Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-22, 16:47   #1501
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Użyłam kilka razy masła do ciała BeEco z Flos-Leku i niestety nie jestem zachwycona. Konsynstencja jest raczej jak balsam, a nie jak masło (za mało gęsta). Zapach mi totalnie nieodpowiada, jakiś taki.. nieokreślony, oliwkowo-cytrusowy, ale nieładny Nawilża/natłuszcza raczej przeciętnie, trochę się maże przy wcieraniu, wchłania się w porządku. Ja raczej już nie powtórzę zakupu, głównie ze względu na to przeciętne nawilżanie i zapach. Masło żurawinowe z TBS o wiele bardziej mi się podobało (choć ma 1 silikon w składzie).
To chyba pierwsza negatywna opinia na temat tego masła.
A ja go wczoraj tak szukałam,ale nigdzie nie znalazłam.Kupię albo to masło albo balsam z AAeco-zależy co znajdę szybciej.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 20:49   #1502
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Widzialam, że któraś z naturaloholiczek wrzucala fotkę swoich zakupów, na której byl widoczny żel pod prysznic czy też może szampon Born to Bio. Mam pytanko, w którym internetowym sklepie jest najwiekszy wybór kosmetyków tej marki? Znalazlam sporo przez google, ale zdziwilo mnie jedno, bo chcę synkowi kupić ich kosmetyki dla dzieci, ale widzę wszedzie tylko produkty do mycia, a nigdzie nie mają żadnych balsamów i kremów do ciala tej marki. A w ogóle jak się ten żel pod prysznic spisuje?
http://www.biomania.pl/3_born-to-bio...manufacturer=3
http://www.matique.pl/pl/born-to-bio_p36s1.html
http://ekosfera24.pl/manufacturer/born-to-bio
Ten ostatni najtańszy chyba sklep jaki znalazłam w sieci
Żel spisuje sie dobrze, jestem zadowolona. Marnie tylko wstrzeliłam się z zapachem, bo mam arganowy i zapach taki średni jak dla mnie. Ale do działania nie mam żadnych zastrzeżeń - delikatny, fajnie nawilżający, nie podraznia.

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Koleżanka chwali kosmetyki bentley organics dla maluszków, sa w matique. Dostała zestaw po urodzeniu syna
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 21:16   #1503
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anula, dzięki, wlaśnie to mnie ciekawilo, czy jest delikatny, czy nie wysuszy. Chyba go sprawie urwisowi na dzień dziecka, jako dodatek do zabawki oczywiście w wersji dla dzieci, to mleczko do mycia. Nie wiem za wiele o tych kosmetykach, a cenowo i skladowo kuszą. Dal siebie bym wziela tą kakaową wersję żelu.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-05-22 o 21:18
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 23:43   #1504
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Paranoja! Wielkie dzieki za polecenie Tangle Teezer! Dostalam w piatek z Amazonu (lubie zamawiac z Amazonu nawiasem mowiac). Bylo taniej niz w Bootsie bo niespelna 8 funciakkow. Zamowilam ta fioletowa. Po rozpakowaniu wygladala niepozornie ale za to jak pieknie rozczesala moje przerzedzajace sie wlosy! Super! Wielkie dzieki bo czailam sie dlugo na jakas fajna szczotke ale nie wiedzialam co kupic. Nie mialam pojecia ze jest cos co latwiej rozczesuje wlosy. Widzialas moze ta kompaktowa wersje do torebki? Powaznie mysle nad nia...
http://www.amazon.co.uk/Tangle-Teeze...6103929&sr=8-7
nie rozumiem tylko dlaczego cos mniejszego jest drozsze niz cos wiekszego...

Ponawiam swoje pytanie odnosnie oleju arganowego. Jak on powinien pachniec? Moj do zludzenia jest podobny w zapachu do oliwy z oliwek... Czy trzeba go trzymac w lodowce?

