Koty - część XI - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-15, 08:18   #1201
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Nie jest źle, nawet barfa z indykiem wcina (albo dodaję do gotowych mieszanek albo robię z FC).
Nawet mieszankę z jagnięciny powoli kończymy, bo nawet zjada, jak dodam jej indyka. Więc może w końcu porcję barfa na 2 miesiące uda się nam wykończyć w 3
Wczoraj wieczorem jadła tak łapczywie, że od razu była zwrotka, potem nie chciała, ale dołożyłam indyka i zjadła.
Dzisiaj od rana marudziła i nie chciał jeść, ale w końcu jak do południa nie dałam nic innego to zjadła (oczywiście starając się wybierać indyka, nie wiem co jej tak posmakował, ale to dobrze, że chociaż to je).
Pić nadal nie pije, więc ją dopajam strzykawką, nie jest z tego powodu za szczęśliwa

Nie wiem co to będzie jak przyjdą upały, bo u Misi jedzenie musi swoje w misce odleżeć, żeby je łaskawie zjadła






Eeee... to widzę, że jakiś dobry czas mamy na jedzenie
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 08:39   #1202
mietowka84
Rozeznanie
 
Avatar mietowka84
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 694
Dot.: Koty - część XI

Hej, Banan juz po kastracji Tak sie posikal w kontenerku ze jak szczur wygladal biedaczek. Dzis juz jak nowo-narodzony
__________________
Lubię czytać

Każdy kot to czarodziej, w którego głowie dzieje się więcej, niż możemy sobie wyobrazić.
mietowka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 08:53   #1203
anianutella
Raczkowanie
 
Avatar anianutella
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 458
Dot.: Koty - część XI

Hej dziewczyny. Czy może mi jakaś dobra dusza coś podpowiedzieć? Otóż zastanawiam się nad kupnem szczotki/odkurzacza akumulatorowego. Mam 3 koty i właśnie zaczął się mój ulubiony sezon na linienie Odkurzam codziennie czasami 2 razy i przydała by mi sie pomoc. Miała któraś z was, zdaje to egzamin a może są jeszcze jakieś inne rozwiązania o których nie wiem ?
__________________
Jeśli nie dziś to kiedy

Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde
anianutella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 09:07   #1204
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez mietowka84 Pokaż wiadomość
Hej, Banan juz po kastracji Tak sie posikal w kontenerku ze jak szczur wygladal biedaczek. Dzis juz jak nowo-narodzony

Dwa tygodnie temu to przechodziłam, ale mój sie nie posikał, Bidulek mój też bardzo szybko doszedł do soebie
A ile Banan ma miesięcy? Znaczył?

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez anianutella Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Czy może mi jakaś dobra dusza coś podpowiedzieć? Otóż zastanawiam się nad kupnem szczotki/odkurzacza akumulatorowego. Mam 3 koty i właśnie zaczął się mój ulubiony sezon na linienie Odkurzam codziennie czasami 2 razy i przydała by mi sie pomoc. Miała któraś z was, zdaje to egzamin a może są jeszcze jakieś inne rozwiązania o których nie wiem ?

Mam to samo w domu, ale ja mam psa i kota. Koszmar. Dwa razy dziennie zamiatam miotłą te kłaki, albo puszczam rumbę.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 09:17   #1205
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez anianutella Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Czy może mi jakaś dobra dusza coś podpowiedzieć? Otóż zastanawiam się nad kupnem szczotki/odkurzacza akumulatorowego. Mam 3 koty i właśnie zaczął się mój ulubiony sezon na linienie Odkurzam codziennie czasami 2 razy i przydała by mi sie pomoc. Miała któraś z was, zdaje to egzamin a może są jeszcze jakieś inne rozwiązania o których nie wiem ?
Chodzi o taki ręczny, samochodowy?
Z takim małych, w typie "samochodowym" odkurzaczy mam taki niedrogi z Biedronki, kupiony jakieś 2 lata temu. Kupiłam z nadzieją, że będzie cichszy od tradycyjnego, bo moja się panicznie boi odkurzacza (nie jest, buczy jak rasowy odkurzacz ).
Może być ręczny, ale ma też rączkę i można nim operować jak normalnym odkurzaczem. Z tą końcówką "dywanową" (taka największa, płaska szczotka) nieźle ściąga sierść, a przez to, że jest mały łatwo się nim manewruje. Z tym, że ten jest już chyba niedostępny, nie wiem jak sprawdzają się inne (mój ma sporą moc jak na ręczny), czy także mają taką "tradycyjną" dywanową szczotkę.

