Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-26, 15:08   #1441
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Silver jak wroce do domu to meza spytam on wlasnie tym na dziale handluje.

PYTANIE MAM czy wasze dzieci ssą swoje gorne wargi?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 15:18   #1442
ewadylewska
Zadomowienie
 
Avatar ewadylewska
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 182
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;41004089]Silver jak wroce do domu to meza spytam on wlasnie tym na dziale handluje.

PYTANIE MAM czy wasze dzieci ssą swoje gorne wargi?[/QUOTE]


moja ssie dolna i to ponoc na zeby
__________________
ewadylewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 15:19   #1443
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;41004089]Silver jak wroce do domu to meza spytam on wlasnie tym na dziale handluje.

PYTANIE MAM czy wasze dzieci ssą swoje gorne wargi?[/QUOTE]

o taaaaaaaak ) sluchajcie, moja jeszcze zebów nie ma, ale tak mi czasem scisnie cycka ze az boli.
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 15:36   #1444
fewcia
Zakorzenienie
 
Avatar fewcia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 394
GG do fewcia
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez charlizz Pokaż wiadomość
a T. nie może zostawać z Amelką? ;> bo chyba zostawala. A babcia dyktatorka? Pewnie zbyt wiekowa i nie da rady..... ja pitolę, ja w rossie kupiłam ten podkład bourjois (swoją drogą to już drugi w tym miesiącu) i kurka siwa jest za ciemny a i tak kupiłam jaśniejszy niż zwykle, bo widzę,że jestem mega blada jak nigdy, ale nie sądziłam, że aż tak wychodzi na to, że najodpowiedniejszy dla mnie będzie najjaśniejszy ze wszystkich

zazdroszczę takich znajomych wtedy chętnie byym gości zapraszała


faceci
Ja dzięki spacerom mam już ciemniejsze podkłady Bo zaraz po porodzie byłam blada twarz


[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;41004089]Silver jak wroce do domu to meza spytam on wlasnie tym na dziale handluje.

PYTANIE MAM czy wasze dzieci ssą swoje gorne wargi?[/QUOTE]
moja nie.

Silver ja mam zelmera bez misy, sporo go używam i jestem zadowolona.


Wiecie co robi Blanka? Leży na kanapie, na której mamy taką bardzo włochatą narzutę (zawiniętą o oparcie), łapie za nią i chce się dźwigać do góry! Ale żeby głowkę na brzuszku podnieść, albo się przekręcić, to leń nie chce
fewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 15:57   #1445
Aga8484
Zakorzenienie
 
Avatar Aga8484
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 828
GG do Aga8484
Odp: Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;41004089]Silver jak wroce do domu to meza spytam on wlasnie tym na dziale handluje.

PYTANIE MAM czy wasze dzieci ssą swoje gorne wargi?[/QUOTE]

Moja nie

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
o taaaaaaaak ) sluchajcie, moja jeszcze zebów nie ma, ale tak mi czasem scisnie cycka ze az boli.
U mnie to samo , jak zaciśnie to ała
Aga8484 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 15:57   #1446
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

I jak, TZci sie domyslili i dali Wam cos na dzien mamy od dzieciaczkow?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 16:00   #1447
litllesweetangel
Lurker ;)
 
Avatar litllesweetangel
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez fewcia Pokaż wiadomość
Ja dzięki spacerom mam już ciemniejsze podkłady Bo zaraz po porodzie byłam blada twarz



moja nie.

Silver ja mam zelmera bez misy, sporo go używam i jestem zadowolona.


Wiecie co robi Blanka? Leży na kanapie, na której mamy taką bardzo włochatą narzutę (zawiniętą o oparcie), łapie za nią i chce się dźwigać do góry! Ale żeby głowkę na brzuszku podnieść, albo się przekręcić, to leń nie chce
Moja tez taka leniwa, do siadania jej spieszno a na brzuszku ryk :p a jak nie moze sie przekreci to juz mega histeria. Dziwne te baby



Musze sie pozalic Jak wroce do pracy bedziemy z TZ musieli byc na mijajacych sie zmianach ;/ a dlaczego ? bo tepa ☠☠☠☠a jego siostrzyczka ukochana zapisala swojego dzieciora za pozno do zlobka i pojdzie dopiero w grudniu ;/ wiec tesciowka tylu dzieciakow przez 8 h nie ogarnie i zajmie sie mala tylko przez 2 h czyli kiedy ja bede szla do pracy a TZ wracal i odwrotnie... Jak jeszcze dojda nadgodziny to w ogole sie widziec nie bedziemy Tak bylo przed ciaza, ja wracalam od szedl + weekendy tez robota
__________________

