Rossmann cz. XXXI - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-14, 18:58   #361
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez merryem Pokaż wiadomość
Basia z racji, że z ciebie Aliholik, masz jakieś dobre hybrydy z Ali ? Ja mam kilka Rosalind + baza/top provocater i mi płatami odchodzą :/ nie wiem czy wina lakierów czy provocater ? a na semilacki itp szkoda mi 3 dyszki za lakier
Popatrz sobie na hybrydy MylaQ - dystrybutorem jest Neonail, maja ładne kolory, cena znośna, trwałość bardzo zadowalająca
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 19:01   #362
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez merryem Pokaż wiadomość
Basia z racji, że z ciebie Aliholik, masz jakieś dobre hybrydy z Ali ? Ja mam kilka Rosalind + baza/top provocater i mi płatami odchodzą :/ nie wiem czy wina lakierów czy provocater ? a na semilacki itp szkoda mi 3 dyszki za lakier

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------


Mam to samo tylko z moim kotem
Pytanie co prawda nie do mnie, ale z Ali polecam ColorTale oraz HNM.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 19:04   #363
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Rossmann cz. XXXI

ja cały czas używałam hybryd z ali i w międzyczasie z neonail. Głównie mam z HNM i Elite99. Jakość trochę gorsza niż NN ale dawały radę jak za taką cenę.

Cytat:
Napisane przez merryem Pokaż wiadomość
Basia z racji, że z ciebie Aliholik, masz jakieś dobre hybrydy z Ali ? Ja mam kilka Rosalind + baza/top provocater i mi płatami odchodzą :/ nie wiem czy wina lakierów czy provocater ? a na semilacki itp szkoda mi 3 dyszki za lakier [COLOR="Silver"]
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 19:10   #364
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość


Te malutkie L'oreal są bardzo przyjemne. Ja je pokochałam. No i takie malutkie, kompaktowe to pudełeczko.No i w rossie nie ma, ale Essence też robi bardzo tanie, a dobre róże. Mam chyba ze 4.

-----
zwrócę na nie uwagę

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;77975241]Mnie po 4 markach (Semilac, Provocater, Hyco, Realac) uczulił NeoNail (baza extra, którą przedłużyłam 3 paznokcie) - dosłownie na drugi dzień na tych tylko trzech paznokciach zaczęła mi się robić onycholiza (lekko się pogłębiła biała część paznokcia i nie była taka równa jak zawsze) i czułam dziwny dyskomfort pod paznokciem. Olejek z drzewa herbacianego uratował sytuację w kilka dni U mnie bez bąbli i opuchnięcia.[/QUOTE]
tak szybko się udało? smarowałaś płytkę paznokcia olejkiem? mnie onycholiza i rozdwajające paznokcie zaatakowały po używaniu odżywki eveline z formaldehydem, od bardzo dlugiego czasu nie mogę ich doprowadzić do stanu przed.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 19:16   #365
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Nie przywiazesz pod rossmannem? Czemu nie? Przeciez pies to nie dziecko, zeby nie mozna bylo go zostawic
Komentarz zbędny, ale rozumiem, że każdy ma swój światopogląd, dla mnie pies jest członkiem rodziny i nie zostawię go pod sklepem, aby się: urwał i wpadł pod samochód/ktoś go sobie zabrał ... itp. Wystarczająco jest psów takich bezmyślnych ludzi, którzy właśnie zostawia tak psy pod sklepem, a potem jest płacz lub szukanie po schroniskach...

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Ufffff.


[/COLOR]
Ja bylam kiedys z moim westem (terrier) i tez nie bylo problemu. Wzielam go na rece i od razu do kasy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Nigdy w zyciu nie zostawilabym psa pod sklepem. Raz, ze jest dla mnie jak czlonek rodziny, a dwa - boje sie, ze stanowi niezly kasek, bo to pies rodowodowy. Bardzo kocham swoje psy i jestem na ich punkcie "troche" przewrazliwiona.
Coz, nie mam poki co dzieci to przelewam milosc na zwierzeta. Czy cos w tym zlego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja dwa razy widzialam jak ta sama dziewczyna wchodzila do Rossmanna z malym maltanczykiem. Chyba nikogo nie pytala nawet o pozwolenie. Piesek byl grzeczny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------


Ktos moze psa ukrasc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byłam, odebrałam zamówienie z psem na rękach i nie było problemu Cieszę się, że nie tylko ja mam takie myślenie na temat psów

