Perypetii Październikówek 2016 cz. III - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-31, 12:49   #3481
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez Inka_25 Pokaż wiadomość
Lunus kochana-masz termin zbliżony do mojego ja narazie nie mam kompletnie nic przygotowane-moze na weekendzie cos wypiore.... Ale jak wam wczesniej pisałam-ja teraz zamierzam urodzic w 20 min na izbie przyjec..... Ostatnio sie męczyłam bo przenoszona ciąże miałam o 2 tyg.... Odeszły mi wody, dostałam oksytocynę..... Bolało jak diabli i skończyło sie cc...... Teraz bedzie zupełnie inaczej bo..... Tak sobie wymyslilam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inka,chytry plan😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Skoro i tak trafię do piekła, to po drodze mogę zaszaleć"


23.06.2010- NAJPIEKNIEJSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU


http://www.suwaczek.pl/cache/fa9b5ce760.png
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 12:53   #3482
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Inka widze, ze mamy podobne plany ja mam zamiar zawstydzić te wszystkie panie położne, ktore beda komentować, ze pierworódka to za szybko przyjeżdża do szpitala i od razu chciałaby urodzić, przyjadę do tego szpitala i ledwo wejdę od razu urodzę, zdążą tylko mnie zarejestrować, położyć na łóżko i po krzyku, plum i Tobiaszek bedzie na świecie, żadne piłki, drabinki i materacyki nie sa mi potrzebne Hahaha i jeśli ktoras twierdzi, ze bedzie inaczej to ja znajdę i wyprowadzę z błędu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 13:01   #3483
ja1003
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 170
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Inka, Dominika - ja się pod Was podpinam
A tak a propo szybkiego porodu - jesteście na bieżąco z wrześniowymi mamami, może czytałyście wczoraj jak jednej (moim zdaniem) ekspresowo poszło?
Czytałam opis mężowi to patrzył na mnie z otwartą buzią po czym stwierdził, że kobita bardziej hardcorowa niż ja
ja1003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 13:29   #3484
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Podrzućcie linka do wrześniowek plisssss


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 13:30   #3485
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

https://r.tapatalk.com/shareLink?url...4&share_type=t

Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówki 2016




---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Coś mi się wydaje ze kolejna się dziś albo jutro rozpakuje


__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 13:35   #3486
EveryGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 408
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
Masz aniball? Gdzie kupiłaś i jak idą ćwiczenia, napisz coś wiecej bo mnie to zaciekawiło... ja się przymierzałam do masażu krocza, ale jest to jakieś straszne i nie potrafię się wyluzować i zaniechałam

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

I czy Twoim zdaniem aniball jest przydatnym gadżetem?
Pierwsze ćwiczenia to była tragedia, nawet bez pompowania chciało mi się wyć z bólu, bo myślałam, że mnie rozerwie, ale to chyba była trochę taka panika, bo zaskoczył mnie własnie taki rodzaj bólu. Potem za każdym razem było już troszkę lepiej i zaczynam już widzieć jakieś postępy, ale staram się to raczej robić delikatnie i powoli. W sumie wydatek jest naprawdę duży, a opinie w necie myślę, że w większości sponsorowane, bo jak czytam o dziewczynach, które piszą jak to dziecko podczas jednego skurczu z nich wypadło, to na takie cuda ja się nie nastawiam Ale mimo wszystko nie żałuję zakupu, bo dało mi to jakieś wyobrażenie o tym co mnie czeka i nie będę aż tak panikować, bo się trochę oswoję z tym uczuciem. No i liczę, że pomoże mi uniknąć nacięcia, albo chociaż je zminimalizuje, bo na ten moment to te ćwiczenia mi uświadomiły, że gdybym rodziła teraz to pewnie sama bym błagała, żeby mnie rozcięli
A kupiłam w mojej SR, jakbyś była zainteresowana to podeślę Ci linka na PW, bo mają też sprzedaż wysyłkową.
EveryGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 13:56   #3487
smerfetka86
Raczkowanie
 
Avatar smerfetka86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 294
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez bzyczek Pokaż wiadomość
Lexi witaj!!!

