Koreańskie kosmetyki - sklepy online - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-07, 09:22   #1
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325

Koreańskie kosmetyki - sklepy online


Hej dziewczyny!

Zakładam ten wątek, bo nie widziałam nigdzie takiej uproszczonej jego wersji, tylko trzeba przekopywać się przez ścianę treści - a komu by tam się chciało

Proszę pochwalcie się i podajcie linki do waszych ulubionych sklepów online z kosmetykami koreańskimi Chciała bym zacząć je testować, jednak nie wiem gdzie są najbardziej wiarygodne i opłacalne miejsca zakupów. Mile widziane również wszelkie wskazówki dotyczące wyboru i zakupów w takich sklepach online.

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

up!
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 10:03   #2
blaszka92
Raczkowanie
 
Avatar blaszka92
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 30
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Hej, hej
Ja w sumie mogę polecić zamawianie na ebay" prosto z Korei. Produkty lecą do nas darmową przesyłką w dodatku płacimy dużo dożo taniej niż w polskich sklepach Tylko trzeba uważać na podróbki, najlepiej zamawiać u sprawdzonych sprzedawców i nie z Chin tylko z Korei właśnie

Edytowane przez blaszka92
Czas edycji: 2017-07-07 o 11:03
blaszka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 11:17   #3
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Wolała bym ominąć ebay z uwagi na to, że właśnie dużo osób skarży się na podróbki ;/ a jak człowiek się nie zna na tych kosmetykach, to łatwo go wkręcić :p Ale dzięki za propozycję
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 11:42   #4
mag_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 33
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

https://www.roseroseshop.com
http://testerkorea.com
http:/jolse.com
http://www.yesstyle.com/en/home.html
https://cosmetic-love.com
http://www.innisfreeworld.com
http://www.etudehouse.com
mag_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 12:30   #5
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Kupowałaś w którymś z nich?? Żadnych polskich stron z tego co widzę, jak to jest w takich sklepach z przesyłką?
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-08, 18:19   #6
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Cytat:
Napisane przez im_catharsis Pokaż wiadomość
Kupowałaś w którymś z nich?? Żadnych polskich stron z tego co widzę, jak to jest w takich sklepach z przesyłką?
To nie są polskie sklepy i moim zdaniem nie opłaca się kupować zwłaszcza koreańskich kosmetyków w polskich sklepach, tylko bezpośrednio u sprzedawców z Korei lub w ebayowych sklepach z Korei (co się często pokrywa bo np sklep Jolse figuruje na ebayu jako IamLoveShop). Sprzedawcy na ebayu z 98% dobrych ocen uchodzą za wiarygodnych i jest ich całkiem sporo. Przesyłki są prawie zawsze za darmo.

Trochę inaczej jest z kosmetykami japońskimi, których na ebayu jest mniej niż koreańskich i nie zawsze są darmowe wysyłki. Niektóre opłaca się kupować w polskich sklepach internetowych np u berdever.

Yesstyle ma kosmetyki i nie tylko (także ciuchy i akcesoria) koreańskie i japońskie, wysyłka jest darmowa od konkretnej sumy zakupów, zawsze coś jest w dużej promocji typu -60%, więc warto śledzić na bieżąco, bo często mocno obniżone są marki premium.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2017-07-09 o 19:43 Powód: pomylka, w ostatnim akapicie powinno byc Yesstyle zamiast Jolse
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 15:36   #7
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To nie są polskie sklepy i moim zdaniem nie opłaca się kupować zwłaszcza koreańskich kosmetyków w polskich sklepach, tylko bezpośrednio u sprzedawców z Korei lub w ebayowych sklepach z Korei (co się często pokrywa bo np sklep Jolse figuruje na ebayu jako IamLoveShop). Sprzedawcy na ebayu z 98% dobrych ocen uchodzą za wiarygodnych i jest ich całkiem sporo. Przesyłki są prawie zawsze za darmo.

Trochę inaczej jest z kosmetykami japońskimi, których na ebayu jest mniej niż koreańskich i nie zawsze są darmowe wysyłki. Niektóre opłaca się kupować w polskich sklepach internetowych np u berdever.

Jolse ma kosmetyki i nie tylko (także ciuchy i akcesoria) koreańskie i japońskie, wysyłka jest darmowa od konkretnej sumy zakupów, zawsze coś jest w dużej promocji typu -60%, więc warto śledzić na bieżąco, bo często mocno obniżone są marki premium.
Zgadzam się kupuję na IamLoveShop.

