarbowalam wlosy farba L'oreal Preference Recital champagne i wyszedl mi kolor troszke wchodzacy w rudy.Oczywiscie nie chcialam takiego:-( I teraz mam dylemat jaka farba naprawic kolor zeby miec jasny blond ale nie zolty.Czytalam iczytalam porownania i zastanwiam sie nad Belle color, Loreal EXELLANCE Blond Superme, L'Oreal farba do włosów PREFERENCE les blondissimes, Garnier COLOR NATURALS krem koloryzujący BLONDY SUPERROZJAŚNIAJĄCE.Sama noie wiem co mam wybrac bo nie chcialabym sie znowu rozczarowac.Licze na Wasze pomoc odnosnie wyboru farby i numeru.Pozdrawiam i nie moge doczekac sie na Wasze odpoweidzi.


A ja wlasnie dzisiaj kupilam ta farbe Dziewczyny robila ktoraś z Was może ta farba ? Tym odcieniem dokladnie??? Mcie jakies zdjecia? Teraz ,to sie boje tym zrobic ..
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 16:57   #37
mruff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 235
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

ja farbwalam L'oreal Preference Schtoholm i wychodzi bardzo piekenie,do tego stopnia ze zaczepiano mnie na ulicy i pytano o fryzjera Kolor jest identyczny jak na opakowaniu z tym ze moje wlosy byly zawsz koloru jasny blond. Mysle ze to zalezy od koloru wyjsciowego wlosow.
mruff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 09:52   #38
maud1106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 38
Question Loreal Excellence jasny popielaty blond i bardzo jasny popielaty blond

Mam pytanie, odnośnie farb Loreal Excellence jasny popielaty blond 8.1 i bardzo jasny popielaty blond 9.1, czy ktoraś je uzywała? Jaki odcien te farby nadawały?Bardzo jasny typu Agaty Zając czy moze ciemniejszy? I czy mogłabym te dwie farby razem zmieszać?

Mam naturalne włosy średni popielaty blond, od kilku lat rozjaśniałam je -zarówno u fryzjera jak i sama w domu. Ostatnio jednak częsciej sama w domu, farbuje włosy Garnierem Color Naturals bardzo jasny popielaty blond, wychodzi mi serio bardzo bardzo jasny blond, z czasem popiel zmywa się pozostawiając niemal platyne na włosach. Kolo jest ładny ale chyba zaczynam marzyć o troche ciemniejszych włosach, coś może odrobine jasniejszego niż ma Agata Paskudzka. Czy taki efekt uzyskam jakąs farbą sklepową?

Kiedyś chodziłam robic do fryzejra tzw. krótkie pasemka- odrost farbą, a na reszte włosów jakis toner tylko, myślicie że w domowych warunkach tez mogłabym tak? Pewnie nie, bo ciezko bedzie znależc jakis toner (szamponetkę) która nadawałaby na jakis czas włosom rozjasnionym ciemniejszą popielatą barwe? A może któraś tak robi?

Z góry dziękuje za pomoc pzdr
maud1106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 10:35   #39
mruff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 235
Dot.: Loreal Excellence jasny popielaty blond i bardzo jasny popielaty blond

czy ta farba 9.1 to Stockholm jesli tak to ja farbowalam ta farba wlosy, kolor wychodzil zawsze piekny perlowo popielaty bez poswiaty fioletu identyczny jak na opakowaniu Moje wlosy byly zawsze rozjasniane i moze dlatego taki pieky kolor wychodzil. Nie wiem jaki jest Twoj kolor wyjsciowy wiec nie moge w 100% powiedziec ze kolor wyjdzie tak jak na moich.
mruff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 10:53   #40
maud1106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 38
Dot.: Loreal Excellence jasny popielaty blond i bardzo jasny popielaty blond

Niestety to nie ta sama co stockholm (ale taki kolor jak ma ta kobieta na opakowaniu tej farby stockholm mam teraz, chciałabym by były ciemniejsze)
maud1106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 19:58   #41
Rockbunny
Raczkowanie
 
Avatar Rockbunny
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Thumbs down Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

farbowałam 8.1 z białego blondu. Są szaro niebieskie. Końcówki granatowo-szare mimo ze farbe trzymałam 20 min a końcówki z 5-10 . Nie wiem co myśleć narazie jestem w szoku. (Podkreślam ze miałam prawie białe włosy)

plus to faktycznie nie zniszczone włosy ..
__________________
SOJA
-total wege
zapuszczam włosy
pielęgnuję loki wg CG
nie farbuję
jem mało a często
hulam hopem
IM MNIEJ TYM LEPIEJ, działa na wszystko!
Rockbunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-14, 10:41   #42
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

rockbunny ja tez mam bialy blond,przedwczoraj rozjasnialam odrosty,od gory mam leciutko zoltawy odcien ale wiem z doswiadczenia ze sie wyrowna,uzylam rozjasniacza tego w proszku ktory sie miesza z woda w kremie, tylko ze ja juz nie chce tego koloru,chcialabym jakis ladny naturalny jasny blond,bo ten kolor jest bardzo sztuczny i bardzo oczobijny, czy wiesz moze co powinnam zrobic?czego uzyc ?
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 11:55   #43
Rockbunny
Raczkowanie
 
