Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-29, 21:50   #4591
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Jak oceniacie zestaw miniatur z becca? Ten z rozświetlaczem w kolorze opal? Będzie dobry dla jasnej karnacji? U mnie w sephorze oczywiście brak testera z pełnowymiarowego produktu i nie mogłam sprawdzić.

Możecie polecić coś suchego do konturowania? Mam kredki ze smashbox i bardzo je lubię, ale chciałam coś nie na mokro. Bardzo podoba mi się najciemniejszy odcień z contour kit ze smashbox także, cena bardzo fajna ale wiem że nie będę używać pozostałych dwóch odcieni.
Zależy co masz na myśli mówiąc jasnej Ja jestem na poziomie 30 w MAC'u i płynną wersję oddałam bo raz że nie podobała mi się formuła, a dwa że był przyciemny. Prasowany jest super ale dla bardzo jasnych cer się nie nada.

Cytat:
Napisane przez dziewoja Pokaż wiadomość
Ac zy puder Becca jest chociaż trochę utrwalający? Mam cerę suchą jednak nie wyobrażam sobie nie użyć choć odrobiny pudru na podkład.
Osobiście uważam że nie jest. Używam go po La Prairie.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 23:33   #4592
karola200611
Raczkowanie
 
Avatar karola200611
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 467
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Jak to jest ze zwrotem w stacjonarce douglas rzeczy kupionych online? Mogę oddać jedną rzecz czy muszę całe zamówienie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
karola200611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 07:33   #4593
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

OlaM
Dziękuję za informację o iperfumy
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 07:42   #4594
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez m_anita Pokaż wiadomość
Kochane, czy w stacjonarnej Sephorze dostanę kosmetyki PETER THOMAS ROTH?

Kupowałam je kiedyś na stronie Sephory, ale od jakiegoś czasu nie wyszykuje mi ich.
Były na wyprzedaży w połowie tego roku i chyba zniknęły z oferty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 09:39   #4595
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 12:31   #4596
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Mi Luna ograniczyła zapychanie Pozwala mi podtrzymać efekt używania retinoidów. Dodatkowo nic innego nie daje mi efektu tak gładkiej skóry, makijaż wygląda jak z reklamy.

Ostatnio mój mąż polubił się z Foreo i też używa, redukcja zaskórników na nosie imponująca.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 12:59   #4597
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;80039471]Widze, ze szalenstwo trwa . Ja z kosmetykow tylko szminke, podklad i baze kupilam, wiec u mnie skromnie porownujac do Was.

Wpadlam tylko, zeby polecic Good Genes od Sunday Riley, ktore zanabylam niedawno. Swietne mazidlo. Uzywam niedlugo, ale juz widze zmiany, co nigdy mi sie nie zdarzylo tak szybko (przy sephorowej pielegnacji to zadnych zmian nie widzialam). Mysle teraz nad Luna, ale niektorzy pisza, ze potrafi zapychac, wiec sie troche boje.[/QUOTE]


A co dokładnie robi ten Good genes? O Lunie nie słyszałam niestety żadnej dobrej opinii, tylko ze zapycha i przereklamowana.

Macie pomysł gdzie moge łupić Miss Dior Cherie?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-30, 13:26   #4598
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 13:34   #4599
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Chyba James ma na myśli Lunę od Sunday Riley 😁
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 14:30   #4600
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 19:06   #4601
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Zainteresował mnie Good Genes bo teraz mam jakis wysyp pimpli i na ebayu sa probki i miniaki- mozna kupic. Ale jedyna sensowna oferta to z USA i jeszcze sprzedawca na urlopie i nie mozna zaplacic:/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-30, 23:56   #4602
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Ja kupiłam tylko skromnie sypki puder Kat von D, bo od dawna za mną chodził. Ale babeczka w S. polecała mi sypańca Becca i tak teraz dumam, bo też fajny
jest nawet bardzo fajny

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ja go wcieram flatem, nic nie pyli

Cytat:
Napisane przez dziewoja Pokaż wiadomość
Ac zy puder Becca jest chociaż trochę utrwalający? Mam cerę suchą jednak nie wyobrażam sobie nie użyć choć odrobiny pudru na podkład.
U mnie na suchej dobrze sie sprawdza. Piszac utrwalajacy co masz na mysli? Dla mnie ten podklad to wisienka na torcie gdy uzywam podkladu beccym razem swietnie wygladaja. Jak dla mnie to zestaw idealny na codzien jak i do zdjec. Musze przyznac, ze na zdjeciach wyglada rewelacyjnie. Chyba jeszcze nigdy zaden duet takich zachwytow we mnie nie wywolywal.

