czy bandyci nie mają serca??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-20, 08:28   #31
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: czy bandyci nie mają serca???

Cytat:
Napisane przez Nutka
kaczyński chce wprowadzić pewne zmiany i większe mozliwości dzialania dla slużb mundurowych

Coś mi sie nasunęło... Ale nie napiszę, bo to by głupio zabrzmialo, domyślcie się o co mi chodzi... Ale to raczej chyba niemożliwe by było
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 08:40   #32
Jeanette
Raczkowanie
 
Avatar Jeanette
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 344
Dot.: czy bandyci nie mają serca???

Nieee po prostu jak słysze o takich rzeczach to mam ochotę, przepraszam za dosadność, nogi z dupy powyrywać a potem kroić powoli na małe kawałeczki. Nic już nie dodam bo same niecenzuralne słowa mi się cisną na klawiaturę
*Misiu* mam nadzieję że babunia szybko dojdzie do zdrowia, najlepsze życzenia dla niej i dla Ciebie, bo to dla was obu okropne przezycie
Jeanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 08:42   #33
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: czy bandyci nie mają serca???

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home
Wiecie co, może to straszne co powiem, ale uważam, że dla tego typu złodzieji powinni być kary jak w średnoiowieczu, uciąć żywcem dłoń. Kurde, to się robi nagminne, i wkurza mnie strasznie. A najczęściej to ci złodzieje, po porstu utrzymują się z tego procederu. Do pracy im sie nie chce chodzić, bo tutaj chwila adrenalinki i masz wiecej kasy jak za cały miesiąc pracy Z drugiej strony nie można winić babci, że poszła sama do banku, przykre jest to, że człowiek nie może czuć sie bezpiecznie na ulicy a nawet we własnej klatce - jest mi naprawde smutno ii życzę twojej babci wiele zdrowia. Ja wiem co to znaczy zostać okradzioną, kilka lat temu włamano nam sie do mieszkania .... nie opiszę jakie uczucia targały mną w środku.
Dokadnie tez tak pomyślałam ze powinni ręce poucinać i głowe bo jak juz pisalam po co im i tak pusta głowa??? Mnie tez kiedys okradli a właściwie zerwali łancuszek z szyi, ale to jest w porónaniu z tym co oni zrobili babuszce.
Czekoladko wczoraj gdy bylismy u babci w szpitalu to tylko zapytałam jak to się stało nie pytałam nawet czy pamięta kto to był czy ich kojarzy bo ja byłam roztrzesiona a babcia była w szoku i dostała dużą dawkę leków przeciwbólowych więc też wszystkiego nie kojarzyła
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 08:57   #34
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: czy bandyci nie mają serca???

Cytat:
Napisane przez *misia*
Musze to z siebie wyrzucić pierw płakałam a teraz jestem wściekła... Dziś w biały dzień w samo południe napadnięto na moją babcię Napadło ją jakiś 2 sk....ów na klatce schodowej gdy otwierała drzwi do mieszkania. Napadli pobili, poranili i ukradli torebke z całą emeryturą Owszem jest tu troszkę babci winy ze poszła do banku sama ale oni musieli ją obserwować. najgorsze jest to ze tak ją pobili cała klatka była we krwi nawet nie wspominając o ubraniach poprostu jak to zobaczyłam to mi się słabo zrobiło. Nie dość że jest poobijana i ma złamaną rękę to jakby tego im było mało wbili jej klucze w rękę i teraz biedna ma 11 szwów tam założonych i na domiar złego ściągli ją na doł po schodach szarpiąc ją (babcia mieszka na parterze). Oczywiscie sąsiadka zareagowała gdy babcia krzyczała pomocy ale było już za późno bandyci uciekli. Chociaż tyle dobrgo ze sąsiadka zaraz zadzwoniła po pogotowie i po policje. I teraz jak o tym mysle to sie zastanawiam czy Ci bandyci nie mają serca uczuć, skrupułów, czy oni nie mają babć czy dziadków czy naprawde nikt nich nie nauczył szacunku do osób starszych??
To naprawdę straszne, często bandyci spostrzegają tylko pozytwne dla siebie strony, a osba zatakowana się nie liczy, bo nie obawiają się konsekwencji:ma d:
Takie osoby niestety nie odnoszą się od wyższych uczuć takich jak szacunek, wspólczucie, są zimni i wyrachowani, często mają nawet osobowość psychopatyczną
Niestety tacy ludzie będą pośród nas dopóki nie będzie wychowywnia dzieci w miłości i szcunku, bez agresji fizycznej i werbalnej (w takich warunkach wyrastają najczęściej oprawcy)
I dopóki sprawca nie będzie miał świadomości konsekwentnej kary (bez zawieszenia)
To co zrobili jest straszne, zasługują na surową karę!
Twojej babci życze szybkiego powrotu do zdrowia
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 09:03   #35
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: czy bandyci nie mają serca???