Avatar Rockbunny
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

teraz już wiem że biel ciężko pofarbować na kolor troche tylko ciemniejszy. Troche sie juz naczytałam na ten temat, i wiem że takie włosy łapią gorzej i na krótko. Farba mi sie zmyła na jasny brąz, byłam u fryzjera na lekkiej dekoloryzacji pasemek (sam czubek głowy), i jeszcze potem rozjaśniłam (1:1:1 odrzywka, proszek, 12% woda) i ogólnie efekt ciemnego blondu z jaśniejszymi pasemkami (wypłukana z bieli farba ) jest ok. Wszystko załatwione w 4 dni ;p

farbe polecam na włosy nie rozjaśniane..
__________________
SOJA
-total wege
zapuszczam włosy
pielęgnuję loki wg CG
nie farbuję
jem mało a często
hulam hopem
IM MNIEJ TYM LEPIEJ, działa na wszystko!

Edytowane przez Rockbunny
Czas edycji: 2009-02-17 o 11:56
Rockbunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 12:03   #44
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

zaraz zaraz..czyli aby wyjsc z tego koloru musze sie ufarbowac na braz a potem znowu z tego schodzic i to rozjasniac pasemkami ?? to zabojstwo na glowie,a moje wlosy i tak cud ze po tych eksperymentach z bialym proszkiem jeszcze nie wypadly
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 11:06   #45
AgulaD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

Witam,
a jaką wybrać farbę żeby nie wyszły rude włosy? Planuję jutro wybrać się do sklepu i kupić sobie farbę. Marzy mi się ładny jasny blond, ale na całe długości. Teraz na czubku głowy mam 1cm odrost, za nim 3cm rudawego a reszta jest już jasna. Jaka farba pokryje wszystko idealnie? Proszę o pomoc, bo widzę, że tutaj same ekspertki
AgulaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 14:29   #46
Podmuch_Wiosny
Zadomowienie
 
Avatar Podmuch_Wiosny
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 1 260
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

Mam pytanie do osób które używają farby L'Oreal Feria Preference... Zafarbowałam włosy jakiś czas temu na ciemny brąz (już są dużo jaśniejsze) czy gdy zafarbowałabym je teraz farbą L'Oreal Feria Preference nr. 74 to pokryłoby mi brązową farbę?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=764220

WYMIENIAM SIĘ ---> CZERWIEC
Podmuch_Wiosny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 19:53   #47
sherines
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

farbowalam dzis wlosy loreal preference les blondissimes 03 - bardzo, bardzo jasny blond popielaty.
jeszcze kilka miesiecy temu mialam czarne wlosy, 3 razy zrobilam pasemka i powiedzialam dosc - teraz farba. kupilam ta i mimo poczatkowych wapliwosci nie zaluje.
kolor mi sie wyrownal.
zrobilam najpierw test na pasemku i nie bylam zadowolona, wyszly rude, ale powiedzialam raz kozie smierc i na calosc rozprowadzilam - efekt - igla nie jest to bardzo bardzo jasny blond, ale taki naturalny i wyrownal sie w miare z reszta. na rozjasnianych wlosach sa relfeksy popielu ktore pewnie po ktoryms myciu znikna. oprocz tego podczas trzymania farby wlosy rozjasnione zrobily sie fioletowe - ale to wszystko zeszło podczas mycia
jutro dodam wiecej zdjec, bo teraz juz nie ma dobrego swiatla )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wloski2.jpg (40,3 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wloski.jpg (31,0 KB, 276 załadowań)
sherines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 11:14   #48
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

hej sherines ja też przez balejaż zeszłam do blondu(z brązu).Kupiłam loreal preference 01 bardzo bardzo jasny blond naturalny.Chciałam zapytać jak kładłaś tą farbę,na całe włosy na 45 minut czy najpierw na odrost a później przeciągnęłaś na całość???Napisałaś że na całość,ale czy od razu tak jak się farbuje włosy naturalne i czy może na całość nałożyłaś pod koniec farbowania na 5-10 minut.