Ja dziś się biorę za pranie, chociaż ta się trochę waham, bo wszystkie ciuszki po synku mam uprane, poprasowane i pochowane do kartonu i do szafy. Tylko że sobie leżakowały przez rok zamknięte w szafie. Prałybyście to jeszcze raz?
Też miałam dylemat, ale zdecydowałam że jednak upiore i poprasuje. Wydaje mi się że lepiej odświeżyć takie ciuszki..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
smerfetka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-31, 14:02   #3488
pearl126
Zadomowienie
 
Avatar pearl126
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 044
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
Inka widze, ze mamy podobne plany ja mam zamiar zawstydzić te wszystkie panie położne, ktore beda komentować, ze pierworódka to za szybko przyjeżdża do szpitala i od razu chciałaby urodzić, przyjadę do tego szpitala i ledwo wejdę od razu urodzę, zdążą tylko mnie zarejestrować, położyć na łóżko i po krzyku, plum i Tobiaszek bedzie na świecie, żadne piłki, drabinki i materacyki nie sa mi potrzebne Hahaha i jeśli ktoras twierdzi, ze bedzie inaczej to ja znajdę i wyprowadzę z błędu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja mam ten sam plan i na taka akcje sie nastawiam!

Dziewczyny, nie wiem czy to przez wymeczenie szpitalem, ale mam załamke. Nagle zdałam sobie sprawę jak mało czasu zostało. Po tym jak TZ był niezastąpiony po mojej "szpitalnej akcji bólowej" na nowo sie w nim zakochałam i jestem przerażona,ze niedługo wszystko sie zmieni,ze mamy mało czasu dla siebie,ze chyba jestem jeszcze niegotowa na bobasa. Przywiózł mnie do domu, chodzi za mną i mowi: "Jak to miło,ze juz jesteś", "Dom bez Ciebie to nie był dom", "Nic mi sie nie chciało bez Ciebie", "Nie miałem do kogo sie odezwać" itp. A ja uciekam od niego, bo łezki mi lecą. Mam nadzieje,ze to wymeczenie, brak snu i trzydniowa głodówka na mnie działa. Liczę,ze przespie sie i znowu bede zadowolona z życia i z uśmiechem bede mogła zając sie konczeniem wyprawki.

W szpitalu mało co badań mi zrobili. Z dobrych rzeczy to dwa razu dziennie ktg, a we mnie ładowali tylko kroplówki przeciwbólowe uznając,ze cierpię z powodu kołki nerkowej. USG zrobili na sam koniec. Ponoć żadnej kolki nie było. Przypuszczam,ze zostałam tak potraktowana przez to,ze przyjechałam do szpitala, gdzie moj gin juz z jakis powodów nie pracuje. Urażeni byli,ze nie pojechałam do szpitala prowadzącego ciąże. A nie pojechałam, bo gin na urlopie, a tamten szpital 30km oraz nie zapowiadało sie na tak długa akcje. Także wyczekuje do 12.09 na wizytę i mam nadzieje,ze nic do tego czasu sie nie bedzie działo, bo nie chce tam wracać.
__________________
"Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"




pearl126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 14:19   #3489
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Haha, dziewczyny widzę, że macie ambitne plany porodowe. Chętnie się dołączę do grona optymistek.

EveryGirl Dzięki za podzielenie się doświadczeniem z aniball. Czytałam trochę w tym temacie, zastanawiałam się nad zakupem.
Pearl Odpoczywaj!

Ech wkurzyłam się po raz enty. Jak kiedyś pisałam, poluję na Chicco next to me w jakiejś okazjonalnej cenie. Kilka ofert przeszło mi koło nosa, ale nie ważne w tej chwili. Znalazłam dzisiaj ofertę z hasłami "stan idealny",
"używane 3 miesiące, głównie na wyjazdach, kilka razy",
"na gwarancji, kupione w styczniu 2016r"

Czytam dalej i co widzę?
"Stan wzorowy poza rozdarciem materiału w jednym z boków i plamie po przechowywaniu w bagażniku samochodu"
Ja pikole, stan idealny wzorowy z dziurami i plamami dziwnego pochodzenia z bagażnika samochodu... Ludzie mają zdolności do opisywania przedmiotów i trochę różne pojęcie o stanie idealnym.

