Dior - kolorówka część III - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-15, 10:26   #1021
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
dziękuję za opinię
ja mam zielono-niebieskie oczy z taką złoto-żółtą obwódką wokół źrenicy, trochę obawiam się, że właśnie Mistyc Smokys pasują bardziej do piwnych/brązowych/zielonych oczu.
generalnie jestem z tych, które lepiej wyglądają w makijażu typu no make-up, bądź w bardziej stonowanych kolorach (chociaż ostatnio twierdziłam, że fiolety nie są dla mnie, ale wystarczy wstrzelić się w odpowiedni odcień )
hm.. ja obstawiam wybór cieni po pierwsze na zasadzie kontastu, a po drugie do ciepłych oczu - zimne cienie, więc na moje oko by pasowały.

a'propos, byłam wczoraj na weselu, zmalowałam sobie makijaż smokami/guerlainami fioletowymi plus amethystem chanelowym (nie wytrzymałam Corii i mam nadzieję, że moją paczkę już dawno masz , a jak nie to zabij i spal żywcem ) no i w każdym bądź razie ten środkowy jasny róż i ten jasno złoty są boooskie do rozświetlenia oka dałam po całości ten jasny róż, bo on bardziej perłowy, a w kącikach ten jasny złoty brokatowy cień i dalej już wykańczalam różnymi fioletami. muszę powiedzieć, że w sumie żaden mi nie pasuje oprócz amethysta, a tego z kolei nie za bardzo lubię, bo niestety ale lubi się osypywać i robić ciemne smugi pod okiem robiąc podbite oko. i nic nie daje pudrowanie pod okiem, tzn daje ale słabo i tak trzeba robić poprawki, dlatego nie lubię malować się fioletami. z każdym to samo.

i tutaj pisząc, jeżeli ktoś liczy na fiolet ze smoków, to się przeliczy - fioletu tam nie ma za grosz, jest czarny złamany brudnym fioletem i to nieładny kolor - wymaga podrasowania. ja podrasowałam po całości średniociemnym fioletem guerlain, a dół amethystem i wyszło cudne smoky, ale narobiłam się jak głupia z tymi fioletami. bo najgorsze co może być, to efekt podbitego oka najładniejszy do piwnego oka jest amethyst, ale niestety ja lubię jakości cieni chanel. kolor cinnamon miał zupełnie inną konsystencję, mocniej trzymającą się oka, niestety ten się mocno osypuje.

mi z paletki mystic smokys pasują jednak wszystkie odcienie z wyjątkiem może tego fioletu, i z night dust to samo, dlatego uważam te paletki za najlepsze.

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
Mam obie paletki. Zdjęcia Misty Mauve wklejałam już jakiś czas temu w wątku

Misty Smokys nasycone i wyraziste kolory w porównaniu do paletki MM. Do malowania smoka w kolorach innych niż grafit i czerń, ładne przydymione oko mozna wyczarować. Uwielbiam fiolet, brąz i zieleń z tej palety
ps. Używałam tez na dzień paletki

jasne kolory moim zdaniem ładniejsze w misty, no i moje odczucie - misty ładniej sie naklada i cieniuje - ale to może moje subiektywne odczucie?
nie bardzo rozumiem, jak w mystic smokys jest zieleń. bo u mnie jest szary perłowy.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Layla, widze mamy niektóre te same paletki
Ja kiedyś od Dustów się trzymałam z daleka przez ten brąz i nie myślałam o ich zakupie, a teraz, jak dostałam z wymianki, to się strasznie do nich przyssałam |Są boskie
Z tym co piszesz o Smokach się w większości zgodzę.
Nie używam, bo dla mnie są za mało kremowe jak na Diory ale muszę je pomacać, bo dawno tego nie robiłam i mogą się czuć obrażone
ja uwielbiam dusty odkąd pokochałam szarości we wszelkiej postaci, używam tego gołębiego, szarnym na wieczór szlifuję kąciki, brąz jest idealny po całości powieki, bo daje taki bakłażanowy odcień jak cinnamon chanela na oku, a jest lepszej jakości. także super ta paletka.

