Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-28, 16:35   #361
helva
Raczkowanie
 
Avatar helva
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 471
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

tylko że właśnie na gg ja z nim rozmawiałam tylko dwa razy.. w pierwszym tygodniu po rozstaniu.. na świeżutko.. nie było wtedy czasu na przemyślenia, był tylko wielki ból z obu stron i wielkie emocje.. a to całe jego wahanie pojawiło się dopiero dwa tyg. później, po czasie w którym właściwie już się nie kontaktowaliśmy.. i nie było to przy piwku, a w samochodzie, zaraz gdy P. wsiadł do samochodu mojego przyjaciela, ale wiele mu nie powiedział, bo gdy P. zaczął, to przyjaciel chciał wyciągnąć coś więcej, i wtedy P. zaczął się zamykać i go zbywać.. ale nie powiedział mu, że mnie nie kocha, że nic zupełnie do mnie nie czuje, że już wie na pewno, że nie chce ze mną być - powiedział tylko, że im dłużej to trwa, tym bardziej zaczyna się wahać, czy dobrze zrobił..

wiem że strasznie się czepiam tego jak jakiegoś nie wiadomo jakiego koła ratunkowego i pewnie z zewnątrz wygląda to rozpaczliwie.. ale nie chcę zaprzepaścić żadnej szansy, wiem że w tym związku to ja byłam bardziej doświadczona i pewnie jakby co i tym razem ja powinnam wyciągnąć znów rękę.. mimo wszystko.

ale chyba na to jeszcze za wcześnie.. może jeszcze dam mu czas.. sama nie wiem, nic nie wiem, wiem tylko, że go kocham i przechodzę teraz najgorszy okres w moim 23-letnim życiu nie umiem przejść nad tym, czego się dowiedziałam, do porządku dziennego, to był dla mnie znów wstrząs.. niby pozytywny, ale tak naprawdę po prostu znów zatrzymujący mnie na drodze.. bo przecież wcale nie jest pewne czy cokolwiek z tego wyniknie.

a i wiecie co jest najgorsze? im lepiej się bawię jednego dnia (bo wczoraj było super), tym gorzej, dotkliwiej i intensywniej odczuwam samotność i tęsknotę za nim dnia następnego.. dziś mam koszmarny dzień. koszmarny.
__________________

helva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 16:45   #362
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

kolejny dzień bez niego, eh
mijają te dni tak szybko i tak bez sensu
jego matka mi mówiła, ze był u nich w domu i wszyscy się na niego rzucili i gadali mu "co on wyrabia", że "znalazł sobie jakąś pijaczkę" ze woli chlać niż byc ze mną" itd, itd, a on wziął i uciekł z domu, nie chciał ich słuchać
heheeh, już sobie wyobrażam jak mu nagadali, ale co to zmienia? nic!
nagadali się i tyle, ale i tak bardzo mi miło, ze tak trzymają moją stronę a przecież to JEGO rodzice.
muszą mnie bardzo lubić, szkoda że ich synek tak bardzo mnie nie lubi jak oni
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 17:10   #363
slonecztunius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 380
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Hej

Smutna byłam dziś w Twojej mieścinie A co do wczorajszej randki to znów było miło i przyjemnie. Bez ekscesów,ale pogadaliśmy,poprzytulaliś my się - najs