It's okay
I got lost on the way
But I'm a supergirl
And supergirls don't cry
litllesweetangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-26, 16:01   #1448
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Mika, przestań! Każde dziecko inaczej się rozwija. Będzie dobrze.
Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość

Kurczę skoro się martwisz to może idź wcześniej prywatnie? Ja bym tak zrobiła.
Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Może uda się wcześniej do neurologa umówić? Albo może dobrze by było się z rehabilitantem dobrym spotkać, ale nie stresuj się, przecież każde dziecko swoim tempem się rozwija.

Miałam wcześniej dziś się położyć spać Uciekam dobrej nocy!
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;40996793]iiii ty go nie wykorzystałaś takiego pięknego, boskiego?






Mika, a idź ty do dobrego rehabilitanta na konsultację, co? bo jeśli miałoby coś być do korygowania to miesiąc do wizyty neuro to bardzo dużo u takiego malucha. Nie martw się na zapas
[/QUOTE]

Troszke wam wyjasnie bo chaotycznie napisałam u neurologa bylismy jak Julek miał 4 miesiace bo pediatra podejrzewała asymetrie ale lekarz wykluczył okreslił go mianem dziecka "Miekkiego" bo długi jest i jak to nazwał człowiek guma kazał go nie zmuszac do chodzenia siadania i przyjsc dla swietego spokoju jak 6 miesiecy skończy Pediatra miała takie podejrzenia bo słabo głowe nosił ale już jest ok
Moja szfagierka to rehabilitantka po Bobathah zaraz po kursie i jak go ogladała ostatnio to mówi ze napewno nie jest dzieckiem neurologicznym bo ma dobre odruchy wkłada ładnie raczki do buzi obydwie i inne rzeczy robi których dziecko z asymetria nie potrafi jedyne to jak sie wkurzy i wrzeszczy to odgina sie do tyłu i rece na małysza ale tylko w nerwavh jakbybyło tak cały czas i nie potrafiłby poprawie wtedy byłoby zle kazała nam duzo na brzuszku lezec to miwsnie sie wzmocnią i zacznie sie opierac na dłoniach a nie na piastkach i ze czesto dzieci po cc sa własnie tak słabsze pokazała cwiczenia
ale kiepsko nam ida poza lezeniem na brzuchu ale ja nie widze poprawy zadnej choc my to lezenie na brzuchu cwiczymy od czsu neurologa ale teraz ma faze na obroty na plecy i lezy krótko ale staram sie czesto
martwia mnie te dłonie i mówiłam Tż o wczesniejszej wizycie u neurologa ale kazał mi czekac i isc tak jak kazał lekarz i jego siostra nie to ze nie mam zufania do niej ale kurcze nie widze postepów
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 16:12   #1449
fewcia
Zakorzenienie
 
Avatar fewcia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 394
GG do fewcia
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Mika a jak ćwiczycie? Może nagrać jakiś filmik albo zrobić zdjęcia? Moja jak już łaskawie raczy podnieść główkę, to albo na piątkach albo ręce i nogi w górę i na brzuszku. Konsultowałam się i wiem że u nas to wina szelek, ale chciałabym wiedzieć jak z Nią ćwiczyć.
fewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 16:14   #1450
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Administracja?

