Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-24, 08:35   #1
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919

Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?


Czy mieliście kiedyś przemyślenia na taki temat, jakie błędy popełniliście w przeszłości i analizujecie, co można było zrobić lepiej? Zwykle takie coś dzieje się przed Nowym Rokiem, ale w tym jakoś moje przemyślenia dotyczą okresu sprzed wielu wstecz.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 08:54   #2
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Czy mieliście kiedyś przemyślenia na taki temat, jakie błędy popełniliście w przeszłości i analizujecie, co można było zrobić lepiej? Zwykle takie coś dzieje się przed Nowym Rokiem, ale w tym jakoś moje przemyślenia dotyczą okresu sprzed wielu wstecz.
Że się stoczyłam i straciłam szacunek do samej siebie...
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 09:12   #3
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Chodzenia na oazę w wieku dziecięcym, na długo wyprało mi to mózg i dłuuugo musiałam samą siebie przekonywać, że nie jestem grzesznym ścierwem, tylko normalnym człowiekiem.
Tego, że nie dokonałam jeszcze apostazji.
Tego, że zrobiłam parę świństw osobom, które kocham, chociaż tego nie chciałam.
A z rzeczy, które ode mnie nie zależą, to żałuję, że się urodziłam :P
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 09:19   #4
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

podobnie jak banana - za bardzo się angażowałam w sprawy kościelne w dzieciństwie - ale od jakichś 10 lat, czyli od pójścia na studia nie uważam się za grzeszne ścierwo.
że brakowało mi odwagi w paru sytuacjach.
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 09:22   #5
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Ja wybaczyłam sobie już chyba wszystko, za co kiedyś się obwiniałam, więc niczego nie żałuję, bo wszystko to, czego bym mogła także doprowadziło mnie do tego kim i jaka jestem. A z tego jestem zadowolona.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 09:22   #6
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Żałuję że za rzadko chodziłam do stomatologa, że łupałam orzechy włoskie własnymi zębami, że nie kupiłam mieszkania kiedy były niskie ceny za metr i ze nie mam talentu do języków obcych.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 09:31   #7
ladymezmerize
Raczkowanie
 
Avatar ladymezmerize
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 420
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

wybaczyłam osobie, która potem zrobiła mi dokładnie to samo,
wybaczałam ex'owi zachowania w których mnie nie szanował, bo go kochałam ;/
zaniedbywałam często obowiązki i kontakty z rodziną.
__________________
...
ladymezmerize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-24, 10:02   #8
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Bardzo żałuję marnowania 10 lat dla psychopaty. Przez ten związek straciłam czas, nerwy zawaliłam 2 lata studiów... Szkoda gadać.

Żałuję też, że w wielu sprawach nie słuchałam rodziców. Ale to podobno wspólna cecha dzieci

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2013-12-24 o 10:14
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 10:10   #9
paula796132
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Polska Be
Wiadomości: 214
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Ja zaluje, ze nie wyjechałam z rodzinnego domu na studia, postanowiłam zostac dla chłopaka. Jestesmy razem szczesliwi, jednak bylabym szczesliwsza mieszkajac w innym miescie, nawet jeli z nim mialabym sie widywac rzadziej. Jednak juz przestalam plakac z tego powodu. Zaluje, ze nie rozwijałam swoich pasji...wiaodmo, na to nigdy nie jest za pozno, ale jednak..
paula796132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 10:17   #10
201606010921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 591
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Ja żałuję, że byłam tak głupia, że zmarnowałam miłość mojego życia. Zawsze będę tego żałować.

A druga rzecz to, że nie wyjechałam gdzieś dalej na studia na inny kierunek.
201606010921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 10:30   #11
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Unoszenia się dumą w relacjach z facetami, przez co często je psułam.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-24, 10:33   #12
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Żałuję czasu zmarnowanego na głupoty.
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 10:37   #13
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Cytat:
Napisane przez Paszczurek666 Pokaż wiadomość
Żałuję czasu zmarnowanego na głupoty.
I na niepotrzebne, nic nie wnoszace denerwowanie i stresowanie się.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 10:41   #14
bulka114
Wtajemniczenie
 
Avatar bulka114
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: młp
Wiadomości: 2 122
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Cytat:
Napisane przez metalheadqueen Pokaż wiadomość
Ja żałuję, że byłam tak głupia, że zmarnowałam miłość mojego życia. Zawsze będę tego żałować.

