Perfumy Laury Biagiotti - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-31, 09:29   #1
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Post

Perfumy Laury Biagiotti


Witajcie Chciałam zapytać czy macie ulubione perfumy tej projektantki? Sporo czasu temu, zawsze gdy byłam w perfumerii nie mogłam sobie odmówić, psiknięcia się "Laurą". Zapach był słodki, ogrzewający, lekki i bardzo dziewczęcy. Kręciłam się długo wokół tych perfum, jednak nigdy ich nie kupiłam. Zauważyłam, że aktualnie są one wycofane ze sprzedaży i coś mnie opętało Stwierdziłam, że te perfumy będą dla mnie idealne na nadchodzącą jesień. Zalicytowałam na allegro i zaraz pędzę na pocztę zrobić przelew, będę z niecierpliwością czekać na paczkę z Laurą. Czy ten zapach ma wśród Was fanki? Jakie inne perfumy Laury Biagiotti lubicie. Zapraszam do wpisywania się. Pozdrawiam Was cieplutko

Edytowane przez Kasiulka22
Czas edycji: 2005-10-31 o 09:31 Powód: lit.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 10:01   #2
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Uwielbiam Laure . Uwielbiam, ubóstwiam i ponoc jestem z nia kojarzona. To bez watpienia dla mnie arcydzielo sposrod wszystkich dziel LB.
Dawno temu podobaly mi sie tez Tempore donna, ale niestety nie weszlam w ich posiadanie jak jeszcze goscily na polkach perfumerii.Potem zatarlo mi sie w pamieci i pomylilam je z Sotto Voce/jak moglam a jednak...no ale dzieki Smoczycowej probce zweryfikowalam pamiec i przypomnialam sobie ze jednak Sotto Voce to jedynie piekna oprawa...
Nie darze zadnym sentymentem Romy, Venezi ani Emotion. Szkaradziejstwa w rownie nieudanych flakonach. To moja opinia, bo np na mojej Mamie Roma pachnie duuzo lepiej niz na mnie, dystyngowanie...dla mnie niestety zbyt babciowato.
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 10:33   #3
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Ja mialam kiedys Laure ktora przez dlugi czas byla moim ulubionym zapachem. Niestety potem nagle cos przestawilo mi sie w nosie i ten zapach zaczal mnie irytowac. Zuzylam butelke z wielkim trudem.

Pozostale zapachy jakos juz do mni enie docieraja.
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 14:38   #4
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Cytat:
Napisane przez Benita5
Uwielbiam Laure . Uwielbiam, ubóstwiam i ponoc jestem z nia kojarzona. To bez watpienia dla mnie arcydzielo sposrod wszystkich dziel LB.
Dawno temu podobaly mi sie tez Tempore donna, ale niestety nie weszlam w ich posiadanie jak jeszcze goscily na polkach perfumerii.Potem zatarlo mi sie w pamieci i pomylilam je z Sotto Voce/jak moglam a jednak...no ale dzieki Smoczycowej probce zweryfikowalam pamiec i przypomnialam sobie ze jednak Sotto Voce to jedynie piekna oprawa...
Nie darze zadnym sentymentem Romy, Venezi ani Emotion. Szkaradziejstwa w rownie nieudanych flakonach. To moja opinia, bo np na mojej Mamie Roma pachnie duuzo lepiej niz na mnie, dystyngowanie...dla mnie niestety zbyt babciowato.
Ja Ci dam szkaradziejstwo A już tak poważnie - Roma, wśród zapachów LB, to nr 1 Kochamy się z wzajemnością ale butelka faktycznie niewypał
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 14:47   #5
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Ja z kolei jestem miłośniczką Sotto Voce Bardzo ciepłe i słodkie, pasuje mi mimo, że nie lubię zbyt wyraźnej waniliowej nuty w perfumach - w wydaniu Sotto Voce jest niezwykle akuratna
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 17:19   #6
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

OJ Laure kocham od czasów liceum ale ich nie mam. Kochane czy one na prawde mają być wycofane? Bo jak tak to muszę koniecznie je jeszcze kupić.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 18:08   #7
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Ja podobnie jak E najbardziej lubie Romę, miałam okazję powąchania, ponoszenia i posiadania wszystkich zapachów LB, ale jedynie z Roma sie polubiłyśmy.

