wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-06, 11:27   #4051
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Śmieszne Taki "wibratorek" też do mnie nie przemawia - patrząc na kształt gabki nie wydaje mi się, zeby można było dokładnie rozprowadzić podkład koło nosa, w okolicach oczu. Swoją droga widziałyście ILE ona tego podkładu daje To co nałożyła na pół twarzy mnie wystarczyłoby pewnie na ze 3 makijaże.
Z gadżetów bardziej podoba mi się o takie Ale to już całkiem nie azjatyckie
O.O
Już widzę jak pięknie mi się waży taka ilość podkładu na twarzy
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 11:33   #4052
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Zaciekawił mnie ostatni wpis u hopeinablog, o "mechanicznych" podkładach, i zaczęłam z ciekawości szperać, TU jest jakiś. Nie wiem jak Wy, ale ja za nic nie chciałabym nakładać podkładu takim wibratorkiem :P Trochę bez sensu, nieporęczne, hałaśliwe, zawiera mało produktu, po prostu mwehh~

A teraz uprzedzam, bo totalny off-top. Wiedziałam, że Koreańczycy mają podobny zakres odcieni karnacji jak np. Polacy, czyli od bladości po czekoladę toffi. Ale w sumie okazuje się, że sporo osób ma dość jasną karnację. Pewnie dzięki filtrom słonecznym. Takie odcienie jak Revlon CS 150 Buff, Estee Lauder DW Bone są normalnością dla niektórych Koreanek np. TU albo TU (MakeUpForEver HD kolor 115) To tak dla osób żyjących w przeświadczeniu że wszyscy Koreańczycy mają z reguły ciemniejszą skórę od nas.
bo i klimat zbliżony do naszego ogólnie w stosunku do reszty Azjatów są raczej najjaśniejsi, nie to co czekoladowi wyspiarze choć Koreańczycy których ja widziałam to wszyscy akurat byli ciemno oliwkowi zależy pewnie też z jakiego rejonu są.
Dzisiaj po raz pierwszy posmarowałam się Biore SPF50 PA+++ i jeśli chodzi o użytkowanie wrażenia bardzo pozytywne, jest to rzadka emulsja, błyskawicznie wchłaniająca się, skóra taka gładziutka jak po bazie pod makijaż jest(zresztą on w opisie ma że może za bazę służyć) jeszcze gdyby rzeczywiście chronił to byłoby to filtrowe odkrycie
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 11:38   #4053
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
Używam, a jakże. Z tym, że ja się nie przejmuję czy to do cery dojrzałej czy nie. Raczej kieruję się tym czy do suchej czy do tłustej etc. Na przykład w tej chwili mam pomarańczowy Skin 79, który ma mieć niby działanie przeciwzmarszczkowe. Nie wiem na czym miałoby ono polegać. W każdym razie oceniam BB inaczej. Nakładam i patrzę czy mi pasuje czy nie, czy twarz dobrze wygląda. Wystarczy, że krem doda twarzy blasku i już jest przeciwzmarszczkowo . Bo tak naprawdę to nie wierzę, że jakikolwiek preparat działa na zmarszczki, chyba że coś poraża nerwy albo powoduje podpuchnięcie.
Taka uwaga techniczna - przeciwzmarszczkowe działanie ma przede wszystkim przeciwdziałać powstawaniu zmarszczek. Wszystko co służy prewencji. Już same filtry są np. przeciwzmarszczkowe, chociaż w praktyce tak się ich nie nazywa.

Liftingujące - ma działać na istniejące zmarszczki, niwelować, spłycać.

Te pojęcia są często mylone.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 11:42   #4054
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ma może któraś z Was ten krem??THE FACE SHOP Lovely Me ,Honey BB.??
Albo wie jak z odcieniem ? Czy jest bardzo jasny?
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2012-03-06 o 11:50
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:01   #4055
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Taka uwaga techniczna - przeciwzmarszczkowe działanie ma przede wszystkim przeciwdziałać powstawaniu zmarszczek. Wszystko co służy prewencji. Już same filtry są np. przeciwzmarszczkowe, chociaż w praktyce tak się ich nie nazywa.