A druga rzecz to, że nie wyjechałam gdzieś dalej na studia na inny kierunek.
To jako pierwsze przyszło mi na myśl

I żałuję tego, jaka byłam okropna, jako dziecko dla swoich sióstr i Mamy. Dopiero po latach człowiek zmądrzał i zobaczył, jaki był głupi. Niby byłam dzieckiem, ale i tak mi wstyd.
__________________
"Granica tego, co możliwe, jest w Twojej głowie. Mogą Cię zatrzymać tylko te ściany, które stawiasz sam."


"Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale."
bulka114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 10:47   #15
la fresa del vidrio
Raczkowanie
 
Avatar la fresa del vidrio
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 125
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Unoszenia się dumą w relacjach z facetami, przez co często je psułam.
Wydaje mi się, że chyba lepiej unosić się dumą? Mi jakoś tego ostatnio brakuje, za bardzo kieruję się uczuciami.

Żałuję tego, co z mojej strony stało się z naszym związkiem (oczywiście nie tylko ja byłam winna, ale żałuję tej mojej strony), żałuję wybrania tego kierunku studiów i kilku straconych znajomości. No i sposobu, w jaki odnosiłam się do bliskich, gdy byłam meganieszczęśliwa.

Myślę, że zmądrzałam.
__________________
"Sit back down where you belong, in the corner of my bar with your high-heels on. (...)

There's somethin', somethin' about this place...
Somethin' about lonely nights and my lipstick on your face."
la fresa del vidrio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 10:49   #16
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Żałuje ze nie przykadalam sie bardziej do nauki języków obcych, a teraz ciagle nie moge sie za to zabrać.

Żałuje ze tyle wybaczalam mojemu exowi, straciłam na niego tyle lat zamiast kopnąć go wczesniej w tyłek.

Żałuje ze w pewnych sprawach zabrakło mi odwagi.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 10:51   #17
Sarna90
Raczkowanie
 
Avatar Sarna90
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 151
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Ja wybaczyłam sobie już chyba wszystko, za co kiedyś się obwiniałam, więc niczego nie żałuję, bo wszystko to, czego bym mogła także doprowadziło mnie do tego kim i jaka jestem. A z tego jestem zadowolona.
Mam dokładnie tak samo. Popełniłam wiele głupot, za które miałam żal sama do siebie. Ale oswoiłam się z tym, pogodziłam się z myślą, że wszystkie błędy, które popełniłam są wynikiem mojej głupoty. Wybaczyłam sobie to, i obiecałam, że następnym razem będę rozsądniejsza. I póki co, udaje mi się to
__________________
"Czasem trzeba się komuś ofiarować, żeby zobaczyć, kim się jest."
Sarna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 10:54   #18
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Może to zabrzmi banalnie, ale nie żałuję niczego (zalecialo Edith Piaf ). Gdyby nie błędy, które po drodze popełniałam nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem, z tą osobą, z którą jestem.

Czasami sobie myślę tylko, że mogłam wyjechać po podstawówce i zacząć szkołę średnią w USA, ale potem na horyzoncie pojawia się mój mąż, i wszelkie gdybania się kończą. Nie żałuję absolutnie niczego bo dobrze mi z tym życiem, które mam, a którego nie miałabym będąc za Oceanem.

Wysłane z mojego IdeaTab S6000-H przy użyciu Tapatalka
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 10:57   #19
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

W tym momencie najbardziej żałuję tego, że w zeszłą środę wypiłam zimne piwo, i teraz mam zapalenie oskrzeli i święta spędzam w łóżku. I że jadłam za dużo niezdrowych świństw, i teraz po świętach czeka mnie odchudzanie.

A tak poza tym, to niczego nie żałuję. Z każdego błędu staram się wyciągać wnioski, i nie popełniać go ponownie. Wszystkie moje czyny doprowadziły mnie do miejsca w którym jestem teraz, a jestem naprawdę szczęśliwą osobą, i nie mogłabym wymarzyć sobie lepszego życia.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-24, 11:03   #20
Rottie
Zadomowienie
 
Avatar Rottie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 739
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Żałuję tego, że tak długo znosiłam swoją rodzinę. Już dawno mogłam mieć spokój.

Czasami jeszcze trochę żałuję, że tak bardzo kocham jedzenie, bo zdarza mi się przeginać

Poza tym nie żałuję niczego. Wszystkie moje decyzje, te bardziej i mniej przemyślane, doprowadziły mnie tu. Myślę, że mam piękne życie, że wkraczam właśnie w nowy jego etap i muszę przeć do przodu.
__________________
Każdy niech zobaczy tyle, na ile głęboko patrzy.
Rottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 11:03   #21
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomości: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Ja żałuję jedynie błędów, które przynoszą długotrwale konsekwencje.