Sierść całkiem dobrze zbiera szczotka gumowa, tylko trzeba się trochę namachać, ale ze wszystkich jakie miałam, ta jest najlepsza.
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."

Edytowane przez daktylek1987
Czas edycji: 2015-04-15 o 09:20
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 09:27   #1206
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez anianutella Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Czy może mi jakaś dobra dusza coś podpowiedzieć? Otóż zastanawiam się nad kupnem szczotki/odkurzacza akumulatorowego. Mam 3 koty i właśnie zaczął się mój ulubiony sezon na linienie Odkurzam codziennie czasami 2 razy i przydała by mi sie pomoc. Miała któraś z was, zdaje to egzamin a może są jeszcze jakieś inne rozwiązania o których nie wiem ?


Znajomy ma Navibota i poważnie się zastanawiamy nad takim rozwiązaniem. Podobno na podłogach sprawdza się idealnie. Gorzej z dywanami. U nas dywanów brak, więc jest szansa na sukces


Poza tym: Furminator Szczotkuję koty raz w tygodniu i widzę dużą różnicę w ilości kłaków na podłogach. Jak zapomnę to masakra - kłaki wszędzie
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 10:34   #1207
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Znajomy ma Navibota i poważnie się zastanawiamy nad takim rozwiązaniem. Podobno na podłogach sprawdza się idealnie. Gorzej z dywanami. U nas dywanów brak, więc jest szansa na sukces


Poza tym: Furminator Szczotkuję koty raz w tygodniu i widzę dużą różnicę w ilości kłaków na podłogach. Jak zapomnę to masakra - kłaki wszędzie
A nie wiesz czy bardzo hałasuje? Zastanawiałam się nad czymś w typie IRobota, ale nie chcę, żeby mi kot padł na zawał

Szczotkowanie dużo daje, widziałam różnicę jak był Grubcio, miał gęstą sierść. Misia nie znosi szczotkowania, wytrzyma może 30 sekund, nawet "na śpiocha" się nie da. Zresztą ona ma śliską sierść i nawet furminator niewiele wyciąga. Więc pozostało mi się przyzwyczaić do rudych kłaków wszędzie (upodobały sobie klawiaturę, co chwilę wyłażą spod któregoś klawisza ).
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-15, 11:00   #1208
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
A nie wiesz czy bardzo hałasuje? Zastanawiałam się nad czymś w typie IRobota, ale nie chcę, żeby mi kot padł na zawał

Szczotkowanie dużo daje, widziałam różnicę jak był Grubcio, miał gęstą sierść. Misia nie znosi szczotkowania, wytrzyma może 30 sekund, nawet "na śpiocha" się nie da. Zresztą ona ma śliską sierść i nawet furminator niewiele wyciąga. Więc pozostało mi się przyzwyczaić do rudych kłaków wszędzie (upodobały sobie klawiaturę, co chwilę wyłażą spod któregoś klawisza ).


Myślę, że są różne odkurzacze. Jedne mogą być ciche, inne głośne. Na moje pytanie znajomy powiedział: nie wiem, odkurza jak nas nie ma w domu czyli całe g*** się dowiedziałam.


To u mnie z futrami jest odwrotnie: Su jest jak foka. Podszerstek pod podszerstkiem Pół tony wełny z niej zawsze wyczeszę. Na szczęście lubi szczotkowanie, rolkowanie.
Pyś ma jedwabisty, dłuższy włos i mało podszerstka. I nie lubi furminatora. Staram się go chociaż trochę wyczesać na śpiocha.


Strasznie mi się wszystko elektryzuje. Strzelam koty po uszach Macie na to jakiś sposób?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 11:12   #1209
iwona1110
Zadomowienie
 
Avatar iwona1110
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 550
Dot.: Koty - część XI

Jakie ja mam szczęście że Ambrę mogę odkurzać

Kusum nie pomogę - też strzelam i wszystko metalowe mnie kopie Co dziwne bardziej strzelam Horusa...
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."
Faith Resnick

Mój facebook
iwona1110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 11:17   #1210
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część XI

beznadziejnie. Koty kulą uszy jak się do nich zbliżam z ręką
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 11:17   #1211
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Myślę, że są różne odkurzacze. Jedne mogą być ciche, inne głośne. Na moje pytanie znajomy powiedział: nie wiem, odkurza jak nas nie ma w domu czyli całe g*** się dowiedziałam.


