Sale weselne świętokrzyskie!!! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-20, 18:02   #121
zellek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Ja bardzo polecam Hotel Dudek w Mniowie. Byłam tam ostatnio na weselu i bardzo mi się podobało. Wystrój jest świetny i też się dowiedziałam,że oni sami dekorują sale żywymi kwiatami oczywiście jest to w cenie imprezy. Obsługa wspaniała i jedzenie bardzo dobre i co najważniejsze ciepłe. Teraz kolejna impreza okolicznościowa jak u mnie bedzie to tylko w hotelu Dudek!
gorąco polecam i pozdarwiam
zellek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 15:59   #122
iivciia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Cytat:
Napisane przez radiowezel13 Pokaż wiadomość
też mogę opowiedzieć parę Ciekawych rzeczy na temat HOTELU ZIELONE ZACISZE jak coś to piszcie na priv
Proszę o jakieś informację na temat Hotelu Zielone Zacisze na maila iivciia@gmail.com.
iivciia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 13:32   #123
pinni82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

pomówienia - usuwam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-07-24 o 10:07
pinni82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 23:36   #124
ciukunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciukunia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 842
GG do ciukunia
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Łooo, o ile Twoje słowa to prawda, to istna masakra... Dobrze wiedzieć, bo ostatnio koleżanka z pracy wspominała o tym Chelosiowym Dworku, że wydaje się być ładny na wesele...

Ja swój wyjatkowy dzień będę świętowała w Hotelu Patver w Borkowie
ciukunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 11:05   #125
mariaturim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Cytat:
Napisane przez iivciia Pokaż wiadomość
Proszę o jakieś informację na temat Hotelu Zielone Zacisze na maila iivciia@gmail.com.
Witaj iivcia!
Przyjaciółka miała wesele w ostatnią sobotę - z czystym sumieniem polecam: bardzo mili właściciele, super profeska jeśli chodzi o skład kelnerski, jedzenie smaczne, świeżutkie i wystarczajaco - jeszcze zabraliśmy do domu po weselu, klima chłodzi, ładnie i spokojnie dookoła, jednym zdaniem, na tle innych nowych sal: wysoki poziom pod każdym względem.
mariaturim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 17:27   #126
jennika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

ostatnio byłam na weselu w sali POD WIATRAKAMI w królewcu, jest bardzo duża, piękna, płaci się za wynajem, samemu organizuje się kucharzy więc jedzonko w waszych rękach.... Jestem zachwycona ta salą... Gdybym organizowała wesele to własnie tam. Sala godna uwagi!
jennika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 11:12   #127
eweczka1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 6
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

A macie jakieś informacje dotyczące Karczmy "u Jana" w Kuczowie koło Starachowic?
eweczka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 22:32   #128
lovela5
Raczkowanie
 
Avatar lovela5
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 190
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Czy ktoś może polecić jakąś salę weselną która jest w dość wysokim standardzie i jest nowoczesna? Nie chcę wesela w jakiejś staropolskie chacie. Nie podobają mi się takie wesela.
lovela5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 06:16   #129
malinaaack
Raczkowanie
 
Avatar malinaaack
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 266
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Polecam salę weselną w Jaworznii nazywa się Chelosiowy Dwór mają oni nawet swoja stronę internetową (bogata galeria zdjęć) i bardzo elegancko jest w środku co do terminów to nie wiem bo moja mama odwiedzała salę ale nie pytała się.
malinaaack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 09:20   #130
lovela5
Raczkowanie
 
Avatar lovela5
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 190
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Cytat:
Napisane przez malinaaack Pokaż wiadomość
Polecam salę weselną w Jaworznii nazywa się Chelosiowy Dwór mają oni nawet swoja stronę internetową (bogata galeria zdjęć) i bardzo elegancko jest w środku co do terminów to nie wiem bo moja mama odwiedzała salę ale nie pytała się.

w środku rzeczywiście bardzo ładnie i odróżnia się od wielu miejsc ale niestety na zewnątrz jest bardzo brzydki

Fajnym miejscem jest Świętokrzyski Dwór koło Nowej Słupi. Mają fajny terem i piękny taras ale sala weselna wygląda brzydko moim zdaniem. Drewniana jakaś taka.

Ktoś jeszcze może polecić jakieś ładne eleganckie miejsca ? Zależy mi na ładnym wyglądzie i ładnym terenie najlepiej z dala od miasta.

