Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ? - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-05, 22:08   #661
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

- jezeli jest cos co mnie denerwuje i sie zloszcze i tlumacze co mnie wkurzylo/wkurza to on zrozumie, wyslucha grzecznie, jeszcze bywa ze nie zgodzi i zrozumie, przytaknie i nawet przeprosi po czym podobna sytuacja (analogiczna) jesli wystapi za x czasu to moje kochanie i tak zrobi po raz wtory ten sam blad i moje gadki z przeszlosci na nic sie nie zdaja
- czasem za duzo mówi o pracy (ale to taki pasjonat ze go to kreci wiec mi opowiada)
- nie lubi jak w nieodpowiedni sposob zajmuje sie jego laptopem/autem/sprzetem grajacym itp.
(dlatego sie wkurzam ze najlepiej niech mi instrukcje stanowiskowe obslugi kazdego z ww. wypisze)
- zdecydowanie za rzadko dostaje kwiaty czy niespodzianki (od swieta)
- nie znosze jak slysze co jeszcze trzeba kupic do auta(oczko w glowie), jak nie jakas sonda lambda to przeplywomierz itp...
- nie lubie jego zniecierpliwionego tonu w stosunku do jego babci (wiadomo ze jest troche nadgorliwa ale bardzo fajna)
- aha i najwazniejsze jak obraca kota ogonem i wie ze juz jestem o cos zla, to udaje ze nie wie coz takiego zrobil czy powiedzial i gra ze mna w głupa, normalnie wtedy to mi para uszami bucha
- na wyjazdach on nie uznaje utrzymywanie porzadku bo "przeciez jestesmy tu na kilka dni" w ziwazku z czym ja chodze i sprzatam bo nie lubie takiego przesadnego chaosu
- ma obsesje na punkcie spr dat waznosci produktow zywnosciowych i krzywo patrzy na np salatke z obiadu z dnia poprzedniego, wacha i spr czy aby na pewno mozna to jeszcze zjesc (oczywiscie trzymane w lodowce i swieze wszystko)
- no i cos by sie pewnie jeszcze znalazlo
__________________
"Kiedy widzę,co życie robi z ludźmi, to Śmierć wcale nie jest taki najgorszy"
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 23:00   #662
wkretarka
Raczkowanie
 
Avatar wkretarka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 35
GG do wkretarka
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Cytat:
Napisane przez Patkik Pokaż wiadomość
-odwracanie kota ogonem
-ubarwianie sobie niektórych rzeczy ;|
-zero poczucia czasu, on nie czuje jak leci czas, nigdzie sie nie spiezy , wszyscy przeciez na niego poczekaja )
-nie umie nikomu odmowic!
-klocimy sie, ja zdenerwowana na calego, a on do mnie kocham cie, no takie cos to mnie do szalu doprowadza...
haha! Doskonale Cię rozumiem :P.
Mój jeszcze uwielbia oglądać bajki .
wkretarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 08:59   #663
MalinowoTruskawkowa
Raczkowanie
 
Avatar MalinowoTruskawkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 32
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Cytat:
Napisane przez Suzi_Sun Pokaż wiadomość
- ma obsesje na punkcie spr dat waznosci produktow zywnosciowych i krzywo patrzy na np salatke z obiadu z dnia poprzedniego, wacha i spr czy aby na pewno mozna to jeszcze zjesc (oczywiscie trzymane w lodowce i swieze wszystko)
mój ma odwrotnie zje np. stara , lepiącą ,śmierdzącą szynke bo ''dobra'' i dlaczego ma się marnować a potem ''kochanie mamy węgiel?''
MalinowoTruskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 09:33   #664
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Cytat:
Napisane przez Patkik Pokaż wiadomość
-nie umie nikomu odmowic!

no to fajny facet
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 23:07   #665
Szarlotka7891
Raczkowanie
 
Avatar Szarlotka7891
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 363
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Mnie w moim TŻ-cie denerwuje jego podejscie do życia, ja się czasami złoszcze, wsciekam, wydzieram na niego po czym czekam na jego skruchę, jakąś reakcje, a On oczywiscie strzela usmiech od ucha do ucha i próbubuje mnie nim przekupic
...dodam że zawsze mu się niestety udaje

Ogólnie to on na wszystko reaguje śmiechem(nie tylko na kłótnie), to mnie czsami strsznie wyprowadza z równowagi bo ja tak nie potrafie
__________________
...żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy...


