Forum SEX I PARTNERSTWO? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-03, 18:57   #1
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka

Forum SEX I PARTNERSTWO?


Długo zastanawiałam się nad tym czy poruszyć ten temat, jednak w końcu zdecydowałam się odważyć Pomimo tego, że mój licznik wizażowy nie jest zbyt imponujący, regularnie przeglądam wątki na plotkowym i zauważyłam, że bardzo często przewijają się tematy związane ze związkami, partnerstwem, antykoncepcją jako taką (gdzie nie trzeba od razu z pytaniami kierować się do lekarza). Czesto też wizażanki nie bardzo wiedzą gdzie się podpiąć i umieszczają swoje wątki na ginekologicznym, a przecież nie raz była mowa, że nie do tego ono służy

Wiem też, że istnieje temat "Seks", jednak za każdym razem jak mam się przekopywać przez wszystkie posty w tym temacie, od razu mi się odechciewa.

Dlatego wlaśnie chciałam się dowiedzieć, co myślicie na temat forum
Seks i Partnerstwo (nazwa to jedynie moja sugestia )

Nie umieszczam postu w uwagach do readakcji, ponieważ samej raczej nie uda mi się przeforsować tego typu pomysłu. Jeśli będzie odzew - zobaczymy co dalej, jeśli nie - temat umrze śmiercią naturalną
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 19:07   #2
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Jestem za!!!! Tez zauważyłam, że ostatnio Wizazanki się otwierają i pojawiło się sporo wątków oscylujących wokół seksu.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 19:10   #3
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

A moim zdaniem for już wystarczy. Jest plotkowe i można na nim pisać o tym
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 19:15   #4
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Ja popieram pomysł, bo jak słusznie zauważyła autorka postu trochę kłopotliwe jest to ciągłe odświeżanie jednego tematu" Sex" i przebijanie się przez wiele wypowiedzi, by odnaleźć te interesujące.
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 19:22   #5
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Przesuwam jednak na techniczne- to na nim umieszczamy posty z takimi prośbami.
Odnośnie nowego forum- jestem na nie, z przerażeniem czytam niektóre wypowiedzi o seksie, nie chcę nawet myśleć jakie pojawiałyby się na takim forum.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 19:33   #6
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Przesuwam jednak na techniczne- to na nim umieszczamy posty z takimi prośbami.
Odnośnie nowego forum- jestem na nie, z przerażeniem czytam niektóre wypowiedzi o seksie, nie chcę nawet myśleć jakie pojawiałyby się na takim forum.

