H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-28, 10:55   #3181
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
PS.
.... na jakiej zasadzie działają te ogromne stacjonarne rabaty, że mozna kupic baleriny za 8 pln?! może wystarczy pokazac, ze mam apllikacje?
Jesli mówisz o rabacie 10 % na wyprzedaż ( lub 20 % przy zakupie min 3 sztuk ) to musisz wybrac kupon w aplikacji , zaznaczyć, ze chcesz go wykorzystać i w ciągu 15 min ( tyle jest aktywny ) pokazać przy kasie.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Fajnie Na mng właśnie są sukienki i kombi po 30zł, więc też poklikałam. Tylko z outlet to trzeba odsyłać pocztą
Jak dostałam maila o obniżce na kombi i sukienki, wiedziałam, ze coś klikniesz
Ja w tym roku nie kupiłam zadnej sukienki i jestem zła, za to wpadly 4 pary spodni
Pokazywałaś zakupy w watku MNG ? Mozna link prosić ?

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...mi?id=83033561

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------



fajnie, bardzo lubię koszule z logga
Ja też - wszystkie z h&m ( poza jedną ) mam z tego działu
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 11:06   #3182
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Nie, ale fajne! Będziesz zamawiać?

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------



Divided to pewnie rozmiar większą lepiej kliknąć.
no wlasnie waham sie pomiedzy zlotem a tym pudroworózowym, tylko jesli ten pudrowy to taki ala zamsz jak czarne to ich nie chce bo to na placach ten material sie zaraz pobrudzi i nie ma tego jak doczyścic, a znowu boje sie że zloto to takie bardzo żółte. Nie ma tych butów niestty u mnie w hm.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 15:53   #3183
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

A czy jeżeli skorzystam w kodu -20% to mogę coś oddać? Kupiłam bluzkę i się nad nią zastanawiam cały czas. Podoba mi się góra, ale jest jakoś dziwacznie długa i bardzo się gniecie
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 16:05   #3184
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
A czy jeżeli skorzystam w kodu -20% to mogę coś oddać? Kupiłam bluzkę i się nad nią zastanawiam cały czas. Podoba mi się góra, ale jest jakoś dziwacznie długa i bardzo się gniecie
Przypuszczam że zwrot na kartę merch bo chyba tak było przy tego typu akcjach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-28, 18:06   #3185
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Jesli mówisz o rabacie 10 % na wyprzedaż ( lub 20 % przy zakupie min 3 sztuk ) to musisz wybrac kupon w aplikacji , zaznaczyć, ze chcesz go wykorzystać i w ciągu 15 min ( tyle jest aktywny ) pokazać przy kasie.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------



Jak dostałam maila o obniżce na kombi i sukienki, wiedziałam, ze coś klikniesz
Ja w tym roku nie kupiłam zadnej sukienki i jestem zła, za to wpadly 4 pary spodni
Pokazywałaś zakupy w watku MNG ? Mozna link prosić ?

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------



Ja też - wszystkie z h&m ( poza jedną ) mam z tego działu



Spodnie też dobra rzecz

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post75850356

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
no wlasnie waham sie pomiedzy zlotem a tym pudroworózowym, tylko jesli ten pudrowy to taki ala zamsz jak czarne to ich nie chce bo to na placach ten material sie zaraz pobrudzi i nie ma tego jak doczyścic, a znowu boje sie że zloto to takie bardzo żółte. Nie ma tych butów niestty u mnie w hm.
Ja bym wzięła pudrowe
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 08:02   #3186
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
A czy jeżeli skorzystam w kodu -20% to mogę coś oddać? Kupiłam bluzkę i się nad nią zastanawiam cały czas. Podoba mi się góra, ale jest jakoś dziwacznie długa i bardzo się gniecie
Tak, możesz, zwracałam i otrzymałabym zwrot pieniędzy, ale akurat kupowałam coś jeszcze.