Pięknym miejscem jest Hotel Odyssey ( piecio gwiazdkowy hotel niedaleko Kielc ) http://www.hotelodyssey.pl/. Ale ich warunkiem jest aby wynająć chyba około 80 % ich hotelowych pokoi a jest ich 42. - wyjdzie stanowczo za drogo chociaż są w stanie dać 20% zniżki. Ich sala restauracyjna pomieści 100 osób - za mało
lovela5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 02:02   #131
lovela5
Raczkowanie
 
Avatar lovela5
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 190
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Cytat:
Napisane przez Meana1 Pokaż wiadomość
Ja polecam Veronę, jedzenie jest tam podobno bardzo dobre, sala bardzo ładna, tylko według mnie jest tam za jasno, ale wystarczy dobrać odpowiednie oświetlenie i będzie git.
http://busko.net.pl/katalog/obiekt.p...at=&ob_id=1692

Ja mam wesele w Bohemie i dla mnie jest tam rewelacyjnie
Mówię o wyglądzie sali, bo niestety nie byłam tam nigdy na weselu. Nie wiem jakie jest jedzenie, ale słyszałam że bardzo dobre.
Na jednej sali są stoły i miejsce do tańczenia, ale jest również patio pełne roślinności gdzie można spokojnie porozmawiać - są tam wiklinowe krzesełka i stoliki, wodospad przy którym wychodzą śliczne zdjęcia.
Bohema jest salą w stylu nowoczesnym, są fajne światła na sali którymi operuje w rytm muzyki chłopak który zajmuje się tylko tym.
http://www.bohema.kielce.pl/
A czy ktos moglby sie podzielic zdjeciami weselnymi z Bohemy? Widzialam fotki na ich stronie internetowej ale wogole mnie nie przekonuja. A zwlaszcza budynek z zewnatrz... Czy budynek jest n a terenie zamknietym?
lovela5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 13:08   #132
wrzmdl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Słyszał ktoś może o domu weselnym "Santorini" w Busku Zdroju?
Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami
wrzmdl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 22:29   #133
alohomora12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Kochane dziewczęta ja z czystym sumieniem mogę polecić Hotel Ameliówka. Ja i Artur właśnie tam przeżywaliśmy Nasz Wielki Dzień.
Przede wszystkim pani Dyrektor jest spoko i idzie się z nią dogadać w każdej kwestii. Sala elegancka, przestronna, efektowna,klimatyzowana jednym słowem super. Świetna zabawa do białego rana. Goście bardzo zadowoleni. Jedzonko też bez zarzutu, obsługa z prawdziwego zdarzenia nie trzeba było się o nic martwić. Gorąco polecam
alohomora12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 16:25   #134
malutkaack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 62
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Serdecznie NIE polecam sali w Szczecnie "Lacucina italiana". Zaczne od pozytywów sala ładna jedzenie bardzo dobre atmosfera przyjemna. Teraz negatywy: cudowna nowa klimatyzacja mrożąca przy środkowym stole natomiast po bokach zaduch nie do wytrzymania brak klimatyzacji w pokojach ale jak Pani Basia powiedziała jest wiatrak. Obsluga nie przyjemna zabiera posiłki w momencie kiedy ludzie są na parkiecie, lody rozpuszczające się na talerzach od 2 godz. stania. Ustalona cena za pokój w dniu wesela wzrosła o 50 zł na co Pani Basia powiedziała że na tą cenę umawialiśmy się rok temu a teraz cena wzrosła. Nad ranem Pani Basia prawdopodobnie myślała że nie zauważymy ze nie wydała jednego z posiłków i został wydany dopiero po awanturze na kuchni. Jedzenie ze stołów nie zostało zabrane a goście rano usłyszeli że nie dostaną śniadania bo wszystko zostało zabrane przez rodziców. Nie wspomnę że ja jako pan młody usłyszałem że Pani Basia nie musi mnie słuchać bo jestem u niej i ona decyduje o wszystkim. A nad ranem moja już żona usłyszała ze jestem gówniarzem i żebym już się nie odzywał bo dostane w pysk co na szczęście usłyszałem dopiero następnego dnia bo nie wiem jakby się to skończyło. Pozdrowienia dla Pani Basi
Pan Młody
malutkaack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 22:39   #135
kundziakk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Hej,
ja polecam salę weselną w stylu wiejskim w Ciemiętnikach k.Włoszczowy. Cicho, uroczo, dookoła las i rzeka, pyszne jedzenie, miła obsługa. Jak dla mnie tam jest super! polecam
kundziakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 10:35   #136
wizazyk25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Nasze wesele mieliśmy 15 sierpnia 2013 w Leśnym Zaciszu w Lisowie. Jest to sala bardzo stylowa, drewniana, i nieoklepana. Otoczenie sali - rewelacyjne - bo jest pełno zwierząt wkoło plus jezioro - idealne miejsca na zdjęcia ślubne. Poza tym jest cicho, spokojnie i kameralnie. Dla dzieciaków dodatkowo - plac zabaw. Kolejnym plusem - bardzo ważnym - są elastyczni i pomocni właściciele. Jedzenie było super, smaczne, doprawione i na czas. Mogliśmy zrezygnować z ciast, wyrobów, napoi i sami kupić - wtedy oczywiście cena malała. Właścicielka - Pani Ola - dużo nam pomogła - podsunęła wiele pomysłów - jesteśmy wdzięczni za jej inicjatywę. Na poprawiny zdecydowaliśmy się na grilla i piwko na otwartej przestrzeni - grill na świeżym powietrzu - strzał w 10 - gorąco polecamy Dołączamy zdjęcie z sali - udanej zabawy
Tatiana i Marcin - 15 sierpień 2013
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1832.jpg (26,5 KB, 28 załadowań)
wizazyk25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 14:26   #137
laddybird
Raczkowanie
 