Wisława Szymborska
Szarlotka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 11:07   #666
szarlotka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 237
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Nie lubię, jak mój TŻ wydaje od razu wszystkie pieniądze, jakie ma, a potem nie stać go nawet na konwalie dla mnie, ale on się tym nie przejmuje.... chodzi sobie i dostaje trochę grosza od babci, troszkę od mamy i tak ciągnie do następnej wypłaty.

Aha i nie lubię, kiedy postanawiam troszkę zaoszczędzić i w ogóle nie lubię wydawania wszystkich pieniędzy naraz, a on mnie ciągle namawia.... na lody... na zapiekanki.... na pizzę, i kasa leci, a obiadu w domu nie jestem w stanie zjeść
__________________
Vivere militare est...
szarlotka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 12:43   #667
rosie real
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 25
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

mnie za to w moim byłym wkurzała obowiązkowość jakaś taka dzika zupełnie. Rachunek trzeba zapłacić zawsze w terminie a najlepiej ze dwa tygodnie przed.Bo jak zapłacę dzień po to na pewno mi prąd odetną i jeszcze pewnie aresztują, ukamienują i oznaczą szkarłatną literą. Do pracy nie możesz się spóźnić ani sekundę, a jak już tam jesteś no boże broń nie gadaj prywatnie przez firmowy telefon! No i jeszcze najbardziej wkurzają sprawa czyli sprzątanie,przez 3 lata wspólnego mieszkanie sprzątałam może z 4 razy? szybko się okazało że były robi to lepiej co tydzień pastowanie podłóg,co miesiąc mycie okien,ubranka poskładane w kosteczkę od linijeczki, jak mi się zdarzyło kubka nie umyć w 30sekund od wypicia kawy to czułam się jak fleja totalna. Teraz jestem z bałaganiarzem który zostawia ręczniki na pralce,koszulki rozrzucapo krzesłach i uważam to za słodkie i męskie
rosie real jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 14:35   #668
Onexy
Zadomowienie
 
Avatar Onexy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rochester / okolice Opola
Wiadomości: 1 548
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Mój TŻ natomiast nie umie przyjąć do wiadomości,że ja potrzebuję więcej czasu,żeby przygotować sie do wyjścia.Dzwoni,mówi,że będzie za 5 i za chwilę puka do drzwi-a ja : w domowym dresie,z maścią na twarzy i mokrymi włosami.A jak upominam i proszę,żeby mnie uprzedził wcześniej,ze wpadnie z niezapowiedzianą wizytą,to z wielkiem oburzeniem: przeciez zadzwniłem!- Taaaa...szkoda,ze 5 min wcześniej.
Onexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 14:43   #669
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

-ostatnio ma manię gilania mnie, podszczypywania i klepania po tyłku..wkurza mnie to niesamowicie..idzie do lazienki klaps, wraca klaps, czegos zapomni wróci się KLAPS wrrrr
-zasypia w ciągu pół minuty..wiem ze to nie zależy od niego ale czasem jak kładziemy się do łóżka chciałabym tak poleżec przytulona do niego, chce cos powiedziec ale niestety ten już gwizda pod nosem, choc spi bardzo czujnie jak sie odezwe od razu otworzy oczy
-gdy go cos boli oznacza to koniec swiata-nikt nigdy tak nie cierpiał i nawet nie moge mu tlumaczyc ze ja sie co miesiac zwijam z bólu na okres bo w porównaniu z jego bólem to nic
-spóznia się
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 16:36   #670
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

mnie to najbardziej denerwuje jak mi mówi "kochanie a może kupiłabyś sobie .. " wrrrrr, nie lubie tego ..

