Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-13, 20:11   #3001
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Nocna Nimfa, wiesz z tłumem to się nic nie zrobi. przecie wiadomo, że średni iloraz inteligencji tłumu wynosi tyle, ile ma go najgłupsza osoba w grupie. dobrze, że się wyprowadzacie.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 20:52   #3002
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez Dziwnograj Pokaż wiadomość
A mają jeszcze oczy?
mają, ale kuchnia rozmiarów 1,5 x 1,5 była zupełnie czarna.
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 20:54   #3003
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Hmmm,no ale zależało im,żeby wejść więc powiedzenie normalnym tonem"odejdźcie bo nie mam jak sie ubrać i juz wychodzę"może by podziałało.
Ogólnie jakaś idiotyczna sytuacja,oni robili na złość jej,ona im,a chłopak nie zrobił nic
Jak normalnym tonem, jak oni byli zachlani w sztok, a nawet na co dzień odpowiadali Nimfie na jej prośby przekleństwami?
Zresztą napisała, że już po umyciu zębów zaczęli się dobijać. W sumie nie dziwię się - pęcherz zapchany po procentach, no ale peszek, mieszkasz ze współlokatorami, to dzielisz łazienkę i to normalne, że twoja współlokatorka bierze kąpiel. A 35 min to nie jest jakoś wcale długo, mój współlokator pluska się 1,5 godziny

Chyba nie widziałaś jeszcze tępych ludzi podczas imprezy
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 08:20   #3004
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Niestety sytuacja z praniem u mnie w domu się powtórzyła Współlokator mieszka z nami od tygodnia, ale moim zdaniem to go nie usprawiedliwia bo żeby nie wyciągnąć prania (nie wierzę że zapomniał skoro otworzył pralkę i pranie zostawił) to trzeba chyba w buszu się wychować

Będę musiała z nim pogadać Zwłaszcza że notorycznie wsadza brudne naczynia do zmywarki w ktorej są czyste i ja szału przez to dostaję. Oczywiście, wyciągnąć ze zmywarki się nikomu nie chce...
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 16:07   #3005
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Przed chwilą ten geniusz włożył do zmywarki pełnej czystych naczyń, którą nastawiałam dzisiaj rano, jeden talerz i patelnię (ponadto ułożył z nich "piramidę" na czystych), nastawił zmywarkę i wyszedł z domu Zero ogarnięcia. Nie wiem skąd się tacy ludzie biorą.

edit: przepraszam za 2 posty pod sobą, miałam nadzieję, że się połączą
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 20:55   #3006
kitten92
Rozeznanie
 
Avatar kitten92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 652
Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

chłopak mojej wspollokatorki mieszkał u nas przez miesiąc "na czarno" - przeżyłam. Teraz mieszkał cały kolejny tydzień, a na dodatek weszłam dzis do mieszkania po egzaminie, a on bez żadnego skrępowania paradowal po kuchni w samych gaciach, zero zmieszania....


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitten92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 21:02   #3007
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez kitten92 Pokaż wiadomość
chłopak mojej wspollokatorki mieszkał u nas przez miesiąc "na czarno" - przeżyłam. Teraz mieszkał cały kolejny tydzień, a na dodatek weszłam dzis do mieszkania po egzaminie, a on bez żadnego skrępowania paradowal po kuchni w samych gaciach, zero zmieszania....


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja tam bez skrępowania zapytałabym czy zapłacił już za wynajem za ten czas.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 21:43   #3008
kitten92
Rozeznanie
 
Avatar kitten92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 652
Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Taaaa. Staram sie nie byc zrzedliwa i tego nie komentuje, ale dzisiaj poczułam, ze jakieś granice zostały przekroczone


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitten92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 23:25   #3009
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez thediamondgirl Pokaż wiadomość
skąd ja to znam. Ja odkąd jest tak ciepło chodzę w szortach i bokserce i podobnie też śpię ( oczywiście w innych rzeczach niż chodzę w ciągu dnia ), a ona chodzi w dresach, grubych skarpetkach i swetrze Rozumiem, że ktoś jest zmarzluchem, ale to wygląda komicznie czasami
to chyba ma coś z krążeniem+tragiczne odżywianie+brak ruchu