Kupowałam też na polskich, ale ceny mają często takie, że śmiechu warte. Ale oprócz tego polecam:

http://azjatyckizakatek.pl/
http://beautikon.com/
http://www.mizon-polska.pl/
http://www.skin79-sklep.pl/
Jeszcze Sephora ma niektóre marki koreańskie, gdzie ze średnich półek robią Bóg wie co.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-09, 16:42   #8
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Zgadzam się kupuję na IamLoveShop.

Kupowałam też na polskich, ale ceny mają często takie, że śmiechu warte. Ale oprócz tego polecam:

http://azjatyckizakatek.pl/
http://beautikon.com/
http://www.mizon-polska.pl/
http://www.skin79-sklep.pl/
Jeszcze Sephora ma niektóre marki koreańskie, gdzie ze średnich półek robią Bóg wie co.
Do tego jeszcze Missha ma swoj polski sklep on-line.

W Sephorze i Douglasie tak jak piszesz nie oplaca sie nic z azjatyckiego rynku kupowac, przebitki sa ogromne np Fermentation Essence Bentona kosztuje w Douglasie 135 zl, a na ebayu mozna ja juz od ok 66 zl kupic, z darmowa wysylka.

Zakladanie Paypala moze i do przyjemnosci nie nalezy, ale jak juz sie go ma, to nie jest sie skazanym na laske i nielaske polskich sklepow.


Ja tylko jeszcze jak chce kupic cos japonskiego to zagladam do berdever albo japanstore, chociaz ten drugi sklep bywa krytykowany za przywlaszczanie sobie cudzych opisow, ale jesli chodzi o samo kupno, wysylke czy platnosci to nie mam zastrzezen, sa uczciwi.

Za to zdecydowanie NIE KUPOWAC w polskim sklepie Pink Melon, oszukali juz niejedna osobe.

Ogolnie kupuje azjatyckie kosmetyki od ponad roku, glownie na ebayu i ani razu nie zostalam oszukana, takze probki wygladaja na oryginalne. Raz nie dostalam zamowionego olejku myjacego, napisalam do sprzedawcy i kilka dni potem mialam zwrot kasy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 23:41   #9
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Też zamawiam przez ebay, albo na azjatycki cukier - bo wiem, że nie sprzedaje podróbek.
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 11:52   #10
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Dzięki dziewczyny za wyczerpujące komentarze

Całkiem niedawno zapytałam się własnie znajomej, co to też kupuje same koreańskie i powiedziała bardzo podobnie do was, ze nie warto kupować koreańskie kosmetyki u nas.
Ciekawe dlaczego więc aż takie horrendalne marże na nie narzucają. ;/
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 12:52   #11
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Cytat:
Napisane przez im_catharsis Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wyczerpujące komentarze

Całkiem niedawno zapytałam się własnie znajomej, co to też kupuje same koreańskie i powiedziała bardzo podobnie do was, ze nie warto kupować koreańskie kosmetyki u nas.
Ciekawe dlaczego więc aż takie horrendalne marże na nie narzucają. ;/
Zawsze znajdzie sie spora grupa osob, ktora nie lubi lub boi sie zakupow internetowych, wiec woli przeplacic w Douglasie, ktorej nie chce sie szukac, ktora boi sie zakupow za granica, ktorej nie chce sie Paypala zakladac itp. Dla takich osob sa wlasnie polskie sklepy .

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2017-07-10 o 12:53
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-11, 12:52   #12
marcislawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 10
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

A mam pytanie... Co właściwie widzicie w tych azjatyckich kosmetykach? Dlaczego warto je kupować? Czy nie da się znaleźć kremów takiej jakości w Polsce?
marcislawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 14:03   #13
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

@marcislawa Z tego co wiem, Koreanki są bardziej świadome tego, jak dbać o swoją urodę i bardziej restrykcyjnie podchodzą do wyboru kosmetyków dlatego też producenci dwoją się i troją by właśnie TE a nie inne wybrać. My Polacy tak naprawdę dopiero teraz powoli zaczynamy patrzeć w składy. Tak mi tłumaczyła znajoma, a ile z tego prawdy to nie mam bladego pojęcia W każdym bądź razie skusiłam się ostatnio na niewielki koreański kosmetyk, a konkretnie BB krem i w życiu nie miałam lepszego, więc cos chyba w tym jest.