Helvuś jeśli mam ci coś radzić to nie pisz do Niego.Dajcie sobie jeszcze czas. Widzisz,wiem co przeżywasz,ja również na każde słowo nadziei z jego strony,które nie koniecznie usłyszałam z jego ust,pisałam,chciałam walczyć... I Go to spłoszyło! Uciekł mi,rozumiesz ? Nie popełniaj moich błędów. Choćby niewiem jakim On bybył zamknietym w sobie facetem,to jeśli Cie Kocha = nie będzie potrafił bez Ciebie żyć. No poprostu nie da rady i już. Miłość to zbyt duze uczucie,żeby przyjść obok niego obojętnie unosząc się dumą. Nie minęło jeszcze aż tyle czasu od Waszego rozstania i jestem pewna że Tobie i Jemu nasunie się jeszcze kilka wniosków,wiem to po sobie. Teraz On wciąż się zastanawia,wciąż rozmyśla,nie jest pewny swojej decyzji... I teraz jak mu wyskoczysz ni stąd ni zowąd,może się przestraszyć i uciec...
POsłucha mnie prosze. Wiem co mówie. Przeżywałam to samo. Tylko że robiłam wszystko na opak i teraz Go nie mam przy sobie

Asica Witaj Jak po dniu pracy ? Ciesz sie że Twój Ex nic przykrego nie powiedział o Tobie,ale przemilczał Moze boli Go jego wina ?

A ja weszłam sobie w link na opisie M a tam jakieś fotki,jak jeździł po skateparku (rowerek to jego nowe hobby,które jakoś nigdy go nie kręciło kiedy był ze mną )i powiem Wam że przykro mi się zrobiło,jak widziałam Go w nowych ciuchach,z nowym sprzętem, z nowymi znajomymi... Bo jakoś przy mnie Go do tego nie ciągło Chłopak jest na wolności,to widać. Ale to wszystko takie obce mie się wydaje. Takie szcztuczne. To ten sam człowiek którego kochałam ponad dwa lata ?

Dziś znowu randka
__________________

slonecztunius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 17:36   #364
helva
Raczkowanie
 
Avatar helva
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 471
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Slonecztunius
Słońce moje, do takiego właśnie doszłam wniosku.. że jeszcze za wcześnie.. ale ja wiem, że on się ryzyka będzie bał - znam go - będę musiała przynajmniej nieśmiało wyciągnąć rękę i zobaczymy, jaka będzie jego decyzja.. tylko ile jeszcze czasu mu dać.. jak wyczuć.. nie wiem.. przełomowy okres będzie we wrześniu, gdy będzie się miał wyprowadzić z naszego wspólnego mieszkania.. ale do września czekać nie mogę.. nie dam rady. ledwo żyję. znów;/ minął miesiąc. wczoraj. ile jeszcze... to zawieszenie mi nie służy..

miłej randki, Kochana!
__________________

helva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 17:38   #365
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

slonecztunius- rozkręcasz się randka za randką
i bardzo dobrze, baw się
mój ex też nowe ciuchy, nowe buty, solarka- nigdy nie chodził, dobrze mu się wiedzie

mój ex nie nagadywał na mnie, właściwie nic nie mówił, jedyne co im powiedział to to że to nie ich sprawa ale nie mówił na mnie nic złego, a to już jest miłe, zresztą jak by spróbował to by mu tak nagadali, że nawet gdyby chciał cos powiedzieć złego to dał se spokój
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 17:45   #366
slonecztunius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 380
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez helva Pokaż wiadomość
Slonecztunius
Słońce moje, do takiego właśnie doszłam wniosku.. że jeszcze za wcześnie.. ale ja wiem, że on się ryzyka będzie bał - znam go - będę musiała przynajmniej nieśmiało wyciągnąć rękę i zobaczymy, jaka będzie jego decyzja.. tylko ile jeszcze czasu mu dać.. jak wyczuć.. nie wiem.. przełomowy okres będzie we wrześniu, gdy będzie się miał wyprowadzić z naszego wspólnego mieszkania.. ale do września czekać nie mogę.. nie dam rady. ledwo żyję. znów;/ minął miesiąc. wczoraj. ile jeszcze... to zawieszenie mi nie służy..

miłej randki, Kochana!


