Wszystko o Emu cz. 3 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-01, 14:53   #61
silke85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 120
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
a ja jestem skołowana
najlepiej to mi leżą bez wkładek
jak włożę wkładki od stingerów 39 to jest jeszcze tak w miarę ale paluchy widać.
w nowej, nieubitej wkładce 38 jest mi ciasno...
co robić??
ryzykować wystającymi paluchami w nadziei , że się rozejdą?? futerko i tak będzie w tym miejscu ubite a co gorsza wytarte... z drugiej strony - pozbyłybyście się takich butów za taką kasę jaką za nie dałam?? toż to grzech
doradźcie

p.s. ostatnie zdjęcie to porównawcze z moimi stingerami - alby są o wiele węższe i delikatniejsze - chyba, że to przez różnicę rozmiaru...
moje tez na poczatku byly bardzo ciasne, rozbily sie tak ze juz skarpetke nawet do nicha zaloze, ale fakt taki ze futerko mi sie wytarlo i na paluchu i na piecie, i nastepnym razem chyba zamowie wieksze...ale wygladaja super, wlasciwie tak jak moje
a moze po prostu kup sobie na razie jakas zwykla cienka wkladke i tak w nich pochodz dopoki sie nie rozbija? szkoda ich za takie pieniadze naprawde...

Edytowane przez silke85
Czas edycji: 2012-02-01 o 14:56
silke85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 15:20   #62
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

cisnąć nie cisną ale są ciasne - mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi

Rilla82, Ty chyba też brałaś cały rozmiar mniejsze, dobrze pamiętam??
i jak dzisiaj z nimi?

silke85 Ty chyba również?? masz 36 a wzięłaś 35?? albo coś pomyliłam

coś wymyślę chyba bo coraz bardziej je lubię

Edytowane przez littleblackwitch
Czas edycji: 2012-02-01 o 15:23
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 15:32   #63
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość

coś wymyślę chyba bo coraz bardziej je lubię
Oj nie dziwię się
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 15:38   #64
beakarp
Raczkowanie
 
Avatar beakarp
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 427
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez wredek Pokaż wiadomość
Muszę sobie kupić nowe emu. Zdecydowałam, że będą to czarne stingery lo. Macie jakieś namiary na sklep, w którym znajdę takie w najbardziej atrakcyjnej cenie?
Dziś kupiłam takie w HD stacjonarnie
Za całe 479pln, bo mają przeceny. Wzięłam 35/36, póki co ciasne przy mierzeniu, ale na pewno dopasują się do stopy jak te moje ulubione wallaby 35

a propos stanu butów z Shaffa.pl, to wallaby przysłali mi chyba ze zwrotów, bo na pudełku był jakiś inny nr zamówienia zapisany długopisem, no i na części pięty w lewym bucie było zero futerka: ktoś zapomniał je tam wszyć....
Nie chciałam się jednak użerać z Schaffą, i chodzę w takich wybrakowanych
beakarp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 15:55   #65
octodontoidea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 85
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez beakarp Pokaż wiadomość
Dziś kupiłam takie w HD stacjonarnie
Za całe 479pln, bo mają przeceny. Wzięłam 35/36, póki co ciasne przy mierzeniu, ale na pewno dopasują się do stopy jak te moje ulubione wallaby 35

a propos stanu butów z Shaffa.pl, to wallaby przysłali mi chyba ze zwrotów, bo na pudełku był jakiś inny nr zamówienia zapisany długopisem, no i na części pięty w lewym bucie było zero futerka: ktoś zapomniał je tam wszyć....
Nie chciałam się jednak użerać z Schaffą, i chodzę w takich wybrakowanych
Z tego co widzę to wniosek, że nigdy nie zamawiać na Schaffie;p

Moje emu się rozbiły po tygodniu i zaczeła mi latać pięta, ale i tak mi zimno w paluch w lewym bucie.