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
Przypuszczam że zwrot na kartę merch bo chyba tak było przy tego typu akcjach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie wyglada na to, ze zwracają normalnie pieniądze Dziś oddaję jeszcze jedną rzecz to się upewnię.
Ale przy kuponie nie ma zadnej adnotacji o zwrocie na kartę upominkową, więc raczej normalnie

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 06:57 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość


Spodnie też dobra rzecz

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post75850356



Ja bym wzięła pudrowe
Super zakupy Bluzka z koronką przepiękna, sukienka we wzory też, spodnie czadowe
Melissy od drugiego/trzeciego załozenia są jak kapcie Same się dopasowały. Niestety, oprócz tego modelu to chyba zadne baleriny tej marki nie są dla mnie - UG 39 za krótkie, 40 spada, Space Love ta sama sytuacja, Queen nie mogę nosić, bo za bardzo wycięte, a te z noskami to sobie daruję. Ptrzylam jeszcze na model "dance",ale bardzo zabudowane, jak kaloszki
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 09:27   #3187
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Obiecałam, że napiszę co z tą moją zaginioną pomyloną paczką, więc piszę
W czwartek napisałam do nich wiadomość, odpowiedzi nie dostałam do dzisiaj. W sobotę dostałam informację, że przyjęto mój zwrot (koszt zwrotu 0 zł), z konta klubowego zniknęły punkty za to zamówienie. Dziś pieniądze wróciły na moje konto. Poszukałam w necie i znalazłam informację, że z powodu pomylonych nr przewozowych, anulowano wszystkie paczki z zamówień z 10-12 lipca, podobno 17 tys. paczek . Na maila wysyłali ponoć informację o anulowaniu plus niektórzy dostali kod 20% na przeprosiny. Ja nic nie dostałam, może to, że się upomniałam spowodowało, że w ogóle dostałam tego maila ze "zwrotem"
W każdym razie wyszłam na plus, bo zamówiłam ponownie tę rzecz z 30% rabatem, mam nadzieję, że tym razem już nic nie pomylą.
Że tak zacytuję samą siebie, przygód z H&M ciąg dalszy.
W końcu odpisali na mojego maila, zajęło im to tylko 9 dni.
Napisali, to co już wiem, czyli, że zamówienie zostało anulowane i dostałam na przeprosiny kupon na 15% plus darmową dostawę.
W sumie na dobre mi wyszło, bo raz, że zamówiłam z większą zniżką, dwa, nie trafiłabym wtedy z rozmiarem, trzy, mam kolejny rabat
Ale wygląda na to, że kupon dostałam, bo się upomniałam (o zamówienie, nie o kupon).
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-29, 09:35   #3188
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Tak, możesz, zwracałam i otrzymałabym zwrot pieniędzy, ale akurat kupowałam coś jeszcze.
O to super, bo kupiłam koszulkę z załącznika i nie wiem jak ją nosić. Normalnie noszę rozmiar 38, ale 38 brzydko spłaszczało mi biust i wzięłam 40, ale to 40 z kolei bardzo obszerne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod.jpg (22,0 KB, 103 załadowań)
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 10:03   #3189
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

czy kupon z aplikacji -20% stacjonarnie można wygenerować tylko raz?
__________________
Chcę czerwień zerwać z kwiatów polnych...
Justine1989 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 11:05   #3190
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
czy kupon z aplikacji -20% stacjonarnie można wygenerować tylko raz?
Nie, wielokrotnie jeśli chodzi o ten na min 3 rzeczy z wyprzy





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 17:54   #3191
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
Nie, wielokrotnie jeśli chodzi o ten na min 3 rzeczy z wyprzy





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie Sama korzystałam dwukrotnie.