Kochana!
Miesiąc temu to ja czułam się dokładnie tak samo Normalnie identyko!
Wiem co czujesz,uwierz.
To może mało pocieszające,ale czas jak plaster zaklei kilka ran... Jestem tego przykładem. Ten Twój stan `rozpaczy` niedługo minie.
I poczekaj jeszcze. Miesiąc to za mało. Za świeżo. Ja dopiero p ponad 2 msc. potrafie patrzeć na to wszystko trzeźwo,w miare bez emocji. DAJ SOBIE I MU CZASU.
Buzi
__________________

slonecztunius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 17:50   #367
slonecztunius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 380
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
slonecztunius- rozkręcasz się randka za randką
i bardzo dobrze, baw się
mój ex też nowe ciuchy, nowe buty, solarka- nigdy nie chodził, dobrze mu się wiedzie

mój ex nie nagadywał na mnie, właściwie nic nie mówił, jedyne co im powiedział to to że to nie ich sprawa ale nie mówił na mnie nic złego, a to już jest miłe, zresztą jak by spróbował to by mu tak nagadali, że nawet gdyby chciał cos powiedzieć złego to dał se spokój
hehehe mówisz solarka,u mnie było dokładnie to samo
Jak Go spotkałam po rozstaniu i si pytam coś taki zjarany to jak mi powiedzial że na solarium był to az mi szczena obadła. A z kumpli sie smial.
Jak mu to powiedziałam to sie wytłumaczył ze mama go namówiła


Twój Ex ma do Ciebie szacunek i bankowo ogromny sentyment
a co jeszcze to bóg jeden wie.
Myslisz że odkochał sie po 8 latach w dwa miesiące tylko dlatego że go zostawiłaś bo pił ? nie wydaje mi się spojrzyj na to z tej strony.
__________________

slonecztunius jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 17:53   #368
nothingman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Magazyn S
Wiadomości: 113
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Dlaczego ja Ją tak kocham? Dlaczego nie potrafię zapomnieć?
nothingman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 18:31   #369
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez slonecztunius Pokaż wiadomość
hehehe mówisz solarka,u mnie było dokładnie to samo
Jak Go spotkałam po rozstaniu i si pytam coś taki zjarany to jak mi powiedzial że na solarium był to az mi szczena obadła. A z kumpli sie smial.
Jak mu to powiedziałam to sie wytłumaczył ze mama go namówiła


Twój Ex ma do Ciebie szacunek i bankowo ogromny sentyment
a co jeszcze to bóg jeden wie.
Myslisz że odkochał sie po 8 latach w dwa miesiące tylko dlatego że go zostawiłaś bo pił ? nie wydaje mi się spojrzyj na to z tej strony.
heheehe, to widze, ze nasi exi polubili solarke po rozstaniu? chcą sie dobrze zaprezentować na podrywie szkoda słów, mój nigdy nie chodził się opalać a tu patrze normalny murzyn, nowa laska- nowa skóra

może masz racje, ze ma sentynent, ale to nie zmienia faktu że nie chce mieć ze mną nic wspólnego, komletnie NIC
woli nowe życie niż rozmowe, godzenie itd. nawet wpaść na chwile nie chce
tak jakby mnie nigdy nie było, odciął się i koniec
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 18:38   #370
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez smutna24 Pokaż wiadomość
WANTXME ja wiem ile Ty masz lat, tylko pytałam iej iskierkiii ile ma on i ile ona Oj, oj....cos taka zamotana czy ja o czyms/o kims nie wiem??
PS. A ten kolorek włosow naprawdę fajnie pasuje do ciebie
yyy... nie wiem co mi odwaliło ... jakoś nie kontaktuje...

dziękuje jestem zadowolona z włosów


Cytat:
Napisane przez iskierkaaaa Pokaż wiadomość
ja mam 22...... on tez.. własnie... obiad ja rowniez mu robiłam... no ale... :/ ja ich nie rozumiem, patrze na to z przerazeniem jak można ranic osobe ktora sie podobno kochało, jak z pozycji najwazniejszej osoby - pozornie oczywscie - spada sie do pozycji dna? nigdy tego nie pojmę... :/ ;((( jadę... ręce mi sie trzesa, nie wiem jak wsiade na kółko ... ostateczna rozmowa....