To u mnie z futrami jest odwrotnie: Su jest jak foka. Podszerstek pod podszerstkiem Pół tony wełny z niej zawsze wyczeszę. Na szczęście lubi szczotkowanie, rolkowanie.
Pyś ma jedwabisty, dłuższy włos i mało podszerstka. I nie lubi furminatora. Staram się go chociaż trochę wyczesać na śpiocha.


Strasznie mi się wszystko elektryzuje. Strzelam koty po uszach Macie na to jakiś sposób?
Nie ma to jak rzeczowa odpowiedź

Z Grubcia też sporo wychodziło, drugiego kota by ulepił. On też nie przepadał za czesaniem, ale za kilka przysmaków był skłonny się poświęcić i przetrzymać

U mnie jest różnica jak nawilżacz jest włączony. Jak nie, to też kocie uszy kopią (ale ja to w ogóle jestem naelektryzowana, w sklepie kopią mnie wózki, spaliłam już kilka sprzętów, w tym ze 3 suszarki do włosów i monitor od komputera ).

A, czytałam gdzieś, że może tak też działać sucha skóra rąk i, że kremowanie pomaga, ale nie sprawdzałam tego na sobie.
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."

Edytowane przez daktylek1987
Czas edycji: 2015-04-15 o 11:21
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-15, 12:51   #1212
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Nie ma to jak rzeczowa odpowiedź

Z Grubcia też sporo wychodziło, drugiego kota by ulepił. On też nie przepadał za czesaniem, ale za kilka przysmaków był skłonny się poświęcić i przetrzymać

U mnie jest różnica jak nawilżacz jest włączony. Jak nie, to też kocie uszy kopią (ale ja to w ogóle jestem naelektryzowana, w sklepie kopią mnie wózki, spaliłam już kilka sprzętów, w tym ze 3 suszarki do włosów i monitor od komputera ).

A, czytałam gdzieś, że może tak też działać sucha skóra rąk i, że kremowanie pomaga, ale nie sprawdzałam tego na sobie.


Prawda Zwłaszcza jeśli chodzi o sprzęt za 2tys.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 14:14   #1213
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Zwłaszcza jeśli chodzi o sprzęt za 2tys.
Jak dla mnie to ostro przeginają z tą ceną.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 17:30   #1214
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Koty - część XI

najlepiej jak macie od kogo pożyczyć irobota żeby sprawdzić u siebie działanie przed zakupem (albo jakaś prezentacja). U mojej mamy nie łapał włosów psa. Rozrzucał je po kontach. Moich dziadów kłaki zbiera świetnie, Batman ucieka ale zagląda zza winkla za jakiś czas będę go uczyć na irobocie jeździć
Ponoć Vileda ma dużo tańszy odpowiednik, ale pewnie tak samo jak rumba - jeden włos będzie zbierać, inny nie.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 08:02   #1215
mietowka84
Rozeznanie
 
Avatar mietowka84
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 694
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Dwa tygodnie temu to przechodziłam, ale mój sie nie posikał, Bidulek mój też bardzo szybko doszedł do soebie
A ile Banan ma miesięcy? Znaczył?[COLOR="Silver"]
Banan ma ok. 8 miesiecy.



Problem mam bo teraz Mysza jak wyczuje ze on gdzies siedzial np. wczoraj w krzeselku do karmienia siostry synka to nasikala w to miejsce (a Banan wczesniej tam lezal)... i nie wiem co robic...
W pierwszym dniu Banan lezal w kojcu, wyszedl, Mysza tam poszla i tez nasikala
__________________
Lubię czytać

Każdy kot to czarodziej, w którego głowie dzieje się więcej, niż możemy sobie wyobrazić.
mietowka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 08:24   #1216
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
najlepiej jak macie od kogo pożyczyć irobota żeby sprawdzić u siebie działanie przed zakupem (albo jakaś prezentacja). U mojej mamy nie łapał włosów psa. Rozrzucał je po kontach. Moich dziadów kłaki zbiera świetnie, Batman ucieka ale zagląda zza winkla za jakiś czas będę go uczyć na irobocie jeździć
Ponoć Vileda ma dużo tańszy odpowiednik, ale pewnie tak samo jak rumba - jeden włos będzie zbierać, inny nie.