Smutne, to co napisałąś.... Nie wiem jak można zaatakować bezbronną osobą (jak w ogóle można kogoś zaatakować...). Ostatnio słyszałam w wiadomościach, że chyba w Krakowie w ciągu kilku dni zostało napadniętych wiele starszych osób, wracających włąśnie z banku z emeryturą..., do mojej babci naszczęście emeryturę listonosz przynosi...Dużo zdrówka dla Babci.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 09:18   #36
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Dot.: czy bandyci nie mają serca???

To straszne, co się dzieje. Ci bandyci naprawdę muszą nie mieć serca .
Sama mam babcię, którą bardzo kocham i nie wiem, co bym zrobiła tym draniom, gdyby tak mi ją pobili

Życzę Twojej babci szybkiego powrotu do zdrowia i spokoju
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 10:13   #37
carool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 97
Dot.: czy bandyci nie mają serca???

wspólczucia dla babci, w głowie nie chce się mieścić, że w ludziach jest tyle agresji. Po co tak pobili starszą kobietę, jakby już nie mogliby poprostu wyrwać tej torebki i uciec. A bezradność policji to już chyba normalnie jej kres... Ale na to też po części ma wpływ nasze prawo, choć w takim stopniu rozbudowane to tak mało skuteczne. Kilka lat temu jak mojemu ojcu koleś chciał ukraść ze sklepu dwa laptopy ojciec wdał się z nim w szarpaniny by go ten nie ucciekł. To policja dociekała czy ten złodziejaszek aby na pewno chciał je ukraść czy lepiej obejrzeć przed sklepem- no już absurd totalny. I się tak zastanawiali czy właściwie to mój ojciec na napadł na tego chłopaka... Kilka dni temu pod moim domem szedł koleś i tak chyba z nudów zamachnął się nogą i wybił mi tylną szybę w samochodzie, mój ojciec usłyszał hałas wyjrzał przez okno i zobaczył kolesia. Na ulicę wybiegł mój mąż i rzucił się za kolesiem. Dorwał go 2 ulice dalej, przyjechała policja i co? i nic bo ten nie przyznaje się do winym, a mój tata nie jest w pełni wiarygodnym świadkiem......
carool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-20, 10:22   #38
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: czy bandyci nie mają serca???

ja napiszę tylko tyle, że teraz człowiek dla 10zł gotów jest zabić. Straszne czasy, straszni ludzie.
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 10:56   #39
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: czy bandyci nie mają serca???

Cytat:
Napisane przez Nutka
kaczyński chce wprowadzić pewne zmiany i większe mozliwości dzialania dla slużb mundurowych
I mam nadzieje, że tak będzie! Bo prawda jest taka, że policja nawet jeśli chce to często nie ma prawa. Czasem nawet się boją zrobić coś żeby nie było, że nadużyli władzy. Poza tym jestem też za karą śmierci, ale podobno Tusk jest na nie(jeśli zostanie prezydentem). Oby to całe zaostrzenie kar przeszło. Sama bym pozamykała połowe mojego osiedla Ale pójdzie taki do więzienia i jeszcze społeczeństwo musi go utrzymywać. Najbardziej boli fakt, że na więźnia wydaje się wiecej pieniędzy niż dziecko z sierocinca. Co za kraj
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 11:36   #40
carool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 97
Dot.: czy bandyci nie mają serca???

bodajże dwa dni temu zapadł wyrok w sprawi kibiców, którzy na stadionie zaatakowali policjantów, rzucali jakimiś belkami, cegłówkami i czym tam jeszcze popadło. Ranili kilku policjantów. Dostali rok i 8 miesięcy w zawieszeniu na 3 czy 5 lat. Mojej cioci sąsiadkę, starsza kobiecinkę zamknęli na 2 miesiące bo była winna 290 zł......
carool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 12:06   #41
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: czy bandyci nie mają serca???

jejku, co to się dzieje na tym świecie... brak słów to agresja i zwyrodnialstwo, przecież to nie problem ukraść starszej kobiecie torebkę, nie trzeba jej w tym celu tak brutalnie pobić! tak samo nie mogłam zrozumieć, kiedy w zeszłym roku u nas w mieście jakiś zwyrodnialec poderżnął dziewczynie gardło, żeby wyrwać jej torebkę! całe szczęście, że byli świadkowie, którzy zawiadomili pogotowie i że to było w pobliżu akademii medycznej. inaczej pewnie straciłaby życie uważam, że kary powinno się zaostrzyć, żadnych zwolnień za dobre sprawowanie, żadnych 8 lat za morderstwo, żadnych telewizorów w celach... toż to śmiech na sali.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-20, 12:10   #42
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: czy bandyci nie mają serca???