Laura na mnie śmierdzi jakims paskudnym kwiatem (nawet nie wiem jakie ma nuty), Emotion dostałam w prezencie całe 90 ml i męczyłam przez lata, az w końcu się ich pozbyłam, Sotto Voce ma moja mama, na niej pachna nawet cąłkiem przyjemnie, choć jak zauważyłam ostatnio stoją nieuzywane od dobrych 2 lat

Tempore Donna miałam swego czasu i również lubiłam, ale czy bym znowu mogła do nich wrócic, tego nie wiem
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-31, 20:57   #8
Jo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Bolonia
Wiadomości: 290
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Laury uwielbiam tylko: perfumy Roma i ich lzejsza delikatniejsza wersje, ktora teraz uzywam Aqua di Roma.

Czy ktos jeszcze je uzywa?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg biagiottiaquaroma100.jpg (5,0 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez Jo
Czas edycji: 2005-11-01 o 21:10
Jo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 21:10   #9
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Cytat:
Napisane przez hybris
Ja z kolei jestem miłośniczką Sotto Voce Bardzo ciepłe i słodkie, pasuje mi mimo, że nie lubię zbyt wyraźnej waniliowej nuty w perfumach - w wydaniu Sotto Voce jest niezwykle akuratna
Sotto Voce sa piekne, takie idealnie na jesien To moj ulubiony zapach Laury Biagiotti. Kiedys zakochana bylam w Laurze, jako nastolatka uzywalam jej po kropelce ze sprezentowanej przez ciotke miniaturki, ale niestety - teraz ta milosc dosyc zbladla, choc moze ktoregos dnia powroci... Doceniam tez oryginalny, dostojny urok Romy, uwielbiam ja wachac na innych.

Za klasyczna Venezia nie przepadam, zapach Venezii Pastello znam tylko z flakonika, nie testowalam jej nigdy na skorze. Nie znam Tempore
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 22:27   #10
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Tempore jest piekne waniliowe,odurzajace mężczyzn i ma taka szczypawke tak korci,kusi!!
Szkoda że juz trudno zdobyć.Tempore pasowało mi na zimne dni i NOCE!
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 23:08   #11
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Cytat:
Napisane przez neonka28
Tempore jest piekne waniliowe,odurzajace mężczyzn i ma taka szczypawke tak korci,kusi!!
Szkoda że juz trudno zdobyć.Tempore pasowało mi na zimne dni i NOCE!
Pamiętam jak dawno, dawno temu psiknęłam sobie dość obficie Tempore na nadgarstek. Wywąchiwałam później ten zapach z rękawa swetra i z dnia na dzień podobał mi się coraz bardziej. Swetra oczywiście długo nie prałam - leżał sobie po prostu w szafie i służył do upajania się Tempore. Tak się złożyło, że perfum tych jednak nigdy nie kupiłam.

Z Laury Biagiotti najbardziej lubię (a przynajmniej lubiłam) Tempore i Romę, którą niedawno odświeżyłam sobie dzięki E .
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-31, 23:18   #12
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Lubię perfumy LB ale moim największym faworytem jest Tempore Donna, działa na mnie odurzająco, wręcz narkotycznie... Bardzo poprawia mi humor, uwielbiam jej wibrujące ciepło. Obok Cristobala to moje ukochane perfumy (cudowne na jesień czy zimę)
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 23:24   #13
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Najbardziej lubię Sotto Voce, Laurę nie bardzo mogłam znieść na swojej skórze, Tempore nigdy (szkoda) nie powąchałam inaczej, jak z korka , Roma ma w sobie coś urokliwego, kochała ją moja przyjaciółka ze studiów, ale ja wyczuwam w niej... zapach ławek w salce katechetycznej. Kocham kościelne zapachy, ale koniecznie musi to być wiejski drewniany kościółek przesycony kadzidłem vide BC, lub dostojny, porażający wręcz zapach gotyckiej katedry (robię sobie wielkie nadzieje, że Avignon spełni moje oczekiwania). No ale salka? Może się na miniaturkę skuszę

Zadziwię was możde, ale lubie Emotion. Nie znam nikogo, komu podobałby się ten zapach. A ja dostałam próbkę przy zakupie innych perfum i lubiłam skropić się nią wieczorem do łóżka. Dobrze, słodko mi się z nią spało Może to niekoniecznie najlepszy sposób na wykorzystanie pachnideł, ale sentyment mi pozostał
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 07:51   #14
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