jeszcze bardzo lubię na lato starą paletkę blue denim, ma śliczne chabrowe niebieskości łamane fioletem - i to matowe. wyglądają cudownie z fioletowym tuszem ysl, ale nr 4, a nie ten, co Ty masz. ja używam żarówy fioletu, lepiej wygląda, tak żywo. wszystkim się podoba ten tusz na oku.

a właśnie.. jak się prezentują moonlighty? z tego co pamiętam, to tam głównie jasne kolorki i czarny, tak? bo już nie pamiętam. jaki efekt?

acha.. dostałaś paczkę z diorami? a'propos, kupiłam znowu eleganty, tym razem dla mojej przyjaciółki, bo ona w nich super wygląda. mam nadzieję, że Ci podejdą i nie puścisz od razu w świat.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 11:11   #1022
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Dior - kolorówka część III

dziewczynki zastanawiam sie nad zakupem piateczek secret charm... miala moze ktoras ?? ... ciekawa jestem jak sie te kolory prezentuja na skorze...

...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 11:52   #1023
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dziewczynki zastanawiam sie nad zakupem piateczek secret charm... miala moze ktoras ?? ... ciekawa jestem jak sie te kolory prezentuja na skorze...

...
Desti, a jaka to kolekcja? Czy to byla jakas limitowanka?

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Do Camelii: widzialam ze wklejalas swoj makijaz nowymi 5tkami diora (fioleciki)...czy moge zapytac gdzie udalo Ci sie je kupic? Czy sa juz w perfumeriach?
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 13:01   #1024
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dziewczynki zastanawiam sie nad zakupem piateczek secret charm... miala moze ktoras ?? ... ciekawa jestem jak sie te kolory prezentuja na skorze...

...
A Desti, ja je mam - nawet na zbyciu na kramiku
Generalnie na moich okach najlepiej wygląda zestawienie tego jasnego szarego i fioletu - ten gołebi pięknie rozświetla oko!
Ale kolory na zdjęciu, które złałaczyłaś sa przekłamane, bo ten w górnym lewym rogu ma odcie zieleni mieniacej się na brązowo- czy vive versa, obok niej jest taki jasny szary, pod nim fiolet, a obok niego taki jaskrawy niebieski.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Do Camelii: widzialam ze wklejalas swoj makijaz nowymi 5tkami diora (fioleciki)...czy moge zapytac gdzie udalo Ci sie je kupic? Czy sa juz w perfumeriach?
Ja nie Kama, ale pamiętam, ze ona zamawiala na necie zdaje się.