Zapłace każdą cenę żebyś na zawsze był mój

WAKACJE !!!

czas zrobić coś ze sobą

krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 07:51   #671
MalinowoTruskawkowa
Raczkowanie
 
Avatar MalinowoTruskawkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 32
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
-zasypia w ciągu pół minuty..wiem ze to nie zależy od niego ale czasem jak kładziemy się do łóżka chciałabym tak poleżec przytulona do niego, chce cos powiedziec ale niestety ten już gwizda pod nosem, choc spi bardzo czujnie jak sie odezwe od razu otworzy oczy
łącze się z Tobą w bólu mój robi to samo z tym że druga część (z otwieraniem oczu) wygląda inaczej bo nie otworzy tylko drze ryja że mu spać nie daje heh
MalinowoTruskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 07:55   #672
mmmadzia88
Raczkowanie
 
Avatar mmmadzia88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 272
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Cytat:
Napisane przez krolowakiczu Pokaż wiadomość
mnie to najbardziej denerwuje jak mi mówi "kochanie a może kupiłabyś sobie .. " wrrrrr, nie lubie tego ..
mój ma podobnie.. idziemy po jakimś sklepie z ciuchami, widzi jakiś śmieszny t-shirt z nadrukiem postaci z bajki.. no ok - tak, no fajna koszulka, ale nie w moim stylu.. na co on, ze bardzo fajna, ze byloby mi w tym ładnie, ze duzo przecież dziewczyn tak się ubiera i mu się podoba...
mmmadzia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 11:21   #673
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Cytat:
NAWET zrobil pranie....No coz...zrobieniem prania w mniemaniu mojego skarby okazalo sie, wypranie jego skarpetek...
[/QUOTE]


Ja już podziękowałam mojemu Tż za pranie, po tym jak wyprał moja wyjściową, błyszczącą sukienkę ze swoimi skarpetkami, ręcznikami i strojem na kosza

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
MalinowoTruskawkowa;12662 560]łącze się z Tobą w bólu mój robi to samo z tym że druga część (z otwieraniem oczu) wygląda inaczej bo nie otworzy tylko drze ryja że mu spać nie daje heh

oj jak ja to świetnie znam...
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 14:03   #674
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Wstyd pisać.. ale ja ostatnio mojego TŻ przez jakiś miesiąc męczyłam, żeby zaszył sobie bokserki!! Miał 3-centymetrową dziurkę i tak z nią paradował, nie dostrzegając problemu! I jak w końcu go nastraszyłam że będę go przy kumplach nazywać "dziurawe majty", z wielkim bólem je zacerował!! Ach, ci faceci!
carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 13:29   #675
kasienkaw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Norwegia, Sędziszów
Wiadomości: 1 100
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Hmm jest jedna rzecz,ktora mnie denerwuje Czasami wszystko wydaje mu sie byc w czarnych barwach, twierdzi,ze mu sie nic nie uda w zyciu, itp... Ja jestem wieczna optimistka i nigdy sie nie zalamuje - zawsze sobie powtarzam,ze bedzie dobrze

Ale musze przyznac,ze od jakiegos czasu poprawilo sie,bo przestal narzekac i świat widzi w bardziej kolorowych barwach Tesciowa twierdzi,ze to moja zasluga

Pozatym nie mam mu nic do zarzucenia
__________________

kasienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 15:52   #676
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Wspominki o jego byłej :/

do pewnego momentu zdjecia z jego byłą które mimo że był w zwiazku ze mną nadal wisiały na pewnym portalu społecznosciowym dla niego to nic nie znaczyło no ale po wielkiej batalii zrozumiał i skasował je
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 21:40   #677
201610041047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 416
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