littleblackwitch ja bym zostawiła bo nie odznacza się sie palec jak na zdjęciach widać więc wydaje mi się, że się nie ozdznaczy ;p
Najlepiej pochodź w nich po domu i zadecyduj
octodontoidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 17:12   #66
silke85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 120
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
cisnąć nie cisną ale są ciasne - mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi

Rilla82, Ty chyba też brałaś cały rozmiar mniejsze, dobrze pamiętam??
i jak dzisiaj z nimi?

silke85 Ty chyba również?? masz 36 a wzięłaś 35?? albo coś pomyliłam

coś wymyślę chyba bo coraz bardziej je lubię
si mam 36 a kupilam dzieciece 35 i jest naprawde ok, mowie Ci nie oddawaj ich bo bedziesz zalowac jedyne co, to tak jak pisalam wczesniej, futerko na palcu sie wytarlo i dlatego ja pewnie nastepnym razem bede zamawiac wieksze, ale nie jest to w ogole widoczne na zewnatrz...

Edytowane przez silke85
Czas edycji: 2012-02-01 o 17:30
silke85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 17:35   #67
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

qrcze przez te ciasne alby, stingery wydają mi się teraz taaaaakie wielkie
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 17:35   #68
silke85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 120
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
nie ja, bo rozmiar który kupiłam jest jeszcze dostępny- 38
wlasnie widzialam ze dolozyli moj rozmiar, to jak to z nimi jest ktos je oddal czy znalezli na magazynie ? teraz mam zagadke czy te czy te lo skorzane, oczywiscie jesli bedzie promocja w weekend
silke85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:28   #69
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

ratujcie zamowilam czarne EMU Stingery na SchaffaShoes i k... mac dostalam dwa lewe buty co ja mam teraz zrobic ? za raz mnie tutaj poprostu trafi tak sie cieszylam na te buty i chyba sie poplacze
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:42   #70
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

kudliczek no jak to co masz zrobić?Nie zostawiaj tego tak Najgorsze, że podobno dodzwonić się nie da Pisz do nich
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:44   #71
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
ratujcie zamowilam czarne EMU Stingery na SchaffaShoes i k... mac dostalam dwa lewe buty co ja mam teraz zrobic ? za raz mnie tutaj poprostu trafi tak sie cieszylam na te buty i chyba sie poplacze
zwrot / reklamacja. telefonować, mailować aż nie wymienią

littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 18:51   #72
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
ratujcie zamowilam czarne EMU Stingery na SchaffaShoes i k... mac dostalam dwa lewe buty co ja mam teraz zrobic ? za raz mnie tutaj poprostu trafi tak sie cieszylam na te buty i chyba sie poplacze
jak się czyta komentarze na fejsie, to ręce opadają i odechciewa się zakupów

ja już zaczynam wątpić czy moje w ogóle przyjdą
__________________
Keep calm and play squash

Edytowane przez riliana
Czas edycji: 2012-02-01 o 18:52
riliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:55   #73
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez riliana Pokaż wiadomość
jak się czyta komentarze na fejsie, to ręce opadają i odechciewa się zakupów

ja już zaczynam wątpić czy moje w ogóle przyjdą
Dlatego ja dwa razy brałam za pobraniem Bo jakoś nie miałam zaufania zapłacić po przeczytaniu właśnie komentarzy tych co wpłacili i musieli tak długo czekać A tak miałam raz dwa

Jeszcze wczoraj zamówiłam dla TŻ'ta buty więc ciekawe jak będzie z nimi
__________________

Edytowane przez dd1dd
Czas edycji: 2012-02-01 o 18:58
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:56   #74
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

jezu to az tak tam jest ze sie nie dodzwonie. za raz tam napisze maila,a od rana bede dzwonic. powiem Wam,ze ten jeden jest bardzo brzydki, taki jakby pochlapany z jednej strony. zaznaczam,ze sa one w kolorze czarnym wiec widac to. sadzicie,ze oni mi je wymienia? patrzylam na stronie,ze nie ma juz rozmiaru 38.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:57   #75
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Jej, dwa lewe buty...
A ja mam zawsze takie szczęście z nimi, że aż mi trudno uwierzyć w to, co się dzieje u innych.