U nas z pytaniami bylo tak na moich poprzednich studiach - pare dni wczesniej dostalam 3 pyt.do opracowania i mialam je na obronie.
A teraz (adm.) jest tak, ze mam opracowac 30 pytan i sposrod nich zadadza mi 3
ano
Ogólnie na seminarium dala nam 30 pytań, ale teraz się okazało, że spośród tych 30 dadzą nam 3, których mamy się na obronę nauczyć.
Cytat:
Napisane przez fewcia Pokaż wiadomość
Wiecie co robi Blanka? Leży na kanapie, na której mamy taką bardzo włochatą narzutę (zawiniętą o oparcie), łapie za nią i chce się dźwigać do góry! Ale żeby głowkę na brzuszku podnieść, albo się przekręcić, to leń nie chce
no widzisz jaka cwana kobitka, jak robić postęp to z grubej rury, co się będzie rozdrabniac
Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
I jak, TZci sie domyslili i dali Wam cos na dzien mamy od dzieciaczkow?
zyczenia dostałam ;]
Cytat:
Napisane przez litllesweetangel Pokaż wiadomość
Musze sie pozalic Jak wroce do pracy bedziemy z TZ musieli byc na mijajacych sie zmianach ;/ a dlaczego ? bo tepa ☠☠☠☠a jego siostrzyczka ukochana zapisala swojego dzieciora za pozno do zlobka i pojdzie dopiero w grudniu ;/ wiec tesciowka tylu dzieciakow przez 8 h nie ogarnie i zajmie sie mala tylko przez 2 h czyli kiedy ja bede szla do pracy a TZ wracal i odwrotnie... Jak jeszcze dojda nadgodziny to w ogole sie widziec nie bedziemy Tak bylo przed ciaza, ja wracalam od szedl + weekendy tez robota
a kiedy wracasz do pracy? Nie da rady przedłużyć marcierzyńskiego? akurat do grudnia by było...
Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
Troszke wam wyjasnie bo chaotycznie napisałam u neurologa bylismy jak Julek miał 4 miesiace bo pediatra podejrzewała asymetrie ale lekarz wykluczył okreslił go mianem dziecka "Miekkiego" bo długi jest i jak to nazwał człowiek guma kazał go nie zmuszac do chodzenia siadania i przyjsc dla swietego spokoju jak 6 miesiecy skończy Pediatra miała takie podejrzenia bo słabo głowe nosił ale już jest ok
Moja szfagierka to rehabilitantka po Bobathah zaraz po kursie i jak go ogladała ostatnio to mówi ze napewno nie jest dzieckiem neurologicznym bo ma dobre odruchy wkłada ładnie raczki do buzi obydwie i inne rzeczy robi których dziecko z asymetria nie potrafi jedyne to jak sie wkurzy i wrzeszczy to odgina sie do tyłu i rece na małysza ale tylko w nerwavh jakbybyło tak cały czas i nie potrafiłby poprawie wtedy byłoby zle kazała nam duzo na brzuszku lezec to miwsnie sie wzmocnią i zacznie sie opierac na dłoniach a nie na piastkach i ze czesto dzieci po cc sa własnie tak słabsze pokazała cwiczenia
ale kiepsko nam ida poza lezeniem na brzuchu ale ja nie widze poprawy zadnej choc my to lezenie na brzuchu cwiczymy od czsu neurologa ale teraz ma faze na obroty na plecy i lezy krótko ale staram sie czesto
martwia mnie te dłonie i mówiłam Tż o wczesniejszej wizycie u neurologa ale kazał mi czekac i isc tak jak kazał lekarz i jego siostra nie to ze nie mam zufania do niej ale kurcze nie widze postepów
może faktycznie nie jest tak źle... trzymam kciukasy, żebyś zobaczyła poprawę!
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 16:34   #1451
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez charlizz Pokaż wiadomość
ano
Ogólnie na seminarium dala nam 30 pytań, ale teraz się okazało, że spośród tych 30 dadzą nam 3, których mamy się na obronę nauczyć.
To rzeczywiscie super
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-26, 16:39   #1452
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;41004089]Silver jak wroce do domu to meza spytam on wlasnie tym na dziale handluje.

PYTANIE MAM czy wasze dzieci ssą swoje gorne wargi?[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
I jak, TZci sie domyslili i dali Wam cos na dzien mamy od dzieciaczkow?
ja dostalam kwiatka (chyba) z biedry i zyczenia i qpke rano od malego

dzieki mala
a czy te specyfiki - altrovent, berodual tetrisal sa na recepte? polecil wam je lekarz czy same wyszukalyscie ? (pewnie na wizazu ) isc jutro, pojutrze do lekarza czy poczekac? lepiej pojsc, nie?
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 16:41   #1453
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Illusion, zgadza się, ja też nie oglądam takich seriali. Z babskich to jedynie zdarzało mi się "Seks w wielkim mieście" i "Gotowe na wszystko" - który kochałam całym sercem i płakałam na ostatnim odcinku, że się kończy. Ale to wiadomo, on tego ze mną nigdy nie oglądał.