W czasach minionych kiedy zapachy Laury Biagiotti były u nas popularne i szeroko dostępne, nie przepadałam za niczym, żaden jakoś konkretnie mi się nie spodobał, sama marka wydawała mi się taka dość banalna. Teraz, kiedy o zapachy LB raczej ciężko, postanowiłam odświeżyć nieco tę znajomość, no i niestety, ciągle nie ma ani jednego zapachu, który mogłabym/chciałabym nosić. Z tych które wąchałam, żaden mnie nie oszołomił, odnoszę głupie wrażenie że wszystkie zapachy LB mają jakąś jedną wspólną nutę w tle Najbardziej rozczarowało mnie Tempore Donna, którego miniaturkę nabyłam, i to dobrze, że tylko mini a nie np. od razu całą flaszkę...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 09:23   #15
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Cytat:
Napisane przez Toccata
Najbardziej lubię Sotto Voce, Laurę nie bardzo mogłam znieść na swojej skórze, Tempore nigdy (szkoda) nie powąchałam inaczej, jak z korka , Roma ma w sobie coś urokliwego, kochała ją moja przyjaciółka ze studiów, ale ja wyczuwam w niej... zapach ławek w salce katechetycznej. Kocham kościelne zapachy, ale koniecznie musi to być wiejski drewniany kościółek przesycony kadzidłem vide BC, lub dostojny, porażający wręcz zapach gotyckiej katedry (robię sobie wielkie nadzieje, że Avignon spełni moje oczekiwania). No ale salka? Może się na miniaturkę skuszę

Zadziwię was możde, ale lubie Emotion. Nie znam nikogo, komu podobałby się ten zapach. A ja dostałam próbkę przy zakupie innych perfum i lubiłam skropić się nią wieczorem do łóżka. Dobrze, słodko mi się z nią spało Może to niekoniecznie najlepszy sposób na wykorzystanie pachnideł, ale sentyment mi pozostał
Ja, ja też bardzo lubię Emotion są takie słodkie i ciepłe...takie "przytulne"..hmm, takiemam skojarzenia . Z kolei Roma, nie to perfumy nie dla mnie, wyczuwam zioła, drewno namoczone, sama nie wiem co.
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 09:35   #16
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Cytat:
Napisane przez carla1010
OJ Laure kocham od czasów liceum ale ich nie mam. Kochane czy one na prawde mają być wycofane? Bo jak tak to muszę koniecznie je jeszcze kupić.
Tak są wycofane ze sprzedaży. Nie widywałam ich od dłuższego czasu w perfumeriach i zapytałam panią tam obsługującą czy będą jeszcze dostępne, niestety powiedziała, że już nie. Można je jeszcze kupić w perfumeriach internetowych lub na allegro.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 12:18   #17
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Z kupowaniem Laury na Allegro radze uwazac - duzo podrob jest, i dobrze zrobionych. Wiem, bo sama sie nacielam
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 14:30   #18
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Generalnie lubie kompozycje Laury Biagiotti, nawet jeśli się z nimi "nie identyfikuję", ale zawsze lubiłam Laurę, delikatniejszą wersję Venezi, czyli Pastello i Tempore Donna (ta szczególnie ładnie się na mnie rozwija).
Nie znoszę za to Romy (choć flakonik piękny) - zaczynam się przy niej dusić i pachnie na mnie klikanaście godzin.

Hmm....Sama nie wiem, jak to sie stało, że nie wąchałam dotad Sotto Voce?
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 15:55   #19
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Co do Laury to też kupiłam na Allegro, ale jak Laura była jeszcze w perfumeriii niestety była to podróba, na szczęście otrzymałam zwrot pieniążków. Wczoraj po tej alarmującej wiadomości czym prędzej odwiedziłam allegro i ceny są podejrzanie niskie i w większości testery. W takim razie muszę się w nią zaopatrzyć w jednej z internetowych perfumerii.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-01, 16:02   #20
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Cytat:
Napisane przez E
Ja Ci dam szkaradziejstwo A już tak poważnie - Roma, wśród zapachów LB, to nr 1 Kochamy się z wzajemnością ale butelka faktycznie niewypał
No wlasnie, dzieki E za szczypte poczucia humoru
Roma na mojej skorze nie poraza uroda, no coz...ale wierze ze ma swoje zwolenniczki
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 16:12   #21
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Cytat:
Napisane przez Smoczyca