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zawsze znajdzie sie spora grupa osob, ktora nie lubi lub boi sie zakupow internetowych, wiec woli przeplacic w Douglasie, ktorej nie chce sie szukac, ktora boi sie zakupow za granica, ktorej nie chce sie Paypala zakladac itp. Dla takich osob sa wlasnie polskie sklepy .
Kwitując - niektórzy wolą wygodę od oszczędności. Polskich sklepów z kosmetykami koreańskimi jest coraz więcej, więc może powoli ta sytuacja cenowa się jednak zmieni i tu też będzie się opłacać kupować
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 15:05   #14
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Cytat:
Napisane przez marcislawa Pokaż wiadomość
A mam pytanie... Co właściwie widzicie w tych azjatyckich kosmetykach? Dlaczego warto je kupować? Czy nie da się znaleźć kremów takiej jakości w Polsce?
Mam tlusta cere i na europejskim rynku nie znajduje prawie nic dla niej, bo producenci nie przewiduja, ze cera produkujaca duzo sebum nie potrzebuje dostarczac dodatkowej porcji okluzji w kremie. Wszystkie te rzekomo lekkie kremy nawilzajace sa dla mnie za tluste i za ciezkie. Dopiero na rynku azjatyckim znalazlam odpowiednio lekkie formuly tzn esencje, geste tonery, sera i emulsje.

Kolejny powod to filtry o lekkich formulach. Europejskie produkty przeciwsloneczne typu Vichy, Avene czy Antheliosy wygladaja na mojej twarzy okropnie, dopiero wybrane (bo nie wszystkie) azjatyckie pozwalaja sie w miare komfortowo nosic.

Nastepny powod to duzy wybor ciekawych produktow myjacych. Bardzo lubie olejki, ktore swietnie emulguja sie z woda i nie zostawiaja warstwy. Jeszcze bardziej lubie liquidy myjace - tego rodzaju kosmetykow prozno szukac w naszych sklepach.

Poza tym wiecej w koreanskich i japonskich kosmetykach antyoksydantow bedacych alternatywa dla wit C, ktorej nie lubie, a ktora tez u nas kroluje.

No i uwielbiam Galactomyces Ferment Filtrate

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2017-07-11 o 15:33
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 14:21   #15
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nastepny powod to duzy wybor ciekawych produktow myjacych. Bardzo lubie olejki, ktore swietnie emulguja sie z woda i nie zostawiaja warstwy. Jeszcze bardziej lubie liquidy myjace - tego rodzaju kosmetykow prozno szukac w naszych sklepach.
masz cos w zanadrzu do zaproponowania z tego?? Takie sprawdzone, co niemal za każdym razem się sprawdzają, nigdy nie miałam, chętnie bym wypróbowała
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 10:21   #16
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Cytat:
Napisane przez im_catharsis Pokaż wiadomość
masz cos w zanadrzu do zaproponowania z tego?? Takie sprawdzone, co niemal za każdym razem się sprawdzają, nigdy nie miałam, chętnie bym wypróbowała
The Saem Natural Condition Pore Deep Cleansing Oil KLIK
Cezanne Mild Cleansing Oil KLIK
Orbis Cleansing Liquid KLIK
O HUI Cleansing Liquid KLIK

To sa nie tylko koreanskie kosmetyki, Orbis jest z Singapuru a Cezanne japonski. Ale ja tez nie widze powodu, zeby sie ograniczac tylko do koreanskich.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 09:37   #17
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Jak dobre, to racja nie ma co się ograniczać Dziękuję! W wolnej chwili poszperam :3
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 08:34   #18
Kasia7788
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Hej,
znajoma kupiła ostatnio we Wrocławskim Lilaróż koreański krem D`Ran. Jest nim zachwycona (krem na pory), zna ktoś tą markę? Może coś o niej powiedzieć?
Kasia7788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 08:25   #19
anna42
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 55
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mam tlusta cere i na europejskim rynku nie znajduje prawie nic dla niej, bo producenci nie przewiduja, ze cera produkujaca duzo sebum nie potrzebuje dostarczac dodatkowej porcji okluzji w kremie. Wszystkie te rzekomo lekkie kremy nawilzajace sa dla mnie za tluste i za ciezkie. Dopiero na rynku azjatyckim znalazlam odpowiednio lekkie formuly tzn esencje, geste tonery, sera i emulsje.