U mnie sama zmiana odżywiania wpłynęła na to, że jest mi cieplej. Potem jak nagle w zimie odwiedziłam ciepłe kraje to dopiero było mi ciepło
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 00:45   #3010
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Ja mam taka laske w grupie. Ja popylam na krotko, a ta wiecznie w spodniach, grubych skarpetach, kilku bluzkach i swetrze. Slabo mi sie robi jak to widze. Zima wyglada jak balwanek.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 06:38   #3011
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Odp: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Ja mam taka laske w grupie. Ja popylam na krotko, a ta wiecznie w spodniach, grubych skarpetach, kilku bluzkach i swetrze. Slabo mi sie robi jak to widze. Zima wyglada jak balwanek.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No fajnie ale czy to jej dziwnosc czy potrzeba raczej? Dla mnie byloby dziwne gdyby sie ubierala jak wszyscy i umierala potem z zimna
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 07:09   #3012
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

U mnie tez dzialy sie ostatnio takie cyrki ze policje wezwalam..
Ale szczury uciekly...
Wlascicielka ma to gdzies... standard

I szukamy kawalerki z chlopakiem ..bo roznica cenowa jest niewielka .. dodatkowo 100 zl m-cznie a nie bedziemy mieszkac w 5
Planujemy przeprowadzke w ciagu tygodnia ..dwoch.
i placic za kogos rachunkow za wode kto spedza caly dzien pod prysznicem
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 13:29   #3013
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Niestety sytuacja z praniem u mnie w domu się powtórzyła Współlokator mieszka z nami od tygodnia, ale moim zdaniem to go nie usprawiedliwia bo żeby nie wyciągnąć prania (nie wierzę że zapomniał skoro otworzył pralkę i pranie zostawił) to trzeba chyba w buszu się wychować
Poprzednio kiedy mialam 2-ch innych wspolokatorow to jedni tez robili pranie i wybywali na 3 dni
ale drugi sie nie przejmowal-rzucal to w jakis kat lazienki zeby tam lezalo i robil swoje pranie-co ciekawe amc chyba nawet nie zauwazyli :P

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
U mnie tez dzialy sie ostatnio takie cyrki ze policje wezwalam..
Ale szczury uciekly...
Wlascicielka ma to gdzies... standard

I szukamy kawalerki z chlopakiem ..bo roznica cenowa jest niewielka .. dodatkowo 100 zl m-cznie a nie bedziemy mieszkac w 5
Planujemy przeprowadzke w ciagu tygodnia ..dwoch.
i placic za kogos rachunkow za wode kto spedza caly dzien pod prysznicem
opowiadaj
ja etz biore kawalerke-co prawa u nas na glowe to bedzie jakos 250-300zl wiecej ale tez juz mamy dosc. Zreszta podejrzewam,ze w perrspektywie to jednak mniej bo nasz nowa wspolokatorka tez robi pranie 3 razy dziennie a drugi cudowny wspolokator jakos,ze palil to wietrzyl w zimie i dogrzewal piecykiem elektrycznym...wlasciciel ka przyszla potem z doplata 1000zl za ogrzewanie ,a le my sie na szczescie wybronilismy bo widziala u niego piecyk-ale sadze ,ze za rok juz by tak nie przeszlo..
wiec jak sie ma za kogos doplacac i szarpac sobei nerwy to juz lepiej dac ciut wiecej za kawalerke ale nie miec niespodzianek

Cytat:
Napisane przez kitten92 Pokaż wiadomość
chłopak mojej wspollokatorki mieszkał u nas przez miesiąc "na czarno" - przeżyłam. Teraz mieszkał cały kolejny tydzień, a na dodatek weszłam dzis do mieszkania po egzaminie, a on bez żadnego skrępowania paradowal po kuchni w samych gaciach, zero zmieszania....