Z tych które wąchałam, żaden mnie nie oszołomił, odnoszę głupie wrażenie że wszystkie zapachy LB mają jakąś jedną wspólną nutę w tle Najbardziej rozczarowało mnie Tempore Donna, którego miniaturkę nabyłam, i to dobrze, że tylko mini a nie np. od razu całą flaszkę...
Pozwolilam sobie podpiac sie pod postem Smoczycy Kojarze, ze dawno temu, Tempore Donna mnie oczarowalo, kto wie...moze w miare uplywu czasu i wraz ze zmiana moich preferencji zapachowych moje zauroczenie TD nie przetrwaloby...a moze rozwineloby sie we wlasnie wielka milosc? To teraz mam zagwozdke i biegne do wlasciwego watku, prosic zyczliwe dusze o probke wspomnienia TD. Chetnie sie zmierze z reminiscencjami i tym co zostalo w zakamarkach mojej pamieci zapachowej
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 16:14   #22
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Cytat:
Napisane przez carla1010
OJ Laure kocham od czasów liceum ale ich nie mam. Kochane czy one na prawde mają być wycofane? Bo jak tak to muszę koniecznie je jeszcze kupić.

Moje uwielbienie Laury ma podłoże mocno sentymentalne. Dostałam ten zapach 10lat temu na pocieszenie po odejściu Kogoś bliskiego. I z tym czasem mi sie kojarzy.
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 11:29   #23
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Ja uwielbiam LB. Ma świetne perfumy. Moje ulubione to Sotto Voce.
Ąwitny zapach i piękny flakonik. Szkoda, że do tanich nie należą. Ogłosiłam wielkie oszczędzanie przed weselem, więc mogę teraz tylko pomarzyć o Sotto Voce, ale na ślub pewnie nie wytrzymam i je sobie kupię
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 12:55   #24
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Pamiętam czasy, kiedy wody LB były dość dostępne - wtedy nie wywoływały takich emocji jak teraz. Nawet ja patrzę teraz na nie inaczej, wiadomo - urok niedostępności. Ale do rzeczy: faktycznie zdają się mieć jakąś wspólną, miękką ale i nieco zdradliwą nutkę. Sporo i namiętnie używałam jedynie Venezii (jakoś pod koniec liceum), uważam, że to bardzo kobiecy i bardzo charakterystyczny zapach, choć to coś niepowtarzalnego pamiętam jedynie przez mgłę. Chętnie odświeżyłabym znajomość. Teraz mam jedynie miniaturkę Laury i czasem ją sobie wącham - zapach jest totalnie nie mój, ale ładny, pasuje mi do uduchowionych istot cierpiących na depresję (Benitko, to oczywiście nie o Tobie! ).
Długie lata przymierzałam się do Romy - to zapach z klasą, ale cóż z tego, kiedy na mniej jest tak potwornie słodki! Nie moge go znieść - jednak.
Tempore Donna - nie zachwyciły mnie, kiedy stały jeszcze w perfumerii, pootem o nich zapomniałam, teraz na fali zachwytów byłam bliska kupienia w ciemno. Na szczęście Smoczyca ma miniaturkę, która rozwiała jakiekolwiek wątpliwości. Zapach jest imo okropny, płaski, syntetyczny, po prostu żaden (przepraszam fanki, to tylko moja osobista opinia).
Sotto Voce niestety nie znam, ale też miałam z nim styczność w przeszłości - i nie pozostawił po sobie nic, zero wspomnień - więc wnioskuję, że był równie "odkrywczy" co Tempore Donna. Za to flakonik śliczny
Emotion - tez mi się podobały! Mocno orzeźwiające, owocowe, słodziuchne w miły sposób. Prawie-prawie kupiłam, ale przy ostatecznym teście rozbolała mnie głowa i straciłam dla nich serce.
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 14:01   #25
MagdalenaK2
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaK2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 196
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Ja należę do fanek Emotion. Nawet jesli przez pare miesiecy ich nie uzywam, muszą stać na półce. To takie moje perfumy "na dobry dzień"
MagdalenaK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 15:02   #26
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

[QUOTE=elve] Teraz mam jedynie miniaturkę Laury i czasem ją sobie wącham - zapach jest totalnie nie mój, ale ładny, pasuje mi do uduchowionych istot cierpiących na depresję (Benitko, to oczywiście nie o Tobie! ).