Dlaczego z przerażeniem? Seks to ludzka rzecz, chyba dziewczyny nie umieszczałyby na nim jakichś świństw, tego sie obawiasz?
Ja popieram powstanie takiego forum, a własciwie podforum do plotkowego. For jest dużo, przyznaję i w niektórych przypadkach tez zastanawiam się nad ich celowością (np "gry" - po co? "po 30tce" - o tym można na plotkowym przecież itp)
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 19:43   #7
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Odnośnie nowego forum- jestem na nie, z przerażeniem czytam niektóre wypowiedzi o seksie, nie chcę nawet myśleć jakie pojawiałyby się na takim forum.
Jeśli chodzi o nieprzyzwoite wypowiedzi wizażanek myślę, że są na tyle kulturalne, że nie grozi nam wulgarny i perwersyjny ton wypowiedzi
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-03, 19:45   #8
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Forum 30-tka jest dla pań, które nie muszą się już matować Taka odnoga kosmetycznego i plotkowego jednocześnie dla starszych nastolatek. Gry z kolei zapychały okropnie plotkowe i trzeba się było przekopywać przez forum, żeby dotrzeć do wątku, gdzie byłoby więcej treści
A co do związkowego forum - nie jestem przekonana, z jednej strony będziemy miały niedługo osobne forum dla każdego tematu a jednocześnie rozumiem trochę osoby, które piszą o swoich naprawdę poważnych problemach i ich wątki sąsiadują z wątkami typowo plotkarskimi - kaliber trochę nie ten. I jeszcze jeden argument na nie: mógłby nam grozić napływ dziwnych osobników, zwabionych z czeluści sieci przez magiczne słowo "seks" Wiecie zapewne o co mi chodzi.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 19:52   #9
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Cytat:
Napisane przez Jula
Dlaczego z przerażeniem? Seks to ludzka rzecz, chyba dziewczyny nie umieszczałyby na nim jakichś świństw, tego sie obawiasz?
Ja popieram powstanie takiego forum, a własciwie podforum do plotkowego. For jest dużo, przyznaję i w niektórych przypadkach tez zastanawiam się nad ich celowością (np "gry" - po co? "po 30tce" - o tym można na plotkowym przecież itp)
Powtórzę, choć polecałabym jednak czytać dokładnie to co piszę, bo żadnych informacji między wierszami nie przemycam
Przerażają mnie niektóre wypowiedzi w tym wątku, które nie tylko mi kojarzą się z forum bravo.pl... niestety. Nie będę wklejać linków, bo nie w tym rzecz.
Gry- ponieważ pojawiały się głosy o nabijaniu sobie licznika, a samych wątków o grach było sporo, zajmowały całe forum plotkowe, co irytowało wizażanki.
"30 plus"- a dlaczego osoby powyżej 30 nie mogą mieć swojego forum, na którym będą mogły porozmawiać wyłącznie o swoich problemach/obserwacjach na temat kremów itd., bez przekopywania się przez tematy o piercingu, trądziku młodzieńczym, solarium, depilacji?
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 20:05   #10
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Cytat:
Napisane przez Jelonek
"30 plus"- a dlaczego osoby powyżej 30 nie mogą mieć swojego forum, na którym będą mogły porozmawiać wyłącznie o swoich problemach/obserwacjach na temat kremów itd., bez przekopywania się przez tematy o piercingu, trądziku młodzieńczym, solarium, depilacji?
Nie neguję słuszności istnienia forum "30 plus" jednak idąc tym tropem można by się zapytać, dlaczego nastolatki, muszą przekopywać się przez to wszystko, jeśli nie są tym zainteresowane. Prawdę mówiąc powyższe argumenty nie bardzo mnie przekonują Z Twojego postu Jelonku na upartego można wywnioskować, że kobiety po trzydziestce nie depilują się i że żadnej nie kusi pójście do solarium.

Kolejnym przykładem forum, które według mnie wcale nie musi funkcjonować osobno jest forum "Emigrantki". Przecież wszystkie tematy tam poruszane można omówić na plotkowym