Edytowane przez WKasiarr
Czas edycji: 2016-08-31 o 14:20
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 14:28   #3490
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez Inka_25 Pokaż wiadomość
Lunus kochana-masz termin zbliżony do mojego ja narazie nie mam kompletnie nic przygotowane-moze na weekendzie cos wypiore.... Ale jak wam wczesniej pisałam-ja teraz zamierzam urodzic w 20 min na izbie przyjec..... Ostatnio sie męczyłam bo przenoszona ciąże miałam o 2 tyg.... Odeszły mi wody, dostałam oksytocynę..... Bolało jak diabli i skończyło sie cc...... Teraz bedzie zupełnie inaczej bo..... Tak sobie wymyslilam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O proszę już lepiej ja też mam taki plan

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
To teraz Wy mnie straszycie, że tylko mnie tak bolało i że może coś jest nie tak, albo urodzę jutro

Ooo termin na 08.10 to prawie jak ja i jestem jedną z tych, które panikują strasznie i czują, że urodzą za chwilę ale nie ma się co przejmować, na spokojnie rób swoje... w końcu to jeszcze AŻ 5 tygodni!!!!

Masz aniball? Gdzie kupiłaś i jak idą ćwiczenia, napisz coś wiecej bo mnie to zaciekawiło... ja się przymierzałam do masażu krocza, ale jest to jakieś straszne i nie potrafię się wyluzować i zaniechałam

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

I czy Twoim zdaniem aniball jest przydatnym gadżetem?
Kolejna moja terminowiczka się odnalazła nawet nie myślcie że urodzicie nie w trzecim trymestrze września a plany o spacerach wrześniowych z maluchem to proszę sobie z głowy usunąć !!!
Do mnie jeszcze wózek nie dojechał i nosidełko!

Mama moja na urlop się wybiera 12 września kto by ze mną był, kto za rączkę trzymał ???
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 14:28   #3491
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia. Co do "dobrze że ci wykryli" to nie jestem przekonana czy mój gin zasługuje na pochwałę - głównie mam podwyższony cukier na czczo, ale tak samo miałam podwyższony w 10 i 24 tyg. i wtedy się kazał nie przejmować, choć cały internet twierdzi że to podstawa do zdiagnozowania cukrzycy ciążowej... tak więc może powinnam się leczyć już od dawna i mój dzieciaczek były zdrowszy. A tak to teraz byłam na urlopie przez miesiąc i na zmianę ciasto, owoce i lody...

Co do objawów to żadnych nie miałam, no może od kilku dni częściej chce mi się sikać, ale to może być też dlatego że pęcherz ma się coraz ciaśniej. Poza tym ogólnie czuję się dobrze.

Udało mi się zdobyć skierowanie od internisty. Wcześniej gin poleciła mi dwie przychodnie publiczne i jedną prywatną gdzie mam się umówić i iść na wizytę tak do 10 dni. Dzwonię do pierwszej publicznej (znana klinika) i tam mi dali termin na 30 września! Normalnie czad, ja wtedy w 36 tygodniu będę. Babka powiedziała że mam do tego czasu trzymać dietę i starać się umówić gdzie indziej. No to zadzwoniłam do tej drugiej i tam dostałam termin na pojutrze, uff!
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-31, 14:30   #3492
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

A i jeszcze mi się żelazko popsuło i góra ubranek czeka na prasowanie a ja jeszcze nie wybrałam żelazka ( wszystko jest takie trudne ) a co dopiero jak kurierem zamówię - masakra
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 14:50   #3493
Megula91
Zadomowienie
 
Avatar Megula91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 370
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

no i jutro do pracy do 12 września przynajmniej te 2 miesiące wakacji wypoczęłam dam radę, co dziewczyny?

do mnie dzisiaj przyszły literki do kącik małej ładne?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160831_154015.jpg (58,0 KB, 16 załadowań)
__________________
26.12.2014