żaden złodziej nie ma serca i sumienia jeśli kogoś okrada - bo na to co on ukradnie ktoś musiał ciężko pracować bo za darmo nikt nic nie dostaje ..... napadanie na starszych ludzi - to dla takiego kogoś nielada okazja, bo wiadomo, że staruszkowi łatwiej wyrwać portfel czy torebkę niż dorosłemu silnemu mężczyznie ..... denerwuje mnie tłumaczenie się złodziei że kradną bo muszą z czegoś żyć - a do pracy za 500 zł miesięcznie nie pójdzie - tylko że często okrada właśnie takich ludzi którzy pracują ciężko przez cały miesiąc żeby zarobić te 500 zł a taki jeden z drugim zabierze to jak swoje ...!!!!!!! za złodziejstwo powinny być surowsze kary tak żeby taki potencjalny złodziej zastanowił się 2 razy zanim wyciągnie rękę po nie swoją rzecz .... !!!
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 12:51   #43
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: czy bandyci nie mają serca???

zrobic im to samo jak sie ich złapie! zrzucic z schodow itp. boze, jak mi sie przykro zrobilo.. strasznie sie musisz czuc oj kurde nienawidze osob, ktore kradna...
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 12:55   #44
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: czy bandyci nie mają serca???

*misia*: podczas czytania automatycznie złapałam się za buzię... Od razu wyobraziłam sobie własną babcię... Potworność. Mam nadzieję, że Twoja szybko dojdzie do siebie, zarówno fizycznie i emocjonalnie.
Świat schodzi na psy... Dla mnie napadnie na osoby starsze to szczyt wszystkiego
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 13:28   #45
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: czy bandyci nie mają serca???

Cytat:
Napisane przez carool
bodajże dwa dni temu zapadł wyrok w sprawi kibiców, którzy na stadionie zaatakowali policjantów, rzucali jakimiś belkami, cegłówkami i czym tam jeszcze popadło. Ranili kilku policjantów. Dostali rok i 8 miesięcy w zawieszeniu na 3 czy 5 lat. Mojej cioci sąsiadkę, starsza kobiecinkę zamknęli na 2 miesiące bo była winna 290 zł......

Po prostu ten kraj jest porąbany, te czasy są porąbane!!!! Szkoda słów. Ja w ogóle nie rozumiem , jka można krzywdzić innego człowieka (np. pobić )... Kradzież jestem w stanie zrozumieć, ktoś faktycznie może nie mieć co jeść i posunie się do kradzieży typu np. wyrwie torebkę, ukradnie portfel z czyjejś kieszeni, nawet mogę zrozumieć, ze ktoś kradnie tak po prostu - nie krzywdząc fizycznie nikogo. Jednak, jeśli ktoś kradnie i przy tym znęca się (no bo pobicie to znęcanie się, kogoś coś boli, ktoś cierpi) nad okradanym, to już przechodzi ludzkie pojęcie!!! Wtedy ten złodziej nie jest wedlug mnie złodziejem tylko zwyrodnialcem - bo zwykły zlodziej ukradnie i zwieje. A zwyrodnialec znajdzie sobie pretekst typu kradzież (sam oczywiscie nie jest świadomy , ze to tylko pretekst, myśli, że faktycznie chodzi mu o kradzież), żeby się poznęcać. Ja to tak rozumiem.


A jeśli ktoś napada na osoby starsze i bije je jest tylko TCHÓRZEM i nikim więcej.

Ostatnio mialam taką dziwną sytuację . Wracałam od fryzjera. Idę sobie normalnie chodnikiem (tłoku zero na chodniku), parę metrów prezede mną idzie jakiś facet - w przeciwnym kierunku niż ja, czyli przodem (twarzą) do mnie. No to luz, idę, no facet jak facet, też idzie. No i nagle gdy przyszlo do mijania się , koleś wiek okolo 50-55 lat!!!!! wlazł na mnie centralnie - specjalnie - tzn. zahaczył swoim ramieniem o moje ramię Ja patrze na niego wzrokiem zszokowanym, zatrzymalam się a on do mnie (na cały głos!!!) : "czego chcesz gówniaro???" Normalnie zbił mnie z pantałyku (ja gówniara??? ja mam 25 lat, kobita jestem w koncu....) A ja mu na to "Gościu,ale o co ci chodzi????" Nadal stałam naprzeciwko niego, ale w bezpiecznej odległości, żeby ewentualnie mnie nie walnął. A on : " Czego ty chcesz głupia gówniaro?? Co jeszcze powiesz?? No co? !!!" Normalnie zdębiałam... Więc pytam go znowu " Ale nie rozumiem, o co ci człowieku chodzi??!!!!" A on: " Gówniara jedna, co ty chcesz gówniaro głupia??" Stwierdzilam, ze się z kolesiem nie dogadam, bo albo głuchy, albo nienormalny, więc poszlam,a on coś jeszcze sie darł... Byłam przygotowana na jakis rękoczyny z jego strony, bo wzrok mial waleczny , a, że ja do strachliwych nie należę a tego typu wydarzenia wyzwalają we mnie agresora, wiem, że na 100% oddalabym mu - nie ważne czy mialabym szanse czy też nie . Aha - dodam, ze facet nie był pijany .... dziwne wydarzenie...
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 13:34   #46
Jo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Bolonia
Wiadomości: 290
Dot.: czy bandyci nie mają serca???

