Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-23, 17:46   #151
awangarda w stylu retro
Przyczajenie
 
Avatar awangarda w stylu retro
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 11
GG do awangarda w stylu retro
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

hmmm a ja nie znam ani ceny pierscionka, ani gdzie byl kupiony, ani z czego jest , ale mowiac szczerze do szczescia mi to nie jest potrzebne
awangarda w stylu retro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 17:51   #152
awangarda w stylu retro
Przyczajenie
 
Avatar awangarda w stylu retro
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 11
GG do awangarda w stylu retro
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

przeoraszam za zdublowanie, ale cos mi sie pomieszalo
awangarda w stylu retro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 00:27   #153
slonecznyporanek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 23
Smile Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Ja swój pierścionek zaręczynowy dostałam w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Mam go więc niecałe dwa miesiące. Mój ukochany sam go wybierał, wczesniej tylko podstępem sprawdził mój rozmiar(mianowicie na imieniny, które też mam w grudniu kupił mi srebrny pierścionek). Z tym zaręczynowym miał pewne kłopoty, bo te w moim rozmiarze mu sie nie podobały, kupił więc większy i zmniejszył.
Pierścionek jest śliczny, kawałkiem przypomina serduszko.
Powiedział mi tylko gdzie go kupił, ale cena mnie nie interesowała więc nie pytałam. I nadal nie pytam, najważniejsze że jest to pierścionek od niego i wyraża jego miłość do mnie a także to że chce ze mna spędzić życie.
slonecznyporanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 09:31   #154
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez Ratata
Wyedytowane specjalnie dla Eli :P
Chociaż takie rzeczy się załatwia na PW, lub jako dopisek w poście, jeśli już o netykietę zahaczamy.
A po co Ty "takie rzeczy" piszesz na forum? I co, gdzie sie załatwia, to ja wiem.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 09:42   #155
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

dla mnie ten wątek jest wogóle bez sensu,czy to licytacja która dostała droższy pierścionek?
Mnie nie interesuje ile kosztował mój wiem że TŻ dał mi go bo mnie kocha i chce spędzić ze mną resztę życia i nie ważne jest czy pierścionek kosztował 200 zł czy 3000 tys.
Wybaczcie ale w tym wątku wyjawia sie typowo babski wredny charakterek bo ja mam pierścien a kilka tysięcy a Ty tylko za marne grosze.Bo nie powiecie że wątek służył w rozeznaniu cen,od tego są sklepy.Zwykłe przechwalstwo.
Zenujące
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 10:09   #156
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Czy dla niektórych tu kobiet cena pierścinka jest wyznacznikiem miłości jej partnera?


Nie?


Ja odnisłam inne wrażenie...
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 14:49   #157
agi_kn
Rozeznanie
 
Avatar agi_kn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Konin/ Londyn
Wiadomości: 921
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez Trinity
A ja sie pochwale moim szczesciem... Wczoraj moj ukochany mi sie odwiadczyl:ju pi: Wiec mozna sobie wyobrazic moje wielkie szczescie!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Moj pierscioneczek jest zloty i ma cyrkonie i wartosc jego jest dla mnie wielka!!! Niezaleznie, czy pierscionek jest z brylantem, czy z cyrkonia
A to moje CUDO z APART
bardzo ladny masz pierscionek ja zaraz po Tobie widze sie zareczylam bo moja data to 21.12.05 akurat przypadl wtedy nasz 3 rocznica równeiz dostalam pierscionek z apartu bardzo sliczny i dla mnie bezcenny )
agi_kn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-28, 16:39   #158
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez Kiya
dla mnie ten wątek jest wogóle bez sensu,czy to licytacja która dostała droższy pierścionek?
Niemal od jego początku korci mnie, aby wątek zamknąć, bo z tego gadania nic nie wynika, do niczego sensownego nie prowadzi, tylko patrzeć jak wyniknie kolejna jatka...Juz myślałam że wątek opadnie, ale niczym bumerang powraca. Co kogo obchodzi ile kosztował mój pierścionek, ile mieszkanie, a ile samochod??? Czy dla osób postronnych może byc to intresujące???
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 17:17   #159
niusia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 41
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Mnie tez drażni od początku temat tego wątku, dlatego nie zabierałam głosu... aż do tego czasu. Jeżeli mogę podpinam sie do zdania Eli o jego zamknięciu.....
Tylko patzrec, az pojawią się wątki: ile kosztowała Twoja sukienka, obrączki, a moze bielizna lub ile wart jest Twój narzeczony skala od 1-10..............
Zupełnie nie wiem na co może sie komuś przydac taka wiedza!!!!!!
niusia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 20:37   #160
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Pytanie jak w tytule