Paranoja ja tez kupilam olej konopny tyle ze 250ml i spozywczy z pierwszzego tloczenia. uzywam jako odzywki olejowej na wlosy i staraaaaaaaasznie sie ciesze ze go kupilam. Nie dosc ze pieknie pachnie nasionkami to jeszcze super nawilza i nie potrzebuje po zmyciu go juz nakladac odzywki na wlosy jak to bylo z innymi olejami. No i w woli scislosci moj ma trwalosc 6 tygoni...
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 01:20   #1505
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Paranoja! Wielkie dzieki za polecenie Tangle Teezer! Dostalam w piatek z Amazonu (lubie zamawiac z Amazonu nawiasem mowiac). Bylo taniej niz w Bootsie bo niespelna 8 funciakkow. Zamowilam ta fioletowa. Po rozpakowaniu wygladala niepozornie ale za to jak pieknie rozczesala moje przerzedzajace sie wlosy! Super! Wielkie dzieki bo czailam sie dlugo na jakas fajna szczotke ale nie wiedzialam co kupic. Nie mialam pojecia ze jest cos co latwiej rozczesuje wlosy. Widzialas moze ta kompaktowa wersje do torebki? Powaznie mysle nad nia...
http://www.amazon.co.uk/Tangle-Teeze...6103929&sr=8-7
nie rozumiem tylko dlaczego cos mniejszego jest drozsze niz cos wiekszego...

Ponawiam swoje pytanie odnosnie oleju arganowego. Jak on powinien pachniec? Moj do zludzenia jest podobny w zapachu do oliwy z oliwek... Czy trzeba go trzymac w lodowce?

Paranoja ja tez kupilam olej konopny tyle ze 250ml i spozywczy z pierwszzego tloczenia. uzywam jako odzywki olejowej na wlosy i staraaaaaaaasznie sie ciesze ze go kupilam. Nie dosc ze pieknie pachnie nasionkami to jeszcze super nawilza i nie potrzebuje po zmyciu go juz nakladac odzywki na wlosy jak to bylo z innymi olejami. No i w woli scislosci moj ma trwalosc 6 tygoni...
Fajnie, że ci przypadła do gustu ta szczotka. Kurczę, zawsze jak coś komuś polecam, to potem się martwię, czy ta osoba będzie zadowolona lub czy będzie na mnie "psy wieszała", że przeze mnie wywaliła pieniądze w błoto. Ale w zasadzie jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś z Tangle Teezer'a był niezadowolony.
Tej kompaktowej wersji nie mam, ale podobno ma źle wyprofilowaną główkę i wypada z ręki (bo ta normalna wersja bardzo dobrze leży - nie wiem, czy u osób leworęcznych również, ale u praworęcznych idealnie dopasowana jest do dłoni) - wersja kompaktowa ma kształt rombu.

Na Amazonie jeszcze nigdy nic nie kupiłam, za to Ebay'a okupuję codziennie.

A co do konopi - to jest to normalnie roślina-cud.

Edytowane przez d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Czas edycji: 2011-05-23 o 01:22
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 08:29   #1506
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Anula, dzięki, wlaśnie to mnie ciekawilo, czy jest delikatny, czy nie wysuszy. Chyba go sprawie urwisowi na dzień dziecka, jako dodatek do zabawki oczywiście w wersji dla dzieci, to mleczko do mycia. Nie wiem za wiele o tych kosmetykach, a cenowo i skladowo kuszą. Dal siebie bym wziela tą kakaową wersję żelu.
Ja długi czas czaiłam sie na szampon born to bio - dorwałam go któregos razu w sklepie ze zdrowa żywnością. Zapytałam, czy mają do kompletu odżywkę - Pani mnie poinformowała, że te szampony maja już w sobie odżywkę i wtedy stchórzyłam , bo bałam się, że bedzie obciążać moje skłonne do przetłuszczania sie włosy.