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------

Co do foreo, mam lune 2i sie z nia nie rozstaje. A dzis kliknela mi sie issa. Chodzila mi po glowie od jakiegos czasu, ale dopiero teraz mialam okazje porozmawiac z moja dentystka na ten temat. W zasadzie to pokazalam jej ja i dentystka byla zachwycona (bazujac na zdjeciach w internecie i opisie), wiec potraktowalam to jako zalecenie do zakupu
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 00:13   #4603
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Jakby któraś z Was szukała inspiracji na prezent "od zajączka" (tak u mnie w domu nazywa się prezenty wielkanocne ) to proszę. 19 osób już kupiło

http://allegro.pl/chlebak-z-bambusow...075415244.html
Nikt za tą cenę nie kupił zapewne - pewnie wczesniej była normalna cena i potem sprzedawca wpisał sobie cene z kosmosu. Nie mam jednak pojęcia po co taki zabieg. Zauwazyłam to kiedy kupiłam coś na jednaj aukcji i potem kliknełam w nią, aby dokupić kolejne sztuki (minął jakoś tydzień). Cena wzrosła z 70 zł na około 1200 zł. Nikt za tą cene nie kupi, więc nie wiem po co to...

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Mi Luna ograniczyła zapychanie Pozwala mi podtrzymać efekt używania retinoidów. Dodatkowo nic innego nie daje mi efektu tak gładkiej skóry, makijaż wygląda jak z reklamy.

Ostatnio mój mąż polubił się z Foreo i też używa, redukcja zaskórników na nosie imponująca.
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
jest nawet bardzo fajny

ja go wcieram flatem, nic nie pyli


U mnie na suchej dobrze sie sprawdza. Piszac utrwalajacy co masz na mysli? Dla mnie ten podklad to wisienka na torcie gdy uzywam podkladu beccym razem swietnie wygladaja. Jak dla mnie to zestaw idealny na codzien jak i do zdjec. Musze przyznac, ze na zdjeciach wyglada rewelacyjnie. Chyba jeszcze nigdy zaden duet takich zachwytow we mnie nie wywolywal.

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------

Co do foreo, mam lune 2i sie z nia nie rozstaje. A dzis kliknela mi sie issa. Chodzila mi po glowie od jakiegos czasu, ale dopiero teraz mialam okazje porozmawiac z moja dentystka na ten temat. W zasadzie to pokazalam jej ja i dentystka byla zachwycona (bazujac na zdjeciach w internecie i opisie), wiec potraktowalam to jako zalecenie do zakupu
Napisz jak sie bedzie sprawdzac, bo też sie zastanawiam nad zakupem
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 07:06   #4604
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Nikt za tą cenę nie kupił zapewne - pewnie wczesniej była normalna cena i potem sprzedawca wpisał sobie cene z kosmosu. Nie mam jednak pojęcia po co taki zabieg. Zauwazyłam to kiedy kupiłam coś na jednaj aukcji i potem kliknełam w nią, aby dokupić kolejne sztuki (minął jakoś tydzień). Cena wzrosła z 70 zł na około 1200 zł. Nikt za tą cene nie kupi, więc nie wiem po co to...
Bo nie ma przedmiotu na stanie i sprzedawca podniósł cenę, żeby nikt nie kupił.
Wielu sprzedawców tak robi, żeby nie wystawiać na nowo ofert
Jak sprzedawcy będą mieli ponownie przedmiot, to normalna cena znów wróci
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 09:06   #4605
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Byłam wczoraj w Douglas i mimo że nie kupowałam nic z asortymentu promocyjnego bo podkład Estee, kreskę do oczu i bronzer to pani pi zeskanowaniu karty odjela mi 15 procent na makijaż. Nawet nie wiedziałam że takie coś jest teraz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 12:11   #4606
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-01, 14:59   #4607
ewell
Raczkowanie
 