26.11.2015

04.08.2017
Megula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 14:55   #3494
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez Lunus Pokaż wiadomość
A i jeszcze mi się żelazko popsuło i góra ubranek czeka na prasowanie a ja jeszcze nie wybrałam żelazka ( wszystko jest takie trudne ) a co dopiero jak kurierem zamówię - masakra

Oj... No to w najmniej odpowiednim momencie sie popsuło żelazko. U nas ekspres do kawy wczoraj odmówił posłuszeństwa, buu

Cytat:
Napisane przez Megula91 Pokaż wiadomość
no i jutro do pracy do 12 września przynajmniej te 2 miesiące wakacji wypoczęłam dam radę, co dziewczyny?



do mnie dzisiaj przyszły literki do kącik małej ładne?
Pewnie, że dasz radę!! Literki śliczne!!

Edytowane przez WKasiarr
Czas edycji: 2016-08-31 o 14:57
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 14:56   #3495
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez Lunus Pokaż wiadomość
O proszę już lepiej ja też mam taki plan



Kolejna moja terminowiczka się odnalazła nawet nie myślcie że urodzicie nie w trzecim trymestrze września a plany o spacerach wrześniowych z maluchem to proszę sobie z głowy usunąć !!!
Do mnie jeszcze wózek nie dojechał i nosidełko!

Mama moja na urlop się wybiera 12 września kto by ze mną był, kto za rączkę trzymał ???
hahha no właśnie tak sobie wizualizowałam te wczesnojesienne wrześniowe spacerki wszystko się może zdaaarzyyyyć
Cytat:
Napisane przez Megula91 Pokaż wiadomość
no i jutro do pracy do 12 września przynajmniej te 2 miesiące wakacji wypoczęłam dam radę, co dziewczyny?

do mnie dzisiaj przyszły literki do kącik małej ładne?
Cudne!!!

Everygirl dzięki za info. Własnie patrzyłam na allegro, koszt 200 zł :szok: ale jakby to mi miało zapewnić komfort i brak nacięcia jestem gotowa się wykosztować... czytałam ten wielki wątek na forum lovi i faktycznie bardzo różowo to dziewczyny przedstawiają...
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 15:16   #3496
EveryGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 408
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
Oj... No to w najmniej odpowiednim momencie sie popsuło żelazko. U nas ekspres do kawy wczoraj odmówił posłuszeństwa, buu
U nas też ekspres się zepsuł i TŻ nie chce mi naprawić, bo twierdzi, że nie powinnam pić kawy

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
Everygirl dzięki za info. Własnie patrzyłam na allegro, koszt 200 zł :szok: ale jakby to mi miało zapewnić komfort i brak nacięcia jestem gotowa się wykosztować... czytałam ten wielki wątek na forum lovi i faktycznie bardzo różowo to dziewczyny przedstawiają...
No własnie, tak pięknie to brzmi, że aż nieprawdopodobnie, także staram się podchodzić do tego sceptycznie żeby w razie czego się pozytywnie zdziwić
EveryGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 15:31   #3497
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez EveryGirl Pokaż wiadomość
U nas też ekspres się zepsuł i TŻ nie chce mi naprawić, bo twierdzi, że nie powinnam pić kawy

Mój mąż jest zdecydowanie bardziej kawowy niż ja, wiec jego bardziej zabolało. W weekend ma zajrzeć i sprawdzić, czy zdoła naprawić samodzielnie. Podejrzewa co mogło sie popsuć, wiec może jest jakiś klucz do sukcesu. Zobaczymy. Mnie najbardziej brakuje spienionego mleka!
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 16:03   #3498
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
Inka widze, ze mamy podobne plany ja mam zamiar zawstydzić te wszystkie panie położne, ktore beda komentować, ze pierworódka to za szybko przyjeżdża do szpitala i od razu chciałaby urodzić, przyjadę do tego szpitala i ledwo wejdę od razu urodzę, zdążą tylko mnie zarejestrować, położyć na łóżko i po krzyku, plum i Tobiaszek bedzie na świecie, żadne piłki, drabinki i materacyki nie sa mi potrzebne Hahaha i jeśli ktoras twierdzi, ze bedzie inaczej to ja znajdę i wyprowadzę z błędu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ja w to wierzę, wierzę w moc wizualizacji i przyciągania tego co dobre więc również myślę, że szybko urodzę i bezboleśnie.
Co do pierworódek to jak byłam z wizyta na porodówce to położna mówiła, że coraz częściej zdarzają się pierworódki, które rodzą ekspresowo.


