X Factor Polska - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-03, 18:09   #841
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Aaa, już wiem, kogo tak bardzo przypomina mi Ada.

Vanessa Hudgens z High School Musical! Ten sam mocny i dobry, ale bardzo przesłodzony głosik i look.

To ma swój urok, owszem, ale w mniejszych ilościach i niestety w grupie odbiorców tak mniej więcej około 15 roku życia...

Ja jej nie tyle nie lubię, bo nic złego mi nie zrobiła, co nie jest moją faworytką i nie kibicuję jej. Ma naprawdę duże umiejętności muzyczne, dobry, czysty głos i ostatnią piosenkę zaśpiewała świetnie, ale kurcze, takich jak ona jest wiele no i to jest dokładnie to samo, co już mamy na polskim rynku muzycznym. A nam trzeba czegoś świeżego, nowego!


Widziałam fragmenty Must be the music i ich finalistów i kurczę! Nie dość, że dużo zespołów to naprawdę fajni wykonawcy, mocne, świeże brzmienia... uczestnicy tego programu biją na głowę tych z X-factor (no oprócz Gienka i Michała).

W X-factor jest więcej show, w polsatowskiej produkcji więcej muzyki, niestety. Na dodatek tam jury jest dużo bardziej kompetentne,widać, że szukają muzyków. W X-factor zaś wygląda na to, że szukają "gwiazdki". No i ten Kuba, który tak mi już działa na nerwy swoim popisywaniem się... Ech, rozczarował mnie ten nasz TVN.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 19:33   #842
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
podobny format,choć wydaje mi sie ze Ada głos ma lepszy niż Andrzejewicz.
Bardziej mi chodzi o dobór repertuaru gdyby wygrała i miała nagrać płytę.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 05:35   #843
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Aaa, już wiem, kogo tak bardzo przypomina mi Ada.

Vanessa Hudgens z High School Musical! Ten sam mocny i dobry, ale bardzo przesłodzony głosik i look.

To ma swój urok, owszem, ale w mniejszych ilościach i niestety w grupie odbiorców tak mniej więcej około 15 roku życia...

Ja jej nie tyle nie lubię, bo nic złego mi nie zrobiła, co nie jest moją faworytką i nie kibicuję jej. Ma naprawdę duże umiejętności muzyczne, dobry, czysty głos i ostatnią piosenkę zaśpiewała świetnie, ale kurcze, takich jak ona jest wiele no i to jest dokładnie to samo, co już mamy na polskim rynku muzycznym. A nam trzeba czegoś świeżego, nowego!


Widziałam fragmenty Must be the music i ich finalistów i kurczę! Nie dość, że dużo zespołów to naprawdę fajni wykonawcy, mocne, świeże brzmienia... uczestnicy tego programu biją na głowę tych z X-factor (no oprócz Gienka i Michała).

W X-factor jest więcej show, w polsatowskiej produkcji więcej muzyki, niestety. Na dodatek tam jury jest dużo bardziej kompetentne,widać, że szukają muzyków. W X-factor zaś wygląda na to, że szukają "gwiazdki". No i ten Kuba, który tak mi już działa na nerwy swoim popisywaniem się... Ech, rozczarował mnie ten nasz TVN.
No tak to już jest. Tym bardziej, że oni oprócz osoby, która dobrze śpiewa szukają też osoby, która dobrze wygląda. Samo to już dla mnie jest żałośnie śmiesznie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 10:33   #844
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Kibicuję Gienkowi i mam nadzieję że to on wygra
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 14:43   #845
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Wiecie, jaki ma być temat przewodni w następnym odcinku?
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 14:59   #846
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Aaa, już wiem, kogo tak bardzo przypomina mi Ada.

Vanessa Hudgens z High School Musical! Ten sam mocny i dobry, ale bardzo przesłodzony głosik i look.

To ma swój urok, owszem, ale w mniejszych ilościach i niestety w grupie odbiorców tak mniej więcej około 15 roku życia...