Avatar ewell
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 160
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

ja w sephorze zaszalałam stacjonarnie po świętach, ale tylko z pielęgnacji. Miałam farta, bo pojechałam z rana do sklepu i okazało się, że jeszcze w sklepie nie zdążyli nakleić promocyjnych cen, więc ludzie się nie rzucili mogłam spokojnie wybrać co chciałam, uff. Chyba całą serię SD ze Strivectin wzięłam i już mogę powiedzieć, że polecam oraz z Eisenberga serum, piankę do mycia oraz maseczkę do twarzy. Aż żal było nie brać skoro kosztowały po paredziesiąt złotych z makijażowych to obkupiłam się na black friday, więc nic nie potrzebowałam. Jeżeli ktoś szuka super rozświetlacza to polecam Stila - Heaven's Hue w kolorze Kitten. faktycznie tak jak na yt opisują jest jak plastelina i na skórze efekt inny niż wszystkie dotychczasowe - jestem zachwycona! i jeżeli chodzi o paletkę Lorac Pro Matte to też rewelacja - super pigmentacja, cienie rozprowadzają się super i są tak aksamitne, że to czysta przyjemność je nakładać. Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego roku!
ewell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-01, 15:09   #4608
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Czy wiecie, który kolor pomadki Chanel Rouge Allure Velvet jest najbardziej codzienny nudziak do pracy? Myślę o 34, ale wydaje się dość różowy na ustach.. Nie ma niestety dużego wyboru odcieni u mnie w Douglasie.
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-01, 15:22   #4609
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Czy jest teraz jakiś kod do Sephory? Niestety przegapiłam -25%
susse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-01, 16:40   #4610
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Podbijam o promocję w sephora, czaje się na kredkę Burberry rosewood bo Douglas nie ma burberry wcale :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-01, 18:41   #4611
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakąś bazę pod cienie polecacie? A paint poty z maca? Zastanawiam się...

I zastanawiam się nad bronzerem, do tej pory używałam ziemi egipskiej..
Już mogę coś więcej napisać, mam kolor painterly i jest dla mnie idealnym kolorem jako baza i nawet się sprawdza, choć wcześniej testowałam inglota i ta jest trwalsza
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 09:44   #4612
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Już mogę coś więcej napisać, mam kolor painterly i jest dla mnie idealnym kolorem jako baza i nawet się sprawdza, choć wcześniej testowałam inglota i ta jest trwalsza
Też miałam painterly i bardzo dobrze sprawdzał się jako baza. Teraz kupiłam sobie groundwork i też na razie fajny.
Dziewczyny dostalyscie ostatnio kod zniżkowy do tarte? Ja dostałam -15%, ale jak klikam aktywuj to mnie przekierowuje na stronę i żadnego kodu nie widzę. Ma, któraś z was ten kod i może się nim podzielić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 10:16   #4613
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

czekam na listę Waszych hitów (i kitów) 2017
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 13:41   #4614
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

O to ja chętnie się podzielę hitami i kitami.

Hity

Z makijażu zdecydowanie puder sypki Becca, dokładnie tego potrzebowałam w swoim życiu - rozświetlenia na całej twarzy. Jestem też zachwycona podkładem mineralnym True Match, daje efekt bardzo młodzieńczej cery, kryje nieźle a przy tym jest niemal nie do odnotowania na skórze. Trwałość jak na minerały bardzo dobra. Dorzucę jeszcze róż Dior Rosy Glow. Kupiłam go rok temu po świętach i nadal jest różem po który sięgam najczęściej, nie znalazłam mu zamiennika.

Z pielęgnacji ciała zakochałam się w balsamach Organique, tych masełkowych. Zużyłam mleko, teraz mam royal musk który pachnie bardzo świeżo i piżmowo i na pewno kupię więcej zapachów z tej serii.

Pielęgnacja twarzy ma jednego hiper ulubieńca - wyciąg z wąkrotki azjatyckiej. Absolutnie zmienił mi twarz. Nawilżona, gładka, bez wyprysków, bez widocznych porów. Podobał mi się też balsam do demakijażu z EL, miałam 2 miniaturki i chyba skuszę się w tym roku na pełnowymiarowe opakowanie.

Kity

Z makijażu transparentny puder True Match z serii mineralnej. Jest tak bardzo zły jak bardzo dobry jest podkład. Musieli po prostu coś zepsuć i padło na nieszczęsny puder Nic innego mnie w sumie aż tak nie zjeżyło.