Vieleda tylko mopuje, nie odkurza. Wyobraź sobie jaki porysowany byłby parkiet po takim polerowaniu wszystkimi śmieciami i żwirkiem
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 10:26   #1217
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Vieleda tylko mopuje, nie odkurza. Wyobraź sobie jaki porysowany byłby parkiet po takim polerowaniu wszystkimi śmieciami i żwirkiem

Nie wiem co mi się ubzdurało, że odkurza ta Vileda. Ktoś mi widocznie tak musiał powiedzieć, a ja nie sprawdziłam. Przepraszam, za wprowadzenie w błąd

Czy Wasze koty też tak krzyczą podczas polowania? Mój jak poluje na muchy to głośno śpiewa i ćwierka zawsze myślałam, że robi się to w ciszy, żeby ofiara się nie spodziewała, ale skuteczny jest muchy wybija
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 10:32   #1218
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Koty - część XI

Moj takie dziwne dzwieki wydaje jak bawie sie z nim wedka z piorkiem.
Jak gremlin :P tak smiesznie gulgocze.
Az kiedys poczytalam w necie, ze to dzwieki przy polowaniu.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 10:57   #1219
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część XI

Suara szczeka na ptaki za oknem.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-16, 15:14   #1220
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Moj takie dziwne dzwieki wydaje jak bawie sie z nim wedka z piorkiem.
Jak gremlin :P tak smiesznie gulgocze.
Az kiedys poczytalam w necie, ze to dzwieki przy polowaniu.
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Suara szczeka na ptaki za oknem.
dokładnie jak mój zawsze myślałam, że koty takie ciche są. Batman jak zeskoczy z parapetu to jak słoń, słychać go na drugim końcu domu mówimy na niego Batman Bezszelestny

Zainteresowałam się wspomnianym przez Was furminatorem. Są takie po 5 dyszek i są te oryginalne za 160 zł. Który polecacie? Te tanie sprawdzają się?
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 15:57   #1221
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
dokładnie jak mój zawsze myślałam, że koty takie ciche są. Batman jak zeskoczy z parapetu to jak słoń, słychać go na drugim końcu domu mówimy na niego Batman Bezszelestny
Mój też tupie
Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Zainteresowałam się wspomnianym przez Was furminatorem. Są takie po 5 dyszek i są te oryginalne za 160 zł. Który polecacie? Te tanie sprawdzają się?
Sprawdzają, mam taki tani. Różowy
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 18:07   #1222
dahna1990
Zakorzenienie
 
Avatar dahna1990
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 570
Dot.: Koty - część XI

Hej, chciałabym was prosić o pomoc
W poniedziałek znalazłam kota, a dokładnie kotkę. Chudziutka, oswojona, nauczona załatwiać się do kuwety, chyba ją ktoś wyrzucił bo przejrzałam wszystkie ogłoszenia i nikt jej nie szuka - tricolorka Mimo, że mam dwa koty, chyba zostanie u nas. We wtorek była u weterynarza, ma około dwóch lat, została odrobaczona, dostała kropelki na kark bo ma dużo takiego jak by łupieżu na sierści i tabletki na 10 dni bo kicha. Panią weterynarz zaniepokoiły dziąsła bo są blade ale ponieważ kicia jest wychudzona to powiedziała, że to może być z niedożywienia więc karmić i za 10 dni na kontrolę. Apetyt ma spory, co dam to zjada Martwi mnie że bardzo często pije ale najbardziej zmartwiło mnie dzisiaj, że zjada żwirek Naczytałam się, że to może być oznaka anemii, tym bardziej, że ma te dziąsła blade.
Żwir mam benka zbrylającego i teraz boję się ją zostawić samą, żeby go nie jadła
Poza tym kicia w ogóle nie ma ochoty na zabawę, jednak ciągle szuka z nami kontaktu, mruczy i ugniata nas łapkami, dostaje energii dopiero jak przynoszę jej jedzenie. Myślicie, że to dobry pomysł, żeby jadła do oporu? Je bardzo łapczywie, więc na razie wydzielam jej porcje. I nie wiem czy czekać do tej kontroli, czy iść z nią jutro i powiedzieć o tym żwirku...
Wstawiam zdjęcie kici jako wpisowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_8350.jpg (71,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_8360.jpg (97,5 KB, 30 załadowań)
dahna1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 18:07   #1223
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Zainteresowałam się wspomnianym przez Was furminatorem. Są takie po 5 dyszek i są te oryginalne za 160 zł. Który polecacie? Te tanie sprawdzają się?
Mam taki za 30 zł, jest dobry
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 19:20   #1224
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Mój też tupie