Kupiłam ostatnio w rossmannie szampon alterry zwiększający objętość (papaja i bambus?) i powiem, że dla mnie zdecydowanie lepszy od szamponu z granatem!! Włosy są po nim trochę sztywniejsze, nie takie mięciutkie i lejące jak po niektórych szamponach - dla cienkich włosów całkiem fajny efekt i dobrze się trzymają po ułożeniu. Zapach boski!! Oczywiście zależy od włosów, ale dla mnie w połączeniu z odżywką granatową bardzo fajny
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 08:34   #1507
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja długi czas czaiłam sie na szampon born to bio - dorwałam go któregos razu w sklepie ze zdrowa żywnością. Zapytałam, czy mają do kompletu odżywkę - Pani mnie poinformowała, że te szampony maja już w sobie odżywkę i wtedy stchórzyłam , bo bałam się, że bedzie obciążać moje skłonne do przetłuszczania sie włosy.

Kupiłam ostatnio w rossmannie szampon alterry zwiększający objętość (papaja i bambus?) i powiem, że dla mnie zdecydowanie lepszy od szamponu z granatem!! Włosy są po nim trochę sztywniejsze, nie takie mięciutkie i lejące jak po niektórych szamponach - dla cienkich włosów całkiem fajny efekt i dobrze się trzymają po ułożeniu. Zapach boski!! Oczywiście zależy od włosów, ale dla mnie w połączeniu z odżywką granatową bardzo fajny
ja byłam zadowolona z tego z granatem, ale od tygodnia używam wersji do wrażliwej skóry głowy i ten jest też o niebo lepszy. Pięknie pachnie, włosy są po nim bardzo pięknie. Polecam
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 09:06   #1508
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27070224]Fajnie, że ci przypadła do gustu ta szczotka. Kurczę, zawsze jak coś komuś polecam, to potem się martwię, czy ta osoba będzie zadowolona lub czy będzie na mnie "psy wieszała", że przeze mnie wywaliła pieniądze w błoto. Ale w zasadzie jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś z Tangle Teezer'a był niezadowolony.
Tej kompaktowej wersji nie mam, ale podobno ma źle wyprofilowaną główkę i wypada z ręki (bo ta normalna wersja bardzo dobrze leży - nie wiem, czy u osób leworęcznych również, ale u praworęcznych idealnie dopasowana jest do dłoni) - wersja kompaktowa ma kształt rombu.

Na Amazonie jeszcze nigdy nic nie kupiłam, za to Ebay'a okupuję codziennie.

A co do konopi - to jest to normalnie roślina-cud.
[/QUOTE]
Ja już jestem skuszona tą szczotką-oczywiście przez wastylko możesz mi pokazać jak wygląda ta normalna wersja?żebym nie kupiła tego czego nie powinnam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 09:09   #1509
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
ja byłam zadowolona z tego z granatem, ale od tygodnia używam wersji do wrażliwej skóry głowy i ten jest też o niebo lepszy. Pięknie pachnie, włosy są po nim bardzo pięknie. Polecam
Do wrazliwej jest z migdałem?
Ja własnie go wąchałam, ale widocznie niezbyt dokładnie, bo odstawiłam na półke, bo zaleciał miod niego taki spirytusowy smrodek może za słabo wczulam się w misje wąchcania i może tylko woń opakowania zdążyła do mnie dotrzeć. Musze powtórzyć akcję "wąchania szamponu" raz jeszcze, skoro mówisz, że zapach piękny dla mamy taki własnie do wrażliwej skóry byłby idealny!!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 09:15   #1510
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

a czy to mozliwe zeby przez stosowanie szamponu i odzywki Altery na dluzsza mete wysuszyla mi wlosy?
bo juz byly takie nawilzone blyszczace i po prostu ladne a teraz znowu robi sie puszace sie siano
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 09:31   #1511
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja już jestem skuszona tą szczotką-oczywiście przez wastylko możesz mi pokazać jak wygląda ta normalna wersja?żebym nie kupiła tego czego nie powinnam
Załączyłam zdjęcie z allegro, ale taką właśnie dokładnie ja nabyłam to jest ta podstawowa wersja, widziałam jeszcze kompaktowe i dziecięce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,5 KB, 28 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 09:43   #1512
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Załączyłam zdjęcie z allegro, ale taką właśnie dokładnie ja nabyłam to jest ta podstawowa wersja, widziałam jeszcze kompaktowe i dziecięce
No to już wiem-tylko ta wersja do torebki mnie zmyliła.