ja chyba też powędrowałam z najwyższego miejsca na najniższe... i wcale nie jest mi z tego powodu do śmiechu...echh

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Och... dziewczyny jakie to jest smutne co piszecie, co przezywa kazda z was, przeczytalam kilkanascie postow i plakalam moj zwiazek z rocznym stażem zbliza sie ku koncowi, czuje to cala soba... ja to tak kocham a on ciagle mysli ze go oszukuje, ze chce sobie z niego jaja zrobic, tylko szuka podstepu. ja nie wiem jak juz mu udowadniac jak mi zalezy. sa momenty w ktorych mowi ze mi ufa chce ze mna byc a po godzinie ze go w chuja robie itd!!
Wiem ze to juz jest prawie koniec bo nie potrafimy sie dogadac w zaden sposob. boje sie tego tak bardzo widzac co kazda z was przezywa...
jakie to przykre ze my sie tak przejmujemy a oni potrafia powiedziec "trudno"
nie zrozumiem tego ..nigdy...
ja też przestałam w ostatnich 3 tyg dogadywać sie z tż - z jego winy... żebym chociaż wiedziała że ja zawiniłam...mogłabym sie obwiniać... a tak ? nie wiem dlaczego tak się stało...i to jest najgorsze kurcze aż nie wiem co mam ci doradzić ... nawet jeśli szczera rozmowa nie pomaga?

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
slonecztunius- rozkręcasz się randka za randką
i bardzo dobrze, baw się
mój ex też nowe ciuchy, nowe buty, solarka- nigdy nie chodził, dobrze mu się wiedzie

mój ex nie nagadywał na mnie, właściwie nic nie mówił, jedyne co im powiedział to to że to nie ich sprawa ale nie mówił na mnie nic złego, a to już jest miłe, zresztą jak by spróbował to by mu tak nagadali, że nawet gdyby chciał cos powiedzieć złego to dał se spokój

o kurcze jakby czytała o moim !! bleeeh! nowe ciuchy... znajomi , inne podejście do życia zaczął sie tak nagle zmieniać... charakter tez inny...pfff...chce zaszpanować? nie wyszło mu...:/ pokazać jaki to on nie jest? nie wyszło mu... pfff...

Cytat:
Napisane przez nothingman Pokaż wiadomość
Dlaczego ja Ją tak kocham? Dlaczego nie potrafię zapomnieć?


... biedaczek... to jest straszne co przeżywasz...tak mi przykro
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 18:43   #371
smutna24
Raczkowanie
 
Avatar smutna24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 343
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez slonecztunius Pokaż wiadomość
Hej

Smutna byłam dziś w Twojej mieścinie A co do wczorajszej randki to znów było miło i przyjemnie. Bez ekscesów,ale pogadaliśmy,poprzytulaliś my się - naj

No nawet mi nie mow takich rzeczy i sie nie przyznawaj!!! I nawet nie powiedziałas?? O TY.....Mogłas powiedziec to bysmy sie na szybko stuknęły kufelkami i bys mogła pognać dalej....Wrrrrr

Oj bzytko, bzytko...a ja ciem tam baldzio kofffffammmm

NOTHINGMAN powiem to najprosciej jak sie da....bo ty po prostu tego nie chcesz skończyc w swym sercu....Każda osoba na tym forum na poczatkowym etapie ma nadzieje, zastanawia sie,cierpi, analizuje, walczy ze sobą i z tą 2 stroną ...by to jakos trwało...Nie chcemy końca wiec to sie wlecze...Dopiero kiedy pozwolisz sobie i pogodzisz sie z tym co zaszło to z czasem , powoli zaczniesz na nowo...Niestety i w tym przypadku nic o nas i u nas bez nas sie nie stanie.... A ty z tego co sam piszesz nie chcesz...
__________________
2 UDOWODNIONE ZDRADY,0 SZACUNKU,ROZKAZYWANIE,WYZ YWANIE,MOJA PRACA I JA TO NIC, " DOSTOSUJ SIE ALBO KONIEC"....ITD =
EXIOR NA SPŁYW