Liftingujące - ma działać na istniejące zmarszczki, niwelować, spłycać.

Te pojęcia są często mylone.
dokładnie, skąd to przekonanie że przeciwzmarszczkowych trzeba używać jak już twarz poorana będzie już sama nazwa mówi za siebie-"przeciw" czyli zapobiegające-choć też złe słowo bo się nie zapobiegnie ale można dzięki prewencji sprawić że pojawią się później, nie będą tak głębokie. Ja widzę po swoich dwóch ciociach chociażby, jedna dba o siebie od wielu wielu lat używa kremów przeciwzmarszczkowych i skórę ma zbitą, gęstą i jędrną oczywiście parę zmarszczek na niej jest, a druga nie smaruje się kompletnie niczym i ma bardzo zwiotczałą wręcz o wiele starszą niż metryka na to wskazuje
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:10   #4056
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Taka uwaga techniczna - przeciwzmarszczkowe działanie ma przede wszystkim przeciwdziałać powstawaniu zmarszczek. Wszystko co służy prewencji. Już same filtry są np. przeciwzmarszczkowe, chociaż w praktyce tak się ich nie nazywa.

Liftingujące - ma działać na istniejące zmarszczki, niwelować, spłycać.

Te pojęcia są często mylone.
No i pomyliłam. Tak czy inaczej zmarszczki mają swoje źródło głównie w mimice twarzy, a także np. w przesuszeniu skóry, przez co traci ona swą sprężystość. Poza tym gospodarka hormonalna, emocje, geny itp. itd. Mnóstwo innych powodów. Są kobiety, które przez lata pracowały na świeżym powietrzu, nie oszczędzając się i nie przejmując się czymś takim jak kosmetyka i wyglądają bardzo dobrze. Na twarzach innych takie życie wyciska piętno. Są też takie, które mają środki i możliwości, ba korzystają z tego, a wyglądają źle. Twarze szare, pomarszczone. Według mnie żaden kosmetyk na to nie pomoże. Można nimi zabezpieczyć skórę przed promieniowaniem, można natłuszczać i nawilżać (no tak, każde to działanie jest właściwie walką ze zmarszczkami), a zmarszczki i tak będą. Choć oczywiście dbać trzeba, a na cerę zadbaną przyjemniej spojrzeć. A i tak najlepiej wyglądają osoby zadowolone z życia. Twarz mają promienną i mimo zmarszczek, których jakoś się u nich nie dostrzega, po prostu bardzo dobrze wyglądają.
margop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:25   #4057
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
No i pomyliłam. Tak czy inaczej zmarszczki mają swoje źródło głównie w mimice twarzy, a także np. w przesuszeniu skóry, przez co traci ona swą sprężystość. Poza tym gospodarka hormonalna, emocje, geny itp. itd. Mnóstwo innych powodów. Są kobiety, które przez lata pracowały na świeżym powietrzu, nie oszczędzając się i nie przejmując się czymś takim jak kosmetyka i wyglądają bardzo dobrze. Na twarzach innych takie życie wyciska piętno. Są też takie, które mają środki i możliwości, ba korzystają z tego, a wyglądają źle. Twarze szare, pomarszczone. Według mnie żaden kosmetyk na to nie pomoże. Można nimi zabezpieczyć skórę przed promieniowaniem, można natłuszczać i nawilżać (no tak, każde to działanie jest właściwie walką ze zmarszczkami), a zmarszczki i tak będą. Choć oczywiście dbać trzeba, a na cerę zadbaną przyjemniej spojrzeć. A i tak najlepiej wyglądają osoby zadowolone z życia. Twarz mają promienną i mimo zmarszczek, których jakoś się u nich nie dostrzega, po prostu bardzo dobrze wyglądają.
tymi zmarszczkami nie ma się co tak przejmować, każdy ma, i tego sie nie uniknie, ale warto zadbać o samą kondycję skóry, taka zbita,nawilżona z blaskiem papierochy chyba najgorsze zło czynią z cerą
na ładnej cerze Skin Absolute Total daje taki glow coś na na zdjęciu poniżej