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gdzies wczesniej ktoras dziewczyna radzxila innej z takim problemem ganianie w majtakch kolo takiej parki, zeby dziewczyna tego chlopaka sie niezrecznie poczula zazdrosc to ponoc silna motywacja
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 13:52   #3014
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Odp: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Ja mam taka laske w grupie. Ja popylam na krotko, a ta wiecznie w spodniach, grubych skarpetach, kilku bluzkach i swetrze. Slabo mi sie robi jak to widze. Zima wyglada jak balwanek.
A ja miałam takiego kolegę w podstawówce. Miał bardzo ciężką postać astmy, i jakieś tam jeszcze inne immunologiczne perturbacje. U niego taki strój wynikał z konieczności. Szkoda mi było człowieka. I ja też popylam na krótko, ale stawianie się obok osoby chorej, lub być może chorej jest dla mnie mocno nie na miejscu.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 15:50   #3015
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość

opowiadaj
ja etz biore kawalerke-co prawa u nas na glowe to bedzie jakos 250-300zl wiecej ale tez juz mamy dosc. Zreszta podejrzewam,ze w perrspektywie to jednak mniej bo nasz nowa wspolokatorka tez robi pranie 3 razy dziennie a drugi cudowny wspolokator jakos,ze palil to wietrzyl w zimie i dogrzewal piecykiem elektrycznym...wlasciciel ka przyszla potem z doplata 1000zl za ogrzewanie ,a le my sie na szczescie wybronilismy bo widziala u niego piecyk-ale sadze ,ze za rok juz by tak nie przeszlo..
wiec jak sie ma za kogos doplacac i szarpac sobei nerwy to juz lepiej dac ciut wiecej za kawalerke ale nie miec niespodzianek
NocnaNimfa... Twoi wspollokatorzy sa tacy sami jak moi..
Jakbym czytala o moim mieszkaniu i naszej wlascicielce mieszkania.
W skrocie..
Wspollokatorki w czw wieczorem (Po 21) sprowadzily do kuchni lysego bandziora(tak wygladal)
Akustyka w mieszkaniu jest taka ze z kuchni u nas slychac jak sie talerz wyciaga z szafki..
Zrobili impreze z muzyka w kuchni
Po 22.30 dzwonilam do wlascicielki nie przejela sie zbytnio..
zadzwonilam na policje i uciekli..
Do 23 byla impreza ( i tylko dlatego sie skonczyla ze poszlam i sie wydarlam na nich i powiedzialam ze dzwonie na policje)
Placimy teraz z rachunkami 800 zl na dwoch(z mediami naszymi 900 zl) - za pokoj w 3 pokojowym M
kawalerka wyjdzie nas tak samo jak nie stowka drozej(patrzalam po ofertach) i chodzimy i ogladamy.
A jakie tu sa rachunki to inna sprawa.

120 zl mamy za zimna wode.. bo ktos ma hobby sie 3 razy dziennie kapac.
Hitem bylo pranie 2 h -3 bluzki w pralce

Dodam ze ogrzewanie gazowe jest.. i od zimy do teraz(czyli nie ogrzewamy mieszkania) rachunki spadly tylko o 30 zl..szok..
Dobrze ze prad jest na karte bo jakbysmy co 2 m-ce widzieli rachunek to bysmy z krzesla spadli
Tylko kawalerka..zadnych wspollokatorow...
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"


Edytowane przez ilo16na
Czas edycji: 2013-06-15 o 15:55
ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 16:16   #3016
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez thediamondgirl Pokaż wiadomość
skąd ja to znam. Ja odkąd jest tak ciepło chodzę w szortach i bokserce i podobnie też śpię ( oczywiście w innych rzeczach niż chodzę w ciągu dnia ), a ona chodzi w dresach, grubych skarpetkach i swetrze Rozumiem, że ktoś jest zmarzluchem, ale to wygląda komicznie czasami
Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Moja też tak robi. Nie mieszkam może w śródziemnomorskim klimacie, ale nawet przy 22 stopniach w zeszłym tygodniu zamykała po mnie wszystkie okna. Można się domyślać zapachu z jej pokoju przy takim uwielbieniu świeżego powietrza. Pomijając to, że chodzi w wełnianych swetrach i zawinięta w koc po domu (a zawsze mnie się wydawało, że jestem zmarzluchem, bo łatwo się wychładzam).
Tu dziewczyny pisały o współlokatorkach - zmarźluchach, które ubierają się grubo. I ja dodałam coś od siebie(ach, wybaczcie, że nie zacytowałam).