Sprawdzają, mam taki tani. Różowy
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mam taki za 30 zł, jest dobry
dzięki Dziewczyny muszę zamówić, bo to co zobaczyłam na youtubie, co robi ten furminator, to aż oczy mi wylazły. Super sprawa.

Cytat:
Napisane przez dahna1990 Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym was prosić o pomoc
W poniedziałek znalazłam kota, a dokładnie kotkę. Chudziutka, oswojona, nauczona załatwiać się do kuwety, chyba ją ktoś wyrzucił bo przejrzałam wszystkie ogłoszenia i nikt jej nie szuka - tricolorka Mimo, że mam dwa koty, chyba zostanie u nas. We wtorek była u weterynarza, ma około dwóch lat, została odrobaczona, dostała kropelki na kark bo ma dużo takiego jak by łupieżu na sierści i tabletki na 10 dni bo kicha. Panią weterynarz zaniepokoiły dziąsła bo są blade ale ponieważ kicia jest wychudzona to powiedziała, że to może być z niedożywienia więc karmić i za 10 dni na kontrolę. Apetyt ma spory, co dam to zjada Martwi mnie że bardzo często pije ale najbardziej zmartwiło mnie dzisiaj, że zjada żwirek Naczytałam się, że to może być oznaka anemii, tym bardziej, że ma te dziąsła blade.
Żwir mam benka zbrylającego i teraz boję się ją zostawić samą, żeby go nie jadła
Poza tym kicia w ogóle nie ma ochoty na zabawę, jednak ciągle szuka z nami kontaktu, mruczy i ugniata nas łapkami, dostaje energii dopiero jak przynoszę jej jedzenie. Myślicie, że to dobry pomysł, żeby jadła do oporu? Je bardzo łapczywie, więc na razie wydzielam jej porcje. I nie wiem czy czekać do tej kontroli, czy iść z nią jutro i powiedzieć o tym żwirku...
Wstawiam zdjęcie kici jako wpisowe
Biedna ślicznota. Taki duży kot i został wyrzucony? Chcę wierzyć, że ktoś jej szuka Dobrze, że trafiła w dobre ręce
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 19:40   #1225
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez dahna1990 Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym was prosić o pomoc
W poniedziałek znalazłam kota, a dokładnie kotkę. Chudziutka, oswojona, nauczona załatwiać się do kuwety, chyba ją ktoś wyrzucił bo przejrzałam wszystkie ogłoszenia i nikt jej nie szuka - tricolorka Mimo, że mam dwa koty, chyba zostanie u nas. We wtorek była u weterynarza, ma około dwóch lat, została odrobaczona, dostała kropelki na kark bo ma dużo takiego jak by łupieżu na sierści i tabletki na 10 dni bo kicha. Panią weterynarz zaniepokoiły dziąsła bo są blade ale ponieważ kicia jest wychudzona to powiedziała, że to może być z niedożywienia więc karmić i za 10 dni na kontrolę. Apetyt ma spory, co dam to zjada Martwi mnie że bardzo często pije ale najbardziej zmartwiło mnie dzisiaj, że zjada żwirek Naczytałam się, że to może być oznaka anemii, tym bardziej, że ma te dziąsła blade.
Żwir mam benka zbrylającego i teraz boję się ją zostawić samą, żeby go nie jadła
Poza tym kicia w ogóle nie ma ochoty na zabawę, jednak ciągle szuka z nami kontaktu, mruczy i ugniata nas łapkami, dostaje energii dopiero jak przynoszę jej jedzenie. Myślicie, że to dobry pomysł, żeby jadła do oporu? Je bardzo łapczywie, więc na razie wydzielam jej porcje. I nie wiem czy czekać do tej kontroli, czy iść z nią jutro i powiedzieć o tym żwirku...
Wstawiam zdjęcie kici jako wpisowe
Miala szczescie mala
Ja bym jej dawala tyle jedzenia ile chce. Nawet 6-7 malych porcji. Gruba nie jest, nie trzeba jej ograniczac jedzenia. Musiala sie przeglodzic. Biedna kicia.
A jak rezydenci na nowego lokatora? Bez problemu?
Jesli wet powiedzial, ze jest ok to moze poczekaj kilka dni i obserwuj ja.
O co chodzi ze zwirkiem nie wiem? Moze nie miala kuwety?
Dajesz jej suche czy mokre? Jesli suche to dobrze, ze pije.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 19:59   #1226
dahna1990
Zakorzenienie
 