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
a'propos, byłam wczoraj na weselu, zmalowałam sobie makijaż smokami/guerlainami fioletowymi plus amethystem chanelowym (nie wytrzymałam Corii i mam nadzieję, że moją paczkę już dawno masz , a jak nie to zabij i spal żywcem ) no i w każdym bądź razie ten środkowy jasny róż i ten jasno złoty są boooskie do rozświetlenia oka dałam po całości ten jasny róż, bo on bardziej perłowy, a w kącikach ten jasny złoty brokatowy cień i dalej już wykańczalam różnymi fioletami. muszę powiedzieć, że w sumie żaden mi nie pasuje oprócz amethysta, a tego z kolei nie za bardzo lubię, bo niestety ale lubi się osypywać i robić ciemne smugi pod okiem robiąc podbite oko. i nic nie daje pudrowanie pod okiem, tzn daje ale słabo i tak trzeba robić poprawki, dlatego nie lubię malować się fioletami. z każdym to samo.
Spokoooo, bicia ciężarnej nie przewiduję Tym razem Ci się upiekło, chociaz za brak pacynek po uszach dostaniesz
Grunt, że fajnie się na imprezę umalowałaś Guerlainki fajne, te jasne kolorki zwłaszcza, ale nie pokochałam się z nimi i nie pokocham. Może jesienna kolekcja bedzie lepiej napigmentowana, to będzie miała u mnie szansę, w przeciwnym razie nic z tego
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
i tutaj pisząc, jeżeli ktoś liczy na fiolet ze smoków, to się przeliczy - fioletu tam nie ma za grosz, jest czarny złamany brudnym fioletem i to nieładny kolor - wymaga podrasowania. ja podrasowałam po całości średniociemnym fioletem guerlain, a dół amethystem i wyszło cudne smoky, ale narobiłam się jak głupia z tymi fioletami. bo najgorsze co może być, to efekt podbitego oka najładniejszy do piwnego oka jest amethyst, ale niestety ja lubię jakości cieni chanel. kolor cinnamon miał zupełnie inną konsystencję, mocniej trzymającą się oka, niestety ten się mocno osypuje.
To samo pisałam gdzieś wyżej, że ten fiolet to na oku żaden fiolet tylko ciemno-bury.
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
ja uwielbiam dusty odkąd pokochałam szarości we wszelkiej postaci, używam tego gołębiego, szarnym na wieczór szlifuję kąciki, brąz jest idealny po całości powieki, bo daje taki bakłażanowy odcień jak cinnamon chanela na oku, a jest lepszej jakości. także super ta paletka.
Brązem po całości bym nie pojechała w żadnym razie, źle to u mnie wygląda, moge go tylko w załamanie dać i rozetrzeć innym kolorem. Za to ten jasny fiolet uwielbiam na cała powiekę dawać.
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
jeszcze bardzo lubię na lato starą paletkę blue denim, ma śliczne chabrowe niebieskości łamane fioletem - i to matowe. wyglądają cudownie z fioletowym tuszem ysl, ale nr 4, a nie ten, co Ty masz. ja używam żarówy fioletu, lepiej wygląda, tak żywo. wszystkim się podoba ten tusz na oku.
4 na moich rzęsach wygląda do d.... rozjasnia mi rzęsy i zlewa się z fioletowymi cieniami i oko jest mało wyraziste w nim, za to w 5 idealnie
Paletki blue denim w ogóle nie znam
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
a właśnie.. jak się prezentują moonlighty? z tego co pamiętam, to tam głównie jasne kolorki i czarny, tak? bo już nie pamiętam. jaki efekt?
Ja moge tylko powiedzieć, jak się prezentują w kasetce - slicznie, bo szkoda mi ich macac pędzelkownia
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
acha.. dostałaś paczkę z diorami? a'propos, kupiłam znowu eleganty, tym razem dla mojej przyjaciółki, bo ona w nich super wygląda. mam nadzieję, że Ci podejdą i nie puścisz od razu w świat.
Odpisałam w moim wątku, ze dostałam
A powiedz mi, gdzie kupiłas elegenaty i za ile??? Bo ja nigdzie nie widziałam Jakbym miala nowe, to puściłabym w swiat
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-15 o 13:05
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 13:03   #1025
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
Desti, a jaka to kolekcja? Czy to byla jakas limitowanka?
Viki nie mam pojecia ale na pewno jakas starsza...

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A Desti, ja je mam - nawet na zbyciu na kramiku
Generalnie na moich okach najlepiej wygląda zestawienie tego jasnego szarego i fioletu - ten gołebi pięknie rozświetla oko!
Ale kolory na zdjęciu, które złałaczyłaś sa przekłamane, bo ten w górnym lewym rogu ma odcie zieleni mieniacej się na brązowo- czy vive versa, obok niej jest taki jasny szary, pod nim fiolet, a obok niego taki jaskrawy niebieski.
u mnie na kompie to zdjecie co wstawilam wyglada prawie tak samo jak Twoje ... ale wiadomo monitory ... a czemu je oddajesz... i co bys za nie chciala ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 13:09   #1026
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
u mnie na kompie to zdjecie co wstawilam wyglada prawie tak samo jak Twoje ... ale wiadomo monitory ... a czemu je oddajesz... i co bys za nie chciala ...
Oddaję, bo taki niebieski, fiolet i jasny szary mam w innych paletkach. Dublują mi się kolory.
Któreś cienie z wish w podpisie, albo możesz coś ciekawego zaproponować
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 13:18   #1027
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Dior - kolorówka część III

uuu... to ja nic z tej listy nie mam ... a nie masz przypadkiem swatcha ....
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 14:10   #1028
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
uuu... to ja nic z tej listy nie mam ... a nie masz przypadkiem swatcha ....
Ale możesz pokusić czym innym
Swatche ponizej ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-24 o 14:56
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 16:17   #1029
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale możesz pokusić czym innym
Swatche ponizej ...
dziekuje za swatcha i sliczny makijaz ... czuje sie skuszona ...