Edytowane przez smutna24
Czas edycji: 2008-07-28 o 19:03 Powód: styl
smutna24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 19:03   #372
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

a co do dzisiejszej nutki

to u mnie taka:

http://pl.youtube.com/watch?v=hYWOxu...eature=related

piękna...
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 19:03   #373
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Nadrobiłam troszkę w czytaniu postów.
Slonecztunius zrobiłam ten błąd co ty..heh odzywałam się i wogole kiedy on chciał czasu. I wszystko zniszczyłam, robiłam wszystko pod wpływem emocji.
I zdałam sobie sprawę..że on po prostu mnie nie kocha/ nie kochał...Spłoszył się...
Uświadomiłam to sobie może zbyt późno...ale znam go i wiem że teraz byłoby inaczej..
Zerwał wczoraj ze mną kontakt całkowicie.

a ja...? ja po prostu nieruchomo patrzę się przed siebie.
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 19:33   #374
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

alez sie dzis osprzatałam, zeby sie do niego nie odezwac nie czuje nóg , sprzatałam do upadłego aby być zdala od kompa, i jak narazie sie udało nie odezwałam się moze mały kryzys mi do jutra przejdzie
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 19:37   #375
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez marzena85k Pokaż wiadomość
alez sie dzis osprzatałam, zeby sie do niego nie odezwac nie czuje nóg , sprzatałam do upadłego aby być zdala od kompa, i jak narazie sie udało nie odezwałam się moze mały kryzys mi do jutra przejdzie
bosko kochana ja z kolei ide zrobić siostrze kolacje i przygotować jej kąpiel [ 6 lat ] a niedobre jak chol^ra
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 19:40   #376
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość
bosko kochana ja z kolei ide zrobić siostrze kolacje i przygotować jej kąpiel [ 6 lat ] a niedobre jak chol^ra
heheh no no kochana siostra z Ciebie ja dla urwisa nie byłabym taka dobra chciałabym żebyś była moją siostrą może poprosze rodziców zeby Cie zaadopotwali może Ci sie spodoba u mnie
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 20:03   #377
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez marzena85k Pokaż wiadomość
heheh no no kochana siostra z Ciebie ja dla urwisa nie byłabym taka dobra chciałabym żebyś była moją siostrą może poprosze rodziców zeby Cie zaadopotwali może Ci sie spodoba u mnie

jeaaa w końcu bym miala fajnnna siostrę! hhihihi... a tak na marginesie to ja za bardzo tej małej nie lubie... nie mam cierpliwości
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 20:30   #378
smutna24
Raczkowanie
 
Avatar smutna24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 343
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

http://pl.youtube.com/watch?v=sYPUfG...eature=related a to moja nutka na dziś....
Normalnie nie wiem co mi sie dzis porobiło, ze na takie Ciacha mnie ciagnie....Ehh...ale bym ruszyła na balety jakieś...Tak dawno nie tańczyłam..Jeny az wstyd

fajnie macie z tymi siostrami. Ja jestem solo a czasem by się jakas Mała Zadymiarka przydała to bym nie miała czasu na smutki...

Asiunia jak wieczorek mija??

Marzenka a to co ty tak działałas i sprzątałas??? Co u Ciebie w serduszku??