No, moje dziecko śpi , a ja idę zmywać podłogę, a potem ćwiczyć. Dziś trening z gwiazdami Chodakowskiej.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 16:44   #1454
ILLUSION
Wtajemniczenie
 
Avatar ILLUSION
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez charlizz Pokaż wiadomość
Lewandowskim pikantnego newsa powiedzieć jak chcecie
Dawaj
Cytat:
Napisane przez ewadylewska Pokaż wiadomość
Mam pytanko, wyjęłyście już podkładkę dla niemowląt z fotelików samochodowych??
Tak, mniej więcej jak młody miał 3,5 miesiąca.
Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
O 16 w TVN24 beda mowic o urlopach rocznych!!
i co mówili?
Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie

Chcę kupić mikser i nie wiem jaki model wybrać. Zastanawiam się nad tymi. Co myślicie??????

http://www.saturn.pl/katowice/mikser...-ecru,id-66865

http://www.saturn.pl/katowice/mikser...ssive,id-64157

http://www.saturn.pl/katowice/mikser...-robi,id-54017
Silver powiem tak...moja mama miała z misą i tymi pierdołami dodatkowymi. Ja sobie kupiłam zelmera bez żadnego dodatkowego osprzętu z dużą mocą i jest super. http://www.saturn.pl/mikser-zelmer-4...ssive,id-72961 Po prostu wiedziałam że jak mieszkałam u rodziców to nie używałam tego wszystkiego i tylko się przewracało. Ta misa moim zdaniem jest beznadziejna bo nierównomiernie miesza i na dnie zostaje też nierozmieszane co najbardziej wkurza to przy ubijaniu białek. Po dwóch takich akcjach już nigdy z tej misy nie skorzystałam i wolałam wziąć mikser do ręki i w normalnej misce ubić sama, szybciej i dokładniej. z tej przezroczystej "misy" z ostrzami też nigdy nie korzystałam, nie wiem nawet jak to się do tego podłącza...no ale miałam blender i wolałam nim coś rozdrobnić. Tyle mogę od siebie doradzić. zastanów się po prostu czy będziesz tego wszystkiego używała. Jeśli chodzi o markę to polecam - u rodziców już jakieś 7 lat bez zarzutu, u mnie 3 lata. I duze znaczenie ma tu moc - 400 W bo te ze słabszą mocą słabe są i jak dużo się miksuje to może się zagrzewać. Koleżanka ma taki no name z marketu i jak robiłam u niej ciasto to musiałam co chwilę robić przerwy bo śmierdziało z niego i robił się gorący.
Cytat:
Napisane przez charlizz Pokaż wiadomość
mój ma 4 rozdziały, planuję jakieś 50 stron, może 60? Nie wiem, zobaczymy jak wyjdzie :p
a wiesz, tak Ci zazdrościłam, że licencjata nie piszesz, bo u mnie to nie dość że praca do napisania to jeszcze pytania z toku studiów.
A gówno, promotorka ma nam jutro podać po 3 pytania, które nam zada na obronie Więc abym pracę ogarnęła, obrona to już z palcem w ;]
Jaki temat masz?
Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Administracja?

U nas z pytaniami bylo tak na moich poprzednich studiach - pare dni wczesniej dostalam 3 pyt.do opracowania i mialam je na obronie.
A teraz (adm.) jest tak, ze mam opracowac 30 pytan i sposrod nich zadadza mi 3
Ja też po administracji. Pamiętam że na magisterce mieliśmy 100 pytań do opracowania i z nich się losowało 3 pytania w trakcie obrony. A na licencjacie to wcale nie było pytań żadnych wcześniej tylko w trakcie obrony członkowie komisji z głowy zadawali
Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
I jak, TZci sie domyslili i dali Wam cos na dzien mamy od dzieciaczkow?
Mój złożył życzenia, zabrał nas do parku, do zoo i na lody i powiedział że za rok z synkiem narysują laurkę
__________________
Igorek - 02.01.2013 r.