To i ja się podzielę. mój TZ ma dość SPECYFICZNE podejście do życia -nie rusza ani nie wzrusza go praktycznie nic - chwilami to cudowne ale chwilami... po prostu nie do zniesienia. on się nigdy nie wkurza, nigdy nie złości, zawsze mu wszystko pasuje i nic nie przeszkadza. to jest taka zewnętrzna poza ale podobno coś pod nią jest ale nawet jego mama tego nie wie.
no i standardowe: "zadzwonię później" "na pewno potem pogadamy" i potem nic z tego nie wynika, a po 2 dniach jak zapytam czemu taki jest to nie wie o co chodzi. i tak w kółko. ehh ciężkie życie z tymi facetami
201610041047 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 11:43   #678
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Nerwy na faceta:)

Cytat:
Napisane przez Shemreolin Pokaż wiadomość
jaszmurka... mnie też dokłądnie z tych samych powodów to denerwuje. Po prostu chciałabym wiedzieć czy sie zobaczymy, bo nie wiem na co mam sie nastawic. Czasami miło jest wiedzieć, ż ewieczór będzie się miało tylko dla siebie, sprawdzić program w tv, albo zabrać sie za niedokończoną ksiażke. A tutaj takie nie wiadomo co... przyjdzie, nie przyjdzie. Trzeba siedzieć i czekać aż w końcu sie zdecyduje.
nie wyobrażam sobie czekac na mojego TŻ, czy łaskawie zechce mu się przyjśc . Oczywiście na początku pozwalał sobie na takie niespodziewane spotkania wychodząc z założenia że skoro ja nie pracuje i studia skonczyłam to pewnie siedze w domu i nie mam co robić tylko czekam aż on zdecyduje się na spotkanie ... szybko zorietnowałam się ze zaczyna mu się to podobac więc poprosiłam go żeby mi dawał co najmniej dzien wczęsniej znać czy się będziemy widziec ..... ale ponieważ nadal zachciewało mu się niespodzianek to gdy zrobił mi taką niespodziankę i stał pod klatką to potrafiłam powiedziec ze w tej chwili nie moge się spotkać, a jak był zdziwiony to powiedizałam - nie umówiłes się ....zauwazył tez że nie tylko wobec niego taka jestem ogólnie nie cierpie jak ktoś dezorganizuje mój czas, każdemu potrafie powiedziec chłodno...przepraszam, nie mam czasu nie umówiłaś/łeś się .....więc zrozumiał że dopóki nie zacznie szanowac mojego czasu to nie ma możliwości ze znajde czas na spotkanie z nim.....i już się nauczył

a tak poza tym nic mi nie przeszkadza.... no może fakt, ze chce spędzac bardzo dużo czasu ze mną i chciałby miec mnie na wyłączność

Edytowane przez d0lcevita
Czas edycji: 2010-03-25 o 11:45
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 21:08   #679
Atwa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 72
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Ogólnie po 3 latach związku to już się nauczyłam pewne pierdoły olewać, a on sporo rzeczy zmienił na lepsze, także dotarliśmy się w dużej mierze, ale jest jeszcze parę takich rzeczy, które mnie wkurzają

*pisanie sms-ów: mogę napisać kilka, nawet kilkanaście w ciągu dnia, ale bez przesady, nie lubię pisać o pierdołach, aby tylko pisać, wolę już pogadać jak się spotkamy; rozmowy na jakiś konkretny temat tez wole prowadzić w realu, on to wie, a i tak nie może się oduczyć i co 2,3 godziny chwyta za telefon i "co u Ciebie", "co tam, jak tam?", "co porabia Moja Księżniczka?"
*rozmowy przez tel: to akurat lubię ogólnie, ale ja jest jakis konkretny temat/sprawa do obgadania, a nie "tak tylko zadzwoniłem, a co to muszę mieć powód, żeby do Ciebie dzwonić?"...no ręce opadają
*"Kocham Cię" mówione jak jestem zła bo mnie wkurzył, kompletnie inny skutek od tego jaki sobie zamierzył
*ciągłe obmacywanie mnie, klepanie, podszczypywanie, ogólnie trafił mi się mężczyzna-bluszcze, zawsze jak z nim śpię to się nie wysypiam bo on mnie musi tulić, w jakiej pozycji się nie ułożę to już ma łapska na mnie, ba, nawet obmacuje mnie przez sen! A potem tego nie pamieta
*odkładanie mnóstwa rzeczy na ostatnią chwilę (nauka, wizyty u lekarzy, jakieś sprawy w urzędach) Achh muszę się nagadać
*rzucanie ubrań i skarpet gdzie popadnie