Haha no mam nadzieje, bo ja uduchowiona jestem na wesolo
Widze, ze z Tempore Donna masz wrazenia swiezutkie, az szkoda ze takie - łudze sie jednak ze moze jak to bywa z miniaturkami przez ich nieszczelnosc moze uroda tego egzemplarza uleciala wraz z uplywem czasu...jak to bylo z mich nieszczesnych Rochasach... no ale poki co łudze sie nadal i za niedlugo sama zweryfikuje moje wspomnienia z probka od Pixie
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 14:04   #27
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Red face Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Benitko pomocy. Zwracam się do Ciebie jako osoby, która używa Laury. Dziś po długich, a ciężkich przesyłka do mnie dotarła. Pojemnośc perfum miała wynosić 75 ml, a jest 50 ml - tu wielki minus dla sprzedającej bo nieprawidłowo podała pojemność buteleczki. Ta Laura jest używana chociaż brakuje w niej tylko kilku ml (ja zakupiłam używaną świadomie od dziewczyny która nie zajmuje się sprzedażą różnych perfum na Allegro). Woda perfumowana ponoć zakupiona na bezcłówce. Pod spodem buteleczki jest napisane

Eau de parfum
Eurocos London EC1A 4DD
Giorgio Beverly Hills Inc.
Beverly Hills
Made in UK

Jest także numer 7119.

Ta Laura jest niezwykle intensywna, zdecydowanie mocniejsza niż woda toaletowa, która próbowałam jak jeszcze była w perfumeriach, chociaż zapach wydaje mi się identyczny tylko naprawdę mocno zintensyfikowany.
Będę wdzięczna za Twoją odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 20:31   #28
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Laura Biagiotti

Czy mozna u nas dostac jeszcze perfumy Roma? Nie widzialam ich u nas, a nie pamietam w ogole zapachu, jedynie meskie, ktorych nie znosilam

Co myslicie ogolnie o zapachach Laury? Ktorych uzywacie i ktore sa jeszcze dostepne?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 21:06   #29
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Laura Biagiotti

W Polsce są chyba ogólnie wycofane, ale dostępne na allegro w całkiem przystępnych cenach. Ja bardzo lubię Romę. Jest taka elegancka, wytrawna. Na początku niebanalnie gorzko grejfrutowa, odrobinę ziołowa. Potem na niektórych (na mnie ) wychodzi kościelne kadzidło i gdzieś tam u spodu słodycz. To dla mnie najpiękniejszy zapach Biagiotti.
Dużym sentymentem darzyłam też Tempore Donna - taki miękki, słodki, spokojny zapach. Wanilia, gdzieś tam w tle czekolada. Z sentymentu kupiłam jakiś czas temu miniaturkę, ale okazało się, że to już nie to. Tempore kojarzy mi się z Desnudą i jednak wolę tą ostatnią.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 15:36   #30
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Laura Biagiotti

Na mnie Roma ma początek miętowo-grejfrutowy, potem tak pięknie głaszcze skórę wanilią Ubóstwiam ją i używam cały czas, choć x różnym natężeniem od lat -nastu

Znajomość z Tempore odświeżyłam dzięki Doridee I na mnie wanilii niet ani też czekaolady mad: Na mnie jest jakaś taka trawiasta! Aż pytałam Doridee, czy dobrze fioleczkę odpachniła - ale widać, tak dziwacznie moja skóra ją zmienia

Przepiękna jest Venezia i Venezia Pastello - kwiatowe, słodkie, ultrakobiece W klasycznej na początku jest jakaś gorzka nuta - na szczęście czuje się ją tylko po przystawieniu nosa do nadgarstka

Sotto Voce mam jeszcze odrobinkę i to one bardziej kojarzą mi się z Desnudą Słodkie, mocne, intensywne.

Emotion i Laura - nie są może złymi zapachami, ale są jednak trochę bez wyrazu, przy ich pięknych kuzynkach

Męską Rome lubię, ale znacznie bardziej Aqua di Roma Ropuszko, szukaj jej w bezłówkach
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.