Edytowane przez ILLUSION
Czas edycji: 2013-05-26 o 17:00
ILLUSION jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 16:46   #1455
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie

Chcę kupić mikser i nie wiem jaki model wybrać. Zastanawiam się nad tymi. Co myślicie??????

http://www.saturn.pl/katowice/mikser...-ecru,id-66865

http://www.saturn.pl/katowice/mikser...ssive,id-64157

http://www.saturn.pl/katowice/mikser...-robi,id-54017
ja sie nie znam, ale szaji męża słuchaj moja ma taki http://www.saturn.pl/mikser-bosch-mfq-4020,id-12189 i jest fajny i cichy


Hania dziś znów marudzi juz od tygodnia nie umiem jej ogarnąć....
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia

Edytowane przez bokeh
Czas edycji: 2013-05-26 o 16:48
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 17:07   #1456
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez ILLUSION Pokaż wiadomość
Silver powiem tak...moja mama miała z misą i tymi pierdołami dodatkowymi. Ja sobie kupiłam zelmera bez żadnego dodatkowego osprzętu z dużą mocą i jest super. http://www.saturn.pl/mikser-zelmer-4...ssive,id-72961 Po prostu wiedziałam że jak mieszkałam u rodziców to nie używałam tego wszystkiego i tylko się przewracało. Ta misa moim zdaniem jest beznadziejna bo nierównomiernie miesza i na dnie zostaje też nierozmieszane co najbardziej wkurza to przy ubijaniu białek. Po dwóch takich akcjach już nigdy z tej misy nie skorzystałam i wolałam wziąć mikser do ręki i w normalnej misce ubić sama, szybciej i dokładniej. z tej przezroczystej "misy" z ostrzami też nigdy nie korzystałam, nie wiem nawet jak to się do tego podłącza...no ale miałam blender i wolałam nim coś rozdrobnić. Tyle mogę od siebie doradzić. zastanów się po prostu czy będziesz tego wszystkiego używała. Jeśli chodzi o markę to polecam - u rodziców już jakieś 7 lat bez zarzutu, u mnie 3 lata. I duze znaczenie ma tu moc - 400 W bo te ze słabszą mocą słabe są i jak dużo się miksuje to może się zagrzewać. Koleżanka ma taki no name z marketu i jak robiłam u niej ciasto to musiałam co chwilę robić przerwy bo śmierdziało z niego i robił się gorący.

Jaki temat masz?

Ja też po administracji. Pamiętam że na magisterce mieliśmy 100 pytań do opracowania i z nich się losowało 3 pytania w trakcie obrony. A na licencjacie to wcale nie było pytań żadnych wcześniej tylko w trakcie obrony członkowie komisji z głowy zadawali

Mój złożył życzenia, zabrał nas do parku, do zoo i na lody i powiedział że za rok z synkiem narysują laurkę
Co do miksera, to mi też się wydaje, że trzeba się mocno zastanowić czy te bajery to takie potrzebne są bo szkoda kasy i miejsca..

Mój temat to Instytucja świadka koronnego
chciałam pisać o cywilnej kontroli sił zbrojnych, ale doszłam do wniosku, że przy Oli nie mam zbyt duzo czasu, a to temat dużo cięższy od takiego świadka koronnego.


A co do hot newsa o Lewandowskim a więc wiecie jak to jest z tym treningami, idą potem takie chłopy do szatni, pod prysznic i każdy każdego to i owo widzi i TŻ mi mówił, że z Lewego to zawsze po cichu pompy były, bo ma małego i próbował to ukryć

Edytowane przez charlizz
Czas edycji: 2013-05-26 o 17:09
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 17:09   #1457
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Nawijko, mój się domyślił, przytulił, pocałował, złożył życzenia i obiecał mega O. w nocy. Trzymam go za słowo.

A tak w ogóle, to mówiłam Wam, że mój TŻ ścina włosy na ślub? Coś a'la fryzura w załączniku.

Podłoga zmyta. Jak tak dobrze mi idzie, to chyba umyję okna i posprzątam łazienkę przy okazji. Jeszcze chcę dzisiaj zrobić reorganizację mojej toaletki do makijażu, bo mam bałagan na niej.

W ogóle czuję się dowartościowana... Poszłam wczoraj do H&Mu po spodnie, wzięłam z wieszaka 38 jak zawsze i poszłam do przymierzalni. Tam się przyglądam tym spodniom, małe to jakieś, myślę sobie, że nie wcisnę tego na tyłek... No ale dobra, stwierdziłam, że przynajmniej będę bardziej zmotywowana do tego, by wziąć się za siebie... Jednak, ku mojemu zdziwieniu, spodenki weszły jak po maśle. Ale i tak muszę o siebie zadbać i ograniczyć te cholerne słodycze, przed ciążą ważyłam 59kg, a teraz 60, a obiecałam sobie, że do ślubu zejdę do 57 kg - dam radę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mens-shaggy-hairstyle.jpg (13,4 KB, 11 załadowań)
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 17:09   #1458
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez charlizz Pokaż wiadomość
Co do miksera, to mi też się wydaje, że trzeba się mocno zastanowić czy te bajery to takie potrzebne są bo szkoda kasy i miejsca..