300 zł.
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 20:54   #161
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez agatus84
Ja jeszcze nie mam pierscionka i pewnie dlugo nie bede miec napisze lekko nie na temat,ale mysl mnie taka napadla i nie chce sie odczepic
zauwazylam,ze jak przestajemy byc dziecmi-tracimy(nie zawsze, a czesto) zdolnosc mowienia o pieniadzach.
myślę ,ze dzieci nie rozmawiaja o kasie bo wazne dla nich jest to ,że cos jest ładne i im sie podbaprzynajmniej ja to wpajam dziecku i nie rozmawiam z nia o pieniądzach bo to nie ma znaczenia ,najwazniejsze zeby nam to odpowiadało .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-29, 20:58   #162
Karolina_1983
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Karolina_1983
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 90
GG do Karolina_1983
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Witajcie, jestem tu pierwszy raz ciekawiło mnie za ile marzą Wam się pierścionki zaręczynowe i jakie powinny ONE być?? taki mamy teraz wybór bo jesli chodzi o mnie to mój kosztował 450 zł i jest cudowny poszlismy z narzeczonym do Apartu i On mi włsnie wpadł w oko, nie jest tradycyjnym pierscionkiem z oczkiem ale ja takie lubie Pozdrawim Was
Karolina_1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 21:41   #163
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez niusia77
Mnie tez drażni od początku temat tego wątku, dlatego nie zabierałam głosu... aż do tego czasu. Jeżeli mogę podpinam sie do zdania Eli o jego zamknięciu.....
Tylko patzrec, az pojawią się wątki: ile kosztowała Twoja sukienka, obrączki, a moze bielizna lub ile wart jest Twój narzeczony skala od 1-10..............
Zupełnie nie wiem na co może sie komuś przydac taka wiedza!!!!!!

Najgorsze jest to, że o ile sukienka, bielizna to coś, co faktycznie sobie kupujemy i szukamy, to pierścionek zaręczynowy jest PREZENTEM, na dodatek zupełnie innym niż wszystkie, wyjątkowym i niosącym za sobą jakiś wyraz. Jak to się zresztą mówi: "darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby". Cena pierścionka nigdy nie była i nie będzie dla mnie miarą uczuć. Po prostu przykro mi się robi jak to czytam.

Wątek jest dla mnie od początku do końca straszny.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 22:43   #164
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

O rany.....trochę "po łebkach" przeczytałam, bo zainteresowało mnie, o co tu chodzi, bo chyba nie o cenę wprost, nie? A jednak....
No a najlepsze, że niektóre zastrzegają, że cena w ogóle nie gra roli, po czym czytamy sobie, że mają pierścionek z brylancikiem/brylancikami/brylantem.
Też mam pierścionek.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 12:04   #165
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez margitta
Najgorsze jest to, że o ile sukienka, bielizna to coś, co faktycznie sobie kupujemy i szukamy, to pierścionek zaręczynowy jest PREZENTEM, na dodatek zupełnie innym niż wszystkie, wyjątkowym i niosącym za sobą jakiś wyraz. Jak to się zresztą mówi: "darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby". Cena pierścionka nigdy nie była i nie będzie dla mnie miarą uczuć. Po prostu przykro mi się robi jak to czytam.

Wątek jest dla mnie od początku do końca straszny.