Kolejny powod to filtry o lekkich formulach. Europejskie produkty przeciwsloneczne typu Vichy, Avene czy Antheliosy wygladaja na mojej twarzy okropnie, dopiero wybrane (bo nie wszystkie) azjatyckie pozwalaja sie w miare komfortowo nosic.

Nastepny powod to duzy wybor ciekawych produktow myjacych. Bardzo lubie olejki, ktore swietnie emulguja sie z woda i nie zostawiaja warstwy. Jeszcze bardziej lubie liquidy myjace - tego rodzaju kosmetykow prozno szukac w naszych sklepach.

Poza tym wiecej w koreanskich i japonskich kosmetykach antyoksydantow bedacych alternatywa dla wit C, ktorej nie lubie, a ktora tez u nas kroluje.

No i uwielbiam Galactomyces Ferment Filtrate
Chimay a mogłabyś polecić jakieś sprawdzone produkty z GFF?
anna42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-26, 14:42   #20
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Cytat:
Napisane przez anna42 Pokaż wiadomość
Chimay a mogłabyś polecić jakieś sprawdzone produkty z GFF?
Do tej pory mialam esencje:
-Purebess KLIK
-Benton Fermentation Essence KLIK
-Manyo Galactomyces Niacin KLIK - tej uzywam od tygodnia
W kolejce czeka tez esencja z Pitera SK-II kupiona na przecenie -60% na yesstyle.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 21:27   #21
anna1412
Raczkowanie
 
Avatar anna1412
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Fajny sklep z kosmetykami koreańskimi:

https://www.aipe.pl/

Ma siedzibę w Polsce.
Ceny naprawdę w porządku.
Kupowałam tam już kilka kremów i maseczek.
Mogę polecić z czystym sumieniem.
anna1412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 13:58   #22
2cats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 56
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

To sa nie tylko koreanskie kosmetyki, Orbis jest z Singapuru a Cezanne japonski. Ale ja tez nie widze powodu, zeby sie ograniczac tylko do koreanskich.
Orbis to marka japonska. To w miare niskopolkowa linia od firmy POLA (ktorej kosmetyki sygnowane nazwa POLA sa drozsze od SK-II).
Maja jeszcze kilka innych marek, ale Orbis i POLA sa chyba najbardziej znane.
2cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 19:54   #23
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Cytat:
Napisane przez 2cats Pokaż wiadomość
Orbis to marka japonska. To w miare niskopolkowa linia od firmy POLA (ktorej kosmetyki sygnowane nazwa POLA sa drozsze od SK-II).
Maja jeszcze kilka innych marek, ale Orbis i POLA sa chyba najbardziej znane.
Dzieki za sprostowanie
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 09:06   #24
Ariana711
Raczkowanie
 
Avatar Ariana711
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: koniec świata :)
Wiadomości: 37
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Wiem ze to dyskusja o sklepach online,ale moze ktoras z was kupowala juz cos stacjonarnie? U mnie w miescie wlasnie otwieraja sklep z kosmetykami koreanskimi, ale jak na razie jest tylko witryna K-101 (czy jakos tak) Ciekawa jestem jakie beda ceny... I czy nie bedzie sie jednak bardziej oplacalo przez internet mimo kosztow przesylki.. zobaczymy
Ariana711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 09:11   #25
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Cytat:
Napisane przez Ariana711 Pokaż wiadomość
Wiem ze to dyskusja o sklepach online,ale moze ktoras z was kupowala juz cos stacjonarnie? U mnie w miescie wlasnie otwieraja sklep z kosmetykami koreanskimi, ale jak na razie jest tylko witryna K-101 (czy jakos tak) Ciekawa jestem jakie beda ceny... I czy nie bedzie sie jednak bardziej oplacalo przez internet mimo kosztow przesylki.. zobaczymy
Kosztow przesylki z reguly przy kosmetykach z Korei nie ma.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 01:06   #26
NamiMari
born hater
 