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Ja mam taka laske w grupie. Ja popylam na krotko, a ta wiecznie w spodniach, grubych skarpetach, kilku bluzkach i swetrze. Slabo mi sie robi jak to widze. Zima wyglada jak balwanek.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pogrubione oznacza nie mniej, nie więcej tylko to, że ja nie jestem w stanie wytrzymać w warunkach, gdy jest mi choć trochę za ciepło. Wtedy robi mi się słabo.

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
No fajnie ale czy to jej dziwnosc czy potrzeba raczej? Dla mnie byloby dziwne gdyby sie ubierala jak wszyscy i umierala potem z zimna
Nie napisałam, że to dziwność. Gdybym zacytowała powyższe byłoby to widoczne.

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
A ja miałam takiego kolegę w podstawówce. Miał bardzo ciężką postać astmy, i jakieś tam jeszcze inne immunologiczne perturbacje. U niego taki strój wynikał z konieczności. Szkoda mi było człowieka. I ja też popylam na krótko, ale stawianie się obok osoby chorej, lub być może chorej jest dla mnie mocno nie na miejscu.
Nie napisałam nic o tym, że to nie jest konieczność. Nie napisałam, że to głupie lub dziwaczne.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 19:11   #3017
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Napisałas to w wątku w ktorym sie rozmawia o dziwnosciach i dziwnych wspołlokatorach więc zostało to odebrane tak a nie inaczej
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 20:05   #3018
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Napisałas to w wątku w ktorym sie rozmawia o dziwnosciach i dziwnych wspołlokatorach więc zostało to odebrane tak a nie inaczej
Zgadzam sie, dlatego napisalam poprzedniego posta z wyjasnieniem. Akurat ty nie dorobilas sobie dodatkowej teorii, jak niektorzy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 00:36   #3019
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Odp: Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

A moi wspaniali, pojechali na wakacje, chyba na tydzień, jak nie na dwa, do Grecji, zostawiając oczywiście nieposprzątane mieszkanie Z racji tego, że nie potrafię mieszkać w takim syfie, znowu będę musiała całość ogarnąć.
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 00:45   #3020
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Odp: Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Moja panna aktualnie je w taki sposób, żeby słyszało ją tak z pół miasta. Chlapanie, siorbanie, ciamkanie, zasysanie, no po prostu nie wiem, jak to opisać Ja się poważnie zastanawiam, czy ona ma jakąś wadę budowy jamy ustnej?!?! Czegoś podobnego całe życie nie słyszałam, autentycznie staram się walić jak najgłośniej w klawiaturę, byle tylko to zagłuszyć
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 05:46   #3021
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Odp: Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
A moi wspaniali, pojechali na wakacje, chyba na tydzień, jak nie na dwa, do Grecji, zostawiając oczywiście nieposprzątane mieszkanie Z racji tego, że nie potrafię mieszkać w takim syfie, znowu będę musiała całość ogarnąć.
Stanard u moich wspollokatorow tez dlatego sie wyproqadzam.
Laski potrafily owoce zostawic na 3 lub 4 dni na blacie w kuchni..
Zdziwione po przyjezdzie ze splesnialy.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 07:13   #3022
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Odp: Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Moja panna aktualnie je w taki sposób, żeby słyszało ją tak z pół miasta. Chlapanie, siorbanie, ciamkanie, zasysanie, no po prostu nie wiem, jak to opisać Ja się poważnie zastanawiam, czy ona ma jakąś wadę budowy jamy ustnej?!?! Czegoś podobnego całe życie nie słyszałam, autentycznie staram się walić jak najgłośniej w klawiaturę, byle tylko to zagłuszyć
To błąd rodziców moim zdaniem, którzy zachwyceni urokiem i słodyczą pociechy nie zwracali uwagi na to jak je, przecież to takie słodkie

Takie osoby po prostu się nie hamują i nie zwracają uwagi na to jak jedzą.
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 07:24   #3023
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
To błąd rodziców moim zdaniem, którzy zachwyceni urokiem i słodyczą pociechy nie zwracali uwagi na to jak je, przecież to takie słodkie

Takie osoby po prostu się nie hamują i nie zwracają uwagi na to jak jedzą.
Ej, ale jak dziecko ma poltora roku, a nie 10-15-20lat!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 07:56   #3024
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