Co do mnie to jade we srodę na to babskie spotkanko, będzie nas 3 z 4, ale olewam. Nie bede sie juz oglądała na innych i jesli zechcę to bede jechac, spacerowac, spotykac sie itd...Czasem wiele sie traci oglądając sie na innych...Wiec od razu uprzedzam Lejdis, ze jak mnie nie bedzie to nie znaczy ze zarywam, hajtam sie,płaczę, topię się czy coś....
Za wiele juz czasu przesiedziałam sama. mam wiec w planie pogadać, posciskać córeczkę Przyjaciółki i jakos sie oderwać....Zobaczymy
__________________
2 UDOWODNIONE ZDRADY,0 SZACUNKU,ROZKAZYWANIE,WYZ YWANIE,MOJA PRACA I JA TO NIC, " DOSTOSUJ SIE ALBO KONIEC"....ITD =
EXIOR NA SPŁYW





Edytowane przez smutna24
Czas edycji: 2008-07-28 o 20:37 Powód: styl
smutna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 20:45   #379
jajek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 700
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez nothingman Pokaż wiadomość
Dlaczego ja Ją tak kocham? Dlaczego nie potrafię zapomnieć?

Te sme pytania zadaje sobie codziennie

Cholera nie umiem go wyrzucić z glowy z serca...
I odwagi nie mam napisac do niego
jajek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 20:51   #380
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez smutna24 Pokaż wiadomość
http://pl.youtube.com/watch?v=sYPUfG...eature=related a to moja nutka na dziś....
Normalnie nie wiem co mi sie dzis porobiło, ze na takie Ciacha mnie ciagnie....Ehh...ale bym ruszyła na balety jakieś...Tak dawno nie tańczyłam..Jeny az wstyd

fajnie macie z tymi siostrami. Ja jestem solo a czasem by się jakas Mała Zadymiarka przydała to bym nie miała czasu na smutki...

Asiunia jak wieczorek mija??

Marzenka a to co ty tak działałas i sprzątałas??? Co u Ciebie w serduszku??


Co do mnie to jade we srodę na to babskie spotkanko, będzie nas 3 z 4, ale olewam. Nie bede sie juz oglądała na innych i jesli zechcę to bede jechac, spacerowac, spotykac sie itd...Czasem wiele sie traci oglądając sie na innych...Wiec od razu uprzedzam Lejdis, ze jak mnie nie bedzie to nie znaczy ze zarywam, hajtam sie,płaczę, topię się czy coś....
Za wiele juz czasu przesiedziałam sama. mam wiec w planie pogadać, posciskać córeczkę Przyjaciółki i jakos sie oderwać....Zobaczymy
smutna24- fajne to ciacho z youtobe
a wieczór mi mija na NICNIEROBIENIU czyli tym co lubię najbardziej , miałam zobaczyć jak się robi bazy danych w jednym programie komputerowym ale nie umiem, więc dałam sobie spokój.
Jestem leń i głupek biurowy Głupiej tabeli nie umiem zrobić
A teraz już leże sobie. I rozmyślam.....
A ty baw się dobrze na spotkaniu, jak wrócisz to nam opowiedź jak było, babskie spotkanie dobrze robią, można się wyluzować
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 21:22   #381
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

aj smutna latałam po mieszkaniu jak opętana i sprzatałam bo mnie za bardzo paluchy swędziały żeby się do niego odezwac ale prztrwałam, juz nawet wymyśliłam sobie na jutro zajęcie gdyby dalej palce swedziały.
A u mnie to bez zmian w tym przeklętym sercu ex tak sie w nim zatrzasnął ze nie da rady go wyjąć
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 21:26   #382
jajek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 700
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez marzena85k Pokaż wiadomość
aj smutna latałam po mieszkaniu jak opętana i sprzatałam bo mnie za bardzo paluchy swędziały żeby się do niego odezwac ale prztrwałam, juz nawet wymyśliłam sobie na jutro zajęcie gdyby dalej palce swedziały.
A u mnie to bez zmian w tym przeklętym sercu ex tak sie w nim zatrzasnął ze nie da rady go wyjąć
ojjjjj dosłownie jak moja siostra bliźniacza
Tez próbuje znaleźć sobie jakieś zajecie ale tylko po to zeby nie myślec o nim...ale i tak słabo mi to wychodzi...
jajek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 21:30   #383
kaskakaskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 295
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