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość

Rilla82, Ty chyba też brałaś cały rozmiar mniejsze, dobrze pamiętam??
i jak dzisiaj z nimi?

Tak, alby mam rozmiar mniejsze niż slalomy i fajniej się nogi trzymają, nie skaczą w pięcie. Już się dopasowały do stopy.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:00   #76
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

ja tez liczyłam,ze wszystko bedzie dobrze mimo,ze czytałam gdzieś tutaj u Was,ze rożnie z nimi bywa,ale teraz to mnie załamałyście z tym,ze nie odbierają telefonów
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:02   #77
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Jej, dwa lewe buty...
A ja mam zawsze takie szczęście z nimi, że aż mi trudno uwierzyć w to, co się dzieje u innych.
Mi też
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:38   #78
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

kudliczek gdyby moje Naloo nie miały pasków też bym myślała że mam dwa lewe buty, bo one czasami się tak układają i tak wyglądają
Jednak wierzę że możesz mieć dwa lewe buty, najlepiej schaffe złapać chyba na FB i napisać im opinię na sklepie wtedy dosyć szybko odpisują.

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
a ja jestem skołowana
najlepiej to mi leżą bez wkładek
jak włożę wkładki od stingerów 39 to jest jeszcze tak w miarę ale paluchy widać.
w nowej, nieubitej wkładce 38 jest mi ciasno...
co robić??
ryzykować wystającymi paluchami w nadziei , że się rozejdą?? futerko i tak będzie w tym miejscu ubite a co gorsza wytarte... z drugiej strony - pozbyłybyście się takich butów za taką kasę jaką za nie dałam?? toż to grzech
doradźcie
p.s. ostatnie zdjęcie to porównawcze z moimi stingerami - alby są o wiele węższe i delikatniejsze - chyba, że to przez różnicę rozmiaru...
Dla mnie wyglądają na dobry rozmiar bo nie widzę żeby ci palec wyłaził i go było widać Ja bym dała zwykłą nie owczą wkładkę i pochodziła z tydzień i później włożyła normalną wkładkę. Nie wiem czy wytrze ci się futerko w palcach, bo ja mam Emu swój rozmiar i nawet w nich mi się futerko po ugniatało, więc to chyba nie zależy od tego jak but opina stopę.

Wszystkie Alby tak odstają od kostki/łydki ??
Czy ty masz po prostu chudą nóżkę ??

Edytowane przez Akasha88
Czas edycji: 2012-02-02 o 09:46
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:42   #79
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

rok temu miałam problem z schaffa. zamawiałam stingery lo w kolorze chestnut w rozmiarze 40, zapłacilam przelewem. Buty nie przychodziły, wiec dzwoniłam do nich. po 10 wybraniu numeru w ciągu 5 min odebrała pani i oświadczyła, że tego rozmiaru nie ma i się zastanawiali czy wysłać mi charcoale 39 . zdenerwowało mnie to baaardzo, bo przecież mogli zadzwonić jak zlozyłam zamowienie, przelać pieniążki z powrotem na konto, a nie czekać 4dni aż ja sama zadzwonię. Na maile i pytania na stronie nie odpisywali. Mijali się też z prawdą jeśli chodzi o termin wysłania butów. W efekcie, mam stingery charcoal z których jestem zadowolona, ale swoje przeżyłam.
Na nich nie ma bata- trzeba bombardować telefonami, jeden za drugim,to w końcu odbiorą.
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 19:44   #80
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

jestem bardzo zła i martwię się teraz,ze nie przyjmą mi zwrotu. nie dość,ze są dwa lewe buty, to jeszcze odcienie czerni są rożne i ja pisałam wyżej, jeden jest jakby schlapany , od razu jak otworzyłam pudełko to się zorientowałam,ze coś jest nie tak. cieszyłam sie ze kupiłam je za 395,95zl plus 0zl za przesyłkę, ale nie sadziłam, ze tak sie to skończy

