Mały biust...ubrania - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-19, 21:03   #31
sloneczko_00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 124
Dot.: Mały biust...ubrania

Makusia dziekuje bardzo! nie wiedzialam wlasnie co to jest to pierwsze...36... a to drugie to sie domyslalam jeszcze raz dziekuje!

pozdrawiam!
sloneczko_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 08:09   #32
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Mały biust...ubrania

Ja polecam na jakieś większe wyjścia silikonowy staniczek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=53383
jestem naprawdę z niego zadowolona
A na co dzień tak jak Makusia Triumpha, sama męcze się z malutkim biuścikiem.

Edytowane przez Nadin
Czas edycji: 2005-07-20 o 09:07
Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 16:22   #33
gft
Raczkowanie
 
Avatar gft
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 65
Dot.: Mały biust...ubrania

ojj, dziewczyny w lecie najlepiej chodzi sie bez stanika (: wygodnie i bezstresowo, ze nam wystaje ramiaczko albo cus innego. ja nie mam sie czym chwalic - 75A - ale mam to w nosie (bo raczej nie w biuscie) (: nienawidze stanikow typu push-up, a juz najbardziej mnie smiesza dziewczyny, ktore kupuja nie dosc, ze push-up, to jeszcze za duze (: lubie sportowe na co dzien i koronkowe od swieta. faktem jest jednak, ze nie mozna sobie z takim biustem pozwolic na bluzki z glebokim dekoltem, albo z dekoltem w serek.. <maruda>, ale za to mamy komfort podczas biegania i uprawiania sportow. Dawniej mialam wiekszy biust, ale podczas mojego odchudzania zaczelam chudnac od biustu wlasnie... ale ja lubie moj rozmiar i uwazam, ze jest idealny!
__________________
Hitotsume no kotoba wa yume
Nemuri no naka kara
Mune no oku no kurayami wo sotto
Tsure dasu no
gft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 06:30   #34
agnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3
Dot.: Mały biust...

napisz proszę gdzie można taki staniczek kupić
agnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 09:21   #35
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Mały biust...

Mam 70A już się przyzwyczaiłam i nie narzekam.
Na co dzień świetne są staniki UNNO albo Princesa. W Krakowie można je dostac naprzeciwko poczty gł. pod arkadkami albo na Karmelickiej koło Czarodzieja w bramie.
Nawet mały biust ładnie sie w nich układa, nic nie ciśnie, dobrze wyglada pod ubraniami. I nie są drogie.
Na wielkie wyjście gdzie suknia czy bluzka ma duży dekolt mam stanik intimissimi, powiększa piersi conajmniej o rozmiar, też jest wygodny ale nie lubię mieć "nieswoich cycków"
Kostumy kąpielowe najlepsze są chyba w poprzeczne paski - to optycznie je powiększa. I mam takowy z H&M, multikolorowy.
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 11:18   #36
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Mały biust...

a ja mam biust 70-75B i nie mam kompleksów na jego punkcie. Uważam że miseczka B kwalifikuje się do biustów średnich proporcjonalnych do szczupłej sylwetki i niewysokiego wzrostu który ja reprezentuje
Nie przepadam za stanikami typu push-up jesli już to z maleńkimi poduszeczkami a to dlatego że czuję się w takich mało naturalnie.
A biuścik w moim nowym bikini wygląda bardzo dobrze, ponieważ ma lekko usztywniane gąbeczki i naszywki z owoców
Jak już coś to jestem zwolenniczką optycznego korygowania sylwetki
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 12:58   #37
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mały biust...

Mały biust 70B??Ja mam 75 małe A to co ja mam powiedzieć to ja mam mikro
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 14:34   #38
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Mały biust...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
tez mam 70 A ale lubie swoj biust,najczescie nosze push up.Dziewczyny a jakie staniki nosicie do koszulek na lato,np do takich na cienkich ramiaczkach,szukam odpowiedniego i nie moge znalesc,mam taki jeden bez ramiaczek ale zawsze boje sie ze mi z biustu zleci
Ja mam taki z silikonowym plastrem czy coś w tym stylu firmy Lupo (biały). Nosze go bez ramiączek i wiem, że napewno mi nie spadnie bo dzięki temu silikonowemu paskowi przylega do ciała o wiele mocniej.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 18:38   #39
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mały biust...

A wiecie cos może o tych samoprzylepnych stanikach bez ramiączek co sprzedają na allegro?
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 08:31   #40
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Mały biust...

Widziałam te "staniki". To są po prostu żelowe wkładki które mają trzymać się przylepione do biustu...jestem przeciwniczką takich rozwiązań. Po co mam udawać przed obą i innymi że mam duży biust? A co jeśli chłopak poleci na nasze wkladki a potem okaze się że to tylko optyczne wrażenie go zwabiło ??
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 12:54   #41
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mały biust...