Niech tylko mi się coś jeszcze przypomni, na pewno dopiszę.
Atwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 21:10   #680
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Cytat:
Napisane przez Atwa Pokaż wiadomość
Ogólnie po 3 latach związku to już się nauczyłam pewne pierdoły olewać, a on sporo rzeczy zmienił na lepsze, także dotarliśmy się w dużej mierze, ale jest jeszcze parę takich rzeczy, które mnie wkurzają

*pisanie sms-ów: mogę napisać kilka, nawet kilkanaście w ciągu dnia, ale bez przesady, nie lubię pisać o pierdołach, aby tylko pisać, wolę już pogadać jak się spotkamy; rozmowy na jakiś konkretny temat tez wole prowadzić w realu, on to wie, a i tak nie może się oduczyć i co 2,3 godziny chwyta za telefon i "co u Ciebie", "co tam, jak tam?", "co porabia Moja Księżniczka?"
*rozmowy przez tel: to akurat lubię ogólnie, ale ja jest jakis konkretny temat/sprawa do obgadania, a nie "tak tylko zadzwoniłem, a co to muszę mieć powód, żeby do Ciebie dzwonić?"...no ręce opadają
*"Kocham Cię" mówione jak jestem zła bo mnie wkurzył, kompletnie inny skutek od tego jaki sobie zamierzył
*ciągłe obmacywanie mnie, klepanie, podszczypywanie, ogólnie trafił mi się mężczyzna-bluszcze, zawsze jak z nim śpię to się nie wysypiam bo on mnie musi tulić, w jakiej pozycji się nie ułożę to już ma łapska na mnie, ba, nawet obmacuje mnie przez sen! A potem tego nie pamieta
*odkładanie mnóstwa rzeczy na ostatnią chwilę (nauka, wizyty u lekarzy, jakieś sprawy w urzędach) Achh muszę się nagadać
*rzucanie ubrań i skarpet gdzie popadnie

Niech tylko mi się coś jeszcze przypomni, na pewno dopiszę.
Chyba mamy tego samego TŻa
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 21:25   #681
Atwa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 72
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Chyba mamy tego samego TŻa
Niemożliwe Oni pewnie i tak ledwo wyrabiają z tym ciągłym dzwonieniem, pisaniem do jednej kobiety, do dwóch to już chyba nie byłoby mozliwe

Jeszcze mi się przypomniało!
* strasznie dużo je! Ja ogólnie nie jem za wiele, no ale jak można pożreć(bo on to pochłania) 2 czekolady na raz, albo całe ptasie mleczko, lub tez 2 opakowania toffifi? Tudzież zagryzać kotleta schabowego ptasim mleczkiem. Niedobrze mi na samą myśl, on ma worek bez dna a jest chudy.