a co do wymianki to ja nic innego nie mam ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 16:20   #1030
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Dior - kolorówka część III

Corii, a jakie paletki chowasz pod lada....ja moge oddac Ci Purple Cystal, za ktoras z paletek z mojej wish....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 16:32   #1031
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
Corii, a jakie paletki chowasz pod lada....ja moge oddac Ci Purple Cystal, za ktoras z paletek z mojej wish....
Pod ladą Cocktail Look i Nude Pink Design + Secret Charms i quad Chanela w wątku

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dziekuje za swatcha i sliczny makijaz ... czuje sie skuszona ...

a co do wymianki to ja nic innego nie mam ...
Desti, miło mi, że mogłam pomóc w wyborze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 17:13   #1032
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Dior - kolorówka część III

oj, ja akurat innych szukam.....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 17:40   #1033
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Dior - kolorówka część III

Co do smokowego fioletu, to ja go lubię Zwłaszcza razem z czernią robi fajne, mocne oko
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 21:16   #1034
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Dior - kolorówka część III

Moja nowe nabytki
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 21:42   #1035
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Moja nowe nabytki
...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 21:43   #1036
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Moja nowe nabytki
Yasiu Wszystko co nabyłas jest piękne, sama mam to wiem, co mówie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 22:17   #1037
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
...
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Yasiu Wszystko co nabyłas jest piękne, sama mam to wiem, co mówie
Dziękuję
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 08:08   #1038
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Odpisałam w moim wątku, ze dostałam
A powiedz mi, gdzie kupiłas elegenaty i za ile??? Bo ja nigdzie nie widziałam Jakbym miala nowe, to puściłabym w swiat
eleganty kupiłam w douglasie w złotych tarasach W-wa za coś ok. 240 zł. ogólnie są po jednej sztuce w rozsianych perf.
a ten fiolet z secret charms to właśnie by mi się przydał, jest niemalże identyczny w odbiorze, jak amethyst, a napewno się nie osypuje. szkoda tylko, że 4 inne cienie nie przydałyby mi się wcale

a'propos, po tym weselu tak mi spuchły palce, że nie mogłam zdjąć obrączki, miałam serdelki zamiast palców

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Co do smokowego fioletu, to ja go lubię Zwłaszcza razem z czernią robi fajne, mocne oko
mocne gotyckie oko dodajmy mi coś z tego fioletowego oka nic nie wychodzi przy smokach, ale ogólnie paletka najlepsza z możliwych.
chociaż mam teraz kilka fioletów nadal muszę szukać właściwego, czyli mocna ultrafioletowa żarówa jak z secret charms, ale w jakimś rozsądnym zestawie.
co robisz, żeby fiolet pod okiem się nie osypał? bo ja podsypuję pudrem, ale mimo to po strzepnięciu pędzlem pozostają ślady a'la podbite oko. podejrzewam, że trzeba stosować patent z wacikiem - jak robisz?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 09:48   #1039
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
eleganty kupiłam w douglasie w złotych tarasach W-wa za coś ok. 240 zł. ogólnie są po jednej sztuce w rozsianych perf.
a ten fiolet z secret charms to właśnie by mi się przydał, jest niemalże identyczny w odbiorze, jak amethyst, a napewno się nie osypuje. szkoda tylko, że 4 inne cienie nie przydałyby mi się wcale
Layla, żarówkowy fiolet t w sumie jest lepszy w Electric Lights niż w Charmsach ...
A dziwne, bo mi się jeszcze żadne nałożony fiolet nie obsypał z powieki ...

No ja przez ten uszkodzony brązowy poluje na nowe Eleganty Bo sa superowe, ale podejrzewałam, ze tak będzie Musze pobuszować u nas
Masz Sky Glow?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-16 o 09:49
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 12:56   #1040
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Dior - kolorówka część III