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-04-03 o 09:45
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 12:53   #4058
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
No i pomyliłam. Tak czy inaczej zmarszczki mają swoje źródło głównie w mimice twarzy, a także np. w przesuszeniu skóry, przez co traci ona swą sprężystość. Poza tym gospodarka hormonalna, emocje, geny itp. itd. Mnóstwo innych powodów. Są kobiety, które przez lata pracowały na świeżym powietrzu, nie oszczędzając się i nie przejmując się czymś takim jak kosmetyka i wyglądają bardzo dobrze. Na twarzach innych takie życie wyciska piętno. Są też takie, które mają środki i możliwości, ba korzystają z tego, a wyglądają źle. Twarze szare, pomarszczone. Według mnie żaden kosmetyk na to nie pomoże. Można nimi zabezpieczyć skórę przed promieniowaniem, można natłuszczać i nawilżać (no tak, każde to działanie jest właściwie walką ze zmarszczkami), a zmarszczki i tak będą. Choć oczywiście dbać trzeba, a na cerę zadbaną przyjemniej spojrzeć. A i tak najlepiej wyglądają osoby zadowolone z życia. Twarz mają promienną i mimo zmarszczek, których jakoś się u nich nie dostrzega, po prostu bardzo dobrze wyglądają.
Zgadzam się ze wszystkim.
Natomiast uwaga sama w sobie dotyczyła tego, że niekoniecznie to, co przeciwzmarszczkowe = do skóry dojrzałej.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 17:54   #4059
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Ma może któraś z Was ten krem??THE FACE SHOP Lovely Me ,Honey BB.??
Albo wie jak z odcieniem ? Czy jest bardzo jasny?
Ja mam próbkę, ale nie darzę go zbytnim uczuciem... I jest raczej z tych ciemniejszych, tak sądzę.

Co do koloru skóry Koreanczyków, to na jakimś blogu kiedyś czytałam, że ich buzie nie należą do najjaśniejszych, choć pewnie się bielą, bo lubią No ale chodzi o to, że podobno (nie wiem, nigdy na oczy nie widziałam ) ich kolory skóry to wszystkie typy, od beżów, po żółcie, oliwki (nie obczajam tego koloru, tzn. że tak żółte, że aż zielone?), róże, neutrale, no wsio I jak to przeczytałam, to się w sumie zdziwiłam, bo serio zawsze myślałam, że oni są raczej żółci-żółci, no i że się bielą, a u nich barw więcej niż w Europie
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 18:32   #4060
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Czy któraś z Was miała do czynienia ze sprzedającym z ebaya 2010bigbang? Chciałam sobie kupić filtr Face Shopu zachwalany na blogu Urban i u niego kosztuje 16,50$ a u innych sprzedających blisko 30$ i zastanawiam się czy na pewno sprzedaje oryginalne kremy...
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 09:03   #4061
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny!
Poszukuję kremów Skin 79: Dear Rose, Scandal Rose i "pomarańczowego". Czy któraś z Was ma może na zbycie lub wymiankę chociażby próbkę lub odlewkę?
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 09:59   #4062
ShowMustGoOn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 146
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Witajcie dziewczyny, mam pytanie. Czy któraś z Was ma zamiar robić w najbliższym czasie zakupy na e-bayu? Chodzi oczywiście o BB Zależy mi żeby coś zamówić, niestety aż do maja nie będę miała możliwości...
ShowMustGoOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 11:17   #4063
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Zygmusiu, czy i ja mogłabym prosić o kapkę tego Scandala?
A ja a ja?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 13:47   #4064
satura
Przyczajenie
 
