Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-02, 16:21   #661
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wiecie sprzedawcy chyba mieli nie tylko Dzień Darmowej Dostawy ale Dzień Dobroci. W aptece internetowej Eskulap złożyłam zamówienie i mniędzy innymi kupiłam tylko próbkę kremu pigwowego dr.Hauschki, otrzymałam z tej firmy torbę, katalog i dwie próbki (w tym podkładu ). Oprócz tego wrzucili do paczki jeszcze całą masę innych próbek i pełnowymiarowy krem Sanoflore. Jestem w szoku

Może zrobię zdjęcia zakupów, jak tylko naładuje się bateria aparatu.
O rety, ale Ci zazdraszczam Zdjęcia poprosimy koniecznie! Ja czekam jeszcze na przynajmniej 5 paczek, może też mi coś skapnie...
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 16:23   #662
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ja czekam na 4, odbiorę wszystkie dobroci w poniedziałek, jak już dotrę do studenckiego mieszkania
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 16:59   #663
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Anakazar, właśnie na datę ważności jako pierwszą zwróciłam uwagę, bo widnieje jak wół 2014, a przecież to kosmetyk organiczny, więc musi coś jednak go konserwować żeby tyle przetrwał.
To samo z kosmetykami alverde.Nie mam na opakowaniach każdego z nich informacji o ważności po otwarciu,tylko daty sięgające nawet 2014
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wiecie sprzedawcy chyba mieli nie tylko Dzień Darmowej Dostawy ale Dzień Dobroci. W aptece internetowej Eskulap złożyłam zamówienie i mniędzy innymi kupiłam tylko próbkę kremu pigwowego dr.Hauschki, otrzymałam z tej firmy torbę, katalog i dwie próbki (w tym podkładu ). Oprócz tego wrzucili do paczki jeszcze całą masę innych próbek i pełnowymiarowy krem Sanoflore. Jestem w szoku

Może zrobię zdjęcia zakupów, jak tylko naładuje się bateria aparatu.
No co Ty?nic,a nic Ci nie wierzę
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 17:03   #664
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Zaciekawiłaś mnie tą kuracją Którą używałaś, bo jest ich kilka... Właśnie ostatnio dopadł mnie jakiś wysyp hormonalno-stresowy i nawet Triacneal sobie słabo z tym radzi, więc muszę działać inaczej
mnie też zaciekawiła ta kuracja, ale wyczytałam na stronie, że wpierw powinno się co najmniej 4 tygodnie używać kremu do mycia i olejku a dopiero potem kuracja i w końcu chyba znów odłożę na później

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Właśnie przyszła do mnie paczka z kremem kofeinowym pod oczy. Jak to to maleństwo ładnie pachnie! I dostałam niespodziewanie gratisa - butelkę z miętą organiczną za całe 14,50 Kurczę za tą sumę, to bym kg mięty kupiła
Tak, czy siak miło z ich strony i to bardzo, tym bardziej, że wcale się nie spodziewałam.
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wiecie sprzedawcy chyba mieli nie tylko Dzień Darmowej Dostawy ale Dzień Dobroci. W aptece internetowej Eskulap złożyłam zamówienie i mniędzy innymi kupiłam tylko próbkę kremu pigwowego dr.Hauschki, otrzymałam z tej firmy torbę, katalog i dwie próbki (w tym podkładu ). Oprócz tego wrzucili do paczki jeszcze całą masę innych próbek i pełnowymiarowy krem Sanoflore. Jestem w szoku

Może zrobię zdjęcia zakupów, jak tylko naładuje się bateria aparatu.
wow, cóż za uprzejmość
też muszę zrobić zdjęcie zakupów, niech no tylko dorwę aparat...
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2011-12-02 o 17:15
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 17:56   #665
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

margoltka bardzo dziękuje za opinie o kuracji Hauschki. Ja mam ich kosmetyki już od jakiegoś czasu i widzę naprawdę spektakularne efekty jeśli chodzi o poprawę stanu skóry pod kątem pryszczy, niedoskonałości. Ciekawa jestem czy ta kuracja sprawi że skóra będzie jeszcze ładniejsza? Najgorsze jest to że kuracje należny zacząć od kremu i olejku przez jeden miesiąc. Krem do mycia twarzy jest super ale nie potrafię się opanować i nie peelingowac nim twarzy, mam wrażenie że od takiego głaskania to skóry nie umyję.
Jak jesteś Hauschkowa specjalistką to jeszcze zapytam czy miałaś może jakiś olejek do ciała?
Zaczęłam używać kremu zielonego Mineral Flowers i śmierdzi jak zjełczałe masło.... chyba lepiej sprawdzi się jako krem do rak bo mam wrażenie że na czole już widać że zmieniłam krem
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 18:01   #666
Derella
Raczkowanie
 
Avatar Derella
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dawno się nie odzywałam i pewnie mnie tu nikt nie pamięta, ale nie próżnowałam przez ten czas z zakupami naturalnych kosmetyków i ich testowaniem. Czytając ten wątek niestety nie da się powstrzymać od zakupów.
Sporo tego jest więc może wkleję napierw zdjęcia kosmetyków, które już zużyłam.
Od czasu do czasu zaglądam do TK Maxa i wyszykuję kosmetyki naturalne. Bardzo zadowolona byłam z kosmetyków firmy Sonoma i bardzo żałuję, że nie można ich u nas kupić.
Wypróbowałam z tej firmy żel pod prysznic Natural Bath & Shower Gel First Crush, Natural Foaming Hand Soaps Citrus Medley i Natural Hand & Body Lotion First Crush (jeszcze go nadal używam).
Wszystkie są boskie: żel miał bardzo fajną konsystencję - kojarzył mi sie z taką gęstszą miesznką soków owocowych i pachniał super cytrusowo, nie wysuszał skóry i zostawiał na niej taką warstewkę nawilżającą; mydło do rąk miało formę pianki i pachniało mandarynkami, też nie wysuszało i zostawiało nawilżoną skórę; a balsam też jest fajny - nawilża i nie zostawia tłustej warstwy (może być troche zbyt mało odżywczy dla mocno wysuszonej skóry), pachnie też cytrusowo.