Dziewczyny pardom,że pytanie tak wyrwane z kontekstu.
Tak się zastanawiam, czy bledzioszkowi o ciemnych oczach i włosach będą pasować 5-tki nr.609 Earth Reflection. Pytam bo podobno brązowookie nie powinny malować sie brązami. Czy w kolorach z tej paletki nie wyglądałabym smutno?
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 13:18   #1041
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Dziewczyny pardom,że pytanie tak wyrwane z kontekstu.
Tak się zastanawiam, czy bledzioszkowi o ciemnych oczach i włosach będą pasować 5-tki nr.609 Earth Reflection. Pytam bo podobno brązowookie nie powinny malować sie brązami. Czy w kolorach z tej paletki nie wyglądałabym smutno?
Bzdura! Przetetsowałam na sobie - o ile nie sa to brazy ciepłe, jak w Crush Glow to będa pasowąły.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 16:12   #1042
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Dziewczyny pardom,że pytanie tak wyrwane z kontekstu.
Tak się zastanawiam, czy bledzioszkowi o ciemnych oczach i włosach będą pasować 5-tki nr.609 Earth Reflection. Pytam bo podobno brązowookie nie powinny malować sie brązami. Czy w kolorach z tej paletki nie wyglądałabym smutno?
Wszystko zalezy od ogolnej kolorystyki. Do moich oczu nie pasuje zaden braz a testowalam wszystkie Diorki i Guerlain. Gasza mi teczowke, oko wyglada smutno i nieladnie.
Moze u Ciebie bedzie wygladal ladnie. Sprobuj .
btw: jak bardzo jestes blada? Jakiego fluidu uzywasz?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 21:41   #1043
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość


Do Camelii: widzialam ze wklejalas swoj makijaz nowymi 5tkami diora (fioleciki)...czy moge zapytac gdzie udalo Ci sie je kupic? Czy sa juz w perfumeriach?
poszukiwałam przez net i latających znajomych - nieoczekiwanie paletka przyleciała ze Stanów w bagażu znajomej osoby...ale to długa historia i paletkę w końcu nabyłam

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Dziewczyny pardom,że pytanie tak wyrwane z kontekstu.
Tak się zastanawiam, czy bledzioszkowi o ciemnych oczach i włosach będą pasować 5-tki nr.609 Earth Reflection. Pytam bo podobno brązowookie nie powinny malować sie brązami. Czy w kolorach z tej paletki nie wyglądałabym smutno?
mam jasną karnację, brązowe oczy i jasne włosy - ER polecam, sama uzywam i nie wygladam smutno
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 21:42   #1044
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
poszukiwałam przez net i latających znajomych - nieoczekiwanie paletka przyleciała ze Stanów w bagażu znajomej osoby...ale to długa historia i paletkę w końcu nabyłam
bardzo ladna....moze niedlugo sie u nas ukaze.....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 21:43   #1045
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Moja nowe nabytki
gratulacje - rewelacyjny wybór
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 21:43   #1046
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Dior - kolorówka część III

kurcze, dziewczyny, dlaczego nikt prawie sie nie wymienia ???
moze by ktos chcial sie ze mna powymieniac....oddam to co w watku.....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 22:13   #1047
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
kurcze, dziewczyny, dlaczego nikt prawie sie nie wymienia ???
moze by ktos chcial sie ze mna powymieniac....oddam to co w watku.....
bo wszyscy co mieli wymienic, juz sie wymienili
I teraz kazdy che tylko cos ze swojej wish
No i nie chcesz oddac Purplaków, chocby za biszkopta i ewentualnie cos jeszcze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-16 o 22:14
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 22:17   #1048
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
bo wszyscy co mieli wymienic, juz sie wymienili
I teraz kazdy che tylko cos ze swojej wish
No i nie chcesz oddac Purplaków, chocby za biszkopta i ewentualnie cos jeszcze
biszkopta??? co to jest?

ja to chce sie tylko pozbyc rzeczy do oddania.....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 22:18   #1049
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
biszkopta??? co to jest?

ja to chce sie tylko pozbyc rzeczy do oddania.....
Biszkopt to ten co mam w watku - 3-kolorowy kompakt Diora, pare razy zaledwie macany, doloze do niego mascare nowa EL z watku:P
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 22:21   #1050
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Biszkopt to ten co mam w watku - 3-kolorowy kompakt Diora, pare razy zaledwie macany, doloze do niego mascare nowa EL z watku:P

a rzeczywiscie wyglada jak biszkopt...ale dzieki, mam cos podobnego u siebie w watku....3 w jednym....holiday collection....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-25 19:17:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.