Avatar satura
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 7
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała do czynienia ze sprzedającym z ebaya 2010bigbang?.
Których sprzedających z ebaya polecacie ?? Czy znacie sprzedawcę: booeen?
satura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:16   #4065
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Zygmusiu, czy można zapisać sie na próbkę Scandala i Dear Rose???
Ładnie proszę,
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:54   #4066
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Od 14 godzin mam na twarzy Hanskin Primer Velvet BB i jestem zaskoczona trwałością. Krem daje zupełny mat, takiego matu nie widziałam, skóra była tak matowa, że musiałam poszukać rozświetlacza, bo aż dziwnie wyglądałam. Po 14 godzinach świecę się trochę na czole, ale delikatnie, co przy moim tłustym czole i naprawdę ciężkim dniu zaskakuje.

Cytat:
Napisane przez mirrera Pokaż wiadomość
Zygmusiu, czy można zapisać sie na próbkę Scandala i Dear Rose???
Ładnie proszę,
Nie wiem czy mi coś w opakowaniu zostało, zupełnie nie pamiętam ile próbek z niego już zrobiłam. Ale można dopisać do rozbiórki, masa chętnych na Scandal jest.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 23:28   #4067
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez satura Pokaż wiadomość
Których sprzedających z ebaya polecacie ?? Czy znacie sprzedawcę: booeen?
wlasnie czekam na paczuszke od booeena ciekawe kiedy dotrze

dzis dostalam od rubyruby, zamawialam w zeszly piatek i zadnych problemow nie bylo
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 09:05   #4068
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Może komuś się przyda
bb cream.jpg
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 10:20   #4069
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez satura Pokaż wiadomość
Których sprzedających z ebaya polecacie ?? Czy znacie sprzedawcę: booeen?
Zamawiałam 2 razy - ostatnio peeling Baviphat brzoskwioniowy, szybciutko, sprawnie, bez problemów.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 11:13   #4070
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny a zna któraś sprzedawce bigclothcraft ?
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 11:49   #4071
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny a zna któraś sprzedawce bigclothcraft ?
zamawiałam już u niego u booeen też i wszystko ok, przesyłka gdzieś po 8/10 dniach od zamówienia
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 12:25   #4072
Alishia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 66
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Od 14 godzin mam na twarzy Hanskin Primer Velvet BB i jestem zaskoczona trwałością. Krem daje zupełny mat, takiego matu nie widziałam, skóra była tak matowa, że musiałam poszukać rozświetlacza, bo aż dziwnie wyglądałam. Po 14 godzinach świecę się trochę na czole, ale delikatnie, co przy moim tłustym czole i naprawdę ciężkim dniu zaskakuje.



Nie wiem czy mi coś w opakowaniu zostało, zupełnie nie pamiętam ile próbek z niego już zrobiłam. Ale można dopisać do rozbiórki, masa chętnych na Scandal jest.
Pewnie, Scandal do rozbiórki !!
Alishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 14:30   #4073
kami007
Rozeznanie
 
Avatar kami007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Wiadomości: 514
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Alishia Pokaż wiadomość
Pewnie, Scandal do rozbiórki !!
jestem za

i jeszcze mam pytanie czy ktoś nie ma przypadkiem na zbyciu tak z 3 ml pomarańczowego Skin79, bo chętnie bym wypróbowała?
(czy to już uzależnienie)

Edytowane przez kami007
Czas edycji: 2012-03-08 o 15:01
kami007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:06   #4074
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kami007 Pokaż wiadomość
jestem za