będę Was informować. jest mi przykro,bo mi ich pewnie nie wymienia, bo na stronie juz nie ma mojego rozmiaru.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:50   #81
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
jestem bardzo zła i martwię się teraz,ze nie przyjmą mi zwrotu. nie dość,ze są dwa lewe buty, to jeszcze odcienie czerni są rożne i ja pisałam wyżej, jeden jest jakby schlapany , od razu jak otworzyłam pudełko to się zorientowałam,ze coś jest nie tak. cieszyłam sie ze kupiłam je za 395,95zl plus 0zl za przesyłkę, ale nie sadziłam, ze tak sie to skończy

będę Was informować. jest mi przykro,bo mi ich pewnie nie wymienia, bo na stronie juz nie ma mojego rozmiaru.
Jak to Ci nie przyjmą?! przecież masz 10 dni na oddanie towaru, nawet jeśli jest w stanie idealnym. A u Ciebie mówimy o ewidentnej niezgodności towaru z umową! W takiej sytuacji to jeszcze oni mają obowiązek pokryć koszty przesyłki. Oddać możesz, a co do wymiany to może okaże się że ktoś inny dostał dwa prawe i też je odeśle
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:51   #82
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
ten kolor w ogole jest taki wybklakly chyba, ze widzialas woole, bo one chyba maja intensywniejszy odcien i mogly wyblaknac


ja sie zdziwilam, bo cholewka w stingerach jest wezsza niz w wallaby

widziałam na 100% stingery!
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:47   #83
yetka_yetkowska
Przyczajenie
 
Avatar yetka_yetkowska
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Ja się wybieram jutro do sklepu stacjonarnego schaffy na K.E.N. robić awanti.
Słowo daje jak mi pani w sklepie powie ze to jest prawdziwe futro to ją zastrzele. Natomiast jak mi nie wymienią butów słowo daje zrobie im bardzo zły PR.
__________________
YES! Music
yetka_yetkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:59   #84
beakarp
Raczkowanie
 
Avatar beakarp
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 427
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

http://ebuty.pl/damskie/buty/kozaki/...her-black.html

tu za 469 wersja skórzana
Chyba zacznę żałować że kupiłam w HD tradycyjne zamszaki, bo te skórzane chyba łatwiejsze w pielęgnacji?
BTW, trafiła mi się swieża para niemierzona najwyrazniej przez kogokolwiek, no i cisną w duży palec:/. Jesienią byłam przez tydzień posiadaczką brązowych stingerów w tym samym rozmiarze, takich niby nowych, ale po przejściach , z allegro, i tamte były wręcz za luzne....to juz nic nie rozumiem...dopasują się do stopy? Palca wystającego nie widać, ale jak przyłożyłam stopę do wyjętej wkładki, to wystaje poza nią kawałek...
beakarp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 21:05   #85
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Tak, alby mam rozmiar mniejsze niż slalomy i fajniej się nogi trzymają, nie skaczą w pięcie. Już się dopasowały do stopy.
co do skakania w pięcie to mam m a s a k r ę zrobiłam w nich już mały spacerek - paluchy się odznaczają ale mniejsza z tym - pięta lata jak ping pong normalnie prawie aż do tego wycięcia z tyłu mam nadzieję, że jak podeszwa zmięknie (de facto jest sztywna jak deska - w moich lo taka nie była ) to się zmieni i pięta będzie tam gdzie ma być a nie na orbicie

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
Mi też
i mnie również - mój pierwszy raz z schaffą na plus

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość



Dla mnie wyglądają na dobry rozmiar bo nie widzę żeby ci palec wyłaził i go było widać Ja bym dała zwykłą nie owczą wkładkę i pochodziła z tydzień i później włożyła normalną wkładkę. Nie wiem czy wytrze ci się futerko w palcach, bo ja mam Emu swój rozmiar i nawet w nich mi się futerko po ugniatało, więc to chyba nie zależy od tego jak but opina stopę.