Dziękować
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 09:44   #1513
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Miałam szampon alterry dla wrażliwej skóry głowy i błyskawicznie się go pozbyłam. Żaden inny szampon łącznie z drogeryjnymi nie wysuszył mi tak skóry głowy. Wszystko mnie swędziało i nie miałam ochoty go dalej testować.

Także i tak wszystko zależy od osoby
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 10:05   #1514
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Miałam szampon alterry dla wrażliwej skóry głowy i błyskawicznie się go pozbyłam. Żaden inny szampon łącznie z drogeryjnymi nie wysuszył mi tak skóry głowy. Wszystko mnie swędziało i nie miałam ochoty go dalej testować.

Także i tak wszystko zależy od osoby
Masz całkowitą rację. Co człowiek to inne włosy, inne wymagania i co innego każdemu odpowiada... I weź tu bądź mądra i kup coś dobrego dla siebie - bez sprawdzenia to niemożliwe.
Ja na przykład kupiłam mamie mydło alep 16% laurie, bo ma bardzo wrażliwą skórę i ciągle podrażnioną. Na mnie to mydło działało cudownie i byłam naprawde zachwycona!! Ją wysusza i podrażnia.... Chcialam jej właśnie na dzień Matki dokupić jakis fajny, łagodny szampon naturalny do obecnego prezentu..
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 10:30   #1515
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Załączyłam zdjęcie z allegro, ale taką właśnie dokładnie ja nabyłam to jest ta podstawowa wersja, widziałam jeszcze kompaktowe i dziecięce
Tez mam taka fioletowa Szkoda tylko ze nie ma tych szczotek z normalma raczka bo chetnie nabylabym do torebki.

Paranoja Amazon jest super. Kupilam na nim juz kilkadziesiat ksiazek! Polecam! Poza tym maja czasem rzeczy niedostepne a ebayu. Warto slorzystac. Bardzo sobie chwale ich serwis.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 11:46   #1516
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Miałam szampon alterry dla wrażliwej skóry głowy i błyskawicznie się go pozbyłam. Żaden inny szampon łącznie z drogeryjnymi nie wysuszył mi tak skóry głowy. Wszystko mnie swędziało i nie miałam ochoty go dalej testować.

Także i tak wszystko zależy od osoby
No widzidz Szkoda, że Ci nie przypasował, bo ja jestem nim zachwycona.
A również mam wrażliwą skórę głowy.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 14:42   #1517
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny walczyłam, naprawdę walczyłam z całych sił!!! Ale poległam...
Obiecałam sobie, że do końca maja nic nie zamówię, starałam się, próbowałam, ale przegrałam
Zamówiłam właśnie sobie w lawendowej farmie twardy balsam lawendowy (tak, tak, wiem, że kilka z Was mi teraz zazdrości , ale obiecuję opisać każde, najmniejsze nawet, doznanie wzrokowo-węchowo-namacalne dotyczące tego balsamu ) oraz mydełko jogurtowe i makowy duet
Boże! Jak ten czas wolno płynie - juz bym chciała to wszystko mieć!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 14:50   #1518
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Boże! Jak ten czas wolno płynie - juz bym chciała to wszystko mieć!

Znam twój ból, ja czekam na 14 przesyłek (akurat nie z kosmetykami) i już bym chciała, żeby było dwa tygodnie do przodu.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 14:56   #1519
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny, czy mogłabym Was prosić o podanie, które z marek dostępnych w superpharmie zaliczają się do naturalnych?