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
O to super, bo kupiłam koszulkę z załącznika i nie wiem jak ją nosić. Normalnie noszę rozmiar 38, ale 38 brzydko spłaszczało mi biust i wzięłam 40, ale to 40 z kolei bardzo obszerne
Znam to Smiało zwracaj, dziś miałam zwrot i dostanę pieniądze na kartę ( płatniczą ).
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-30, 07:29   #3192
white_latte
Zadomowienie
 
Avatar white_latte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 337
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

pokusiłam się z rabatem na spódnicę. Nie wiem, może tym razem trafię. Mam tylko 3, które noszę. Koszulki kiedyś miałam tego typu, fajnie wyglądają z jeansem. Sukienka. W tym roku coś ciężko z sukienkami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 01a52_38TQXkQffLBeSsQdJqNm4mUb.jpeg (61,8 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 002fa_wbs4rruh66gvmxGC1T9A6VwJ.jpeg (22,7 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 02467_kwpafAoogTL883Hi16SSDnqm.jpeg (32,3 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 01fcf_NHAPfZg5Hk8mVjvmHSqyfvbt.jpeg (24,2 KB, 112 załadowań)
white_latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 07:54   #3193
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Morele
A masz jakiś sposób żeby czyścić buty które są takie z ala zamszu? Też najchętniej wzięłabym te pudrowye ale tylko to mnie powstrzymuje. Nie mogę dojrzeć na zdjęciach czy one są zamszowe czy ekoskora jak złote.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 10:46   #3194
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Morele
A masz jakiś sposób żeby czyścić buty które są takie z ala zamszu? Też najchętniej wzięłabym te pudrowye ale tylko to mnie powstrzymuje. Nie mogę dojrzeć na zdjęciach czy one są zamszowe czy ekoskora jak złote.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skórką chleba

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Dziewczyny powrócę do tematu szczepień: jakie robilyscie? Na nfz? 5w1 czy 6w1?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 10:57   #3195
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Skórką chleba

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Dziewczyny powrócę do tematu szczepień: jakie robilyscie? Na nfz? 5w1 czy 6w1?
Morelle to naprawdę kwestia indywidualna..jak trochę o tym czytałam to w 6w1 dziecko dostaje jedną dawkę dodatkowo chyba wzw która się niejako dubluje więc jest niepotrzebna. Na NFZ to dużo ukłuć...ja bym się nie zdecydowała. Jesli chodzi o 5w1 to jeśli się zdecydujesz to zbadaj rynek jak z dostępnością danego preparatu, bo są duże problemu aby zdobyć np infanrix ipvhib. Wiem że zaczynajac cykl szczepień niektóre przychodnie zabezpieczają ilość danego preparatu potrzebna dla dziecka na kolejne serie zaś niekiedy trzeba samemu latać po mieście i szukać i transportować.warto rozważyć przychodnie ktora zapewnia preparat do zakupu u siebie. To moje wskazówki i tylko moja opinia, każdy uważa za słuszne i dla dobre dla dziecka co innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 11:02   #3196
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Dziękuję
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 11:06   #3197
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Co sądzicie o tej spódniczce? Złapałam za 45 zł i nie wiem, czy zostawić, bo muszę ja oddać do krawcowej do zwężenia. Początkowo bardzo mi się podobała, a teraz dopadły mnie wątpliwości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod.jpg (28,4 KB, 91 załadowań)
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 13:06   #3198
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Skórką chleba

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Dziewczyny powrócę do tematu szczepień: jakie robilyscie? Na nfz? 5w1 czy 6w1?
Ciężki temat, szczepiliśmy 5w1, poza obrzękiem (który łagodziły okłady z sody) u N na szczęście nie występowała gorączka ani inne nopy.Teraz nie wiem czy nie wybiorę tych na nfz z tym, że będę rozkładać poszczególne szczepienia w czasie, nie, że 3 wkłucia na jednej wizycie jeśli chodzi o dostępność szczepionek tu można sprawdzić https://ktomalek.pl/


Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tej spódniczce? Złapałam za 45 zł i nie wiem, czy zostawić, bo muszę ja oddać do krawcowej do zwężenia. Początkowo bardzo mi się podobała, a teraz dopadły mnie wątpliwości.
mi tak średnio się podoba
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 14:41   #3199
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tej spódniczce? Złapałam za 45 zł i nie wiem, czy zostawić, bo muszę ja oddać do krawcowej do zwężenia. Początkowo bardzo mi się podobała, a teraz dopadły mnie wątpliwości.
Mi się podoba