*łaskotanie mnie- czasem go najdzie taki "nastrój", ze musi mnie wyłaskotać, a ja ryczę ze śmiechu na przemian krzycząc, że go zabiję
*ciągle jak gdzieś jesteśmy razem wmawia mi, że się od niego odsuwam i mnie przyciąga do siebie, a ja nie lubię cały czas się przytulać czy stać tak blisko, to ogranicza moją przestrzeń życiową, zresztą przesadza, wcale się tak nie odsuwam...
*całuje mnie w miejscach publicznym co mnie wkurza niemiłosiernie, bo ja nie lubię publicznego okazywania uczuć
*ma chroniczną sklerozę i ciągle zapomina coś zrobić/wziąść, ja muszę mu o wszystkim przypominać
*jak nie odpisze przez góra pół godziny na sms-a to wydzwania do mnie parenaście razy, jak dalej nie odbieram (spię, zostawiłam gdzieś komórkę, mam wyciszony) to dzwoni do mojej Mamy i ogólnie wielka panika co się ze mną dzieje
*lubi mówić o tym jaki to jest za***isty("Pysiaku, zobacz jaki mam świetny tyłeczek!" i pręży go dumnie...),domaga się ciągłego chwalenia, głaskania, miziania, ochów i achów...
plus jeszcze
*gada do mnie po angielsku (ma bardzo dobrą wymowę i nie zawsze wszystko rozumiem, zresztą w ogóle mnie to wkurza!)
*ma takie "fazy", że robi różne głupie rzeczy i gada straszne bzdety, często to jest śmieszne, ale nie zawsze to jego robienie z siebie pajaca trafia w mój zabawowy nastrój
*nie dba o siebie jeśli chodzi o zdrowe jedzenie, ciepły ubiór, wysypianie się, ja muszę mu o tym wszystkim przypominać
Jeju tyle tego, a ja go tak kocham przecieżTa miłość to jednak ślepa jest

Edytowane przez Atwa
Czas edycji: 2010-04-08 o 21:36
Atwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 12:07   #682
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

A mnie najbardziej denerwuje jak sie poklocimy i po prostu wtedy sie 'odcina' i przestaje sie odzywac Ja tez naleze do kategorii z tych dumnych, wiec sa beznadziejne ciche dni! Najgorsze, ze to on zawinil, a ja mam wrazenie, ze przeciez teraz to powinien chodzic na rzesach i sie starac - dzwonic, pisac, itd. a nie 'uciekac' sobie. Ma taki sposob odreagowywania spraw po prostu - musi sam to przetrawic, przebolec i dopiero po 'chwili' sie odzywa zawsze. Wrr... zabilabym go za to :p
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 22:10   #683
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszę z Górnego Śląska
Wiadomości: 894
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Cytat:
Napisane przez coolerka Pokaż wiadomość
-jak lazi w butach po domu ( nawet kladac sie na chwile na drzemke dalej ma buty na stopach )
-jak myje zeby i pluje wszedzie pasta ( inna sprawa,ze do mycia zebow musze go zmuszac...)
-jak je swieze pieczywo i cala kuchnia, droga z kuchni do pokoju oraz pokoj sa w okruchach...
-jak robi sobie jedzenie i zostawia w kuchni syf a pozniej mi mowi,ze kobiety lubia sprzatac
-jak wyskoczy mu pryszcz to zamiast go zostawic w spokoju masakruje sobie pol twarzy chcac go wyciasnac
-jak robi rosol i go tak popierzy,ze tylko on jest w stanie go zjesc
-jak wracam do domu i wszedzie jest wszystko powlaczane lacznie z swiatlem w lazience,telewizorem,komp uterem itp a on spi...
-sika po desce i podlodze
-jak pali i caly obrus jest w popiole a popielniczka prawie pusta...
-jak sie wykapie to cala lazienka tonie, a recznikileza mokre na podlodze...
-jak go rano budze do pracy a on mnie wyzywa przez sen...
-jak jest zimno,chodziw samej bluzie albo tylko koszulce,a pozniej kicha,smarka chociaz go prosze,mecze i drecze zeby sie ubieral odpowiednio do pogody
-jak ciagle dlubie w nosie

i najgorsze... jak mu cos mowie,tlumacze,prosze,lam entuje po parenascie minut,produkuje sie jak nie wiem a on pozniej "ale o co ci chodzi" albo "ze,co" lub "to powiedz o co ci dokladnie chodzi"

pewnie by sie jeszcze tego duuuuuzo znalazlo

Bez urazy, ale to chyba jakaś fleja jest nie wytrzymalabym z kimś takim. Fuj.
__________________
"Nie ufaj nikomu, to nikt Cię nie oszuka"