Avatar dahna1990
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 570
Red face Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
dzięki Dziewczyny muszę zamówić, bo to co zobaczyłam na youtubie, co robi ten furminator, to aż oczy mi wylazły. Super sprawa.



Biedna ślicznota. Taki duży kot i został wyrzucony? Chcę wierzyć, że ktoś jej szuka Dobrze, że trafiła w dobre ręce
Myślę że gdyby komuś uciekła to gdzieś bym się natknęła na jakies ogłoszenie, ja bym chociażby rozwiesiła ogłoszenia na mieście i w internecie napisała, nigdzie nic nie ma może dorosła i komuś zaczynała przeszkadzać Siedziała bidulka na chodniku i miauczała na każdego kto koło niej przechodził, wszyscy ją omijali, a ona szukała pomocy gdy ja podeszłam to zaczęła ocierać mi się o nogi i mruczeć

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Miala szczescie mala
Ja bym jej dawala tyle jedzenia ile chce. Nawet 6-7 malych porcji. Gruba nie jest, nie trzeba jej ograniczac jedzenia. Musiala sie przeglodzic. Biedna kicia.
A jak rezydenci na nowego lokatora? Bez problemu?
Jesli wet powiedzial, ze jest ok to moze poczekaj kilka dni i obserwuj ja.
O co chodzi ze zwirkiem nie wiem? Moze nie miala kuwety?
Dajesz jej suche czy mokre? Jesli suche to dobrze, ze pije.
Na razie zamknęłam nową kicię w drugim pokoju, rezydentki patrzą zaciekawione jak wchodzę do pokoju
Już poleciałam do marketu i przytachałam ściółkę dla zwierząt domowych i jej wsypałam do kuwety, będę spokojnie spała.
Na śniadanie daję jej suche, później kociego mleczka bez laktozy, później mokre z tą tabletką bo to taki proszek i się ładnie w mokrym rozpuszcza i jak idę spać to suche
Dałam jej teraz suche całą miseczkę, tyyyyle zjadła, że wywróciła się do góry brzuchem i śpi
dahna1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 20:30   #1227
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mam taki za 30 zł, jest dobry
Daj linka
Na zooplusie można dostać ?

Ja mam problem z kotem sąsiadów , bo ciągle mi moje koty atakuje On uważa że to jego teren łazi tu ciągle , obsikuje co się da , na bank kastrowany nie jest a teraz mi moją kotkę goni muszę z wodą chyba na niego zaczajkę zrobić
Dlaczego ludzie kotów łażących do cholery nie kastrują .
Moje poza działkę nie wyłażą i nie tłuką się z kotami
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 21:02   #1228
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Koty - część XI

Ja mam Furmaster za 30 zl z zooplusa.
Moj brytyjczyk ma pol roku wiec dopiero raz go tym czesalam, ale juz widze, ze swietna sprawa.
Oprocz tego czesto go przeczesuje rekawica z zooplusa i jakos niewiele tej siersci w domu.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 06:28   #1229
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Daj linka
Na zooplusie można dostać ?
To ta tania wersja z zooplusa właśnie http://www.zooplus.pl/shop/koty/kuwe...trymery/139845
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 09:04   #1230
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Koty - część XI

moja sie furminatora boi musze ja czasem dotrwac i wyczesac bo jak widzi to ucieka.
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-21 13:51:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.