Avatar laddybird
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 313
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Witam do sprzedania termin 21.06.2014 w Hoteliku Bilcza http://www.hotelikbilcza.com/ zainteresowanych proszę o kontakt na priv
laddybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 15:15   #138
Karolina_a90
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_a90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 165
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

a dużo płaciliście od osoby?
Karolina_a90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 16:34   #139
przyszlapannamloda2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

W przyszłym roku mam zarezerwowany termin w Hotelu "Pod Jaskółką" Moja przyjaciółka miała tam wesele i była bardzo zadowolona i dzięki niej miałam okazję gościć tam na tej imprezie. Jedzenia bardzo dużo (nie do przejedzenia), kelnerzy jeszcze dokładali przekąsek jak czegoś brakło. Podają herbatę do stołu co zauważyłam jest już rzadkością na weselach. Ogólnie sala bardzo ładna i elegancka. A dużym plusem jest też otoczenie restauracji, która jest położona nad zalewem w Umrze. Nie będę musiała przynajmniej jechać na zdjęcia w plenerze... Jak tylko odbędzie się moje wesele na pewno podzielę się swoimi spostrzeżeniami jako organizatorki imprezy
Oprócz tego chciałabym się dowiedzieć co powiecie o zespole Novi, bo zarezerwowałam sobie u nich datę i czy polecicie jakiegoś dobrego fotografa i kamerzystę, którzy nie biorą pieniędzy z kosmosu? Z góry dziękuję za pomoc.
przyszlapannamloda2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 15:22   #140
przyszlapannamloda2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Karolina_a90 jeśli to pytanie do mnie to my "Pod Jaskółką" będziemy płacić 130zł od osoby i połowę tej ceny za poprawiny. A jeśli chodzi o Hotel Dudek to ja szczerze mówiąc nie polecam, bo byłam tam na weselu i było bardzo skromnie na stołach. Nie było w czym wybierać, więcej dekoracji niż jedzenia. Wystrój ok ale to chyba tyle z pozytywów.

Ponawiam pytanie: Ktoś poleci dobrego kamerzyste i fotografa?
przyszlapannamloda2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 15:24   #141
Nusia1988
Zadomowienie
 
