'brudne' i odstające łokcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-25, 12:16   #1
maravilloso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7

'brudne' i odstające łokcie


Mam okropny problem z łokciami. Właściwie odkąd pamiętam wyglądają jak brudne i to u mnie rodzinne, część rodziny od strony mamy ma takie, ale moje wyglądają zdecydowanie najgorzej i chyba ostatnio się jeszcze pogorszyło. Oprócz tego odstają mi strasznie, wygląda to naprawdę dziwnie, wstydzę się w ogóle je pokazywać, to mój ogromny kompleks. Co mogę z nimi zrobić? Przez lata próbowałam je szorować, stosowałam różne domowe metody typu cytryna, codziennie nawilżam i nic. Czy da się jakimś zabiegiem sprawić że nie będę wyglądały jak brudne i nie będą odstawać? Powinnam najpierw skonsultować się z dermatologiem?
Załączam zdjęcia ( drugie jest z boku, widać jak odstaje), żebyście wiedziały o co chodzi. ( naprawdę myję łokcie, kiedyś nawet je szorowałam tak, że były strasznie czerwone). Niestety nie miałam jak zrobić zdjęć lepszej jakości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01198.jpg (55,8 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01199.jpg (51,0 KB, 47 załadowań)
maravilloso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 13:11   #2
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: 'brudne' i odstające łokcie

Daj spokój, one wcale nie wyglądają na brudne każdy ma bardziej szorstką skórę na łokciach a to, że tak "wystają" wynika z tego, że masz przeprost w stawie łokciowym - jak bardzo wiele kobiet. Przecież jak lekko zegniesz rękę w łokciu, to już tego tak nie widać.

Jeżeli chcesz wygładzić skórę w tym miejscu, to proponuję kurację kremem z mocznikiem - zapytaj o jakiś w aptece, i regularnie smaruj, skóra powinna stać się miększa.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 14:56   #3
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: 'brudne' i odstające łokcie

wedlug mnie sa jak najbardziej ok
moze rob regularne peelingi i nawilzaj oliwka?
ale tez brunatne lokcie moga byc oznakiem choroby, oczywiscie przy innych objawach, wg mnie kosultacja z lekarzem nie zaszkodzi, aczkolwiek mysle, ze nie sprawdzi sie to na szczescie w Twoim przypadku
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 15:10   #4
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: 'brudne' i odstające łokcie

Cytat:
Napisane przez maravilloso Pokaż wiadomość
Mam okropny problem z łokciami. Właściwie odkąd pamiętam wyglądają jak brudne i to u mnie rodzinne, część rodziny od strony mamy ma takie, ale moje wyglądają zdecydowanie najgorzej i chyba ostatnio się jeszcze pogorszyło. Oprócz tego odstają mi strasznie, wygląda to naprawdę dziwnie, wstydzę się w ogóle je pokazywać, to mój ogromny kompleks. Co mogę z nimi zrobić? Przez lata próbowałam je szorować, stosowałam różne domowe metody typu cytryna, codziennie nawilżam i nic. Czy da się jakimś zabiegiem sprawić że nie będę wyglądały jak brudne i nie będą odstawać? Powinnam najpierw skonsultować się z dermatologiem?
Załączam zdjęcia ( drugie jest z boku, widać jak odstaje), żebyście wiedziały o co chodzi. ( naprawdę myję łokcie, kiedyś nawet je szorowałam tak, że były strasznie czerwone). Niestety nie miałam jak zrobić zdjęć lepszej jakości.
Witaj, proponuję wizytę u dermatologa, Twoje łokcie nie są za ciekawe, a lekarz na pewno Ci pomoże. Próbowałaś może peelingu na łokcie?
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 13:14   #5
xfii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: 'brudne' i odstające łokcie

Witam

Odświeżę ten wątek bo nie mogę znaleźć żadnych pomocnych rad w tej sprawie. Mam identyczny problem jak autorka postu, identyczna sytuacja na łokciu, z tym że , nie mam żadnych brudnych, brunatnych i innych kolorów w owym miejscu. Problemem jest nadmiar skóry. Taki sam jak na 1 obrazku. Kilka lat temu nie miałem tego problemu. Teraz zaczął mi przeszkadzać. Można złapać i ciągnąć ile wlezie. Siedzę przy biurku większość czasu wiec to może od tego. Na prawym łokciu problem jest mniejszy. Ale przejdźmy to sedna.
W kilku miejscach pojawia się "krem z mocznikiem". Nie mam pojęcia jaki to może być krem. Nie mam zamiaru reklamować kogoś z aledrogo, ale znalazłem 2 kremy do kwoty 20zł

DERMIKA CERAMIDIA KREM MASKA DO RĄK Z MOCZNIKIEM

albo

Cerkoderm 30% krem z mocznikiem + masłoShea

Który z nich by się nadawał do pozbycia tej skóry? Nie mam zielonego pojęcia o kremach itd.

Pozdrawiam
xfii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.