Ja prosta kobieta jestem, jedynie certyfikaty rozróżniam, a wiem, że są firmy, które bardzo chwalicie i mające zaakceptowany przez Was skład bez tych certfyikatów. Ja nie poznam po składzie, czy to naturalny kosmetyk, czy coś w nim paskudnego pochowali...
gdybyście mogły mi podac nazwy producentów dostępnych w superpharm to byłabym wdzięczna (te certyfikowane też) .

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27078575]Znam twój ból, ja czekam na 14 przesyłek (akurat nie z kosmetykami) i już bym chciała, żeby było dwa tygodnie do przodu.[/QUOTE]
14??? Czekanie na 14 przesyłek może zabić.... to nie jest ból - to skrajne cierpienie raczej! Trzymaj sie Kobieto, jesteśmy z Tobą!!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 15:34   #1520
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy mogłabym Was prosić o podanie, które z marek dostępnych w superpharmie zaliczają się do naturalnych?

Ja prosta kobieta jestem, jedynie certyfikaty rozróżniam, a wiem, że są firmy, które bardzo chwalicie i mające zaakceptowany przez Was skład bez tych certfyikatów. Ja nie poznam po składzie, czy to naturalny kosmetyk, czy coś w nim paskudnego pochowali...
gdybyście mogły mi podac nazwy producentów dostępnych w superpharm to byłabym wdzięczna (te certyfikowane też) .
Superpharm:
-balsamy do ust Lip Smackers 100% Natural po 9,99 takie jak tu: http://kotwilka.blogspot.com/2011/05...-kuszenie.html
- Seria Be Eco z Flos-Leku (krem na dzień, na noc, pod oczy, maseczka, masło do ciała, peeling do ciała) (http://2.bp.blogspot.com/-xOVUsiHKWd...0/flos-lek.bmp)
-wszystkie kosmetyki Dr. Scheller (krem do rąk z nagietkiem jest boski)
-wszystkie kosmetyki Sanoflore (w częsci aptecznej)

I chyba tyle
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 20:15   #1521
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny walczyłam, naprawdę walczyłam z całych sił!!! Ale poległam...
Obiecałam sobie, że do końca maja nic nie zamówię, starałam się, próbowałam, ale przegrałam
Zamówiłam właśnie sobie w lawendowej farmie twardy balsam lawendowy (tak, tak, wiem, że kilka z Was mi teraz zazdrości , ale obiecuję opisać każde, najmniejsze nawet, doznanie wzrokowo-węchowo-namacalne dotyczące tego balsamu ) oraz mydełko jogurtowe i makowy duet
Boże! Jak ten czas wolno płynie - juz bym chciała to wszystko mieć!
Oj Dziewczyny, kusicie kusicie i tez kupilam mydelka na Lawendowej Farmie Czerwony Witrazyk, Mydlo Kleopatry oraz Miod i Wanilia Kusilo jeszcze pare innych, ale sa niedostepne, portfel i TZ odetchneli z ulga
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 20:53   #1522
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny walczyłam, naprawdę walczyłam z całych sił!!! Ale poległam...
Obiecałam sobie, że do końca maja nic nie zamówię, starałam się, próbowałam, ale przegrałam
Zamówiłam właśnie sobie w lawendowej farmie twardy balsam lawendowy (tak, tak, wiem, że kilka z Was mi teraz zazdrości , ale obiecuję opisać każde, najmniejsze nawet, doznanie wzrokowo-węchowo-namacalne dotyczące tego balsamu ) oraz mydełko jogurtowe i makowy duet
Boże! Jak ten czas wolno płynie - juz bym chciała to wszystko mieć!
A ja się pochwalę, że wygrałam w konkursie lawendowej farmy. Hurra, będę robiła sobie sama mydełko w domu! Nie mogę się doczekać tak samo jak Ty anula

Mydełka już dzisiaj zostały mi wysłane

http://lawendowafarma.blogspot.com/
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:04   #1523
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę, że wygrałam w konkursie lawendowej farmy. Hurra, będę robiła sobie sama mydełko w domu!
Gratuluje i zazdroszczę
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:06   #1524
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę, że wygrałam w konkursie lawendowej farmy. Hurra, będę robiła sobie sama mydełko w domu! Nie mogę się doczekać tak samo jak Ty anula