Ja już mam chłopaka a pozatym załozycielka wątku rozpacza że ma miseczke B a ja mam małe A.
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-24, 09:21   #42
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Dot.: Mały biust...ubrania

Ja mam male A. wiecie co gdy lece nago na plecach to dosłownie mojego biustu nie ma! Jak klatka piersiowa dziecka. Macie też tak? Czy to tylko ja mam calkowity zanik piersi?
Pod biustem mam 72 a w 78 i jak tu sie nie przejmowac ?
__________________
,, Uśmiechem witaj każdy nowy dzień ''
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 09:22   #43
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Dot.: Mały biust...ubrania

Ja mam male A. wiecie co gdy lece nago na plecach to dosłownie mojego biustu nie ma! Jak klatka piersiowa dziecka. Macie też tak? Czy to tylko ja mam calkowity zanik piersi?
Pod biustem mam 72 a w 78 i jak tu sie nie przejmowac ?

lece nago
leże nago mialo by ;P
__________________
,, Uśmiechem witaj każdy nowy dzień ''
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 17:18   #44
MaLeNsTwO_17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1
Dot.: Mały biust...ubrania

a ja mam miseczke B ale co z tego jak połowa mojego stanika jest pusta... tak bardzo chciałabym założyć kiedyś bluzke z deloldem... niegdy takiej nie miałam...w sumie troche sie do moich maleństw przyzwyczaiłam ale wolałabym żeby jeszcze urosły chyba w ogóle powinnam nosić miseczke A??...odpowiedzcie..pliss s
MaLeNsTwO_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 19:41   #45
talk-a
Raczkowanie
 
Avatar talk-a
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 177
GG do talk-a
Dot.: Mały biust...ubrania

pytałyście o silikonowe staniki...no więc moja ciotka miała owy na weselu i gdy zaczeła tańczyć cały czas trzymała się za biust bo bała się że jej wypadnie i dziadek z którym tańczyła dostanie nim w twarz

jeżeli chodzi o biust......to te rozmiarówki są jakieś dziwne dzięki jednej z wizażanek wiem już co oznaczają rozmiarówki w stylu 32/70 no i tak jakoś z ciekawośći zaczełam przegladać moje biustonosze i jeden mam 32/70 czyli 70 AA - na to wygląda a drugi mam 70 B a są identycznej wielkości i komu tu wierzyć ??

a co z kostiumami kąpielowymi wkońcu teraz LATO....szukam właśnie takiego - typu push up i nie mogę znaleść faajnego może wy jakieś znalazłyście?? ( dołączam się do wątku z tym pytaniem ponieważ wiekszość wizażanek tu zagladających ma małe piersi i też jakiś kostium pewnie mają:P)

ależ się rozpisałam.....




kolejne forum gdzie użalamy się nad swoimi małymi biustami....może najwyższy czas pokochać te małe??
talk-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 20:59   #46
Vivienna
Raczkowanie
 
Avatar Vivienna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 60
Dot.: Mały biust...ubrania

A ja właśnie obliczyłam , że mam AA(o ile w ogóle mam) To chyba jest jakieś upośledzenie:/
Vivienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 18:35   #47
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Mały biust...ubrania

Nie tylko Ty tak masz Od zawsze byłam płaska i nawet po tym jak zaczęłam brać pigułki to nic mi nie urosło w przeciwieństwie do moich kolezanek, które narzekały, iż za bardzo biustu im przybyło:/ Dlatego inwestuje w dobre staniki i mam wyrozumiałego chłopaka, któremu mój biuścik bardzo przypadł do gustu. Dlatego staram sie myśleć pozytywnie i tak do swoich piersi podchodzić. Tylko czasami stojąc z koleżankami(zwłaszcza latem) wiem, że troszkę inaczej wyglądam niż one w kusych topach na ramiączkach...
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 20:43   #48
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Mały biust...ubrania

ja też mam strasznie malutki biuścik ( w sumie to takie małe 75 A) ale strasznie lubie bluzki z dekoltami i takie własnie nosze ;p nie mam zamiaru się przejmować tym że nie mam sie czym pochwalić. w końcu czy to moja wina ze mam takie a nie inne piersi?? i nie mam zamiaru sie z tego powodu w jakikolwiek sposob ograniczac
pewnie ze wolalabym miec wiekszy biust i nwet sie nad operacja zastanawialam ale nie stac mnie na nia wiec staram sie pokochac to co jest!
hmmm... a slyszalam w jednym programie ze dla kobiet z malym biustem najlepsze sa bluzeczki z malym okraglym dkoltem, wszelkimi drapowaniami, falbankami i ogolnie dekoracjami przy biuscie a takze male topiki
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.