Brązowe plamienia :/ Dlaczego?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-12, 19:45   #1
Joanna1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10

Brązowe plamienia :/ Dlaczego?!


Witam,
mam 19lat, od trzech dni borykam się z pewnym problemem.. mianowicie, jak widać z brązowym plamieniem, czaaasami jest to czerwone zabarwienie. Nadmieniam że nie jestem po stosunku i nigdy wcześniej nie byłam. Jak łatwo się domyśleć, nie zażywam żadnych tabletek antykoncepcyjnych. Czytałam kilka wątków ale problem ten był związany z ciązą, z plamieniem po stosunku. Ja czegoś takiego nie mam, nie wiem czy to plamienie brazowo-czerwone jest rzeczą normalną? To na pewno nie jest okres bo, dopiero minęły 2tyg od miesiączki. aha.. dodam jeszcze że mam lekkie bóle brzucha. Wiem, że powinnam się zwrócić do ginekologa, będzie to 1wsza moja wizyta . Najpierw chciałabym wysłuchać rad
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Joanna1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 19:54   #2
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Dot.: Brązowe plamienia :/ Dlaczego?!

Cytat:
Napisane przez Joanna1988 Pokaż wiadomość
Witam,
mam 19lat, od trzech dni borykam się z pewnym problemem.. mianowicie, jak widać z brązowym plamieniem, czaaasami jest to czerwone zabarwienie. Nadmieniam że nie jestem po stosunku i nigdy wcześniej nie byłam. Jak łatwo się domyśleć, nie zażywam żadnych tabletek antykoncepcyjnych. Czytałam kilka wątków ale problem ten był związany z ciązą, z plamieniem po stosunku. Ja czegoś takiego nie mam, nie wiem czy to plamienie brazowo-czerwone jest rzeczą normalną? To na pewno nie jest okres bo, dopiero minęły 2tyg od miesiączki. aha.. dodam jeszcze że mam lekkie bóle brzucha. Wiem, że powinnam się zwrócić do ginekologa, będzie to 1wsza moja wizyta . Najpierw chciałabym wysłuchać rad
Z góry dziękuję za odpowiedzi

_może to zapalenie jajników? lekarza ani rusz
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 19:58   #3
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Brązowe plamienia :/ Dlaczego?!

Hm,a może to nadżerka??Idz lepiej do lekarza,on rozwieje twoje wątpliwosci.Nie ma co się bać.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 20:15   #4
Joanna1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: Brązowe plamienia :/ Dlaczego?!

..nadżerka to chyba od jakiegoś zakażenia?! Bradzo prosiłabym o opinie ginekologa, mam nadzieję że mnie uspokoi
Joanna1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 22:49   #5
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Brązowe plamienia :/ Dlaczego?!

Cytat:
Napisane przez Joanna1988 Pokaż wiadomość
..nadżerka to chyba od jakiegoś zakażenia?! Bradzo prosiłabym o opinie ginekologa, mam nadzieję że mnie uspokoi
Nie, nadżerka nie jest od zakażenia. Poczytaj może coś o chorobach kobiecych. Uspokoić cię moze tylko ginekolog po badaniu, do którego niezwłocznie! powinnaś się udać. Takich objawów absolutnie nie można lekceważyć!
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 22:50   #6
Margarita1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 28
Dot.: Brązowe plamienia :/ Dlaczego?!

..nadżerka to chyba od jakiegoś zakażenia?! Bradzo prosiłabym o opinie ginekologa, mam nadzieję że mnie uspokoi
Nadżerka to raczej nie, ale może to być zapalenie jajników.
Nie chcę cię straszyć ale musisz jak najszybciej udac się do lekarza. Moja kuzynka kiedyś , zbagatelizowała problemy z jajnikami, nie chodziła do lekarza , a dziś leczy się z bezpłodności co było przyczyną nie leczonych jajników. Nie ma czego się bać wizyty ginekologicznej.
ale idź jak najszybciej, może to nic takiego, ale lepiej sprawdzić, będziesz spokojniejsza.
Margarita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 23:33   #7
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Brązowe plamienia :/ Dlaczego?!

A może po prostu to "wina" owulacji? To częsta "przypadłość" w takim terminie Niemniej idź do gina - przynajmniej będziesz spokojna
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 15:51   #8
akurat
Rozeznanie
 
Avatar akurat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ostatni blok w mieście
Wiadomości: 898
Dot.: Brązowe plamienia :/ Dlaczego?!

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
A może po prostu to "wina" owulacji? To częsta "przypadłość" w takim terminie Niemniej idź do gina - przynajmniej będziesz spokojna
Mnie tez się nasunęło od razu że to pewnie krwawienie okołoowulacyjne. Normalna rzecz. Ale tak jak dziewczyny piszą, lepiej to sprawdzić u lekarza
__________________
WSZYSTKO WYDAJE SIĘ TAKIE SAMO, A JEDNAK INNE JEST WSZYSTKO
K.S.
akurat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 16:03   #9
Joanna1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: Brązowe plamienia :/ Dlaczego?!

Czytałam o zap jajników i to na pewno nie to. Nie boli mnie w dole brzucha a to głowny objaw tego zapalenia. Dzisiaj plamienia ustąpiły, może mi przeszło
Joanna1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 16:08   #10
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Brązowe plamienia :/ Dlaczego?!

trzeba iśc do lekarza i juz

moja kolezanka miala takie plamienia miedzy jedynm a drugim okresem i pani ginekolog powiedziała że to normalne

wiec po prostu idź do lekarza i nie martw się na zapas
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 19:14   #11
Joanna1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: Brązowe plamienia :/ Dlaczego?!

uff... to mnie bloondyno uspokoiłaś
Może się udam do tego lekarza, w końcu kiedys trzeba
Joanna1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-14, 15:25   #12
nymphetaminka
Przyczajenie
 
Avatar nymphetaminka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
GG do nymphetaminka
Question Dot.: Brązowe plamienia :/ Dlaczego?!

Mam 19 lat I nie wiem, czy jestem w ciąży, czy może przyczyną tych objawów jest coś innego. W zeszłym miesiącu miesiączka spoźniła mi się jeden tydzień,
Powinnam teraz dostać okres 11 kwietnia, ale dostałam 13 kwietnia. Tylko nie wiem czy to na pewno jest miesiączka.
Zawsze przed menstruacją miałam silne bóle brzucha I krzyża, piersi były powiększone I bolesne.
Teraz pobolewa mnie trochę brzuch i krzyż, a krwawienie jest bardziej brązowe niż czerwone (zawsze tak miałam pod koniec miesiączki).
Każda moja miesiączka była bardzo obfita I strasznie bolesna, teraz krwawienie jest niewielkie.
Seks uprawiałam 21 dnia cyklu, miałam wtedy bóle jajników I objawy jajeczkowania. Boję się, że jestem w ciąży.
Czy jest możliwość, że te plamienie jest wywołane podrożą, stresem, nieregularnym żywieniem,
problemami z jajnikami (miałam zapalenie przydatków i cysty, które mi się chyba odnowiły), braniem leków (mam anemię I brałam leki podwyższające m. in. poziom żelaza we krwi)? Błagam, doradźcie mi coś!
Pozdrawiam
nymphetaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.