Heh... nie będę się upierać jak osioł przy swoim. Tak tylko zasugerowałam, ale skoro spotkałam się z takim oporem, nie będę naciskać
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 20:16   #11
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Jestem za podforum o seksie. Zdaje sie na MUT takie jest. Jest jeden watek-gigant o seksie, do ktorego odsylani sa zainteresowani, ale przekopanie wszystkich wiadomosci jest rzecza niemozliwa. Tak samo bylo z emigrantkami, ktore mialy swoj watek rozrastajacy sie straszliwie i w koncu trzeba bylo podforum zalozyc i jest dobrze Dlatego jestem za, nie mam nic przeciwko rosnacej ilosci forow, o ile sa popularne i ich powstanie ma sens. Tak jest w przypadku seksu, temat rozlegly i na pewno spotka sie z zainteresowaniem, moim zdaniem A od glupich postow i reagowania na nie bylby dobry i sprawny moderator.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-03, 20:52   #12
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Powtórzę, choć polecałabym jednak czytać dokładnie to co piszę, bo żadnych informacji między wierszami nie przemycam
Przerażają mnie niektóre wypowiedzi w tym wątku, które nie tylko mi kojarzą się z forum bravo.pl... niestety. Nie będę wklejać linków, bo nie w tym rzecz.
Gry- ponieważ pojawiały się głosy o nabijaniu sobie licznika, a samych wątków o grach było sporo, zajmowały całe forum plotkowe, co irytowało wizażanki.
"30 plus"- a dlaczego osoby powyżej 30 nie mogą mieć swojego forum, na którym będą mogły porozmawiać wyłącznie o swoich problemach/obserwacjach na temat kremów itd., bez przekopywania się przez tematy o piercingu, trądziku młodzieńczym, solarium, depilacji?
Czytam dokładnie.
Idąc tym tropem, dlaczego osoby poniżej 15 r.ż miałyby nie miec swojego forum, żeby umieszczać na nim wątki rodem z bravo.pl?
Ostatnio na forum pojawia się sporo watków o seksie, o różnym poziomie i myślę (może sie mylę), że będą pojawiać się częściej. Nie będzie draznic, gdy co jakiś czas będę pokazywac sie posty "co z tym orgazmem"?, "jak masturbacja wpływa na..." etc etc. pomiędzy innymi, typowo plotkarskimi?
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 20:57   #13
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Mysle, ze mamy tu tez do czynienia z innym aspektem. Na wizazu jest mnostwo mlodziutkich wizazanek, ktore pewnych rzeczy moga nie wiedziec, takie forum ulatwiloby wymiane informacji i wzajemna edukacje (ja dobrze pamietam stan swojej wiedzy w wieku 12, 13 lat i wiem co mowie ), w koncu seks nie jest juz tematem tabu i skoro jest zapotrzebowanie na rozmowy o nim, takie podforum nie byloby zlym pomyslem.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 21:08   #14
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Skoro już zaczęłam, będe konsekwentna i zdania nie zmienię, chociaż tak jak wcześniej pisałam, jeśli pomysł nie spotka się z pozytywnymii opiniami, nie będę go siłą forsować

Od siebie chciałam jeszcze dodać, że na tym forum widziałabym nie tylko wątki dotyczące seksu, ale również takie, które poruszają tematy partnerstwa i związków. Co rusz powstaje nowy wątek typu: "Rozstałam się z moim TŻ" albo "Rodzice Twojego TŻ" itp. (są to oczywiście tylko przykłady, ale mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi ) Zauwazyłam też, że wizażanki bardzo chętnie się w nich udzielają, więc nie widzę powodów, dla których miałyby się przedzierać przez gąszcz wątków o Dodzie i Paris w momencie poszukiwania odpowiedzi na mimo wszystko ważne i według mnie godne uwagi tematy.
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 21:09   #15
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Forum Techniczne to tętni życiem ostatnio, a i pomysłom nie ma końca.

Ja jestem za forum-podforum "sex". Wystarczy spojrzeć na wątek o sexie założony przez Agatę... Kilkanaście stron z opisem róznych sytuacji - akcji.

Wiele jest tematów na Plotkowym o tej tematyce. Wiele młodych dziewczyn chcę się czegoś dowiedzieć na ten temat. Nie żyjemy w II wieku p.n.e żeby uwazać, że sex nie istnieję.
Kwestia wątków rodem z Bravo. Tutaj przydałby się sprawny moderator, który kosiłby takie banały.

No nie wiem, tak uważam.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 21:11   #16
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Cytat:
Napisane przez vretka
Nie neguję słuszności istnienia forum "30 plus" jednak idąc tym tropem można by się zapytać, dlaczego nastolatki, muszą przekopywać się przez to wszystko, jeśli nie są tym zainteresowane. Prawdę mówiąc powyższe argumenty nie bardzo mnie przekonują Z Twojego postu Jelonku na upartego można wywnioskować, że kobiety po trzydziestce nie depilują się i że żadnej nie kusi pójście do solarium.
Kolejnym przykładem forum, które według mnie wcale nie musi funkcjonować osobno jest forum "Emigrantki". Przecież wszystkie tematy tam poruszane można omówić na plotkowym
30 się nie depilują Fakt i tak już niedługo do piachu, więc niech ostatnie tchnienia zużyją na coś bardziej przydatnego, np. napisanie testamentu
Żart, gdyby ktoś nie załapał (po dzisiejszej akcji wolę uprzedzać kiedy żartuję ).
Idąc Twoim tropem myślenia wizaz mógłby mieć jedno forum, na którym omawialibyśmy wszystkie sprawy. Trochę wizażystki, jakieś wątki targowiskowe, trochę ginekologii pomiędzy dermatologią i kosmetyczką itd.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 21:14   #17
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Cytat:
Napisane przez Jula
Czytam dokładnie.
Idąc tym tropem, dlaczego osoby poniżej 15 r.ż miałyby nie miec swojego forum, żeby umieszczać na nim wątki rodem z bravo.pl?
Dlatego, że wystrzegamy się postów takiego typu?
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 21:18   #18
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Ja jestem za forum-podforum "sex". Wystarczy spojrzeć na wątek o sexie założony przez Agatę... Kilkanaście stron z opisem róznych sytuacji - akcji.