Upolowałam tam jeszcze kosmetyki marki Raw Ganic: Hand and Body Lotion - For Sensitive Skin i Moisturising Liquid Soap - Honey and Barley.
Mydło w płynie używałam jako żel pod prysznic, miało przyjemny bardzo delikatny zapach (kojarzył mi się z jakimś nawilżającym kremem pszenicznym czy owsianym, który używałam dwadzieścia parę lat temu ), o konsystencji strasznie płynnej (utrudniało to bardzo jego dozowanie z tuby), wysuszało mi lekko skórę.
Balsam natomiast jest bardzo treściwy i zostawia delikatnie tłustą wastewkę, fantastyczny na mocno wysuszoną skórę rąk, pachnie delikatnie geranium.
Skusiłam się też na zakupy w iHerbie, bo była promocja na kosmetyki firmy Sonoma i kupiłam ich kolejny żel pod prysznic Natural Bath & Shower Gel Citrus Medley, dwie pasty do zębów: Nature's Gate Natural Toothpaste Creme de Peppermint i
Desert Essence Natural Tea Tree Oil Toothpaste Mint, dwa opakowania nitki dentystycznej: Tom's of Maine Naturally Waxed Anti-Plaque Round Floss i Eco-Dent GentleFloss Mint, dwa mydła Nubian Heritage Mango Butter Soap Shea & Cocoa Butters With Honey & Cornmeal (bosko pachnie ) i Nubian Heritage Coconut & Papaya Soap, i jeszcze odżywkę do włosów Giovanni Smooth as Silk Deep Moisture Conditioner. Nie testowałam jeszcze nic z tego, bo dopiero co do mnie dotarła przesyłka, a mam mnóstwo kosmetyków w trakcie używania.

Mam jeszcze sporo moich zbiorów do pokazania, ale może nie będę wszystkiego wrzucać do jednego posta.

Mam jeszcze pytanie o pasty do zebów. Jakie są Wasze doświadczenia z nimi? Coś możecie polecić? Ja w tej chwili testuję już trzecią i jakoś na razie nie jestem nimi zachwycona (Logodent Daily Care Classic Krem do zębów z bio-mięta pieprzową, Logodent Żel ziołowy do zębów z miętą, Lavera Basis Sensitive Pasta do zebów bez fluoru z bio-echinaceą i propolisem).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06912a.jpg (61,8 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06920a.jpg (67,4 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06893a.jpg (92,9 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06915a.jpg (76,2 KB, 54 załadowań)
__________________
‎"Aby mieć ładne usta, wypowiadaj miłe słowa,
aby posiadać piękne oczy, poszukuj dobra w ludziach,
aby mieć szczupłą figurę, podziel się swoim jedzeniem z głodnymi,
aby posiadać wspaniałe włosy, pozwalaj dziecku przeczesywać je palcami"
Audrey Hepburn
Derella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 18:19   #667
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
margoltka bardzo dziękuje za opinie o kuracji Hauschki. Ja mam ich kosmetyki już od jakiegoś czasu i widzę naprawdę spektakularne efekty jeśli chodzi o poprawę stanu skóry pod kątem pryszczy, niedoskonałości. Ciekawa jestem czy ta kuracja sprawi że skóra będzie jeszcze ładniejsza? Najgorsze jest to że kuracje należny zacząć od kremu i olejku przez jeden miesiąc. Krem do mycia twarzy jest super ale nie potrafię się opanować i nie peelingowac nim twarzy, mam wrażenie że od takiego głaskania to skóry nie umyję.
Jak jesteś Hauschkowa specjalistką to jeszcze zapytam czy miałaś może jakiś olejek do ciała?
Zaczęłam używać kremu zielonego Mineral Flowers i śmierdzi jak zjełczałe masło.... chyba lepiej sprawdzi się jako krem do rak bo mam wrażenie że na czole już widać że zmieniłam krem
Kosmetyczka pracująca na dr.Hauschka poleciła od razu zastosować kurację. Podobno skóra lepiej reaguje na kosmetyki naturalne. I tak zrobiłam. Kremu do mycia niestety nie wolno wcierać, a kusi strasznie Dla zainteresowanych link jak powinno się prawidłowo myć buzię klik

Ach i jeszcze zapomniałabym...olejki do ciała. Powiem tak używałam ich w najgorszym możliwym momencie, kiedy moja skóra (alergiczna) była sucha, piekła i swędziała. Miałam ten cytrynowy na celulit i różany. Nie mogłam ich uzywać, bo po pierwsze potrzebowałam czegoś baaaardzo natłuszczającego, a po drugie ze względu na zapach (strasznie ie lubię zapachu cytrusów i róży) Moja kuzynka za to bardzo sobie chwali olejek migdałowy i lawendowy.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2011-12-02 o 18:26
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 18:23   #668
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