Mydełka już dzisiaj zostały mi wysłane

http://lawendowafarma.blogspot.com/
Gratulacje! Koniecznie pokaż potem co Ci wyszło
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:15   #1525
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cześć Dziewczyny
Podzielę się z Wami moimi majowymi zakupami
(przepraszam za kiepską jakość zdjęć)
1. Wellness & Beauty peeling pod prysznic Algi i Minerały Morskie - cudny jest! super zdzierak, skóra po nim jest pięknie nawilżona, natłuszczona i gładka
2. Żel pod prysznic Alterra - nie odpowiada mi ten zapach...
3. Odżywka do włosów Alterra - bomba!
4. Szampon Alterra - mój ukochany
5. W białych pojemniczkach: masło shea nierafinowane i olej kokosowy.
Shea jeszcze nie używałam, ale kokos jest cudowny! Używam go do ciała i do włosów. Efekty są świetne a zapach powalający. Otwieram lodówkę i wącham go, by poprawić sobie humor
6. Spirulina - też jeszcze nie miałam czasu jej użyć.
7. Olej z orzecha włoskiego - zachwycam się nim każdego dnia, już zawsze będę go kupować.
8. Macerat z kasztanowca.
9. Korektory Pixie - jasnobeżowy i próbeczka żółtego.
10. Alverde krem tonujący - bardzo podoba mi się efekt jaki zostawia na twarzy
11. a ten worek to sól himalajska - proszek

Ogromne podziękowania dla Korah Dzięki niej mam masło shea, olej kokosowy, olej z orzecha włoskiego i próbkę kremu tonującego Alverde.

Na drugim zdjęciu jest prezencik dla Mamy z Lawendowej Farmy. Zobaczcie jak pięknie zapakowane i pachnie lawendą!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maj.jpg (120,1 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farma.jpg (65,5 KB, 32 załadowań)
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:28   #1526
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Podzielę się z Wami moimi majowymi zakupami
(przepraszam za kiepską jakość zdjęć)
1. Wellness & Beauty peeling pod prysznic Algi i Minerały Morskie - cudny jest! super zdzierak, skóra po nim jest pięknie nawilżona, natłuszczona i gładka
2. Żel pod prysznic Alterra - nie odpowiada mi ten zapach...
3. Odżywka do włosów Alterra - bomba!
4. Szampon Alterra - mój ukochany
5. W białych pojemniczkach: masło shea nierafinowane i olej kokosowy.
Shea jeszcze nie używałam, ale kokos jest cudowny! Używam go do ciała i do włosów. Efekty są świetne a zapach powalający. Otwieram lodówkę i wącham go, by poprawić sobie humor
6. Spirulina - też jeszcze nie miałam czasu jej użyć.
7. Olej z orzecha włoskiego - zachwycam się nim każdego dnia, już zawsze będę go kupować.
8. Macerat z kasztanowca.
9. Korektory Pixie - jasnobeżowy i próbeczka żółtego.
10. Alverde krem tonujący - bardzo podoba mi się efekt jaki zostawia na twarzy
11. a ten worek to sól himalajska - proszek

Ogromne podziękowania dla Korah Dzięki niej mam masło shea, olej kokosowy, olej z orzecha włoskiego i próbkę kremu tonującego Alverde.

Na drugim zdjęciu jest prezencik dla Mamy z Lawendowej Farmy. Zobaczcie jak pięknie zapakowane i pachnie lawendą!
Gratuluje zakupow! A jak bedziesz uzywac tej soli himalajskiej?
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:41   #1527
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

jp91prześlicznie zapakowane jest to mydełko
Spirulinę też używam, nazywam ją ogrową maseczką.

Dziewczyny, mam ważne pytanie: jakie kremy z filtrem używacie na plaży?