Avatar NamiMari
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 290
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Cytat:
Napisane przez Ariana711 Pokaż wiadomość
Wiem ze to dyskusja o sklepach online,ale moze ktoras z was kupowala juz cos stacjonarnie? U mnie w miescie wlasnie otwieraja sklep z kosmetykami koreanskimi, ale jak na razie jest tylko witryna K-101 (czy jakos tak) Ciekawa jestem jakie beda ceny... I czy nie bedzie sie jednak bardziej oplacalo przez internet mimo kosztow przesylki.. zobaczymy
W ciemno, jestem na 99% pewna, że i tak będzie się bardziej opłacało sprowadzanie bezpośrednio z Korei, zakupy online. Jak sklep stacjonarny, to i koszty opłat za lokal/prowadzenie własnej działalności. Jak sklep, to i zamawianie hurtowe, więc sprzedawca poniesie koszty przesyłki (może nie łapać się na darmową, jak zakupy prywatne, gdzie to jedna paczuszka), nie mówiąc już o cle (w końcu to nie UE). A otwierając taki sklep musi zarobić. Spodziewałabym się więc cen wyższych nawet niż w polskich sklepach online. Ale i tak fajnie, że będziesz miała taki sklep pod nosem, zawsze to można obczaić testery, jak np. prezentuje się dany podkład
Kupowałam stacjonarnie koreańskie kosmetyki dostępne w drogeriach, np. rossmann, sephora, hebe. Oczywiście wybór jest mocno ograniczony, ale chcąc mieć coś na "już", albo przetestować coś nowego, to czemu nie. Większe zakupy tylko przez neta bezpośrednio z Korei.
NamiMari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 12:10   #27
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Kosztow przesylki z reguly przy kosmetykach z Korei nie ma.
Potwierdzam. Z uwagi na ostatnie moje zainteresowanie tym tematem, popytałam znajomą, która prowadzi nawet bloga w którym opisuje różne kosmetyki głównie koreańskie. Ona jak z Korei zamawia zwykle ma przesyłkę darmową, tylko chyba od jakiejś konkretnej kwoty czy jakoś tak, już nie pamiętam o_O

W każdym bądź razie jak ostatnio sobie porównałam ceny polskich sklepów a Koreańskich, to w PL serio nie warto tego kupować... Lepiej już zgadać się z koleżankami, zamówić dużą paczkę z osoba, która posiada aktywne konto PayPal
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 12:43   #28
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Cytat:
Napisane przez im_catharsis Pokaż wiadomość
Potwierdzam. Z uwagi na ostatnie moje zainteresowanie tym tematem, popytałam znajomą, która prowadzi nawet bloga w którym opisuje różne kosmetyki głównie koreańskie. Ona jak z Korei zamawia zwykle ma przesyłkę darmową, tylko chyba od jakiejś konkretnej kwoty czy jakoś tak, już nie pamiętam o_O

W każdym bądź razie jak ostatnio sobie porównałam ceny polskich sklepów a Koreańskich, to w PL serio nie warto tego kupować... Lepiej już zgadać się z koleżankami, zamówić dużą paczkę z osoba, która posiada aktywne konto PayPal

Wysyłka na ebayu od koreańskich sprzedawców jest w większości przypadków darmowa, z Japonii już nie tak często, ale też bywa.
Wysyłka ze sklepów typu gmarket jest płatna, nie opłaca się tam robić małych zamówień, dlatego jest wątek wspólnych zakupow i rozbiórek.
Wysyłka z yesstyle jest darmowa od 35$ zamówienia.
Co do dużych paczek, to przy przesyłkach spoza UE do 150€ wartości nie płaci się cła. Powyżej już trzeba.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 10:41   #29
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

Musze się dopytać w najbliższym czasie gdzie ona dokładniej kupuje i jakie ona miała przygody z tymi wysyłkami.


A tak zmieniając nieco temat...

Ostatnio wypróbowałam jakiś kwasowy peeling (?) o zapachu cytrynowym (zostawia niemal od razu grudki starej skóry na twarzy) bardzo mi się spodobał, skóra po 2 razach jego zastosowania oddycha jak nigdy. Dodatkowo naczytałam się o olejkach do mycia twarzy. Chce w końcu też kupić jakiś BBcrem ze śluzem ślimaka, bądź maski w płachcie z nim. Więc już mam plan pierwszego zamówienia, więc będę próbować niebawem
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 14:01   #30
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Koreańskie kosmetyki - sklepy online

up!
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-29 17:20:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.