Okropne, okropne....
az mi ciarki przeszly po skorze...wbili jej klucze w reke....szok
mam nadzieje, ze babcia szybko wyzdrowieje, bidulka

a ich nie powiesza jak ich zlapia!
Jo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 16:03   #47
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: czy bandyci nie mają serca???

Czekoladka ja miałam podobne zdarzenie. to było jeszcze w wakacje. Byłam z TŻ na plaży. Poszliśmy się przebrać(przebieralnie to takie domki w kształcie(przepraszam za pisownie, bo pewnie niepoprawna ) slimaczka przy wyjściu z plaży. Ja się przebrałam i stałam w 'przedsionku' tak że było mnie widać i rozmawiałam coś z TŻ. Przed wejściem czekała jakaś kobieta i 2 dziewczynki. Po jakiś 3 minutach od naszego wejścia pani zaczęła się mocno denerwować. Kiedy nie zwróciliśmy na nią uwagi zaczęła krzyczeć. Po kilku jej nieprzyjemnych uwagach TŻ też się zdenerwował i powiedział żeby się zamknęła, bo przebieralnia jest dla ludzi. I się zaczęło. Zaczęła się wydzierać, wyzywać nas, przyleciał jej mąż. Tak naprawdę nie wiedział o co chodzi ale razem z nią krzyczał . Cała sytuacja mnie rozbawiła popatrzyłam tylko na tę pare z politowaniem i powiedziałam do TŻ żeby nic nie mówił, bo to beż sensu. Wychodząc z przebieralni wogle nie zwracaliśmy na tych ludzi uwagi i to tej pani bardzo nie pasowało, bo ciągle krzyczała i nas wyzywała. Nie wytrzymałam i się uśmiechnęłam, a pani do mnie ' ze czego się śmiejesz gówniaro' na to ja(już nie wytrzymałam musiałam być troszkę złośliwa) 'z pani' A ona do mnie 'ty s**o będziesz się ze mnie śmiać?' i zaczęła mnie bić!! TŻ oczywiście stanął w mojej obronie i temu 'ch***wi' też się dostało. Zaczęła się drzeć, że na policje zadzwoni, bo ją pobiliśmy W końcu podeszła jakaś dziewczynka i poprosiła tą miłą kobiete żeby przestała. Ludzie no paranoja!
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 20:17   #48
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: czy bandyci nie mają serca???

Dziękuję Wam dziewczyny za te ciepłe słowa zarówno w imieniu swoim jak i w imieniu babuszki bo Jej oczywiscie Wasze życzenia przekazałam i kazała mi Was wszystkie
Dzisiaj babcia miała wkręcane śruby w rękę bo okazało się że jeszcze jest złamany bark Ale okazało się że co nieco babcia pamieta np ze jeden mial czapke dżokejke, nie chciałam dziś jej męczyć bo przez jedna reke szyta i drugą pośrubowaną nafaszerwana jest jakimiś lekami. Ale postanowiłam zacząć działać na własną rękę i jutro będę chodzic od mieszkania do mieszkania moze któryś z sąsiadów cokolwiek lub kogokolwiek widział i zrobię wywiad na osiedlu moze ktoś coś wie
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 20:34   #49
Jo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Bolonia
Wiadomości: 290
Dot.: czy bandyci nie mają serca???

Jeszcze zlamany bark?
co za bestie! co za swinie..nie mam slow

usciskaj babuszke ode mnie,bidulke,niech wroci szybko do zdrowia

Mam nadzieje, ze ludzie cos widzieli i ze zbierzesz jakies infrormacje, bardzo Ci tego i babci zycze!
Jo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-20, 20:45   #50
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: czy bandyci nie mają serca???

Niesetety bark też złamanay
Zastanawiam sie jeszcze nad jednym bo ja i tak będę działać ale czy gdy na podstawie tego co mówi i co pamieta moja babcia skojarzyłabym jakaś osobe dajmy na to że z naszego osiedla to czy da to wogle cos policji???
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 21:36   #51
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: czy bandyci nie mają serca???

Jejku straszne, Po prostu brak mi słów. Gdybym takich w swoje ręce dopadła to chyba krzywde bym im zrobila

Życzę Twojej babci szybkiego powrotu do zdrowia
beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.