I co sądzicie o tym kremie:
Skład: Aqua Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, Titanium Dioxide, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Glyceryl Stearate Citrate, Bisethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Caprylic/Capric/Myrystic/Stearictrigliceride Dicaprylyl Carbonate, Cetearyl Alcohol Panthenol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, VP/Eicosene Copolymer, MIicrocrystalline Cellulose, Behenyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Simethicone, Xanthan Gum, Benzoic Acid, Cellulose Gum, Dehydroacetic Acid, Disodium EDTA, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Methylisothiazolinone Tocopherol.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...50.html&next=1
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:43   #1528
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Gratuluje zakupow! A jak bedziesz uzywac tej soli himalajskiej?
Jako peelingu Chcę mieszać ją z jakimś olejem dziś wypróbuję i zobaczymy co będzie.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:46   #1529
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Jako peelingu Chcę mieszać ją z jakimś olejem dziś wypróbuję i zobaczymy co będzie.
A czy ona nada sie na twarz? czytalam, ze ma super wlasciwosci i tak sie zastanawiam, ze mozna by ja zmieszac wlasnie z olejem i nalozyc na twarz. Tylko sie obawiam, ze moze byc za ostra na buzie?
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:59   #1530
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Podzielę się z Wami moimi majowymi zakupami
(przepraszam za kiepską jakość zdjęć)
1. Wellness & Beauty peeling pod prysznic Algi i Minerały Morskie - cudny jest! super zdzierak, skóra po nim jest pięknie nawilżona, natłuszczona i gładka
2. Żel pod prysznic Alterra - nie odpowiada mi ten zapach...
3. Odżywka do włosów Alterra - bomba!
4. Szampon Alterra - mój ukochany
5. W białych pojemniczkach: masło shea nierafinowane i olej kokosowy.
Shea jeszcze nie używałam, ale kokos jest cudowny! Używam go do ciała i do włosów. Efekty są świetne a zapach powalający. Otwieram lodówkę i wącham go, by poprawić sobie humor
6. Spirulina - też jeszcze nie miałam czasu jej użyć.
7. Olej z orzecha włoskiego - zachwycam się nim każdego dnia, już zawsze będę go kupować.
8. Macerat z kasztanowca.
9. Korektory Pixie - jasnobeżowy i próbeczka żółtego.
10. Alverde krem tonujący - bardzo podoba mi się efekt jaki zostawia na twarzy
11. a ten worek to sól himalajska - proszek

Ogromne podziękowania dla Korah Dzięki niej mam masło shea, olej kokosowy, olej z orzecha włoskiego i próbkę kremu tonującego Alverde.

Na drugim zdjęciu jest prezencik dla Mamy z Lawendowej Farmy. Zobaczcie jak pięknie zapakowane i pachnie lawendą!

WOW!!! Moje pismo
Co do shea, to jest nierafinowane maslo i dlatego posiada dosc specyficzny zapach, ja mam, a raczej mialam aż 400gram, dlatego postanowilam wydać, gdyż jest mega wydajne i musze go mieszać z innymi kosmetykami po odrobinie wlasnie ze względu na ten zapach. Cudnie mnie nawilża.
No i super, że tą sól kupilaś, zestaw idealny do peelingu

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
jp91prześlicznie zapakowane jest to mydełko
Spirulinę też używam, nazywam ją ogrową maseczką.

Dziewczyny, mam ważne pytanie: jakie kremy z filtrem używacie na plaży?

I co sądzicie o tym kremie:
Skład: Aqua Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, Titanium Dioxide, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Glyceryl Stearate Citrate, Bisethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Caprylic/Capric/Myrystic/Stearictrigliceride Dicaprylyl Carbonate, Cetearyl Alcohol Panthenol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, VP/Eicosene Copolymer, MIicrocrystalline Cellulose, Behenyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Simethicone, Xanthan Gum, Benzoic Acid, Cellulose Gum, Dehydroacetic Acid, Disodium EDTA, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Methylisothiazolinone Tocopherol.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...50.html&next=1

Ech, dramat.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-05-23 o 22:03
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.