aaa czy Wy mnie jeszcze pamiętacie moje miłee czy już zapomniałyście ? Nooo.. brakuje mi Waszych dobrych rad, a tak wiele się dzieje..
Dziś napisał do mnie na gg.. że też nie miał wstydu .
No
Źle mi dziś tak że szok. Ciasteczko sprzed kilku tyg się odezwał, że myśli ,że jakoś mu mnie brak. I co? i dupa wołowa
__________________
'Cokolwiek prawdziwe się zaczyna -nigdy się nie kończy'
kaskakaskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 21:35   #384
smutna24
Raczkowanie
 
Avatar smutna24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 343
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez kaskakaskaa Pokaż wiadomość
aaa czy Wy mnie jeszcze pamiętacie moje miłee czy już zapomniałyście ? Nooo.. brakuje mi Waszych dobrych rad, a tak wiele się dzieje..
Dziś napisał do mnie na gg.. że też nie miał wstydu .
No
Źle mi dziś tak że szok. Ciasteczko sprzed kilku tyg się odezwał, że myśli ,że jakoś mu mnie brak. I co? i dupa wołowa
EEEEEEEE Perło Ty Nasza, tylko mi tu nie płakać, ze cie pomijamy tylko pisac i pisac co nowego..
WRRRRR...jak ja cie nie lubie, bo ty zawsze "napisał na gg" KROPKA. "Ciacho mnie zarywa" KROPKA....
Wiecej literek wiem, ze potrafisz.....:cmok :
Odezwał sie i co?????
Jak ten Nowy?????????

Łsdnie to tak trzymac takie newsy dla siebie???
__________________
2 UDOWODNIONE ZDRADY,0 SZACUNKU,ROZKAZYWANIE,WYZ YWANIE,MOJA PRACA I JA TO NIC, " DOSTOSUJ SIE ALBO KONIEC"....ITD =
EXIOR NA SPŁYW




smutna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 21:38   #385
jajek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 700
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

kasiu oczywiście ze pamietamy

ALe odemnie rad sie nie spodziewaj...jestem w takim dołku ze obawiam sie ze nie wygrzebe sie z niego przez najbliższy czas...
jajek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 21:38   #386
smutna24
Raczkowanie
 
Avatar smutna24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 343
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
smutna24- fajne to ciacho z youtobe
a wieczór mi mija na NICNIEROBIENIU czyli tym co lubię najbardziej , miałam zobaczyć jak się robi bazy danych w jednym programie komputerowym ale nie umiem, więc dałam sobie spokój.
Jestem leń i głupek biurowy Głupiej tabeli nie umiem zrobić
A teraz już leże sobie. I rozmyślam.....
A ty baw się dobrze na spotkaniu, jak wrócisz to nam opowiedź jak było, babskie spotkanie dobrze robią, można się wyluzować
Asia ty to tam masz Boskie Buenos......Ehhh...Chyba Cie tam nawiedzimy...bez rodziców, bez cisnień, na luzie....marzenie
A Ciacho niezłe.....Czyzbym tarfila w Twój gust....Wyczuwam jakies ożywienie Ty Łobuzico! Ehhh, samam bym go tak powyśmigiwała po parkiecie..mniam
Gdzie te chłopyyyyyyyyy prawo lewo...looookam i nima
__________________
2 UDOWODNIONE ZDRADY,0 SZACUNKU,ROZKAZYWANIE,WYZ YWANIE,MOJA PRACA I JA TO NIC, " DOSTOSUJ SIE ALBO KONIEC"....ITD =
EXIOR NA SPŁYW




smutna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 21:45   #387
kaskakaskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 295
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

a.
napisał mi tak:
Krakowiak (15:27)
hej co u ciebie ?
Ja (15:27)
a kto pyta?
Ja (15:27)
nie mam numerów.
Krakowiak (15:27)
spidi

Ja (15:27)
aha

Krakowiak (15:28)
o ktorej bylas w domu w sobotę?

