Damskie koszule - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-31, 13:36   #31
Bercy
Raczkowanie
 
Avatar Bercy
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 49
Dot.: jaka firma szyje porządne damskie koszule?

Z wcześniej wspomnianych znam Rabarbar i Wólczankę. W przypadku tych ostatnich niewiele mogę powiedzieć o jakości, bo jakoś nie do końca przemawiają do mnie ich damskie kolekcje, ale męskie są super, mój TŻ polecaMogę od siebie dorzucić dostępny na Balladine Duet Woman http://www.balladine.com/koszule-17-k. Mam od nich klasyczną, białą koszulę, która służy mi już od jakiegoś czasu.
Bercy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 13:56   #32
Orimonka
Raczkowanie
 
Avatar Orimonka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 323
Dot.: jaka firma szyje porządne damskie koszule?

MUSTASZ
Nie przetestowałam osobiście, ale koszule wyglądają porządnie, no i co ważne - szyte w Polsce <3 z pięknych, polskich, dobrych bawełen.

https://www.facebook.com/MUSTASZcom?fref=ts
Orimonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 13:14   #33
Karolina_Winter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2
Dot.: jaka firma szyje porządne damskie koszule?

[QUOTE=Orimonka;52266591]MUSTASZ
Nie przetestowałam osobiście, ale koszule wyglądają porządnie, no i co ważne - szyte w Polsce <3 z pięknych, polskich, dobrych bawełen.

Absolutnie odradzam!!! Kolory to tylko na zdjęciach. A jakość? Chyba nie chcecie mieć ciuchów tylko do pierwszego prania?
Karolina_Winter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 08:43   #34
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: jaka firma szyje porządne damskie koszule?

Mam słabość do koszul z Wólczanki http://www.wolczanka.pl/koszule-damskie
Moim zdaniem najlepsze
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 10:00   #35
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: jaka firma szyje porządne damskie koszule?

A pytanie z nieco innej beczki - gdzie kupić koszule na duży biust, będąc niską i dość drobną?
Na swoje gabaryty potrzebuję koszuli w rozm. 34, choć z niektórych marek i tak rękawy w nich są zbyt długie. Z kolei biust ładnie mi się dopina dopiero przy rozmiarze ok. 38, czasem nawet 40. Ale takie rozmiary są na mnie za duże w każdym innym miejscu - za szerokie w ramionach, talii, biodrach. Rękawy są za długie i za szerokie.

Ze sklepów typowo koszulowych mierzyłam Wólczankę, Pako Lorente i coś jeszcze, ale nie mogę sobie teraz przypomnieć. Wszędzie miałam problem opisany powyżej.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2016-09-16 o 10:03
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 12:33   #36
anulka1234567
Raczkowanie
 
Avatar anulka1234567
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 39
Dot.: damska koszula w kratę

Ja tworzę damską wersję męskich koszul Własność swojego Lubego noszę tak:

Gdyby ktoś szukał podobnej dla siebie lub swojej drugiej połówki () to ta jest wyhaczona z denleya.
anulka1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 21:35   #37
malwes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Damskie koszule

Dziewczyny podbijam wątek.
Generalnie to co ja testowałam:
1. Wólczanka - jakość i materiały bardzo ok. Ale z krojem gorzej. Bardzo ciężko mi znaleźf fason, który układa się ładnie w biuście i na plecach a mam dość klasyczne wymiary. Czasami są za krótkie w spód a za długie na wierzch. I kto wszywa metki na samym przodzie na dole. Ceny ok 200zl ale bywają promocje.
2. Senso, czyli damska marka Kastor. Bardzo fajna bawełna i bardzo fajne wykończenia. Lubię mocno. Cena max 179zł.
3. DeFacto i Dykon - dwie polskie firmy które leżą na mnie świetnie, kroje i kolory super ale materiały cienkie i z dużymi domieszkami. Plus taki że się aż tak nie gniotą i mały bagaż do samolotu im nie groźny bez żelazka. Ceny niewiele powyżej 100zl
4. Sobora- ładne kroje i materialy ale drogie. Nic nie mogę kupić bo zawsze koszmarnie za długie rękawy. Ok 300zl
5. Tom Tailor. W duxych outletach ok 100zl ale materiały kroje i wstawki bardzo ładne. Dopiero kupiłam kilka więc o praniu niewiele powiem na dziś.
6. Bialcon - uwielbiam ich sukienki i spódnice ale koszule dla mnie jakies takie...materiał się rozłazi. Kiepskie szwy.
7. Z business casual czasem wyszperam coś w Medicine lub Camaieu. Te pierwsze mają solidny splot a te drugie o dziwo w praniu sprawują się świetnie.
8. Cały czas myslę nad T.H. ...
A co u Was. Jskie opinie w tym roku.
Ja już nic nie kupię w Reserved. 10 lat temu były nie do zdarcia. Teraz szmaty straszne.
malwes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-28 22:35:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.