Ja jej nie tyle nie lubię, bo nic złego mi nie zrobiła, co nie jest moją faworytką i nie kibicuję jej. Ma naprawdę duże umiejętności muzyczne, dobry, czysty głos i ostatnią piosenkę zaśpiewała świetnie, ale kurcze, takich jak ona jest wiele no i to jest dokładnie to samo, co już mamy na polskim rynku muzycznym. A nam trzeba czegoś świeżego, nowego!


Widziałam fragmenty Must be the music i ich finalistów i kurczę! Nie dość, że dużo zespołów to naprawdę fajni wykonawcy, mocne, świeże brzmienia... uczestnicy tego programu biją na głowę tych z X-factor (no oprócz Gienka i Michała).

W X-factor jest więcej show, w polsatowskiej produkcji więcej muzyki, niestety. Na dodatek tam jury jest dużo bardziej kompetentne,widać, że szukają muzyków. W X-factor zaś wygląda na to, że szukają "gwiazdki". No i ten Kuba, który tak mi już działa na nerwy swoim popisywaniem się... Ech, rozczarował mnie ten nasz TVN.
Zgadzam się z tym co napisałaś.Nie lubię Ady , nie wnosi nic nowego a Polsatowskie Must be the music jest więcej muzyki, TVN ratuje wg mnie tylko Gienek i Michał ( chociaż musi ćwiczyć swój angielski , bo jak się ostatnio wsłuchałam w słowa to niektóre źle wymawia czy akcentuje )
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 20:51   #847
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
Wiecie, jaki ma być temat przewodni w następnym odcinku?
Piosenki o miłości.
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 22:23   #848
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

No to już mogę sobie wyobrazić Adę w jakimś totalnie przesłodzonym repertuarze, proponuję http://www.youtube.com/watch?v=rsZasAQJ06I , nadawałaby się idealnie! (żeby nie było, ja mam sentyment do tej piosenki, jak do wszystkich z Disneya, ale jednak one są fajnie tylko w tej disneyowskiej atmosferze ).

A z kolei Matts na pewno zaśpiewa coś równie romantyczno-patetyczno-porywającego za serca, co ostatnio.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 22:46   #849
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Gosia Andrzejewicz idealnie pasuje do Ady... One mają identyczny przesłodzony styl bycia... Nie znoszę takiej dawki lukru... I takiego rozczulania...

X Factor wydaje mi się produktem wtórnym z tego względu, ze tutaj znowu śpiewa się jakąś piosenkę tematyczną... A to było w Idolu, Fabryce gwiazd, Jak oni śpiewają. A z kolei Must be the music stawia na ludzi mających pomysł na siebie, tworzących własne kompozycje... Enej, PodobaMiSię, Rotten Bark, Noko, Olivka... Oni mają pomysł na siebie, tworzą własne kawałki. A w X Factorze lecą piosenki filmowe, zagraniczne, miłosne i wszystko jest jak w starym dobrym Idolu, no oprócz podziału na grupy...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 07:26   #850
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Gosia Andrzejewicz idealnie pasuje do Ady... One mają identyczny przesłodzony styl bycia... Nie znoszę takiej dawki lukru... I takiego rozczulania...

X Factor wydaje mi się produktem wtórnym z tego względu, ze tutaj znowu śpiewa się jakąś piosenkę tematyczną... A to było w Idolu, Fabryce gwiazd, Jak oni śpiewają. A z kolei Must be the music stawia na ludzi mających pomysł na siebie, tworzących własne kompozycje... Enej, PodobaMiSię, Rotten Bark, Noko, Olivka... Oni mają pomysł na siebie, tworzą własne kawałki. A w X Factorze lecą piosenki filmowe, zagraniczne, miłosne i wszystko jest jak w starym dobrym Idolu, no oprócz podziału na grupy...
Enej, w sensie kapela Enej? Są w Must be the music? Nawet nie wiedziałam
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 07:50   #851
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Enej, w sensie kapela Enej? Są w Must be the music? Nawet nie wiedziałam

są są i mają duuużżżżąąą szansę wygrać
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 10:54   #852
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Enej jest Dzięki MBTM rozgłos ma i są b.popularni;D
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 10:57   #853
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Enej są ciekawi, dobrze się ich słucha
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 09:59   #854
BeautyAndStupid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 19
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Jutro 3 odcinek X - Factor na żywo. Będziecie na kogoś głosować? Ja na Gienka, rzecz jasna
BeautyAndStupid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 10:07   #855
eternal_a
Zadomowienie
 
