warszawianki - doświadczenia z lekarzami w przychodni Damaina! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-04, 21:32   #1
monika260
Raczkowanie
 
Avatar monika260
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa, londyn
Wiadomości: 35

warszawianki - doświadczenia z lekarzami w przychodni Damaina!


Witam wszystkie wizazanki
dziękuję przede wszystkim za cenne rady dotyczace kremów, mazideł itp. od lat wychodziłam (teraz już wiem że błędnie) z założenia, że im większa cena tym lepszy kosmetyk! A winą za coraz gorszy stan cery obarczałąm siebie, albo geny, no bo napewno nie te cudowne kosmetyki z najwyższych półek
Po przeszukaniu KWC i forum pobiegłam do apteki i zaopatrzyłam się w kosmetyki Avene, kremy i maseczki. Po paru dniach, pryszcze zniknęły i nie wyskakują nowe! , przebarwienia się rozjaśniają. Po rzadnych innych kosmetykach moja skóra nie wyglądała tak dobrze. Na reszcie odetchnęłam a mój portfel przede wszystkim!

Ale przejdźmy do rzeczy.
Nie mogę się oprzec i zaczynam nowy wątek, bo nie wierzę, że tylko ja mam tak złe doświadczenia z PRZYCHODNIA DAMIANA, która zajmuje 1 m-sce w tygodniku Wprost, jako najlepsza prywatna klinika w Polsce!

Zacznę od przypadku z chirurgiem, do którego udałam się w tamtym roku cierpiac na zakrzepicę żylaka odbytu. Pan doktor co tydzien przepisywał mi różne globulki i umawiał na kolejne wizyty. W międzyczasie nie chodziłam z bólu do pracy. Po kilku wizytach pan doktor zaproponował zabieg usunięcia problemu prywatnie, u mnie w domu! Interesował się także gdzie pracuje i pytał czy może mnie tam odwiedzić!
Po takiej propozycji zmieniłam lekarza. W zwykłym szpitalu wycięli mi zakrzep i było po sprawie.

Ale najwięcej pieniędzy i nerwów straciłam na ginekologów.
Dwa tygodnie temu ginekolog w damianie na foksal pobrał mi cytologię, wykrył nadżerkę i chciał umawiać mnie na wypalankę. Przestraszona czekałąm na wynik cytologi. Wyszła grupa 1\2.
Nauczona doświadczeniem pogrzebałąm w internecie i okazało się że wypalanki nie robi się w młodym wieku, przed rodzeniem, a już napewno trzeba wykonać różne inne badania np. kolposkopię.
Udałam się więc do Alfy na ordynackiej, gdzie pani ginekolog stwierdziła brak jakiejkolwiek nadżerki! Więc w Damianie chcięli mi wypalać co???
Dzisiaj zasięgnęłam porady pewnej pani profesor, która po wnikliwym zbadaniu też wykluczyła nadzerkę.

Czy któraś z was też miała podobne doświadczenia? Co jest nie tak z tymi lekarzami?
Płacisz pieniadze, ufasz człowiekowi bo przecież to lekarz i wie lepiej a tu takie numery! i jak tu teraz komukolwiek zaufać?
NIestety pewnie nie każda z nas jest tak dociekliwa i podejrzliwa jak ja.
Aż strach pomyśleć jaką krzywdę sobie czasami możemy zrobić i to za własne pieniadze, nie wspomnę o nieprzespanych nocach!
monika260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 23:09   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: warszawianki - doświadczenia z lekarzami w przychodni Damaina!

hmmm
ja dzisiaj bylam na pobraniu krwi i nie narzekam
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 16:00   #3
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: warszawianki - doświadczenia z lekarzami w przychodni Damaina!

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
hmmm
ja dzisiaj bylam na pobraniu krwi i nie narzekam
szczerze mówiąc ja byłam ostatnio na pobraniu krwi w przychodni rejonowej i kobieta po konsultacji z inną babką (szok) dopiero znalazła żyłe (a mam widoczne i nigdy problemów z pobieraniem nie było), zabrała się do tego jak pies do jeża! aż sie sama przestraszyłam! więc porównując damiana, gdzie mi zawsze ładnie, bez problemów pobierają, to uważam że tutaj jest dobry.

piorunsko drodzy sa tylko, wiec wybiera sie do nich zazwyczaj w nagłych przypadkach lub jak cierpie na nadmiar kasy

teraz otworzyli filie na KENie 103/4.
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 18:02   #4
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: warszawianki - doświadczenia z lekarzami w przychodni Damaina!