Edytowane przez piiz
Czas edycji: 2011-06-10 o 11:19
piiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 18:02   #49
sherines
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

ja zaczęłam nakładać od odrostów na czubku głowy i dość dużo czasu mi to zajęło później nałozyłam na reszte, nie patrzyłam na zegarek i trochę długo trzymalam tę farbę, ale kondycja włosów idealna, tak jakby w ogóle nie były farbowane.
Tak jak myślałam po kilku myciach popiel znikął. Minął miesiąc od farbowania i włosy mi trochę zrudziały. Teraz będę farbować Londa Perłowy blond. Wrzuce efekty jak dzisiaj wyglądają moje włosy po lorealu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (49,6 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (58,7 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy3.jpg (38,1 KB, 142 załadowań)
sherines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-01, 19:31   #50
madzik103
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

dobrze wlosy rozjasni superrozjasniajacy blond XL1 garniera, wychodzi jasniutki blond bez zoltka na glowie

Edytowane przez madzik103
Czas edycji: 2012-07-17 o 19:31
madzik103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 23:20   #51
Bafioza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

Dzisiaj użylam pierwszy raz farby... zawsze rozjaśnialam wlosy rozjaśniaczem. Na pierwszy ogień poszla Preference Blondissimes 03. Kurcze, odrost nie rozjaśnil się odpowiednio do reszty. Co mam robić? Jakieś kilka pasemek do rozjaśnienia? Chcialam uzyskać efekt i kolor wlosów Gwen Stefani, ale to nie jest to
Bafioza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 12:10   #52
niunia_05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 293
GG do niunia_05
L'Oreal Preference Les Blondissimes 03

Bardzo proszę o opinie na temat tej farby i odcienia 03 (popielaty) oraz wklejania zdjec z tym kolorkiem i opisywania na jaki kolor był położony. Ja mam swoj rudy i chce miec blond. Co o tym myslicie?
niunia_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 07:53   #53
mysha85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: L'Oreal Preference Les Blondissimes 03

Ja ostatnio farbowałam Les Blondissimes nr 3, ale niestety nie jestem w stanie napisać o kolorze, bo po raz pierwszy (a farbuję włosy ok. 10 lat) nie dotrzymałam farby do końca. Tak mnie piekła skóra, że po 5 minutach się poddałam i spłukałam ją. Jak na tak krótki czas trzymania włosy nawet sporo się rozjaśniły, ale dla mnie ból był nie do zniesienia.
mysha85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 16:27   #54
ruthb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Loreal Excellence super jasny popielaty blond

Ja właśnie zabrałam się za farbowanie włosów i żałuję, nie wiem naprawdę jakiego już miałabym użyć koloru żeby wyszedł mi taki jak chcę. Miałam z opisu kolor podobny do Ciebie i dziś właśnie pofarbowałam L'oreal recital preference 9.13 baikal, który wydał mi się bardzo jasny a włosy po farbowaniu nie zmieniły swojego koloru! Tak jak moja siostra mi powiedziała (ona farbuje włosy farbami za 14 zł.), że powinnam kupić coś tańszego i kolor na pewno wyjdzie. I chyba tak zrobię bo to już kolejny raz jak kupiłam L'oreal i wyszło mi, że tak powiem g*wno na głowie.
ruthb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 19:09   #55
alicja1109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

Zgadzam sie, kolor jest przesliczny. Sama dlugo juz sie zastanawiam nad ta farba. Balam sie bardzo , ze kolor moze wyjsc taki jasny jak na opakowaniu ale uspokoilas mnie. Teraz jestem pewna, ze jak tylko moje wloski odpoczna to nastepnym zakupem na ich zafarbowanie bedzie wlasnie ta farba. Dzieki)))

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Zgadzam sie, kolor jest przesliczny. Sama dlugo juz sie zastanawiam nad ta farba. Balam sie bardzo , ze kolor moze wyjsc taki jasny jak na opakowaniu ale uspokoilas mnie. Teraz jestem pewna, ze jak tylko moje wloski odpoczna to nastepnym zakupem na ich zafarbowanie bedzie wlasnie ta farba. Dzieki)))
alicja1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 09:33   #56
anetawolna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

witam a jaki masz swoje naturalne wlosy bo ja mam cos w rodzaju szatyn odrosty dzieki za odp
anetawolna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 17:41   #57
tinka06
Przyczajenie
 
Avatar tinka06
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 6
Dot.: L'Oreal PREFERENCE les blondissimes lub Belle Color lub L'Oreal Blond Superme

Cytat:
Napisane przez sherines Pokaż wiadomość
ja zaczęłam nakładać od odrostów na czubku głowy i dość dużo czasu mi to zajęło później nałozyłam na reszte, nie patrzyłam na zegarek i trochę długo trzymalam tę farbę, ale kondycja włosów idealna, tak jakby w ogóle nie były farbowane.
Tak jak myślałam po kilku myciach popiel znikął. Minął miesiąc od farbowania i włosy mi trochę zrudziały. Teraz będę farbować Londa Perłowy blond. Wrzuce efekty jak dzisiaj wyglądają moje włosy po lorealu.
Witam. Jaki to odcień z loreala? Bardzo ładnie wyszedł.

Edytowane przez tinka06
Czas edycji: 2015-12-03 o 17:42
tinka06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-03 18:41:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.