Avatar eternal_a
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 1 011
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez BeautyAndStupid Pokaż wiadomość
Jutro 3 odcinek X - Factor na żywo. Będziecie na kogoś głosować? Ja na Gienka, rzecz jasna

Ja póki co nie głosuję, poczekam do finału. Ale trzymam mocno kciuki za Gienka, który moim zdaniem, ma unikatowy głos plus jest tak cholernie szczery w tym co robi, uwielbiam takich ludzi. Drugie miejsce dla mnie mają Dziewczyny, są świetne!
Podobał mi się także William, szkoda, że odpadł.
Nie rozumiem fenomenu Michała, z odcinka na odcinek jest coraz gorszy, coraz mniej autentyczny.
Ada wzbudza we mnie same negatywne emocje, drażni mnie jej maniera śpiewania, repertuar, sztuczny uśmiech - ogólnie wszystko. Ale nie zdziwiłabym się jakby wygrała, ludzie lubią takie 'słodkie' dziewczyny, co udowodnili w 'Idolu' kiedy wygrała Ala Janosz.
Mats jest wg mnie po prostu słaby, na jego miejsce było dużo o wiele bardziej utalentowanych ludzi.
Pani Małgosia ma piękny głos i czekam aż zaśpiewa coś po polsku.
Sweet Rebels do wylotu, kompletnie nie moja stylistyka.

Ogólnie Gienek, potem Dziewczyny, dłuuuugo dłuuuuugo nikt i Michał.
__________________
". . tylko podaruj mi coś czego nie zdobędę sama ( . . .)"
eternal_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 11:23   #856
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Jako, że na mojej ostatniej imrpezie brylowała piosenka Gienka "rozmowy z duszą", to chyba aż na niego zagłosuje, chyba, że stracę resztę kasy na koncie do jutra

Ciągle ktoś mówił: "włącz jeszcze raz Gienka", że aż w kńcu ustawiłam żeby ta piosenka leciała w kółko

http://www.youtube.com/watch?v=9EfAiwHc3qo
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 11:29   #857
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Gienek gra przy stacji metra w Warszawie
W sumie niezły sposób na promocję, może ktoś z tego tłumu wyśle smsa :P

http://www.plotek.pl/plotek/1,111483...ka__Wideo.html
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 11:38   #858
valercia
Rozeznanie
 
Avatar valercia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 502
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

zauważyłyście że w trakcie występów gdy pokazują się numery do głosowania na danego wykonawce jest pokazane zdjęcie jurora z danej grupy? drażni mnie to niesamowicie.

śpiewa np Mats, przy podanym numerku nazwa Mats i zdjęcie... Kuby! albo Gienek i fotka Czesława to samo w przypadku Mai.


no to chwila chwila, o co chodzi?! przecież to wychodzi tak jakby sugerować widzowi żeby zamiast na wykonawce głosować na danego jurora.
ja tak to odbieram, nie wiem jak Wy. mnie to osobiście drażni, dlatego chciałam sie wypowiedziec

poza tym program jest ok, lubie zespół Dziewczyny i Gienka.
valercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 11:56   #859
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Poniekąd głosuje się też na jurora
Zresztą wcześniej Kuźniar podkreślał, że "juror też wygrywa" - cokolwiek by to miało znaczyć.
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 12:16   #860
valercia
Rozeznanie
 
Avatar valercia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 502
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

wybaczcie ale jednak fotka Czesia podpisana Małgorzata jakoś do mnie nie przemawia
valercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 13:41   #861
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez valercia Pokaż wiadomość

poza tym program jest ok, lubie zespół Dziewczyny i Gienka.
moi faworyci

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Ada mnie irytuje,nie rozumiem za to fenomenu Michala.
Moze spiewac on umie, ale nie jakos rewelacyjnie, natomiast caly jego look jest tak sztuczny az zeby bola. Na sile probuje byc inny no i jak dla mnie jest mega zadufany w sobie i przeswiadczony o wlasnej doskonalosci, co jak dla mnie jest nie do zniesienia.