Cytat:
Napisane przez flybird Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc ja byłam ostatnio na pobraniu krwi w przychodni rejonowej i kobieta po konsultacji z inną babką (szok) dopiero znalazła żyłe (a mam widoczne i nigdy problemów z pobieraniem nie było), zabrała się do tego jak pies do jeża! aż sie sama przestraszyłam! więc porównując damiana, gdzie mi zawsze ładnie, bez problemów pobierają, to uważam że tutaj jest dobry.

piorunsko drodzy sa tylko, wiec wybiera sie do nich zazwyczaj w nagłych przypadkach lub jak cierpie na nadmiar kasy

teraz otworzyli filie na KENie 103/4.
no ja bylam w pon w innej przychodni i mam taki piekny wylew i reke w kolorach teczy;/ a nigdy wczesniej tak nie mialam;/ jeszcze sie okazalo ze jedno badanie nie wyszlo i mam powtorzyc... dlatego poszlam do damiana i wszystko pieknie na walbrzyskiej bylam
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 20:59   #5
94098
Raczkowanie
 
Avatar 94098
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Wiadomości: 218
Dot.: warszawianki - doświadczenia z lekarzami w przychodni Damaina!

monika
czemu nie podasz nazwisk szcegolnie tego nacigacza????????zeby zadej innej dziewczynie nie zrobil krzywdy!!!!
__________________
mijaja chwil tysiace bezpowrotnie...glupi tepy czas...odchodza w przeszlosc wszystkie chwile nim rozpoznasz kazdej smak...
94098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 11:09   #6
monika260
Raczkowanie
 
Avatar monika260
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa, londyn
Wiadomości: 35
Dot.: warszawianki - doświadczenia z lekarzami w przychodni Damaina!

hej,
ginekolog to dr. Skarżyński, a chirurga nazwiska nie pamiętam, było to rok temu.
monika260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 11:11   #7
monika260
Raczkowanie
 
Avatar monika260
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa, londyn
Wiadomości: 35
Dot.: warszawianki - doświadczenia z lekarzami w przychodni Damaina!

nie twierdze, że wszyscy w Damianie sa nieodpowiedzialni i naciagaczami. opisałąm jedynie moje doświadczenia.
cieszę się,że przy pobraniu krwi nie było problemu.
Buziak
monika260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-09, 11:35   #8
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: warszawianki - doświadczenia z lekarzami w przychodni Damaina!

Oooo... Dobrze wiedzieć. Wybieram się tam (tyle,że do filii przy ul. Wałbrzyskiej) właśnie do ginekologa jakoś przed wakacjami. Na zwykła kontrolną wizytę.
Możecie mi kogoś tam polecić? I jakie są ceny jednorazowej wizyty?
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 11:46   #9
monika260
Raczkowanie
 
Avatar monika260
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa, londyn
Wiadomości: 35
Dot.: warszawianki - doświadczenia z lekarzami w przychodni Damaina!

hej
Byłam wczesniej u dr. Krzysztofa Pancześnika, wspominam bardzo pozytywnie, była to wizyta kontrolna, doktor pobrał mi cytologię, była grupa 1. Rzetelnie i cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Wzbudzał zaufanie. Teraz trafiłam do pani Prof. Łyżwy - Praweckej w lecznicy Alfa na ul. ordynackiej i dopiero poczułam co to jest prawdziwy ginekolog!
To właśnie ona wykluczyłą mi nadżerkę. Dodam, że jest bardzo znanym i cenionym w Polsce specjalistą.
Wizyta trwała około 35 min, w życiu tyle u ginekologa nie siedziałam. Pani prof. nawet osłuchiwałą moje płuca!
Zadawałą mnóstwo pytań dotyczących sposobu mojego życia, pracy, życia intymnego, chorób w rodzinie itp. wszystko skrzętnie notowała.
Jedynym minusem jest cena u prof. Łyżwy. Wizyta to 160 złotych, ale jak pomyślę o tym ile wydałam na sprawdzanie czy na pewno mam nadżerkę to cena ta jest warta wizyty u prof. SZczególnie, że już nie muszę sie martwić, stresować i mam święty spokój... no i pewność, że nikt mnienie oszukał i fachowo zdiagnozował.
Powodzenia!
monika260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 11:48   #10
monika260
Raczkowanie
 
Avatar monika260
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa, londyn
Wiadomości: 35
Dot.: warszawianki - doświadczenia z lekarzami w przychodni Damaina!

Co do cen to w Damianie około 70 - 100 złotych. Dokładnie nie wiem bo mam tam rabat 10% i zawsze wychodzi około 70 - 80 zl.
monika260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.