Wiele jest tematów na Plotkowym o tej tematyce. Wiele młodych dziewczyn chcę się czegoś dowiedzieć na ten temat. Nie żyjemy w II wieku p.n.e żeby uwazać, że sex nie istnieję.
Kwestia wątków rodem z Bravo. Tutaj przydałby się sprawny moderator, który kosiłby takie banały.

No nie wiem, tak uważam.
Nie neguję, ale obawiam się, że byłoby podobnie jak z niektórymi z ginekologii, które... sorry, ale czasami bravo.pl to chyba za wysoki pułap (nie mówię tutaj o sposobie wypowiedzi, ale o samej tematyce czy też pytaniach).
Róbcie co chcecie Ja swoje zdanie wyraziłam i raczej go nie zmienię.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 21:20   #19
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Nie neguję, ale obawiam się, że byłoby podobnie jak z niektórymi z ginekologii, które... sorry, ale czasami bravo.pl to chyba za wysoki pułap (nie mówię tutaj o sposobie wypowiedzi, ale o samej tematyce czy też pytaniach).
Róbcie co chcecie Ja swoje zdanie wyraziłam i raczej go nie zmienię.
Jelonku. Kazde forum narazone jest na glupie posty, mniej lub bardziej A jak wspomnialam, na "seksownym" podforum kontrolowalby to moderator. I po ptokach
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-03, 21:20   #20
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Cytat:
Napisane przez Jelonek
3
Idąc Twoim tropem myślenia wizaz mógłby mieć jedno forum, na którym omawialibyśmy wszystkie sprawy. Trochę wizażystki, jakieś wątki targowiskowe, trochę ginekologii pomiędzy dermatologią i kosmetyczką itd.
Jelonku, to własnie ja poszłam Twoim tropem, kiedy w odpowiedzi na moją propozycję powiedziałaś, że o seksie mozna spokojnie rozmawiać na plotkowym Myślę, że w tej sutyacji problemem nie jest to, czy temat jest wystarczająco obszerny by go wydzielić, ale to, czy nie wywoła zbyt dużych kontrowersji
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 21:27   #21
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Cytat:
Napisane przez vretka
Jelonku, to własnie ja poszłam Twoim tropem, kiedy w odpowiedzi na moją propozycję powiedziałaś, że o seksie mozna spokojnie rozmawiać na plotkowym Myślę, że w tej sutyacji problemem nie jest to, czy temat jest wystarczająco obszerny by go wydzielić, ale to, czy nie wywoła zbyt dużych kontrowersji
Rzecz w tym, że kiedy dermatologia z ginekologią ma niewiele wspólnego, tak sprawy seksu można omawiać na plotkowym jak najbardziej. Sama nazwa wskazuje, że na ploteczkach można o wszystkim, ale w granicach
Boję się, że gdyby takie forum powstało to zostalibyśmy zasypani wątkami o polucjach 12- latków, którzy chcieliby wiedzieć co to właściwie jest wzwód. Natomiast ich koleżanki- równieśniczki, rozważałyby czy mając tyle lat i chłopaka na studiach nie zacząć przypadkiem współżycia, bo on nalega i czy wizażanki są za połykaniem spermy.
Nic na to nie poradzę, że po prostu nie potrafię sobie wyobrazić "seks forum" tylko z inteligentnymi wątkami na poziomie, a moderator tego forum jak miałby odróżnić te "na poziomie" od tych, które trzeba usunąć? I co napisać takim osobom, których topic przepadł ze względu na poziom bravo? "Sorry koleżanko, ale Twoje pytanie jest nie na poziomie tego forum"
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 21:29   #22
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Jestem zdecydowanie na nie. Z powodów o jakich wspomniały Lexie, Nan i Jelonek. Z czystego egoizmu dodam, iż coraz ciężej przedzierać mi się przez wizaż, mam nadzieję, że nowych for na razie starczy
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 21:33   #23
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Pamiętam podobną sytację z plotkowego, kiedy to "ktoś" [nie pamietam dokładnie kto] załozył wątek o tym, że przydałoby się forum o perfumach, a Smoczyca mogłaby być tam moderatorem.
I wtedy sama i nie tylko ja, byłam przeciwna, bo uważałam, że o perfumach można pisać na Plotkowym. Mniej więcej tak Wiżanki twierdziły z małymi wyjątakim, ze forum bezsensu, a że coś tam...