Jednakze zaloze sie o duzo, ze to wlasnie on wygra, z roznych wzgledow (promuje go Kuba, a poza tym, mam od dawna wrazenie ze glosowac sobie mozna a wygra i tak kto inny...)
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 13:41   #862
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
moi faworyci

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

moi również
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 14:19   #863
valercia
Rozeznanie
 
Avatar valercia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 502
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
moi faworyci

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Ada mnie irytuje,nie rozumiem za to fenomenu Michala.
Moze spiewac on umie, ale nie jakos rewelacyjnie, natomiast caly jego look jest tak sztuczny az zeby bola. Na sile probuje byc inny no i jak dla mnie jest mega zadufany w sobie i przeswiadczony o wlasnej doskonalosci, co jak dla mnie jest nie do zniesienia.

Jednakze zaloze sie o duzo, ze to wlasnie on wygra, z roznych wzgledow (promuje go Kuba, a poza tym, mam od dawna wrazenie ze glosowac sobie mozna a wygra i tak kto inny...)
ja odnosze wrażenie że on ma w sobie za dużo energii, takiego adhd przy wszystkich piosenkach biega po scenie itp i nawet gdy powinien spokojnie stac przy mikrofonie i śpiewać piosenke (co też by wyszło myśle ok), on wrzeszczał do tego mikrofonu aż przedobrzył.
valercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 14:30   #864
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
Jednakze zaloze sie o duzo, ze to wlasnie on wygra, z roznych wzgledow (promuje go Kuba, a poza tym, mam od dawna wrazenie ze glosowac sobie mozna a wygra i tak kto inny...)
Nie zmartwiłoby mnie, gdyby Michał wygrał, ale wątpię... chyba w żadnym tego typu programie finału nie wygrywają wykonawcy, którzy byli od początku oczywistymi faworytami.
Michał Szpak jednak na pewno dzięki temu programowi zostanie zauważony - bo trudno go nie zauważyć - i może mu się uda zaistnieć na polskim rynku muzycznym
__________________
Procrastinate now and panic later.

Edytowane przez malagaw
Czas edycji: 2011-05-07 o 14:31
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 15:00   #865
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

moim zdaniem Szpak nie wygra tego programu. na początku byłam pod ogromnym wrażeniem jego osoby ale z programu na program fascynacja słabnie w szybkim tempie. Jego zachowanie po pierwszym odcinku na zywo było żenujące. Zachowywał się jakby był ućpany. Po tym jego występie na pewno ktoś mu na to zwrocił uwagę bo po drugim wystepie na żywo juz był całkiem inny.
To że Wojewódzki go promuje o niczym nie świadczy. Był juz taki jeden którego Wojewodzki strasznie promował- Kamil Bednarek. Tyle ze w tym przypadku było to BARDZO UZASADNIONE i do dziś się zastanawiam dlaczego nie on wygrał
__________________
...z "głupcem" nad przepaścią nie tańcz, z "eremitą" o mądrości nie walcz...
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 16:43   #866
ileana
Rozeznanie
 
Avatar ileana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 834
GG do ileana
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

ja odnoszę wrażenie, że to wszystko jest ustawione, jeśli tak - to wygra Ada (nie wiem, takie mam przeczucie).
ten program stracił dla mnie sens, nie chce mi się go już oglądać.

co do Ady Styrcz i Ani Kłys, które moim zdaniem powinny być w finale - możliwe, że zorientowały się w porę, że ten program to porażka i same odmówiły dalszego udziału w nim, tak po cichu. szczególnie widzę to po Adriannie, która niczego nie żałują, bwt. życzę jej powodzenia, bo jest rewelacyjna.