Wszystkie Alby tak odstają od kostki/łydki ??
Czy ty masz po prostu chudą nóżkę ??
no właśnie to zauważyłam - wróciłam przed chwilą z małej przechadzki i... jak idę jest mi zimno tam gdzie cholewka nie opina nogi, czyli praktycznie aż do kostki, takie są szerokie. normalnie hula tam wiatr uważam to za mankament choć wydaje mi się, że to cecha tego modelu (skośne cięcie).

ogólnie - moje stingery są chyba naprawdę dużo starsze rocznikowo bo dzień do nocy (może kwestia przyzwyczajenia..?)
alby są jakieś sztywne. podeszwa klapie jak styropian.
druga sprawa - nie wiem czy to przez to że mocno oblegają moją stopę - ale futerka jest jakby mniej?? jest lepsze, to fakt. ale czuję, że jest go mniej
ech chyba już mam hopla i wydziwiam

w ogóle to mam wrażenie, że Emu zaczęło stawiać na ilość a nie na jakość...
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 21:17   #86
Ekscelencja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 614
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Kurczę, po tym co piszecie, to cieszę się że moje Bronte Hi Charcoal dotarły całe i w należytym stanie ale i tak mnie doczekałam się ani pomniejszenia kwoty o kod z FB ani zwrotu różnicy
Ekscelencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 21:24   #87
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

littleblackwitch Hmmm co do butów od Emu Australia to nie mam zastrzeżeń i na pewno są na jakość Nie kupowałam w polskich sklepach więc nie mam porównania.
Mi podeszwa po tygodniu i wkładka zrobiła się miękka i tak nie skacze pięta Daj im może tydzień jak i tak już w nich wychodziłaś a może do nich fajnie by wyglądały takie skarpety jak na tej fotce:

http://www.melbgirl.com.au/wp-content/themes/Yen/timthumb.php?src=http://www.melbgirl.com.au/wp-content/uploads/2012/01/EMU-FW12-Brooklanab-MUSH.jpg&w=580&zc=1'

I nie było by miejsca na wiatr ani na twoją stopę

http://www.melbgirl.com.au/wp-conten...lle-MUSH-2.jpg

Edytowane przez Akasha88
Czas edycji: 2012-02-01 o 21:27
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 21:46   #88
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość
littleblackwitch Hmmm co do butów od Emu Australia to nie mam zastrzeżeń i na pewno są na jakość Nie kupowałam w polskich sklepach więc nie mam porównania.
Mi podeszwa po tygodniu i wkładka zrobiła się miękka i tak nie skacze pięta Daj im może tydzień jak i tak już w nich wychodziłaś a może do nich fajnie by wyglądały takie skarpety jak na tej fotce:

http://www.melbgirl.com.au/wp-content/themes/Yen/timthumb.php?src=http://www.melbgirl.com.au/wp-content/uploads/2012/01/EMU-FW12-Brooklanab-MUSH.jpg&w=580&zc=1'

I nie było by miejsca na wiatr ani na twoją stopę

http://www.melbgirl.com.au/wp-conten...lle-MUSH-2.jpg
daję im tydzień

co do skarpet - pomysł świetny a nawet więcej bo i już sprawdzony - wczoraj, jak przyjechał kurier akurat miałam takie na sobie. Nie takie jak na zdjęciu rzecz jasna ale made in zakopane, rzekomo 'merino wool' myślę że będą dobre na 'luzy'. Swoją droga Pani z 1. zdjęcia jest świetnie ubrana, tak skąpo i bogato zarazem hah
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 22:03   #89
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Już czekam na zdjęcia nowych kolekcji Emu Wiecie ze można wygrać 5 wejściówek na ich pokaz mody ?? Ale trzeba by było lecieć do New York

W lutym na Markafoni reklamują się że będą promocje min. na Emu

Edytowane przez Akasha88
Czas edycji: 2012-02-01 o 22:20
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 22:04   #90
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

fajny stajl
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 14:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.