Terapia komórkami macierzystymi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-30, 15:07   #1
LegalnaBrunetka
Przyczajenie
 
Avatar LegalnaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Lightbulb

Terapia komórkami macierzystymi


Witajcie,
zdecydowałam się założyć nowy temat bo nie znalazłam tutaj jeszcze takiego wątku. Zgodnie z tematem pewnie wiele z was ma także pieska. Ja mam labradora, Nero pies ma 8 lat i ostatnio coraz poważniejsze problemy z poruszaniem się. Oczywiście po domu i na spacerze jeszcze chodzi, ale np ma problem ze wskoczeniem do auta czy przy zabawie z innymi psami od razu widać, że jest mu trudniej. Żal mi patrzeć na niego, chciałabym mu pomóc. Ostatnio koleżanka mówiła mi że słyszała, że jej koleżanki pies.. z podobnymi problemami przeszedł jakąś terapię z komórkami macierzystymi i efekt był całkiem niezły. Nie znam się za bardzo na tym, mój weterynarz twierdzi, że coś wie, ale tego nie robi (ale to wioska). Stąd pytanie czy ktoś już to kiedyś przechodził ze swoim psem? Jak to działa? Wiecie gdzie to najlepiej można zrobić? I za ile? Sama szukam dalej w necie, ale zawsze lepiej usłyszeć doświadczonych.
pozdrawiam
LegalnaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 15:37   #2
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Terapia komórkami macierzystymi

Cytat:
Napisane przez LegalnaBrunetka Pokaż wiadomość
Witajcie,
zdecydowałam się założyć nowy temat bo nie znalazłam tutaj jeszcze takiego wątku. Zgodnie z tematem pewnie wiele z was ma także pieska. Ja mam labradora, Nero pies ma 8 lat i ostatnio coraz poważniejsze problemy z poruszaniem się. Oczywiście po domu i na spacerze jeszcze chodzi, ale np ma problem ze wskoczeniem do auta czy przy zabawie z innymi psami od razu widać, że jest mu trudniej. Żal mi patrzeć na niego, chciałabym mu pomóc. Ostatnio koleżanka mówiła mi że słyszała, że jej koleżanki pies.. z podobnymi problemami przeszedł jakąś terapię z komórkami macierzystymi i efekt był całkiem niezły. Nie znam się za bardzo na tym, mój weterynarz twierdzi, że coś wie, ale tego nie robi (ale to wioska). Stąd pytanie czy ktoś już to kiedyś przechodził ze swoim psem? Jak to działa? Wiecie gdzie to najlepiej można zrobić? I za ile? Sama szukam dalej w necie, ale zawsze lepiej usłyszeć doświadczonych.
pozdrawiam
Kup sobie gazetę 'Przyjaciel Pies' na styczeń tego roku. Tam właśnie jest cały artykuł co to jest, na czym polega, jakie są skutki.

Czytałam, ciekawe bardzo

Edytowane przez Nimfa20
Czas edycji: 2013-01-30 o 15:39
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 15:42   #3
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Terapia komórkami macierzystymi

koszt kilka tysięcy złotych . Nie napisałaś nic, z jakimi stawami ma kłopoty twój pies, jakie ma zmiany, jakie stosowaliście leczenie wcześniej... Komórki macierzyste to ostatnia deska ratunku dla psów ze zwyrodnieniem stawów, najpierw odwiedź dobrego ortopedę i zobacz, co on wam zaproponuje.
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 20:29   #4
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Terapia komórkami macierzystymi

we wroclawiu eksperymentalna terapie komorkami macierzystymi prowadzi dr niedzielski.
labrador znajomych jest leczony ta metoda i koszty wcale nie sa tak zabojczo wysokie, a co najwazniejsze-widac efekty.

warto zadzwonic i sie dowiedziec wiecej.
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 20:45   #5
LegalnaBrunetka
Przyczajenie
 
Avatar LegalnaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: Terapia komórkami macierzystymi

Cytat:
Napisane przez lapinne Pokaż wiadomość
we wroclawiu eksperymentalna terapie komorkami macierzystymi prowadzi dr niedzielski.
labrador znajomych jest leczony ta metoda i koszty wcale nie sa tak zabojczo wysokie, a co najwazniejsze-widac efekty.
wow dziewczyny dzięki za szybki odzew!
lapinne masz racje, po Twoim poście szukam informacji o dr Niedzielskim i metodzie i w końcu jakiś konkret http://vetstemcell.pl/ widzę, że tutaj robią te komórki dla doktora o którym mówisz i powoli jestem bardziej w temacie. a ten labrador znajomych na co choruje? i po jakim czasie widać efekty? to naprawdę świetna wiadomość, że kolejna osoba potwierdza
LegalnaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 09:47   #6
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Terapia komórkami macierzystymi

ten labrador to 5letnia suka z potezna dysplazja, ktorej nikt nie zoperowal, kiedy byl na to czas i teraz jest wybor: sztuczne biodra za bardzo duze pieniadze lub terapia eksperymentalna.

dr niedzielski to jest fantastyczny, konkretny czlowiek i lekarz oddany sprawie. naprawde polecam go w 100%.
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 11:00   #7
LegalnaBrunetka
Przyczajenie
 
Avatar LegalnaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: Terapia komórkami macierzystymi

wielkie dzięki za te informacje. na stronie czytam, że oni pobierają tkankę tłuszczowa zwierzęciu, jak mówisz najlepiej zadzwonię i zapytam jak to wygląda. Ale jestem pozytywnie nastawiona i mam nadzieję, że będzie git
jeśli macie jeszcze jakies inne informacje, chętnie posłucham mądrzejszych i doświadczonych! Ja ewentualnie dam znać co i jak
LegalnaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 11:55   #8
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Terapia komórkami macierzystymi

zgoogluj sobie klinike dr niedzielskiego we wro na krzywoustego-nie chcialabym byc posadzona o reklame czy cos.
pisze z perspektywy pacjenta


i nie nastawiaj sie na komrki macierzyste, tylko po prostu zabierz psa do dobrego ortopedy.
dr niedzielski w bawelne nie owija, bez potrzeby nie kroi, jak mowi, ze jest beznadziejnie to jest, ale daje z siebie wszystko i jest wariatem, ktory podejmuje sie rzeczy niemozliwych i to z super skutkiem.
jesli twoj pies kwalifikuje sie do takiej terapii, to na pewno zostanie na nia skierowany.


dodatkowo jest tam calkiem niezly gabinet rehabilitacyjny. starszym psom czesto mozna bardzo pomoc np. ultradzwiekami czy elektrostymulacja miesni.

powodzenia!!!
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.