Rozjaśnię w końcu te czarne kłaki!
KochanaGadzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 23:16   #684
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Co do postu Coolerki:

Ooo szok To jakas ma-sa-kra przeciez!! Przepraszam, ze sie smieje, bo pewnie autorce do smiechu nie jest, ale to jest tak straszne, ze az smieszne!
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 06:32   #685
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Cytat:
Napisane przez KochanaGadzinka Pokaż wiadomość
Bez urazy, ale to chyba jakaś fleja jest nie wytrzymalabym z kimś takim. Fuj.
Zgadzam się! Fuj, przesada
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 07:31   #686
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Kto nie zna mojego Tż powie że nie skąpi pieniędzy ale ja wiem że on jest po prostu rozrzutny. Nawet kiedy razem ustalimy, że odkładamy na coś tam na początku jest zmobilizowany, później coraz mniej.
Ostatnio zgubił 100zł i powiedział 'nic nie szkodzi, ktoś się ucieszy'.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 09:06   #687
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
ogólnie tylko takie głupoty, bo jakby coś poważniejszego było, to pewnie nie byłby tżem

jak do mnie nie pisze nic sam z siebie
jak się zamyka w skorupie i nie chce powiedzieć co się dzieje
jak się szykuję na spotkanie pół dnia, a on nie powie nic miłego o tym jak wyglądam
jak marudzi, że jest nieładny, akh, to mnie doprowadza do zaawansowanych stanów kur**cowych, ale pewnie oni mają to samo z naszym marudzeniem, że jesteśmy grube
a właśnie, chudy jest i marudzi że jest gruby
jak bagatelizuje rzeczy, które są dla mnie ważne Albo jak mówię coś żeby usłyszeć coś konkretnego (to jak z tym marudzeniem, że jesteśmy grube), a on mówi "o booże, znoowu". chlip
mój czasem ma identycznie, ale też uważam to za głupoty
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 10:49   #688
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Och, mnie chyba najbardziej wkurza to, że ja muszę spędzać trochę czasu w łazience, makijaż, depilacja, to, tamto, a on w porównaniu do mnie nie musi praktycznie nic robić. Ja i tak wymiękam na jego widok.
A tak na serio to chyba bałaganiarstwo, jeszcze większe od mojego. Nieporównywalne nawet.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 17:30   #689
venturka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 149
GG do venturka
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

- specyficzne bałaganiarstwo - niby sprząta ale polega to na zmiętoleniu i wrzuceniu ubrań do szafki, wrzuceniu wszystkich niepotrzebnych rzeczy do przypadkowej szuflady itp...
- "nie wiem" - jak to mówi, to a taką odpowiedź słyszę na każde pytanie wymagające chwili zastanowienia; unikanie odpowiedzi na poważniejsze pytania, chyba, że już jest do tego całkowicie zmuszony
- nieumiejętność bawienia się bez alkoholu, jeśli wie, że nie będzie pił, to urok tracą ogniska, imprezy, wesela (jak to leczyć??)
- naiwność, nieumiejętność przewidywania

Edytowane przez venturka
Czas edycji: 2010-06-28 o 17:32
venturka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 17:56   #690
_szatanka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam, gdzie psy dupami szczekają ;d
Wiadomości: 211
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

chyba tylko to, że gdy coś mu się nie powiedzie, to bardzo się tym przejmuje i denerwuje.. a i poza tym mogę krzyczeć na niego godzinami a on i tak będzie mnie łaskotał
__________________
Twój głos..
Twój uśmiech..
Twój wzrok..

Moja inspiracja..





Mmmój ;*
_szatanka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.