Edytowane przez karambajka
Czas edycji: 2017-10-14 o 19:17
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 19:19   #366
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Co ja dzisiaj kupiłam.
20171014_201835.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 19:20   #367
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-14, 19:29   #368
krewka
Rozeznanie
 
Avatar krewka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 889
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Te róże ( jak je nieładnie nazwałyście "betony"&#128558 z Bourjois nie są takie złe, po prostu "wymagające w ekspoatacji". Zeskrobać wierzch co jakiś czas i są jak nowe😜
Ja je lubię za naturalny wygląd i b. duży wybór kolorów- też matowych. No i opakowanie ofc. MF niestety wszystkie ma z błyskiem
Catrice też polecam, ale to już nie Rossmann

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Moja wymianka: Flowerbomb, Guerlain, Moschino...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1248536
krewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 19:34   #369
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez krewka Pokaż wiadomość
Te róże ( jak je nieładnie nazwałyście "betony"&#128558 z Bourjois nie są takie złe, po prostu "wymagające w ekspoatacji". Zeskrobać wierzch co jakiś czas i są jak nowe😜


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czym najlepiej? właśnie mój już tak zastygł, że ledwo kolor daje
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 19:36   #370
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
czym najlepiej? właśnie mój już tak zastygł, że ledwo kolor daje
Ja betony z Bourjois i Mac w szale skrobałam kluczem do drzwi . Mnie nie zadowalają kosmetyki, które wymagają szczególnego traktowania, szczególnie, jeśli na rynku są mniej problemowe. Ale co kto lubi .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA



Edytowane przez zoila
Czas edycji: 2017-10-14 o 19:38
zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 19:37   #371
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
Dzięki, przyjrze im się napewno .myślę też nad zwykłymi lakierami miss sporty bo są tanie ale nie wiem jak z trwałością.no ale kolory fajne i Kusza. Czy możecie polecić ładny lakier w szarości ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szarosc Eveline w prostokatnej butelce.
A jesli chodzi o czerwien , miete i pudrowy roz polecam z calego serca Maybelline 7 days.
Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Dobre. Podoba mi się. Mogę Cię cytować jak będę kiedyś pisać co o nich myślę? Kompletnie nie rozumiem fenomenu tych produktów, z których tak szybko robi się skamielina.

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------


Te malutkie L'oreal są bardzo przyjemne. Ja je pokochałam. No i takie malutkie, kompaktowe to pudełeczko.No i w rossie nie ma, ale Essence też robi bardzo tanie, a dobre róże. Mam chyba ze 4.

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------


No ja przystopowałam z promocjami jak 3 lata temu doszłam do wniosku, że z moim zapasami kosmetycznymi może tak być.
A ja uwielbiam roze Bourjois. Mialam 4 odcienie - 16,34?95 oraz 3. Wszystkie uwielbiam, choc najbardziej 3. Ale trzeba wiedziec ze 16 i 34 jest duzo trudniejsza w uzytkowabiu niz 95 i 3, ktore latwiej nabiera soe na pedzel i NIGDY nie twardnieja. Wielbię
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-14, 19:39   #372
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez krewka Pokaż wiadomość
Te róże ( jak je nieładnie nazwałyście "betony"&#128558 z Bourjois nie są takie złe, po prostu "wymagające w ekspoatacji". Zeskrobać wierzch co jakiś czas i są jak nowe😜
Ja je lubię za naturalny wygląd i b. duży wybór kolorów- też matowych. No i opakowanie ofc. MF niestety wszystkie ma z błyskiem
Catrice też polecam, ale to już nie Rossmann

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak płacisz za róż tyle, to jednak fajnie by było jakby się nadawał do użytku bez drapania i marnowania kosmetyku jednak...

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Szarosc Eveline w prostokatnej butelce.
A jesli chodzi o czerwien , miete i pudrowy roz polecam z calego serca Maybelline 7 days.


A ja uwielbiam roze Bourjois. Mialam 4 odcienie - 16,34?95 oraz 3. Wszystkie uwielbiam, choc najbardziej 3. Ale trzeba wiedziec ze 16 i 34 jest duzo trudniejsza w uzytkowabiu niz 95 i 3, ktore latwiej nabiera soe na pedzel i NIGDY nie twardnieja. Wielbię
no to z tym nigdy to uważaj chociaż nie życzę, ale moja 34 skostniała tragicznie.
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 19:41   #373
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
czym najlepiej? właśnie mój już tak zastygł, że ledwo kolor daje
Moze jakims pilnikiem albo lekko papierem sciernym?