Ja (15:28)
nie wiem

Krakowiak (15:28)
?

Krakowiak (15:28)
az tak dobrze bylo ?

Ja (15:28)
co mialo byc dobrze?

Ja (15:28)
mowilam Ci ze ja nie pije.

Krakowiak (15:29)
ach tak zapomnialem

Krakowiak (15:29)
nadal masz żal do mnie?

Ja (15:29)
jaki zal?

Krakowiak (15:30)
jesli nie wiesz to znaczy że nie masz ?

Ja (15:30)
nigdy nie miałam do nikogo żalu.

Ja (15:30)
no moze oprocz takiego Kamila

Krakowiak (15:31)
ach ... to chyba go znam

Ja (15:31)
nie wiem,może

Ja (15:32)
to Twoj numer?.

Krakowiak (15:32)
ja siedzę sobie teraz u grubego

Ja (15:33)
aha, ok .

Krakowiak (15:33)
i nadal nie mam neta

Ja (15:33)
kiedys na pewno założysz .

Krakowiak (15:34)
odezwę się do ciebie gdy tak się stanie

Ja (15:34)
w porządku.

Krakowiak (15:35)
miło bylo zatańczyć razem

Ja (15:35)
czyzby?

Krakowiak (15:36)
tak



i koniec rozmowy.
bo i po co dalej gadać? co mu miałam niby powiedziec.. ' a jak tanczyło się z tą suką w majtkach?'
ha.
sprostowanie: spidi-to jego pseudo.
nowy..? nowy a który to nowy ? bo chyba sama się pogubiłam.
Dzis poznałam dwóch nowych, fajnych ,pytają się mnie 'jaki jest twoj typ faceta?' a ja-'żaden' , no i jak tu ze mną zyć aaa. jestem straszna!
w ogole to proboje się jakos ogarnąć , tamtego dupka zapomnieć i zacząć jakoś wszystko na nowo.. ale cięzko. bardzo cięzko sie od tego wszystkiego uwolnić i żyć jak normalny człowiek .
__________________
'Cokolwiek prawdziwe się zaczyna -nigdy się nie kończy'
kaskakaskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 21:56   #388
iskierkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar iskierkaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 201
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Czuję się strasznie.Rozklejam się, wszystko jest do dupy... Czuję się samotna tak bardzo że nie umiem tego nawet ogarnąć,nie umiem opanować łez... Jedni, mi drodzy, są daleko.... inni - blisko, ale niewiele ich obchodzę....to co czuje i mysle...o co prosze.. Chciałabym się mylić, ale ... są ważniejsze osoby niż ja. I wcale się nie dziwię. Bo kimże tak naprawdę jestem? Nikim, po prostu: nikim...
__________________
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać...
iskierkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 21:59   #389
smutna24
Raczkowanie
 
Avatar smutna24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 343
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

A to cos dla naszego NOTHINGMANA... I usmiech Lejdis też

http://pl.youtube.com/watch?v=YsBJIuCgFsA&feature=user

EHheehehehehh.....Wszyscy damy rade


KASKAAAA ale ralacja
__________________
2 UDOWODNIONE ZDRADY,0 SZACUNKU,ROZKAZYWANIE,WYZ YWANIE,MOJA PRACA I JA TO NIC, " DOSTOSUJ SIE ALBO KONIEC"....ITD =
EXIOR NA SPŁYW




smutna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 22:02   #390
kaskakaskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 295
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

pewnie że damy.
__________________
'Cokolwiek prawdziwe się zaczyna -nigdy się nie kończy'
kaskakaskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.