O rety, wszystko pięknie, ładnie, ale z moim tempem życia niewykonalne ;-)
Po prostu nie wyobrażam sobie takie rytuały odstawiać do dzień.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 18:39   #669
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

że niby w ten sposób mają się zmyć wszystkie zanieczyszczenia? a na jak długo starcza taka tubka kremu do mycia dr Hauschka (50ml)?
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2011-12-02 o 18:40
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 19:02   #670
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
że niby w ten sposób mają się zmyć wszystkie zanieczyszczenia? a na jak długo starcza taka tubka kremu do mycia dr Hauschka (50ml)?
Powiem szczerze, że do zmywania makijażu oczu stosowałam inny produkt. Z resztą krem sobie radził. Tubka starczała z początku na miesiąc, przy większej wprawie teraz na półtora/dwa miesiące. {co do wprawy, rolowanie buzi tez już szybciej mi idzie } Co do kremu, raz go kocham, raz nienawidzę Obecnie myję buzię najpierw mydełkiem LF, później kremem. Dlaczego? Bo nigdy nie miałam tak przyjemnej buzi. Nie jest ściągnięta, nie szczypie. Wtedy tonik na noc w zupełności wystarcza.

A propos. Taka dr.Hauschkowa rada Oprócz bezkremowych nocy, proponują też bezkremowe 24godz. raz na dwa tygodnie. Przyznaję było baaardzo trudno się przyzwyczaić. Skóra szalała. Teraz nawet mój mąż robi 24godz bez kosmetyków. Po porannym prysznicu zero kremów, toników, makijażu, antyperspirantów (nawet crystala), masek/olejów/innych cudów na włosy. Wiadomo mycie się jak najbardziej, włosy też (używam wtedy szamponu i delikatnej odżywki tylko na końce) ale bez całej reszty. Polecam, trzeba tylko od czasu do czasu znaleźć taki dzień. Przyznaję początki są trudne.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2011-12-02 o 19:03
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 19:44   #671
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Właśnie przyszła do mnie paczka z kremem kofeinowym pod oczy. Jak to to maleństwo ładnie pachnie! I dostałam niespodziewanie gratisa - butelkę z miętą organiczną za całe 14,50 Kurczę za tą sumę, to bym kg mięty kupiła
Tak, czy siak miło z ich strony i to bardzo, tym bardziej, że wcale się nie spodziewałam.
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wiecie sprzedawcy chyba mieli nie tylko Dzień Darmowej Dostawy ale Dzień Dobroci. W aptece internetowej Eskulap złożyłam zamówienie i mniędzy innymi kupiłam tylko próbkę kremu pigwowego dr.Hauschki, otrzymałam z tej firmy torbę, katalog i dwie próbki (w tym podkładu ). Oprócz tego wrzucili do paczki jeszcze całą masę innych próbek i pełnowymiarowy krem Sanoflore. Jestem w szoku

Może zrobię zdjęcia zakupów, jak tylko naładuje się bateria aparatu.
Natkaa, wow super z tym prezentem gratis. A krem pachnie faktycznie kawą? Koniecznie zdaj relacje, bo ja z Alterry jestem tak nijak zadowolona, ale może to dlatego, że nie używam regularnie.
Margoltka, to był na pewno błąd i miało iść do kogoś innego.

A u mnie się dzisiaj kurier nie pojawił.

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Derella Pokaż wiadomość
Dawno się nie odzywałam i pewnie mnie tu nikt nie pamięta, ale nie próżnowałam przez ten czas z zakupami naturalnych kosmetyków i ich testowaniem. Czytając ten wątek niestety nie da się powstrzymać od zakupów.
Sporo tego jest więc może wkleję napierw zdjęcia kosmetyków, które już zużyłam.
Od czasu do czasu zaglądam do TK Maxa i wyszykuję kosmetyki naturalne. Bardzo zadowolona byłam z kosmetyków firmy Sonoma i bardzo żałuję, że nie można ich u nas kupić.
Wypróbowałam z tej firmy żel pod prysznic Natural Bath & Shower Gel First Crush, Natural Foaming Hand Soaps Citrus Medley i Natural Hand & Body Lotion First Crush (jeszcze go nadal używam).
Wszystkie są boskie: żel miał bardzo fajną konsystencję - kojarzył mi sie z taką gęstszą miesznką soków owocowych i pachniał super cytrusowo, nie wysuszał skóry i zostawiał na niej taką warstewkę nawilżającą; mydło do rąk miało formę pianki i pachniało mandarynkami, też nie wysuszało i zostawiało nawilżoną skórę; a balsam też jest fajny - nawilża i nie zostawia tłustej warstwy (może być troche zbyt mało odżywczy dla mocno wysuszonej skóry), pachnie też cytrusowo.