Mój temat to Instytucja świadka koronnego
chciałam pisać o cywilnej kontroli sił zbrojnych, ale doszłam do wniosku, że przy Oli nie mam zbyt duzo czasu, a to temat dużo cięższy od takiego świadka koronnego.


A co do hot newsa o Lewandowskim a więc wiecie jak to jest z tym treningami, idą potem takie chłopy do szatni, pod prysznic i każdy każdego to i owo widzi i TŻ mi mówił, że z Lewego to zawsze po cichu pompy były, bo ma małego
no własnie potem nie ma gdzie tego dawać a Ty silver na kawalerce to miejsca pewnie masz mało, do tego niania i miejsce na rumunów musi być pomyśl :P
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 17:11   #1459
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość




ja dostalam kwiatka (chyba) z biedry i zyczenia i qpke rano od malego

dzieki mala
a czy te specyfiki - altrovent, berodual tetrisal sa na recepte? polecil wam je lekarz czy same wyszukalyscie ? (pewnie na wizazu ) isc jutro, pojutrze do lekarza czy poczekac? lepiej pojsc, nie?
Mi Atrovent polecila lekarka, z recepta jest tanszy.

Cytat:
Napisane przez ILLUSION Pokaż wiadomość
Ja też po administracji. Pamiętam że na magisterce mieliśmy 100 pytań do opracowania i z nich się losowało 3 pytania w trakcie obrony. A na licencjacie to wcale nie było pytań żadnych wcześniej tylko w trakcie obrony członkowie komisji z głowy zadawali rolleyes:

Mój złożył życzenia, zabrał nas do parku, do zoo i na lody i powiedział że za rok z synkiem narysują laurkę
Pytania na twarz? Nie ma nic gorszego

O, to sie maz postaral
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-26, 17:11   #1460
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Nawijko, mój się domyślił, przytulił, pocałował, złożył życzenia i obiecał mega O. w nocy. Trzymam go za słowo.

A tak w ogóle, to mówiłam Wam, że mój TŻ ścina włosy na ślub? Coś a'la fryzura w załączniku.

Podłoga zmyta. Jak tak dobrze mi idzie, to chyba umyję okna i posprzątam łazienkę przy okazji. Jeszcze chcę dzisiaj zrobić reorganizację mojej toaletki do makijażu, bo mam bałagan na niej.

W ogóle czuję się dowartościowana... Poszłam wczoraj do H&Mu po spodnie, wzięłam z wieszaka 38 jak zawsze i poszłam do przymierzalni. Tam się przyglądam tym spodniom, małe to jakieś, myślę sobie, że nie wcisnę tego na tyłek... No ale dobra, stwierdziłam, że przynajmniej będę bardziej zmotywowana do tego, by wziąć się za siebie... Jednak, ku mojemu zdziwieniu, spodenki weszły jak po maśle. Ale i tak muszę o siebie zadbać i ograniczyć te cholerne słodycze, przed ciążą ważyłam 59kg, a teraz 60, a obiecałam sobie, że do ślubu zejdę do 57 kg - dam radę?
ooo a kiedyś mówiłaś że nie chcesz żeby ścinał pozatym on ma kręcone przecież a koleś na zdjęciu mega proste....
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 17:13   #1461
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Bokeh, nie ma kręconych, ma falowane, ale jak ma krótsze, to mu się prostują.

Nie chciałam, ale zmieniłam zdanie. W końcu kobieta zmienną jest.

Poza tym, nie jest małym chłopcem, to jego decyzja i pomysł, ale ja jestem na tak. Jest ojcem i stwierdził, że musi ogarnąć te włosy, bo chce poważniej wyglądać.

Edytowane przez BlackSanctum
Czas edycji: 2013-05-26 o 17:15
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 17:16   #1462
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Bokeh, nie ma kręconych, ma falowane, ale jak ma krótsze, to mu się prostują.