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Ciężki temat, szczepiliśmy 5w1, poza obrzękiem (który łagodziły okłady z sody) u N na szczęście nie występowała gorączka ani inne nopy.Teraz nie wiem czy nie wybiorę tych na nfz z tym, że będę rozkładać poszczególne szczepienia w czasie, nie, że 3 wkłucia na jednej wizycie jeśli chodzi o dostępność szczepionek tu można sprawdzić https://ktomalek.pl/




mi tak średnio się podoba
U mnie niby nie ma 5w1. Myślę właśnie co zrobić i nie wiem. Czemu teraz na nfz chcesz?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-30, 15:23   #3200
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Mi się podoba

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------





U mnie niby nie ma 5w1. Myślę właśnie co zrobić i nie wiem. Czemu teraz na nfz chcesz?

No właśnie ze względu na możliwość rozbicia tych szczepień. Nie będę ryzykować w ogóle nie szczepieniem ale tez nie chce fundować maleństwu takich kumulacji jak 5 czy 6w1. Przy Nadii wybrałam wtedy myślałam mniejsze zło bo jedno szczepienie zamiast trzech tak myślałam. Teraz jestem bardziej uświadomiona i wiem ze mogę to rozegrać jeszcze inaczej z mam nadzieje mniejszym ryzykiem dla dzieciaczka chce iść trochę własnym kalendarzem szczepień.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 16:27   #3201
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
No właśnie ze względu na możliwość rozbicia tych szczepień. Nie będę ryzykować w ogóle nie szczepieniem ale tez nie chce fundować maleństwu takich kumulacji jak 5 czy 6w1. Przy Nadii wybrałam wtedy myślałam mniejsze zło bo jedno szczepienie zamiast trzech tak myślałam. Teraz jestem bardziej uświadomiona i wiem ze mogę to rozegrać jeszcze inaczej z mam nadzieje mniejszym ryzykiem dla dzieciaczka chce iść trochę własnym kalendarzem szczepień.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziękuje Ci za opis. Ja właśnie nie wiem co robić. Niby czytam o tym, ale opinie są podzielone.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 16:43   #3202
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dziękuje Ci za opis. Ja właśnie nie wiem co robić. Niby czytam o tym, ale opinie są podzielone.
Dokładnie, im więcej się czyta tym bardziej się już nic nie wie jest tyle samo za co przeciw, trzeba to sobie jakoś wypośrodkować i poukładać by nie zwariować
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 17:15   #3203
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Morelle właśnie chciałam napisać to samo co Kamilove ja nigdy nie zaczepiłabym dziecka 6w1 ponieważ o wiele częściej występują po tym skutki uboczne zwłaszcza gorączka itd. Ja to wole rozłożyć na kończyny, że tak powiem a nie taką dawkę w jedno miejsce. Osobiście szczepiłam dziecko naraz na wszystko i nic mu nie jest popłacze i przejdzie taka kolej rzeczy każda z nas przez to przeszła
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 07:33   #3204
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez sandra1515 Pokaż wiadomość
Morelle właśnie chciałam napisać to samo co Kamilove ja nigdy nie zaczepiłabym dziecka 6w1 ponieważ o wiele częściej występują po tym skutki uboczne zwłaszcza gorączka itd. Ja to wole rozłożyć na kończyny, że tak powiem a nie taką dawkę w jedno miejsce. Osobiście szczepiłam dziecko naraz na wszystko i nic mu nie jest popłacze i przejdzie taka kolej rzeczy każda z nas przez to przeszła
Też jestem teraz na etapie szczepień. Ostatnio małej nic nie było. Żadnej temperatury podwyższonej ani innych nieciekawych historii.