Upolowałam tam jeszcze kosmetyki marki Raw Ganic: Hand and Body Lotion - For Sensitive Skin i Moisturising Liquid Soap - Honey and Barley.
Mydło w płynie używałam jako żel pod prysznic, miało przyjemny bardzo delikatny zapach (kojarzył mi się z jakimś nawilżającym kremem pszenicznym czy owsianym, który używałam dwadzieścia parę lat temu ), o konsystencji strasznie płynnej (utrudniało to bardzo jego dozowanie z tuby), wysuszało mi lekko skórę.
Balsam natomiast jest bardzo treściwy i zostawia delikatnie tłustą wastewkę, fantastyczny na mocno wysuszoną skórę rąk, pachnie delikatnie geranium.
Skusiłam się też na zakupy w iHerbie, bo była promocja na kosmetyki firmy Sonoma i kupiłam ich kolejny żel pod prysznic Natural Bath & Shower Gel Citrus Medley, dwie pasty do zębów: Nature's Gate Natural Toothpaste Creme de Peppermint i
Desert Essence Natural Tea Tree Oil Toothpaste Mint, dwa opakowania nitki dentystycznej: Tom's of Maine Naturally Waxed Anti-Plaque Round Floss i Eco-Dent GentleFloss Mint, dwa mydła Nubian Heritage Mango Butter Soap Shea & Cocoa Butters With Honey & Cornmeal (bosko pachnie ) i Nubian Heritage Coconut & Papaya Soap, i jeszcze odżywkę do włosów Giovanni Smooth as Silk Deep Moisture Conditioner. Nie testowałam jeszcze nic z tego, bo dopiero co do mnie dotarła przesyłka, a mam mnóstwo kosmetyków w trakcie używania.

Mam jeszcze sporo moich zbiorów do pokazania, ale może nie będę wszystkiego wrzucać do jednego posta.

Mam jeszcze pytanie o pasty do zebów. Jakie są Wasze doświadczenia z nimi? Coś możecie polecić? Ja w tej chwili testuję już trzecią i jakoś na razie nie jestem nimi zachwycona (Logodent Daily Care Classic Krem do zębów z bio-mięta pieprzową, Logodent Żel ziołowy do zębów z miętą, Lavera Basis Sensitive Pasta do zebów bez fluoru z bio-echinaceą i propolisem).

Super zbiór. A z past ja mam Sante i jestem zadowolona. Bałam się, ze będzie kiepsko odświeżać tym bardziej, że nie dorwałam wersji z miętą tylko z mirrą, ale nie, odświeża bardzo dobrze. Poza tym super goi ranki na dziąsłach, jest taka lecznica (tak przynajmniej mi się wydaje) i nawet tak szybko nie znika w buzi. Nie wiem tylko, co z tym fluorem, bo ona jest bez, a ja słyszę różne opinie. Jedni mówią, że fluor musi być inni, że absolutnie nie powinien być, więc myję na zmianę ze zwykłą pastą.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 19:50   #672
Derella
Raczkowanie
 
Avatar Derella
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Super zbiór. A z past ja mam Sante i jestem zadowolona. Bałam się, ze będzie kiepsko odświeżać tym bardziej, że nie dorwałam wersji z miętą tylko z mirrą, ale nie, odświeża bardzo dobrze. Poza tym super goi ranki na dziąsłach, jest taka lecznica (tak przynajmniej mi się wydaje) i nawet tak szybko nie znika w buzi. Nie wiem tylko, co z tym fluorem, bo ona jest bez, a ja słyszę różne opinie. Jedni mówią, że fluor musi być inni, że absolutnie nie powinien być, więc myję na zmianę ze zwykłą pastą.
Dzieki za podpowiedź.
Jak skończę testowanie tych nowych ze iHerba, to zamówię sobie w takim razie coś z Sante.
__________________
‎"Aby mieć ładne usta, wypowiadaj miłe słowa,
aby posiadać piękne oczy, poszukuj dobra w ludziach,
aby mieć szczupłą figurę, podziel się swoim jedzeniem z głodnymi,
aby posiadać wspaniałe włosy, pozwalaj dziecku przeczesywać je palcami"
Audrey Hepburn
Derella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 20:00   #673
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Natkaa, wow super z tym prezentem gratis. A krem pachnie faktycznie kawą? Koniecznie zdaj relacje, bo ja z Alterry jestem tak nijak zadowolona, ale może to dlatego, że nie używam regularnie.
Wachlarzyku, krem pachnie słodko, korzennie-ciastkowato Bardzo przyjemnie. Tylko nie wiem kiedy go używać, rano, czy wieczór, czy też i wtedy, i wtedy?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 20:15   #674
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Wachlarzyku, krem pachnie słodko, korzennie-ciastkowato Bardzo przyjemnie. Tylko nie wiem kiedy go używać, rano, czy wieczór, czy też i wtedy, i wtedy?

Mam identyczne odczucia co do zapachu,bo już go nałożyłam.Bardzo przyjemny,sekunda nie minęła a on już się wchłonął.

hehe ja dostałam gratis anyżek bio,nawet nie wiem co z tym zrobić

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Przez nalot wizażanek nasz krem pod oczy podrożał
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/pl/p/100P...-Eye-Cream/305
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 22:51   #675
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Cobaya Pokaż wiadomość
Dzięki za przypomnienie o miodzie, bo dawno gdzieś mi się to o uszy obiło,ale zapomniałam Poszukam i poczytam. Mam naturalny blond i w sumie nawet nie chodzi o rozjaśnienie, tylko rozświetlenie i ożywienie koloru. Przed chwilą umyłam włosy tą Logona do blondu, bo pomyślałam, że może jednak nie jest taka zła i...niestety dla mnie nadal jest Może ona jest bardziej do włosów farbowanych? Albo po prostu nie dla mnie, co nie znaczy, że innym nie będzie pasować, jak to zawsze bywa z kosmetykami.