Ja z rossmanna mam wibo ecstasy w kolorze 1, to niby odpowiednik Narsa orgasm. Jednak ma dosc wyrazne zlote drobinki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 19:43   #374
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Rossmann cz. XXXI

no dobra, reanimowałam go pilnikiem do paznokci i jest lepiej
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 19:51   #375
krewka
Rozeznanie
 
Avatar krewka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 889
Dot.: Rossmann cz. XXXI

(Ja pilniczkiem zeskrobywałam)
No niestety, idealne na pewno nie są, ale z tym marnowaniem kosmetyku to też bez przesady, bo i tak mimo skrobania są piekielnie wydajne i ja nie zużywam przed terminem.

A Wibo miałam w małym opakowaniu z czarną ramką mocny koral. Dobra tanioszka, ja wzięłam dla wypróbowania koloru, a do tej pory go używam
Tych z Wibo z serii od Extasy nie miałam, to nie mogę powiedzieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Moja wymianka: Flowerbomb, Guerlain, Moschino...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1248536
krewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 19:51   #376
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Rossmann cz. XXXI

ja mam róż z bourjois 40 i faktycznie jest jak beton poza tym mam wibo ecstasy 1 - fajny ale rzeczywiście jak pisze ciri 15 ma w sobie złotawe drobinki. Moi ulubieńcy których używam najczęściej to Loreal (nr 120), Astor (003) i Misslyn (48).
Chyba mam ich za dużo
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 19:52   #377
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
Komentarz zbędny, ale rozumiem, że każdy ma swój światopogląd, dla mnie pies jest członkiem rodziny i nie zostawię go pod sklepem, aby się: urwał i wpadł pod samochód/ktoś go sobie zabrał ... itp. Wystarczająco jest psów takich bezmyślnych ludzi, którzy właśnie zostawia tak psy pod sklepem, a potem jest płacz lub szukanie po schroniskach...

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------







Byłam, odebrałam zamówienie z psem na rękach i nie było problemu Cieszę się, że nie tylko ja mam takie myślenie na temat psów
Też bym wzięła pieseła na ręce 😊

Czytam i czytam, i mam coraz więcej chciejstw😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 19:53   #378
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Rossmann cz. XXXI

też mam tego z wibo ale ma już chyba z 5 lat i go nie używam jakiś z jedwabiem i wit. E kolorek nr 1 był całkiem niezły.

Cytat:
Napisane przez krewka Pokaż wiadomość
A Wibo miałam w małym opakowaniu z czarną ramką mocny koral. Dobra tanioszka, ja wzięłam dla wypróbowania koloru, a do tej pory go używam
Tych z Wibo z serii od Extasy nie miałam, to nie mogę powiedzieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 19:58   #379
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Dołączę się do osób, które nie przepadają za różami z Burżuja. Mam jasną karnację, ciemne włosy, ciemną oprawę oczu, chłodny typ urody i mimo dwóch podejść do tych kosmetyków, nigdy jeszcze nie trafiłam na kolor, który by mi pasował. Dzisiaj znowu stałam w Rossmannie nad ich szafą no i po prostu...nie. Ogólnie ta marka nie ma wg mnie kosmetyków dla osób z chłodnym typem urody Nawet te pomadki matowe w płynie mi nie leżą, no nie ma koloru dla mnie.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-14, 20:00   #380
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
ja mam róż z bourjois 40 i faktycznie jest jak beton poza tym mam wibo ecstasy 1 - fajny ale rzeczywiście jak pisze ciri 15 ma w sobie złotawe drobinki. Moi ulubieńcy których używam najczęściej to Loreal (nr 120), Astor (003) i Misslyn (48).
Chyba mam ich za dużo
Mnie w sumie jakos roze az tak nie jaraja☺. Spodobal mi sie ostatnio z maybelline, taki jaskrawo pomaranczowy (na skorze bardziej rozowy), ale sie jakos powstrzymalam przed kupnem😉.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 20:06   #381
grey2018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3
Dot.: Rossmann cz. XXXI

A ja własnie pierwsze co to w rossmanie szukam róży

xxxx

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2017-10-14 o 20:27
grey2018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 20:12   #382
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
jak płacisz za róż tyle, to jednak fajnie by było jakby się nadawał do użytku bez drapania i marnowania kosmetyku jednak...

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------



no to z tym nigdy to uważaj chociaż nie życzę, ale moja 34 skostniała tragicznie.
A jednak mowie nigdy,bo zuzylam juz dwa roze numer 3 oraz 3 roze numer 95. Do 34 i 16 nie wrocilam.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 20:47   #383
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
Co ja dzisiaj kupiłam.
Załącznik 7274821
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A miały być od listopada, pochwal się słoczami

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Moze jakims pilnikiem albo lekko papierem sciernym?