To była ironia! O matko
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 08:02   #3025
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Odp: Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
To błąd rodziców moim zdaniem, którzy zachwyceni urokiem i słodyczą pociechy nie zwracali uwagi na to jak je, przecież to takie słodkie

Takie osoby po prostu się nie hamują i nie zwracają uwagi na to jak jedzą.
Trudno mi to sobie wyobrazić, bo u mnie w domu po prostu nikt nie wydawał takich dźwięków przy jedzeniu, i jednak dbano o to, bym ja nie jadła jak prosię Czyli prawdopodobnie u niej tak wszyscy w domu?!
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 10:00   #3026
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Moja panna aktualnie je w taki sposób, żeby słyszało ją tak z pół miasta. Chlapanie, siorbanie, ciamkanie, zasysanie, no po prostu nie wiem, jak to opisać Ja się poważnie zastanawiam, czy ona ma jakąś wadę budowy jamy ustnej?!?! Czegoś podobnego całe życie nie słyszałam, autentycznie staram się walić jak najgłośniej w klawiaturę, byle tylko to zagłuszyć
Mnie denerwuje koleżanka, która żuje gumę z otwartą buzią

Ale z ciumkaniem przypomniała mi się inna sytuacja. Moja współlokatorka od niedawna ma nowego chłopaka, który od czasu do czasu wpada tu na parę godzin. No i jak już ma wychodzić to w drzwiach wejściowych stają i się żegnają. Słyszy to całe mieszkanie "Cmok cmok cmok x 10"
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 10:47   #3027
Asji
Zadomowienie
 
Avatar Asji
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 763
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ale z ciumkaniem przypomniała mi się inna sytuacja. Moja współlokatorka od niedawna ma nowego chłopaka, który od czasu do czasu wpada tu na parę godzin. No i jak już ma wychodzić to w drzwiach wejściowych stają i się żegnają. Słyszy to całe mieszkanie "Cmok cmok cmok x 10"
To chyba jakiś standard, bo prawie wszystkie pary, z którymi mieszkałam zachowywały się tak samo. A że mam pokój akurat pod drzwiami wejściowymi to nie dało się nie słyszeć, i tak kilka razy dziennie, przed każdym wyjściem i po każdym przyjściu Irytujące to było. Chyba już nie chcę więcej mieszkać z żadną parą
Za tydzień wprowadzają się do mnie nowi współlokatorzy, ciekawe jak będzie...
Asji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 10:52   #3028
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez Asji Pokaż wiadomość
To chyba jakiś standard, bo prawie wszystkie pary, z którymi mieszkałam zachowywały się tak samo. A że mam pokój akurat pod drzwiami wejściowymi to nie dało się nie słyszeć, i tak kilka razy dziennie, przed każdym wyjściem i po każdym przyjściu Irytujące to było. Chyba już nie chcę więcej mieszkać z żadną parą
Za tydzień wprowadzają się do mnie nowi współlokatorzy, ciekawe jak będzie...
Ja pierwszy raz mam z czymś takim do czynienia, sama jak przychodziłam do TŻ-a gdy nie mieszkaliśmy razem to tak nie robiłam, żegnaliśmy się w pokoju, a w drzwiach wejściowych tylko "pa" było. W zasadzie to mi nie przeszkadza, tylko bawi Nie wiem co oni robią, ale po odgłosach wydaje się to buziakami, niczym więcej, jak ciocia Krysia składając życzenia obcałowuje po kilka razu policzki to słychać taki dźwięk, jakby ktoś jakąś przyssawkę odrywał - i to samo właśnie jest u nich I nie dwa trzy razy tylko około 10
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 18:09   #3029
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiecho

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
To była ironia! O matko
No co ty nie powiesz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 18:20   #3030
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Odp: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Ja mam taka laske w grupie. Ja popylam na krotko, a ta wiecznie w spodniach, grubych skarpetach, kilku bluzkach i swetrze. Slabo mi sie robi jak to widze. Zima wyglada jak balwanek.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To tak kontynuując offtop: co zrobić żeby było zimniej?? Mi latem i zimą, czy idżywiam się zdrowiej czy jak teraz przy sesji - slodyczowo-fastfoodowo (wiem wiem) jest zawsze GORĄCO.
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 16:24:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.