Co do tego filmu, co prawda ja nie Gayenka ani Sekretny, ale mogę streścić. Otóż pewna kobieta w Anglii postanowiła, że przez 6 tygodni nie będzie używać żadnych kosmetyków i ogólnie zarośnie brudem. Towarzyszył jej w tym angielski komik, jako męski "brudny" przedstawiciel, ale po paru tygodniach zaczął jednak myć zęby, z obawy o ich stan. Ogólnie chodzi o to,że powstaje pytanie: czy kosmetyki i znajdujące się w nich substancje są bezpieczne...oczywiście chodzi o kosmetyki "nienaturalne", których my już nie używamy I wlaśnie czemu ona w tym eksperymencie nie odstawiła tych "złych" i zaczęła stosować naturalne, tylko odstawiła higienę wogóle. Co prawda jest tam przepis na naturalny deo z wosku i lawendy, ale to a propos wizyty w koncernie Uniliver, producenta nienaturalnych dezodorantów.
Te parabeny w moczu zbadała sobie na początku całego eksperymentu i wyszło, że ma ich dużo większą ilość niż przeciętna Amerykanka.
Parabeny w moczu mają ukazywać chyba, że nasz organizm wchłania je właśnie, w wyniku stosowania kosmetyków. Tyle, że po 6 tygodniach ona nie robi kolejnych badań tychże akurat parabenów, w związku z tym nie wiadomo czy ich poziom sie obniżył.
Przez wiekszość filmu mamy obwąchiwanie się wzajemne i badanie natężenia smrodku, a na końcu wyzwalający prysznic i stwierdzenie, że brud co prawda nie zabija, ale i do higieny mydło wystarczy
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
No dokładnie tak było. Zabrakło mi trochę bardziej szczegółów. Nadal nie zrozumiałam czemu ona się nie myła, powinna zrobić badania, potem wymienić kosmetyki i zrobić badania ponownie. Mi ten eksperyment bardziej wyglądał na to jak wpływa nie mycie się na organizm niż kosmetyki. Za to ładnie było pokazane jak wszyscy unikali odpowiedzi na jej pytanie dotyczące antyperspirantów. Film mógł naprawdę wiele pokazać, ale no cóż... jakoś tak trochę mnie zawiódł. Nie wiem czy jako osoba nie używająca kosmetyków naturalnych po tym filmie bym chciała je zacząć używać. Nie wiem czy ten film u takich ludzi nie wywołuje czegoś w rodzaju: O Boże ja muszę odstawić kosmetyki i mogę zostawić tylko mydło czy coś w tym rodzaju.
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kiedyś też obejrzałam ten film (całą ciążę musiałam leżeć, więc miałam czas ) Odniosłam wrażenie, że bardziej nawołuje do mycia się. Przecież rezultatem nie-mycia-się była zwiększona ilość bakterii, problemy zdrowotne (ochotnika) itd. Owszem zaznaczyli, że kosmetyki zawierają szkodliwe substancje, ale oprócz nie-mycia-się nie było za bardzo alternatywy, nie powiedzieli,ze na rynku jest duża oferta zdrowych kosmetyków.


Kiedyś widziałam w Niemczech ocet malinowy (nie mówię tu o płukance z YvesRocher). Kupiłam mydło LF pokrzywowe i przydałaby mi się płukanka octowa. Jeśli zauważycie gdzieś ocet malinowy piszcie kochane, chętnie wypróbuję.
dziekuje kochane kobitki a ciekawa jestem, czy ktorys lekarz podjalby sie prowadzenia badan na wiekszej grupie kobiet (nas ) - badania przed przestawieniem sie na nature, w trakcie, po... bo nie myc sie to tez glupie rozwiazanie... ale myc sie naturalnym olejkiem, spryskac twarz czyms z ziolami, roslinkami... toz to sama przyjemnosc i chyba nie moze zaszkodzic...

margoltka, ja mam ocet malinowy w domu - jest tak pyszny, ze uzywam do salatek na wlosy i buzie wystarczy jablkowy, chociaz moze sprobuje tonik malinowy zrobic... duzo tego nie trzeba...
kurna chata, zebym ja te wszystkie kosmetyki szybciej zuzywala, to bym juz sie na hauschke mogla przerzucic siedzialam w robocie do 9tej, ale teraz mam oficjalnie tydzien urlopu (co nie znaczy, ze do pracy nie zajrze ), wiec znajde czas na porzadki w szafce z kosmetykami
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 23:09   #676
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez neuilly. Pokaż wiadomość
Ja też brunetka

Nie ma takiego produktu, który wszystkim dogodzi
Może faktycznie z farbowanych wyciąga połysk. Trzeba spróbować
mi tez nie sluzy juz wole szampon babydream
jestem blondynka niefarbowana
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 09:36   #677
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wiecie sprzedawcy chyba mieli nie tylko Dzień Darmowej Dostawy ale Dzień Dobroci. W aptece internetowej Eskulap złożyłam zamówienie i mniędzy innymi kupiłam tylko próbkę kremu pigwowego dr.Hauschki, otrzymałam z tej firmy torbę, katalog i dwie próbki (w tym podkładu ). Oprócz tego wrzucili do paczki jeszcze całą masę innych próbek i pełnowymiarowy krem Sanoflore. Jestem w szoku
Dzięki za info w sprawie kuracji Hauschki Zastanawiam się, czy lepiej nie kupić kremu Logony Clear Skin, bo miałam kilka próbek i byłam z niego zadowolona, zniknęła mi kaszka na żuchwie. A co do apteki Eskulap, to mam bardzo miłe doświadczenia z nimi, zawsze wrzucają dużo próbek, produkty są dobrze zabezpieczone, a przesyłka błyskawiczna