Cytat:
Napisane przez Megula91 Pokaż wiadomość
no i jutro do pracy do 12 września przynajmniej te 2 miesiące wakacji wypoczęłam dam radę, co dziewczyny?

do mnie dzisiaj przyszły literki do kącik małej ładne?
śliczne, widziałam takie na allegro

Ale dziś miałam lekki zawał serca, mój kot podczas jedzenia zaczął się dziwnie zachowywać, cała szczęka mu drgała i łapką w pyszczku grzebał. Chciałam jej pomóc i zajrzeć do pyszczka ale nie chciała.
Tak się przeraziłam, że się dusi a ja nie wiedziałam jak jej pomóc w końcu sama się z tym uporała ale uczucie okropne. Od razu pomyślałam o tym, że dawno, dawno temu byłam na kursie pierwszej pomocy ( oczywiście dla ludzi :P) i mało z tego pamiętam.


Czy wybieracie się na jakiś kurs pomocy dla niemowlaków?
Ja miałam na SR trochę o tym, ale chyba za mało.

aa i jeszcze jedno pytanie, niedzieciowe. Jaki polecacie szampon do włosów farbowanych taki max do 30zł i z fajnym składem?

Poszłam dziś trochę pospacerować, zrobiłam 2km ale pachwiny mnie rozbolały więc wróciłam do domu:/ po drodze weszłam do butiku gdzie szyją kocyki z minky. Byłam przeciwniczką kocyków minky ale w końcu znalazłam wzór, który mi w 100% odpowiada i zamówiłam kocyk z poduszka antywstrząsową( nie wiem co o niej sądzić ale była w pakiecie, więc wzięłam :P ) .

Edytowane przez Ewula88
Czas edycji: 2016-08-31 o 16:05
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 16:11   #3499
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
ja w to wierzę, wierzę w moc wizualizacji i przyciągania tego co dobre więc również myślę, że szybko urodzę i bezboleśnie.
Co do pierworódek to jak byłam z wizyta na porodówce to położna mówiła, że coraz częściej zdarzają się pierworódki, które rodzą ekspresowo.




śliczne, widziałam takie na allegro

Ale dziś miałam lekki zawał serca, mój kot podczas jedzenia zaczął się dziwnie zachowywać, cała szczęka mu drgała i łapką w pyszczku grzebał. Chciałam jej pomóc i zajrzeć do pyszczka ale nie chciała.
Tak się przeraziłam, że się dusi a ja nie wiedziałam jak jej pomóc w końcu sama się z tym uporała ale uczucie okropne. Od razu pomyślałam o tym, że dawno, dawno temu byłam na kursie pierwszej pomocy ( oczywiście dla ludzi :P) i mało z tego pamiętam.


Czy wybieracie się na jakiś kurs pomocy dla niemowlaków?
Ja miałam na SR trochę o tym, ale chyba za mało.

aa i jeszcze jedno pytanie, niedzieciowe. Jaki polecacie szampon do włosów farbowanych taki max do 30zł i z fajnym składem?

Poszłam dziś trochę pospacerować, zrobiłam 2km ale pachwiny mnie rozbolały więc wróciłam do domu:/ po drodze weszłam do butiku gdzie szyją kocyki z minky. Byłam przeciwniczką kocyków minky ale w końcu znalazłam wzór, który mi w 100% odpowiada i zamówiłam kocyk z poduszka antywstrząsową( nie wiem co o niej sądzić ale była w pakiecie, więc wzięłam :P ) .
7 września idę na zajęcia "Bezpieczny Maluch", one odbywają się cyklicznie w różnych miastach http://bezpiecznymaluch.com.pl/warsztaty Mam nadzieję nauczyć się co robić jak np. dziecko się zakrztusi.