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tej spódniczce? Złapałam za 45 zł i nie wiem, czy zostawić, bo muszę ja oddać do krawcowej do zwężenia. Początkowo bardzo mi się podobała, a teraz dopadły mnie wątpliwości.
Na wakacje może być.
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 07:44   #3205
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez sandra1515 Pokaż wiadomość
Morelle właśnie chciałam napisać to samo co Kamilove ja nigdy nie zaczepiłabym dziecka 6w1 ponieważ o wiele częściej występują po tym skutki uboczne zwłaszcza gorączka itd. Ja to wole rozłożyć na kończyny, że tak powiem a nie taką dawkę w jedno miejsce. Osobiście szczepiłam dziecko naraz na wszystko i nic mu nie jest popłacze i przejdzie taka kolej rzeczy każda z nas przez to przeszła
Jeszcze zasiegne porady innego lekarza. Tz jest za 6w1

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
Też jestem teraz na etapie szczepień. Ostatnio małej nic nie było. Żadnej temperatury podwyższonej ani innych nieciekawych historii.

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------



Na wakacje może być.
A jak szczepilas?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 08:27   #3206
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Wiesz co głównym argumentem każdego pediatry "mama chcesz tyle ukłuć dla swojego dziecka?" ukłucie to nie wszystko wyobraź sobie 6 krotną dawkę w jedno miejsce na logikę lepiej jest to rozbić. Powiem Ci to co mi doktorka na studiach mówiła mianowicie szczepionki sanepidowskie są kupę lat na rynku i są jednymi z najlepiej przebadanych szczepionek a nie 5w1 6 czy dwadzieścia które są od niedawna. Ja osobiście nie zaszczepiłabym tym dziecka i nie chodzi o kasę ale każdy ma swój rozum nie gwarantuje Ci, że mała Morelka po sanepidowskich nie będzie miała gorączki ale jest dużo mniejsze prawdopodobieństwo niż po 5 czy 6w1. Mój syn po tych szczepionkach cały dzień przesypia i jest wszystko ok nie wiem co ludzi przeraża w tych ukłuciach taka kolej rzeczy każdy z nas to przeżył popłacze i przestanie lepsze to niż zachorować. Jaką nie podejmiesz decyzję dobrze zrobisz chyba, że nie zaszczepisz takich ludzi to wprost potępiam i uważam za bardzo nie odpowiedzialnych.
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 08:49   #3207
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez sandra1515 Pokaż wiadomość
Wiesz co głównym argumentem każdego pediatry "mama chcesz tyle ukłuć dla swojego dziecka?" ukłucie to nie wszystko wyobraź sobie 6 krotną dawkę w jedno miejsce na logikę lepiej jest to rozbić. Powiem Ci to co mi doktorka na studiach mówiła mianowicie szczepionki sanepidowskie są kupę lat na rynku i są jednymi z najlepiej przebadanych szczepionek a nie 5w1 6 czy dwadzieścia które są od niedawna. Ja osobiście nie zaszczepiłabym tym dziecka i nie chodzi o kasę ale każdy ma swój rozum nie gwarantuje Ci, że mała Morelka po sanepidowskich nie będzie miała gorączki ale jest dużo mniejsze prawdopodobieństwo niż po 5 czy 6w1. Mój syn po tych szczepionkach cały dzień przesypia i jest wszystko ok nie wiem co ludzi przeraża w tych ukłuciach taka kolej rzeczy każdy z nas to przeżył popłacze i przestanie lepsze to niż zachorować. Jaką nie podejmiesz decyzję dobrze zrobisz chyba, że nie zaszczepisz takich ludzi to wprost potępiam i uważam za bardzo nie odpowiedzialnych.
Zgadzam się