Cytat:
Napisane przez Derella Pokaż wiadomość
Dawno się nie odzywałam i pewnie mnie tu nikt nie pamięta, ale nie próżnowałam przez ten czas z zakupami naturalnych kosmetyków i ich testowaniem. Czytając ten wątek niestety nie da się powstrzymać od zakupów.
Sporo tego jest więc może wkleję napierw zdjęcia kosmetyków, które już zużyłam.
Od czasu do czasu zaglądam do TK Maxa i wyszykuję kosmetyki naturalne. Bardzo zadowolona byłam z kosmetyków firmy Sonoma i bardzo żałuję, że nie można ich u nas kupić.
Wypróbowałam z tej firmy żel pod prysznic Natural Bath & Shower Gel First Crush, Natural Foaming Hand Soaps Citrus Medley i Natural Hand & Body Lotion First Crush (jeszcze go nadal używam).
Wszystkie są boskie: żel miał bardzo fajną konsystencję - kojarzył mi sie z taką gęstszą miesznką soków owocowych i pachniał super cytrusowo, nie wysuszał skóry i zostawiał na niej taką warstewkę nawilżającą; mydło do rąk miało formę pianki i pachniało mandarynkami, też nie wysuszało i zostawiało nawilżoną skórę; a balsam też jest fajny - nawilża i nie zostawia tłustej warstwy (może być troche zbyt mało odżywczy dla mocno wysuszonej skóry), pachnie też cytrusowo.
Upolowałam tam jeszcze kosmetyki marki Raw Ganic: Hand and Body Lotion - For Sensitive Skin i Moisturising Liquid Soap - Honey and Barley.
Mydło w płynie używałam jako żel pod prysznic, miało przyjemny bardzo delikatny zapach (kojarzył mi się z jakimś nawilżającym kremem pszenicznym czy owsianym, który używałam dwadzieścia parę lat temu ), o konsystencji strasznie płynnej (utrudniało to bardzo jego dozowanie z tuby), wysuszało mi lekko skórę.
Balsam natomiast jest bardzo treściwy i zostawia delikatnie tłustą wastewkę, fantastyczny na mocno wysuszoną skórę rąk, pachnie delikatnie geranium.
Skusiłam się też na zakupy w iHerbie, bo była promocja na kosmetyki firmy Sonoma i kupiłam ich kolejny żel pod prysznic Natural Bath & Shower Gel Citrus Medley, dwie pasty do zębów: Nature's Gate Natural Toothpaste Creme de Peppermint i
Desert Essence Natural Tea Tree Oil Toothpaste Mint, dwa opakowania nitki dentystycznej: Tom's of Maine Naturally Waxed Anti-Plaque Round Floss i Eco-Dent GentleFloss Mint, dwa mydła Nubian Heritage Mango Butter Soap Shea & Cocoa Butters With Honey & Cornmeal (bosko pachnie ) i Nubian Heritage Coconut & Papaya Soap, i jeszcze odżywkę do włosów Giovanni Smooth as Silk Deep Moisture Conditioner. Nie testowałam jeszcze nic z tego, bo dopiero co do mnie dotarła przesyłka, a mam mnóstwo kosmetyków w trakcie używania.

Mam jeszcze sporo moich zbiorów do pokazania, ale może nie będę wszystkiego wrzucać do jednego posta.

Mam jeszcze pytanie o pasty do zebów. Jakie są Wasze doświadczenia z nimi? Coś możecie polecić? Ja w tej chwili testuję już trzecią i jakoś na razie nie jestem nimi zachwycona (Logodent Daily Care Classic Krem do zębów z bio-mięta pieprzową, Logodent Żel ziołowy do zębów z miętą, Lavera Basis Sensitive Pasta do zebów bez fluoru z bio-echinaceą i propolisem).
Hej Śliczne masz te zbiory! Uwielbiam nowości i firmy, o których słyszę pierwszy raz. I poza iHerb kupiłaś to wszystko w łódzkim TK Maxxie, czy za granicą? CO do past do zębów to ja jestem bardzo zadowolona z pasty 100% naturalne L'Angelica. Zamawiam ją w DOZ albo czasami można ją dostać w Superpharm.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 09:43   #678
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziewczyny, a co polecacie do nawilżania ciała? Rozglądam się za jakimś balsamem
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 10:10   #679
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Małgosiu, a mogłabyś kupić i dla mnie ten krem z filtrem? bo do poniedziałku już pewnie nie będzie, a chciałam spróbować czy taki treściwy krem sprawdzi się na mojej skórze.
Postaram się dziś kupić,jakkolwiek od razu napiszę: promo polega na tym,że do dwóch pełnowymiarowych opakowań można wziąć trzecie gratis - więc zniżka jest tylko wtedy,kiedy we trzy się zaopatrzymy - wtedy mamy po -33% każda i ma to sens wtedy,gdy towar jest w maksymalnie zbliżonej cenie....
Wczoraj w ZT patrzyłam,to wybór gratisów był bardzo ograniczony
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-03, 10:33   #680
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
CO do past do zębów to ja jestem bardzo zadowolona z pasty 100% naturalne L'Angelica. Zamawiam ją w DOZ albo czasami można ją dostać w Superpharm.
A odrzuciłaś całkowicie inne pasty? Bo z tego, co pamiętam L'Angelica jest bez fluoru.