Popieram zamknięcie wątku -nie wiem o co cała ta historai-to bzdura licytować się o pierścionki! Jak kogos nie stac na drogi to co nie ma prawa do Oświadczyn!!!!!!!!! Ludzie żyjmy duchowo a nie materialnie!
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 12:34   #166
Pomponka
Raczkowanie
 
Avatar Pomponka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 316
GG do Pomponka
Wink Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Popieram zamknięcie wątku natomiast nie rozumiem dlaczego dziewczyny, które napisały, że ich pierścionki miały brylanty czy inne drogie kamienie i kosztowały ponad tysiąc są atakowane, chyba mają prawo podzielić się swoją radością i odpowiedzieć na pytanie które dotyczy właśnie ceny, co nie znaczy od razu, że czują się kimś lepszym i się wywyższają, zupełnie też nie widzę stwierdzenia, że osoby, których nie stać na podobny pierścionek nie mają prawa się zaręczać (ja jeszcze nie posiadam żadnego więc staram się być obiektywna ). Jestem za tym żeby nie przypisywać komuś niskich pobudek na podstawie jednego posta, trochę więcej zrozumienia i tolerancji
Pomponka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 17:00   #167
Karolina_1983
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Karolina_1983
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 90
GG do Karolina_1983
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

A to mój pierscionek , wczesniej nie umiałam wstawic jego fotki na forum , uwazam ze nie liczy się cena a intencja , bardzo chieliśmy pokazać ze juz na zawsze bedziemy razem wiec zorganizowalismy zręczyny oficjalne to znaczy mój narzeczony je zorganizował . Wszystkich urzekło jego zachowanie a ja dostałam swój wymarzony pierścionek. Mam nadzieje ze posłuży mi długaśne lata. Co o nim sadzicie ?? Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04490.JPG (22,8 KB, 372 załadowań)
Karolina_1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 17:06   #168
Pomponka
Raczkowanie
 
Avatar Pomponka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 316
GG do Pomponka
Wink Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez Karolina_1983
A to mój pierscionek , wczesniej nie umiałam wstawic jego fotki na forum , uwazam ze nie liczy się cena a intencja , bardzo chieliśmy pokazać ze juz na zawsze bedziemy razem wiec zorganizowalismy zręczyny oficjalne to znaczy mój narzeczony je zorganizował . Wszystkich urzekło jego zachowanie a ja dostałam swój wymarzony pierścionek. Mam nadzieje ze posłuży mi długaśne lata. Co o nim sadzicie ?? Pozdrawiam
Mnie się bardzo podoba, kwadratowe pierścionki o jednym przezroczystym oczku to to co lubię najbardziej A tak poza tym to gratuluję zaręczyn i pozdrawiam
Pomponka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 17:10   #169
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez Pomponka
Popieram zamknięcie wątku natomiast nie rozumiem dlaczego dziewczyny, które napisały, że ich pierścionki miały brylanty czy inne drogie kamienie i kosztowały ponad tysiąc są atakowane, chyba mają prawo podzielić się swoją radością i odpowiedzieć na pytanie które dotyczy właśnie ceny,
No i własnie o to chodzi że te odpowiedzi na pytanie o cenę nic tak na prawdę nie dają, oprócz tego że można było przewidzieć że dojdzie do kłotni.
Wszyscy mamy prawo podzielic sie radością z faktu posiadania pierścionka zaręczynowego, ale można było to uczynić wklejając jego zdjęcie - bez metki.

W związku z nowym regulaminem, nie mam w tej chwili podstaw do zamknięcia wątku, ale jeśli wizażanki będą sobie tego życzyły, myślę że szefostwo nie bedzie się sprzeciwiało-skonsultuję się.

Karolina_1983 - pierścionek śliczny!
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-30, 19:55   #170
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez Karolina_1983
Co o nim sadzicie ??
Piękny! Nietuzinkowy, nowoczesny design, a jednocześnie nawiazujący do kalsyki Nie obraziłabym się za taki
Wszystkiego naj
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 22:36   #171
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

jesli ten wątek ma być tylko żródłem nieporozumień to chyba naprawde warto go zamknąć! mija się to bowiem z celem!

ja nie znam ceny swojego pierścionka, i nie chce tego wiedzieć - kiedyś przeglądałam dokumenty swojego lubego i podobno byl tam rachunek (TŻ ostrzegł mnie w odpowiednim momęcie!) ale wolałam tam nie siegać - no bo i po co?

niby bede wiedziec ile to kosztowało i co mi to da? Jak za mało to mam zerwać zaręczyny?! to by było chyba nie logiczne!