Nie chciałam, ale zmieniłam zdanie. W końcu kobieta zmienną jest.
no no, ja tez najpierw nie chciałam a teraz go gonie do fryzjera ;P chociaż miał taaakie ładne te wlosy, no i wyrwał mnie na długie

to dziwne przeważnie im dłuższe tym bardziej proste, przynajmniej ja tak mam no bo jednak są cięższe więc bardziej się prostują
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 17:20   #1463
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

U niego jest odwrotnie, bo jemu na końcach najbardziej falują, zresztą ja mam tak samo, jak mam bardzo długie, to na dole mam falowane, a jak mam takie, jak teraz, to są proste jak druty. Mam jego zdjęcie z gimnazjum, jak miał krótkie, to ma prościutkie, no i też mi kiedyś pokazywał fotkę z 3. liceum, gdzie miał tak do ramion włosy, to też miał proste.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 17:24   #1464
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
U niego jest odwrotnie, bo jemu na końcach najbardziej falują, zresztą ja mam tak samo, jak mam bardzo długie, to na dole mam falowane, a jak mam takie, jak teraz, to są proste jak druty. Mam jego zdjęcie z gimnazjum, jak miał krótkie, to ma prościutkie, no i też mi kiedyś pokazywał fotkę z 3. liceum, gdzie miał tak do ramion włosy, to też miał proste.
aaa to wszystko jasne
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 17:25   #1465
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Wiadomo, że ma inną strukturę włosa, niż np ja, nie są takie gładkie i trochę się puszą, ale będzie fajnie wyglądał z nową fryzurą.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 17:27   #1466
ILLUSION
Wtajemniczenie
 
Avatar ILLUSION
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez charlizz Pokaż wiadomość
Mój temat to Instytucja świadka koronnego
chciałam pisać o cywilnej kontroli sił zbrojnych, ale doszłam do wniosku, że przy Oli nie mam zbyt duzo czasu, a to temat dużo cięższy od takiego świadka koronnego.


A co do hot newsa o Lewandowskim a więc wiecie jak to jest z tym treningami, idą potem takie chłopy do szatni, pod prysznic i każdy każdego to i owo widzi i TŻ mi mówił, że z Lewego to zawsze po cichu pompy były, bo ma małego i próbował to ukryć
A na jakiej jesteś specjalizacji?
A do Lewego to
A wiecie jaką Błaszczykowski ma traumatyczną historię życiową? Wychowywała go babcia bo ojciec zabił jego matkę na jego oczach jak miał 10 czy 11 lat
Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość

Pytania na twarz? Nie ma nic gorszego

O, to sie maz postaral
Oj tak, pamiętam jak sikałam po majtkach ze strachu
Tak fajnie spędziliśmy dzień, a teraz na dodatek obiad gotuje na jutro.
__________________
Igorek - 02.01.2013 r.

Edytowane przez ILLUSION
Czas edycji: 2013-05-26 o 17:29
ILLUSION jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 17:32   #1467
Aga8484
Zakorzenienie
 
Avatar Aga8484
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 828
GG do Aga8484
Odp: Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
I jak, TZci sie domyslili i dali Wam cos na dzien mamy od dzieciaczkow?
Mój złożył życzenia w imieniu Zuzi i dostałam czekoladki
Aga8484 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 17:40   #1468
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez ewadylewska Pokaż wiadomość
Mam pytanko, wyjęłyście już podkładkę dla niemowląt z fotelików samochodowych??
tak, bo małemu było niewygodnie, mało miejsca miał

Cytat:
Napisane przez litllesweetangel Pokaż wiadomość
Ja sie nie zgadzam na nocowanie, a siedzenie do pozna jak ktos wpada tylko wtedy jak wczesniej uzgodnimy to z TZ. No bo to w sumie nie wypada, jak ktos ma male dziecko siedziec do penis wie ktorej nie? Ludzie mogliby czasami pomyslec
dobra jesteś z tym swoim penisem

Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
O 16 w TVN24 beda mowic o urlopach rocznych!!
co mówili?

Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
do konca maja musze oddać 4 prace, w niedziele mamy chrzciny Amelki i byc moze pojedziemy w góry nie to ze sesja zbliza sie wielkimi krokami
gdzie w góry?