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co polecacie do nawilżania ciała? Rozglądam się za jakimś balsamem
A masz suchą skórę czy normalną? Jeżeli normalną to weź coś z Alterry albo z Sanoflore, ja mam i z Alterry i z Sanoflore i z obu jestem bardzo zadowolona. No ale ja nie mam problemów z suchą skórą, ewentualnie czasem zimą, ale to tylko w pewnych miejscach, nie na całym ciele.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 10:53   #681
Derella
Raczkowanie
 
Avatar Derella
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Hej Śliczne masz te zbiory! Uwielbiam nowości i firmy, o których słyszę pierwszy raz. I poza iHerb kupiłaś to wszystko w łódzkim TK Maxxie, czy za granicą? CO do past do zębów to ja jestem bardzo zadowolona z pasty 100% naturalne L'Angelica. Zamawiam ją w DOZ albo czasami można ją dostać w Superpharm.
Dzięki! Ja też lubię czytać Wasze posty o nowych kosmetykach, więc dzielę się informacjami o nowościach, bo może ktoś z tych informacji skorzysta.
Wszystkie te kosmetyki wyszperałam w naszym łódzkim TK Maxxie. Odkąd odkryłam, że pojawiają się tam kosmetyki naturalne, to zaglądam do nich co 2-3 tygodnie i zawsze wracam z jakimś "łupem".
Nad kupnem pasty L'Angelica też się zastanawiałam, ale coś mi w składzie się nie podobało i w końcu jej nie kupiłam. Wiem, że jest tych past kilka i nie jestem pewna, czy ogladałam akurat tą 100% naturalną, więc chyba jeszcze raz popatrzę na nie, jak będę w Superpharm.
__________________
‎"Aby mieć ładne usta, wypowiadaj miłe słowa,
aby posiadać piękne oczy, poszukuj dobra w ludziach,
aby mieć szczupłą figurę, podziel się swoim jedzeniem z głodnymi,
aby posiadać wspaniałe włosy, pozwalaj dziecku przeczesywać je palcami"
Audrey Hepburn
Derella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 10:54   #682
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Hej, możecie mi podać dziewczyny jak długą datę ważności ma olej wspaniały ??
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 11:27   #683
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hej, możecie mi podać dziewczyny jak długą datę ważności ma olej wspaniały ??
Mój jest ważny do 2013.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 11:46   #684
Cobaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 34
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hej, możecie mi podać dziewczyny jak długą datę ważności ma olej wspaniały ??
Olej wspaniały trzeba zużyć do 6 miesiecy po otwarciu, ale mam też na opakowaniu datę ważności 12/2012, więc trochę czasu jest, jeśli nie otworzę. U Ciebie też powinna gdzieś być taka data.

Co do past do zębów to ja jestem wielką fanką naturalnych i właśnie tych bez fluoru. Mam bardzo kruche szkliwo i ogólnie ze względu na różne problemy, przykładam dużą wagę do pielęgnacji. Wcześniej używałam różnych past Elmex,Lacalut i tego typu i myślałam, że jest coraz lepiej, a Elmex to właśnie miałam tą czerwoną o wiekszej dawce floru. Bardzo ciężko mi było myśleć o wymianie pasty na naturalne
Od roku używam już tylko takich (Logona, Lavera pasty i żele, Eco Cosmetics z czarnuszką) i nigdy nie było lepiej!!! Wszystkie problemy zniknęły, a kontrola u dentysty (robię co pół roku) potwierdziła, że jest wszystko super Teraz dokupiłam płyn do płukania Venus z czarnuszką, ale jeszcze nie otworzyłam.
Pasty poleciałam dwóm osobom i jedna też zachwycona, a druga nie
Może nie zawsze są miłe w użyciu (miałam jedną taką Fitne z solą morską i słona jak cholera, aż zbierało się na wymioty, bo to jakby sama sól mieć w buzi ), ale jak dla mnie nic lepiej nie działało !
Cobaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 12:07   #685
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Derella Pokaż wiadomość
Dzięki! Ja też lubię czytać Wasze posty o nowych kosmetykach, więc dzielę się informacjami o nowościach, bo może ktoś z tych informacji skorzysta.
Wszystkie te kosmetyki wyszperałam w naszym łódzkim TK Maxxie. Odkąd odkryłam, że pojawiają się tam kosmetyki naturalne, to zaglądam do nich co 2-3 tygodnie i zawsze wracam z jakimś "łupem".
Nad kupnem pasty L'Angelica też się zastanawiałam, ale coś mi w składzie się nie podobało i w końcu jej nie kupiłam. Wiem, że jest tych past kilka i nie jestem pewna, czy ogladałam akurat tą 100% naturalną, więc chyba jeszcze raz popatrzę na nie, jak będę w Superpharm.
Past L'Angelica jest kilka i tylko jedna albo dwie są naturalne. Zajrzyj na stronę doz, bo tam są podane składy tych past.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 12:23   #686
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Derella Pokaż wiadomość
Skusiłam się też na zakupy w iHerbie, bo była promocja na kosmetyki firmy Sonoma i kupiłam ich kolejny żel pod prysznic Natural Bath & Shower Gel Citrus Medley, dwie pasty do zębów: Nature's Gate Natural Toothpaste Creme de Peppermint i
Desert Essence Natural Tea Tree Oil Toothpaste Mint, dwa opakowania nitki dentystycznej: Tom's of Maine Naturally Waxed Anti-Plaque Round Floss i Eco-Dent GentleFloss Mint, dwa mydła Nubian Heritage Mango Butter Soap Shea & Cocoa Butters With Honey & Cornmeal (bosko pachnie ) i Nubian Heritage Coconut & Papaya Soap, i jeszcze odżywkę do włosów Giovanni Smooth as Silk Deep Moisture Conditioner. Nie testowałam jeszcze nic z tego, bo dopiero co do mnie dotarła przesyłka, a mam mnóstwo kosmetyków w trakcie używania.