tak podobno było też w przypadku Idola i udziału w nim Ani Dąbrowskiej, ale to tylko moje wrażenie, ja nic na ten temat nie wiem.

wszystko mi teraz jedno, kto wygra.
__________________
wymianka ciuszkowa książkowa
wish lista książkowa
ileana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 16:55   #867
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

ja to bym chciała żeby Gienek wygrał ale raczej tak się nie stanie.
Moim zdaniem pierwsza do odstrzalu jest ta starsza pani a następne sweet rebelsktóre w zasadzie powinny wylecieć już tydzień temu bo William był lepszy zwłaszcza w dogryce.
__________________
...z "głupcem" nad przepaścią nie tańcz, z "eremitą" o mądrości nie walcz...
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 18:42   #868
valercia
Rozeznanie
 
Avatar valercia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 502
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

ja osobiście też byłabym za Williamem. no ale cóż, panny słodkie rebeliantki wygrały.
Ady jakos nie lubie, wydaje mi sie że nad wyrost ją chwalą, no chyba że ma to związek z tym że w finale wolalabym widziec inną Adę - Styrcz, a niestety z niej zrezygnowano. i to tylko dlatego chyba że ABC (czyli aliszia bachleda cułrusz) zapałała do Matta sympatią damsko-męską. znaczy nie twierdze że on nie ma głosu, bo ma. ale wolalabym Ade
valercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 21:32   #869
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez ileana Pokaż wiadomość
ja odnoszę wrażenie, że to wszystko jest ustawione, jeśli tak - to wygra Ada (nie wiem, takie mam przeczucie).
ten program stracił dla mnie sens, nie chce mi się go już oglądać.

co do Ady Styrcz i Ani Kłys, które moim zdaniem powinny być w finale - możliwe, że zorientowały się w porę, że ten program to porażka i same odmówiły dalszego udziału w nim, tak po cichu. szczególnie widzę to po Adriannie, która niczego nie żałują, bwt. życzę jej powodzenia, bo jest rewelacyjna.

tak podobno było też w przypadku Idola i udziału w nim Ani Dąbrowskiej, ale to tylko moje wrażenie, ja nic na ten temat nie wiem.

wszystko mi teraz jedno, kto wygra.
dokładnie mam to samo przeczucie. Właśnie tak jest, że w takich programach zazwyczaj wygrywa ten, którego się nie spodziewamy.
Moim zdaniem sprawiedliwie byłoby, gdyby finałową 3 stanowili Gienek, Dziewczyny i Michał. Każdy z nich ma to coś. Gienek ma w sobie prawdę i naturalność oraz niewymuszony sposób bycia, Michał energię i pasję-czasem może przedobrzy, ale to jest w nim fascynujące-wydaje się jakby ta muzyka tak bardzo chciała z niego wyjść, ale nie potrafi znaleźć ujścia-tak to odbieram. Może jest zarozumiały, choć moim zdaniem po prostu przekonany, że droga, którą wybrał jest jedyną słuszną. I bardzo dobrze-trzeba być pewnym tego, co się robi. Dziewczyny za to są bardzo pracowite, zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik-a jednocześnie nie sprawia to wrażenia sztuczności i perfekcyjnej doskonałości. Jest w tym naturalność i swoboda.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 21:47   #870
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Nie wiem, czy można tutaj mówić o "sprawiedliwym wyniku". W końcu oceniają widzowie, nie profesjonaliści, a oni nie muszą być obiektywni. Trzeba wziąć pod uwagę, że program oglądają różni ludzie - z różnych grup wiekowych, z różnymi preferencjami, różnymi oczekiwaniami, różnymi uprzedzeniami... jedni znają się na muzyce, drudzy niekoniecznie, jedni zwracają uwagę na wizerunek artysty, inni nie... dla jednych kandydatem do wygranej będzie Michał, dla innych Gienek, a dla jeszcze innych - np. Mats.
Wszystko rozbija się o to, których będzie więcej
__________________
Procrastinate now and panic later.

Edytowane przez malagaw
Czas edycji: 2011-05-07 o 21:48
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-04 11:52:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.