Ja co prawda szczepiłam skojarzonymi i Jasiek ani razu nie miał gorączki czy nawet lekko podwyższonej temperatury, odczynu, no nic ... Dlatego też wydaje mi się, ze to trochę kwestia indywidualna dziecka jak zareaguje.
Natomiast do 5 czy 6w1 na pewno nie przekonuje mnie ilość wkłuć, nie tym się kierowałam. Przecież to nie jest ogromne cierpienie ( choć moze uzna mnie ktoś za nieczułą ). Teraz zresztą rozważałabym te standardowe, "pojedyncze".
Wydaje mi się, ze nie ma jednej recepty dla każdego, zawsze są "za" i "przeciw".
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 10:09   #3208
white_latte
Zadomowienie
 
Avatar white_latte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 337
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Mój mały miał skutki uboczne po 5w1. Lekarze oczywiście mnie zbywali. Nie polecam tych łączonych. Potem do końca mieliśmy już tradycyjne.
white_latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 10:16   #3209
white_latte
Zadomowienie
 
Avatar white_latte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 337
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Przyszła gołębia bluza i biała bluzka. Biała raczej zostaje. Bluzę chyba odsyłam. Mam xs i ten ściągacz na dole jest dosyć mocny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20526407_1625346790841005_991402753_n.jpg (14,6 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20526805_1625346750841009_83970712_n.jpg (14,4 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20527660_1625346737507677_1946724804_n.jpg (21,2 KB, 138 załadowań)
white_latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 10:31   #3210
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Zgadzam się

Ja co prawda szczepiłam skojarzonymi i Jasiek ani razu nie miał gorączki czy nawet lekko podwyższonej temperatury, odczynu, no nic ... Dlatego też wydaje mi się, ze to trochę kwestia indywidualna dziecka jak zareaguje.
Natomiast do 5 czy 6w1 na pewno nie przekonuje mnie ilość wkłuć, nie tym się kierowałam. Przecież to nie jest ogromne cierpienie ( choć moze uzna mnie ktoś za nieczułą ). Teraz zresztą rozważałabym te standardowe, "pojedyncze".
Wydaje mi się, ze nie ma jednej recepty dla każdego, zawsze są "za" i "przeciw".
Cytat:
Napisane przez sandra1515 Pokaż wiadomość
Wiesz co głównym argumentem każdego pediatry "mama chcesz tyle ukłuć dla swojego dziecka?" ukłucie to nie wszystko wyobraź sobie 6 krotną dawkę w jedno miejsce na logikę lepiej jest to rozbić. Powiem Ci to co mi doktorka na studiach mówiła mianowicie szczepionki sanepidowskie są kupę lat na rynku i są jednymi z najlepiej przebadanych szczepionek a nie 5w1 6 czy dwadzieścia które są od niedawna. Ja osobiście nie zaszczepiłabym tym dziecka i nie chodzi o kasę ale każdy ma swój rozum nie gwarantuje Ci, że mała Morelka po sanepidowskich nie będzie miała gorączki ale jest dużo mniejsze prawdopodobieństwo niż po 5 czy 6w1. Mój syn po tych szczepionkach cały dzień przesypia i jest wszystko ok nie wiem co ludzi przeraża w tych ukłuciach taka kolej rzeczy każdy z nas to przeżył popłacze i przestanie lepsze to niż zachorować. Jaką nie podejmiesz decyzję dobrze zrobisz chyba, że nie zaszczepisz takich ludzi to wprost potępiam i uważam za bardzo nie odpowiedzialnych.
Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
Mój mały miał skutki uboczne po 5w1. Lekarze oczywiście mnie zbywali. Nie polecam tych łączonych. Potem do końca mieliśmy już tradycyjne.
Ja cały czas zmieniam zdanie... nie mogę się zdecydować..
A na nfz to nie jest tak, że na jednej wizycie i tak dostaje kilka wkłuć?

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
Przyszła gołębia bluza i biała bluzka. Biała raczej zostaje. Bluzę chyba odsyłam. Mam xs i ten ściągacz na dole jest dosyć mocny.
Biała fajna, niebieska mi się nie podoba. Za krótka i ten ściągacz, tak jak napisałaś.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-03 21:08:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.