Mam jeszcze sporo moich zbiorów do pokazania, ale może nie będę wszystkiego wrzucać do jednego posta.

Mam jeszcze pytanie o pasty do zebów. Jakie są Wasze doświadczenia z nimi? Coś możecie polecić? Ja w tej chwili testuję już trzecią i jakoś na razie nie jestem nimi zachwycona (Logodent Daily Care Classic Krem do zębów z bio-mięta pieprzową, Logodent Żel ziołowy do zębów z miętą, Lavera Basis Sensitive Pasta do zebów bez fluoru z bio-echinaceą i propolisem).
Do mnie też dotarła w tym tygodniu paczka z iHerbu. Również zamówiłam odżywkę Giovanni, ale nie wstawiałam jej w tym wątku, bo ma parę składników nienaturalnych :/ Mimo to serdecznie polecam. Użyłam jej raz i jestem zachwycona Nie obciąża włosów nic a nic, a pięknie odżywia i na dodatek ślicznie pachnie. Wrzucaj resztę zdjęcie reszty kolekcji!

Myślałam, że dostanę wczoraj paczki z matique i ze zdrowych kosmetyków, ale nie udało się. Wy swoje dostałyście zamówione w DDD ?

Informuję, że mojego szamponu z shea.pl jak nie było tak nie ma
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 12:25   #687
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Past L'Angelica jest kilka i tylko jedna albo dwie są naturalne. Zajrzyj na stronę doz, bo tam są podane składy tych past.
L' Angelica świeży oddech: Aqua, Glycerin, Sorbitol, Calcium Carbonate, Hydrated Silica, Xylitol, Silica, Titanium Dioxide, Aroma, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Xanthan Gum, Zinc PCA, Thymus Vulgaris Extract, Mentha Piperita Extract, Ocimum Basilicum Extract, Melaleuca Alternifolia Oil, Thymus Vulgaris Oil, Ammonium Glycyrrhizate, Limonene.

Wybielająca Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Sorbitol, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Tetrapotasium Pyrophosphate, Titanium Dioxide, Salvia Officinalis Extract, Eucalyptus Globulus Extract, Sodium Monofluorophosphate, Aluminium Silicate, Sodium Saccharin, Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Ethylparaben, Limonene. Tutaj są konserwanty i PEG.

Wrażliwe zęby: Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, Urea, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Allantoin, Melissa Officinalis Extract, Calendula Officinalis Extract, Sodium Monofluorophosphate, Tetrapotassium Pyrophosphate, Titanium Dioxide, Potassium Nitrate, Sodium Saccharin, Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Ethylparaben, CI 16255. - PEG, konserwanty i barwnik.

Tea Tree Oil: aqua, calcium carbonate, sorbitol, glycerin, silica, sodium lauryl sulfate, cellulosum gum, mentha piperita oil, melaleuca alternifolia oil, anethole, menthol, sodium monofluorophosphate, sodium saccharin, citric acid, eugenol, phenoxyethanol, imidazolidinyl, urea, methylparaben, ethylparaben. - SLS i konserwanty :/

Pełna ochrona:
Aqua, Glycerin, Sorbitol, Calcium Carbonate, Hydrated Silica, Xylitol, Silica, Titanium Dioxide, Sodium Myrisitoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Aroma, Xanthan Gum, Zinc PCA, Thymus Vulgaris Extract, Mentha Piperita Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Juniperus Communis Extract, Salvia Oficinalis Extract, Melaleuca Alternifolia Oil, Thymus Vulgaris Oil, Ammonium Glycyrrhizate, Limonene

Moim zdaniem (niech mnie ktoś poprawi, jak nie mam racji), to pasta Pełna ochrona i świeży oddech są w porządku. Są odrobinę droższe od tych z konserwantami.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość

Myślałam, że dostanę wczoraj paczki z matique i ze zdrowych kosmetyków, ale nie udało się. Wy swoje dostałyście zamówione w DDD ?

Informuję, że mojego szamponu z shea.pl jak nie było tak nie ma
Ja zamawiałam na matique w DDD, jeszcze nie dostałam, ale napisali wczoraj że już wysłane.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2011-12-03 o 12:27
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 12:32   #688
Cobaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 34
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Myślałam, że dostanę wczoraj paczki z matique i ze zdrowych kosmetyków, ale nie udało się. Wy swoje dostałyście zamówione w DDD ?
Mi napisali z Matique, że z powodu dużej ilości zamówień z okazji DDD mają 2-3 dniowe opóźnienia, za co przepraszają i ja też czekam na swoja paczkę. A w zdrowych kosmetykach dopiero wczoraj dostałam maila o rozpoczęciu realizacji zamówienia.

Edytowane przez Cobaya
Czas edycji: 2011-12-03 o 12:33
Cobaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 12:44   #689
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Cobaya Pokaż wiadomość
Mi napisali z Matique, że z powodu dużej ilości zamówień z okazji DDD mają 2-3 dniowe opóźnienia, za co przepraszają i ja też czekam na swoja paczkę. A w zdrowych kosmetykach dopiero wczoraj dostałam maila o rozpoczęciu realizacji zamówienia.
Moja paczka od nich została wczoraj wysłana.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 12:44   #690
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Do mnie paczki z Matique i Zdrowych kosmetyków zostały wysłane w czw., więc na pewno w poniedziałek będą

Przez margoltkę, która przypomniała mi o Eubionie, zamówiłam szampon i odżywkę
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.