Moim największym błędem był zły wybór szkoły średniej. Zawaliłam tym szansę na studia ( te wymarzone), na inną przyszłość. Teraz nie mam żadnych konkretnych umiejętności i jestem na marginesie rynku pracy.
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 11:10   #22
crystal_tokio
Zadomowienie
 
Avatar crystal_tokio
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Żałuję tego, mimo iż minął ponad rok, że nie przyjechałam na tamten pieprzony weekend do domu - ostatni raz bym zobaczyła Dziadka, który jeszcze był przytomny. Nie daruję sobie tego do końca życia.
__________________
We must fight for what we believe in


Makenai

Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura.
Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić.



23.05.2012 - pani licecjatka!
04.07.2014 - pani magister!
crystal_tokio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 11:13   #23
maalinova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Zawsze żałuję tego, że nic nie robię spontanicznie tylko wszystko muszę przeanalizować, a później jak już dotrze do mnie, że chcę czegoś to jest już najzwyczajniej za późno
maalinova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 11:22   #24
Tony_Montana
Raczkowanie
 
Avatar Tony_Montana
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 253
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Żałuję, że zamiast dokończyć studia magisterskie i spokojnie przyjąć propozycję zostania na doktoranckie zrobiłem przerwę (moja uczelnia przestała nadawać tytuł magistra z mojej specjalności). Że nie spuściłem ojcu wp....u. Żałuję wypitego alkoholu. Żałuję zmarnowanego czasu z moją byłą partnerką. Żałuję że nie posłuchałem brata (złamałbym łopatę ładując pieniądze do sejfu).
Tony_Montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 11:26   #25
mesta93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 682
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Żałuję kilku rzeczy w moim życiu...
niektórych znajomości które się zakończyły, zmarnowanego czasu na przyjaźń z jedną dziewczyną (z którą na szczęście już nie mam kontaktu),
niemiłych słów do bliskich mi osób w chwilach złości i jeszcze kilka rzeczy by się znalazło...
__________________
Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Na dobre traktowanie trzeba sobie zasłużyć.
mesta93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 11:32   #26
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Niczego nie żałuję.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 11:36   #27
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

zaluje, ze rozsypala mi sie fajna znajomosc (przez wlasna glupote)
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 12:02   #28
Lubie Milke
Wtajemniczenie
 
Avatar Lubie Milke
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 2 510
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Żałuje swojej głupoty, nieufności i kilku znajomości.
__________________
"Ludzie starali się usilnie przekonać ją, że uroda to tylko zewnętrzna forma, liczy się wnętrze – tak jakby jakiś mężczyzna zakochał się kiedyś w parze nerek."
Terry Pratchett
Lubie Milke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 12:16   #29
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Żałuję, że kończyłam wiele znajomości w brzydki sposób, nagle, bez wyjaśnienia. Po prostu, znikałam. Żałuję, że wiele spraw przemilczałam, wolałam się wycofać, zamiast otwarcie przyznać co mi nie pasuje.
Żałuję, że zmarnowałam prawie 2 lata na nieciekawy związek, który mocno mnie poharatał.
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 12:22   #30
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Fajny temat

Myslę, że wszystkie dotychczasowe akty głupoty oraz złe decyzje sobie wybaczyłam (i zostały mi wybaczone przez innych ). Teraz jestem raczej zadowolona z tego, jak wyglada moje życie. Wiem też, ze wczesniejsze doswiadczenia mnie ukształtowały i dzieki temu jestem tym, kim jestem ( )
Napiszę zatem czego żałowałam wczesniej:
- zmarnowania czasu (2 lata) na toksyczny zwiazek z eksem
- zaniechania wyprowadzki z domu rodzinnego na poczatku studiow
- tego, że kiedykolwiek doprowadziłam do sytuacji, gdy wypiłam za dużo alkoholu

Jest w sumie jedna rzecz, której żałuje do tej pory: tego, że za mało okazywałam dziadkowi ile dla mnie znaczy i nie dzwoniłam do niego czesciej, kiedy jeszcze był na to czas. Teraz, gdy jest w cieżkiej, długotrwałej depresji, żadne słowa do niego nie chca dotrzec
__________________
Alles met mate...maar bier met vaten!

Edytowane przez patrzacwniebo
Czas edycji: 2013-12-24 o 12:26
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.