Ja z rossmanna mam wibo ecstasy w kolorze 1, to niby odpowiednik Narsa orgasm. Jednak ma dosc wyrazne zlote drobinki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedyś wklejałam zdjęcie Nars wersji "super orgasm" jaki to ma chamski brokat sądzę że w Wibo to mikro pyłek :P

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ja betony z Bourjois i Mac w szale skrobałam kluczem do drzwi . Mnie nie zadowalają kosmetyki, które wymagają szczególnego traktowania, szczególnie, jeśli na rynku są mniej problemowe. Ale co kto lubi .
Akurat wypiekane kosmetyki łatwiej niż inne pudry wyświechtać pędzlem od sebum ze skóry


Cytat:
Napisane przez krewka Pokaż wiadomość
(Ja pilniczkiem zeskrobywałam)
No niestety, idealne na pewno nie są, ale z tym marnowaniem kosmetyku to też bez przesady, bo i tak mimo skrobania są piekielnie wydajne i ja nie zużywam przed terminem.

A Wibo miałam w małym opakowaniu z czarną ramką mocny koral. Dobra tanioszka, ja wzięłam dla wypróbowania koloru, a do tej pory go używam
Tych z Wibo z serii od Extasy nie miałam, to nie mogę powiedzieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie ja swój 'beton' mam tak długo, że on się chyba nigdy nie skończy.

Też mam Wibo, jeden taki zużyłam do zera i jeden mi został w koralowo/brzoskwiniowym odcieniu, też staruszek.


Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dołączę się do osób, które nie przepadają za różami z Burżuja. Mam jasną karnację, ciemne włosy, ciemną oprawę oczu, chłodny typ urody i mimo dwóch podejść do tych kosmetyków, nigdy jeszcze nie trafiłam na kolor, który by mi pasował. Dzisiaj znowu stałam w Rossmannie nad ich szafą no i po prostu...nie. Ogólnie ta marka nie ma wg mnie kosmetyków dla osób z chłodnym typem urody Nawet te pomadki matowe w płynie mi nie leżą, no nie ma koloru dla mnie.
Z chłodniejszych to może 34, tylko, że on ma chyba lekki złotawy poblask.

Ja mam róż Milani Delizioso Pink, Elf Pink Passion, stary Wibo nr 3, MUR taki mały za 5 zł Now!, Szaraka z Glamshopu, staroć z Bell, ombre róż z limitki Carice też stary, gifta z Sephory taki duo róży całkiem fajne no i burżujka nr 15. Tylko jeden róż potrafiłam zużyć.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 20:49   #384
ardoise
Raczkowanie
 
Avatar ardoise
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 434
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
najlepiej zadzwonić do nich... u mnie było to samo i podobno mieli jakąś awarię...

odebrałam już swoje małe 3 zamówienia, wszystko nowe niemacane😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, doszedł przed chwilą SMS, że zrealizowali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ardoise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 20:58   #385
Winona
Rozeznanie
 
Avatar Winona
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 614
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
Co ja dzisiaj kupiłam.
Załącznik 7274821

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzę, że w moich Rossmannach też są
Winona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 21:06   #386
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, skusze się na polecany eveline, znajomy już miss sporty oraz Rimmel z Rita Ora. Promocja to można poszaleć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 21:08   #387
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Po lewej Magic Dessert, po prawej Candy Shop. Jutro mogę wrzucić słocze w dziennym świetle jakby ktoś chciał.
20171014_200939.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 21:10   #388
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
Po lewej Magic Dessert, po prawej Candy Shop. Jutro mogę wrzucić słocze w dziennym świetle jakby ktoś chciał.
Załącznik 7274931

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja prosiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 21:10   #389
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
Po lewej Magic Dessert, po prawej Candy Shop. Jutro mogę wrzucić słocze w dziennym świetle jakby ktoś chciał.
Załącznik 7274931

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak Candy Shop ma w sobie róż czy bardziej to beż?
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 21:13   #390
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Ja bym chętnie zobaczyła Candy Shop w świetle dziennym.
Nie mówcie już o różach bo ja je lubię. Chyba tak jak niektórzy rozświetlacze. Ale mam już ich za dużo i dopóki jakiegoś całego nie zużyję to daję sobie bana na zakupy z tej kategorii.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-09 12:09:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.