No i z czasem okazało się, że "perfumy" znalazły swój kącik na Wizażu oraz, że całkiem nieźle funkcjonują, choć są stosunkowo [o ironio ] swieżym forum. Czyli jest/było zapotrzebowanie na taki dział tematyczny.
Myslę, ze podobnie będzie z "sex"forum. A pytania półmądre zdarzają się na każdym bardziej lub mniej poważnym forum.

BTW. Rozumiem Jelonku, że nie negujesz i wiem, że się obawiasz. Ja też.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 21:34   #24
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Cytat:
Napisane przez svenja
Jelonku. Kazde forum narazone jest na glupie posty, mniej lub bardziej A jak wspomnialam, na "seksownym" podforum kontrolowalby to moderator. I po ptokach
Problem w tym, że forum o seksie byłoby chyba najbardziej narażone na takie głupawe posty, z racji tematyki
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 21:36   #25
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Pamiętam podobną sytację z plotkowego, kiedy to "ktoś" [nie pamietam dokładnie kto] załozył wątek o tym, że przydałoby się forum o perfumach, a Smoczyca mogłaby być tam moderatorem.
I wtedy sama i nie tylko ja, byłam przeciwna, bo uważałam, że o perfumach można pisać na Plotkowym. Mniej więcej tak Wiżanki twierdziły z małymi wyjątakim, ze forum bezsensu, a że coś tam...
No i z czasem okazało się, że "perfumy" znalazły swój kącik na Wizażu oraz, że całkiem nieźle funkcjonują, choć są stosunkowo [o ironio ] swieżym forum. Czyli jest/było zapotrzebowanie na taki dział tematyczny.
Myslę, ze podobnie będzie z "sex"forum. A pytania półmądre zdarzają się na każdym bardziej lub mniej poważnym forum.
BTW. Rozumiem Jelonku, że nie negujesz i wiem, że się obawiasz. Ja też.
To ja jednak jeszcze troszkę podrążę- nie uważasz Pomadko, że róznica pomiędzy perfumami, a "seks forum" jest znaczna?
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 21:36   #26
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Boję się, że gdyby takie forum powstało to zostalibyśmy zasypani wątkami o polucjach 12- latków, którzy chcieliby wiedzieć co to właściwie jest wzwód. Natomiast ich koleżanki- równieśniczki, rozważałyby czy mając tyle lat i chłopaka na studiach nie zacząć przypadkiem współżycia, bo on nalega i czy wizażanki są za połykaniem spermy.
Nic na to nie poradzę, że po prostu nie potrafię sobie wyobrazić "seks forum" tylko z inteligentnymi wątkami na poziomie, a moderator tego forum jak miałby odróżnić te "na poziomie" od tych, które trzeba usunąć? I co napisać takim osobom, których topic przepadł ze względu na poziom bravo? "Sorry koleżanko, ale Twoje pytanie jest nie na poziomie tego forum"
Być może jestem naiwna, ale myślę, że ilość wątków na poziomie bravo nie powinna drastycznie wzrosnąć tylko dla tego, że powstałoby takie forum. Z jednej strony Cię doskonale rozumiem i czytanie tego typu tematów również nie wywołuje u mnie pozytywnych uczuć, niemniej jednak wizażanki doskonale sobie radzą z tego typu wypowiedziami i umiejętnie ukrucają proceder bałamucenia forum
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 21:37   #27
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Cytat:
Napisane przez vretka
Nie neguję słuszności istnienia forum "30 plus" jednak idąc tym tropem można by się zapytać, dlaczego nastolatki, muszą przekopywać się przez to wszystko, jeśli nie są tym zainteresowane. Prawdę mówiąc powyższe argumenty nie bardzo mnie przekonują Z Twojego postu Jelonku na upartego można wywnioskować, że kobiety po trzydziestce nie depilują się i że żadnej nie kusi pójście do solarium.
Pewnie my sie juz nawet nie myjemy, to takie balsamowanie sie, zeby resztki ciala nie odpadly. Wybacz ale widze tu rozumowanie nastolatki, tutaj zacytuje moje corki (13 i 15 lat): Po 25 roku zycia jest sie juz starym
Dla twojej informacji to forum 30 plus powstalo po to, zeby nie odpowiadaly nam 13-15 latki: "Na pryszcze zrob sobie parowke i posmaruj mascia cynkowa" , to jest tylko przyklad jeden z licznych
Taka refleksja jeszcze na koniec, mlodsza juz nie bedziesz