Mój Ukochany na pewno mnie kocha o czym świadczy samo to że wyrazill chęc bycia ze mną stąd pierscionek na moim paluszku

jest złoty (w jasnym odcieniu) podobny do obrączki, ma 5 oczek= 2 zielone i 3 białe!
PODOBNO DLATEGO ŻE JA TEŻ MAM ZIELONE OCZKA
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 23:08   #172
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez Ela
Niemal od jego początku korci mnie, aby wątek zamknąć, bo z tego gadania nic nie wynika, do niczego sensownego nie prowadzi, tylko patrzeć jak wyniknie kolejna jatka...Juz myślałam że wątek opadnie, ale niczym bumerang powraca. Co kogo obchodzi ile kosztował mój pierścionek, ile mieszkanie, a ile samochod??? Czy dla osób postronnych może byc to intresujące???
Też jestem za zamknieciem, bo co go widzę na górze listy to mnie ciarki chodzą po plecach...
Co innego pokazywanie sobie pierścionków, bo wiadomo, że każda z nas cieszy się z zaręczyn i może odczuwać potrzebę podzielenia się tym emocjami z innymi, ale co innego licytowanie się ich cenami. To tak, jakby na kosmetyczce powstał wątek, kto ma najdroższy krem na swojej półce. Ten wątek nie służy ani informacji, ani poradom. Niczemu nie służy.
gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 01:32   #173
jagoooodka
Raczkowanie
 
Avatar jagoooodka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do jagoooodka
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Pewnie na mnie nakrzyczycie, że taka ze mnie materialistka, ale dla mnie cena pierścionka zaręczynowego miała znaczenie.
Było tak z kilku powodów:
1. Mój TŻ kupił o 2 rozmiary za duży pierścionek (i musiałam później przez 2 tygodnie czekać na poszerzenie )
2. Gdy ktoś, kto na codzień chadza w ciuszkach od springfielda i nie waha się wydać tysiaka na nowy gadżecik elektroniczny stwierdza, że zbierał już od jakiegoś czasu na ten pierścionek (czyt. 5-6 miechów), to naturalnym jest spodziewać się czegoś tak za 5-10 stówek...
3. Oboje uważamy, że zaręczyny powinny być raz w życiu, więc pierścionek jest JEDNORAZOWĄ inwestycją...

Przykro mi więc było gdy dostałam pierścioneczek za 250 zł (co prawda śliczniutki - w końcu platynka z cyrkonią z apartu), szczególnie że sama takie kwoty nieraz wydawałąm na prezenty dla mojego miśka....

Edytowane przez jagoooodka
Czas edycji: 2006-01-31 o 09:34 Powód: przecineczek :-)
jagoooodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 09:18   #174
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 09:43   #175
jagoooodka
Raczkowanie
 
Avatar jagoooodka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do jagoooodka
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

jagoooodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 09:50   #176
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

oddaj mu ten pierścionek i powiedz że chcesz taki za tysiaka może być brzydki (skoro ten za 250 zł uważasz za śliczny ale za tani) byle na metce bedzie widniała cena z odpowiednią ilością zer.
Rzeczywiście fantastyczny miernik Waszej miłości.

Ps. zgłaszam wątek modom do zamknięcia tego sie już czytać nie da.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 09:57   #177
jagoooodka
Raczkowanie
 
Avatar jagoooodka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do jagoooodka
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Źle mnie zrozumiałaś.
jagoooodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 10:03   #178
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

nie da sie inaczej zrozumieć tego co napisałaś.Sugerujesz że oboje jesteście zamożni i oczekiwałaś pierścionka o duzej wartości,narzeczony Cie zawiódł bo dostałas pierścionek za 250 zł i choć Ci sie podoba to twierdzisz że cena jest zbyt niska.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 10:04   #179
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Widzę ten wątek i też się zastanawiam nad jego sensem... Ale poczekajmy, aż nastąpi wyraźnie złamanie regulaminu - wtedy się zastanowimy, co z zrobić z tym wątkiem.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 10:08   #180
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Widzę ten wątek i też się zastanawiam nad jego sensem... Ale poczekajmy, aż nastąpi wyraźnie złamanie regulaminu - wtedy się zastanowimy, co z zrobić z tym wątkiem.

Ubić
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-21 09:12:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.