Torebka - miała być czarna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-12-19, 22:36   #1
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817

Torebka - miała być czarna


Długo szukałam czarnej torebki ze skóry, koniecznie ze złotymi okuciami. Miała być na co dzień - pakowna i lekka. Znalazłam tę: http://www.trendsetterka.com/produkt/czarna-cajmel-12/

Zamówiłam, czekałam ponad półtora tygodnia, dzisiaj przyszła i wielkie rozczarowanie.
Zamiast złotych okuć jest coś w dziwnym kolorze, a sam jej kolor dla mnie czarny nie jest. Bliżej mu do bardzo ciemnego brązu z miedzianym połyskiem. Poniżej zdjęcia okuć i w porównaniu z inną moją czarną torebką.
Nie proszę o komentarze odnośnie tego, czy torebka się Wam podoba. Tylko zastanawiam się, czy ją zwrócić ze względu na ten kolor i okucia, może przesadzam i to jednak jest czarny kolor, albo na stronie on wygląda tak samo, jak na torebce, którą otrzymałam. Zła ogółem jestem.

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK

Edytowane przez myszakotka
Czas edycji: 2012-12-19 o 23:27
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 08:42   #2
sayuri21
Raczkowanie
 
Avatar sayuri21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 47
Dot.: Torebka - miała być czarna

Moim zdaniem masz rację, na zdjęciach na stronie torebka jest w głębokiej czerni, a okucia są złote i błyszczące, a wg Twoich zdjęć okucia są matowe i raczej w kolorze brudnego, starego złota, a sama torebka faktycznie wygląda na brązową. Na Twoim miejscu bym ją zwróciła, bo czemu masz się męczyć i chodzić w czymś co Ci się nie podoba? Poza tym przy zakupach przez internet masz zawsze prawo do zwrotu w ciągu 10 dni, więc nie przejmowałabym się zupełnie W sklepach widuję dużo tego typu toreb, na pewno znajdziesz coś, co Ci się spodoba!
sayuri21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 08:56   #3
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Torebka - miała być czarna

Napisałam przed chwilą do projektantki z pytaniem o możliwość zwrotu, ponieważ na moje życzenie do torebki został wszyty zamek (zamiast zatrzasku, czy jakkolwiek takie coś się zwie), a na stronie jest informacja, że projektów wykonanych na specjalne życzenie zamawiającego nie można zwracać. Sprawdzałam jeszcze dzisiaj przy oknie i kolor wydaje mi się jeszcze bardziej brązowy. Jeszcze okucia byłabym w stanie zaakceptować, ale torebka ma być czarna. Mam kilka naprawdę porządnych skórzanych brązowych torebek i nie potrzebuję kolejnej, a nawet jeżeli by się jeszcze do czegoś przydała (tak ciemnej nie mam) to i tak denerwuje mnie fakt, że tak długo szukałam czarnej i na nią czekałam, a tutaj okazało się, że nie jest czarna. A zastanawiałam się, czy nie poczekać na przecenę czarnej Furli Piper. Mam brązową i jest bardzo wygodna, ale ta wydała mi się na co dzień wygodniejsza (luźniejsza w wyglądzie i pojemniejsza) i cena jak za skórzaną torebkę była bardzo dobra. W sklepach szukałam, ale większość odpada, bo jest na zatrzask, albo nie ma złotych okuć (poza tym koniecznie musi być ze skóry naturalnej).

Edytowane przez myszakotka
Czas edycji: 2012-12-20 o 08:57
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:03   #4
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Torebka - miała być czarna

Oczywiście, że oddawaj, nawet jeśli to torba na specjalne życzenie...Bo kupowałaś i chciałaś czarną, więc nie ma o czym dyskutować...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:12   #5
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Torebka - miała być czarna

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że oddawaj, nawet jeśli to torba na specjalne życzenie...Bo kupowałaś i chciałaś czarną, więc nie ma o czym dyskutować...
Dokładnie.
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 08:54   #6
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Torebka - miała być czarna

ale dla mnie na stronie którą podałaś , w jednym ze zdjęć , niestety kolor wygląda prawie jak ten na zdjęciu zrobionym przez Ciebie więc myśle iz zależne to raczej jest od światła jakie padło na torbę. No chyba że ja coś z oczami mam, takie moje zdanie.
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 13:02   #7
Ammeki
Raczkowanie
 
Avatar Ammeki
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 117
Dot.: Torebka - miała być czarna

Jeżeli nie jesteś zadowolona to odrazu oddawaj nawet się nie zastanawiaj
__________________
[SIZE="2"]
Zapuszczam włosy !!


Nie wyciskam krostek 1/25
Ammeki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 14:02   #8
lady_killer
Raczkowanie
 
Avatar lady_killer
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 326
Dot.: Torebka - miała być czarna

rzeczywiście dziwny ten kolor wygląda na czarny ale z brązowym połyskiem czy cóś. ja bym oddała.
__________________
Jeśli chcesz być na bierząco z dostawami,
nowinkami oraz konkursami
dołącz do facebooka

-----
lady_killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 18:56   #9
aneell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Torebka - miała być czarna

Oddaj ją
aneell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 23:06   #10
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Torebka - miała być czarna

oddaj, po co masz byc niezadowolona. a nie ty zawiniłaś tylko sierota która opisywała towar i wstawiła zdjęcie innego egzemplarza torebki. Widac że kolor jest brązowy, starozłote okucia to też nie to czego chciałaś - czyli sprzedano ci towar niezgodny z opisem, zwłaszcza że mają na stronie zbliżenie na te okucia
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 23:16   #11
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Torebka - miała być czarna

Torebkę sobie zostawiłam, podoba mi się i jest bardzo pojemna i wygodna, dzisiaj jeszcze koleżanka ją oglądała i też stwierdziła, że torebka jest ciekawa, nawet ciekawsza niż w czerni.
Co do koloru - skontaktowałam się z projektantką i owszem, kolor na stronie jest inny niż ten, który otrzymałam, moja to miedziowana, czy coś takiego czerń, ponieważ tej głębokiej czerni ze zdjęć nie było, złotych okuć też nie było.
Czekam, aż po Świętach będą złote okucia i typowo czarne skóry, planuję kolejną, tym razem prawdziwie czarną.
Mimo wszystko jednak lekki niesmak pozostał, ponieważ uważam, że projektantka powinna poinformować mnie, że aktualnie nie dysponuje skórą i okuciami ze zdjęć na stronie i dać mi wybór, czy chcę w innym odcieniu skóry i z innymi okuciami.
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.