Z pielęgnacji ciała samoopalacz poziomkowy z Rossmana który zrobił mi na ciele wysyp pryszczy.

Pielęgnacja twarzy - krem EL Revitalizing Supreme + Jest w nim tyle silikonu że można nim uszczelniać umywalkę. Śliski, zapychający, okropny. Zużyłam go, uwaga, zamiast żelu silikonowego, na bliznę.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 14:17   #4615
dziewoja
Raczkowanie
 
Avatar dziewoja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 346
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Mam pytanie do dziewczyn które posiadają rozświetlacz Becca. Czy warto go kupić? Obecnie nie mam żadnego rozświetlacza z górnej półki bo zwykły z My secret czy lovely daje radę ale może warto zainwestować w coś lepszego ... kusi mnie tym bardziej cena bo jest na nie -50%
__________________

dziewoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 14:50   #4616
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
O to ja chętnie się podzielę hitami i kitami.

Hity

Z makijażu zdecydowanie puder sypki Becca, dokładnie tego potrzebowałam w swoim życiu - rozświetlenia na całej twarzy. Jestem też zachwycona podkładem mineralnym True Match, daje efekt bardzo młodzieńczej cery, kryje nieźle a przy tym jest niemal nie do odnotowania na skórze. Trwałość jak na minerały bardzo dobra. Dorzucę jeszcze róż Dior Rosy Glow. Kupiłam go rok temu po świętach i nadal jest różem po który sięgam najczęściej, nie znalazłam mu zamiennika.

Z pielęgnacji ciała zakochałam się w balsamach Organique, tych masełkowych. Zużyłam mleko, teraz mam royal musk który pachnie bardzo świeżo i piżmowo i na pewno kupię więcej zapachów z tej serii.

Pielęgnacja twarzy ma jednego hiper ulubieńca - wyciąg z wąkrotki azjatyckiej. Absolutnie zmienił mi twarz. Nawilżona, gładka, bez wyprysków, bez widocznych porów. Podobał mi się też balsam do demakijażu z EL, miałam 2 miniaturki i chyba skuszę się w tym roku na pełnowymiarowe opakowanie.

Kity

Z makijażu transparentny puder True Match z serii mineralnej. Jest tak bardzo zły jak bardzo dobry jest podkład. Musieli po prostu coś zepsuć i padło na nieszczęsny puder Nic innego mnie w sumie aż tak nie zjeżyło.

Z pielęgnacji ciała samoopalacz poziomkowy z Rossmana który zrobił mi na ciele wysyp pryszczy.

Pielęgnacja twarzy - krem EL Revitalizing Supreme + Jest w nim tyle silikonu że można nim uszczelniać umywalkę. Śliski, zapychający, okropny. Zużyłam go, uwaga, zamiast żelu silikonowego, na bliznę.
Gdzie kupujesz wyciąg z wąkrotki ? Jak go uzywasz? Kiedyś miałam ekstrakt bodajże z mazidel i całkiem o nim zapomniałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 16:02   #4617
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Gdzie kupujesz wyciąg z wąkrotki ? Jak go uzywasz? Kiedyś miałam ekstrakt bodajże z mazidel i całkiem o nim zapomniałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z mazideł właśnie Rozpuszczam w toniku (takim jaki akurat mam, obecnie Evree różany) w zalecanym stężeniu (nie pamiętam, 5%?) i obficie spryskuję twarz przed nałożeniem kremu.

Cytat:
Napisane przez dziewoja Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn które posiadają rozświetlacz Becca. Czy warto go kupić? Obecnie nie mam żadnego rozświetlacza z górnej półki bo zwykły z My secret czy lovely daje radę ale może warto zainwestować w coś lepszego ... kusi mnie tym bardziej cena bo jest na nie -50%
Jest świetny jeśli lubisz mocny błysk, delikatne dozowanie jest dosyć trudne.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 16:07   #4618
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dziękuję aż się boję wejść na mazidla ;znając siebie na jednej rzeczy się tam nie skończy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 16:51   #4619
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Treść usunięta

Edytowane przez 201803050937
Czas edycji: 2018-01-02 o 17:14
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 17:00   #4620
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Kliknęłam Becca Light Chaser :P No nie mogłam się powstrzymać.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-13 21:41:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.