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Jejku, korzystajac z chwili wolnego przegladam blogi i trafilam na cos takiego: http://mrmajlajf.blogspot.com/2013/04/lips-on-fire.html

W szoku jestem. Nic do chlopa nie mam, ale nie spotkalam sie jeszcze z czyms takim...
fiu fiu

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;41004089]PYTANIE MAM czy wasze dzieci ssą swoje gorne wargi?[/QUOTE]

nie

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
I jak, TZci sie domyslili i dali Wam cos na dzien mamy od dzieciaczkow?
TŻ nie ma, więc nic nie dostałam od Fifka poza uśmiechami i marudzeniem ale poza Dniem Matki mam też dzisiaj imieniny i Filip też ma, więc z tej okazji dostałam różyczkę i pycha czekoladę, której nie zjem, bo mi brzuch nie znika
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 17:42   #1469
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez ILLUSION Pokaż wiadomość
A na jakiej jesteś specjalizacji?
A do Lewego to
A wiecie jaką Błaszczykowski ma traumatyczną historię życiową? Wychowywała go babcia bo ojciec zabił jego matkę na jego oczach jak miał 10 czy 11 lat

Oj tak, pamiętam jak sikałam po majtkach ze strachu
Tak fajnie spędziliśmy dzień, a teraz na dodatek obiad gotuje na jutro.

o masakra....

a co do lewego


black to koniecznie pokaż jego nowa fryzure jak już ja bedzie mial:P
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 17:42   #1470
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

przeczytałam Was, ale nie potrafie znowu wbic sie w temat , wiec nie bede cytowac.

jak minal Wam pierwszy w zyciu dzien matki? ja sie wzruszylam prawie jak zdalam sobie sprawe, ze wlasnie pierwszy raz w tym roku obchodze to swoje swieto, a z drugiej strony to jakos tak ciezko mi uwierzyc, ze naprawde jestem mama ale czulam sie taka dumna spacerujac dzsiiaj z mlodym haha

moj TZ zachowal sie jak debil ostatni!!
mimo, ze poszlam wczoaj spac wczesniej i o 7.30 kiedy mlody na dobre juz wstal, bylam wyspana, to postanowilam, ze zniose mu mlodego, zeby sie nim pozajmowal. Raz dlatego ze w tyglodniu nie pomaga mi wtedy, keidy ma czas / powinien tylko wtedy kiedy mu sie chce - czyli wtedy kiedy mlody jest grzeczny i wesoly
dwa, dlatego ze wczoraj caly dzien go nie bylo! wiec zostala tylko niedziela
ledwo pospalam sama pol godziny - przyszedl do sypialni zapytac jak zrobic kaszke mlodemu - ok, nie wie to mu powiedzialam, poszlam spac dalej ..
po godzinie slysze ze mlody zaczyna marudzic, ok .. zdarza sie. ale niedlugo pozniej slysze ze juz drze sie w nieboglosy a wydawalo mi sie ze TZ nie reaguje ...
no to sobie mysle, ze robi to specjalnie zebym zeszla na dol i zajela sie mlodym bo jemu tatusiowanie juz sie znudzilo - po 1.5 godzinie gora ..
schodze, mlody pod okapem drze sie tak, ze az slina sie prawie dlawil, normalnie serce mi pekalo a TZ na kanapie nic nie robi .. probowal go uspic tak jak ja to robie, ale ze mu sie nie udalo to sobie odpuscil ... wkurzylam sie strasnie i powiedzialam TZ - towi tylko ze ja ide sie wykapac ...
poszlam na gore i wtedy dopiero slyszalam, ze laskawie wzial mlodego i go uspokoil ..
wczesniej specjlanie nie reagowal na jego histerie, zeby mnie sprowokowac do zejscia na dol i zajecia sie nim..
jak juz zeszlm po kapieli powiedzialam, ze nie podoba mi sie to, ze keidy w koncu ma okazje zajac sie dzieckiem po 6 dniach to on nie ma na to ochoty .. to tylko nazwlam mnie pudernica i powiedzial ze to moja wina ze dziecko sie drze a ja musze sie wykapac?? bez komentarza ... caly tydzien kapie sie z dzieckiem, a on moczy sie w wannie i cholera wie co tam robi okolo godziny kazdego dnia!!
poklocilismy sie, bo ja oczywiscie jestem tepa, i nie mam zadnych argumentow i ze mna nie da sie rozmawiac ...
wzielam mlodego, poszlismy na dlugi spacer, obiad, lody i spedzilam cudowny dzien matki z moim dzieckiem - na tz nie mam sily ... zachowal sie jak ostatni kretyn
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.