i jeszcze mam pytanie czy ktoś nie ma przypadkiem na zbyciu tak z 3 ml pomarańczowego Skin79, bo chętnie bym wypróbowała?
(czy to już uzależnienie)
Mogę ja trzeba się dzielić bo inaczej tego nie zużyję
Napisz na PW
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:39   #4075
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
Używam, a jakże. Z tym, że ja się nie przejmuję czy to do cery dojrzałej czy nie. Raczej kieruję się tym czy do suchej czy do tłustej etc. Na przykład w tej chwili mam pomarańczowy Skin 79, który ma mieć niby działanie przeciwzmarszczkowe. Nie wiem na czym miałoby ono polegać. W każdym razie oceniam BB inaczej. Nakładam i patrzę czy mi pasuje czy nie, czy twarz dobrze wygląda. Wystarczy, że krem doda twarzy blasku i już jest przeciwzmarszczkowo . Bo tak naprawdę to nie wierzę, że jakikolwiek preparat działa na zmarszczki, chyba że coś poraża nerwy albo powoduje podpuchnięcie.
Mi chodzi raczej o bogatszy skład, jesli mogę się czymś smarować co ma lepsze składniki, to dlaczego nie skorzystać.
Tylko widzę, że nikt się nie chce wypowiadać w temacie BB dla cery dojrzałej
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:13   #4076
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

cześć dziewczyny. zainteresował mnie właśnie temat tych bb creamów. do tej pory używałam minerałów, ale jakoś tak sucho wyglądają ostatnio. no i wygląda na to, że to może byc ciekawa sprawa.

Bardzo bym prosiła o skierowanie na jakieś bb creamy dla początkujących
Cerę mam przetłuszczającą się, chociaż ostatnio (może dzięki ciąży) unormowaną, ze skłonnością do naczynkowości. Zainteresowało mnie, że sa jakieś bbcreamy z filtrami. Powiedzcie, czy te filtry są coś warte? Rozumiem, że zakupy najlepiej wspólne gdzieś na ebayach? Jak się w ogóle zabrać do tematu?

będę wdzięczna za wskazówki
pozdrawiam
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:59   #4077
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A ja mam jeszcze pytanko, Ruby z ebay ma u siebie adnotację w pomarańczowej ramce...
co to oznacza, jeżeli kupię coś na aukcji licytacji i inne rzeczy to co się dzieje. I na licytacji i we wszystkich przedmiotach jest "free shipping" to ona mi nie wyślę razem? "co znaczy CAN NOT DISCAUNT" w sensie ze nie obniży?
Wytłumaczy mi ktoś plis

edit: i jak wyglądają zakupy od Ruby pod kątem cła? Miał ktoś jakieś problemy... bo na tym też się nie znam jeszcze...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ruby.jpg (54,6 KB, 27 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-03-08 o 18:33
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 19:56   #4078
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze pytanko, Ruby z ebay ma u siebie adnotację w pomarańczowej ramce...
co to oznacza, jeżeli kupię coś na aukcji licytacji i inne rzeczy to co się dzieje. I na licytacji i we wszystkich przedmiotach jest "free shipping" to ona mi nie wyślę razem? "co znaczy CAN NOT DISCAUNT" w sensie ze nie obniży?
Wytłumaczy mi ktoś plis

edit: i jak wyglądają zakupy od Ruby pod kątem cła? Miał ktoś jakieś problemy... bo na tym też się nie znam jeszcze...

zaawansowany angielski
Chyba chodzi o to, ze na ebay nie obowiazuje cos takiego jak u nas ze jak sie kupuje kilka rzeczy to moga byc wyslane w jednej przesylce. Ale tylko sie domyslam, to zdanie nic nie znaczy.
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:04   #4079
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość

zaawansowany angielski
Chyba chodzi o to, ze na ebay nie obowiazuje cos takiego jak u nas ze jak sie kupuje kilka rzeczy to moga byc wyslane w jednej przesylce. Ale tylko sie domyslam, to zdanie nic nie znaczy.
To zależy od dobrej woli sprzedawcy, czy zrobi zniżkę na kilka zakupów. I wygląda na to że ona tej zniżki robić nie chce.
Tylko nie rozumiem po co mówi o zniżkach na przesyłkę, skoro przesyłka jest niby za darmo. Chyba że chodzi jej o przesyłki płatne z tracking number.
Zaraz zajrzę na jej aukcje i poczytam.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:10   #4080
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Miał być zakaz sprzedaży próbek,a na ebay ich pełno
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.