Mam włosy farbowane i moimi ulubionymi szamponami są Biały Jeleń, Alterra - wszystko co ma prosty skład bez silikonów. Dla mnie szampon ma włosy oczyścić, od pielęgnacji koloru mam płukanki, od odżywienia maski i olejki. Byle nie używać szamponu przeciwłupieżowego, bo one wszystkie ściągają kolor. Rozpisałam się, ale ja z klanu włosomaniaczek.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-31, 16:29   #3500
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
7 września idę na zajęcia "Bezpieczny Maluch", one odbywają się cyklicznie w różnych miastach http://bezpiecznymaluch.com.pl/warsztaty Mam nadzieję nauczyć się co robić jak np. dziecko się zakrztusi.

Mam włosy farbowane i moimi ulubionymi szamponami są Biały Jeleń, Alterra - wszystko co ma prosty skład bez silikonów. Dla mnie szampon ma włosy oczyścić, od pielęgnacji koloru mam płukanki, od odżywienia maski i olejki. Byle nie używać szamponu przeciwłupieżowego, bo one wszystkie ściągają kolor. Rozpisałam się, ale ja z klanu włosomaniaczek.
Na to trzeba się zapisać? Bo też bym poszła na te warsztaty.
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 16:39   #3501
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Morrigan, dzięki za link! Wrzucę go na pierwszą stronę później.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 16:53   #3502
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Na to trzeba się zapisać? Bo też bym poszła na te warsztaty.
Tak, na to trzeba się zarejestrować na tej stronie.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 17:07   #3503
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Morrigan - ozłocę Cię za ten link, dzięki przeogromne! Już od jakiegoś czasu myślałam o takich warsztatach, u mnie w sr są, ale płatne i myślałam, żeby się doedukować przez internet a tu taka niespodzianka Dzięki, dzięki!
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 17:17   #3504
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
7 września idę na zajęcia "Bezpieczny Maluch", one odbywają się cyklicznie w różnych miastach http://bezpiecznymaluch.com.pl/warsztaty Mam nadzieję nauczyć się co robić jak np. dziecko się zakrztusi.
Dzięki za link. Kurcze żałuję, bo termin mi nijak nie leży, buu, a poprzestawiać dnia w tej chwili już nie jestem w stanie. Trudno...
Napisz co nieco po zajęciach.
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 17:23   #3505
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Fajnie, że się Wam przydał
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 17:27   #3506
NelkaHelka
Raczkowanie
 
Avatar NelkaHelka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 385
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Właśnie dziś rozmawiałam z mężem o pierwszej pomocy, bo znajoma ostatnio skarżyła się na swoją dzidzię, że bardzo się dławi. A ja oczywiście zielona w temacie i nagle mnie olśniło, że w takiej sytuacji zaczęłabym panikować zamiast ratować...
Na szczęście TŻ jest strażakiem i będę mieć prywatne szkolenie :-D
NelkaHelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 17:46   #3507
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Fajne te warsztaty tylko termin nie bardzo mi pasuje Dwa dni przed porodem....
Uzmysłowiłyście mi, że muszę kupić pieluszki jednorazowe. Mam wielorazówki ale dla takiego noworodka wygodniejsze będą jednorazowe. Po za tym muszę do szpitala mieć... Czy może któraś skusiła się na Naty z rossmana? Pampersy mnie nie przekonują.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 18:30   #3508
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Ja juz po wizycie. Wszystko jest dobrze z Mala. Za to ja przypakowalam ponad 2kg od ostatniej wizyty. Mam 10kg na plusie.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 18:38   #3509
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

O 21.10 mam wizytę, okropnie się stresuję. Jak na złość brzuch twardy i napięty.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 18:49   #3510
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Ja juz po wizycie. Wszystko jest dobrze z Mala. Za to ja przypakowalam ponad 2kg od ostatniej wizyty. Mam 10kg na plusie.

Gratki za wizytę!

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
O 21.10 mam wizytę, okropnie się stresuję. Jak na złość brzuch twardy i napięty.

Trzymam kciuki! Nie stresuj się, to niczemu nie służy. Daj znać koniecznie.
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-14 18:53:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.