Avatar Nusia1988
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 621
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Przeglądając dzisiaj strony z salami też się zaczęłam zastanawiać nad hotelem "Pod Jaskółką".. Przede wszystkim w gre wchodzi sporo pokoi a u nas na weselu prawie 3/4 to będą przyjezdni..A na kiedy masz zarezerwowany termin jeśli można wiedzieć i z jakim wyprzedzeniem rezerwowałaś?
Nusia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 21:00   #142
przyszlapannamloda2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Ja mam zarezerwowany 8.08.2015. Rezerwowałam pod koniec zeszłego roku, ale z tego co wiem to na ten rok też są jeszcze terminy. "Pod Jaskółką" mają sporo pokoi to też mnie do nich przyciągnęło bo mam taką samą sytuację jak Ty. Ogólnie szczerze polecam tą sale bo byłam na wielu weselach na różnych salach ale tam podobało mi się najbardziej
przyszlapannamloda2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 20:47   #143
M_A_J_A_A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Hej Drogie Panie-chciałam zapytać czy słyszałyście może jakieś opinie lub bawiłyście się w Szafranowym Dworku w Strawczynie?
M_A_J_A_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 10:18   #144
niematakiegokontaerror2
Raczkowanie
 
Avatar niematakiegokontaerror2
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 256
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Cytat:
Napisane przez M_A_J_A_A Pokaż wiadomość
Hej Drogie Panie-chciałam zapytać czy słyszałyście może jakieś opinie lub bawiłyście się w Szafranowym Dworku w Strawczynie?
Byłem tam fotografem i jestem mile zaskoczony salą jak i obsługą. Szczerze polecam urocze miejsce do zdjęć.
niematakiegokontaerror2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 21:53   #145
Olga0088
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Witam! Odstąpię termin wesela w Szafranowym Dworze w Strawczynie k. Kielc w dniu 25 lipca 2015r. Zaliczka wynosi 1500 zł. Chętnych proszę o kontakt mailowy- olga0088@op.pl
Olga0088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 16:59   #146
tysq
Przyczajenie
 
Avatar tysq
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 14
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Dziewczyny, a może któraś z Was miała wesele w tym hotelu - http://www.bestwestern.pl/hotels/bes...l-kielce-81025? Jak oceniacie ten hotel? Jak cenowo? Czy byłyście zadowolone? Jeśli nie to jakie inne miejsce w Kielcach polecacie? Zależy mi głównie na hotelach, bo część gości jedzie z zagranicy, dlatego ważny jest nocleg. Pytam, ponieważ w czerwcu 2016 planujemy ślub. Niby zostało jeszcze dwa lata, ale wolę szybciej wszystko przygotować. Planuję wesele na 140 osób.
tysq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 22:11   #147
ancia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 6
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Dziewczyny, może odświeżymy wątek bo przydadzą się jakieś nowe recenzje sal weselnych.
Sama szukam rzetelnej recenzji o hotelu bińkowski w Kielcach bo słyszałam że wszystko fajnie tylko jedzenie do d...
Oprócz tego fajnie jest też w Best Western Grand Hotel ale też nie wiem jak tam z jedzeniem.
Może ktoś urządzał wesele w którymś z tych hoteli i może coś na ten temat powiedzieć?
ancia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 13:01   #148
salaweselna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

A ja polecam Dworek Nad Stawami w Woli Przedborskiej. Co prawda mieści się w województwie łódzkim, ale bardzo blisko świętokrzyskiego, dlatego warto wziąć go pod uwagę.
salaweselna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 16:32   #149
renia92
Zakorzenienie
 
Avatar renia92
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 268
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Dziewczyny, a może orientujecie się jak z terminami w woj. świętokrzyskim? Szczególnie w okolicach Kielc/Końskich. Planujemy wesele na 2017 rok, a salę będziemy rezerwować październik/listopad 2015. Myślicie, że terminy na czerwiec/wrzesień będą jeszcze wolne?
renia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 07:40   #150
niematakiegokontaerror2
Raczkowanie
 
Avatar niematakiegokontaerror2
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 256
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Cytat:
Napisane przez renia92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może orientujecie się jak z terminami w woj. świętokrzyskim? Szczególnie w okolicach Kielc/Końskich. Planujemy wesele na 2017 rok, a salę będziemy rezerwować październik/listopad 2015. Myślicie, że terminy na czerwiec/wrzesień będą jeszcze wolne?

Polecam salę w Stąporkowie LACONA, sam osobiście miałem swoje wesele i jesteśmy z żoną zadowoleni. Jedzenia w bród, sala i obsługa na wysokim poziomie, dekoracja światłem w cenie. U nas 2 dni wyszły taniej niż 1 dzień w Kielcach. 22 marca będzie dzień otwarty gdzie bedzie można wygrac wesele gratis.
niematakiegokontaerror2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-03 22:47:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.