Cytat:
Napisane przez vretka
Kolejnym przykładem forum, które według mnie wcale nie musi funkcjonować osobno jest forum "Emigrantki". Przecież wszystkie tematy tam poruszane można omówić na plotkowym

Heh... nie będę się upierać jak osioł przy swoim. Tak tylko zasugerowałam, ale skoro spotkałam się z takim oporem, nie będę naciskać
Forum Emigranckie powstalo po to, zebys nie musiala codziennie wchodzac na plotkowe ogladac na 1 miejscu watku 30 iles stronicowego typu:"Co emigrantkom w duszy gra" "Gdzie kupujecie kosmetyki w DM czy moze u Müllera" itp Zauwaz, ze wiele z nas mieszka poza granicami kraju i sprawy tego typu raczej cie nie dotycza.
Nie oddaje glosu na forum o seksie, powiem wiecej jestem przeciwna, powod o tym wspomniala juz Nan... dziwni osobnicy spoza wizazu
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/

Edytowane przez BeataWi
Czas edycji: 2005-11-03 o 21:40 Powód: literowka
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 21:39   #28
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Cytat:
Napisane przez vretka
niemniej jednak wizażanki doskonale sobie radzą z tego typu wypowiedziami i umiejętnie ukrucają proceder bałamucenia forum
Patrząc po forum "ginekologia" mogę śmiało powiedzieć, że jednak nie zawsze
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 21:42   #29
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Problem w tym, że forum o seksie byłoby chyba najbardziej narażone na takie głupawe posty, z racji tematyki
Jak najbardziej rozumiem Twoje uwagi i obawy. Sadze jednak, ze wizaz potrafi trzymac poziom i tego samego oczekuje sie od uzytkownikow, dlatego moderator bylby stanowczy (jak ten Jelon na przyklad ) i gdyby pojawil sie jakis glupawy post, moze nawet prowokacja, taki watek bylby usuwany. Przypieloby sie jakas prosbe przypominajaca o poziomie dyskusji na forum...
Seks to czesc naszego zycia, istnieje przeciez dziedzina nauki - seksuologia. Jakos mi to sie z plotkami nie komponuje
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 21:42   #30
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Forum SEX I PARTNERSTWO?

Cytat:
Napisane przez nan
mógłby nam grozić napływ dziwnych osobników, zwabionych z czeluści sieci przez magiczne słowo "seks" Wiecie zapewne o co mi chodzi.
Otóż to- same widziałyście kogo zwabił nam całkiem niewinny wątek o męskich rajstopkach Człowiek z siekierą dzień i noc musi chodzić żeby takim ucinać... dostęp do forum rzecz jasna
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.